Ikaalisten kylpylä

Pe 2.1.2004
Solaris & Minna Sirkiä
La 3.1.2004
Solaris & Minna Sirkiä
Ma 12.1.2004
Tropicana
Ti 13.1.2004
Tropicana
To 15.1.2004
Tropicana
Pe 16.1.2004
Tropicana
La 17.1.2004
Myrskytuuli, Tropicana
Ma 19.1.2004
Voimaorkesteri
Ti 20.1.2004
Voimaorkesteri
Ke 21.1.2004
Voimaorkesteri, Sirpa Jokinen
To 22.1.2004
Voimaorkesteri
Ma 26.1.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Ti 27.1.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Ke 28.1.2004
Suomi-yhtye
To 29.1.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Pe 30.1.2004
Markku Harjunpään orkesteri
La 31.1.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Ke 4.2.2004
Mia Leivo
Ke 11.2.2004
Annika Eklund
La 14.2.2004 ystävänpäivä
Köpi Koski ja Projekti, NeljänSuora
Ke 18.2.2004
Mistral & Anne Mattila
La 21.2.2004
Havanna & Raimo Piipponen
Ma 23.2.2004
Flamingo & Jari Grek
Ti 24.2.2004
Flamingo & Jari Grek
To 26.2.2004
Flamingo & Jari Grek
Pe 27.2.2004
Flamingo & Jari Grek
La 28.2.2004
Flamingo & Jari Grek, Antti Telenius
Ma 1.3.2004
Hidalgot
Ti 2.3.2004
Hidalgot
Ke 3.3.2004
Charlies
To 4.3.2004
Hidalgot
Pe 5.3.2004
Hidalgot
La 6.3.2004
Hidalgot, Jojo & Jaana Lammi
Ke 10.3.2004
Fernet & Tomi Markkola
La 13.3.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Ma 15.3.2004
Taivalkunta Beat
Ke 17.3.2004
Taikakuu
La 20.3.2004
Kari Piironen
Ma 22.3.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ti 23.3.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 24.3.2004
NeljänSuora
To 25.3.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Pe 26.3.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 27.3.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ti 30.3.2004
Voimaorkesteri
Ke 31.3.2004
Voimaorkesteri, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 3.4.2004
Risto Nevala
Ma 5.4.2004
Punainen kitara
Ti 6.4.2004
Punainen kitara
Ke 7.4.2004
Punainen kitara & Seppo Tammilehto
To 8.4.2004 kiirastorstai
Punainen kitara
Pe 9.4.2004 pitkäperjantai
Juha Vartiainen
La 10.4.2004
Juha Vartiainen, Risto Nevala
Su 11.4.2004 pääsiäinen
Juha Vartiainen
Ti 13.4.2004
Arja Lohtander ja Mon Cherie
Ke 14.4.2004
Syke
To 15.4.2004
Arja Lohtander ja Mon Cherie
Pe 16.4.2004
Arja Lohtander ja Mon Cherie
La 17.4.2004
Arja Lohtander ja Mon Cherie, Teuvo Oinas
Ma 19.4.2004
Ässät
Ke 21.4.2004
Finlanders
Ke 28.4.2004
FBI Beat
Pe 30.4.2004 vapunaatto
Voimaorkesteri, Sirpa Jokinen
Ke 5.5.2004
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Ke 12.5.2004
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 19.5.2004
Tornados & Ari Klem
Ke 26.5.2004
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ma 31.5.2004
Solaris
Ti 1.6.2004
Solaris
Ke 2.6.2004
Fortuna & Arja Koriseva
To 3.6.2004
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 9.6.2004
Rosette & Tiina Ruuska
Pe 11.6.2004
Charlies, FBI Beat, NeljänSuora
Ke 16.6.2004
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ke 23.6.2004
Susanna Sakko & Onnenpotku
Ke 30.6.2004
Bolero 1 & Lea Laven
Ke 7.7.2004
Sesam & Antti Raiski
Ma 12.7.2004
Marko Tuovinen
Ke 14.7.2004
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen
Ma 19.7.2004
Öiset kitarat
Ma 26.7.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Ti 27.7.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Ke 28.7.2004
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
To 29.7.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Pe 30.7.2004
Markku Harjunpään orkesteri
La 31.7.2004
Markku Harjunpään orkesteri
Ma 2.8.2004
Voimaorkesteri, Taivalkunta Beat
Ti 3.8.2004
Voimaorkesteri
To 5.8.2004
Voimaorkesteri
Pe 6.8.2004
Voimaorkesteri
La 7.8.2004
Voimaorkesteri
Ke 11.8.2004
Nina Koivisto, Hannu Kattilakoski
Ke 18.8.2004
Sirpa Jokinen
Ma 23.8.2004
Tropicana
Ti 24.8.2004
Tropicana
Ke 25.8.2004
Tapani Kansa
To 26.8.2004
Voimaorkesteri, Tropicana
Pe 27.8.2004
Tropicana
La 28.8.2004
Tropicana
Ma 6.9.2004
Myrskytuuli
Ti 7.9.2004
Tarmo Malila ja Täysikuu
Ke 8.9.2004
Mia Leivo
To 9.9.2004
Tarmo Malila ja Täysikuu
Pe 10.9.2004
Tarmo Malila ja Täysikuu
La 11.9.2004
Mia Leivo, Tarmo Malila ja Täysikuu
Ke 15.9.2004
NeljänSuora
Su 19.9.2004
Rytmiorkesteri Köyhät
Ma 20.9.2004
Flamingo & Jari Grek
Ti 21.9.2004
Flamingo & Jari Grek
Ke 22.9.2004
Johanna Pakonen
To 23.9.2004
Flamingo & Jari Grek
Pe 24.9.2004
Flamingo & Jari Grek
La 25.9.2004
Kaija Pohjola
Ma 27.9.2004
Tiina Saarivuori
Ke 29.9.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 2.10.2004
Havanna & Raimo Piipponen
Ma 4.10.2004
Voimaorkesteri
La 9.10.2004
Bueno 2 & Ismo Lehtola
La 16.10.2004
Jojo & Jaana Lammi
Ke 20.10.2004
Mistral & Anne Mattila
La 23.10.2004
Noiser & Kari Piironen
Ma 25.10.2004
Niskalenkki
Ti 26.10.2004
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 27.10.2004
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
To 28.10.2004
Solaris & Minna Sirkiä
Pe 29.10.2004
Solaris & Minna Sirkiä
La 30.10.2004
Voimaorkesteri, Solaris & Minna Sirkiä, Sirpa Jokinen
Ti 2.11.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 3.11.2004
Souvarit
To 4.11.2004
Souvarit
Pe 5.11.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 6.11.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 10.11.2004
Taikakuu
Ma 15.11.2004
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Ke 17.11.2004
Rosso & Tarja Lunnas
La 20.11.2004
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Ma 22.11.2004
The Five Comets
Ke 24.11.2004
Fernet & Tomi Markkola
Pe 26.11.2004
Esteri, Solaris & Minna Sirkiä
La 27.11.2004
Myrskytuuli, Esteri
Ke 1.12.2004
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 3.12.2004
HillStreet & Heidi Kukkula
La 4.12.2004
HillStreet & Heidi Kukkula
Su 5.12.2004
HillStreet & Heidi Kukkula
Ti 7.12.2004
Flameband & Jaana Hiltunen
Ke 8.12.2004
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 9.12.2004
Flameband & Jaana Hiltunen
Pe 10.12.2004
Myrskytuuli
La 11.12.2004
Myrskytuuli
Ke 15.12.2004
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ma 20.12.2004
Kupla & Katri Aapalahti
La 25.12.2004 joulupäivä
Saija Tuupanen & Tornados
Ma 27.12.2004
Niskalenkki
Ti 28.12.2004
Niskalenkki
Ke 29.12.2004
Niskalenkki
To 30.12.2004
Niskalenkki
Pe 31.12.2004 uudenvuodenaatto
NeljänSuora
La 1.1.2005 uudenvuodenpäivä
Flamingo & Jari Grek
Ke 5.1.2005
Yksityistilaisuus
La 8.1.2005
Esteri
Ma 31.1.2005
Markku Harjunpään orkesteri, Tuula Heikkilä
Ke 2.2.2005
Finlanders
Ma 7.2.2005
Joyride & Tiina Saarivuori
Ke 9.2.2005
Syke
La 12.2.2005
Sirpa Jokinen
Ti 15.2.2005
Mia Leivo & Pequeno
Ke 16.2.2005
Diesel & Markku Aro
To 17.2.2005
Mia Leivo & Pequeno
Pe 18.2.2005
Mia Leivo & Pequeno
La 19.2.2005
Mia Leivo & Pequeno
Ma 21.2.2005
Bolero 1
Ti 22.2.2005
Flameband & Jaana Hiltunen
To 24.2.2005
Flameband & Jaana Hiltunen
Pe 25.2.2005
Flameband & Jaana Hiltunen
La 26.2.2005
Flameband & Jaana Hiltunen
Ma 28.2.2005
Tanssiorkesteri Helmi
Ke 2.3.2005
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ma 7.3.2005
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Ma 14.3.2005
Flamingo & Jari Grek
Ke 16.3.2005
Charlies
La 19.3.2005
Noiser & Kari Piironen
Ke 23.3.2005
Rosette & Tiina Ruuska
Ke 30.3.2005
Punainen kitara & Seppo Tammilehto
La 2.4.2005
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ke 6.4.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ma 11.4.2005
Öiset kitarat, Solaris & Minna Sirkiä
Ti 12.4.2005
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 13.4.2005
FBI Beat
To 14.4.2005
Solaris & Minna Sirkiä
Pe 15.4.2005
Solaris & Minna Sirkiä
La 16.4.2005
Köpi Koski ja Projekti, Solaris & Minna Sirkiä
Ma 18.4.2005
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Ti 19.4.2005
Flamingo
Ke 20.4.2005
NeljänSuora
To 21.4.2005
Flamingo
Pe 22.4.2005
Flamingo & Jari Grek
La 23.4.2005
Flamingo & Jari Grek
Ti 26.4.2005
Q-raketti
Ke 27.4.2005
Omega & Eija Kantola
To 28.4.2005
Q-raketti
Pe 29.4.2005
Q-raketti
La 30.4.2005 vapunaatto
Myrskytuuli
Ma 2.5.2005
The Five Comets
Ke 4.5.2005
Marko Tuovinen
Ke 11.5.2005
Nina Koivisto, Hannu Kattilakoski
Ke 18.5.2005
Suomi-yhtye
Ma 23.5.2005
Markus Sextet
Ke 25.5.2005
Ässät
La 28.5.2005
Graniitti & Rainer Bollström
Ma 30.5.2005
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Ti 31.5.2005
Mia Leivo & Pequeno
Ke 1.6.2005
Mia Leivo & Pequeno
To 2.6.2005
Mia Leivo & Pequeno
Pe 3.6.2005
Mia Leivo & Pequeno
La 4.6.2005
Mia Leivo & Pequeno
Pe 10.6.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen, Mekka & Paula Koivuniemi, iskelmäparaati
La 11.6.2005
Voimaorkesteri, Charlies, FBI Beat
Ke 15.6.2005
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ma 20.6.2005
HillStreet & Heidi Kukkula
Pe 24.6.2005 juhannusaatto
Esteri
La 25.6.2005 juhannuspäivä
Esteri
Ti 28.6.2005
Mia Leivo & Pequeno
Ti 5.7.2005
Tropicana
To 7.7.2005
Tropicana
Pe 8.7.2005
Tropicana
La 9.7.2005
Tropicana
Ke 20.7.2005
Lea Laven
Ma 25.7.2005
Niskalenkki
Ke 3.8.2005
Saija Tuupanen & Tornados
Ma 8.8.2005
Velvet
Ke 10.8.2005
Nina Koivisto, Hannu Kattilakoski
Ke 17.8.2005
Flamingo & Jari Grek
La 20.8.2005
Yksityistilaisuus
Ma 22.8.2005
Balanssi & Birgit Ohra-aho
Ke 24.8.2005
Rosso & Tarja Lunnas
Ma 29.8.2005
Tanssiorkesteri Helmi
Ma 5.9.2005
Taivalkunta Beat
Ke 7.9.2005
La Strada & Anita Hirvonen
Ma 12.9.2005
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 14.9.2005
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 20.9.2005
Flameband & Jaana Hiltunen
Ke 21.9.2005
Taikakuu
To 22.9.2005
Flameband & Jaana Hiltunen
Pe 23.9.2005
Flameband & Jaana Hiltunen
La 24.9.2005
Jojo & Jaana Lammi, Flameband & Jaana Hiltunen
Ma 26.9.2005
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 27.9.2005
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 28.9.2005
Sesam & Antti Raiski
To 29.9.2005
Solaris & Minna Sirkiä
Pe 30.9.2005
Solaris & Minna Sirkiä
La 1.10.2005
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 5.10.2005
Syke
Pe 7.10.2005
Taivalkunta Beat
La 8.10.2005
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 12.10.2005
Souvarit
La 15.10.2005
Sirpa Jokinen
Ke 19.10.2005
Saija Tuupanen & Tornados
La 22.10.2005
Valentinot & Rami Rafael
Ke 26.10.2005
Charlies
La 29.10.2005
Köpi Koski ja Projekti
Ke 2.11.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 5.11.2005
Punainen kitara & Seppo Tammilehto
Ma 7.11.2005
Mia Leivo & Pequeno
Ti 8.11.2005
Mia Leivo & Pequeno
Ke 9.11.2005
FBI Beat, HillStreet
To 10.11.2005
Mia Leivo & Pequeno
Pe 11.11.2005
Mia Leivo & Pequeno, Bueno 2 & Ismo Lehtola
La 12.11.2005
Mia Leivo & Pequeno
Ma 14.11.2005
Rosette & Tiina Ruuska
Ke 16.11.2005
Tommys & Charles Plogman
Ti 22.11.2005
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 23.11.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila
To 24.11.2005
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Pe 25.11.2005
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Tanssiorkesteri Helmi
La 26.11.2005
Pekkaniskan Pojat, Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ma 28.11.2005
Voimaorkesteri
Ke 30.11.2005
Fernet & Tomi Markkola
Ma 5.12.2005
Flamingo & Jari Grek
Ti 6.12.2005 itsenäisyyspäivä
Flamingo
Ke 7.12.2005
Koivu & Aki Hietala, Marita Taavitsainen
To 8.12.2005
Flamingo
La 10.12.2005
HillStreet & Heidi Kukkula
Ma 12.12.2005
Esteri
Pe 16.12.2005
Anneli Mattila & V.I.P.
