Härmän Kylpylä, Kauhava

Pe 12.9.2003
Villisydän(vanha tieto) & Sanna Pietiäinen(vanha tieto)
Ma 15.9.2003
Väriloiste(vanha tieto)
Pe 19.9.2003
Myrskylyhty(vanha tieto) & Mikko Mäkeläinen(vanha tieto)
La 20.9.2003
Luxos(vanha tieto) & Heidi Kyrö(vanha tieto)
Pe 26.9.2003
Marita Taavitsainen(vanha tieto)
La 27.9.2003
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
Ma 29.9.2003
Ässät(vanha tieto)
Ke 1.10.2003
Atomi(vanha tieto), Päivi Luoma(vanha tieto)
To 2.10.2003
Wähäkosket(vanha tieto)
La 4.10.2003
NeljänSuora(vanha tieto)
Pe 10.10.2003
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 11.10.2003
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 17.10.2003
Charlies(vanha tieto)
La 18.10.2003
Reija Kortet(vanha tieto) & Dolores(vanha tieto)
Ma 20.10.2003
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Pe 24.10.2003
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
Ke 29.10.2003
Nina Koivisto(vanha tieto)
Pe 31.10.2003
Taikakuu(vanha tieto)
Ma 3.11.2003
Helmenkalastajat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
Pe 7.11.2003
Noiser(vanha tieto), Yölintu(vanha tieto)
Pe 14.11.2003
Souvarit(vanha tieto)
La 15.11.2003
Kukka-Maaria Ahonen(vanha tieto)
La 22.11.2003
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Pe 28.11.2003
Reijo Taipale(vanha tieto)
La 6.12.2003
Bolero 1(vanha tieto) & Lea Laven(vanha tieto)
Ma 8.12.2003
Tanssittajat(vanha tieto) & Elina Nurmoranta(vanha tieto)
Pe 12.12.2003
Myrskylyhty(vanha tieto) & Mikko Mäkeläinen(vanha tieto)
La 13.12.2003
Yöperhonen(vanha tieto) & Jaana Kurhela(vanha tieto)
Pe 19.12.2003
Markku Harjunpään orkesteri(vanha tieto) & Tuula Heikkilä(vanha tieto)
Pe 26.12.2003
Mira Kunnasluoto(vanha tieto)
Ke 31.12.2003
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 3.1.2004
Helmenkalastajat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
Pe 9.1.2004
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 10.1.2004
Mustat kitarat(vanha tieto) & Katja Hirvonen(vanha tieto)
Ke 14.1.2004
Venus(vanha tieto), Timangi(vanha tieto)
Pe 16.1.2004
Finlanders(vanha tieto)
La 17.1.2004
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 23.1.2004
Charlies(vanha tieto)
Ma 26.1.2004
San Marino ja Linda(vanha tieto)
Ke 28.1.2004
Timangi(vanha tieto)
Pe 30.1.2004
Antti Tammilehdon yhtye(vanha tieto) & Topi Sorsakoski(vanha tieto)
Ke 4.2.2004
Nina Koivisto(vanha tieto)
Pe 6.2.2004
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
Ma 9.2.2004
Teuvo Oinas(vanha tieto)
Ke 11.2.2004
Pirjo Bister(vanha tieto)
Pe 13.2.2004
Kari Hirvonen(vanha tieto) & Lumipallo(vanha tieto)
Ke 18.2.2004
Ihmemaa(vanha tieto) & Liisa Tuhkanen(vanha tieto)
Pe 20.2.2004
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
Pe 27.2.2004
Saija Tuupanen(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto) & Arto Nuotio(vanha tieto), tangomarkkinoiden esikarsinta(vanha tieto), tangomarkkinoiden esikarsinta
La 28.2.2004
Riemuradio(vanha tieto)
Ma 1.3.2004
Unelmavävyt(vanha tieto) & Pekka Nebelung(vanha tieto)
Ke 3.3.2004
Bonus(vanha tieto) & Birgit Ohra-aho(vanha tieto)
Pe 5.3.2004
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
Pe 12.3.2004
Jaguar(vanha tieto) & Mikko Kilkkinen(vanha tieto)
La 13.3.2004
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 15.3.2004
Kari Piironen(vanha tieto)
Ke 17.3.2004
Atomi(vanha tieto), Päivi Luoma(vanha tieto)
Pe 19.3.2004
Taikakuu(vanha tieto)
Ke 24.3.2004
Yötaivas(vanha tieto)
Pe 26.3.2004
Marita Taavitsainen(vanha tieto)
Ke 31.3.2004
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 2.4.2004
Sata kitaraa(vanha tieto) & Antti Huovila(vanha tieto)
La 3.4.2004
Marion Rung(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
Pe 9.4.2004
NeljänSuora(vanha tieto)
La 10.4.2004
Port Payè(vanha tieto) & Meiju Suvas(vanha tieto)
Pe 16.4.2004
Kerosiini(vanha tieto) & Jouni Keronen(vanha tieto)
Ma 19.4.2004
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Pe 23.4.2004
Yölintu(vanha tieto)
Pe 30.4.2004
Wähäkosket(vanha tieto)
Ke 5.5.2004
Savannah(vanha tieto)
To 6.5.2004
Wähäkosket(vanha tieto)
La 8.5.2004
Helmenkalastajat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
Pe 14.5.2004
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 15.5.2004
Tanssiorkesteri Helmi(vanha tieto)
Ma 17.5.2004
Huikon veljekset(vanha tieto)
Ke 19.5.2004
Väriloiste(vanha tieto)
Pe 21.5.2004
Kari Tapio(vanha tieto)
Ke 26.5.2004
Venus(vanha tieto)
Pe 28.5.2004
Elysee(vanha tieto) & Erkki Räsänen(vanha tieto)
Ke 2.6.2004
Savannah(vanha tieto)
Pe 4.6.2004
Annika Eklund(vanha tieto)
Ke 9.6.2004
Väriloiste(vanha tieto)
Pe 11.6.2004
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
Ma 14.6.2004
Norolan Pojat(vanha tieto)
Ke 16.6.2004
Pelurit(vanha tieto) & Virpi Piippo(vanha tieto)
Pe 18.6.2004
Taikakuu(vanha tieto)
La 19.6.2004
Mustat kitarat(vanha tieto) & Katja Hirvonen(vanha tieto)
Ma 28.6.2004
Channel Four(vanha tieto)
Pe 2.7.2004
Panorama(vanha tieto) & Petrus Lesonen(vanha tieto)
La 3.7.2004
Myrskytuuli(vanha tieto)
Pe 9.7.2004
Teuvo Oinas(vanha tieto)
La 10.7.2004
Atomi(vanha tieto), Päivi Luoma(vanha tieto)
Pe 16.7.2004
Kaija Pohjola(vanha tieto)
Ma 19.7.2004
Sylvia(vanha tieto)
Pe 23.7.2004
Iltatähti ja A Hautaniemi(vanha tieto), Matti Korkiala(vanha tieto)
La 24.7.2004
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Ma 26.7.2004
Lumipallo(vanha tieto) & Tommi Soidinmäki(vanha tieto)
Pe 30.7.2004
Juhamatti(vanha tieto) & Paletti(vanha tieto)
La 31.7.2004
Yöperhonen(vanha tieto) & Jaana Kurhela(vanha tieto)
Ma 2.8.2004
Fantasia(vanha tieto) & Arto Nuotio(vanha tieto) & Johanna Debreczeni(vanha tieto)
Pe 6.8.2004
Bolero 1(vanha tieto) & Lea Laven(vanha tieto)
La 7.8.2004
Juha Vartiainen(vanha tieto) & Variaatio(vanha tieto)
Ma 9.8.2004
Anniina Mattila(vanha tieto)
La 14.8.2004
Riemuradio(vanha tieto)
Pe 20.8.2004
Mekka(vanha tieto) & Paula Koivuniemi(vanha tieto)
La 21.8.2004
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 23.8.2004
Nina Koivisto(vanha tieto)
Pe 27.8.2004
NeljänSuora(vanha tieto)
La 28.8.2004
Unelmavävyt(vanha tieto) & Pekka Nebelung(vanha tieto)
Ma 30.8.2004
Noiser(vanha tieto)
Pe 3.9.2004
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
Ma 6.9.2004
Channel Four(vanha tieto)
Ke 8.9.2004
Presto(vanha tieto), Timangi(vanha tieto)
Pe 10.9.2004
Eino Grön(vanha tieto)
Ma 13.9.2004
Paletti(vanha tieto)
Pe 17.9.2004
Koivu(vanha tieto) & Marita Taavitsainen(vanha tieto)
La 18.9.2004
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 24.9.2004
Rami Välimäki(vanha tieto)
Ke 29.9.2004
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Pe 1.10.2004
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 2.10.2004
Riemuradio(vanha tieto)
Ma 4.10.2004
Ihmemaa(vanha tieto) & Liisa Tuhkanen(vanha tieto)
To 7.10.2004
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 8.10.2004
Sata kitaraa(vanha tieto) & Antti Huovila(vanha tieto)
Su 10.10.2004
Fortuna(vanha tieto) & Arja Koriseva(vanha tieto) & Jukka Ruusumaa(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
Ke 13.10.2004
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 15.10.2004
Kari Hirvonen(vanha tieto) & Amarillo 2(vanha tieto)
Ma 18.10.2004
Noiser(vanha tieto)
Pe 22.10.2004
Taikakuu(vanha tieto)
Ke 27.10.2004
Atomi(vanha tieto)
Pe 29.10.2004
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
Ma 1.11.2004
Savannah(vanha tieto)
Pe 5.11.2004
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
Pe 12.11.2004
Federal(vanha tieto) & Maarit Peltoniemi(vanha tieto)
La 13.11.2004
Sylvia(vanha tieto), Elysee(vanha tieto) & Erkki Räsänen(vanha tieto), Kukka-Maaria Ahonen(vanha tieto)
Pe 19.11.2004
Myrskylyhty(vanha tieto) & Mikko Mäkeläinen(vanha tieto)
La 20.11.2004
Mustat kitarat(vanha tieto) & Katja Hirvonen(vanha tieto)
Ma 22.11.2004
Savannah(vanha tieto)
Ke 24.11.2004
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 26.11.2004
Souvarit(vanha tieto)
La 27.11.2004
Helmenkalastajat(vanha tieto)
Ke 1.12.2004
Yötaivas(vanha tieto)
La 4.12.2004
Kuutamo(vanha tieto)
Su 5.12.2004
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
Ma 6.12.2004
Serena(vanha tieto)
Ke 8.12.2004
Timangi(vanha tieto)
Pe 10.12.2004
Iltatähti ja A Hautaniemi(vanha tieto), Matti Korkiala(vanha tieto)
Ke 15.12.2004
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 17.12.2004
Unelmavävyt(vanha tieto) & Pekka Nebelung(vanha tieto)
Su 26.12.2004
Safir(vanha tieto) & Mira Kunnasluoto(vanha tieto)
Pe 31.12.2004
Noiser(vanha tieto) & Kari Piironen(vanha tieto)
La 1.1.2005
Väriloiste(vanha tieto)
Ma 3.1.2005
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 7.1.2005
FBI-beat(vanha tieto)
La 8.1.2005
Yöperhonen(vanha tieto) & Jaana Kurhela(vanha tieto)
Pe 14.1.2005
Lumipallo(vanha tieto) & Tommi Soidinmäki(vanha tieto)
Pe 21.1.2005
NeljänSuora(vanha tieto)
Ma 24.1.2005
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Pe 28.1.2005
Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 29.1.2005
Öiset kitarat(vanha tieto)
La 5.2.2005
Hacienda(vanha tieto)
Pe 11.2.2005
Fantasia(vanha tieto) & Arto Nuotio(vanha tieto), Humidor(vanha tieto) & Erkki Räsänen(vanha tieto), Johanna Piipponen(vanha tieto), tangomarkkinoiden esikarsinta(vanha tieto), tangomarkkinoiden esikarsinta
Ma 14.2.2005
Noiser(vanha tieto) & Kari Piironen(vanha tieto)
Pe 18.2.2005
Unelmavävyt(vanha tieto)
Pe 25.2.2005
Omega(vanha tieto) & Eija Kantola(vanha tieto)
La 26.2.2005
Hannu Mahlamäki ja Sunset(vanha tieto)
Ma 28.2.2005
Nina Koivisto(vanha tieto)
La 5.3.2005
Ismo Pentikäinen ja Pelipojat(vanha tieto)
Ma 7.3.2005
Konsertti(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit, konsertti
Pe 11.3.2005
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
Pe 18.3.2005
Finlanders(vanha tieto)
La 19.3.2005
Kuutamo(vanha tieto), Virpi Piippo(vanha tieto)
Pe 25.3.2005
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 26.3.2005
Channel Four(vanha tieto)
Su 27.3.2005
Reissarit(vanha tieto)
Ma 28.3.2005
Tanssikengät(vanha tieto) & Teuvo Oinas(vanha tieto)
Pe 1.4.2005
Sata kitaraa(vanha tieto) & Antti Huovila(vanha tieto)
La 2.4.2005
Jani Rinne & Charter's(vanha tieto)
Pe 8.4.2005
Safir(vanha tieto) & Johanna Debreczeni(vanha tieto)
La 9.4.2005
Helmenkalastajat(vanha tieto)
Ma 11.4.2005
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Pe 15.4.2005
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
Ma 18.4.2005
Flamingo(vanha tieto) & Jari Grek(vanha tieto)
Ke 20.4.2005
Timangi(vanha tieto)
Pe 22.4.2005
Taikakuu(vanha tieto)
La 23.4.2005
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 25.4.2005
Huikon veljekset(vanha tieto)
Ke 27.4.2005
Yötaivas(vanha tieto)
Pe 29.4.2005
Ihmemaa(vanha tieto) & Liisa Tuhkanen(vanha tieto)
Ke 4.5.2005
Ajattomat(vanha tieto)
Pe 6.5.2005
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
Su 8.5.2005
Hänen orkesterinsa(vanha tieto) & Kari Tapio(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
Ma 9.5.2005
Mustat kitarat(vanha tieto) & Katja Hirvonen(vanha tieto)
Ke 11.5.2005
Noiser(vanha tieto)
La 14.5.2005
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 16.5.2005
Iltatähti ja A Hautaniemi(vanha tieto)
Pe 20.5.2005
Myrskylyhty(vanha tieto) & Mikko Mäkeläinen(vanha tieto)
La 21.5.2005
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
Ma 23.5.2005
Solaris(vanha tieto) & Minna Sirkiä(vanha tieto)
Ke 25.5.2005
Savannah(vanha tieto)
Pe 27.5.2005
Panorama(vanha tieto), Marion Rung(vanha tieto)
Ma 30.5.2005
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 1.6.2005
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 3.6.2005
Eino Grön(vanha tieto)
Pe 10.6.2005
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 11.6.2005
Balanssi(vanha tieto) & Birgit Ohra-aho(vanha tieto)
Pe 17.6.2005
Reija Kortet(vanha tieto)
Ma 20.6.2005
Polar(vanha tieto) & Päivi Nieminen(vanha tieto)
Pe 24.6.2005
Juhamatti(vanha tieto) & Paletti(vanha tieto)
La 25.6.2005
Yöperhonen(vanha tieto) & Jaana Kurhela(vanha tieto)
La 2.7.2005
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 8.7.2005
Onnenpotku(vanha tieto) & Susanna Sakko(vanha tieto)
Ma 11.7.2005
Channel Four(vanha tieto)
Ma 18.7.2005
Lumipallo(vanha tieto) & Saska Helmikallio(vanha tieto)
La 23.7.2005
Riemuradio(vanha tieto) & Heikki Kotila(vanha tieto)
Ma 25.7.2005
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 30.7.2005
Markku Harjunpään orkesteri(vanha tieto) & Tuula Heikkilä(vanha tieto)
Ma 1.8.2005
Fantasia(vanha tieto) & Kati Fors(vanha tieto)
Pe 5.8.2005
Iltatähti ja A Hautaniemi(vanha tieto)
La 6.8.2005
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Pe 12.8.2005
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 15.8.2005
Unelmavävyt(vanha tieto)
Pe 19.8.2005
NeljänSuora(vanha tieto)
La 20.8.2005
Yöperhonen(vanha tieto) & Jaana Kurhela(vanha tieto)
Pe 26.8.2005
FBI-beat(vanha tieto)
Ma 29.8.2005
Serena(vanha tieto)
Pe 2.9.2005
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
Ma 5.9.2005
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Pe 9.9.2005
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 10.9.2005
Koralli(vanha tieto)
Pe 16.9.2005
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
La 17.9.2005
Väriloiste(vanha tieto)
Ma 19.9.2005
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 23.9.2005
Kaija Pohjola(vanha tieto)
Ma 26.9.2005
Antti Ahopelto(vanha tieto)
Pe 30.9.2005
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
Ma 3.10.2005
Ilpo Karisen yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 5.10.2005
Harri Lehtonen & Silver(vanha tieto)
Pe 7.10.2005
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 8.10.2005
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ma 10.10.2005
Flamingo(vanha tieto) & Jari Grek(vanha tieto)
Ke 12.10.2005
Timangi(vanha tieto)
Pe 14.10.2005
Sata kitaraa(vanha tieto) & Antti Huovila(vanha tieto)
La 15.10.2005
Ajattomat(vanha tieto)
Pe 21.10.2005
Taikakuu(vanha tieto)
La 22.10.2005
Mustat kitarat(vanha tieto) & Katja Hirvonen(vanha tieto)
Ma 24.10.2005
Varjokuva(vanha tieto)
Ke 26.10.2005
Noiser(vanha tieto)
Pe 28.10.2005
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
Ma 7.11.2005
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
La 12.11.2005
Helmenkalastajat(vanha tieto)
Pe 18.11.2005
Johanna Debreczeni(vanha tieto)
Ma 21.11.2005
Noiser(vanha tieto) & Kari Piironen(vanha tieto)
Pe 25.11.2005
FBI-beat(vanha tieto)
Ma 28.11.2005
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ke 7.12.2005
Presto(vanha tieto)
Pe 9.12.2005
Johanna Debreczeni(vanha tieto)
La 10.12.2005
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ma 12.12.2005
Channel Four(vanha tieto)
Pe 16.12.2005
Koralli(vanha tieto)
Ma 19.12.2005
Yötaivas(vanha tieto)
Pe 30.12.2005
Wähäkosket(vanha tieto)
La 31.12.2005
Tanssikengät(vanha tieto) & Teuvo Oinas(vanha tieto)
Ma 9.1.2006
Nina Koivisto(vanha tieto)
Pe 13.1.2006
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
Ma 16.1.2006
Serena(vanha tieto)
Ke 18.1.2006
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 20.1.2006
Ilpo Karisen yhtye(vanha tieto)
Ma 23.1.2006
Flameband(vanha tieto) & Jaana Hiltunen(vanha tieto)
Pe 27.1.2006
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
Ma 30.1.2006
Iltatähti ja A Hautaniemi(vanha tieto), Kari Piironen(vanha tieto)
Pe 3.2.2006
Yölintu(vanha tieto), Atomi(vanha tieto)
Pe 10.2.2006
Rosette(vanha tieto), Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 11.2.2006
Hyvät herrat(vanha tieto)
Ma 13.2.2006
Polar(vanha tieto) & Päivi Nieminen(vanha tieto)
Pe 17.2.2006
NeljänSuora(vanha tieto)
Ma 20.2.2006
Helmenkalastajat(vanha tieto) & Antti Ahopelto(vanha tieto)
Pe 24.2.2006
Sata kitaraa(vanha tieto) & Antti Huovila(vanha tieto)
La 25.2.2006
Kuutamo(vanha tieto)
Ke 1.3.2006
Ajattomat(vanha tieto)
Pe 3.3.2006
Omenapuu(vanha tieto) & Johanna Pakonen(vanha tieto)
Ke 8.3.2006
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 10.3.2006
Taikakuu(vanha tieto)
Ma 13.3.2006
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Pe 24.3.2006
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 25.3.2006
Koralli(vanha tieto)
Ma 27.3.2006
Noiser(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 29.3.2006
Reivox(vanha tieto) & Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
To 30.3.2006
Toivo Kärki -iskelmälaulukilpailu(vanha tieto)
Pe 31.3.2006
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
La 1.4.2006
Jean S(vanha tieto), Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 3.4.2006
Unelmavävyt(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 5.4.2006
Fantasia(vanha tieto) & Arto Nuotio(vanha tieto) & Kati Fors(vanha tieto) & tangomarkkinoiden esikarsinta(vanha tieto), tangomarkkinoiden esikarsinta
Pe 7.4.2006
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 8.4.2006
Sinikuu(vanha tieto)
Ma 10.4.2006
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 12.4.2006
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Pe 14.4.2006
NeljänSuora(vanha tieto)
La 15.4.2006
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Su 16.4.2006
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 17.4.2006
Maxells(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 19.4.2006
Kari Pienimäen yhtye(vanha tieto)
Pe 21.4.2006
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
La 22.4.2006
Reissarit(vanha tieto)
Ma 24.4.2006
Iltatähti ja A Hautaniemi(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 26.4.2006
Taisto ja Reimarit(vanha tieto)
Pe 28.4.2006
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 29.4.2006
Juhamatti(vanha tieto) & Vonkamiehet(vanha tieto)
Su 30.4.2006
Täysikuu 3(vanha tieto), Irina Lahtinen(vanha tieto)
Ma 1.5.2006
Tanssikengät(vanha tieto) & Teuvo Oinas(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 3.5.2006
Flameband(vanha tieto) & Jaana Hiltunen(vanha tieto)
Pe 5.5.2006
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
La 6.5.2006
Rolex(vanha tieto)
Ma 8.5.2006
Euroset(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 10.5.2006
Veijarit(vanha tieto)
Pe 12.5.2006
Finlanders(vanha tieto)
La 13.5.2006
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 15.5.2006
Mustat kitarat(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 17.5.2006
Fresco(vanha tieto)
Pe 19.5.2006
Avenue(vanha tieto) & Anniina Mattila(vanha tieto), Ilkkanders(vanha tieto)
La 20.5.2006
Valio Rantakangas(vanha tieto)
Ma 22.5.2006
Markus Sextet(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 24.5.2006
Melando(vanha tieto)
Pe 26.5.2006
Federal(vanha tieto) & Maarit Peltoniemi(vanha tieto)
La 27.5.2006
Rehu Piikles(vanha tieto), Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 29.5.2006
Serena(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 31.5.2006
Timangi(vanha tieto)
Pe 2.6.2006
Iskuorkesteri(vanha tieto)
La 3.6.2006
Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
Ma 5.6.2006
Savannah(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 7.6.2006
Makuuni(vanha tieto)
Pe 9.6.2006
Villi yö(vanha tieto)
La 10.6.2006
Villi yö(vanha tieto)
Ma 12.6.2006
Ajattomat(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 14.6.2006
Nina Koivisto(vanha tieto)
Pe 16.6.2006
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
La 17.6.2006
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 19.6.2006
Täysikuu 3(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 21.6.2006
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Eino Luostari(vanha tieto)
Pe 23.6.2006
J-P Team(vanha tieto)
La 24.6.2006
J-P Team(vanha tieto)
Ma 26.6.2006
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ke 28.6.2006
Reivox(vanha tieto) & Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
Pe 30.6.2006
Hacienda(vanha tieto)
La 1.7.2006
Valio Rantakangas(vanha tieto)
Ma 3.7.2006
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
Ke 5.7.2006
Pekka Haapala(vanha tieto)
Pe 7.7.2006
Wähäkosket(vanha tieto)
La 8.7.2006
Wähäkosket(vanha tieto)
Su 9.7.2006
Konsertti(vanha tieto), konsertti
Ma 10.7.2006
BlueStar(vanha tieto)
Ke 12.7.2006
Juha Niemen yhtye(vanha tieto)
Pe 14.7.2006
Q-raketti(vanha tieto)
La 15.7.2006
Q-raketti(vanha tieto)
Ma 17.7.2006
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
Ke 19.7.2006
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Pe 21.7.2006
Täysikuu 3(vanha tieto)
La 22.7.2006
Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 24.7.2006
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 26.7.2006
Keijo Rahnaston yhtye(vanha tieto)
Pe 28.7.2006
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
La 29.7.2006
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Ma 31.7.2006
Tropicana(vanha tieto)
Ke 2.8.2006
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 4.8.2006
Atomi(vanha tieto)
La 5.8.2006
Raiders(vanha tieto) & Marko Lahti(vanha tieto)
Ma 7.8.2006
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
Ke 9.8.2006
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Pe 11.8.2006
Koralli(vanha tieto)
La 12.8.2006
Asko Järvelän yhtye(vanha tieto)
Ma 14.8.2006
Bolero(vanha tieto)
Ke 16.8.2006
Fresco(vanha tieto)
Pe 18.8.2006
Yötaivas(vanha tieto)
La 19.8.2006
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 21.8.2006
Yöjuoksu(vanha tieto)
Ke 23.8.2006
Iskuorkesteri(vanha tieto)
Pe 25.8.2006
Syke(vanha tieto)
La 26.8.2006
Welhot(vanha tieto), Jani Wickholm(vanha tieto)
Ma 28.8.2006
Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 30.8.2006
Simo ja Humppasouvarit(vanha tieto)
Pe 1.9.2006
Four Roses(vanha tieto) & Johanna Debreczeni(vanha tieto)
La 2.9.2006
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Ma 4.9.2006
Kari Pienimäen yhtye(vanha tieto)
Ke 6.9.2006
Forte(vanha tieto)
Pe 8.9.2006
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 9.9.2006
Väriloiste(vanha tieto)
Ma 11.9.2006
J-P Team(vanha tieto)
Ke 13.9.2006
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 15.9.2006
Anneli Mattila(vanha tieto) & V.I.P.(vanha tieto)
La 16.9.2006
Cafe Dynamite(vanha tieto) & Frederik(vanha tieto), Pekka Haapala(vanha tieto)
Ma 18.9.2006
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 20.9.2006
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 22.9.2006
Diesel(vanha tieto) & Markku Aro(vanha tieto)
La 23.9.2006
Villi yö(vanha tieto)
Ma 25.9.2006
Iltatähti ja A Hautaniemi(vanha tieto)
Ke 27.9.2006
Bolero(vanha tieto)
Pe 29.9.2006
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 30.9.2006
Hacienda(vanha tieto), Jani Rinne & Charter's(vanha tieto), Jani Rinne(vanha tieto)
Ma 2.10.2006
Tarmo Malila ja Täysikuu(vanha tieto)
Ke 4.10.2006
Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
Pe 6.10.2006
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 7.10.2006
Kilpi(vanha tieto), Seppo Hietala(vanha tieto)
Ma 9.10.2006
Noiser(vanha tieto) & Kari Piironen(vanha tieto)
Ke 11.10.2006
Fresco(vanha tieto)
Pe 13.10.2006
Seinäruusut(vanha tieto) & Tommi Soidinmäki(vanha tieto)
La 14.10.2006
Ajattomat(vanha tieto)
Ma 16.10.2006
Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 18.10.2006
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 20.10.2006
Taikakuu(vanha tieto)
La 21.10.2006
Savannah(vanha tieto)
Ma 23.10.2006
Dreams(vanha tieto)
Ke 25.10.2006
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Pe 27.10.2006
Sata kitaraa(vanha tieto) & Antti Huovila(vanha tieto)
La 28.10.2006
Ilpo Karisen yhtye(vanha tieto)
Ma 30.10.2006
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ke 1.11.2006
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Pe 3.11.2006
(vanha tieto), Klaus Koivula(vanha tieto)
La 4.11.2006
Reissarit(vanha tieto)
Ma 6.11.2006
Vonkamiehet(vanha tieto)
Ke 8.11.2006
Nina Koivisto(vanha tieto)
Pe 10.11.2006
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 11.11.2006
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 13.11.2006
Esko Rahkonen(vanha tieto)
Ke 15.11.2006
Hacienda(vanha tieto)
Pe 17.11.2006
Raimo Ollinkankaan yhtye(vanha tieto) & Kauko Simonen(vanha tieto)
La 18.11.2006
Kaikko Band(vanha tieto) & Marion Rung(vanha tieto), Pekka Haapala(vanha tieto)
Ma 20.11.2006
Sandels(vanha tieto)
Ke 22.11.2006
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Pe 24.11.2006
Eino Grön(vanha tieto)
La 25.11.2006
Väriloiste(vanha tieto)
Ma 27.11.2006
Villi yö(vanha tieto)
Ke 29.11.2006
Simo ja Humppasouvarit(vanha tieto)
Pe 1.12.2006
The Boys(vanha tieto), Iskuorkesteri(vanha tieto)
La 2.12.2006
Senaattori(vanha tieto)
Ma 4.12.2006
Yöjuoksu(vanha tieto)
Ti 5.12.2006
Kaija Koo(vanha tieto)
Ke 6.12.2006
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Pe 8.12.2006
Leasing(vanha tieto) & Lea Laven(vanha tieto)
La 9.12.2006
Ilpo Karisen yhtye(vanha tieto), Vesa-Matti Loiri(vanha tieto)
Ma 11.12.2006
BlueStar(vanha tieto)
Ke 13.12.2006
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Pe 15.12.2006
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 16.12.2006
Juha Niemi(vanha tieto) & Soittorasia(vanha tieto)
Ma 18.12.2006
Savannah(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Ke 20.12.2006
Mustat kitarat(vanha tieto) & Jaana Ilkkala(vanha tieto)
Ti 26.12.2006
Lumipallo(vanha tieto) & Marko Lämsä(vanha tieto)
Ke 27.12.2006
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 29.12.2006
Atomi(vanha tieto)
La 30.12.2006
Atomi(vanha tieto)
Su 31.12.2006
La Strada(vanha tieto) & Anita Hirvonen(vanha tieto)
Ma 1.1.2007
Wähäkosket(vanha tieto)
Ke 3.1.2007
Presto(vanha tieto) & Kari Pienimäki(vanha tieto)
Pe 5.1.2007
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
La 6.1.2007
Jettiset(vanha tieto)
Ma 8.1.2007
Bolero(vanha tieto)
Ke 10.1.2007
Forte(vanha tieto)
Pe 12.1.2007
Antti Tammilehdon yhtye(vanha tieto) & Topi Sorsakoski(vanha tieto)
La 13.1.2007
Mega(vanha tieto) & Pekka Haapala(vanha tieto)
Ma 15.1.2007
J-P Team(vanha tieto)
Ke 17.1.2007
Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
Pe 19.1.2007
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 20.1.2007
Menneisyyden vangit(vanha tieto) & Freeman(vanha tieto) & Virve Rosti(vanha tieto), Welhot(vanha tieto)
Ma 22.1.2007
Tanssiorkesteri Helmi(vanha tieto)
Ke 24.1.2007
Fresco(vanha tieto)
Pe 26.1.2007
Avenue(vanha tieto) & Anniina Mattila(vanha tieto)
La 27.1.2007
Mustat kitarat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
Ma 29.1.2007
Riverband(vanha tieto)
Ke 31.1.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Pe 2.2.2007
Yölintu(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto)
La 3.2.2007
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 5.2.2007
Ajattomat(vanha tieto)
Ke 7.2.2007
Makuuni(vanha tieto)
Pe 9.2.2007
Safir(vanha tieto) & Mira Kunnasluoto(vanha tieto)
Ma 12.2.2007
BlueStar(vanha tieto)
Ke 14.2.2007
Senaattori(vanha tieto)
Pe 16.2.2007
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 17.2.2007
Rockets(vanha tieto) & Ile Kallio(vanha tieto), Klaus Koivula(vanha tieto) & Jore Marjaranta(vanha tieto)
Ma 19.2.2007
Myrskylyhty(vanha tieto) & Mikko Mäkeläinen(vanha tieto)
Ke 21.2.2007
J-P Team(vanha tieto)
Pe 23.2.2007
Four Roses(vanha tieto) & Johanna Debreczeni(vanha tieto)
La 24.2.2007
Kultaiset kitarat(vanha tieto), Pertti Niskala(vanha tieto)
Ma 26.2.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Ke 28.2.2007
Noiser(vanha tieto)
Pe 2.3.2007
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 3.3.2007
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 5.3.2007
Villi yö(vanha tieto)
Ke 7.3.2007
Jussi Fischer(vanha tieto)
Pe 9.3.2007
Hänen orkesterinsa(vanha tieto) & Kari Tapio(vanha tieto)
La 10.3.2007
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
Ma 12.3.2007
Jamset(vanha tieto) & Antti Vanninen(vanha tieto)
Ke 14.3.2007
Savannah(vanha tieto)
Pe 16.3.2007
Koivu(vanha tieto) & Marita Taavitsainen(vanha tieto)
La 17.3.2007
Väriloiste(vanha tieto)
Ma 19.3.2007
Tropicana(vanha tieto)
Ke 21.3.2007
Bolero(vanha tieto)
Pe 23.3.2007
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 24.3.2007
PMMP(vanha tieto), Duo Pekka Roiko(vanha tieto)
Ma 26.3.2007
Varjokuva(vanha tieto)
Ke 28.3.2007
Ninaco(vanha tieto) & Nina Koivisto(vanha tieto)
Pe 30.3.2007
Helmenkalastajat(vanha tieto) & Antti Ahopelto(vanha tieto)
La 31.3.2007
Yötaivas(vanha tieto)
Ma 2.4.2007
J-P Team(vanha tieto)
Ke 4.4.2007
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Pe 6.4.2007
Nelinpeli(vanha tieto)
La 7.4.2007
Pohjantähti(vanha tieto) & Mikko Salmela(vanha tieto)
Su 8.4.2007
Jani Rinne & Charter's(vanha tieto)
Ma 9.4.2007
Rolex(vanha tieto)
Ke 11.4.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Pe 13.4.2007
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 14.4.2007
Klamydia(vanha tieto), Juha Niemi(vanha tieto)
Ma 16.4.2007
Tulipunaruusut(vanha tieto)
Ke 18.4.2007
Euroset(vanha tieto) & Seppo Salminen(vanha tieto)
Pe 20.4.2007
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
La 21.4.2007
Reppurit(vanha tieto)
Ma 23.4.2007
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ke 25.4.2007
Janne Laine(vanha tieto)
Pe 27.4.2007
Sata kitaraa(vanha tieto) & Antti Huovila(vanha tieto)
La 28.4.2007
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ma 30.4.2007
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ke 2.5.2007
Bolero(vanha tieto)
Pe 4.5.2007
Omega(vanha tieto) & Eija Kantola(vanha tieto)
La 5.5.2007
Simo ja Humppasouvarit(vanha tieto), Gebardi(vanha tieto)
Ma 7.5.2007
Sinikuu(vanha tieto)
Ke 9.5.2007
Ajattomat(vanha tieto)
Pe 11.5.2007
Federal(vanha tieto) & Maarit Peltoniemi(vanha tieto)
La 12.5.2007
Koralli(vanha tieto)
Ma 14.5.2007
Yöjuoksu(vanha tieto)
Ke 16.5.2007
Mustat kitarat(vanha tieto) & Jaana Ilkkala(vanha tieto)
Pe 18.5.2007
Unelmavävyt(vanha tieto)
La 19.5.2007
Aurora(vanha tieto), Pirjo Ojaniemi(vanha tieto)
Ma 21.5.2007
Markus Sextet(vanha tieto)
Ke 23.5.2007
Titan(vanha tieto) & Keijo Rahnasto(vanha tieto)
Pe 25.5.2007
Channel Four(vanha tieto)
La 26.5.2007
Senaattori(vanha tieto)
Ma 28.5.2007
Makuuni(vanha tieto)
Ke 30.5.2007
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 1.6.2007
Väriloiste(vanha tieto)
La 2.6.2007
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 4.6.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Ke 6.6.2007
Fresco(vanha tieto)
Pe 8.6.2007
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 9.6.2007
Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 11.6.2007
Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 13.6.2007
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 15.6.2007
Savannah(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
La 16.6.2007
Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
Ma 18.6.2007
Kari Pienimäen yhtye(vanha tieto)
Ke 20.6.2007
Lavakeisarit(vanha tieto), Aarre Loukkola(vanha tieto)
Pe 22.6.2007
J-P Team(vanha tieto)
La 23.6.2007
BlueStar(vanha tieto)
Ma 25.6.2007
Nasma Team(vanha tieto)
Ke 27.6.2007
Kahden keikka(vanha tieto)
Pe 29.6.2007
Mega(vanha tieto) & Pekka Haapala(vanha tieto)
La 30.6.2007
Asko Järvelän yhtye(vanha tieto)
Ma 2.7.2007
Hannu Lepistön yhtye(vanha tieto)
Ke 4.7.2007
Petri Forsmanin yhtye(vanha tieto)
Pe 6.7.2007
Tarmo Malila ja Täysikuu(vanha tieto)
La 7.7.2007
Romance(vanha tieto)
Ma 9.7.2007
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
Ke 11.7.2007
Janne Laine(vanha tieto)
Pe 13.7.2007
Kapris(vanha tieto)
La 14.7.2007
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ma 16.7.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Ke 18.7.2007
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Pe 20.7.2007
Lakeuden kuu(vanha tieto) & Marko Lahti(vanha tieto)
La 21.7.2007
Atomi(vanha tieto)
Ma 23.7.2007
Juhamatti(vanha tieto), Moliéndo(vanha tieto)
Ke 25.7.2007
Ramona(vanha tieto) & Marko Karvonen(vanha tieto)
Pe 27.7.2007
Mustat kitarat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
La 28.7.2007
Forte(vanha tieto)
Ma 30.7.2007
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 1.8.2007
Onnenhetki(vanha tieto)
Pe 3.8.2007
Harri Lehtonen & Silver(vanha tieto)
La 4.8.2007
Makuuni(vanha tieto)
Ma 6.8.2007
Noiser(vanha tieto) & Kari Piironen(vanha tieto)
Ke 8.8.2007
Vonkamiehet(vanha tieto), Moliéndo(vanha tieto)
Pe 10.8.2007
Rolex(vanha tieto)
La 11.8.2007
Ramona(vanha tieto) & Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
Ma 13.8.2007
BlueStar(vanha tieto)
Ke 15.8.2007
Villi yö(vanha tieto)
Pe 17.8.2007
Ajattomat(vanha tieto)
La 18.8.2007
Muuttolinnut(vanha tieto)
Ma 20.8.2007
Tanssikengät(vanha tieto) & Teuvo Oinas(vanha tieto)
Ke 22.8.2007
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 24.8.2007
Lumipallo(vanha tieto), Pallosalama(vanha tieto) & Marko Lämsä(vanha tieto)
La 25.8.2007
Reppurit(vanha tieto)
Ma 27.8.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Ke 29.8.2007
Bolero(vanha tieto)
Pe 31.8.2007
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
La 1.9.2007
Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 3.9.2007
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
Ke 5.9.2007
Fresco(vanha tieto)
Pe 7.9.2007
Saija Tuupanen(vanha tieto) & Tornados(vanha tieto)
Ma 10.9.2007
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ke 12.9.2007
Simo ja Humppasouvarit(vanha tieto)
Pe 14.9.2007
Leasing(vanha tieto) & Lea Laven(vanha tieto)
La 15.9.2007
Galaxy(vanha tieto)
Ma 17.9.2007
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 19.9.2007
Yötaivas(vanha tieto)
Pe 21.9.2007
Resiina(vanha tieto) & Juha Metsäperä(vanha tieto)
La 22.9.2007
Juha Niemi(vanha tieto) & Soittorasia(vanha tieto)
Ma 24.9.2007
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
Ke 26.9.2007
J-P Team(vanha tieto)
Pe 28.9.2007
Horizone(vanha tieto) & Matti ja Teppo(vanha tieto)
La 29.9.2007
Elixir(vanha tieto)
Ma 1.10.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto) & Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
Ke 3.10.2007
Lavakeisarit(vanha tieto), Aarre Loukkola(vanha tieto)
Pe 5.10.2007
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 6.10.2007
Reivox(vanha tieto) & Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
Ma 8.10.2007
Jamset(vanha tieto) & Antti Vanninen(vanha tieto)
Ke 10.10.2007
Makuuni(vanha tieto)
Pe 12.10.2007
Karavaani(vanha tieto) & Susanna Heikki(vanha tieto)
La 13.10.2007
Hannu Lepistön yhtye(vanha tieto)
Ma 15.10.2007
Wähäkosket(vanha tieto)
Ke 17.10.2007
Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
Pe 19.10.2007
Finlanders(vanha tieto)
La 20.10.2007
Mamba(vanha tieto), Klaus Koivula(vanha tieto)
Ma 22.10.2007
Raimo Ollinkankaan yhtye(vanha tieto) & Kauko Simonen(vanha tieto)
Ke 24.10.2007
Bolero(vanha tieto)
Pe 26.10.2007
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 27.10.2007
Tarmo Malila(vanha tieto)
Ma 29.10.2007
Noiser(vanha tieto) & Keijo Maunus(vanha tieto)
Ke 31.10.2007
Vonkamiehet(vanha tieto)
Pe 2.11.2007
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 3.11.2007
Muuttolinnut(vanha tieto)
Ma 5.11.2007
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 7.11.2007
Sinikuu(vanha tieto)
Pe 9.11.2007
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
La 10.11.2007
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 12.11.2007
Ninaco(vanha tieto) & Nina Koivisto(vanha tieto)
Ke 14.11.2007
Jussi Fischer(vanha tieto)
Pe 16.11.2007
Souvarit(vanha tieto)
La 17.11.2007
Taiga(vanha tieto)
Ma 19.11.2007
Linnut(vanha tieto) & Arja Havakka(vanha tieto)
Ke 21.11.2007
Janne Laine(vanha tieto)
Pe 23.11.2007
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 24.11.2007
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 26.11.2007
Senaattori(vanha tieto)
Ke 28.11.2007
Rolex(vanha tieto)
Pe 30.11.2007
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
La 1.12.2007
Savannah(vanha tieto)
Ma 3.12.2007
Atomi(vanha tieto)
Ke 5.12.2007
Omenapuu(vanha tieto) & Johanna Pakonen(vanha tieto)
Pe 7.12.2007
Safir(vanha tieto) & Marion Rung(vanha tieto)
La 8.12.2007
Mustat kitarat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
Ma 10.12.2007
Yöjuoksu(vanha tieto)
Ke 12.12.2007
Täysikuu 3(vanha tieto)
Pe 14.12.2007
Voimaorkesteri(vanha tieto)
La 15.12.2007
Fantasy(vanha tieto) & Vesa Oksanen(vanha tieto), Petri Forsmanin yhtye(vanha tieto), Antti Ahopelto(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
Ma 17.12.2007
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 19.12.2007
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 21.12.2007
Kahden keikka(vanha tieto)
Ti 25.12.2007
Forte(vanha tieto)
Ke 26.12.2007
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Pe 28.12.2007
Lakeuden kuu(vanha tieto) & Marko Lahti(vanha tieto)
La 29.12.2007
Fresco(vanha tieto)
Ma 31.12.2007
Lumipallo(vanha tieto) & Henri Stenroth(vanha tieto)
Ke 2.1.2008
Duo Veijarit(vanha tieto)
Pe 4.1.2008
Must(vanha tieto) & Mikael Konttinen(vanha tieto)
La 5.1.2008
Galaxy(vanha tieto)
Ma 7.1.2008
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 9.1.2008
Lavakeisarit(vanha tieto), Aarre Loukkola(vanha tieto)
Pe 11.1.2008
Menox(vanha tieto) & Kaija Lustila(vanha tieto)
La 12.1.2008
BlueStar(vanha tieto)
Ma 14.1.2008
Rosette(vanha tieto)
Ke 16.1.2008
Kaksi kitaraa(vanha tieto)
Pe 18.1.2008
Heli Ruotsalainen(vanha tieto)
La 19.1.2008
Hausmylly(vanha tieto), Tapani Lager(vanha tieto) & Martti Peltola(vanha tieto)
Ma 21.1.2008
Flamingo(vanha tieto) & Jari Grek(vanha tieto)
Ke 23.1.2008
Barbarello(vanha tieto)
Pe 25.1.2008
Taikakuu(vanha tieto)
La 26.1.2008
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 28.1.2008
Savannah(vanha tieto)
Ke 30.1.2008
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 1.2.2008
Noiser(vanha tieto) & Keijo Maunus(vanha tieto)
La 2.2.2008
Sonetti(vanha tieto) & Ilkka Hakala(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
Ma 4.2.2008
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 6.2.2008
Klaus Koivula duo(vanha tieto)
Pe 8.2.2008
Omega(vanha tieto) & Eija Kantola(vanha tieto)
La 9.2.2008
Kalevi Suntila trio(vanha tieto)
Ma 11.2.2008
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
Ke 13.2.2008
Janne Laine duo(vanha tieto)
Pe 15.2.2008
Varjokuva(vanha tieto)
La 16.2.2008
Esa Roponen(vanha tieto), Juha Tapio(vanha tieto)
Ma 18.2.2008
Risto Nevala(vanha tieto)
Ke 20.2.2008
Antti Sivula duo(vanha tieto)
Pe 22.2.2008
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 23.2.2008
Makuuni(vanha tieto)
Ma 25.2.2008
Kilimanjaro(vanha tieto) & Timo Luostari(vanha tieto)
Ke 27.2.2008
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 29.2.2008
Petoman(vanha tieto) & Tommi Soidinmäki(vanha tieto)
La 1.3.2008
Reivox(vanha tieto) & Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
Ma 3.3.2008
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 5.3.2008
Hannu Lepistö duo(vanha tieto)
Pe 7.3.2008
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 8.3.2008
(vanha tieto), Duo Pekka Roiko(vanha tieto)
Ma 10.3.2008
Ässät(vanha tieto)
Ke 12.3.2008
Petri Forsman duo(vanha tieto)
Pe 14.3.2008
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 15.3.2008
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 17.3.2008
Senaattori(vanha tieto)
Ke 19.3.2008
Pohojanmaan Pelimiehet(vanha tieto)
Pe 21.3.2008
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
La 22.3.2008
J-P Team duo(vanha tieto)
Su 23.3.2008
Roadsters duo(vanha tieto)
Ma 24.3.2008
Yötaivas(vanha tieto)
Ke 26.3.2008
Forte(vanha tieto)
Pe 28.3.2008
NeljänSuora(vanha tieto)
La 29.3.2008
Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 31.3.2008
Rolex(vanha tieto)
Ke 2.4.2008
Harri Lehtonen & Silver(vanha tieto)
Pe 4.4.2008
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
La 5.4.2008
Fresco(vanha tieto)
Ma 7.4.2008
Mustat kitarat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
Ke 9.4.2008
Kahden keikka(vanha tieto)
Pe 11.4.2008
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 12.4.2008
Miljoonasade(vanha tieto), Seppo Hietala(vanha tieto)
Ma 14.4.2008
Kari Piironen(vanha tieto)
Ke 16.4.2008
KuuMoon(vanha tieto)
Pe 18.4.2008
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 19.4.2008
Atomi(vanha tieto)
Ma 21.4.2008
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 23.4.2008
Keijo Rahnasto duo(vanha tieto)
Pe 25.4.2008
Federal(vanha tieto) & Maarit Peltoniemi(vanha tieto)
La 26.4.2008
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 28.4.2008
Mega(vanha tieto) & Pekka Haapala(vanha tieto)
Ke 30.4.2008
Nasma Team(vanha tieto)
Pe 2.5.2008
Finlanders(vanha tieto)
La 3.5.2008
Kilu Hietalan yhtye(vanha tieto)
Ma 5.5.2008
BlueStar(vanha tieto)
Ke 7.5.2008
Kaksi kitaraa(vanha tieto)
Pe 9.5.2008
Omenapuu(vanha tieto) & Johanna Pakonen(vanha tieto)
La 10.5.2008
Kinset(vanha tieto)
Ma 12.5.2008
Bolero(vanha tieto)
Ke 14.5.2008
Jussi Roposen yhtye(vanha tieto)
Pe 16.5.2008
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
La 17.5.2008
Tarmo Malila(vanha tieto)
Ma 19.5.2008
Ajattomat(vanha tieto)
Ke 21.5.2008
Hannu Viitala duo(vanha tieto)
Pe 23.5.2008
Väriloiste(vanha tieto)
Ma 26.5.2008
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ke 28.5.2008
Juha Niemi(vanha tieto) & Soittorasia(vanha tieto)
Pe 30.5.2008
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
La 31.5.2008
Sateenkaari(vanha tieto) & Teemu Lehtola(vanha tieto)
Ma 2.6.2008
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ke 4.6.2008
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 6.6.2008
Timangi(vanha tieto)
La 7.6.2008
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto), Timo Leppänen(vanha tieto)
Ma 9.6.2008
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 11.6.2008
Duo Veijarit(vanha tieto)
Pe 13.6.2008
Villi yö(vanha tieto)
La 14.6.2008
Simo ja Humppasouvarit(vanha tieto)
Ma 16.6.2008
Euroset(vanha tieto) & Seppo Salminen(vanha tieto)
Pe 20.6.2008
Romance(vanha tieto)
La 21.6.2008
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ma 23.6.2008
Ramona(vanha tieto) & Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
Pe 27.6.2008
Lakeuden kuu(vanha tieto) & Marko Lahti(vanha tieto)
La 28.6.2008
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 30.6.2008
Noiser(vanha tieto) & Keijo Maunus(vanha tieto)
Pe 4.7.2008
Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
La 5.7.2008
Olavi Anttilan yhtye(vanha tieto) & Aira Kontiainen(vanha tieto)
Ma 7.7.2008
Helminauha(vanha tieto)
Pe 11.7.2008
Wähäkosket(vanha tieto)
La 12.7.2008
Kilu Hietalan yhtye(vanha tieto)
Ma 14.7.2008
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Pe 18.7.2008
Petri Forsmanin yhtye(vanha tieto)
La 19.7.2008
Forte(vanha tieto)
Ma 21.7.2008
Jukka Hallikainen(vanha tieto)
Pe 25.7.2008
Iskuorkesteri(vanha tieto), Janne Laine(vanha tieto)
La 26.7.2008
Keijo Rahnaston yhtye(vanha tieto)
Ma 28.7.2008
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Pe 1.8.2008
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
La 2.8.2008
Lavakeisarit(vanha tieto), Aarre Loukkola(vanha tieto)
Ma 4.8.2008
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 9.8.2008
Reivox(vanha tieto) & Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
Ma 11.8.2008
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Pe 15.8.2008
Makuuni(vanha tieto)
La 16.8.2008
BlueStar(vanha tieto)
Ma 18.8.2008
Yönkiitäjät(vanha tieto) & Tomi Loukkola(vanha tieto)
Ke 20.8.2008
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 22.8.2008
Elixir(vanha tieto) & Virpi Piippo(vanha tieto)
Ma 25.8.2008
Mustat kitarat(vanha tieto) & Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto)
Ke 27.8.2008
J-P Team duo(vanha tieto)
Pe 29.8.2008
Markus Sextet(vanha tieto)
La 30.8.2008
Feelings(vanha tieto)
Ma 1.9.2008
Ajattomat(vanha tieto)
Ke 3.9.2008
Barbarello(vanha tieto)
Pe 5.9.2008
Omega(vanha tieto) & Eija Kantola(vanha tieto)
La 6.9.2008
Atomi(vanha tieto)
Ma 8.9.2008
Kilimanjaro(vanha tieto) & Timo Luostari(vanha tieto)
Ke 10.9.2008
Mauri Niemen duo(vanha tieto)
Pe 12.9.2008
Myrskylyhty(vanha tieto) & Mikko Mäkeläinen(vanha tieto)
La 13.9.2008
Fresco(vanha tieto)
Ma 15.9.2008
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto), Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 17.9.2008
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 19.9.2008
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
La 20.9.2008
Menneisyyden vangit(vanha tieto), Esa Roponen(vanha tieto)
Ma 22.9.2008
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ke 24.9.2008
Jari ja Junnu(vanha tieto)
Pe 26.9.2008
Taikakuu(vanha tieto)
La 27.9.2008
Hannu Mahlamäki ja Sunset(vanha tieto)
Ma 29.9.2008
Yötaivas(vanha tieto)
Ke 1.10.2008
KuuMoon(vanha tieto)
Pe 3.10.2008
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 4.10.2008
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 6.10.2008
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 8.10.2008
Petri Forsman(vanha tieto)
Pe 10.10.2008
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 11.10.2008
Iskuorkesteri(vanha tieto) & Janne Laine(vanha tieto)
Ma 13.10.2008
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ke 15.10.2008
Kahden keikka(vanha tieto)
Pe 17.10.2008
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 18.10.2008
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 20.10.2008
Tulipunaruusut(vanha tieto)
Ke 22.10.2008
Kaksi kitaraa(vanha tieto)
Pe 24.10.2008
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
La 25.10.2008
Movetron(vanha tieto), Klaus Koivula solo(vanha tieto)
Ma 27.10.2008
Senaattori(vanha tieto)
Ke 29.10.2008
Titan(vanha tieto) & Keijo Rahnasto(vanha tieto)
Pe 31.10.2008
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 1.11.2008
Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 3.11.2008
Savannah(vanha tieto)
Ke 5.11.2008
Jussi Roposen yhtye(vanha tieto)
Pe 7.11.2008
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 8.11.2008
Tapani Lager(vanha tieto) & Martti Peltola(vanha tieto), Katri Ylander(vanha tieto)
Ma 10.11.2008
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 12.11.2008
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 14.11.2008
Finlanders(vanha tieto)
La 15.11.2008
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 17.11.2008
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 19.11.2008
Harri Lehtonen & Silver(vanha tieto)
Pe 21.11.2008
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 22.11.2008
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 24.11.2008
Avec(vanha tieto)
Ke 26.11.2008
Rita Heiter(vanha tieto) & Mexican(vanha tieto)
Pe 28.11.2008
NeljänSuora(vanha tieto)
La 29.11.2008
Noiser(vanha tieto) & Keijo Maunus(vanha tieto)
Ma 1.12.2008
Rolex(vanha tieto)
Ke 3.12.2008
Duo Pekka Roiko(vanha tieto)
Pe 5.12.2008
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 6.12.2008
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
Ma 8.12.2008
Ramona(vanha tieto) & Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
Ke 10.12.2008
J-P Team(vanha tieto)
Pe 12.12.2008
Kari Vepsä(vanha tieto) & Onnenmaa(vanha tieto)
La 13.12.2008
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Ma 15.12.2008
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 17.12.2008
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
Pe 19.12.2008
Rosette(vanha tieto)
La 20.12.2008
Kilimanjaro(vanha tieto) & Timo Luostari(vanha tieto)
Ma 22.12.2008
Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 25.12.2008
Forte(vanha tieto)
Pe 26.12.2008
Kiintotähti(vanha tieto) & Teuvo Oinas(vanha tieto)
La 27.12.2008
Makuuni(vanha tieto)
Ma 29.12.2008
Huuma(vanha tieto)
Ke 31.12.2008
Antti Ahopelto(vanha tieto)
Pe 2.1.2009
Eki Jantunen(vanha tieto) & Mutkattomat(vanha tieto)
Ma 5.1.2009
Yönkiitäjät(vanha tieto)
Ke 7.1.2009
Barbarello(vanha tieto)
Pe 9.1.2009
Omenapuu(vanha tieto) & Johanna Pakonen(vanha tieto)
La 10.1.2009
Rolex(vanha tieto), Villi yö(vanha tieto)
Ma 12.1.2009
BlueStar(vanha tieto)
Ke 14.1.2009
Roadsters(vanha tieto)
Pe 16.1.2009
Taikakuu(vanha tieto)
La 17.1.2009
Welhot(vanha tieto), Sara(vanha tieto)
Ma 19.1.2009
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
Ke 21.1.2009
Hannu Viitala duo(vanha tieto)
Pe 23.1.2009
Syke(vanha tieto)
La 24.1.2009
Atomi(vanha tieto)
Ma 26.1.2009
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 28.1.2009
Petri Forsman duo(vanha tieto)
Pe 30.1.2009
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
La 31.1.2009
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 2.2.2009
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 4.2.2009
Kaksi kitaraa(vanha tieto)
Pe 6.2.2009
Varjokuva(vanha tieto)
La 7.2.2009
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 9.2.2009
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 11.2.2009
J-P Team(vanha tieto)
Pe 13.2.2009
Tony Montana Band(vanha tieto)
La 14.2.2009
Happoradio(vanha tieto), Juha Niemi(vanha tieto) & Soittorasia(vanha tieto)
Ma 16.2.2009
Noiser(vanha tieto) & Keijo Maunus(vanha tieto)
Ke 18.2.2009
Pentti Kuparinen duo(vanha tieto)
Pe 20.2.2009
Sesam(vanha tieto) & Antti Raiski(vanha tieto)
La 21.2.2009
Makuuni(vanha tieto), Juha Tapio(vanha tieto)
Ma 23.2.2009
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 25.2.2009
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 27.2.2009
Hänen orkesterinsa(vanha tieto) & Kari Tapio(vanha tieto)
La 28.2.2009
Täysikuu 3(vanha tieto) & Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ma 2.3.2009
Oja-Lipasti band(vanha tieto)
Ke 4.3.2009
Mauri Niemen duo(vanha tieto)
Pe 6.3.2009
Kaikko Band(vanha tieto) & Marion Rung(vanha tieto)
La 7.3.2009
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 9.3.2009
Ajattomat(vanha tieto)
Ke 11.3.2009
KuuMoon(vanha tieto)
Pe 13.3.2009
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 14.3.2009