La 17.12.2005
Markus Sextet
Su 25.12.2005 joulupäivä
Jouni Keronen
Ma 26.12.2005 tapaninpäivä
Union & Vesa Toivonen
La 31.12.2005 uudenvuodenaatto
Tiina Pitkänen
Ke 11.1.2006
Lumipallo & Saska Helmikallio
La 14.1.2006
Rosette & Tiina Ruuska
La 21.1.2006
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen
Ma 23.1.2006
Valentinot & Rami Rafael
Ke 25.1.2006
Finlanders
La 28.1.2006
Jaana Pöllänen
Ke 1.2.2006
Diesel & Markku Aro
Ma 6.2.2006
Esteri
Ke 8.2.2006
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 11.2.2006
Ässät
Ma 13.2.2006
Twisters & Heli Ruotsalainen
Ti 14.2.2006 ystävänpäivä
Yöjuoksu
Ke 15.2.2006
Rosette, T.T. Purontaka & Tähtitaivas
To 16.2.2006
Yöjuoksu
Pe 17.2.2006
Yöjuoksu
La 18.2.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Yöjuoksu
Ma 20.2.2006
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ti 21.2.2006
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 22.2.2006
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
To 23.2.2006
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Pe 24.2.2006
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 25.2.2006
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ma 27.2.2006
Arto Nuotio
Ke 1.3.2006
Korsuorkesteri
La 4.3.2006
Hilkka Mäkitalo
Ke 8.3.2006 naisten päivä
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 11.3.2006
Sami Keskitalo
Ma 13.3.2006
Mia Leivo & Pequeno
Ti 14.3.2006
Mia Leivo & Pequeno
Ke 15.3.2006
Fantasia & Kati Fors, Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta
To 16.3.2006
Mia Leivo & Pequeno
Pe 17.3.2006
Mia Leivo & Pequeno
La 18.3.2006
Reija Kortet, Mia Leivo & Pequeno
Ma 20.3.2006
Rosette
La 25.3.2006
Laura Carita
Ke 29.3.2006
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Ma 3.4.2006
Flamingo & Jari Grek
Ti 4.4.2006
Flamingo
Ke 5.4.2006
Ari Klem
La 8.4.2006
Four Roses & Johanna Debreczeni
Ma 10.4.2006
Tropicana
Ti 11.4.2006
Tropicana
Ke 12.4.2006
Tropicana
To 13.4.2006 kiirastorstai
Tropicana
Pe 14.4.2006 pitkäperjantai
Tropicana
La 15.4.2006
Tropicana
Su 16.4.2006 pääsiäinen
Tropicana
Ti 18.4.2006
Jarmos-yhtye
Ke 19.4.2006
Jarmos-yhtye
To 20.4.2006
Jarmos-yhtye
Pe 21.4.2006
Jarmos-yhtye
La 22.4.2006
Velvet & Veera Vikman, Jarmos-yhtye
Ma 24.4.2006
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 25.4.2006
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 26.4.2006
Solaris & Minna Sirkiä
To 27.4.2006
Mia Leivo & Pequeno
Pe 28.4.2006
Mia Leivo & Pequeno, Major & Kati Fors
La 29.4.2006
Mia Leivo & Pequeno, Marko Lämsä
Su 30.4.2006 vapunaatto
Twisters & Heli Ruotsalainen
Ti 2.5.2006
Wähäkosket
Ke 3.5.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen
To 4.5.2006
Wähäkosket
Pe 5.5.2006
Wähäkosket
La 6.5.2006
Wähäkosket, Jouni Keronen
Ke 10.5.2006
Omega & Eija Kantola
Ma 15.5.2006
Markus Sextet
Ke 17.5.2006
Rosso & Tarja Lunnas
Ma 22.5.2006
HillStreet & Heidi Kukkula
Ke 24.5.2006
Tony Montana Band
Ke 31.5.2006
Safir & Mira Kunnasluoto
Pe 16.6.2006
Yölintu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Twisters & Heli Ruotsalainen, Hurlumhei, iskelmäparaati
La 17.6.2006
Tommys & Charles Plogman, Twisters & Heli Ruotsalainen, Hurlumhei, Velvet, Juha Metsäperä
Pe 23.6.2006 juhannusaatto
Semites, Heidi Brunila
La 24.6.2006 juhannuspäivä
Semites, Heidi Brunila
To 29.6.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Pe 30.6.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri, Kokkolan harmonikkaklubi, Sata-Häme soi
La 1.7.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Ke 5.7.2006
NeljänSuora
Ma 10.7.2006
Mia Leivo & Pequeno
Ti 11.7.2006
Mia Leivo & Pequeno
Ke 12.7.2006
Korsuorkesteri
To 13.7.2006
Mia Leivo & Pequeno
Pe 14.7.2006
Mia Leivo & Pequeno
La 15.7.2006
Mia Leivo & Pequeno
Ke 19.7.2006
Pajatso & Ari Klem
Ma 31.7.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Ti 1.8.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
To 3.8.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Pe 4.8.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
La 5.8.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Ke 9.8.2006
Seitsemän seinähullua veljestä
Ke 16.8.2006
Lumipallo & Marko Lämsä
Ma 21.8.2006
Semites
Ti 22.8.2006
Q-raketti
Ke 23.8.2006
Tony Montana Band
To 24.8.2006
Q-raketti
Pe 25.8.2006
Q-raketti
La 26.8.2006
Q-raketti, Oo la laa & Kristiina Mäki
Ke 30.8.2006
Risto Nevala
Pe 1.9.2006
Jouni Keronen
La 2.9.2006
Jouni Keronen
Ke 6.9.2006
Channel Four
La 9.9.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Juha Metsäperä
Su 10.9.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Boheme & Eija Koriseva, Juha Metsäperä
Ma 11.9.2006
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 12.9.2006
Flameband & Jaana Hiltunen
To 14.9.2006
Flameband & Jaana Hiltunen
Pe 15.9.2006
Flameband & Jaana Hiltunen
La 16.9.2006
Flameband & Jaana Hiltunen
Ke 20.9.2006
Unelmavävyt
Pe 22.9.2006
Mamba
La 23.9.2006
Veera Vikman
Ma 25.9.2006
Rosette, Wähäkosket
Ti 26.9.2006
Wähäkosket
Ke 27.9.2006
Four Roses & Johanna Debreczeni
To 28.9.2006
Wähäkosket
Pe 29.9.2006
Wähäkosket
La 30.9.2006
Wähäkosket, Nelinpeli
Ma 2.10.2006
Union & Vesa Toivonen
Ke 4.10.2006
Souvarit
La 7.10.2006
Johanna Piipponen
Ma 9.10.2006
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 11.10.2006
Diesel & Markku Aro
La 14.10.2006
Arto Nuotio
Ma 16.10.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Ti 17.10.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Ke 18.10.2006
Lea Laven
To 19.10.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Pe 20.10.2006
Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
La 21.10.2006
Tanssiorkesteri Helmi, Jarmo Hannula ja Hoviorkesteri
Ma 23.10.2006
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 25.10.2006
Antti Raiski
La 28.10.2006
Esteri
Ma 30.10.2006
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Ti 31.10.2006
Yöjuoksu
Ke 1.11.2006
Yöjuoksu, Annika Eklund
To 2.11.2006
Yöjuoksu
Pe 3.11.2006
Yöjuoksu
La 4.11.2006
Reija Kortet & Satelliittitaivas, Yöjuoksu
Ke 8.11.2006
Yölintu
Pe 10.11.2006
Jarno Grönholm
La 11.11.2006
Jarno Grönholm
Ma 13.11.2006
Flamingo & Jari Grek
Ke 15.11.2006
Finlanders
Pe 17.11.2006
Jokerit Company, Rami Rafael
La 18.11.2006
Jokerit Company, Rami Rafael
Ma 20.11.2006
Arto Nuotio
Ti 21.11.2006
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Ke 22.11.2006
Fantasia & Elina Vettenranta
Pe 24.11.2006
Safir & Mira Kunnasluoto
La 25.11.2006
Esteri
Ma 27.11.2006
Sirpa Jokinen
Ke 29.11.2006
Korsuorkesteri
Pe 1.12.2006
Twisters & Heli Ruotsalainen
La 2.12.2006
Twisters & Heli Ruotsalainen
Ma 4.12.2006
Reija Kortet & Satelliittitaivas
Ti 5.12.2006
Reija Kortet & Satelliittitaivas
Ke 6.12.2006 itsenäisyyspäivä
Pajatso & Ari Klem
Pe 8.12.2006
Lumipallo
La 9.12.2006
Lumipallo
Ma 11.12.2006
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 12.12.2006
Solaris
Ke 13.12.2006
Solaris & Minna Sirkiä
To 14.12.2006
Solaris
Pe 15.12.2006
Solaris
La 16.12.2006
Solaris
Ma 25.12.2006 joulupäivä
Risto Nevala
Su 31.12.2006 uudenvuodenaatto
Federal & Maarit Peltoniemi
La 6.1.2007
Tiina Pitkänen
La 13.1.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ke 17.1.2007
Four Roses & Johanna Debreczeni
La 20.1.2007
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
Ti 23.1.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 24.1.2007
Omega & Eija Kantola
To 25.1.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 26.1.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 27.1.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen, Jarno Grönholm
Ma 29.1.2007
Manjana & Jaana Pöllänen
Ke 31.1.2007
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 3.2.2007
Twisters & Heli Ruotsalainen
Ma 5.2.2007
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 6.2.2007
Rosette
Ke 7.2.2007
Rosette, Yölintu
Pe 9.2.2007
Unelmavävyt
Ke 14.2.2007 ystävänpäivä
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ma 19.2.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 20.2.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ke 21.2.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ma 26.2.2007
Risto Nevala
Ti 27.2.2007
Tropicana
Ke 28.2.2007
Rosso & Tarja Lunnas
To 1.3.2007
Tropicana
Pe 2.3.2007
Tropicana
La 3.3.2007
Tropicana, Flamingo & Jari Grek
Ke 7.3.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 10.3.2007
Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
Ma 12.3.2007
Favorit & Hanna Talikainen
Ti 13.3.2007
Mia Leivo & Pequeno
To 15.3.2007
Mia Leivo & Pequeno
Pe 16.3.2007
Mia Leivo & Pequeno
La 17.3.2007
Mia Leivo & Pequeno
Ma 19.3.2007
Twisters & Heli Ruotsalainen
Ke 21.3.2007
Korsuorkesteri
La 24.3.2007
Safir & Mira Kunnasluoto
Ma 26.3.2007
Fantasia
Ke 28.3.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ma 2.4.2007
Flamingo & Jari Grek
Su 8.4.2007 pääsiäinen
Pequeno
Ke 11.4.2007
Fantasia & Elina Vettenranta
La 14.4.2007
Yksityistilaisuus
Ma 16.4.2007
Arto Nuotio
Ke 18.4.2007
Avec & Saska Helmikallio, Juha Metsäperä
La 21.4.2007
Tiina Pitkänen
Ma 23.4.2007
Reija Kortet
Ke 25.4.2007
Finlanders
La 28.4.2007
Twisters & Heli Ruotsalainen
Ke 9.5.2007
Lumipallo
Ti 15.5.2007
Wähäkosket
Ke 16.5.2007
FBI Beat
To 17.5.2007 helatorstai
Wähäkosket
Pe 18.5.2007
Wähäkosket
La 19.5.2007
Wähäkosket
Ma 28.5.2007
Markus Sextet
Ti 5.6.2007
Yöjuoksu
Ke 6.6.2007
Yöjuoksu
To 7.6.2007
Yöjuoksu
Pe 8.6.2007
Yöjuoksu
La 9.6.2007
Yöjuoksu, Favorit & Hanna Talikainen
Ma 11.6.2007
Mia Leivo & Pequeno
Ti 12.6.2007
Mia Leivo & Pequeno
Ke 13.6.2007
Mia Leivo & Pequeno
To 14.6.2007
Mia Leivo & Pequeno
Pe 15.6.2007
Anneli Mattila, Jani ja Jetsetters, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 16.6.2007
Diesel & Markku Aro, NeljänSuora, Twisters & Heli Ruotsalainen, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ma 18.6.2007
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 19.6.2007
Solaris
Ke 20.6.2007
Solaris
To 21.6.2007
Solaris
Ke 27.6.2007
Noiser & Kari Piironen
Pe 29.6.2007
Four Roses & Johanna Debreczeni, konsertti
La 30.6.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ma 2.7.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 3.7.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ke 4.7.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
To 5.7.2007
Q-raketti
Pe 6.7.2007
Q-raketti
La 7.7.2007
Q-raketti
To 12.7.2007
Jarmo Tuuri Group
Pe 13.7.2007
Jarmo Tuuri Group
La 14.7.2007
Jarmo Tuuri Group
To 19.7.2007
Jarmos-yhtye
Pe 20.7.2007
Jarmos-yhtye
La 21.7.2007
Jarmos-yhtye
Ke 25.7.2007
Avec & Saska Helmikallio
Ma 30.7.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 31.7.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 1.8.2007
Seitsemän seinähullua veljestä
To 2.8.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 3.8.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 4.8.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 8.8.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 15.8.2007
Korsuorkesteri
La 25.8.2007
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Ma 27.8.2007
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 28.8.2007
Rosette
Ke 29.8.2007
Fantasia & Jenna Bågeberg
Ma 3.9.2007
Baroque
Ke 5.9.2007
Fernet & Tomi Markkola
La 8.9.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Su 9.9.2007
Solistiduo TUEM, Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, Tiina Pitkänen, päättäjäiset
Ma 10.9.2007
Union & Vesa Toivonen
Ke 12.9.2007
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 15.9.2007
Antti Ahopelto
Ma 17.9.2007
Mikael Konttinen
Ke 19.9.2007
Four Roses & Johanna Debreczeni
Ma 24.9.2007
Ässät
Ti 25.9.2007
Niskalenkki
To 27.9.2007
Niskalenkki
Pe 28.9.2007
Niskalenkki
La 29.9.2007
Niskalenkki, Jari Grek
Ma 1.10.2007
Channel Four
Ke 3.10.2007
Finlanders
Ma 8.10.2007
Elixir & Laura Carita
Ti 9.10.2007
Yöjuoksu
Ke 10.10.2007
Diesel & Markku Aro
To 11.10.2007
Yöjuoksu
Pe 12.10.2007
Yöjuoksu
La 13.10.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Yöjuoksu
Ma 22.10.2007
Baroque
Ti 23.10.2007
Baroque
Ke 24.10.2007
Baroque, Tiina Pitkänen
To 25.10.2007
Baroque
Pe 26.10.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
La 27.10.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 30.10.2007
Tropicana
Ke 31.10.2007
Eija Kantola
To 1.11.2007
Tropicana
Pe 2.11.2007
Tropicana
La 3.11.2007
Onnenkulkurit & Johanna Rantsi, Tropicana
Ma 5.11.2007
Myrskytuuli
Ke 7.11.2007
NeljänSuora
La 10.11.2007
Unelmavävyt
Ti 13.11.2007
Varjokuva
Ke 14.11.2007
Charlies
To 15.11.2007
Jarmos-yhtye
Pe 16.11.2007
Jarmos-yhtye
La 17.11.2007
Avenue & Anniina Mattila, Jarmos-yhtye
Ke 21.11.2007
Taikakuu
Pe 23.11.2007
Favorit & Hanna Talikainen
La 24.11.2007
Favorit & Hanna Talikainen
Ma 26.11.2007
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 27.11.2007
Lumipallo, Q-raketti
Ke 28.11.2007
Souvarit, Lumipallo, Noiser, Pallosalama & Marko Lämsä
To 29.11.2007
Q-raketti
Pe 30.11.2007
Q-raketti
La 1.12.2007
Q-raketti
Ma 3.12.2007
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ti 4.12.2007
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 5.12.2007
Sesam & Antti Raiski
To 6.12.2007 itsenäisyyspäivä
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Pe 7.12.2007
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 8.12.2007
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 12.12.2007
Jari Grek
La 15.12.2007
Baroque & Tiina Pitkänen
Ma 17.12.2007
Minna Sirkiä
Ke 19.12.2007
Minna Sirkiä
To 20.12.2007
Minna Sirkiä
Pe 21.12.2007
Minna Sirkiä
La 22.12.2007
Minna Sirkiä
Su 23.12.2007
Minna Sirkiä
Ma 24.12.2007 jouluaatto
Heidi Brunila
Ti 25.12.2007 joulupäivä
Heidi Brunila, Johanna Debreczeni, konsertti
To 27.12.2007
Heidi Brunila
Pe 28.12.2007
Heidi Brunila
La 29.12.2007
Heidi Brunila
Su 30.12.2007
Heidi Brunila
Ma 31.12.2007 uudenvuodenaatto
Freesia & Elina Vettenranta
Ma 7.1.2008
Minna Sirkiä
Ke 9.1.2008
Minna Sirkiä
La 12.1.2008
Minna Sirkiä
Ti 15.1.2008
Flameband
Ke 16.1.2008
Mistral & Anne Mattila, Flameband
To 17.1.2008
Flameband
Pe 18.1.2008
Flameband
La 19.1.2008
Flameband
Ma 21.1.2008
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 22.1.2008
Rosette
Ti 29.1.2008
Mia Leivo & Pequeno
Ke 30.1.2008
Mia Leivo & Pequeno, Jani ja Jetsetters
To 31.1.2008
Mia Leivo & Pequeno
Pe 1.2.2008
Mia Leivo & Pequeno, Napoli & Mira Kunnasluoto
La 2.2.2008
Mia Leivo & Pequeno
Ma 4.2.2008
Antti Ahopelto
Ke 6.2.2008
Resiina & Juha Metsäperä
La 9.2.2008
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 12.2.2008
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
To 14.2.2008 ystävänpäivä
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Pe 15.2.2008
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 16.2.2008
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 27.2.2008
Avec & Saska Helmikallio
Ma 3.3.2008
Ässät
Ke 5.3.2008
Charlies
La 8.3.2008 naisten päivä
Flamingo & Jari Grek
Ma 17.3.2008
Wähäkosket
Ti 18.3.2008
Wähäkosket
Ke 19.3.2008
Wähäkosket
To 20.3.2008 kiirastorstai
Wähäkosket
Pe 21.3.2008 pitkäperjantai
Wähäkosket
La 22.3.2008
Wähäkosket
Su 23.3.2008 pääsiäinen
Wähäkosket
Ma 31.3.2008
Kari Isola ja Yön tähdet
Ma 7.4.2008
Väriloiste
Ke 9.4.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg
Ma 14.4.2008
Reissarit & Mikko Takala
Ti 15.4.2008
Jarmo Tuuri Group
To 17.4.2008
Jarmo Tuuri Group
Pe 18.4.2008
Jarmo Tuuri Group
La 19.4.2008
Jarmo Tuuri Group
Ma 21.4.2008
Markus Sextet
Ke 23.4.2008
Unelmavävyt
Ma 28.4.2008
Q-raketti
Ti 29.4.2008
Q-raketti
Pe 2.5.2008
Q-raketti
La 3.5.2008
Q-raketti
Ma 5.5.2008
Channel Four
Ke 7.5.2008
Omega & Eija Kantola
Ti 13.5.2008
Sivas Regal
Ke 14.5.2008
Diesel & Markku Aro, Sivas Regal
Pe 16.5.2008
Sivas Regal
La 17.5.2008
Sivas Regal, Napoli & Mira Kunnasluoto
Ti 20.5.2008
Jarmos-yhtye
To 22.5.2008
Jarmos-yhtye
Pe 23.5.2008
Jarmos-yhtye
La 24.5.2008
Jarmos-yhtye
Ma 26.5.2008
Flamingo & Jari Grek
Ti 27.5.2008
Markku Harjunpään orkesteri
Ke 28.5.2008
Markku Harjunpään orkesteri
To 29.5.2008
Markku Harjunpään orkesteri
Pe 6.6.2008
Niskalenkki
La 7.6.2008
Niskalenkki
Ma 9.6.2008
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 10.6.2008
Royal
Ke 11.6.2008
Royal
To 12.6.2008
Varjokuva
Pe 13.6.2008
Tommys & Charles Plogman, Mistral & Anne Mattila, Flamingo & Jari Grek
La 14.6.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, X-Band & Heli Ruotsalainen, Paula Koivuniemi, Elina Vettenranta
Ma 16.6.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 17.6.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 18.6.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 19.6.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ma 23.6.2008
Semites
Ti 24.6.2008
Semites
Ke 25.6.2008
Semites
To 3.7.2008
Feelings
Pe 4.7.2008
Feelings
La 5.7.2008
Feelings
Ma 7.7.2008
Baroque & Tiina Pitkänen
Ti 8.7.2008
Baroque
Ke 9.7.2008
Baroque & Tiina Pitkänen
Su 20.7.2008
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 21.7.2008
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 22.7.2008
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ke 23.7.2008
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ma 28.7.2008
Pallosalama
Ti 29.7.2008
Pallosalama
Ke 30.7.2008
Pallosalama & Marko Lämsä
Ke 6.8.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ma 11.8.2008
Avec
Ti 12.8.2008
Avec
Ke 13.8.2008
Avec & Saska Helmikallio
To 14.8.2008
Mia Leivo & Pequeno
Pe 15.8.2008
Mia Leivo & Pequeno
La 16.8.2008
Mia Leivo & Pequeno
Ti 19.8.2008
Flameband
Ke 20.8.2008
NeljänSuora
To 21.8.2008
Flameband
La 23.8.2008
Flameband
Ma 25.8.2008
Semites
Ti 26.8.2008
Tropicana
Ke 27.8.2008
Korsuorkesteri
To 28.8.2008
Tropicana
Pe 29.8.2008
Tropicana
La 30.8.2008
Tropicana
Su 31.8.2008
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 1.9.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ke 3.9.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
La 6.9.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ma 8.9.2008
Matador & Antti Toivola
Ti 9.9.2008
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 10.9.2008
Antti Raiski
To 11.9.2008
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Pe 12.9.2008
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 13.9.2008
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Su 14.9.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ma 15.9.2008
Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
Ti 16.9.2008
Royal
To 18.9.2008
Semites
Pe 19.9.2008
Semites
La 20.9.2008
Semites, Flamingo & Jari Grek
Ma 22.9.2008
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 24.9.2008
Presto & Kake Randelin
La 27.9.2008
Solaris & Minna Sirkiä
Ma 29.9.2008
Veijarit
Ke 1.10.2008
Monarkia & Jukka Hallikainen
Ma 6.10.2008
Väliaikainen
Ti 7.10.2008
Wähäkosket
Ke 8.10.2008
Varjokuva
To 9.10.2008
Wähäkosket
Pe 10.10.2008
Wähäkosket
La 11.10.2008
Wähäkosket
Su 12.10.2008
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 13.10.2008
Baroque, Tiina Pitkänen
Ti 14.10.2008
Baroque
Ke 15.10.2008
Baroque, Tiina Pitkänen
To 16.10.2008
Baroque
Pe 17.10.2008
Baroque
La 18.10.2008
Baroque, Tiina Pitkänen
Ma 20.10.2008
Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
Ke 22.10.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ma 27.10.2008
Baroque
Ke 29.10.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ma 3.11.2008
Jonna Ortju
Ti 4.11.2008
Jarmo Tuuri Group
To 6.11.2008
Jarmo Tuuri Group
Pe 7.11.2008
Jarmo Tuuri Group
La 8.11.2008
Jarmo Tuuri Group
Ke 12.11.2008
Souvarit
Pe 14.11.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 15.11.2008
Freesia & Elina Vettenranta
Su 16.11.2008
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Marja-Liisa Heiskari-Puntalo
Ma 17.11.2008
Huikon veljekset
To 20.11.2008
Jenna Bågeberg
Ma 24.11.2008
Nelinpeli
Ti 25.11.2008
Markku Harjunpään orkesteri
Ke 26.11.2008
Charlies, Markku Harjunpään orkesteri
Pe 28.11.2008
Jenna Bågeberg
La 29.11.2008
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ma 1.12.2008
Ässät
Ke 3.12.2008
Resiina & Juha Metsäperä
Pe 5.12.2008
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
La 6.12.2008 itsenäisyyspäivä
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ma 8.12.2008
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 9.12.2008
Jarmos-yhtye
Ke 10.12.2008
Anneli Mattila & V.I.P.