Ilkka Alanko(vanha tieto) & Ari Salo(vanha tieto)
Ma 16.3.2009
Caminito(vanha tieto) & Kari Piironen(vanha tieto)
Ke 18.3.2009
Heikki Kotila duo(vanha tieto)
Pe 20.3.2009
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 21.3.2009
Hannu Mahlamäki ja Sunset(vanha tieto)
Ma 23.3.2009
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 25.3.2009
Kahden keikka(vanha tieto)
Pe 27.3.2009
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 28.3.2009
Janne Laine(vanha tieto)
Ma 30.3.2009
Avec(vanha tieto)
Ke 1.4.2009
Jari ja Junnu(vanha tieto)
Pe 3.4.2009
Voimaorkesteri(vanha tieto) & Antti Ahopelto(vanha tieto)
La 4.4.2009
Reivox(vanha tieto) & Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
Ma 6.4.2009
Savannah(vanha tieto)
Ke 8.4.2009
Tapani Lager(vanha tieto) & Martti Peltola(vanha tieto)
Pe 10.4.2009
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
La 11.4.2009
La Strada(vanha tieto) & Umberto Marcato(vanha tieto), Kalevi Suntila(vanha tieto)
Su 12.4.2009
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ma 13.4.2009
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 15.4.2009
T. Alahäivälä duo(vanha tieto)
Pe 17.4.2009
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 18.4.2009
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 20.4.2009
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 22.4.2009
Titan(vanha tieto) & Keijo Rahnasto(vanha tieto)
Pe 24.4.2009
FBI-beat(vanha tieto) & Markus Törmälä(vanha tieto)
La 25.4.2009
Uniklubi(vanha tieto), Klaus Koivula(vanha tieto)
Ma 27.4.2009
Kiintotähti(vanha tieto) & Teuvo Oinas(vanha tieto)
Ke 29.4.2009
Welhot(vanha tieto)
To 30.4.2009
Monarkia(vanha tieto) & Jukka Hallikainen(vanha tieto)
Pe 1.5.2009
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
La 2.5.2009
Fresco(vanha tieto)
Ma 4.5.2009
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ke 6.5.2009
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 8.5.2009
Elixir(vanha tieto) & Virpi Piippo(vanha tieto)
La 9.5.2009
Kilu Hietala(vanha tieto)
Ma 11.5.2009
Yötaivas(vanha tieto)
Ke 13.5.2009
Sulo Kallio(vanha tieto)
Pe 15.5.2009
Kilimanjaro(vanha tieto) & Timo Luostari(vanha tieto)
La 16.5.2009
Villi yö(vanha tieto)
Ma 18.5.2009
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 20.5.2009
J-P Team(vanha tieto)
Pe 22.5.2009
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
La 23.5.2009
Sinikuu(vanha tieto)
Ma 25.5.2009
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 27.5.2009
Arvo Pienimäki duo(vanha tieto)
Pe 29.5.2009
Lakeuden kuu(vanha tieto) & Marko Lahti(vanha tieto)
La 30.5.2009
Kinset(vanha tieto)
Ma 1.6.2009
Nasma Team(vanha tieto)
Ke 3.6.2009
Eino Luostari(vanha tieto)
Pe 5.6.2009
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
La 6.6.2009
Simo ja Humppasouvarit(vanha tieto)
Ma 8.6.2009
Rosette(vanha tieto)
Ke 10.6.2009
J-P Team(vanha tieto) & Mauri Niemi(vanha tieto)
Pe 12.6.2009
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
La 13.6.2009
Kotka Big Band(vanha tieto)
Ma 15.6.2009
Wähäkosket(vanha tieto)
Ke 17.6.2009
Oja-Lipasti band(vanha tieto) & Marko Maunuksela(vanha tieto)
Pe 19.6.2009
Huuma(vanha tieto)
La 20.6.2009
BlueStar(vanha tieto)
Ma 22.6.2009
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 24.6.2009
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Pe 26.6.2009
Rolex(vanha tieto)
La 27.6.2009
Täysikuu 3(vanha tieto) & Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ma 29.6.2009
Euroset(vanha tieto)
Pe 3.7.2009
Muuttolinnut(vanha tieto)
La 4.7.2009
Jussi Roponen(vanha tieto)
Ma 6.7.2009
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Pe 10.7.2009
Dolores(vanha tieto)
La 11.7.2009
Lavakeisarit(vanha tieto), Aarre Loukkola(vanha tieto)
Ma 13.7.2009
Noiser(vanha tieto), Keijo Maunus(vanha tieto)
Pe 17.7.2009
Lakeuren rengit(vanha tieto), Matti Kujanpää(vanha tieto)
La 18.7.2009
Elixir(vanha tieto)
Ma 20.7.2009
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
Pe 24.7.2009
Tosimiehet(vanha tieto)
La 25.7.2009
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 27.7.2009
Väriloiste(vanha tieto)
Pe 31.7.2009
Harri ja Coronet(vanha tieto)
La 1.8.2009
Atomi(vanha tieto)
Ma 3.8.2009
Eino Luostari(vanha tieto)
Pe 7.8.2009
Yönkiitäjät(vanha tieto) & Tomi Loukkola(vanha tieto)
La 8.8.2009
Kalevi Suntila trio(vanha tieto)
Ma 10.8.2009
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Pe 14.8.2009
Sateenkaari(vanha tieto)
La 15.8.2009
Sateenkaari(vanha tieto)
Ma 17.8.2009
Oja-Lipasti band(vanha tieto)
Ke 19.8.2009
Valio ja Kaarina(vanha tieto)
Pe 21.8.2009
Punainen kitara(vanha tieto) & Seppo Tammilehto(vanha tieto)
La 22.8.2009
Fresco(vanha tieto)
Ma 24.8.2009
Avec(vanha tieto)
Ke 26.8.2009
Barbarello(vanha tieto)
Pe 28.8.2009
Horizone(vanha tieto) & Matti ja Teppo(vanha tieto)
La 29.8.2009
Tähtiartisti-laulukilpailun alkukilpailu(vanha tieto)
Ma 31.8.2009
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ke 2.9.2009
Harri Lehtonen & Silver(vanha tieto)
Pe 4.9.2009
Suvi Teräsniska(vanha tieto)
La 5.9.2009
Makuuni(vanha tieto)
Ma 7.9.2009
Ajattomat(vanha tieto)
Ti 8.9.2009
Bolero(vanha tieto) & Pentti Nummi(vanha tieto)
Ke 9.9.2009
Bolero(vanha tieto) & Pentti Nummi(vanha tieto)
Pe 11.9.2009
Ässät(vanha tieto)
Ma 14.9.2009
Savannah(vanha tieto)
Ke 16.9.2009
Petri Forsman(vanha tieto)
Pe 18.9.2009
Petoman(vanha tieto) & Tommi Soidinmäki(vanha tieto)
La 19.9.2009
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali(vanha tieto)
Ma 21.9.2009
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 23.9.2009
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 25.9.2009
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
La 26.9.2009
Popeda(vanha tieto), Juha Niemi(vanha tieto)
Ma 28.9.2009
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 30.9.2009
Lavakeisarit(vanha tieto), Aarre Loukkola(vanha tieto)
Pe 2.10.2009
Taikakuu(vanha tieto)
La 3.10.2009
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 5.10.2009
Wähäkosket(vanha tieto)
Ke 7.10.2009
Janne Laine(vanha tieto)
Pe 9.10.2009
Omenapuu(vanha tieto) & Johanna Pakonen(vanha tieto)
La 10.10.2009
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 12.10.2009
Noiser(vanha tieto), Keijo Maunus(vanha tieto)
Ke 14.10.2009
Mauri Niemen duo(vanha tieto)
Pe 16.10.2009
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 17.10.2009
Fintelligens(vanha tieto), Klaus Koivula(vanha tieto)
Ma 19.10.2009
Rolex(vanha tieto)
Ke 21.10.2009
Rosalie duo(vanha tieto), Kimmo Mänty(vanha tieto)
Pe 23.10.2009
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 24.10.2009
Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ma 26.10.2009
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 28.10.2009
Forte(vanha tieto)
Pe 30.10.2009
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 31.10.2009
Villi yö(vanha tieto)
Ma 2.11.2009
Kilimanjaro(vanha tieto) & Timo Luostari(vanha tieto)
Ke 4.11.2009
J-P Team duo(vanha tieto)
Pe 6.11.2009
Riku Niemi Orchestra(vanha tieto) & Mikael Konttinen(vanha tieto), Ilta(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
La 7.11.2009
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto), Riku Niemi Orchestra(vanha tieto) & Mikael Konttinen(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
Ma 9.11.2009
Rosette(vanha tieto)
Ke 11.11.2009
Kahden keikka(vanha tieto)
Pe 13.11.2009
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 14.11.2009
The Boys(vanha tieto) & Jussi Raittinen(vanha tieto), Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 16.11.2009
BlueStar(vanha tieto)
Ke 18.11.2009
Jari ja Junnu(vanha tieto)
Pe 20.11.2009
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 21.11.2009
Tanssittajat(vanha tieto)
Ma 23.11.2009
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 25.11.2009
Arvo Pienimäki duo(vanha tieto)
Pe 27.11.2009
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 28.11.2009
Kaksi kitaraa(vanha tieto), Hurriganes(vanha tieto) & Remu Aaltonen(vanha tieto)
Ma 30.11.2009
Yötaivas(vanha tieto)
Ke 2.12.2009
Erkki Mustikkamäki duo(vanha tieto)
Pe 4.12.2009
Souvarit(vanha tieto)
La 5.12.2009
Cafe Dynamite(vanha tieto) & Frederik(vanha tieto), Janne Laine(vanha tieto)
Ma 7.12.2009
Raimo Erkinheimon yhtye(vanha tieto)
Ke 9.12.2009
Jussi Roponen duo(vanha tieto)
Pe 11.12.2009
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
La 12.12.2009
Myrskytuuli(vanha tieto)
Ma 14.12.2009
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 16.12.2009
Lakeuren rengit(vanha tieto), Matti Kujanpää(vanha tieto)
Pe 18.12.2009
FBI-beat(vanha tieto) & Markus Törmälä(vanha tieto)
La 19.12.2009
Welhot(vanha tieto)
Ma 21.12.2009
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 23.12.2009
Tapani Lager(vanha tieto) & Martti Peltola duo(vanha tieto)
Pe 25.12.2009
Wähäkosket(vanha tieto)
La 26.12.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri(vanha tieto)
Ma 28.12.2009
Sininen tie(vanha tieto)
Ke 30.12.2009
Pia Lång duo(vanha tieto)
To 31.12.2009
Karavaani(vanha tieto) & Susanna Heikki(vanha tieto) & Sami Hopponen(vanha tieto)
Pe 1.1.2010
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
La 2.1.2010
Huuma(vanha tieto)
Ma 4.1.2010
Ajattomat(vanha tieto)
Ke 6.1.2010
Barbarello(vanha tieto)
Pe 8.1.2010
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 9.1.2010
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 11.1.2010
Avec(vanha tieto)
Ke 13.1.2010
Kahden keikka(vanha tieto)
Pe 15.1.2010
Tähtiartisti-laulukilpailu(vanha tieto)
La 16.1.2010
Tähtiartisti-laulukilpailu(vanha tieto)
Ma 18.1.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 20.1.2010
Jari ja Junnu(vanha tieto)
Pe 22.1.2010
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 23.1.2010
Makuuni(vanha tieto)
Ma 25.1.2010
Euroset(vanha tieto) & Heimo Erkki Kettunen(vanha tieto)
Ke 27.1.2010
KuuMoon(vanha tieto)
Pe 29.1.2010
La Strada(vanha tieto) & Anita Hirvonen(vanha tieto)
La 30.1.2010
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto), Movetron(vanha tieto)
Ma 1.2.2010
Rosette(vanha tieto) & Kaija Lustila(vanha tieto)
Ke 3.2.2010
Aarre Loukkola(vanha tieto)
Pe 5.2.2010
Taikakuu(vanha tieto)
La 6.2.2010
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 8.2.2010
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Ke 10.2.2010
Forte(vanha tieto)
Pe 12.2.2010
Ilta(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
La 13.2.2010
Senaattori(vanha tieto) & Erkki Kivelä(vanha tieto), Halavatun papat(vanha tieto)
Ma 15.2.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 17.2.2010
Titan(vanha tieto) & Keijo Rahnasto(vanha tieto)
Pe 19.2.2010
Sinitaivas(vanha tieto)
Ma 22.2.2010
Rolex(vanha tieto)
Ke 24.2.2010
Arvo Pienimäki duo(vanha tieto)
Pe 26.2.2010
Hänen orkesterinsa(vanha tieto) & Kari Tapio(vanha tieto)
La 27.2.2010
Dingo(vanha tieto), Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 1.3.2010
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Ke 3.3.2010
Kalevi Suntila(vanha tieto)
Pe 5.3.2010
Souvarit(vanha tieto)
La 6.3.2010
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 8.3.2010
Dolores(vanha tieto)
Ke 10.3.2010
Rosalie duo(vanha tieto)
Pe 12.3.2010
Finlanders(vanha tieto), Ari Salo(vanha tieto)
La 13.3.2010
Venetsia(vanha tieto), Janne Laine(vanha tieto)
Ma 15.3.2010
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 17.3.2010
J-P Team duo(vanha tieto)
Pe 19.3.2010
Voimaorkesteri(vanha tieto) & Antti Ahopelto(vanha tieto)
Ma 22.3.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 24.3.2010
Tarmo Malilan duo(vanha tieto)
Pe 26.3.2010
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 27.3.2010
Klamydia(vanha tieto), Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 29.3.2010
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
Ke 31.3.2010
Jari ja Junnu(vanha tieto)
Pe 2.4.2010
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 3.4.2010
Tanssittajat(vanha tieto)
Su 4.4.2010
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
Ma 5.4.2010
Savannah(vanha tieto)
Ke 7.4.2010
Merja Uimonen duo(vanha tieto)
Pe 9.4.2010
Petoman(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto) & Tommi Soidinmäki(vanha tieto)
La 10.4.2010
Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ma 12.4.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 14.4.2010
Lakeuren rengit(vanha tieto), Matti Kujanpää(vanha tieto)
Pe 16.4.2010
Varjokuva(vanha tieto)
La 17.4.2010
Ramona(vanha tieto) & Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
Ma 19.4.2010
Rosette(vanha tieto) & Tiina Ruuska(vanha tieto)
Ke 21.4.2010
Duo Noppa(vanha tieto)
Pe 23.4.2010
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 24.4.2010
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ma 26.4.2010
Fresco(vanha tieto)
Ke 28.4.2010
Onnenhetki(vanha tieto)
Pe 30.4.2010
NeljänSuora(vanha tieto)
La 1.5.2010
Yötaivas(vanha tieto)
Ma 3.5.2010
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 5.5.2010
Kahden keikka(vanha tieto)
Pe 7.5.2010
Horizone(vanha tieto) & Matti ja Teppo(vanha tieto)
Ma 10.5.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 12.5.2010
Barbarello(vanha tieto)
Pe 14.5.2010
Kilimanjaro(vanha tieto) & Timo Luostari(vanha tieto)
La 15.5.2010
Ensti solo band(vanha tieto), Tohtori No(vanha tieto)
Ma 17.5.2010
Paratiisi(vanha tieto) & Kaija Pohjola(vanha tieto)
Ke 19.5.2010
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 21.5.2010
Villi yö(vanha tieto)
La 22.5.2010
Rosalie(vanha tieto), Kimmo Mänty(vanha tieto)
Ma 24.5.2010
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 26.5.2010
Kalevi Suntila(vanha tieto)
Pe 28.5.2010
Sonetti(vanha tieto) & Ilkka Hakala(vanha tieto)
La 29.5.2010
Petri Forsmanin yhtye(vanha tieto)
Ma 31.5.2010
Oja-Lipasti band(vanha tieto) & Marko Maunuksela(vanha tieto)
Ke 2.6.2010
Aarre Loukkola duo(vanha tieto)
Pe 4.6.2010
J-P Team(vanha tieto) & Mauri Niemi(vanha tieto)
La 5.6.2010
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ma 7.6.2010
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
Ke 9.6.2010
Forte(vanha tieto)
Pe 11.6.2010
Ajattomat(vanha tieto)
La 12.6.2010
Trio Pilke(vanha tieto)
Ma 14.6.2010
Ramona(vanha tieto) & Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
Ke 16.6.2010
KuuMoon(vanha tieto)
Pe 18.6.2010
Makuuni(vanha tieto)
Ma 21.6.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 23.6.2010
Pia Lång duo(vanha tieto)
Pe 25.6.2010
Venetsia(vanha tieto), Janne Laine(vanha tieto)
La 26.6.2010
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ma 28.6.2010
Kilu Hietalan yhtye(vanha tieto)
Pe 2.7.2010
Harri ja Coronet(vanha tieto)
Ma 5.7.2010
Gulliver Travellers(vanha tieto) & Markku Laamanen(vanha tieto)
Pe 9.7.2010
Savannah(vanha tieto)
La 10.7.2010
Menox(vanha tieto)
Ma 12.7.2010
Ässät(vanha tieto)
Pe 16.7.2010
Fresco(vanha tieto)
La 17.7.2010
Yönkiitäjät(vanha tieto) & Tomi Loukkola(vanha tieto)
Ma 19.7.2010
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
Pe 23.7.2010
Rolex(vanha tieto)
La 24.7.2010
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 26.7.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Pe 30.7.2010
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
La 31.7.2010
Simo ja Humppasouvarit(vanha tieto)
Ma 2.8.2010
Hänen orkesterinsa(vanha tieto), Mr Kela(vanha tieto)
Pe 6.8.2010
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
La 7.8.2010
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
Ma 9.8.2010
Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ke 11.8.2010
Pohojanmaan Pelimiehet(vanha tieto)
Pe 13.8.2010
Avec(vanha tieto)
Ma 16.8.2010
Titan(vanha tieto) & Keijo Rahnasto(vanha tieto)
Ke 18.8.2010
Jari ja Junnu(vanha tieto)
Pe 20.8.2010
Caminito(vanha tieto) & Kari Piironen(vanha tieto)
La 21.8.2010
Noiser(vanha tieto), Keijo Maunus(vanha tieto)
Ma 23.8.2010
Kalevi Suntila(vanha tieto)
Ke 25.8.2010
Sulo Kallio duo(vanha tieto)
Pe 27.8.2010
Anneli Mattila(vanha tieto) & V.I.P.(vanha tieto)
La 28.8.2010
Sininen tie(vanha tieto)
Ma 30.8.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 1.9.2010
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 3.9.2010
Nelinpeli(vanha tieto) & Mikael Konttinen(vanha tieto)
La 4.9.2010
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
Ma 6.9.2010
Kilimanjaro(vanha tieto) & Timo Luostari(vanha tieto)
Ke 8.9.2010
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
Pe 10.9.2010
Antti Tammilehdon yhtye(vanha tieto)
La 11.9.2010
Venetsia(vanha tieto) & Janne Laine(vanha tieto)
Ma 13.9.2010
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 15.9.2010
Timo Kallio solo(vanha tieto)
Pe 17.9.2010
Hannu Karjalainen Group(vanha tieto) & Matti Esko(vanha tieto)
La 18.9.2010
Menneisyyden vangit(vanha tieto), Freeman(vanha tieto) & Virve Rosti(vanha tieto)
Su 19.9.2010
Anne Mattila(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
Ma 20.9.2010
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
Pe 24.9.2010
Koivu(vanha tieto) & Marita Taavitsainen(vanha tieto)
La 25.9.2010
Huuma(vanha tieto)
Ma 27.9.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 29.9.2010
Jussi Roponen solo(vanha tieto)
Pe 1.10.2010
Taikakuu(vanha tieto)
La 2.10.2010
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto)
Ma 4.10.2010
Euroset(vanha tieto) & Heimo Erkki Kettunen(vanha tieto)
Ke 6.10.2010
Klaus Koivula solo(vanha tieto)
Pe 8.10.2010
Mia Leivo(vanha tieto) & Ilmavoimien soittokunta(vanha tieto), Helmenkalastajat(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
La 9.10.2010
Savannah(vanha tieto)
Ma 11.10.2010
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ke 13.10.2010
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 15.10.2010
Rosette(vanha tieto) & Kaija Lustila(vanha tieto)
La 16.10.2010
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 18.10.2010
Lakeuren rengit(vanha tieto), Matti Kujanpää(vanha tieto)
Pe 22.10.2010
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 23.10.2010
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali(vanha tieto)
Ma 25.10.2010
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 27.10.2010
Petri Forsman solo(vanha tieto)
Pe 29.10.2010
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 30.10.2010
Popeda(vanha tieto), Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 1.11.2010
Fantasia(vanha tieto) & Arto Nuotio(vanha tieto)
Ke 3.11.2010
Ari Salo(vanha tieto)
Pe 5.11.2010
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 6.11.2010
Laura Voutilainen(vanha tieto)
Ma 8.11.2010
Onnenhetki(vanha tieto)
Ke 10.11.2010
Jukka Mäntylä solo(vanha tieto)
Pe 12.11.2010
Omenapuu(vanha tieto) & Johanna Pakonen(vanha tieto)
La 13.11.2010
Boogie(vanha tieto), Tanssiryhmä Lamourettes(vanha tieto)
Ma 15.11.2010
Rosette(vanha tieto)
Ke 17.11.2010
Kalevi Suntila solo(vanha tieto)
Pe 19.11.2010
Ilta(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
La 20.11.2010
(vanha tieto), Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 22.11.2010
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Ke 24.11.2010
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
Pe 26.11.2010
Diesel(vanha tieto) & Markku Aro(vanha tieto)
La 27.11.2010
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 29.11.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 1.12.2010
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 3.12.2010
Sinitaivas(vanha tieto)
La 4.12.2010
Nasma Team(vanha tieto)
Su 5.12.2010
FBI-beat(vanha tieto) & Markus Törmälä(vanha tieto)
Ma 6.12.2010
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Pe 10.12.2010
Fantasia(vanha tieto) & Marko Maunuksela(vanha tieto)
La 11.12.2010
Senaattori(vanha tieto), Ile Kallio(vanha tieto) & Kaija Kärkinen(vanha tieto)
Ma 13.12.2010
Rosalie(vanha tieto)
Ke 15.12.2010
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 17.12.2010
Rosso(vanha tieto) & Tarja Lunnas(vanha tieto)
La 18.12.2010
Tarja Raivio(vanha tieto)
Ma 20.12.2010
Jussi Roponen(vanha tieto)
Ke 22.12.2010
Timo Kallio solo(vanha tieto)
La 25.12.2010
Meriitti(vanha tieto) & Pia Lång(vanha tieto)
Su 26.12.2010
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 27.12.2010
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 29.12.2010
Petri Forsman solo(vanha tieto)
Pe 31.12.2010
Charlies(vanha tieto)
La 1.1.2011
Huuma(vanha tieto)
Ma 3.1.2011
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ke 5.1.2011
Tarja Raivio solo(vanha tieto)
Pe 7.1.2011
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
La 8.1.2011
BlueStar(vanha tieto)
Ma 10.1.2011
Ässät(vanha tieto)
Ke 12.1.2011
Tero Jokinen solo(vanha tieto)
Pe 14.1.2011
NeljänSuora(vanha tieto)
La 15.1.2011
Makuuni(vanha tieto)
Ma 17.1.2011
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto)
Ke 19.1.2011
Kalevi Suntila solo(vanha tieto)
Pe 21.1.2011
Finlanders(vanha tieto)
La 22.1.2011
Indica(vanha tieto)
Ma 24.1.2011
Avec(vanha tieto)
Ke 26.1.2011
Ari Salo(vanha tieto)
Pe 28.1.2011
Omega(vanha tieto) & Eija Kantola(vanha tieto)
La 29.1.2011
Harri ja Coronet(vanha tieto)
Ma 31.1.2011
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 2.2.2011
Tarmo Malila solo(vanha tieto)
Pe 4.2.2011
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 5.2.2011
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 7.2.2011
Noiser(vanha tieto), Keijo Maunus(vanha tieto)
Ke 9.2.2011
Pekka Haapala(vanha tieto)
Pe 11.2.2011
Channel Four(vanha tieto)
La 12.2.2011
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 14.2.2011
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ke 16.2.2011
Jussi Roponen solo(vanha tieto)
Pe 18.2.2011
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
La 19.2.2011
Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ma 21.2.2011
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 23.2.2011
Marko Rauhala solo(vanha tieto)
Pe 25.2.2011
Sinitaivas(vanha tieto)
La 26.2.2011
The Giant Leap(vanha tieto)
Ma 28.2.2011
Kilimanjaro(vanha tieto), Timo Luostari(vanha tieto)
Ke 2.3.2011
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 4.3.2011
Fantasia(vanha tieto) & Marko Maunuksela(vanha tieto)
La 5.3.2011
J-P Team(vanha tieto), Mauri Niemi(vanha tieto)
Ma 7.3.2011
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 9.3.2011
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 11.3.2011
Charles Plogman(vanha tieto) & Tommys(vanha tieto)
La 12.3.2011
Noiser(vanha tieto) & Risto Nevala(vanha tieto)
Ma 14.3.2011
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 16.3.2011
Sulo Kallio solo(vanha tieto)
Pe 18.3.2011
Taiga(vanha tieto) & Jarkko Honkanen(vanha tieto)
La 19.3.2011
Simo Hietalan yhtye(vanha tieto)
Ma 21.3.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 22.3.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 23.3.2011
Barbarello trio(vanha tieto)
Pe 25.3.2011
Souvarit(vanha tieto)
La 26.3.2011
Agents(vanha tieto), klubi-ilta(vanha tieto), klubi-ilta
Ma 28.3.2011
Tulipunaruusut(vanha tieto)
Ke 30.3.2011
Petri Forsman solo(vanha tieto)
Pe 1.4.2011
Annika Eklund(vanha tieto)
La 2.4.2011
Venetsia(vanha tieto), Janne Laine(vanha tieto)
Ma 4.4.2011
Caravan(vanha tieto) & Kalle Kaaja(vanha tieto)
Ke 6.4.2011
Solo Tero Jokinen(vanha tieto)
Pe 8.4.2011
Syke(vanha tieto)
La 9.4.2011
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 11.4.2011
Jussi Fischer(vanha tieto), Panama(vanha tieto)
Ke 13.4.2011
Solo Pekka Haapala(vanha tieto)
Pe 15.4.2011
Varjokuva(vanha tieto)
La 16.4.2011
Klubi-ilta(vanha tieto), Teräsbetoni(vanha tieto), klubi-ilta
Ma 18.4.2011
Kari Piironen(vanha tieto) & Caminito(vanha tieto)
Ke 20.4.2011
Solo Kalevi Suntila(vanha tieto)
Pe 22.4.2011
Pekka Nebelung ja Volga(vanha tieto)
La 23.4.2011
Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto)
Su 24.4.2011
Fernet(vanha tieto) & Tomi Markkola(vanha tieto)
Ma 25.4.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 27.4.2011
Solo A-P Laukka(vanha tieto)
Pe 29.4.2011
Jukka Hallikainen(vanha tieto) & Monarkia(vanha tieto)
La 30.4.2011
Charlies(vanha tieto)
Ma 2.5.2011
Rosette(vanha tieto)
Ke 4.5.2011
Tarja Raivio(vanha tieto)
Pe 6.5.2011
Yönkiitäjät(vanha tieto), Tomi Loukkola(vanha tieto)
La 7.5.2011
BlueStar(vanha tieto)
Ma 9.5.2011
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
Ke 11.5.2011
Timo Kallio solo(vanha tieto)
Pe 13.5.2011
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
La 14.5.2011
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 16.5.2011
Ajattomat(vanha tieto)
Ke 18.5.2011
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 20.5.2011
Kasmir(vanha tieto) & Jari Grek(vanha tieto)
La 21.5.2011
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 23.5.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 25.5.2011
Ari Salo(vanha tieto)
Pe 27.5.2011
Senaattori(vanha tieto)
La 28.5.2011
Elixir(vanha tieto)
Ma 30.5.2011
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Ke 1.6.2011