To 11.12.2008
Jarmos-yhtye
Pe 12.12.2008
Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
La 13.12.2008
Royal, Jarmos-yhtye
Ti 16.12.2008
Royal
Ke 17.12.2008
Unelmavävyt
To 18.12.2008
Royal
Pe 19.12.2008
Royal
La 20.12.2008
Royal
Ke 24.12.2008 jouluaatto
Heidi Brunila
To 25.12.2008 joulupäivä
Heidi Brunila
Pe 26.12.2008 tapaninpäivä
Semites
La 27.12.2008
Semites
Ke 31.12.2008 uudenvuodenaatto
Hanna Talikainen
Ma 12.1.2009
Nasma Team
Su 18.1.2009
Soitinyhtye Sawisormet
Ke 21.1.2009
Souvarit
Ke 28.1.2009
Jani ja Jetsetters
Ti 10.2.2009
Fantasia & Hanna Talikainen, Sheriff & Jaana Hiltunen
To 12.2.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 13.2.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 14.2.2009 ystävänpäivä
Avenue & Anniina Mattila
Ke 18.2.2009
Pequeno, Tiina Pitkänen
La 28.2.2009
Unelmavävyt
Ma 2.3.2009
Väriloiste
Ke 4.3.2009
Tommys & Charles Plogman
Ma 9.3.2009
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 10.3.2009
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 11.3.2009
Korsuorkesteri
To 12.3.2009
Solaris & Minna Sirkiä
Pe 13.3.2009
Solaris & Minna Sirkiä
La 14.3.2009
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 18.3.2009
Unelmavävyt
La 21.3.2009
Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 22.3.2009
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Marja-Liisa Heiskari-Puntalo
Ma 23.3.2009
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 25.3.2009
NeljänSuora
To 26.3.2009
Sivas Regal
Pe 27.3.2009
Sivas Regal
La 28.3.2009
Freesia & Elina Vettenranta
Ma 30.3.2009
Ässät
Pe 3.4.2009
Yölintu
Ma 20.4.2009
Reissarit & Mikko Takala
Ti 21.4.2009
Jarmos-yhtye
Ke 22.4.2009
Finlanders
To 23.4.2009
Jarmos-yhtye
Pe 24.4.2009
Jarmos-yhtye
La 25.4.2009
Nasma Team
Ma 27.4.2009
In The Mood
Ti 28.4.2009
Royal
Ke 29.4.2009
Royal
Ma 4.5.2009
Myrskytuuli
Ti 5.5.2009
Flameband
Ke 6.5.2009
Flameband
To 7.5.2009
Flameband
Pe 8.5.2009
Flameband
La 9.5.2009
Flameband
Ke 13.5.2009
Korsuorkesteri
La 16.5.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 17.5.2009
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Marja-Liisa Heiskari-Puntalo
Ma 18.5.2009
Channel Four
Ti 19.5.2009
Royal
To 21.5.2009 helatorstai
Royal
Su 24.5.2009
Soitinyhtye Sawisormet
Ti 26.5.2009
Niskalenkki
Ke 27.5.2009
Unelmavävyt
To 28.5.2009
Niskalenkki
Pe 29.5.2009
Niskalenkki
La 30.5.2009
Niskalenkki
Ma 1.6.2009
Tropicana
Ti 2.6.2009
Tropicana
Ke 3.6.2009
Tropicana
To 4.6.2009
Tropicana
Pe 5.6.2009
Tropicana
La 6.6.2009
Tropicana
Ma 8.6.2009
Ässät
To 11.6.2009
Finlanders, Taikakuu
Pe 12.6.2009
Paula Koivuniemi
Ma 15.6.2009
Royal
Ti 16.6.2009
Royal
Ke 17.6.2009
Royal
To 18.6.2009
Semites
Pe 19.6.2009 juhannusaatto
Semites
La 20.6.2009 juhannuspäivä
Semites
Su 21.6.2009
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Marja-Liisa Heiskari-Puntalo
Ma 22.6.2009
Harri ja Coronet
Ti 23.6.2009
Harri ja Coronet
Ke 24.6.2009
Harri ja Coronet
To 25.6.2009
Harri ja Coronet
Pe 26.6.2009
Harri ja Coronet
La 27.6.2009
Harri ja Coronet
Ke 8.7.2009
Resiina & Juha Metsäperä
La 18.7.2009
Dry Capri
Ma 3.8.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 4.8.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 5.8.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
To 6.8.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 7.8.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 8.8.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ma 10.8.2009
Elixir
Ti 11.8.2009
Elixir
Ke 12.8.2009
Pallosalama & Marko Lämsä
To 13.8.2009
Elixir
Pe 14.8.2009
Elixir
La 15.8.2009
Elixir
Su 16.8.2009
Soitinyhtye Sawisormet
Ma 17.8.2009
Semites
Su 23.8.2009
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Marja-Liisa Heiskari-Puntalo
Ke 26.8.2009
Kaija Lustila
Ma 31.8.2009
Essi Leppäkoski
Ke 2.9.2009
Seitsemän seinähullua veljestä
La 5.9.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ma 7.9.2009
Onnenkulkurit, Salla Krok
Ke 9.9.2009
FBI Beat & Markus Törmälä
La 12.9.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Dry Capri, Berit
Ke 16.9.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg
Ma 21.9.2009
Väliaikainen
Ti 22.9.2009
Royal
To 24.9.2009
Royal
La 3.10.2009
Caminito & Kari Piironen
Ti 6.10.2009
Tuula Heikkilä
Ke 7.10.2009
Diesel & Markku Aro
To 8.10.2009
Tuula Heikkilä
Pe 9.10.2009
Yksityistilaisuus
Ma 12.10.2009
Rosette, Tiina Ruuska
Ma 19.10.2009
Channel Four
Ke 21.10.2009
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 24.10.2009
Avec & Saska Helmikallio, Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 25.10.2009
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 26.10.2009
Jarkko Honkanen & Taiga
Ti 27.10.2009
Flameband
Ke 28.10.2009
Souvarit
To 29.10.2009
Flameband
Pe 30.10.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
La 31.10.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Pe 6.11.2009
Freesia & Elina Vettenranta
La 7.11.2009
Freesia & Elina Vettenranta
Ma 9.11.2009
Huikon veljekset
Ti 10.11.2009
Muuttolinnut
Ke 11.11.2009
Muuttolinnut
To 12.11.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 14.11.2009
Unelmavävyt
Ma 16.11.2009
Tosimiehet, Tommi Nyyssönen
Pe 20.11.2009
Omega & Eija Kantola
Ma 23.11.2009
Markus Sextet
Ke 25.11.2009
Pallosalama & Marko Lämsä
Pe 27.11.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 28.11.2009
In The Mood
Ti 1.12.2009
Tropicana
Ke 2.12.2009
Tropicana
To 3.12.2009
Tropicana
Ma 7.12.2009
Nasma Team
Ma 14.12.2009
Jarmos-yhtye
Ti 15.12.2009
Jarmos-yhtye
Ke 16.12.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
To 17.12.2009
Jarmos-yhtye
Pe 18.12.2009
Jarmos-yhtye
La 19.12.2009
Jarmos-yhtye
To 24.12.2009 jouluaatto
Heidi Brunila
Pe 25.12.2009 joulupäivä
Heidi Brunila
La 26.12.2009 tapaninpäivä
Heidi Brunila
Su 27.12.2009
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 28.12.2009
Royal
Ti 29.12.2009
Royal
Ke 30.12.2009
Royal
To 31.12.2009 uudenvuodenaatto
Pallosalama & Marko Lämsä
Pe 1.1.2010 uudenvuodenpäivä
Elixir
La 2.1.2010
Elixir
Ma 4.1.2010
Elixir
Ti 5.1.2010
Elixir
Ke 6.1.2010
Elixir
To 7.1.2010
Elixir
Pe 8.1.2010
Elixir
La 9.1.2010
Elixir
Ma 11.1.2010
Mia Leivo & Pequeno
Pe 15.1.2010
Unelmavävyt
La 23.1.2010
Avec & Saska Helmikallio
Ke 3.2.2010
Tommys & Charles Plogman
La 6.2.2010
Monarkia & Jukka Hallikainen
Ma 15.2.2010
Pequeno
Ti 16.2.2010
Wähäkosket
Ke 17.2.2010
Sami Keskitalo & Erimiehet
To 18.2.2010
Wähäkosket
Pe 19.2.2010
Wähäkosket
La 20.2.2010
Napoli, Henri Stenroth
Su 28.2.2010
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 1.3.2010
Jarkko Honkanen & Taiga
Ti 2.3.2010
Mia Leivo & Pequeno
To 4.3.2010
Mia Leivo & Pequeno
Pe 5.3.2010
Mia Leivo & Pequeno
La 6.3.2010
Semites
Ma 8.3.2010 naisten päivä
Semites
Ti 9.3.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 11.3.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 12.3.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 13.3.2010
Unelmavävyt
Ma 15.3.2010
Veijarit
Ke 17.3.2010
Jenna Bågeberg
Ma 22.3.2010
Ässät
Ti 23.3.2010
Royal
To 25.3.2010
Royal
Pe 26.3.2010
Royal
Ma 29.3.2010
Niskalenkki
Ti 30.3.2010
Niskalenkki
Ke 31.3.2010
Seitsemän seinähullua veljestä, Niskalenkki
To 1.4.2010 kiirastorstai
Niskalenkki
Pe 2.4.2010 pitkäperjantai
Niskalenkki
Ma 12.4.2010
Channel Four
Ke 14.4.2010
Diesel & Markku Aro
Pe 16.4.2010
Paula Koivuniemi
Ma 19.4.2010
Esteri
Ke 21.4.2010
Finlanders
Pe 30.4.2010 vapunaatto
Pallosalama & Marko Lämsä
Su 9.5.2010
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Raimo Warén
Ti 11.5.2010
Flameband
Ke 12.5.2010
Kaija Lustila
To 13.5.2010 helatorstai
Flameband
Pe 14.5.2010
Flameband
La 15.5.2010
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ke 26.5.2010
Avec & Saska Helmikallio
Ma 31.5.2010
Caravan
Ma 7.6.2010
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 8.6.2010
Elixir
Ke 9.6.2010
Elixir
To 10.6.2010
Tommys & Charles Plogman, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 11.6.2010
Jari Sillanpää & Men in Black, Omega & Eija Kantola, NeljänSuora, Unelmavävyt
La 12.6.2010
Petoman & Tommi Soidinmäki
Pe 25.6.2010
Semites
La 26.6.2010
Semites
Ma 5.7.2010
Jarmos-yhtye
Ti 6.7.2010
Jarmos-yhtye
Ke 7.7.2010
Varjokuva
Ma 12.7.2010
Tuula Heikkilä
Ti 13.7.2010
Tuula Heikkilä
Ke 14.7.2010
Tuula Heikkilä
Su 18.7.2010
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Raimo Warén
Ke 28.7.2010
Unelmavävyt
La 7.8.2010
Voimaorkesteri
Ma 9.8.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 10.8.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 12.8.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 13.8.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 14.8.2010
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ma 16.8.2010
Reija Kortet, Pequeno
Ti 17.8.2010
Mia Leivo & Pequeno
To 19.8.2010
Mia Leivo & Pequeno
Pe 20.8.2010
Mia Leivo & Pequeno
La 21.8.2010
Pequeno
Ke 25.8.2010
Diesel & Markku Aro
Ma 30.8.2010
Ässät
Ke 1.9.2010
Fantasia & Marko Maunuksela
Ma 6.9.2010
Mia Leivo & Pequeno
Ti 7.9.2010
Tosimiehet, Muuttolinnut
To 9.9.2010
Tosimiehet, Muuttolinnut
La 11.9.2010
Hanna Talikainen
Ma 13.9.2010
Huikon veljekset
La 18.9.2010
Reija Kortet
Ma 20.9.2010
Esteri
Ke 22.9.2010
Varjokuva
Pe 24.9.2010
Souvarit
Ma 27.9.2010
Köpi Koski ja Projekti
Ti 28.9.2010
Royal
To 30.9.2010
Royal
Pe 1.10.2010
Royal
La 2.10.2010
Royal
Su 3.10.2010
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Raimo Warén
Ke 6.10.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 9.10.2010
Avec & Saska Helmikallio
Ma 11.10.2010
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 12.10.2010
Niskalenkki
Ke 13.10.2010
Niskalenkki
To 14.10.2010
Niskalenkki
Pe 15.10.2010
Niskalenkki
La 16.10.2010
Niskalenkki
Ma 18.10.2010
Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 20.10.2010
Jukka Hallikainen
La 23.10.2010
Suvi Karjula
Ma 25.10.2010
Jarkko Honkanen & Taiga
Ti 26.10.2010
Wähäkosket
Ke 27.10.2010
Tommys & Charles Plogman
To 28.10.2010
Wähäkosket
Pe 29.10.2010
Wähäkosket
La 30.10.2010
Unelmavävyt
Su 31.10.2010
Soitinyhtye Sawisormet
Ma 1.11.2010
Pequeno
To 4.11.2010
FBI Beat & Markus Törmälä
Ma 8.11.2010
Essi Leppäkoski
La 13.11.2010
Voimaorkesteri
Ma 15.11.2010
KinoJake
Ti 16.11.2010
Flameband
Ke 17.11.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen
To 18.11.2010
Flameband
Pe 19.11.2010
Omega & Eija Kantola
Ma 22.11.2010
Channel Four
Ti 23.11.2010
Hannu Auvinen Group
To 25.11.2010
Hannu Auvinen Group
Pe 26.11.2010
Varjokuva
Ma 29.11.2010
Veijarit
Ti 30.11.2010
Jarmos-yhtye
Ke 1.12.2010
Ilta & Janne Tulkki
To 2.12.2010
Jarmos-yhtye
Pe 3.12.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 4.12.2010
In The Mood
Su 5.12.2010
In The Mood
Ke 8.12.2010
NeljänSuora
Ma 13.12.2010
Onnenkulkurit
Pe 17.12.2010
Anneli Mattila & V.I.P.