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
Pe 3.6.2011
Reissarit(vanha tieto) & Mikko Takala(vanha tieto)
La 4.6.2011
Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ma 6.6.2011
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 8.6.2011
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 10.6.2011
Savannah(vanha tieto)
La 11.6.2011
Kinset(vanha tieto)
Ma 13.6.2011
Euroset(vanha tieto)
Ke 15.6.2011
Timo Kallio solo(vanha tieto)
Pe 17.6.2011
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
La 18.6.2011
Lavakeisarit(vanha tieto), Aarre Loukkola(vanha tieto)
Ma 20.6.2011
Bolero(vanha tieto), Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 22.6.2011
Petri Forsman(vanha tieto)
Pe 24.6.2011
Meriitti(vanha tieto), Pia Lång(vanha tieto)
La 25.6.2011
Menotuuli(vanha tieto), Merja Uimonen(vanha tieto)
Ma 27.6.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 29.6.2011
Klaus Koivula solo(vanha tieto)
Pe 1.7.2011
Ajattomat(vanha tieto)
La 2.7.2011
Venetsia(vanha tieto), Janne Laine(vanha tieto)
Ma 4.7.2011
Timangi(vanha tieto), Juhamatti(vanha tieto)
Ke 6.7.2011
Solo Tero Jokinen(vanha tieto)
Pe 8.7.2011
Yötaivas(vanha tieto)
La 9.7.2011
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 11.7.2011
Ässät(vanha tieto)
Ke 13.7.2011
Solo Pekka Haapala(vanha tieto)
Pe 15.7.2011
Trio Barbarello(vanha tieto)
La 16.7.2011
Simo Hietala trio(vanha tieto)
Ma 18.7.2011
Nelostie(vanha tieto) & Jaska Mäkynen(vanha tieto)
Ke 20.7.2011
Solo Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 22.7.2011
Ramona(vanha tieto), Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
La 23.7.2011
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 25.7.2011
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
Ke 27.7.2011
Solo Ari Salo(vanha tieto)
Pe 29.7.2011
Savannah(vanha tieto)
La 30.7.2011
Trio Kalevi Suntila(vanha tieto)
Ma 1.8.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 3.8.2011
Jussi Roponen(vanha tieto)
Pe 5.8.2011
Seniorilaulaja 2011 alkukilpailu(vanha tieto)
La 6.8.2011
Seniorilaulaja 2011 alkukilpailu(vanha tieto)
Ma 8.8.2011
Trio Makuuni(vanha tieto)
Ke 10.8.2011
Solo Olli Orrenmaa(vanha tieto)
Pe 12.8.2011
Villiyö(vanha tieto)
La 13.8.2011
Titan(vanha tieto), Keijo Rahnasto(vanha tieto)
Ma 15.8.2011
Turhat Jätkät(vanha tieto) & Mika Peltoniemi(vanha tieto)
Ke 17.8.2011
Solo Marko Rauhala(vanha tieto)
Pe 19.8.2011
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 20.8.2011
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 22.8.2011
Panama(vanha tieto), Jussi Fischer(vanha tieto)
Ke 24.8.2011
Solo Tarmo Malila(vanha tieto)
Pe 26.8.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit(vanha tieto)
La 27.8.2011
Tähtiartisti-laululeiri ja tanssit(vanha tieto)
Ma 29.8.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 31.8.2011
Solo Tarja Raivio(vanha tieto)
Pe 2.9.2011
Fantasia(vanha tieto) & Marko Maunuksela(vanha tieto)
La 3.9.2011
Blue Star(vanha tieto)
Su 4.9.2011
Sulo Kallio(vanha tieto)
Ma 5.9.2011
Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto) & Mustat kitarat(vanha tieto)
Ke 7.9.2011
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 9.9.2011
Mistral(vanha tieto) & Anne Mattila(vanha tieto)
La 10.9.2011
Laulukilpailu(vanha tieto), tanssit(vanha tieto), laulukilpailu
Ma 12.9.2011
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 14.9.2011
Soittorasia(vanha tieto), Juha Niemi(vanha tieto)
Pe 16.9.2011
Mervi Koponen(vanha tieto) & Hovinarrit(vanha tieto)
La 17.9.2011
Täysikuu(vanha tieto), Esa Rintamäki(vanha tieto)
Ma 19.9.2011
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Ke 21.9.2011
Petri Forsman(vanha tieto)
Pe 23.9.2011
Anita Hirvonen(vanha tieto) & la Strada(vanha tieto) & Cheek (Anssin Jussin Areena)(vanha tieto)
La 24.9.2011
Mamba(vanha tieto), Ensti Lakeus-salissa(vanha tieto)
Su 25.9.2011
Panama(vanha tieto), Jussi Fischer(vanha tieto)
Ma 26.9.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 28.9.2011
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 30.9.2011
Channel Four(vanha tieto)
La 1.10.2011
Tähtiartisti-aluefinaali(vanha tieto)
Ma 3.10.2011
Reissarit(vanha tieto)
Ke 5.10.2011
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
Pe 7.10.2011
Souvarit(vanha tieto)
La 8.10.2011
Haavekuva(vanha tieto)
Ma 10.10.2011
Rosette(vanha tieto)
Ke 12.10.2011
Tero Jokinen(vanha tieto)
Pe 14.10.2011
Finlanders(vanha tieto)
La 15.10.2011
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 17.10.2011
Luxus(vanha tieto)
Ke 19.10.2011
Pekka Haapala(vanha tieto)
Pe 21.10.2011
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 22.10.2011
Veeti Kallio(vanha tieto), Ensti Lakeus-salissa(vanha tieto)
Ma 24.10.2011
Pia Lång(vanha tieto) & Meriitti(vanha tieto)
Ke 26.10.2011
Kalevi Suntila(vanha tieto)
Pe 28.10.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri(vanha tieto)
La 29.10.2011
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 31.10.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 2.11.2011
Ari Salo(vanha tieto)
Pe 4.11.2011
Charles Plogman(vanha tieto) & Ronnies(vanha tieto)
La 5.11.2011
Popeda(vanha tieto), Janne Laine(vanha tieto) & Venetsia(vanha tieto)
Ma 7.11.2011
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ke 9.11.2011
Jussi Roponen(vanha tieto)
Pe 11.11.2011
Varjokuva(vanha tieto)
La 12.11.2011
Frederik(vanha tieto) & Cafe Dynamite(vanha tieto), trio Simo Hietala(vanha tieto)
Ma 14.11.2011
Jussi Fischer(vanha tieto), Panama(vanha tieto)
Ke 16.11.2011
Marko Rauhala(vanha tieto)
Pe 18.11.2011
La 19.11.2011
Mika Peltoniemi(vanha tieto) & Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ma 21.11.2011
Makuuni(vanha tieto)
Ke 23.11.2011
Timo Kallio(vanha tieto)
Pe 25.11.2011
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 26.11.2011
Merja Uimonen(vanha tieto) & Menotuuli(vanha tieto), Vicky Rosti(vanha tieto) & ToyBoys(vanha tieto)
Ma 28.11.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 30.11.2011
Sulo Kallio(vanha tieto)
Pe 2.12.2011
Unelmavävyt(vanha tieto)
La 3.12.2011
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 5.12.2011
Heikki Koskelo yhtyeineen(vanha tieto)
Ke 7.12.2011
Tarja Raivio(vanha tieto)
Pe 9.12.2011
Voimaorkesteri(vanha tieto) & Marko Lämsä(vanha tieto)
La 10.12.2011
Kaija Kärkinen(vanha tieto) & Ile Kallio(vanha tieto), Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 12.12.2011
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
Ke 14.12.2011
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 16.12.2011
Yölintu(vanha tieto), Veli Kuja-Halkola(vanha tieto), Rosalie(vanha tieto), Veli Kuja-Halkola ja Rosalie(vanha tieto)
La 17.12.2011
Avec(vanha tieto), Jari Sillanpää(vanha tieto), konsertti(vanha tieto)
Ma 19.12.2011
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 21.12.2011
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
Pe 23.12.2011
Duo Jaana Kallio(vanha tieto)
Su 25.12.2011
Luxus(vanha tieto)
Ma 26.12.2011
Kalle Kaaja(vanha tieto) & Caravan(vanha tieto)
Ti 27.12.2011
Asko Autio(vanha tieto), Mr Kela(vanha tieto) & Kalevi Huhtala(vanha tieto)
Ke 28.12.2011
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 30.12.2011
Trio Petri Forsman(vanha tieto)
La 31.12.2011
Jani Jalkanen(vanha tieto) & Hänen Orkesterinsa(vanha tieto), solo Petri Forsman(vanha tieto)
Ma 2.1.2012
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ke 4.1.2012
Solo Kalevi Suntila(vanha tieto)
Pe 6.1.2012
Syke(vanha tieto)
La 7.1.2012
Jussi Fischer(vanha tieto), kumppanit(vanha tieto)
Su 8.1.2012
Sulo Kallion yhtye(vanha tieto)
Ma 9.1.2012
Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto) & Mustat kitarat(vanha tieto)
Ke 11.1.2012
Tero Jokinen(vanha tieto)
Pe 13.1.2012
Tähtiartisti-kilpailu(vanha tieto)
La 14.1.2012
Tähtiartisti-kilpailu(vanha tieto)
Ma 16.1.2012
Wähäkosket(vanha tieto)
Ke 18.1.2012
Pekka Haapala(vanha tieto)
Pe 20.1.2012
Tomi Markkola(vanha tieto) & Fernet(vanha tieto)
La 21.1.2012
Janne Laine(vanha tieto) & Venetsia(vanha tieto), solo Klaus Koivula (Lakeus-sali)(vanha tieto)
Ma 23.1.2012
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto), Reivox(vanha tieto)
Ke 25.1.2012
Ari Salo(vanha tieto)
Pe 27.1.2012
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 28.1.2012
Haloo Helsinki(vanha tieto)
Ma 30.1.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 1.2.2012
Jussi Roponen(vanha tieto)
Pe 3.2.2012
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 4.2.2012
Trio Petri Forsman(vanha tieto)
Ma 6.2.2012
Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto)
Ke 8.2.2012
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
Pe 10.2.2012
Charles Plogman(vanha tieto) & Ronnies(vanha tieto)
La 11.2.2012
Simo Hietalan trio(vanha tieto)
Ma 13.2.2012
Mika Peltoniemi(vanha tieto) & Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ke 15.2.2012
Timo Kallio(vanha tieto)
Pe 17.2.2012
Souvarit(vanha tieto)
La 18.2.2012
Hyvät herrat(vanha tieto) & Tuija Mäensivu(vanha tieto)
Ma 20.2.2012
Reissarit(vanha tieto)
Ke 22.2.2012
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
Pe 24.2.2012
Helmenkalastajat(vanha tieto), Katri-Helenan konsertti(vanha tieto)
La 25.2.2012
Happoradio(vanha tieto)
Ma 27.2.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 29.2.2012
A-P Laukka(vanha tieto)
Pe 2.3.2012
Eija Kantola(vanha tieto) & Omega(vanha tieto)
La 3.3.2012
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 5.3.2012
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ke 7.3.2012
Tarja Raivio(vanha tieto)
Pe 9.3.2012
Risto Nevala(vanha tieto), Noiser(vanha tieto)
La 10.3.2012
Tangoseniori, alkukilpailu(vanha tieto), Risto Nevala(vanha tieto)
Ma 12.3.2012
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 14.3.2012
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 16.3.2012
Varjokuva(vanha tieto)
La 17.3.2012
Veli Kuja-Halkola ja Rosalie(vanha tieto)
Ma 19.3.2012
Savannah(vanha tieto)
Ke 21.3.2012
Petri Forsman(vanha tieto)
Pe 23.3.2012
Finlanders(vanha tieto), solo Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
La 24.3.2012
Barbarello(vanha tieto)
Ma 26.3.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 28.3.2012
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
Pe 30.3.2012
Sinitaivas(vanha tieto)
La 31.3.2012
Jorma Kääriäinen(vanha tieto), Yhtye(vanha tieto)
Ma 2.4.2012
Menox(vanha tieto)
Ke 4.4.2012
Solo Timo Kallio(vanha tieto)
Pe 6.4.2012
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 7.4.2012
Trio Makuuni(vanha tieto)
Ma 9.4.2012
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto)
Ke 11.4.2012
Solo Marko Rauhala(vanha tieto)
Pe 13.4.2012
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit(vanha tieto)
La 14.4.2012
Aarre Loukkola(vanha tieto), Lavakeisarit(vanha tieto)
Ma 16.4.2012
Ivalon pelimannit(vanha tieto)
Ke 18.4.2012
Solo A-P Laukka(vanha tieto)
Pe 20.4.2012
Taikakuu(vanha tieto)
La 21.4.2012
Poets of the Fall(vanha tieto)
Ma 23.4.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 25.4.2012
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 27.4.2012
Tulipunaruusut(vanha tieto)
La 28.4.2012
Elixir(vanha tieto)
Ma 30.4.2012
Senaattori(vanha tieto)
Ke 2.5.2012
Tero Jokinen(vanha tieto)
Pe 4.5.2012
Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto) & Mustat kitarat(vanha tieto)
La 5.5.2012
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 7.5.2012
Yönkiitäjät(vanha tieto)
Ke 9.5.2012
Juha Niemi ja Soittorasia(vanha tieto)
Pe 11.5.2012
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto) & Joonas Erkkilä(vanha tieto)
La 12.5.2012
Keijo Rahnasto(vanha tieto) & Titan(vanha tieto)
Ma 14.5.2012
Elixir(vanha tieto)
Ke 16.5.2012
Jussi Fischer(vanha tieto)
Pe 18.5.2012
Kulkukoirat(vanha tieto) & Kalle Kaaja(vanha tieto)
La 19.5.2012
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 21.5.2012
Väriloiste(vanha tieto)
Ke 23.5.2012
Jussi Roponen(vanha tieto)
Pe 25.5.2012
Atlas(vanha tieto)
La 26.5.2012
Esa Rintamäki(vanha tieto) & Täysikuu(vanha tieto)
Ma 28.5.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ke 30.5.2012
Jukka Mäntylä(vanha tieto)
Pe 1.6.2012
Avec(vanha tieto)
La 2.6.2012
Veli Kuja-Halkola ja Rosalie(vanha tieto)
Ma 4.6.2012
Merja Uimonen(vanha tieto) & Menotuuli(vanha tieto)
Ke 6.6.2012
Tarja Raivio(vanha tieto)
Pe 8.6.2012
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
La 9.6.2012
Charlies(vanha tieto)
Ma 11.6.2012
Euroset(vanha tieto) & Heimo Erkki(vanha tieto)
Ti 12.6.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 13.6.2012
Ari Salo(vanha tieto)
To 14.6.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.6.2012
Mika Peltoniemi(vanha tieto) & Turhat Jätkät(vanha tieto), Pia Lång(vanha tieto) & Meriitti(vanha tieto)
La 16.6.2012
Matti Kujanpää(vanha tieto)
Ma 18.6.2012
Yötaivas(vanha tieto)
Ti 19.6.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 20.6.2012
Pekka Haapala(vanha tieto)
To 21.6.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.6.2012
Huuma(vanha tieto)
La 23.6.2012
Janne Laine(vanha tieto) & Venetsia(vanha tieto)
Ma 25.6.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 26.6.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 27.6.2012
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 28.6.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 29.6.2012
Oksat Boys(vanha tieto)
La 30.6.2012
Trio Kalevi Suntila(vanha tieto)
Ma 2.7.2012
Jaska Mäkynen(vanha tieto) & Nelostie(vanha tieto)
Ti 3.7.2012
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.7.2012
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 5.7.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 6.7.2012
Klaus Koivula(vanha tieto)
La 7.7.2012
Barbarello(vanha tieto)
Ma 9.7.2012
Juhamatti(vanha tieto), Timangi(vanha tieto)
Ti 10.7.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 11.7.2012
Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 12.7.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 13.7.2012
Kalevi Suntila(vanha tieto)
La 14.7.2012
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 16.7.2012
T.T. Purontaka(vanha tieto) & Tähtitaivas(vanha tieto)
Ti 17.7.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.7.2012
Tarmo Malila(vanha tieto)
To 19.7.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 20.7.2012
Tarmo Malila(vanha tieto)
La 21.7.2012
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ma 23.7.2012
Rosette(vanha tieto), Tiina Ruuska(vanha tieto)
Ti 24.7.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 25.7.2012
Sulo Kallio(vanha tieto)
To 26.7.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 27.7.2012
Sulo Kallio(vanha tieto)
La 28.7.2012
Mauri Niemi(vanha tieto), J-P-team(vanha tieto)
Ma 30.7.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 31.7.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 1.8.2012
Petri Forsman(vanha tieto)
To 2.8.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.8.2012
Petri Forsman(vanha tieto)
La 4.8.2012
Trio Makuuni(vanha tieto)
Ma 6.8.2012
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ti 7.8.2012
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 8.8.2012
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 9.8.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.8.2012
Kanarian Mikki(vanha tieto)
La 11.8.2012
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 13.8.2012
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto) & Joonas Erkkilä(vanha tieto)
Ti 14.8.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 15.8.2012
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 16.8.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 17.8.2012
Markus Törmälä(vanha tieto) & FBI-beat(vanha tieto)
La 18.8.2012
Seniorilaulaja-kilpailu(vanha tieto)
Ma 20.8.2012
Tuija Mäensivu(vanha tieto), Hyvät Herrat(vanha tieto)
Ti 21.8.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 22.8.2012
Timo Kallio(vanha tieto)
To 23.8.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 24.8.2012
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 25.8.2012
Ajattomat(vanha tieto)
Ma 27.8.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 28.8.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 29.8.2012
Tapio Peltonen ja Kultainen Saksofoni(vanha tieto)
To 30.8.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 31.8.2012
Antti Ahopelto(vanha tieto), Voimaorkesteri(vanha tieto)
La 1.9.2012
Venetsia(vanha tieto) & Janne Laine(vanha tieto)
Ma 3.9.2012
Kalevi Huhtalan yhtye(vanha tieto), Asko Autio(vanha tieto)
Ti 4.9.2012
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 5.9.2012
Pekka Haapala(vanha tieto)
To 6.9.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.9.2012
Jani Jalkanen(vanha tieto) & Hänen Orkesterinsa(vanha tieto)
La 8.9.2012
Veli Kuja-Halkola ja Rosalie(vanha tieto)
Ma 10.9.2012
Bolero(vanha tieto) & Jussi Fischer(vanha tieto)
Ti 11.9.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 12.9.2012
Ari Salo(vanha tieto)
To 13.9.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.9.2012
Henkka ja Kulkurit(vanha tieto)
La 15.9.2012
Tähtiartisti/alkukilpailu(vanha tieto)
Ma 17.9.2012
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto) & Joonas Erkkilä(vanha tieto)
Ti 18.9.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 19.9.2012
Ari-Pekka Laukka(vanha tieto)
To 20.9.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.9.2012
Charles Plogman(vanha tieto) & Ronnies(vanha tieto)
La 22.9.2012
Bilettäjä 2012 Lipsaset(vanha tieto), Showhousen Retrodisco(vanha tieto)
Ma 24.9.2012
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 25.9.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 26.9.2012
Marko Rauhala(vanha tieto)
To 27.9.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.9.2012
Eija Kantola(vanha tieto) & Omega(vanha tieto)
La 29.9.2012
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 1.10.2012
Pia Lång(vanha tieto) & Meriitti(vanha tieto)
Ti 2.10.2012
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 3.10.2012
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 4.10.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.10.2012
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 6.10.2012
Tähtiartisti/aluefinaali(vanha tieto)
Ma 8.10.2012
Tuija Mäensivu(vanha tieto), Hyvät Herrat(vanha tieto)
Ti 9.10.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 10.10.2012
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 11.10.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.10.2012
Rosette(vanha tieto) & Kaija Lustila(vanha tieto)
La 13.10.2012
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 15.10.2012
Simo Hietalan kvartetti(vanha tieto), Seija Rankinen(vanha tieto)
Ti 16.10.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 17.10.2012
Tarja Raivio(vanha tieto)
To 18.10.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 19.10.2012
Souvarit(vanha tieto)
La 20.10.2012
Suvi Teräsniskan konsertti Anssin Jussin Areenalla(vanha tieto), ravintolassa trio Makuuni(vanha tieto), Suvi Teräsniska(vanha tieto)
Ma 22.10.2012
Savannah(vanha tieto)
Ti 23.10.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 24.10.2012
Duo Jussi Roponen(vanha tieto)
To 25.10.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 26.10.2012
Yölintu(vanha tieto), Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
La 27.10.2012
Mauri Niemi(vanha tieto) & J-P-team(vanha tieto)
Ma 29.10.2012
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 30.10.2012
Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 31.10.2012
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 1.11.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 2.11.2012
Mikko Mäkeläinen(vanha tieto) & Myrskylyhty(vanha tieto)
La 3.11.2012
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 5.11.2012
Senaattori(vanha tieto)
Ti 6.11.2012
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 7.11.2012
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 8.11.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 9.11.2012
Hurma(vanha tieto)
La 10.11.2012
Fantasia(vanha tieto) & Marko Maunuksela(vanha tieto)
Ma 12.11.2012
Merja Uimonen(vanha tieto), Menotuuli(vanha tieto)
Ti 13.11.2012
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 14.11.2012
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 15.11.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 16.11.2012
Syke(vanha tieto)
Solo Petri Forsman(vanha tieto)
La 17.11.2012
Elonkerjuu(vanha tieto)
Lakeussalissa Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 19.11.2012
Rosette(vanha tieto)
Ti 20.11.2012
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 21.11.2012
Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 22.11.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 23.11.2012
Unelmavävyt(vanha tieto)
La 24.11.2012
Mikko Takala(vanha tieto) & Reissarit(vanha tieto)
Ma 26.11.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 27.11.2012
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 28.11.2012
Timo Kallio(vanha tieto)
To 29.11.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 30.11.2012
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 1.12.2012
Charlies(vanha tieto)
Ma 3.12.2012
Ajattomat(vanha tieto)
Ti 4.12.2012
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 5.12.2012
Euroset(vanha tieto) & Heimo Erkki(vanha tieto)
To 6.12.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.12.2012
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 8.12.2012
Yön kansertti Anssin Jussin Areenalla(vanha tieto), ravintolassa Mika Peltoniemi(vanha tieto) & Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ma 10.12.2012
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ti 11.12.2012
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 12.12.2012
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 13.12.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.12.2012
Taikakuu(vanha tieto)
La 15.12.2012
Kapris(vanha tieto), Matti Esko(vanha tieto)
Ma 17.12.2012
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 18.12.2012
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 19.12.2012
Marko Rauhala(vanha tieto)
To 20.12.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.12.2012
Wähäkosket(vanha tieto)
La 22.12.2012
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ti 25.12.2012
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ke 26.12.2012
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
To 27.12.2012
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.12.2012
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
La 29.12.2012
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 31.12.2012
Anneli Mattila(vanha tieto), V.I.P(vanha tieto)
Ti 1.1.2013
RK-viihteen karaoketanssit(vanha tieto)
Ke 2.1.2013
Solo Marko Rauhala(vanha tieto)
To 3.1.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 4.1.2013
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 5.1.2013
Makuuni(vanha tieto)
Ma 7.1.2013
Yönkiitäjät(vanha tieto)
Ti 8.1.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 9.1.2013
Solo Tero Jokinen(vanha tieto)
To 10.1.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 11.1.2013
Kari Piironen(vanha tieto) & Caminito(vanha tieto)
La 12.1.2013
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Ma 14.1.2013
Senaattori(vanha tieto)
Ti 15.1.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 16.1.2013
Arvo Pienimäki duo(vanha tieto)
To 17.1.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 18.1.2013
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 19.1.2013
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 21.1.2013
T.S.T.orkesteri(vanha tieto), Helena Taijala(vanha tieto)
Ti 22.1.2013
Viisarii-karaoke(vanha tieto)
Ke 23.1.2013
Ari-Pekka Laukka(vanha tieto)
To 24.1.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 25.1.2013
Finlanders(vanha tieto)
La 26.1.2013
Kaija Lustila(vanha tieto) & Rosette(vanha tieto)
Ma 28.1.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 29.1.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 30.1.2013
Solo Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 31.1.2013
Enstin karaoketnssit(vanha tieto)
Pe 1.2.2013
Souvarit(vanha tieto)
La 2.2.2013
Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ma 4.2.2013
Rosette(vanha tieto)
Ti 5.2.2013
RK-viihteen karaoketanssit(vanha tieto)
Ke 6.2.2013
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 7.2.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 8.2.2013
Tähtiartisti-laulukilpailu(vanha tieto)
La 9.2.2013
Tähtiartisti-laulukilpailu(vanha tieto)
Ma 11.2.2013
Wähäkosket(vanha tieto)
Ti 12.2.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 13.2.2013
Solo Klaus Koivula(vanha tieto)
To 14.2.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.2.2013
Charles Plogman(vanha tieto) & Ronnies(vanha tieto)
La 16.2.2013
Simo Hietalan yhtye(vanha tieto)
Ma 18.2.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 19.2.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 20.2.2013
Solo Timo Kallio(vanha tieto)
To 21.2.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.2.2013
FBI Beat(vanha tieto)
La 23.2.2013
Tuure Kilpeläinen(vanha tieto), Kaihon Karavaani(vanha tieto)
Solo Marc Over(vanha tieto)
Ma 25.2.2013
Ässät(vanha tieto)
Ti 26.2.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 27.2.2013
Solo Tarja Raivio(vanha tieto)
To 28.2.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 1.3.2013
Hurma(vanha tieto)
La 2.3.2013
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
Ma 4.3.2013
Savannah(vanha tieto)
Ti 5.3.2013
RK-viihteen karaoketanssit(vanha tieto)
Ke 6.3.2013
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 7.3.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 8.3.2013
Tulipunaruusut(vanha tieto)
La 9.3.2013
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 11.3.2013
Mikko Takala(vanha tieto) & Reissarit(vanha tieto)
Ti 12.3.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 13.3.2013
Solo Ari Salo(vanha tieto)
To 14.3.2013
Ensrin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.3.2013
Varjokuva(vanha tieto)
Solo Ensti (Lakeus-sali)(vanha tieto)
La 16.3.2013
Cheek(vanha tieto), Ensti (Lakeus-sali)(vanha tieto)
Ma 18.3.2013
Nasma(vanha tieto)
Ti 19.3.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 20.3.2013
Solo Pekka Haapala(vanha tieto)
To 21.3.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.3.2013
Risto Nevala yhtyeineen(vanha tieto)
La 23.3.2013
Tangoseniori alkukilpailu(vanha tieto)
Ma 25.3.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 26.3.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 27.3.2013
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 28.3.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 29.3.2013
Eki Jantunen(vanha tieto) & Mutkattomat(vanha tieto)
La 30.3.2013
Veijarit(vanha tieto), Sirpa Jokinen(vanha tieto)
Su 31.3.2013
Seija Rankinen(vanha tieto), Torremolinos(vanha tieto)
Ma 1.4.2013
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ti 2.4.2013
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 3.4.2013
Sulo Kallio(vanha tieto)
To 4.4.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.4.2013
Sinitaivas(vanha tieto)
La 6.4.2013
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 8.4.2013
Väriloiste(vanha tieto)
Ti 9.4.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 10.4.2013
Tarja Raivio(vanha tieto)
To 11.4.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.4.2013
Eini ja Boogie(vanha tieto)
La 13.4.2013
Aarre Loukkola(vanha tieto), Lavakeisarit(vanha tieto)
Ma 15.4.2013
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto), Matti Välimäen orkesteri(vanha tieto)
Ti 16.4.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 17.4.2013
Ari-Pekka Laukka(vanha tieto)
To 18.4.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 19.4.2013
Channel Four(vanha tieto)
La 20.4.2013
Jojanna Kurkelan ravintolakonsertti(vanha tieto)
Pia Lång(vanha tieto) & Meriitti(vanha tieto)
Ma 22.4.2013
Asko Autio(vanha tieto), Kalevi Huhtalan yhtye(vanha tieto)
Ti 23.4.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 24.4.2013
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 25.4.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 26.4.2013
Taikakuu(vanha tieto)
La 27.4.2013
Trio Arvo Pienimäki(vanha tieto)
Su 28.4.2013
Tapani Lager(vanha tieto), Martti Peltola(vanha tieto)
Ma 29.4.2013
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 30.4.2013
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 1.5.2013
Pekka Haapala(vanha tieto)
To 2.5.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.5.2013
Ivalon Pelimannit(vanha tieto)
La 4.5.2013
Pia Lång(vanha tieto) & Meriitti(vanha tieto)
Ma 6.5.2013
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ti 7.5.2013
RK-viihteen karaoketanssit(vanha tieto)
Ke 8.5.2013
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 9.5.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.5.2013
Atlas(vanha tieto)
La 11.5.2013
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 13.5.2013
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto), Vesa Ollimäki(vanha tieto)
Ti 14.5.2013
Karaoke(vanha tieto)
Ke 15.5.2013
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 16.5.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 17.5.2013
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
La 18.5.2013
Tangoseniori-semifinaali(vanha tieto)
Ma 20.5.2013
Mauri Niemi(vanha tieto), J-P-team(vanha tieto)
Ti 21.5.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 22.5.2013
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 23.5.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 24.5.2013
Jarkko Yli-Sikkilä(vanha tieto), Mustat Kitarat(vanha tieto)
La 25.5.2013
Makuuni(vanha tieto)
Ma 27.5.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 28.5.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 29.5.2013
Ari Salo(vanha tieto)
To 30.5.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 31.5.2013
Nina Koivisto(vanha tieto)
La 1.6.2013
Tarmo Malila(vanha tieto), Tarmo Malila ja Täysikuu(vanha tieto)
Ma 3.6.2013
Jussi Fischer(vanha tieto), Kalevi Suntilan trio(vanha tieto)
Ti 4.6.2013
RK-viihteen karaoketanssit(vanha tieto)
Ke 5.6.2013
Solo Timo Kallio(vanha tieto)
To 6.6.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.6.2013
Seija Rankinen(vanha tieto), Torremolinos(vanha tieto)
La 8.6.2013
Veli Kuja-Halkola ja Rosalie(vanha tieto), Pihapippaloissa Hehku(vanha tieto)
Ma 10.6.2013
Avec(vanha tieto)
Ti 11.6.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 12.6.2013
Solo Tarmo Malila(vanha tieto)
To 13.6.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.6.2013
Senaattori(vanha tieto)
La 15.6.2013
Elixir(vanha tieto)
Ma 17.6.2013
Bolero(vanha tieto)
Ti 18.6.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 19.6.2013
Marko Rauhala solo(vanha tieto)
To 20.6.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.6.2013
Ajattomat(vanha tieto)
La 22.6.2013
Kalevi Suntilan trio(vanha tieto)
Ma 24.6.2013
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 25.6.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 26.6.2013
Duo Sivunen & Pienimäki(vanha tieto)
To 27.6.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.6.2013
Tuija Mäensivu(vanha tieto), Yötaivas(vanha tieto), Eveliina Uitto(vanha tieto)
La 29.6.2013
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 1.7.2013
T.T. Purontaka(vanha tieto) & Tähtitaivas(vanha tieto)
Ti 2.7.2013
RK-viihteen karaoketanssit(vanha tieto)
Ke 3.7.2013
Solo Petri Forsman(vanha tieto)
To 4.7.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.7.2013
Solo Petri Forsman(vanha tieto)
La 6.7.2013
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
Ma 8.7.2013
Juhamatti(vanha tieto), Timangi(vanha tieto)
Ti 9.7.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 10.7.2013
Solo Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 11.7.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.7.2013
Solo Kanarian Mikki(vanha tieto)
La 13.7.2013
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 15.7.2013
Jaska Mäkynen(vanha tieto) & Nelostie(vanha tieto)
Ti 16.7.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 17.7.2013
Solo Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 18.7.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 19.7.2013
Solo Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
La 20.7.2013
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 22.7.2013
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 23.7.2013
Karaoke(vanha tieto)
Ke 24.7.2013
Solo Tarmo Malila(vanha tieto)
To 25.7.2013
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 26.7.2013
Solo Tarmo Malila(vanha tieto)
La 27.7.2013
Janne Laine(vanha tieto) & Venetsia(vanha tieto)
Ma 29.7.2013
Rosette(vanha tieto), Tiina Ruuska(vanha tieto)
Ti 30.7.2013
Viisari-karaoke(vanha tieto)
Ke 31.7.2013
Jussi Roposen yhtye(vanha tieto)
To 1.8.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 2.8.2013
Jussi Roposen yhtye(vanha tieto)
La 3.8.2013
Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ma 5.8.2013
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
Ti 6.8.2013
RK-viihteen karaoketanssit(vanha tieto)
Ke 7.8.2013
Pekka Haapala(vanha tieto)
To 8.8.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 9.8.2013
Pekka Haapala(vanha tieto)
La 10.8.2013
Dry Capri(vanha tieto)
Ma 12.8.2013
Savannah(vanha tieto)
Ti 13.8.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 14.8.2013
Kultainen Saksofoni(vanha tieto)
To 15.8.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 16.8.2013
Mikko Mäkeläinen(vanha tieto) & Myrskylyhty(vanha tieto)
La 17.8.2013
Kari Kynnysmaa band(vanha tieto)
Ma 19.8.2013
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ti 20.8.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 21.8.2013
Velleri(vanha tieto)
To 22.8.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 23.8.2013
Charlies(vanha tieto)
La 24.8.2013
Seniorilaulaja-kilpailu(vanha tieto)
Ma 26.8.2013
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 27.8.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 28.8.2013
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 29.8.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 30.8.2013
Kalle Kaaja(vanha tieto) & Kulkukoirat(vanha tieto)
La 31.8.2013
Tapio Peltonen ja Tahiti(vanha tieto)
Ma 2.9.2013
Caravan(vanha tieto), Tero Kuorikoski(vanha tieto)
Ti 3.9.2013
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.9.2013
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 5.9.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 6.9.2013
Forte(vanha tieto), Jani Jalkanen(vanha tieto) & Hänen orkesterinsa(vanha tieto)
La 7.9.2013
Simo Hietalan yhtye(vanha tieto)
Ma 9.9.2013
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto), Yhtye(vanha tieto)
Ti 10.9.2013
Häjy-karaokekilpailun alkukarsinta(vanha tieto)
Ke 11.9.2013
Ari Salo(vanha tieto)
To 12.9.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 13.9.2013
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 14.9.2013
Petri Forsmanin yhtye(vanha tieto)
Ma 16.9.2013
Tuija Mäensivu(vanha tieto), Yötaivas(vanha tieto)
Ti 17.9.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.9.2013
Veli Kuja-Halkola(vanha tieto) & Kimmo Mänty(vanha tieto)
To 19.9.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 20.9.2013
Jukka Hallikainen(vanha tieto), Jackpot(vanha tieto)
La 21.9.2013
Anna-Ilona Co(vanha tieto)
Ma 23.9.2013
Marko Mäntyniemi(vanha tieto), Oksat Boys(vanha tieto)
Ti 24.9.2013
Häjy-karaokekilpailun alkukarsinta(vanha tieto)
Ke 25.9.2013
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 26.9.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 27.9.2013
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 28.9.2013
Klubi-ilta(vanha tieto) & Irina(vanha tieto), Ensti Lakeus-salissa(vanha tieto)
Ma 30.9.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 1.10.2013
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 2.10.2013
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 3.10.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 4.10.2013
Souvarit 35-vuotisjuhlakonsertti Anssin Jussin areenalla(vanha tieto), Sinitaivas illan ravintolatansseissa(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), Souvarit(vanha tieto)
La 5.10.2013
Tähtiartisti-laulukilpailun alkukilpailu(vanha tieto)
Ma 7.10.2013
Avec(vanha tieto)
Ti 8.10.2013
Häjy-karaokekilpailun alkukarsinta(vanha tieto)
Ke 9.10.2013
Marko Rauhala(vanha tieto)
To 10.10.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 11.10.2013
Charles Plogman(vanha tieto) & Pientä unelmaa(vanha tieto)
La 12.10.2013
Herra Ylppö & Ihmiset(vanha tieto), Ensti Lakeussalissa(vanha tieto)
Ma 14.10.2013
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ti 15.10.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 16.10.2013
Ari-Pekka Laukka(vanha tieto)
To 17.10.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 18.10.2013
Kyösti Mäkimattila(vanha tieto) & Varjokuva(vanha tieto)
La 19.10.2013
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 21.10.2013
Wähäkosket(vanha tieto)
Ti 22.10.2013
Häjy-karaokekilpailun alkukarsinta(vanha tieto)
Ke 23.10.2013
Jussi Fischer duo(vanha tieto)
To 24.10.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 25.10.2013
Tanssiorkesteri Ahopelto(vanha tieto)
La 26.10.2013
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali(vanha tieto)
Ma 28.10.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 29.10.2013
Häjy-karaokekilpailun semifinaali(vanha tieto)
Ke 30.10.2013
Timo Kallio(vanha tieto)
To 31.10.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 1.11.2013
Yölintu(vanha tieto), Onnenhetki(vanha tieto)
La 2.11.2013
Klubi-ilta(vanha tieto), Popeda(vanha tieto)
Ma 4.11.2013
Väriloiste(vanha tieto)
Ti 5.11.2013
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 6.11.2013
Jorma Sivunen(vanha tieto) & Arvo Pienimäki(vanha tieto)
To 7.11.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 8.11.2013
Trio Makuuni Lakeussalissa(vanha tieto)
La 9.11.2013
Mervi Kovero(vanha tieto) & OH-yhtye(vanha tieto)
Katri Helenan konsertti Anssin Jussin Areenalla(vanha tieto)
Ma 11.11.2013
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
Ti 12.11.2013
Häjy-karaokekilpailun finaali(vanha tieto)
Ke 13.11.2013
Jussi Roponen(vanha tieto), Tapani Lager(vanha tieto)
To 14.11.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 15.11.2013
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
La 16.11.2013
In The Mood(vanha tieto), Suvi Karjula(vanha tieto)
Ma 18.11.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 19.11.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 20.11.2013
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 21.11.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 22.11.2013
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
La 23.11.2013
Meiju Suvas(vanha tieto) & Suvas Regal(vanha tieto)
Ma 25.11.2013
Rosette(vanha tieto)
Ti 26.11.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 27.11.2013
Ari Salo(vanha tieto)
To 28.11.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 29.11.2013
Kari Piironen(vanha tieto) & Caminito(vanha tieto)
La 30.11.2013
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 2.12.2013
Mikko Takala(vanha tieto) & Reissarit(vanha tieto)
Ti 3.12.2013
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.12.2013
Tarmo Malila(vanha tieto)
To 5.12.2013
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Hehku(vanha tieto)
Pe 6.12.2013
Taikakuu(vanha tieto)
La 7.12.2013
Antti Raiski(vanha tieto), Sesam(vanha tieto)
Ma 9.12.2013
Savannah(vanha tieto)
Ti 10.12.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 11.12.2013
Pekka Haapala(vanha tieto)
To 12.12.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 13.12.2013
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 14.12.2013
Ensti(vanha tieto)
Klubi-ilta(vanha tieto) & Elonkerjuu(vanha tieto), klubi-ilta
Ma 16.12.2013
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ti 17.12.2013
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.12.2013
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 19.12.2013
Karaoke(vanha tieto)
Pe 20.12.2013
Tomi Markkola(vanha tieto), Fernet(vanha tieto), Jukka Kuoppamäki(vanha tieto) & Joulumielellä konsertti Anssin Jussin Areenalla(vanha tieto)
La 21.12.2013
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 23.12.2013
Ässät(vanha tieto)
Ke 25.12.2013
Kalevi Suntilan trio(vanha tieto)
To 26.12.2013
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto)
Pe 27.12.2013
Wähäkosket(vanha tieto)
La 28.12.2013
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 30.12.2013
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 31.12.2013
Johanna Debreczeni(vanha tieto) & Jouni Keronen(vanha tieto) & Keidas(vanha tieto)
Ke 1.1.2014
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto)
To 2.1.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.1.2014
Markku Aro(vanha tieto) & Diesel(vanha tieto)
La 4.1.2014
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 6.1.2014
Pepe Enroth(vanha tieto)
Ti 7.1.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 8.1.2014
Marko Rauhala(vanha tieto)
To 9.1.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.1.2014
Eija Kantola(vanha tieto) & Omega(vanha tieto)
La 11.1.2014
Trio Petri Forsman(vanha tieto)
Ma 13.1.2014
Nasma Team(vanha tieto)
Ti 14.1.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 15.1.2014
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 16.1.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 17.1.2014
Pientä unelmaa(vanha tieto) & Charles Plogman(vanha tieto)
La 18.1.2014
Antti Railio(vanha tieto), ExMen(vanha tieto)
Ensti(vanha tieto)
Ma 20.1.2014 0 €
Nina Julia(vanha tieto) & Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto)
Ti 21.1.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 22.1.2014
Sulo Kallio(vanha tieto)
To 23.1.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 24.1.2014
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 25.1.2014
Pauli Koivula(vanha tieto), Himmiät Tähäret(vanha tieto)
Ma 27.1.2014
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 28.1.2014
Ohjema-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 29.1.2014
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 30.1.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 31.1.2014
Kalle Kaaja(vanha tieto) & Kulkukoirat(vanha tieto)
La 1.2.2014
Ajattomat(vanha tieto)
Ma 3.2.2014
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ti 4.2.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 5.2.2014
Jorma Sivunen(vanha tieto) & Arvo Pienimäki(vanha tieto)
To 6.2.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.2.2014
Finlanders(vanha tieto)
La 8.2.2014
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
Ma 10.2.2014
Rosette(vanha tieto)
Ti 11.2.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 12.2.2014
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 13.2.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.2.2014
Tähtiartistikilpailu(vanha tieto)
La 15.2.2014
Tähtiartistikilpailu(vanha tieto)
Ma 17.2.2014
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 18.2.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 19.2.2014
Pekka Haapala(vanha tieto)
To 20.2.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.2.2014
Mistral(vanha tieto)
La 22.2.2014
Jesse Kaikuranta(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 24.2.2014
Channel Four(vanha tieto)
Ti 25.2.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 26.2.2014
Jokke Kytö(vanha tieto)
To 27.2.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.2.2014
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 1.3.2014
Makuuni(vanha tieto)
Ma 3.3.2014
Mervi Kovero(vanha tieto) & OH-yhtye(vanha tieto)
Ti 4.3.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 5.3.2014
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 6.3.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.3.2014
Eini ja Boogie(vanha tieto)
La 8.3.2014
Eurooppa Neljä(vanha tieto)
Ma 10.3.2014
Tulipunaruusut(vanha tieto)
Ti 11.3.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 12.3.2014
Ari Salo(vanha tieto)
To 13.3.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.3.2014
Heidi Pakarinen(vanha tieto)
La 15.3.2014
Tanssiorkesteri Atlas(vanha tieto)
Ma 17.3.2014
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ti 18.3.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 19.3.2014
Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 20.3.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.3.2014
Tanssiorkesteri Antti Ahopelto(vanha tieto), Tanssiorkesteri Ahopelto(vanha tieto)
La 22.3.2014
Jonna Tervomaa(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 24.3.2014
Wähäkosket(vanha tieto)
Ti 25.3.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 26.3.2014
Solo Timo Kallio(vanha tieto)
To 27.3.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.3.2014
Kyösti Mäkimattila(vanha tieto) & Varjokuva(vanha tieto)
La 29.3.2014
Veli Kuja-Halkola ja Rosalie(vanha tieto)
Ma 31.3.2014
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 1.4.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 2.4.2014
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 3.4.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 4.4.2014
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto)
La 5.4.2014
Dimitri Isberg(vanha tieto) & FinnNostalgia(vanha tieto), Olavi Virta muistoiltamat(vanha tieto)
Ma 7.4.2014
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ti 8.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 9.4.2014
Jussi Roponen(vanha tieto) & Tapani Lager(vanha tieto)
To 10.4.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 11.4.2014
Risto Nevala(vanha tieto), Timo Saarimäen yhtye(vanha tieto)
Juha Tapion konsertti AJ-areenalla(vanha tieto)
La 12.4.2014
Tangoseniori alkukilpailu(vanha tieto)
Ma 14.4.2014
Seija Rankinen(vanha tieto), Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
Ti 15.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 16.4.2014
Velleri(vanha tieto)
To 17.4.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 18.4.2014
FBI-beat(vanha tieto)
La 19.4.2014
Simo Hietalan yhtye(vanha tieto), Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Su 20.4.2014
Nina Koivisto(vanha tieto)
Ma 21.4.2014
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
Ti 22.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 23.4.2014
Jokke Kytö(vanha tieto)
To 24.4.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 25.4.2014
Taikakuu(vanha tieto)
La 26.4.2014
Egotrippi(vanha tieto)
Ensti solo Band Lakeussalissa(vanha tieto)
Ma 28.4.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 29.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 30.4.2014
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
To 1.5.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 2.5.2014
Mikko Takala(vanha tieto) & Reissarit(vanha tieto)
La 3.5.2014
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 5.5.2014
Wähäkosket(vanha tieto)
Ti 6.5.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 7.5.2014
Solo Tarmo Malila(vanha tieto)
To 8.5.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 9.5.2014
Jade's band(vanha tieto)
La 10.5.2014
Jussi Fischer(vanha tieto), trio Kalevi Suntila(vanha tieto)
Ma 12.5.2014
Savannah(vanha tieto)
Ti 13.5.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 14.5.2014
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 15.5.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 16.5.2014
Tuija Mäensivu yhtyeineen(vanha tieto)
La 17.5.2014
Trio Petri Forsman(vanha tieto)
Ma 19.5.2014
Senaattori(vanha tieto)
Ti 20.5.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 21.5.2014
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 22.5.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 23.5.2014
Joonas Erkkilä(vanha tieto) & Hehku(vanha tieto)
La 24.5.2014
Mauri Niemi(vanha tieto), JP-team(vanha tieto)
Ma 26.5.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 27.5.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 28.5.2014
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 29.5.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 30.5.2014
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto), Reivox(vanha tieto)
La 31.5.2014
Marko Mäntyniemi(vanha tieto), Oksat Boys(vanha tieto)
Ma 2.6.2014
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ti 3.6.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.6.2014
Ari Salo(vanha tieto)
To 5.6.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 6.6.2014
Tangoseniori semifinaali(vanha tieto)
La 7.6.2014
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 9.6.2014
Väriloiste(vanha tieto)
Ti 10.6.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 11.6.2014
Solo Marko Rauhala(vanha tieto)
To 12.6.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 13.6.2014
Mervi Kovero(vanha tieto) & OH-yhtye(vanha tieto)
La 14.6.2014
Nina Julia(vanha tieto) & Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto)
Ma 16.6.2014
Trio Pepe Enroth(vanha tieto)
Ti 17.6.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.6.2014
Forte(vanha tieto)
To 19.6.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 20.6.2014
Ajattomat(vanha tieto)
La 21.6.2014
Ajattomat(vanha tieto)
Ma 23.6.2014