Ma 20.12.2010
Essi Leppäkoski
Ti 21.12.2010
Essi Leppäkoski
Ke 22.12.2010
Essi Leppäkoski
La 25.12.2010 joulupäivä
Mia Leivo & Pequeno, Mikko Mäkeläinen, konsertti
Su 26.12.2010 tapaninpäivä
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Raimo Warén
Pe 31.12.2010 uudenvuodenaatto
Jukka Hallikainen
Ke 12.1.2011
Karavaani & Susanna Heikki
Pe 14.1.2011
Tony Montana Band
Ma 17.1.2011
Henkka ja Kulkurit
Ke 19.1.2011
Tommys & Charles Plogman
Ma 24.1.2011
Helminauha
Ke 26.1.2011
Korsuorkesteri
To 27.1.2011
Elixir
Pe 28.1.2011
Elixir
La 29.1.2011
Midinetti
Ma 31.1.2011
Markus Sextet
Ti 1.2.2011
Essi Leppäkoski
Ke 2.2.2011
Taikakuu, Väriloiste
La 5.2.2011
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ma 7.2.2011
Väriloiste
Ke 9.2.2011
Tulipunaruusut
La 12.2.2011
Channel Four
Su 13.2.2011
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt & Raimo Warén
Ma 14.2.2011 ystävänpäivä
Haavemaa & Terhi Matikainen
Ke 16.2.2011
Omenapuu, Jenna Bågeberg
Ma 28.2.2011
Jarkko Honkanen & Taiga
To 3.3.2011
Flameband
Pe 4.3.2011
Flameband
Ti 8.3.2011 naisten päivä
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 9.3.2011
Tony Montana Band
To 10.3.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 11.3.2011
Finlanders
La 12.3.2011
Sesam & Antti Raiski
Ma 14.3.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ke 16.3.2011
Diesel & Markku Aro
Ma 21.3.2011
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 22.3.2011
Rami Rafael
Ke 23.3.2011
Kari Vepsä & Onnenmaa
To 24.3.2011
Mia Leivo & Pequeno
Pe 25.3.2011
Mia Leivo & Pequeno
La 26.3.2011
Omenapuu
Ma 28.3.2011
Midinetti & Tino Ahlgren
Ke 30.3.2011
Suvi Teräsniska
La 2.4.2011
In The Mood
Ma 4.4.2011
Risto Nevala
Ke 6.4.2011
Pekkaniskan Pojat
La 9.4.2011
Unelmavävyt
Ti 12.4.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ti 19.4.2011
Jarmos-yhtye
Ke 20.4.2011
Jarmos-yhtye
To 21.4.2011 kiirastorstai
Jarmos-yhtye
Pe 22.4.2011 pitkäperjantai
Jarmos-yhtye
La 23.4.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 24.4.2011 pääsiäinen
Jarmos-yhtye
La 30.4.2011 vapunaatto
Fantasia & Marko Maunuksela
Ma 2.5.2011
Channel Four
Ke 4.5.2011
Sinitaivas
Su 8.5.2011
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ti 10.5.2011
Tropicana
Ke 11.5.2011
Boogie
To 12.5.2011
Tropicana
Pe 13.5.2011
Tropicana
La 14.5.2011
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ke 18.5.2011
Souvarit
La 21.5.2011
Esteri
Ma 23.5.2011
Ässät
Ke 25.5.2011
Seitsemän seinähullua veljestä
La 28.5.2011
Jari Grek
Ma 30.5.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ke 1.6.2011
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ma 6.6.2011
Minna Sirkiä
To 9.6.2011
Varjokuva, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 10.6.2011
Anneli Mattila & V.I.P., Unelmavävyt, Suvi Teräsniska
La 11.6.2011
, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Sesam & Antti Raiski, In The Mood
To 16.6.2011
Wähäkosket
Pe 17.6.2011
Wähäkosket
La 18.6.2011
Wähäkosket
To 23.6.2011
Semites
Pe 24.6.2011 juhannusaatto
Semites
La 25.6.2011 juhannuspäivä
Semites
Ma 27.6.2011
Tropicana
Ti 28.6.2011
Tropicana
Ke 29.6.2011
Tropicana
Ma 4.7.2011
Jade's band
Ti 5.7.2011
Jade's band
Ke 6.7.2011
Tommys & Charles Plogman
To 14.7.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 15.7.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 16.7.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
Su 24.7.2011
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 25.7.2011
Sinikuu
Ti 26.7.2011
Sinikuu
Ke 27.7.2011
Fernet & Tomi Markkola
To 28.7.2011
Flameband
Pe 29.7.2011
Flameband
La 30.7.2011
Flameband
Ti 16.8.2011
Sunset
Ke 17.8.2011
Sunset, Heikki Koskelo
To 18.8.2011
Sunset
Pe 19.8.2011
Sunset
Ke 24.8.2011
Omega & Eija Kantola
La 27.8.2011
Sesam & Antti Raiski
Ma 29.8.2011
Veijarit, Sirpa Jokinen
Ke 31.8.2011
Hovinarrit & Mervi Koponen
La 3.9.2011
Manjana & Jaana Pöllänen
Ma 5.9.2011
Väriloiste
Ke 7.9.2011
Tulipunaruusut
La 10.9.2011
Unelmavävyt
Ma 12.9.2011
Väliaikainen
Ti 13.9.2011
Elixir
Ke 14.9.2011
Anneli Mattila & V.I.P.
To 15.9.2011
Elixir
Pe 16.9.2011
Elixir
La 17.9.2011
Sunset, Elixir, Arto Nuotio
Ke 21.9.2011
Nelinpeli
La 24.9.2011
Jenna Bågeberg
Ma 26.9.2011
Haavemaa & Terhi Matikainen
Ke 28.9.2011
Taikakuu
Su 2.10.2011
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 3.10.2011
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 5.10.2011
Finlanders
Ma 10.10.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ke 12.10.2011
Souvarit
La 15.10.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
Ma 17.10.2011
Helminauha
Ma 24.10.2011
Jarkko Honkanen & Taiga
Ti 25.10.2011
Jarmos-yhtye
Ke 26.10.2011
Diesel & Markku Aro
To 27.10.2011
Jarmos-yhtye
Pe 28.10.2011
Jarmos-yhtye
La 29.10.2011
Jarmos-yhtye
Ma 31.10.2011
Channel Four
Ke 2.11.2011
FBI Beat
La 5.11.2011
Karavaani & Susanna Heikki
Ma 7.11.2011
Hurma
Ke 9.11.2011
Charles Plogman & Ronnies
Pe 11.11.2011
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 12.11.2011
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ma 14.11.2011
Voimaorkesteri
Ke 16.11.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 18.11.2011
Varjokuva
La 19.11.2011
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ma 21.11.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ti 22.11.2011
Niskalenkki
Ke 23.11.2011
Rosso & Tarja Lunnas
To 24.11.2011
Niskalenkki
Pe 25.11.2011
Rosette & Kaija Lustila
La 26.11.2011
In The Mood
Ma 28.11.2011
Sunset, Risto Nevala
Ti 29.11.2011
Wähäkosket
Ke 30.11.2011
Fernet & Tomi Markkola
To 1.12.2011
Wähäkosket
Su 4.12.2011
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 5.12.2011
Arto Nuotio
Pe 9.12.2011
Mistral & Anne Mattila
Ma 12.12.2011
Semites
Ti 13.12.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ke 14.12.2011
Voimaorkesteri
To 15.12.2011
Mia Leivo & Pequeno
Pe 16.12.2011
Mia Leivo & Pequeno
La 17.12.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ma 19.12.2011
Tiina Ruuska
Ti 20.12.2011
Tiina Ruuska
Ke 21.12.2011
Tiina Ruuska
Su 25.12.2011 joulupäivä
Marko Maunuksela
La 31.12.2011 uudenvuodenaatto
Unelmavävyt
Ma 2.1.2012
Flameband
Ti 3.1.2012
Flameband
Ke 4.1.2012
Flameband
Ti 10.1.2012
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 11.1.2012
Pekka Nebelung ja Volga
To 12.1.2012
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 13.1.2012
Varjokuva
Ma 16.1.2012
Jari Grek
Ke 18.1.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ma 23.1.2012
Veijarit
La 28.1.2012
Timangi
Ti 31.1.2012
Nasma Team
Ke 1.2.2012
Rosso & Tarja Lunnas
To 2.2.2012
Nasma Team
Pe 3.2.2012
Nasma Team
La 4.2.2012
Avec & Saska Helmikallio
Ma 6.2.2012
Nasma Team, Manjana & Jaana Pöllänen
Ke 8.2.2012
Anneli Mattila
Pe 10.2.2012
Finlanders
Ma 13.2.2012
Mia Leivo & Pequeno
Ke 15.2.2012
Diesel & Markku Aro
La 18.2.2012
Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
Ma 20.2.2012
Sunset
Ti 21.2.2012
Sunset
Ke 22.2.2012
Sunset, Arto Nuotio
Ma 27.2.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 28.2.2012
Rosette
Ke 29.2.2012
Rosette & Kaija Lustila
To 1.3.2012
Mia Leivo & Pequeno
Pe 2.3.2012
Mia Leivo & Pequeno
La 3.3.2012
Sesam & Antti Raiski
Ma 5.3.2012
Risto Nevala
Ke 7.3.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
Su 11.3.2012
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 12.3.2012
Tapani Kangas
Ke 14.3.2012
Suvi Teräsniska
Ma 19.3.2012
Väriloiste
Ma 26.3.2012
Henkka ja Kulkurit
Ke 28.3.2012
Charles Plogman & Ronnies
La 31.3.2012
Keidas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
La 7.4.2012
Sesam & Antti Raiski
La 14.4.2012
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ma 16.4.2012
Helminauha
Ti 17.4.2012
Jarmos-yhtye
Ke 18.4.2012
Mistral & Anne Mattila
To 19.4.2012
Jarmos-yhtye
Pe 20.4.2012
Jarmos-yhtye
La 21.4.2012
Mamba
Ma 23.4.2012
Haavemaa & Terhi Matikainen
Ti 24.4.2012
Wähäkosket
Ke 25.4.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 26.4.2012
Wähäkosket
Pe 27.4.2012
Wähäkosket
Ke 2.5.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Ma 7.5.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 8.5.2012
Rosette
La 12.5.2012
Jari Grek
Su 13.5.2012
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ti 15.5.2012
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 16.5.2012
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 18.5.2012
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 19.5.2012
Sheriff & Jaana Hiltunen, LeeWings
Ti 22.5.2012
Tropicana
Ke 23.5.2012
Souvarit
To 24.5.2012
Tropicana
Pe 25.5.2012
Tropicana
La 26.5.2012
Juhamatti, Timangi
Ma 28.5.2012
Iskelmäyhtye Bohemia
Ti 29.5.2012
Elixir
Ke 30.5.2012
Sunset
To 31.5.2012
Sunset, Elixir
Pe 1.6.2012
Sunset, Elixir
La 2.6.2012
Sunset
To 7.6.2012
Varjokuva
Pe 8.6.2012
Rosso & Tarja Lunnas, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 9.6.2012
Channel Four, Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
Su 10.6.2012
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 18.6.2012
Jade's band
Ti 19.6.2012
Jade's band
Ke 20.6.2012
Jade's band
Ke 11.7.2012
Unelmavävyt
Ke 18.7.2012
Sunset
To 19.7.2012
Sunset
Pe 20.7.2012
Sunset
La 21.7.2012
Sunset
Ma 23.7.2012
Yötaivas
Ti 24.7.2012
Yötaivas
Su 29.7.2012
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
To 2.8.2012
Jarmos-yhtye
Pe 3.8.2012
Jarmos-yhtye
La 4.8.2012
Jarmos-yhtye
Ma 6.8.2012
Dry Capri
Ti 7.8.2012
Dry Capri
Ke 8.8.2012
Dry Capri
To 9.8.2012
Niskalenkki
La 11.8.2012
Niskalenkki
Ma 20.8.2012
Mia Leivo & Pequeno
Ke 22.8.2012
Fernet & Tomi Markkola
La 25.8.2012
Marko Lämsä
Ma 27.8.2012
Veijarit, Sirpa Jokinen
Ke 29.8.2012