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto)
Ti 24.6.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 25.6.2014
Duo Rauno Vannesluoma(vanha tieto)
To 26.6.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 27.6.2014
The AikaRauta(vanha tieto)
La 28.6.2014
Seniorilaulaja-kilpailu(vanha tieto)
Ma 30.6.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 1.7.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 2.7.2014
Timo Kallio(vanha tieto)
To 3.7.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 4.7.2014
Timo Kallio(vanha tieto)
La 5.7.2014
Simo Hietalan yhtye(vanha tieto)
Ma 7.7.2014
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto)
Ti 8.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 9.7.2014
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 10.7.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 11.7.2014
Kanarian Mikki(vanha tieto)
La 12.7.2014
Veli Kuja-Halkola ja Rosalie(vanha tieto)
Ma 14.7.2014
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Ti 15.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 16.7.2014
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 17.7.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 18.7.2014
Klaus Koivula(vanha tieto)
La 19.7.2014
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 21.7.2014
Rosette(vanha tieto), Tiina Ruuska(vanha tieto)
Ti 22.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 23.7.2014
Velleri(vanha tieto)
To 24.7.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 25.7.2014
Velleri(vanha tieto)
La 26.7.2014
Pauli Koivula(vanha tieto), Himmiät Tähäret(vanha tieto)
Ma 28.7.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 29.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 30.7.2014
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 31.7.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 1.8.2014
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
La 2.8.2014
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 4.8.2014
Tapio Peltonen ja Tahiti(vanha tieto)
Ti 5.8.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 6.8.2014
Ari Salo(vanha tieto)
To 7.8.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 8.8.2014
Ari Salo(vanha tieto)
La 9.8.2014
Merja Juutinen(vanha tieto) & Hurmurit(vanha tieto)
Ma 11.8.2014
Mikko Takala(vanha tieto) & Reissarit(vanha tieto)
Ti 12.8.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 13.8.2014
Jorma Sivunen(vanha tieto) & Arvo Pienimäki(vanha tieto)
To 14.8.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.8.2014
Tangokuningas 2014(vanha tieto), Hovinarrit(vanha tieto), Maria Tyyster(vanha tieto)
La 16.8.2014
Seija Rankinen(vanha tieto) & Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
Ma 18.8.2014
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ti 19.8.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 20.8.2014
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 21.8.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.8.2014
Kaija Lustila(vanha tieto) & Jari Puhakka Band(vanha tieto)
La 23.8.2014
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 25.8.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 26.8.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 27.8.2014
Petri Forsman(vanha tieto)
To 28.8.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 29.8.2014
Charlies(vanha tieto)
La 30.8.2014
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 1.9.2014
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ti 2.9.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 3.9.2014
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 4.9.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.9.2014
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 6.9.2014
Ajattomat(vanha tieto)
Ma 8.9.2014
Wähäkosket(vanha tieto)
Ti 9.9.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 10.9.2014
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 11.9.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.9.2014
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 13.9.2014
Trio Makuuni(vanha tieto)
Ma 15.9.2014
Ässät(vanha tieto)
Ti 16.9.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 17.9.2014
Raija Hietakangas(vanha tieto), Heikki Puronvarsi(vanha tieto)
To 18.9.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 19.9.2014
Seniorilaulaja-kilpailun alkuerät(vanha tieto)
La 20.9.2014
Seniorilaulaja-kilpailu(vanha tieto)
Ma 22.9.2014
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ti 23.9.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 24.9.2014
Jokke Kytö(vanha tieto)
To 25.9.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 26.9.2014
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto)
La 27.9.2014
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
Ma 29.9.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 30.9.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 1.10.2014
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 2.10.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.10.2014
Charles Plogman(vanha tieto), Rosette(vanha tieto)
La 4.10.2014
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali(vanha tieto)
Ma 6.10.2014
Tero Jokinen(vanha tieto), Riverband(vanha tieto)
Ti 7.10.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 8.10.2014
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 9.10.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.10.2014
Finlanders(vanha tieto)
La 11.10.2014
Jade's band(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), Jari Sillanpää(vanha tieto)
Ma 13.10.2014
Kalle Kaaja(vanha tieto) & Kulkukoirat(vanha tieto)
Ti 14.10.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 15.10.2014
Timo Kallio(vanha tieto)
To 16.10.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 17.10.2014
Leif Lindeman(vanha tieto) & Avec(vanha tieto)
La 18.10.2014
Mamba(vanha tieto), Reppurit(vanha tieto)
Ma 20.10.2014
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ti 21.10.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 22.10.2014
Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 23.10.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 24.10.2014
Arto Nuotio(vanha tieto), Sunset(vanha tieto)
La 25.10.2014
Trio Petri Forsman(vanha tieto)
Ma 27.10.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 28.10.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 29.10.2014
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 30.10.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 31.10.2014
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 1.11.2014
Dimitri Isberg(vanha tieto) & FinnNostalgia(vanha tieto)
Ma 3.11.2014
Rosette(vanha tieto)
Ti 4.11.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 5.11.2014
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 6.11.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.11.2014
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 8.11.2014
Tulinen Sydän(vanha tieto) & Janne Tulkki(vanha tieto)
Ma 10.11.2014
Mervi Kovero(vanha tieto) & Rosalie(vanha tieto)
Ti 11.11.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 12.11.2014
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 13.11.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.11.2014
FBI-beat(vanha tieto)
La 15.11.2014
Aikakone(vanha tieto), Lakeussalissa Ensti(vanha tieto)
Ma 17.11.2014
Onnenhetki(vanha tieto)
Ti 18.11.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 19.11.2014
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 20.11.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.11.2014
Seppo Tammilehto(vanha tieto), Punainen Kitara(vanha tieto)
La 22.11.2014
Marita Taavitsainen(vanha tieto) & Koivu(vanha tieto)
Ma 24.11.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 25.11.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 26.11.2014
Jussi Roponen(vanha tieto), Tapani Lager(vanha tieto)
To 27.11.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.11.2014
Souvarit(vanha tieto)
La 29.11.2014
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 1.12.2014
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ti 2.12.2014
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 3.12.2014
Timo Kallio(vanha tieto)
To 4.12.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.12.2014
Hurma(vanha tieto)
La 6.12.2014
Tomi Markkola(vanha tieto) & Fernet(vanha tieto)
Ma 8.12.2014
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ti 9.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 10.12.2014
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 11.12.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.12.2014
Taikakuu(vanha tieto)
La 13.12.2014
Petri Nygård(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 15.12.2014
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
Ti 16.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 17.12.2014
Marko Rauhala(vanha tieto)
To 18.12.2014
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 19.12.2014
Tanssiorkesteri Antti Ahopelto(vanha tieto)
Joulukonsertti(vanha tieto) & tanssit(vanha tieto)
La 20.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ma 22.12.2014
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
Ti 23.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
To 25.12.2014
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Pe 26.12.2014
Väriloiste(vanha tieto)
La 27.12.2014
Rosalie(vanha tieto), Veli Kuja-Halkola(vanha tieto)
Ma 29.12.2014
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 30.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 31.12.2014
Jukka Hallikainen(vanha tieto), Jackpot(vanha tieto)
To 1.1.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 2.1.2015
Menox(vanha tieto)
Tähtiartisti-kilpailu(vanha tieto)
La 3.1.2015
Menox(vanha tieto)
Tähtiartisti-kilpailu(vanha tieto)
Ma 5.1.2015
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Hehku(vanha tieto)
Ti 6.1.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 7.1.2015
Duo Sulo Kallio(vanha tieto) & Marco Cucinotta(vanha tieto)
To 8.1.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 9.1.2015
Leif Lindeman(vanha tieto) & Avec(vanha tieto)
La 10.1.2015
Aleksi Laukkonen yhtyeineen(vanha tieto), Keijo Taivainen(vanha tieto)
Ma 12.1.2015
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto)
Ti 13.1.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 14.1.2015
Solo Marko Rauhala(vanha tieto)
To 15.1.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 16.1.2015
Rosette(vanha tieto), Charles Plogman(vanha tieto)
La 17.1.2015
The 69 Eyes(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto) & Lakeussalissa(vanha tieto)
Ma 19.1.2015
Muscot(vanha tieto)
Ti 20.1.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 21.1.2015
Solo Tero Jokinen(vanha tieto)
To 22.1.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 23.1.2015
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 24.1.2015
Nina Julia(vanha tieto) & Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto)
Ma 26.1.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 27.1.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 28.1.2015
Solo Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 29.1.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 30.1.2015
Kyösti Mäkimattila(vanha tieto) & Varjokuva(vanha tieto), duo Pia Lång(vanha tieto)
La 31.1.2015
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 2.2.2015
Kalle Kaaja(vanha tieto) & Kulkukoirat(vanha tieto)
Ti 3.2.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.2.2015
Seija Rankinen(vanha tieto)
To 5.2.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 6.2.2015
Timangi(vanha tieto) & Juhamatti(vanha tieto)
La 7.2.2015
Jades band(vanha tieto)
Ma 9.2.2015
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ti 10.2.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 11.2.2015
Solo Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 12.2.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 13.2.2015
Sinitaivas(vanha tieto)
La 14.2.2015
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 16.2.2015
Rosette(vanha tieto)
Ti 17.2.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.2.2015
Solo Timo Kallio(vanha tieto)
To 19.2.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 20.2.2015
Souvarit(vanha tieto)
La 21.2.2015
JVG(vanha tieto)
Ensti solo band Lakeussalissa(vanha tieto)
Ma 23.2.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 24.2.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 25.2.2015
Juha Niemi(vanha tieto) & Soittorasia(vanha tieto)
To 26.2.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 27.2.2015
Finlanders(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto)
La 28.2.2015
Mauri Niemi(vanha tieto), JP-team(vanha tieto)
Ma 2.3.2015
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto)
Ti 3.3.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.3.2015
Solo Petri Forsman(vanha tieto)
To 5.3.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 6.3.2015
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto)
La 7.3.2015
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Ma 9.3.2015
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ti 10.3.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 11.3.2015
Solo Jokke Kytö(vanha tieto)
To 12.3.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 13.3.2015
Taivaankaari(vanha tieto) & Heikki Koskelo(vanha tieto)
La 14.3.2015
Onnenhetki(vanha tieto)
Ma 16.3.2015
Riverband(vanha tieto)
Ti 17.3.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.3.2015
Solo Klaus Koivula(vanha tieto)
To 19.3.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 20.3.2015
Markku Aro(vanha tieto) & Diesel(vanha tieto)
La 21.3.2015
Trio Petri Forsman(vanha tieto)
Ma 23.3.2015
Ässät(vanha tieto)
Ti 24.3.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 25.3.2015
Solo Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 26.3.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 27.3.2015
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 28.3.2015
Kasmir(vanha tieto)
Ensti solo band Lakeussalissa(vanha tieto)
Ma 30.3.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 31.3.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 1.4.2015
Ari Salo(vanha tieto)
To 2.4.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.4.2015
Jarkko Honkanen(vanha tieto) & Taiga(vanha tieto)
La 4.4.2015
Mervi Kovero(vanha tieto) & Rosalie(vanha tieto)
Su 5.4.2015
Makuuni(vanha tieto)
Ma 6.4.2015
Pepe Enroth(vanha tieto)
Ti 7.4.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 8.4.2015
Duo Jussi Roponen(vanha tieto)
To 9.4.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.4.2015
Taikakuu(vanha tieto)
La 11.4.2015
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 13.4.2015
Wähäkosket(vanha tieto)
Ti 14.4.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 15.4.2015
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 16.4.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 17.4.2015
Anne Mattila(vanha tieto) & Mistral(vanha tieto)
La 18.4.2015
Poets of the Fall(vanha tieto)
Ma 20.4.2015
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ti 21.4.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 22.4.2015
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 23.4.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 24.4.2015
Tulipunaruusut(vanha tieto)
La 25.4.2015
Jani & Jetsetters(vanha tieto), Jamo(vanha tieto) & Freeshake(vanha tieto), the Kortongs(vanha tieto)
Ma 27.4.2015
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 28.4.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 29.4.2015
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 30.4.2015
Marion Rung(vanha tieto)
Pe 1.5.2015
Seija Rankinen(vanha tieto) & Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
La 2.5.2015
Keijo Rahnasto(vanha tieto) & Titan(vanha tieto)
Ma 4.5.2015
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ti 5.5.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 6.5.2015
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 7.5.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 8.5.2015
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
La 9.5.2015
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 11.5.2015
Aleksi Laukkonen yhtyeineen(vanha tieto), Keijo Taivainen(vanha tieto)
Ti 12.5.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 13.5.2015
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 14.5.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.5.2015
Oikeat Soittajat(vanha tieto)
La 16.5.2015
Savannah(vanha tieto)
Ma 18.5.2015
Nina Julia(vanha tieto) & Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto)
Ti 19.5.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 20.5.2015
Petri Forsman(vanha tieto)
To 21.5.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.5.2015
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
La 23.5.2015
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Ma 25.5.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 26.5.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 27.5.2015
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 28.5.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 29.5.2015
Simo Hietalan yhtye(vanha tieto)
La 30.5.2015
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto)
Ma 1.6.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 2.6.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 3.6.2015
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 4.6.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.6.2015
Pauli Koivula(vanha tieto), Himmiät Tähäret(vanha tieto)
La 6.6.2015
Yönkiitäjät(vanha tieto)
Ma 8.6.2015
Onnenhetki(vanha tieto)
Ti 9.6.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 10.6.2015
Jokke Kytö(vanha tieto)
To 11.6.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.6.2015
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto), Marita Saal(vanha tieto)
La 13.6.2015
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Hehku(vanha tieto)
Ma 15.6.2015
Nina Koivisto Band(vanha tieto)
Ti 16.6.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 17.6.2015
Solo Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 18.6.2015
Enstin karaoketanassit(vanha tieto)
Pe 19.6.2015
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
La 20.6.2015
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ma 22.6.2015
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ti 23.6.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 24.6.2015
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 25.6.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 26.6.2015
Yötaivas(vanha tieto)
La 27.6.2015
Arvo Pienimäki yhtyeineen(vanha tieto)
Ma 29.6.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 30.6.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 1.7.2015
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 2.7.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
La 4.7.2015
Trio Matti Kujanpää(vanha tieto)
Ma 6.7.2015
Jaska Mäkynen(vanha tieto), Nelostie(vanha tieto)
Ti 7.7.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 8.7.2015
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 9.7.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
La 11.7.2015
Mauri Niemi(vanha tieto), JP-team(vanha tieto)
Ma 13.7.2015
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Ti 14.7.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 15.7.2015
Mika Peltoniemi(vanha tieto)
To 16.7.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
La 18.7.2015
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 20.7.2015
Mervi Kovero(vanha tieto) & Rosalie(vanha tieto)
Ti 21.7.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 22.7.2015
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 23.7.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
La 25.7.2015
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 27.7.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 28.7.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 29.7.2015
Ari Salo(vanha tieto)
To 30.7.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
La 1.8.2015
Tuija Mäensivu trio(vanha tieto)
Ma 3.8.2015
Ässät(vanha tieto)
Ti 4.8.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 5.8.2015
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 6.8.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.8.2015
Kanarian Mikki(vanha tieto)
La 8.8.2015
Trio Petri Forsman(vanha tieto)
Ma 10.8.2015
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ti 11.8.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 12.8.2015
Timo Kallio(vanha tieto)
To 13.8.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.8.2015
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto)
La 15.8.2015
Jades' Band(vanha tieto)
Pihapippalot AJ-areenalla(vanha tieto)
Ma 17.8.2015
Rosette(vanha tieto)
Ti 18.8.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 19.8.2015
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 20.8.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.8.2015
Janne Tulkki(vanha tieto) & Tulinen sydän(vanha tieto)
La 22.8.2015
Tapio Peltonen ja Tahiti(vanha tieto), Tahiti(vanha tieto)
Ma 24.8.2015
Makuuni(vanha tieto)
Ti 25.8.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 26.8.2015
Duo Sulo Kallio(vanha tieto) & Marco Cucinotta(vanha tieto)
To 27.8.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.8.2015
Leif Lindeman(vanha tieto) & Avec(vanha tieto)
La 29.8.2015
Reppurit(vanha tieto)
Ma 31.8.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 1.9.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 2.9.2015
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 3.9.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 4.9.2015
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 5.9.2015
Tähtiartisti-laulukilpailun alkukilpailu(vanha tieto)
Ma 7.9.2015
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto), Reivox(vanha tieto)
Ti 8.9.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 9.9.2015
Härmän Jokke(vanha tieto)
To 10.9.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 11.9.2015
Eija Kantola(vanha tieto) & Omega(vanha tieto)
La 12.9.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto), Esa Rintamäki(vanha tieto)
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu 3(vanha tieto)
Ma 14.9.2015
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ti 15.9.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 16.9.2015
Merja Juutinen(vanha tieto)
To 17.9.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 18.9.2015
Finlanders(vanha tieto)
Klaus Koivula(vanha tieto)
La 19.9.2015
Härdelli Show, Salovaara, Jusu & Tony(vanha tieto), Menox(vanha tieto)
Menox(vanha tieto)
Ma 21.9.2015
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto)
Ti 22.9.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 23.9.2015
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 24.9.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 25.9.2015
Taikakuu(vanha tieto)
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
La 26.9.2015
Harri ja Coronet(vanha tieto)
Ma 28.9.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 29.9.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 30.9.2015
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 1.10.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 2.10.2015
Sinitaivas(vanha tieto)
La 3.10.2015
Tarmo Malila(vanha tieto), Tarmo Malila ja Täysikuu(vanha tieto)
Ma 5.10.2015
Flameband(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 6.10.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 7.10.2015
Velleri(vanha tieto)
To 8.10.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 9.10.2015
Charlies(vanha tieto)
La 10.10.2015
Eini ja Boogie(vanha tieto), Boogie(vanha tieto)
Ma 12.10.2015
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 13.10.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 14.10.2015
Härmän Jokke(vanha tieto)
To 15.10.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 16.10.2015
(vanha tieto)
Makuuni(vanha tieto)
La 17.10.2015
Tähtiartisti aluefinaali(vanha tieto)
Ma 19.10.2015
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 20.10.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 21.10.2015
Petri Forsman(vanha tieto)
To 22.10.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 23.10.2015
Eki Jantunen(vanha tieto) & Mutkattomat(vanha tieto)
La 24.10.2015
Elvis-ilta(vanha tieto)
Ma 26.10.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 27.10.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 28.10.2015
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 29.10.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 30.10.2015