Diesel & Markku Aro
La 1.9.2012
Timangi
Ma 3.9.2012
Nasma Team
La 8.9.2012
Reija Kortet
Ma 10.9.2012
Pequeno
Ti 11.9.2012
Sunset
Ke 12.9.2012
Taikakuu
To 13.9.2012
Sunset
Pe 14.9.2012
Sunset
La 15.9.2012
Jari Grek
Su 16.9.2012
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 17.9.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 18.9.2012
Rosette
Ke 19.9.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 20.9.2012
Rosette
Pe 21.9.2012
Rosette
La 22.9.2012
Semites
Ma 24.9.2012
Sunset, Arto Nuotio
Ke 26.9.2012
Pekkaniskan Pojat
Ma 1.10.2012
Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 3.10.2012
Niskalenkki & Eino Grön
La 6.10.2012
Channel Four
Ti 9.10.2012
Jarmos-yhtye
Ke 10.10.2012
Jarmos-yhtye
To 11.10.2012
Terhi Matikainen
Pe 12.10.2012
Jarmos-yhtye
La 13.10.2012
Antti Ahopelto
Ke 17.10.2012
Sinitaivas
La 20.10.2012
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 23.10.2012
Nasma Team
Ke 24.10.2012
Unelmavävyt
To 25.10.2012
Nasma Team
Pe 26.10.2012
Nasma Team
La 27.10.2012
Nasma Team
Ma 29.10.2012
Jouni Keronen
Ti 30.10.2012
Mia Leivo & Pequeno
Ke 31.10.2012
Souvarit
To 1.11.2012
Mia Leivo & Pequeno
Pe 2.11.2012
Mia Leivo & Pequeno
La 3.11.2012
Sesam & Antti Raiski
Ke 7.11.2012
Tulipunaruusut
Ma 12.11.2012
Jarkko Honkanen
Ke 14.11.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 16.11.2012
Finlanders
Su 18.11.2012
Nokian harmonikkakerho
Ma 19.11.2012
Risto Nevala
Ti 20.11.2012
Wähäkosket
Ke 21.11.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
To 22.11.2012
Wähäkosket
Pe 23.11.2012
Charles Plogman & Ronnies
La 24.11.2012
Anneli Mattila
Su 25.11.2012
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 26.11.2012
Ässät
Ke 28.11.2012
Rosette & Kaija Lustila
Ma 3.12.2012
Veijarit, Sirpa Jokinen
Ke 5.12.2012
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 7.12.2012
Varjokuva
La 8.12.2012
In The Mood
Ma 10.12.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 11.12.2012
Rosette
To 13.12.2012
Rosette
Pe 14.12.2012
Rosette
La 15.12.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 25.12.2012 joulupäivä
Keidas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
To 27.12.2012
Sunset
Pe 28.12.2012
Sunset
La 29.12.2012
Sunset
Ma 31.12.2012 uudenvuodenaatto
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 1.1.2013 uudenvuodenpäivä
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ke 2.1.2013
Niskalenkki
To 3.1.2013
Niskalenkki
Pe 4.1.2013
Niskalenkki
La 5.1.2013
Niskalenkki
Ma 7.1.2013
Jarmos-yhtye
Ti 8.1.2013
Jarmos-yhtye
Ke 9.1.2013
Jarmos-yhtye
To 10.1.2013
Janne Siitari trio
Pe 11.1.2013
Janne Siitari trio
La 12.1.2013
Janne Siitari trio
Ma 14.1.2013
Veijarit, Sirpa Jokinen
Ma 21.1.2013
Semites
Ti 22.1.2013
Dry Capri
Ke 23.1.2013
Omega & Eija Kantola
To 24.1.2013
Dry Capri
Pe 25.1.2013
Dry Capri
Ma 28.1.2013
Mia Leivo & Pequeno
Ke 30.1.2013
Fernet & Tomi Markkola
La 2.2.2013
Timangi
Ke 6.2.2013
Tulipunaruusut
Ma 11.2.2013
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 12.2.2013
Rosette
Ke 13.2.2013
Souvarit
To 14.2.2013 ystävänpäivä
Rosette
Pe 15.2.2013
Rosette
La 16.2.2013
In The Mood
La 23.2.2013
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ma 25.2.2013
Sunset
Ti 26.2.2013
Sunset
Ke 27.2.2013
Sunset, Arto Nuotio
La 2.3.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ma 4.3.2013
Iskelmäyhtye Bohemia
Ti 5.3.2013
Mia Leivo & Pequeno
Ke 6.3.2013
Charles Plogman & Ronnies
To 7.3.2013
Mia Leivo & Pequeno
Pe 8.3.2013 naisten päivä
Mia Leivo & Pequeno
Ma 11.3.2013
EXmiehet
Ke 13.3.2013
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ma 18.3.2013
Henkka ja Kulkurit
Ti 19.3.2013
Jarmos-yhtye
Ke 20.3.2013
Fantasia & Marko Maunuksela
To 21.3.2013
Jarmos-yhtye
La 23.3.2013
Jarmos-yhtye
Su 24.3.2013
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ti 2.4.2013
Niskalenkki
Ke 3.4.2013
Niskalenkki
To 4.4.2013
Niskalenkki
Pe 5.4.2013
Niskalenkki
Ma 8.4.2013
Terhi Matikainen
La 13.4.2013
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ma 15.4.2013
Jari Grek
Ti 16.4.2013
Dry Capri
Ke 17.4.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 18.4.2013
Dry Capri
Pe 19.4.2013
Dry Capri
La 20.4.2013
Unelmavävyt
Ma 22.4.2013
Risto Nevala
Ke 24.4.2013
Taikakuu
La 27.4.2013
Channel Four
Ti 30.4.2013 vapunaatto
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 1.5.2013 vapunpäivä
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 6.5.2013
Sunset
Ti 7.5.2013
Sunset
Ke 8.5.2013
Ässät
Pe 10.5.2013
Sunset
La 11.5.2013
Sunset
Ma 13.5.2013
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 14.5.2013
Rosette
Ke 15.5.2013
Finlanders
To 16.5.2013
Rosette
Pe 17.5.2013
Rosette
La 18.5.2013
Rosette
Su 19.5.2013 helluntai
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 20.5.2013
Mia Leivo & Pequeno
Ti 21.5.2013
Jade's band
To 23.5.2013
Jade's band
Pe 24.5.2013
Jade's band
La 25.5.2013
Arto Nuotio
Ma 27.5.2013
Semites
Ma 3.6.2013
Jarmos-yhtye
Ke 5.6.2013
Jarmos-yhtye
To 6.6.2013
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Unelmavävyt
Pe 7.6.2013
Fernet & Tomi Markkola, In The Mood
La 8.6.2013
Iskelmäyhtye Bohemia
Ma 24.6.2013
Nasma Team
Ti 25.6.2013
Nasma Team
Ke 26.6.2013
Nasma Team
Su 30.6.2013
Jämijärven Pelimannit
To 4.7.2013
Christa Huikko
Pe 5.7.2013
Christa Huikko
La 6.7.2013
Christa Huikko
Ke 10.7.2013
Omenapuu & Johanna Pakonen
To 11.7.2013
Flameband
Pe 12.7.2013
Flameband
La 13.7.2013
Flameband
Ma 15.7.2013
Sunset
Ke 17.7.2013
Sunset
Ma 22.7.2013
Mia Leivo & Pequeno
Su 28.7.2013
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
To 1.8.2013
Jarmos-yhtye
Pe 2.8.2013
Jarmos-yhtye
La 3.8.2013
Jarmos-yhtye
Ma 5.8.2013
Niskalenkki
Ke 7.8.2013
Niskalenkki
To 8.8.2013
Nasma Team
Pe 9.8.2013
Nasma Team
La 10.8.2013
Nasma Team
Ke 21.8.2013
Rosso & Tarja Lunnas
Ma 26.8.2013
Semites
Ke 28.8.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 29.8.2013
Jouni Keronen
Pe 30.8.2013
Jouni Keronen
La 31.8.2013
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Ma 2.9.2013
Mia Leivo & Pequeno
Ke 4.9.2013
Taikakuu
To 5.9.2013
Flameband
Pe 6.9.2013
Flameband
La 7.9.2013
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Su 8.9.2013
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 9.9.2013
Henkka ja Kulkurit
La 14.9.2013
Sesam & Antti Raiski
Su 15.9.2013
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 16.9.2013
Sunset, Arto Nuotio
Ke 18.9.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 21.9.2013
HotLine & Lasse Laaksonen
Ma 23.9.2013
Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 25.9.2013
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 28.9.2013
HotLine & Lasse Laaksonen
Ma 30.9.2013
Pequeno
Ke 2.10.2013
Fernet & Tomi Markkola
To 3.10.2013
Jarmos-yhtye
Pe 4.10.2013
Jarmos-yhtye
La 5.10.2013
Channel Four
Ma 7.10.2013
EXmiehet
Ke 9.10.2013
Souvarit
To 10.10.2013
Pekka Juntusen orkesteri
Ma 14.10.2013
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 16.10.2013
Rosette & Kaija Lustila
To 17.10.2013
Rosette
Ke 23.10.2013
Hurma
La 26.10.2013
Avec
Ma 28.10.2013
Väriloiste
Ke 6.11.2013
Tulipunaruusut
Ma 11.11.2013
Helminauha
Ke 13.11.2013
Omega & Eija Kantola
Pe 15.11.2013
Unelmavävyt
La 16.11.2013
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 22.11.2013
Jouni Keronen
La 23.11.2013
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 27.11.2013
FBI Beat
To 28.11.2013
Yötaivas
Su 1.12.2013
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 2.12.2013
Risto Nevala
To 5.12.2013
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 6.12.2013 itsenäisyyspäivä
Niskalenkki
La 7.12.2013
Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 8.12.2013
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 9.12.2013
Ässät
To 12.12.2013
Mia Leivo & Pequeno
Pe 13.12.2013
Mia Leivo & Pequeno
La 14.12.2013
Mia Leivo & Pequeno
Ma 23.12.2013
Sunset
Ti 24.12.2013 jouluaatto
Sunset
Ti 31.12.2013 uudenvuodenaatto
Jackpot, Jukka Hallikainen
Su 5.1.2014
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ke 8.1.2014
Flameband
Ma 20.1.2014
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 22.1.2014
Niskalenkki
Pe 24.1.2014
Niskalenkki
La 25.1.2014
Keidas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
Ma 27.1.2014
Mia Leivo & Pequeno
Ke 29.1.2014
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Pe 31.1.2014
Souvarit
Ma 3.2.2014
Helminauha
Ke 5.2.2014
Kyösti Mäkimattila
To 6.2.2014
Pekka Juntusen orkesteri
La 8.2.2014
Pekka Juntusen orkesteri
Su 9.2.2014
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ke 12.2.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
To 13.2.2014
Terhi Jokila
Pe 14.2.2014 ystävänpäivä
Terhi Jokila
Ke 19.2.2014
Johanna Pakonen
To 20.2.2014
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 21.2.2014
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ma 24.2.2014
EXmiehet
Ke 26.2.2014
Finlanders
La 1.3.2014
Channel Four
Ma 3.3.2014
Henkka ja Kulkurit
Ke 5.3.2014
Rosso & Tarja Lunnas
La 8.3.2014 naisten päivä
Timangi
Ke 12.3.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
To 13.3.2014
Mia Leivo & Pequeno
Pe 14.3.2014
Mia Leivo & Pequeno
La 15.3.2014
Sunset, Arto Nuotio
Ma 17.3.2014
Pequeno
Ke 19.3.2014
Tulipunaruusut
La 29.3.2014
Niskalenkki
Ke 2.4.2014
Fernet & Tomi Markkola
La 5.4.2014
Unelmavävyt
Ke 9.4.2014
Mistral & Anne Mattila
La 12.4.2014
Jackpot, Jukka Hallikainen
Ma 14.4.2014
Sunset
To 17.4.2014 kiirastorstai
Jade's band
Pe 18.4.2014 pitkäperjantai
Jade's band
Ke 30.4.2014 vapunaatto
Sesam & Antti Raiski
Pe 2.5.2014
Flameband
La 3.5.2014
Flameband
Ma 5.5.2014
Rosette
Ke 7.5.2014
Rosette, Tiina Ruuska
To 8.5.2014
Sunset
Pe 9.5.2014
Sunset
La 10.5.2014
Sunset
Ma 12.5.2014
Mia Leivo & Pequeno
Ke 14.5.2014
Jarmos-yhtye
To 15.5.2014
Souvarit
Pe 16.5.2014
Jarmos-yhtye
Ma 19.5.2014
Semites
Ke 21.5.2014
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Arto Nuotio
La 24.5.2014
Kasmir & Jari Grek
Ke 28.5.2014
Nasma Team
Pe 30.5.2014
Nasma Team
La 31.5.2014
Nasma Team
Su 1.6.2014
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
To 5.6.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 6.6.2014
Unelmavävyt
La 7.6.2014
Johanna Pakonen
To 26.6.2014
Christa Huikko
Pe 27.6.2014
Christa Huikko
La 28.6.2014
Christa Huikko
Su 29.6.2014
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 30.6.2014
Pekka Juntusen orkesteri
Ke 2.7.2014
Pekka Juntusen orkesteri
Ke 9.7.2014
Charles Plogman & Pientä unelmaa
To 10.7.2014
Yötaivas
Pe 11.7.2014
Yötaivas
La 12.7.2014
Yötaivas
To 17.7.2014
Nasma Team
Pe 18.7.2014
Nasma Team
La 19.7.2014
Nasma Team
To 24.7.2014
Jade's band
Pe 25.7.2014
Jade's band
La 26.7.2014
Jade's band
To 31.7.2014
Flameband
Pe 1.8.2014
Flameband
La 2.8.2014
Flameband
Ma 4.8.2014
Sunset
Ke 6.8.2014
Sunset
To 7.8.2014
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 8.8.2014
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 14.8.2014
Terhi Jokila
Pe 15.8.2014
Terhi Jokila
La 16.8.2014
Channel Four
Su 17.8.2014
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 18.8.2014
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 20.8.2014
Hovinarrit
La 23.8.2014
Juhamatti & Timangi
Ma 25.8.2014
Kasmir & Jari Grek
La 30.8.2014
Kapris & Matti Esko
Su 31.8.2014
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 8.9.2014
Voimaorkesteri
Ma 15.9.2014
EXmiehet
Ke 17.9.2014
Rosso & Tarja Lunnas
To 18.9.2014
Niskalenkki
Pe 19.9.2014
Niskalenkki
Ke 1.10.2014
Omega & Eija Kantola
La 4.10.2014
Sunset, Arto Nuotio
Ma 6.10.2014
Pequeno
Ke 8.10.2014
Souvarit
To 9.10.2014
Yötaivas
Pe 10.10.2014
Yötaivas
La 18.10.2014
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ma 20.10.2014
Väliaikainen
Ke 22.10.2014
Fernet & Tomi Markkola
To 23.10.2014
Sunset
Ke 29.10.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 30.10.2014
Jarmos-yhtye
Pe 31.10.2014
Jarmos-yhtye
La 1.11.2014
FBI Beat
Ke 5.11.2014
Rosette, Charles Plogman
To 6.11.2014
Jade's band
Pe 7.11.2014
Jade's band
La 8.11.2014
Unelmavävyt
Ke 12.11.2014
Hurma
To 13.11.2014
Pekka Juntusen orkesteri
Pe 14.11.2014
Pekka Juntusen orkesteri
La 15.11.2014
In The Mood & Suvi Karjula
Ma 17.11.2014
Semites
Ke 19.11.2014
Midinetti & Johanna Pakonen
Ma 24.11.2014
Helminauha
Ke 26.11.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 28.11.2014
Jackpot
La 29.11.2014
Jackpot
Ma 1.12.2014
Ässät
Ke 3.12.2014
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 4.12.2014
Flameband
Pe 5.12.2014
Flameband
La 6.12.2014 itsenäisyyspäivä
Sunset
Su 7.12.2014
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
To 11.12.2014
Sunset
Pe 12.12.2014
Sunset
La 13.12.2014
Channel Four
To 25.12.2014 joulupäivä
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 28.12.2014
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 29.12.2014
Niskalenkki
Ke 31.12.2014 uudenvuodenaatto
Fantasia & Marko Maunuksela
Ma 5.1.2015
Wähäkosket
Ke 7.1.2015
Wähäkosket
Ma 12.1.2015
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 21.1.2015
Myrskytuuli
Ma 26.1.2015
Sunset
Ke 28.1.2015
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 31.1.2015
Rosalie & Mervi Kovero
Ma 2.2.2015
Helminauha
Ke 4.2.2015
Finlanders
To 5.2.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 6.2.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 7.2.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 12.2.2015
Niskalenkki
Pe 13.2.2015
Niskalenkki
Ma 16.2.2015
Mia Leivo & Pequeno
Ke 18.2.2015
Sinitaivas
La 21.2.2015
Pequeno
Su 22.2.2015
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ke 25.2.2015
Koivu & Marita Taavitsainen
Ma 2.3.2015
Henkka ja Kulkurit
Ke 4.3.2015
Hurma
To 5.3.2015
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
La 7.3.2015
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
Ma 9.3.2015
Helminauha
Ke 11.3.2015
Energia & Tommi Soidinmäki
To 12.3.2015
Flameband
Pe 13.3.2015
Flameband
Su 22.3.2015
Tapio Peltonen ja Tahiti
To 26.3.2015
Pekka Juntusen orkesteri
Pe 27.3.2015
Pekka Juntusen orkesteri
Ma 30.3.2015
Norolan Pojat
La 4.4.2015
Kangastus
Ke 8.4.2015
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
To 9.4.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 10.4.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 11.4.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 15.4.2015
Omega & Eija Kantola
To 16.4.2015
Muscot
Ke 22.4.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
To 23.4.2015
Jarmos-yhtye
Pe 24.4.2015
Taikakuu
Ma 27.4.2015
HotLine & Lasse Laaksonen
Ke 29.4.2015
HotLine & Lasse Laaksonen
Pe 1.5.2015 vapunpäivä
Anita Hirvonen
La 2.5.2015
Väriloiste
Ma 4.5.2015
Muscot
Ke 6.5.2015
Jari Grek
To 7.5.2015
Christa Huikko
Pe 8.5.2015
Christa Huikko
La 9.5.2015
Christa Huikko
Ma 11.5.2015
Sanna-Mari Titov
To 14.5.2015 helatorstai
Hovinarrit
Pe 15.5.2015
Hovinarrit
Su 17.5.2015
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 18.5.2015
Rosalie & Mervi Kovero
Ke 20.5.2015
Souvarit
Ma 25.5.2015
Ässät
Ma 1.6.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 3.6.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 4.6.2015
EXmiehet & Saija Tuupanen, Hurma
Pe 5.6.2015
Omega & Eija Kantola
La 6.6.2015
Helminauha
Ma 8.6.2015
Sinikuu
Ke 10.6.2015
HotLine & Lasse Laaksonen, Christa Huikko
To 11.6.2015
Christa Huikko
La 13.6.2015
Aki Mäki & 10tanssi Band
Ma 15.6.2015
Mia Leivo & Pequeno
Ke 17.6.2015
Mia Leivo & Pequeno
Pe 19.6.2015 juhannusaatto
Dry Capri
La 20.6.2015 juhannuspäivä
Dry Capri
Ma 29.6.2015
Niskalenkki
Ke 1.7.2015
Niskalenkki
Su 5.7.2015
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 6.7.2015
Broadway & Esme Manns
Ke 8.7.2015
Broadway & Esme Manns
Ma 13.7.2015
Tosimiehet
Ke 22.7.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 24.7.2015
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
La 25.7.2015
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
Ma 3.8.2015
Muscot
Ke 5.8.2015
Muscot
Pe 7.8.2015
Terhi Jokila
La 8.8.2015
Terhi Jokila
Ma 10.8.2015
Jamtime & Mirjam Paaso
Ke 12.8.2015
Jamtime & Mirjam Paaso
Ke 19.8.2015
Helmenkalastajat
Ma 24.8.2015
Rosette
Ke 26.8.2015
Tanssiorkesteri Ahopelto, Etiketti & Antti Ahopelto
Ma 31.8.2015
Helminauha
Ke 2.9.2015
FBI Beat
La 5.9.2015
Yötaivas
Ma 7.9.2015
Kuutamo
Ke 9.9.2015
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 11.9.2015
Jarmos-yhtye
La 12.9.2015
Sonetti & Ilkka Hakala
Ma 14.9.2015
Onnenkulkurit
Ke 16.9.2015
Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 23.9.2015
Pekkaniskan Pojat
Ma 28.9.2015
Henkka ja Kulkurit
Pe 2.10.2015
Tammi Group trio
La 3.10.2015
Jari Grek
Ma 5.10.2015
Muscot
Ke 7.10.2015
Souvarit
Pe 9.10.2015
Jaska Mäkynen
La 10.10.2015
Heli Pakarinen
Ma 12.10.2015
Mia Leivo & Pequeno
Ke 14.10.2015
Hovinarrit, Aki Samuli
Ke 21.10.2015
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 25.10.2015
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 26.10.2015
Rosalie, Mervi Kovero
Ke 28.10.2015
Omega & Eija Kantola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ma 2.11.2015
Ässät
La 7.11.2015
Seireenit
Ma 9.11.2015
Aki Mäki & 10tanssi Band
Ke 11.11.2015
Finlanders
Ma 16.11.2015
EXmiehet
Ke 18.11.2015
Helminauha
Pe 20.11.2015
Hurma
La 21.11.2015
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 22.11.2015
Tapio Peltonen ja Tahiti
Pe 4.12.2015
Kyösti Mäkimattila
La 5.12.2015
Patajätkä
Ke 9.12.2015
Rosette, Charles Plogman
Pe 11.12.2015
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 12.12.2015
EXmiehet
To 24.12.2015 jouluaatto
Tammi Group
Pe 25.12.2015 joulupäivä
Saija Tuupanen, konsertti
To 31.12.2015 uudenvuodenaatto
Suvas Regal & Meiju Suvas
Ma 4.1.2016
Niskalenkki
Ma 11.1.2016
Dry Capri, Onnentähti
Ma 18.1.2016
Yötaivas
Pe 22.1.2016
Aki Korhonen
La 23.1.2016
Aki Korhonen
Ma 25.1.2016
Onnenkulkurit
Ma 1.2.2016
Muscot
Ke 3.2.2016
Hurma
Ke 10.2.2016
Mia Leivo & Pequeno, Fernet & Tomi Markkola
Ke 24.2.2016
Sunset
La 27.2.2016
Broadway & Esme Manns
Ke 2.3.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ma 7.3.2016
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
La 12.3.2016
Sonetti & Ilkka Hakala
Ma 14.3.2016
Ässät
Ke 16.3.2016
Souvarit, Jarkko Honkanen
La 19.3.2016
Patajätkä
Ma 21.3.2016
Juha Vartiainen
Pe 25.3.2016 pitkäperjantai
Tammi Group trio
Su 27.3.2016 pääsiäinen
Honkala team
Ke 30.3.2016
FBI Beat
Ke 6.4.2016
Onnentähti
La 9.4.2016
Charlies
Su 10.4.2016
Pispalan sälli ja Sinirytmi
Ma 25.4.2016
EXmiehet
Ke 27.4.2016
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Pe 29.4.2016
Sinikuu
Ke 4.5.2016
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 18.5.2016
Souvarit
Ke 25.5.2016
Jarmo Pellinen
La 4.6.2016
Tammi Group trio
Su 5.6.2016
Tapio Peltonen ja Tahiti
La 11.6.2016
Jari Sillanpää
Su 26.6.2016
Tanssiorkesteri Yön lyhdyt
Ma 27.6.2016
Dry Capri
Ke 29.6.2016
Dry Capri
Ma 11.7.2016
Sinikuu
Ke 13.7.2016
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 15.7.2016
Sinikuu
La 16.7.2016
Sinikuu
Ke 27.7.2016
Diesel & Markku Aro
Ke 3.8.2016
Elina H Band, Jouni Raitio trio
La 6.8.2016
Jarmos-yhtye
Ma 15.8.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 17.8.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 24.8.2016
Tammi Group
La 27.8.2016
Tammi Group
Pe 2.9.2016
In The Mood & Suvi Karjula