Jorma Kääriäinen(vanha tieto) & Yhden Tähden Orkesteri(vanha tieto), Dry Capri(vanha tieto)
Dry Capri(vanha tieto)
La 31.10.2015
Susanna Heikki(vanha tieto) & Kuutamo(vanha tieto)
Ma 2.11.2015
Wähäkosket(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 3.11.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.11.2015
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 5.11.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 6.11.2015
Souvarit(vanha tieto), Lasse Hoikka(vanha tieto)
La 7.11.2015
Kyösti Mäkimattila(vanha tieto) & Varjokuva(vanha tieto)
Duo Pia Lång(vanha tieto)
Ma 9.11.2015
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 10.11.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 11.11.2015
Mika Peltoniemi(vanha tieto)
To 12.11.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 13.11.2015
Popeda(vanha tieto)
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
La 14.11.2015
T.T. Purontaka(vanha tieto) & Tähtitaivas(vanha tieto)
Ma 16.11.2015
Seija Rankinen(vanha tieto), Tähtikavaljeerit(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 17.11.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.11.2015
Timo Kallio solo(vanha tieto)
To 19.11.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 20.11.2015
Charles Plogman(vanha tieto), Rosette(vanha tieto)
La 21.11.2015
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Ma 23.11.2015
Mervi Kovero(vanha tieto) & Rosalie(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 24.11.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 25.11.2015
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 26.11.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 27.11.2015
Tangokuningas 2015(vanha tieto), Hovinarrit(vanha tieto)
La 28.11.2015
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto)
Ma 30.11.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 1.12.2015
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 2.12.2015
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 3.12.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 4.12.2015
Erika Vikman(vanha tieto), Patajätkä(vanha tieto)
La 5.12.2015
Jukka Hallikainen(vanha tieto) & Jackpot(vanha tieto)
Ma 7.12.2015
Keijo Taivainen(vanha tieto), Aleksi Laukkosen yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 8.12.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 9.12.2015
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 10.12.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 11.12.2015
Hurma(vanha tieto)
Katri-Helenan joulukonsertti AJ-areenalla(vanha tieto)
La 12.12.2015
Neljä Ruusua(vanha tieto)
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto)
Ma 14.12.2015
Pepe Enroth(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 15.12.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 16.12.2015
Solo Marko Rauhala(vanha tieto)
To 17.12.2015
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 18.12.2015
Tanssiorkesteri Ippe Mansikka(vanha tieto)
La 19.12.2015
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Hehku(vanha tieto)
Ma 21.12.2015
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 22.12.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 23.12.2015
Duo Jussi Roponen(vanha tieto), Jussi Roponen(vanha tieto)
To 24.12.2015
Jouluohjelmaa(vanha tieto)
Pe 25.12.2015
Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto) & Marita Saal(vanha tieto)
La 26.12.2015
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 28.12.2015
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 29.12.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 30.12.2015
Ari Salo(vanha tieto)
To 31.12.2015
Antti Raiski(vanha tieto) & Sesam(vanha tieto)
Pe 1.1.2016
Etiketti(vanha tieto) & Antti Ahopelto(vanha tieto)
La 2.1.2016
Niskalenkki(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ma 4.1.2016
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 5.1.2016
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 6.1.2016
Duo Mika Peltoniemi(vanha tieto)
To 7.1.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 8.1.2016
Tanssiorkesteri Ippe Mansikka(vanha tieto)
La 9.1.2016
Flameband(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 11.1.2016
Jades band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 12.1.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 13.1.2016
Solo Marko Rauhala(vanha tieto)
To 14.1.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.1.2016
Kari Piironen(vanha tieto) & Caminito(vanha tieto)
La 16.1.2016
Petri Forsmanin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 18.1.2016
Kalle Kaaja(vanha tieto), Kulkukoirat(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 19.1.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 20.1.2016
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 21.1.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.1.2016
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 23.1.2016
Pirulainen(vanha tieto), Bill Hota and the Pulvers(vanha tieto)
Oikeat Soittajat(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 25.1.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 26.1.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 27.1.2016
Härmän Jokke(vanha tieto)
To 28.1.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 29.1.2016
Markku Aro(vanha tieto) & Diesel(vanha tieto)
La 30.1.2016
10tanssi Band(vanha tieto) & Aki Mäki(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ma 1.2.2016
Simo Hietalan trio(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 2.2.2016
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 3.2.2016
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 4.2.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.2.2016
Finlanders(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto)
La 6.2.2016
Karaoken SM, alkukarsinta(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 8.2.2016
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 9.2.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 10.2.2016
Sulo Kallio(vanha tieto), Marco Cucinotta(vanha tieto)
To 11.2.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.2.2016
Matti ja Teppo(vanha tieto)
La 13.2.2016
Petri Nygård(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 15.2.2016
Nina Koivisto Band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 16.2.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 17.2.2016
Kalevi Suntila duo(vanha tieto)
To 18.2.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 19.2.2016
Kalle Jussila(vanha tieto) & Ari Nylundin orkesteri(vanha tieto)
La 20.2.2016
Pauli Koivula(vanha tieto), Himmiät Tähäret(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 22.2.2016
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
Ti 23.2.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 24.2.2016
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 25.2.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 26.2.2016
Tähtiartistifinaali(vanha tieto)
La 27.2.2016
Tähtiartisti superfinaali(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 29.2.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 1.3.2016
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 2.3.2016
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 3.3.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 4.3.2016
Yölintu(vanha tieto)
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
La 5.3.2016
Lumilinna(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 7.3.2016
Rosette(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 8.3.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 9.3.2016
Ari Salo(vanha tieto)
To 10.3.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 11.3.2016
Klamydia(vanha tieto)
Ensti solo band(vanha tieto)
La 12.3.2016
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 14.3.2016
Nina Julia(vanha tieto) & Juha Hautaluoma(vanha tieto) & Oja-Lipasti Band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 15.3.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 16.3.2016
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 17.3.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 18.3.2016
Souvarit(vanha tieto), Jarkko Honkanen(vanha tieto)
La 19.3.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 21.3.2016
Wähäkosket(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 22.3.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 23.3.2016
Petri Forsman(vanha tieto)
To 24.3.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 25.3.2016
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
La 26.3.2016
Jarmos-yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Su 27.3.2016
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto)
Ma 28.3.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 29.3.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 30.3.2016
Duo Tapio Peltonen(vanha tieto), Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 31.3.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 1.4.2016
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 2.4.2016
Onnensävel(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 4.4.2016
Seija Rankinen(vanha tieto), Tähtikavaljeerit(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 5.4.2016
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 6.4.2016
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 7.4.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 8.4.2016
Helmenkalastajat(vanha tieto), Jarkko Järvenpää(vanha tieto)
La 9.4.2016
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Hehku(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 11.4.2016
Gents(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 12.4.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 13.4.2016
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 14.4.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.4.2016
Sinitaivas(vanha tieto)
La 16.4.2016
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 18.4.2016
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 19.4.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 20.4.2016
Duo Arvo Pienimäki(vanha tieto)
To 21.4.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.4.2016
Heidi Pakarinen(vanha tieto) & Karavaani(vanha tieto)
La 23.4.2016
Savannah(vanha tieto), Aikakone(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 25.4.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 26.4.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 27.4.2016
Kalevi Suntila(vanha tieto)
To 28.4.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 29.4.2016
Tulipunaruusut(vanha tieto)
La 30.4.2016
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 2.5.2016
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 3.5.2016
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
Ke 4.5.2016
Härmän Jokke(vanha tieto)
To 5.5.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
La 7.5.2016
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 9.5.2016
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 10.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 11.5.2016
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 12.5.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 13.5.2016
Jades band(vanha tieto)
La 14.5.2016
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 16.5.2016
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 17.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 18.5.2016
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 19.5.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 20.5.2016
Ilkka Hakala(vanha tieto) & Sonetti(vanha tieto)
La 21.5.2016
Senaattori(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 23.5.2016
Jussi Roponen(vanha tieto), yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 24.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 25.5.2016
Velleri(vanha tieto)
To 26.5.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 27.5.2016
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
La 28.5.2016
Makuuni(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 30.5.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 31.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 1.6.2016
Antti Särösalo(vanha tieto)
To 2.6.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.6.2016
Menox(vanha tieto)
La 4.6.2016
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 6.6.2016
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 7.6.2016
RK-viihteen karaoke(vanha tieto)
To 9.6.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.6.2016
Jarkko Honkanen(vanha tieto) & Taiga(vanha tieto)
La 11.6.2016
Ajattomat(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 13.6.2016
Pepe Enroth yhtyeineen(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 14.6.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 15.6.2016
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 16.6.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 17.6.2016
Tangoseniori-kilpailu(vanha tieto)
La 18.6.2016
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 20.6.2016
Erkki Mustikkamäki yhtyeineen(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 21.6.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 22.6.2016
Marko Rauhala(vanha tieto)
To 23.6.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 24.6.2016
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
La 25.6.2016
Rosalie(vanha tieto), Mervi Kovero(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ma 27.6.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 28.6.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 29.6.2016
Ari Salo(vanha tieto)
To 30.6.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 1.7.2016
Levytanssit(vanha tieto)
La 2.7.2016
Wähäkosket(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 4.7.2016
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 5.7.2016
Härmän Joken karaoke(vanha tieto)
Ke 6.7.2016
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 7.7.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 8.7.2016
Lavytanssit(vanha tieto)
La 9.7.2016
Mauri Niemi(vanha tieto), J-P-team(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 11.7.2016
Rosette(vanha tieto), Tiina Ruuska(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 12.7.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 13.7.2016
Jussi Roponen-duo(vanha tieto)
To 14.7.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 15.7.2016
Levytanssit(vanha tieto)
La 16.7.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), Esa Rintamäki(vanha tieto) & Täysikuu 3(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 18.7.2016
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 19.7.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 20.7.2016
Jussi Fischer duo(vanha tieto)
To 21.7.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 22.7.2016
Levytanssit(vanha tieto)
La 23.7.2016
Kalevi Suntilan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 25.7.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 26.7.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 27.7.2016
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 28.7.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 29.7.2016
Levytanssit(vanha tieto)
La 30.7.2016
Pauli Koivula(vanha tieto), Himmiät Tähäret(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 1.8.2016
Oikeat Soittajat(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 2.8.2016
Härmän Joken karaoke(vanha tieto)
Ke 3.8.2016
Iskelmäkaraoken SM-alkukilpailu(vanha tieto)
To 4.8.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.8.2016
Kanarian Mikki(vanha tieto)
La 6.8.2016
Nina Koivisto Band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 8.8.2016
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 9.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 10.8.2016
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 11.8.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 12.8.2016
Velleri(vanha tieto)
La 13.8.2016
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 15.8.2016
Nina Julia(vanha tieto), Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 16.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 17.8.2016
Härmän Jokke(vanha tieto)
To 18.8.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 19.8.2016
Rosette(vanha tieto), Charles Plogman(vanha tieto)
La 20.8.2016
OnnenSävel(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Pihapippalot(vanha tieto), Ganister(vanha tieto) & karaoke(vanha tieto)
Ma 22.8.2016
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Hehku(vanha tieto)
Ti 23.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 24.8.2016
Sulo Kallio(vanha tieto), Marco Cucinotta(vanha tieto)
To 25.8.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 26.8.2016
Tanssiorkesteri Ippe Mansikka(vanha tieto), Ippe Mansikan orkesteri(vanha tieto)
La 27.8.2016
Tähtiartisti alkukilpailu(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 29.8.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 30.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 31.8.2016
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 1.9.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 2.9.2016
Antti Ahopelto(vanha tieto) & Etiketti(vanha tieto)
La 3.9.2016
Wähäkosket(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ma 5.9.2016
Teuvo(vanha tieto), Tähtivyö(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 6.9.2016
Härmän Joken karaoke(vanha tieto)
Ke 7.9.2016
Ari Salo(vanha tieto)
To 8.9.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Telaketju(vanha tieto)
Pe 9.9.2016
Markku Aro(vanha tieto) & Diesel(vanha tieto)
La 10.9.2016
Mervi Kovero(vanha tieto), Rosalie(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ma 12.9.2016
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 13.9.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 14.9.2016
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 15.9.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 16.9.2016
Kalle Kaaja(vanha tieto), Kulkukoirat(vanha tieto)
La 17.9.2016
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 19.9.2016
Makuuni(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 20.9.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 21.9.2016
Velleri(vanha tieto)
To 22.9.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 23.9.2016
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 24.9.2016
Jarmos-yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 26.9.2016
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 27.9.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 28.9.2016
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 29.9.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 30.9.2016
Souvarit(vanha tieto)
Tanssiorkesteri Savannh(vanha tieto)
La 1.10.2016
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto), Aki Mäki(vanha tieto), 10tanssi Band(vanha tieto), lattaritanssikurssi klo 15.00-18.00, cha cha ja jive, opettana Kia Lehmuskoski(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 3.10.2016
Wähäkosket(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 4.10.2016
Härmän Joken karaoke(vanha tieto)
Ke 5.10.2016
Iskelmäkaraoken SM-alkukilpailu(vanha tieto)
To 6.10.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.10.2016
Tähtikavaljeerit(vanha tieto) & Seija Rankinen(vanha tieto)
Kyösti Mäkimattila(vanha tieto) & Varjokuva(vanha tieto)
La 8.10.2016
Nina Åkerman(vanha tieto) & Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 10.10.2016
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ti 11.10.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 12.10.2016
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 13.10.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.10.2016
Teuvo Oinas(vanha tieto) & Kiintotähti(vanha tieto)
La 15.10.2016
Senaattori(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Yö-yhtyeen 35-vuotisjuhlakonsertti(vanha tieto), Anssin Jussin areenalla(vanha tieto)
Ma 17.10.2016
Jade's band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 18.10.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 19.10.2016
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 20.10.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 21.10.2016
Sinitaivas(vanha tieto)
La 22.10.2016
Iskelmäkaraoken SM-aluefinaali(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 24.10.2016
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 25.10.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 26.10.2016
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 27.10.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.10.2016
Leif Lindeman(vanha tieto) & Avec(vanha tieto)
Ensti(vanha tieto)
La 29.10.2016
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 31.10.2016
Eino Luostari(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 1.11.2016
Härmän Joken karaoke(vanha tieto)
Ke 2.11.2016
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 3.11.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 4.11.2016
Heikki Koskelo(vanha tieto) & Taivaankaari(vanha tieto)
La 5.11.2016
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 7.11.2016
Pepe Enroth(vanha tieto), yhtyeineen(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Naistentanssit(vanha tieto)
Ti 8.11.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 9.11.2016
Timo Kallio(vanha tieto)
To 10.11.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 11.11.2016
Helmenkalastaja(vanha tieto) & Jarkko Järvenpää(vanha tieto)
La 12.11.2016
Onnensävel(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 14.11.2016
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 15.11.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 16.11.2016
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 17.11.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 18.11.2016
Marita Taavitsainen(vanha tieto)
La 19.11.2016
Myrskytuuli(vanha tieto) & Mika Sihvola(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 21.11.2016
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto), Reivox(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 22.11.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 23.11.2016
Juha Niemi(vanha tieto), Soittorasia(vanha tieto)
To 24.11.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 25.11.2016
Jarkko Honkanen(vanha tieto) & Taiga(vanha tieto)
Finlanders(vanha tieto), Iloinden Joulukonsertti(vanha tieto), Anssin Jussin areenalla(vanha tieto), Seitsemän seinähullua veljestä(vanha tieto), konsertti(vanha tieto)
La 26.11.2016
Arto Nuotio(vanha tieto) & Sunset(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 28.11.2016
Eino Luostari(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 29.11.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 30.11.2016
Arvo Pienimäki duo(vanha tieto)
To 1.12.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 2.12.2016
Hurma(vanha tieto)
La 3.12.2016
Eija Kantola(vanha tieto) & Omega(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 5.12.2016
Jarmos-yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 6.12.2016
Härmän Joken karaoke(vanha tieto)
Ke 7.12.2016
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 8.12.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 9.12.2016
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 10.12.2016
The 69 Eyes(vanha tieto)
Ensti(vanha tieto), Lakeussalissa(vanha tieto)
Ma 12.12.2016
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ti 13.12.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 14.12.2016
Jussi Roponen duo(vanha tieto)
To 15.12.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 16.12.2016
Taikakuu(vanha tieto)
La 17.12.2016
Tommi Soidinmäki(vanha tieto) & Energia(vanha tieto)
Ma 19.12.2016
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 20.12.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 21.12.2016
Härmän Jokke(vanha tieto)
Pe 23.12.2016
Dry Capri(vanha tieto)
Su 25.12.2016
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 26.12.2016
Eino Luostari(vanha tieto)
Ti 27.12.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 28.12.2016
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 29.12.2016
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 30.12.2016
Ramona(vanha tieto), Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
La 31.12.2016
Leif Lindeman(vanha tieto) & Avec(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ma 2.1.2017
Ässät(vanha tieto)
Ti 3.1.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 4.1.2017
Solo Timo Kallio(vanha tieto)
To 5.1.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 6.1.2017