Ke 7.9.2016
Finlanders
Pe 9.9.2016
Menox
La 10.9.2016
Menox
Su 11.9.2016
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Ma 12.9.2016
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 14.9.2016
Taivaankaari
Ma 19.9.2016
Tosimiehet
Ke 21.9.2016
Midinetti & Johanna Pakonen
Pe 23.9.2016
Tosimiehet
Ke 28.9.2016
Fantasia & Aki Samuli
Ma 3.10.2016
Rosette
Ke 5.10.2016
Rosette, Charles Plogman
Ke 12.10.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Hovinarrit
Pe 14.10.2016
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 19.10.2016
Jarkko Honkanen
Pe 21.10.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Ma 24.10.2016
Kastanja
Ke 26.10.2016
Sesam & Antti Raiski
Ke 2.11.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 5.11.2016
Wähäkosket
Ma 7.11.2016
Wähäkosket
Ke 9.11.2016
Helminauha
La 12.11.2016
Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 16.11.2016
Rosso & Tarja Lunnas
Ma 28.11.2016
Sunset
Ke 30.11.2016
Souvarit, Helminauha
Ma 5.12.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 7.12.2016
Tammi Group trio
La 10.12.2016
Broadway & Esme Manns
Ke 14.12.2016
Amorio, Terhi Matikainen
La 31.12.2016 uudenvuodenaatto
Talisman & Marko Maunuksela
Ma 2.1.2017
Dry Capri
Ke 4.1.2017
Henkka ja Kulkurit
Ke 18.1.2017
Energia, Nina Åkerman
Ma 23.1.2017
Tosimiehet
Pe 3.2.2017
Boogie
Ke 8.2.2017
Sinitaivas
La 18.2.2017
Jarkko Honkanen
Ke 22.2.2017
Ässät
La 25.2.2017
Helminauha
Ma 27.2.2017
Sinikuu
La 4.3.2017
Jarmo Pellinen
Ke 8.3.2017 naisten päivä
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 11.3.2017
Etiketti & Antti Ahopelto
Ma 13.3.2017
Tammi Group
Ke 15.3.2017
Finlanders
Ma 20.3.2017
Ippe Mansikan orkesteri
Ma 27.3.2017
Broadway & Esme Manns
Ke 29.3.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 5.4.2017
Fantasia & Aki Samuli
La 8.4.2017
Seireenit
Ke 12.4.2017
Kyösti Mäkimattila
La 15.4.2017
La Strada
La 22.4.2017
Jouni Raitio
Ke 3.5.2017
Dry Capri
La 13.5.2017
Birgit Ohra-aho
Pe 19.5.2017
Yötaivas, konsertti
Pe 26.5.2017
Elina H Band
Ke 31.5.2017
Norolan Pojat
Ma 5.6.2017
Sinikuu
Ke 7.6.2017
Sinikuu
Pe 9.6.2017
Henkka ja Kulkurit
La 10.6.2017
Henkka ja Kulkurit
Ma 19.6.2017
Jarmos-yhtye
Ke 21.6.2017
Jarmos-yhtye
Pe 23.6.2017 juhannusaatto
Tosimiehet
La 24.6.2017 juhannuspäivä
Tosimiehet
Ke 28.6.2017
Helminauha
La 1.7.2017
Broadway & Esme Manns
Ma 3.7.2017
Broadway & Esme Manns
La 8.7.2017
Harri ja Coronet
Ma 10.7.2017
Harri ja Coronet
Ke 19.7.2017
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Ke 2.8.2017
Onnentähti
Ke 9.8.2017
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 11.8.2017
Tammi Group trio
Ke 16.8.2017
Talisman & Marko Maunuksela
Ke 23.8.2017
Charlies
Pe 25.8.2017
Rosalie trio
La 26.8.2017
Ihana & Johanna Pakonen
Ke 30.8.2017
Henkka ja Kulkurit
Ke 6.9.2017
Finlanders
Ke 13.9.2017 20:45--00:30, 15 euroa
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Pe 15.9.2017 20:45--01:30, 9 euroa
Olli Lumineva
La 16.9.2017 20:45--01:30, 13 euroa
Tosimiehet
Su 17.9.2017 17:00--19:45, 10 euroa
Pispalan sälli ja Sinirytmi
Ma 18.9.2017 19:45--00:30, 5 euroa
Sivas Regal
Ke 20.9.2017 20:45--00:30, 12 euroa
Yölintu
Pe 22.9.2017 20:45--01:30, 9 euroa
Maija Muikku
La 23.9.2017 20:45--01:30, 12 euroa
Yötaivas
Ma 25.9.2017 19:45--00:30, 5 euroa
Dry Capri
Ke 27.9.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Anneli Mattila
Pe 29.9.2017 20:45--01:30, 9 euroa
Roadsters
La 30.9.2017 22:00--01:30, 12 euroa
Ari Lavu & Wire
Su 1.10.2017 17:00--19:45, 10 euroa
Kauhajoen Harmonikkakerho
Ma 2.10.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Jade's Band, naistentanssit
Ke 4.10.2017 20:45--00:30, 15 euroa
Souvarit
Pe 6.10.2017 20:45--01:30, 9 euroa
Trio Granath
La 7.10.2017 20:45--01:30, 13 euroa
Jarkko Honkanen & Taiga
Ma 9.10.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Trio Granath, naistentanssit
Ke 11.10.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Janne Tulkki
Pe 13.10.2017 19:45--01:30, 12 euroa
River Band
La 14.10.2017 19:45--01:30, 12 euroa
River Band
Su 15.10.2017 17:00--19:45, 8 euroa
Sawisetti
Ma 16.10.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Tino & Sway, naistentanssit
Ke 18.10.2017 20:45--00:30, 13 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 20.10.2017 20:45--00:30, 9 euroa
Sinikuu
La 21.10.2017 20:45--01:30, 12 euroa
Cavaljeer & Jyrki Mäkelä
Ma 23.10.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Q-raketti, naistentanssit
Ke 25.10.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Taikakuu
Pe 27.10.2017 20:45--01:30, 18 euroa
Laura Voutilainen
La 28.10.2017 20:45--01:30, 12 euroa
Tarmo Malila ja Täysikuu, Menox
Su 29.10.2017 17:00--19:45, 10 euroa
Lapuan Harmonikat
Ma 30.10.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Tomi Loppi Band, naistentanssit
Ke 1.11.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 3.11.2017 20:45--01:30, 9 euroa
Kari Kynnysmaa Band
La 4.11.2017 20:45--01:30, 12 euroa
Broadway & Esme Manns
Ma 6.11.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Rosette, naistentanssit
Ke 8.11.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Rosette, Charles Plogman
Pe 10.11.2017 20:45--01:30, 9 euroa
Kulkuripojat
La 11.11.2017 20:45--01:30, 26 euroa
Popeda
Su 12.11.2017 17:00--19:45, 10 euroa
Jämijärven pelimannit
Ma 13.11.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Pohojanmaan Pelimiehet, naistentanssit
Ke 15.11.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 17.11.2017 20:45--01:30, 26 euroa
Vesala
La 18.11.2017 20:45--01:30, 15 euroa
Anne Mattila
Ma 20.11.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Rosalie, naistentanssit
Ke 22.11.2017 20:45--00:30, 12 euroa
Ippe Mansikka & Ippe Mansikan orkesteri
Pe 24.11.2017 20:45--01:30, 13 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
La 25.11.2017 20:45--01:30, 18 euroa
Jonne Aaron
Ma 27.11.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Elina H Band, naistentanssit
Ke 29.11.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Diesel & Markku Aro
Pe 1.12.2017 20:45--01:30, 13 euroa
Mikael Konttinen
La 2.12.2017 20:45--01:30, 24 euroa
Finnhittien kuninkaat
Ti 5.12.2017 20:45--01:30, 15 euroa
Souvarit
Pe 8.12.2017 20:45--01:30, 15 euroa
Neljänsuora
La 9.12.2017 20:45--01:30, 10 euroa
Sivas Regal
Su 10.12.2017 17:00--19:45, 10 euroa
Sawisetti
Ma 11.12.2017 20:00--24:00, 5 euroa
Sivas Regal, naistentanssit
Ke 13.12.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Channel Four
Pe 15.12.2017 20:45--01:30, 10 euroa
Trio Wähäkosket
La 16.12.2017 20:45--01:30, 12 euroa
Trio Wähäkosket
Ke 27.12.2017 20:45--00:30, 13 euroa
Hannu Auvinen Group
Pe 29.12.2017 20:45--01:30, 9 euroa
E-band
La 30.12.2017 20:45--01:30, 10 euroa
E-band
Su 31.12.2017 uudenvuodenaatto 20:45--01:30, 18 euroa
Omega & Eija Kantola
Ke 3.1.2018
Pasi Kivimäki
Ke 17.1.2018
Henkka ja Kulkurit
La 20.1.2018
Onnenkerjäläiset
Pe 26.1.2018
Souvarit
Ke 31.1.2018
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 2.2.2018
Dry Capri
La 3.2.2018
Helminauha
Ke 7.2.2018
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 9.2.2018 9 euroa
Cavaljeer & Jyrki Mäkelä
La 10.2.2018 15 euroa
Neljänsuora
Ke 14.2.2018 ystävänpäivä 14 euroa
Johanna Pakonen & Ihana
Pe 16.2.2018 9 euroa
Lumumba & Ulla-Jaana
La 17.2.2018 13 euroa
Nina Åkerman & June
Ke 21.2.2018 14 euroa
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 23.2.2018
Ässät
La 24.2.2018 16 euroa
Elias Kaskinen & Päivän Sankarit
Ke 28.2.2018 14 euroa
Tomi Markkola & Fernet
Pe 2.3.2018 10 euroa
Harri Nuutinen & Tanssin Taika
La 3.3.2018
Sonetti & Ilkka Hakala
Su 4.3.2018 8 euroa
Jämijärven Pelimannit
Ke 7.3.2018 13 euroa
Erika Vikman & Karisma
Pe 9.3.2018 16 euroa
Taikakuu
La 10.3.2018
Antti Ahopelto & Etiketti
Ke 14.3.2018 12 euroa
Charlies
La 17.3.2018 18 euroa
Reino Nordin
Ke 21.3.2018 16 euroa
Finlanders
Pe 23.3.2018 9 euroa
Broadway, Esme Manns
La 24.3.2018 13 euroa
Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 28.3.2018 12 euroa
Myrskytuuli
Pe 30.3.2018 pitkäperjantai 9 euroa
Anna-Ilona Band
La 31.3.2018
Diesel & Markku Aro
Su 1.4.2018 pääsiäinen 10 euroa
Kauhajoen Harmonikkakerho
Ke 4.4.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 6.4.2018 10 euroa
Wähäkosket
La 7.4.2018 13 euroa
Antti Raiski & Sesam, Lumo, Reeta Saranpää
Ke 11.4.2018 16 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 13.4.2018 9 euroa
Soundwaves
La 14.4.2018 18 euroa
Suvi Teräsniska
Ke 18.4.2018 13 euroa
Jarkko Järvenpää & Helmenkalastajat
Pe 20.4.2018 9 euroa
Sivas Regal
La 21.4.2018 14 euroa
Jarkko Honkanen & Taiga
Ke 25.4.2018 14 euroa
Tarja Lunnas & Rosso
Pe 27.4.2018 10 euroa
E-band
La 28.4.2018 12 euroa
Onnenmaa
Ma 30.4.2018 vapunaatto 17 euroa
Eini
Ke 9.5.2018
Lemmenlautta
Pe 11.5.2018
Tosimiehet
La 12.5.2018
Henkka ja Kulkurit
Pe 18.5.2018
Tammi Group trio
La 19.5.2018
Helminauha
Ke 23.5.2018
Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 25.5.2018
Sinikuu
La 26.5.2018
Hannu Hautaniemi
Pe 1.6.2018
Tomi Loppi Band
La 2.6.2018
Tomi Loppi Band
Pe 8.6.2018
Jarkko Honkanen
La 9.6.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 22.6.2018 juhannusaatto
Broadway & Esme Manns
La 23.6.2018 juhannuspäivä
Broadway & Esme Manns
Ke 27.6.2018 10 euroa
Sunset
Pe 29.6.2018 10 euroa
Sunset
La 30.6.2018 13 euroa
Seireenit
Ke 4.7.2018 15 euroa
Antti Ahopelto & Etiketti
Pe 6.7.2018 9 euroa
Stiina & Copter<180>s
La 7.7.2018
Jarno Itkonen, Onnenkipinä
Ke 11.7.2018 15 euroa
Anne Mattila
Pe 13.7.2018 9 euroa
River Band
La 14.7.2018 12 euroa
Ari Lavu & Wire
Ke 18.7.2018 15 euroa
Markku Aro & Diesel