Orkesterikilpailu(vanha tieto)
La 7.1.2017
Orkesterikilpailu(vanha tieto)
Ma 9.1.2017
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ti 10.1.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 11.1.2017
Duo Jussi Roponen(vanha tieto)
To 12.1.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 13.1.2017
Finlanders(vanha tieto), Luxus(vanha tieto)
La 14.1.2017
Esa Rintamäki(vanha tieto) & Täysikuu(vanha tieto)
Ma 16.1.2017
Rosette(vanha tieto)
Ti 17.1.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 18.1.2017
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 19.1.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 20.1.2017
Kalle Jussila(vanha tieto) & Ari Nylundin orkesteri(vanha tieto)
La 21.1.2017
Miljoonasade(vanha tieto), Lakeussalissa Ensti(vanha tieto)
Ma 23.1.2017
Lumilinna(vanha tieto)
Ti 24.1.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 25.1.2017
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 26.1.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 27.1.2017
Charlies(vanha tieto)
A.Aallon rytmiorkesteri(vanha tieto)
Ma 30.1.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 31.1.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 1.2.2017
Marko Rauhala(vanha tieto)
To 2.2.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.2.2017
Jarkko Honkanen(vanha tieto) & Taiga(vanha tieto)
La 4.2.2017
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 6.2.2017
Wähäkosket(vanha tieto)
Ti 7.2.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 8.2.2017
Härmän Jokke(vanha tieto)
To 9.2.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.2.2017
Sinitaivas(vanha tieto)
La 11.2.2017
Pauli Hanhiniemi(vanha tieto), Retkue(vanha tieto)
Lakeussalissa Ensti(vanha tieto)
Ma 13.2.2017
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
Ti 14.2.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 15.2.2017
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 16.2.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 17.2.2017
Tähtiartisti finaalit(vanha tieto)
La 18.2.2017
Tähtiartisti finaalit(vanha tieto)
Ma 20.2.2017
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto)
Ke 22.2.2017
Duo Jussi Fischer(vanha tieto)
To 23.2.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 24.2.2017
Markku Aro(vanha tieto) & Diesel(vanha tieto)
Anssin Jussin Areenalla(vanha tieto), Lauri Tähkä(vanha tieto)
La 25.2.2017
Arvo Pienimäki duo(vanha tieto), Tosimiehet(vanha tieto)
Ma 27.2.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 28.2.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 1.3.2017
Antti Särösalo(vanha tieto)
To 2.3.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 3.3.2017
Ippe Mansikan orkesteri(vanha tieto)
La 4.3.2017
Joonas Erkkilä(vanha tieto) & Hehku(vanha tieto)
Ma 6.3.2017
Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti Band(vanha tieto)
Ti 7.3.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 8.3.2017
Ari Salo(vanha tieto)
To 9.3.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 10.3.2017
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 11.3.2017
Savannah(vanha tieto)
Ma 13.3.2017
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ti 14.3.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 15.3.2017
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 16.3.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 17.3.2017
Souvarit(vanha tieto)
La 18.3.2017
Neljä Ruusua(vanha tieto)
Lakeussalissa Klaus Koivula(vanha tieto)
Ma 20.3.2017
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto)
Ti 21.3.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 22.3.2017
Duo Sulo Kallio(vanha tieto) & Marco Cucinotta(vanha tieto)
To 23.3.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 24.3.2017
Aki Samuli(vanha tieto) & Fantasia(vanha tieto)
La 25.3.2017
Seija Rankinen(vanha tieto) & Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
Ma 27.3.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 28.3.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 29.3.2017
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 30.3.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 31.3.2017
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 1.4.2017
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 3.4.2017
Pepe Enroth(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 4.4.2017
Retrokaraokekilpailun alkukarsinta(vanha tieto)
Ke 5.4.2017
Tarmo Malila solo(vanha tieto)
To 6.4.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 7.4.2017
Taikakuu(vanha tieto)
Ilpo Seppänen Duo(vanha tieto)
La 8.4.2017
Popeda(vanha tieto)
Velleri solo(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 10.4.2017
Keijo Taivainen(vanha tieto), Raimo Erkinheimon yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 11.4.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 12.4.2017
Tapani Lager(vanha tieto) & Martti Peltola(vanha tieto)
To 13.4.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 14.4.2017
Leif Lindeman(vanha tieto) & Avec(vanha tieto)
La 15.4.2017
Nina Åkerman(vanha tieto), June Band(vanha tieto)
Su 16.4.2017
Yölintu(vanha tieto)
Pauli Koivula(vanha tieto) & Himmiät tähäret(vanha tieto)
Ma 17.4.2017
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 18.4.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 19.4.2017
Mika Peltoniemi(vanha tieto)
To 20.4.2017
Päivätanssit(vanha tieto)
Pe 21.4.2017
Rosette(vanha tieto), Charles Plogman(vanha tieto)
La 22.4.2017
Herrakerho(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 24.4.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ti 25.4.2017
Karaoke(vanha tieto)
Ke 26.4.2017
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 27.4.2017
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 28.4.2017
Taivaankaari(vanha tieto) & Heikki Koskelo(vanha tieto)
La 29.4.2017
Wähäkosket(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Su 30.4.2017
Talisman(vanha tieto) & Marko Maunuksela(vanha tieto)
Ma 1.5.2017
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ke 3.5.2017
Timo Kallio solo(vanha tieto)
Pe 5.5.2017
T.T. Purontaka(vanha tieto) & Tähtitaivas(vanha tieto)
La 6.5.2017
Jade's band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 8.5.2017
Nina Koivisto band(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ke 10.5.2017
Solo Velleri(vanha tieto)
Pe 12.5.2017
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
La 13.5.2017
Ajattomat(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 15.5.2017
Senaattori(vanha tieto)
Ke 17.5.2017
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 19.5.2017
Mervi Kovero(vanha tieto), Rosalie(vanha tieto)
La 20.5.2017
Retrokaraokekilpailun semifinaali(vanha tieto)
Ma 22.5.2017
Rosette(vanha tieto)
Ke 24.5.2017
Duo Arvo Pienimäki(vanha tieto)
Pe 26.5.2017
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto)
La 27.5.2017
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto), naistentanssit
Ma 29.5.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ke 31.5.2017
Solo Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
Pe 2.6.2017
Eki Jantunen(vanha tieto), Mutkattomat(vanha tieto)
La 3.6.2017
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
Ma 5.6.2017
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ke 7.6.2017
Antti Särösalo(vanha tieto)
Pe 9.6.2017
Tangoseniorikilpailu(vanha tieto)
La 10.6.2017
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 12.6.2017
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ke 14.6.2017
Jokke Kytö(vanha tieto)
Pe 16.6.2017
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
La 17.6.2017
Savannah(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ma 19.6.2017
Pauli Koivula(vanha tieto) & Himmiät tähäret(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ke 21.6.2017
Marko Rauhala solo(vanha tieto)
Pe 23.6.2017
Ari Lavu(vanha tieto), Wire(vanha tieto)
La 24.6.2017
Ari Lavu(vanha tieto), Wire(vanha tieto)
Ma 26.6.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ke 28.6.2017
Jussi Roponen duo(vanha tieto)
Pe 30.6.2017
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto)
Ma 3.7.2017
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 10.7.2017
T.T. Purontaka(vanha tieto) & Tähtitaivas(vanha tieto)
Ma 17.7.2017
Juhamatti(vanha tieto) & Timangi(vanha tieto), Rosalie(vanha tieto)
Ma 24.7.2017
Wähäkosket(vanha tieto)
Ma 31.7.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), naistentanssit(vanha tieto)
Ke 2.8.2017
Ari Salo(vanha tieto)
Pe 4.8.2017
Kanarian Mikki(vanha tieto)
La 5.8.2017
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Ma 7.8.2017
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ke 9.8.2017
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
Pe 11.8.2017
Martti Peltola(vanha tieto) & Tapani Lager(vanha tieto)
La 12.8.2017
Trio Matti Mikael(vanha tieto)
Ma 14.8.2017
Seija Rankinen(vanha tieto) & Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
Ke 16.8.2017
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 18.8.2017
Tommi Soidinmäki(vanha tieto)
La 19.8.2017
Karaokekisat(vanha tieto), karaokekilpailu
Ma 21.8.2017
Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti band(vanha tieto)
Ke 23.8.2017
Timo Kallio(vanha tieto)
Pe 25.8.2017
Susanna Heikki(vanha tieto), Voimaorkesteri(vanha tieto)
La 26.8.2017
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto) & Tähtivyö(vanha tieto)
Ma 28.8.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 30.8.2017
Sulo Kallio(vanha tieto), Marco Cucinotta(vanha tieto)
Pe 1.9.2017
Channel Four(vanha tieto)
La 2.9.2017
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
Ma 4.9.2017
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Hehku(vanha tieto)
Ke 6.9.2017
MIka Peltoniemi(vanha tieto), Duo(vanha tieto)
Pe 8.9.2017
Helmenkalastajat(vanha tieto)
La 9.9.2017
Jade's band(vanha tieto), Jarkko Järvenpää(vanha tieto)
Ma 11.9.2017
Nina Koivisto Band(vanha tieto)
Ke 13.9.2017
Tero Jokinen(vanha tieto)
Pe 15.9.2017
Johanna Pakonen(vanha tieto) & Ihana(vanha tieto)
La 16.9.2017
OnnenSävel(vanha tieto)
Ma 18.9.2017
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto)
Ke 20.9.2017
Solo Velleri(vanha tieto)
Pe 22.9.2017
J. Eskelinen(vanha tieto) & Onnenkulkurit(vanha tieto)
La 23.9.2017
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
Ma 25.9.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 27.9.2017
Jokke Kytö(vanha tieto)
Pe 29.9.2017
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 30.9.2017
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 2.10.2017
Köpi Koski ja Projekti(vanha tieto)
Ke 4.10.2017
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 6.10.2017
Ippe Mansikka(vanha tieto), Ippe Mansikan orkesteri(vanha tieto)
La 7.10.2017
Crystal(vanha tieto)
Ma 9.10.2017
Mervi Kovero(vanha tieto), Riskit Herrat(vanha tieto), Rosalie(vanha tieto)
Ke 11.10.2017
Klaus Koivula(vanha tieto)
Pe 13.10.2017
Hurma(vanha tieto)
La 14.10.2017
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto)
Ma 16.10.2017
Ässät(vanha tieto)
Ke 18.10.2017
Antti Särösalo(vanha tieto)
Pe 20.10.2017
Irina(vanha tieto)
La 21.10.2017
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Ma 23.10.2017
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ke 25.10.2017
Arvo Pienimäki(vanha tieto)
Pe 27.10.2017
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Talisman(vanha tieto)
La 28.10.2017
Senaattori(vanha tieto)
Ma 30.10.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 1.11.2017
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
Pe 3.11.2017
Saija Tuupanen(vanha tieto) & eXmiehet(vanha tieto)
La 4.11.2017
Savannah(vanha tieto)
Ma 6.11.2017
Pepe Enroth(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: valssi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 8.11.2017
Seija Rankinen(vanha tieto), Duo(vanha tieto)
To 9.11.2017
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 10.11.2017
Souvarit(vanha tieto)
Ma 13.11.2017
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: valssi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 15.11.2017
Timo Kallio(vanha tieto)
To 16.11.2017
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 17.11.2017
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 18.11.2017
Juhamatti(vanha tieto) & Rosalie(vanha tieto)
Ma 20.11.2017
Jade's band(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: valssi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 22.11.2017
Jussi Fischer(vanha tieto)
To 23.11.2017
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 24.11.2017
Myrskytuuli(vanha tieto) & Mika Sihvola(vanha tieto)
La 25.11.2017
Charlies(vanha tieto)
Ma 27.11.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 29.11.2017
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 30.11.2017
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 1.12.2017
Sinitaivas(vanha tieto)
La 2.12.2017
Amorix(vanha tieto)
Ma 4.12.2017
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 5.12.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto), Oja-Lipasti band(vanha tieto)
Ke 6.12.2017
Jussi Roponen(vanha tieto)
To 7.12.2017
18:15--21:00 tanssikurssi: avoimen tanssitekniikka fuskun perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 8.12.2017
Finlanders(vanha tieto)
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Duo(vanha tieto)
La 9.12.2017
Tomi Markkola(vanha tieto) & Fernet(vanha tieto)
Ma 11.12.2017
Rosette(vanha tieto)
Ke 13.12.2017
Tero Jokinen(vanha tieto)
Pe 15.12.2017
Joonas Erkkilä(vanha tieto)
Yölintu(vanha tieto)
La 16.12.2017
In The Mood(vanha tieto) & Suvi Karjula(vanha tieto)
Ma 18.12.2017
Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti band(vanha tieto)
Ke 20.12.2017
Reini Hietala(vanha tieto), Duo(vanha tieto)
Pe 22.12.2017
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto)
La 23.12.2017
Keijo Taivainen(vanha tieto), Raimo Erkinheimon yhtye(vanha tieto)
Ma 25.12.2017
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 26.12.2017
Timo Luostari(vanha tieto), Kilimanjaro(vanha tieto)
Ke 27.12.2017
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 28.12.2017
18:15--21:00 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 29.12.2017
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
La 30.12.2017
Nina Koivisto band(vanha tieto)
Su 31.12.2017
Jukka Hallikainen(vanha tieto), Jackpot(vanha tieto)
Ma 1.1.2018
Arvo Pienimäki Duo(vanha tieto)
Ti 2.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 3.1.2018
Sulo Kallio(vanha tieto), Marco Cucinotta(vanha tieto)
To 4.1.2018
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
Pe 5.1.2018
Kalle Jussila(vanha tieto)
La 6.1.2018
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 8.1.2018
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 9.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 10.1.2018
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni(vanha tieto)
To 11.1.2018
Enstin karaoketanssit(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 12.1.2018
J. Eskelinen(vanha tieto) & Onnenkulkurit(vanha tieto)
La 13.1.2018
Rosalie(vanha tieto) & Juhamatti(vanha tieto)
Ma 15.1.2018
Jussi Roponen(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 16.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 17.1.2018
Ari Salo(vanha tieto)
To 18.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 19.1.2018
Teuvo Oinas(vanha tieto) & Kiintotähti(vanha tieto)
La 20.1.2018
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Unelma(vanha tieto)
Ma 22.1.2018
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 23.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 24.1.2018
Solo Tero Jokinen(vanha tieto)
To 25.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 26.1.2018
Janne Tulkki(vanha tieto)
La 27.1.2018
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ma 29.1.2018
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 30.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke(vanha tieto)
Ke 31.1.2018
Timo Kallio(vanha tieto)
To 1.2.2018
18:15--21:00 tanssikurssi: suljetun otteen tekniikka, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ma 5.2.2018
Seija Rankinen(vanha tieto) & Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
To 8.2.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: hitaat perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 9.2.2018
Leif Lindeman(vanha tieto) & Avec(vanha tieto)
La 10.2.2018
Pete Parkkonen(vanha tieto), Remix!(vanha tieto), Ensti solo band(vanha tieto)
Ma 12.2.2018
Rosette(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 14.2.2018
Jokke Kytö(vanha tieto)
To 15.2.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: hitaat perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 16.2.2018
A. Aallon rytmiorkesteri(vanha tieto), Timo Kallio(vanha tieto), Ari Antila(vanha tieto)
La 17.2.2018
Mervi Kovero(vanha tieto), Riskit Herrat(vanha tieto)
Ma 19.2.2018
Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti band(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: jenkat perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
To 22.2.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: hitaat perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 23.2.2018
Taikakuu(vanha tieto)
La 24.2.2018
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto)
Ma 26.2.2018
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 28.2.2018
Vesa Ollinmäki solo(vanha tieto)
Pe 2.3.2018
Ippe Mansikan orkesteri(vanha tieto)
La 3.3.2018
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
Ma 5.3.2018
Ässät(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: jenkat perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 7.3.2018
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 8.3.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela.Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 9.3.2018
Charlies(vanha tieto)
La 10.3.2018
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Ma 12.3.2018
Savannah(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: jenkat perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 14.3.2018
Klaus Koivula(vanha tieto)
To 15.3.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 16.3.2018
Souvarit(vanha tieto)
La 17.3.2018
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
Ma 19.3.2018
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: humpat perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 21.3.2018
Ensti solo band(vanha tieto)
To 22.3.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 23.3.2018
Finlanders(vanha tieto), Mika Peltoniemi(vanha tieto)
La 24.3.2018
Antti Mäki-Opas(vanha tieto), Ramona(vanha tieto)
Ma 26.3.2018
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: humpat perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 28.3.2018
Seija Rankinen(vanha tieto)
To 29.3.2018
(vanha tieto)
Pe 30.3.2018
Eija Kantola(vanha tieto)
La 31.3.2018
Charles Plogman(vanha tieto), Rosette(vanha tieto)
Su 1.4.2018
Anneli Mattila(vanha tieto)
Ma 2.4.2018
Jade's band(vanha tieto)
Ke 4.4.2018
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 5.4.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 6.4.2018
Lemmenlautta(vanha tieto)
La 7.4.2018
Tähtivyö(vanha tieto) & Erkki Mustikkamäki(vanha tieto)
Ma 9.4.2018
Wähäkosket(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: masurkka perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 11.4.2018
Martti Peltola(vanha tieto), Tapani Lager(vanha tieto)
To 12.4.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 13.4.2018
In The Mood(vanha tieto) & Suvi Karjula(vanha tieto)
La 14.4.2018
Nina Koivisto band(vanha tieto)
Ma 16.4.2018
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: masurkka perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 18.4.2018
Jokke Kytö(vanha tieto)
18:30--21:00 tanssikurssi: salsa perusteitten kertaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
To 19.4.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 20.4.2018
Marko Maunuksela(vanha tieto) & Talisman(vanha tieto)
La 21.4.2018
Tuure Kilpeläinen(vanha tieto), Kaihon karavaani(vanha tieto), Essex Beat(vanha tieto)
Ma 23.4.2018
Rosalie(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kertausta kaikki, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 25.4.2018
Arvo Pienimäki duo(vanha tieto)
To 26.4.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 27.4.2018
Markku Aro(vanha tieto) & Diesel(vanha tieto)
La 28.4.2018
Tero Jokinen(vanha tieto), Riverband(vanha tieto)
Ma 30.4.2018
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
Pe 4.5.2018
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
La 5.5.2018
Joonas Erkkilä(vanha tieto), Unelma(vanha tieto)
Ma 7.5.2018
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Pe 11.5.2018
Nina Åkerman(vanha tieto) & June Band(vanha tieto)
La 12.5.2018
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ma 14.5.2018
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
Pe 18.5.2018
Teemu Roivainen(vanha tieto)
La 19.5.2018
Telaketju(vanha tieto)
Ma 21.5.2018
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Pe 25.5.2018
Jarkko Honkanen(vanha tieto) & Taiga(vanha tieto)
La 26.5.2018
Mervi Kovero(vanha tieto), Riskit Herrat(vanha tieto)
Ma 28.5.2018
Eino Luostarin yhtye(vanha tieto)
To 31.5.2018
18:30--21:00 tanssikurssi: bachata perusteet, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 1.6.2018
Savannah(vanha tieto)
La 2.6.2018
Arto Kantoniemi(vanha tieto)
Ma 4.6.2018
Seija Rankinen(vanha tieto) & Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
La 9.6.2018
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto)
Ma 11.6.2018
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto)
Pe 15.6.2018
Swingers(vanha tieto), Jouni Rieskaniemi(vanha tieto)
La 16.6.2018
Keijo Taivainen(vanha tieto), yhtyeineen(vanha tieto)
Ma 18.6.2018
Jussi Roponen(vanha tieto)
Pe 22.6.2018
Ari Lavu(vanha tieto) & Wire(vanha tieto)
La 23.6.2018
Ari Lavu(vanha tieto) & Wire(vanha tieto)
Ma 25.6.2018
Luostarin yhtye(vanha tieto)
Pe 29.6.2018
Tommi Soidinmäki(vanha tieto), Vastakaiku(vanha tieto)
La 30.6.2018
Essex Beat(vanha tieto)
Su 1.7.2018
Oja-Lipasti band(vanha tieto)
Ma 9.7.2018
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto) & Tähtivyö(vanha tieto)
Ma 16.7.2018
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
To 19.7.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ma 23.7.2018
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
Ma 30.7.2018
Luostarin yhtye(vanha tieto)
To 2.8.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
La 4.8.2018
Ari Salo(vanha tieto)
Ma 6.8.2018
Wähäkosket(vanha tieto)
La 11.8.2018
Klaus Koivula(vanha tieto)
Ma 13.8.2018
Rosette(vanha tieto)
Pe 17.8.2018
Tähtitaivas(vanha tieto) & T.T. Purontaka(vanha tieto)
La 18.8.2018
Ramona(vanha tieto), Antti Mäki-Opas(vanha tieto)
Ma 20.8.2018
Keijo Taivainen(vanha tieto), yhtyeineen(vanha tieto)
Pe 24.8.2018
Kari Hirvonen(vanha tieto)
La 25.8.2018
Kata Koivusalo(vanha tieto), Blue Moon(vanha tieto)
Ma 27.8.2018
Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: tango perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
To 30.8.2018
18:15--21:00 tanssikurssi: suljetun otteen startti perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 31.8.2018
Seireenit(vanha tieto)
La 1.9.2018
Merja Uimonen(vanha tieto), Humiko(vanha tieto)
Ma 3.9.2018
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: tango perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 5.9.2018
Kanarian Mikki(vanha tieto)
To 6.9.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: hitaat perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 7.9.2018
Sinitaivas(vanha tieto)
La 8.9.2018
Nina Koivisto band(vanha tieto)
Ma 10.9.2018
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: tango perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 12.9.2018
Antti Särösalo(vanha tieto)
To 13.9.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: hitaat perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 14.9.2018
Ippe Mansikka(vanha tieto), Ippe Mansikan orkesteri(vanha tieto)
La 15.9.2018
Rainer Bollström(vanha tieto) & Graniitti(vanha tieto)
Ma 17.9.2018
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto)
18:15--21:00 tanssikurssi: avoimen otteen startti kaikki, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 19.9.2018
Pia Lång(vanha tieto), Duo(vanha tieto)
To 20.9.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: hitaat perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 21.9.2018
Yölintu(vanha tieto)
La 22.9.2018
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 24.9.2018
Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 26.9.2018
Petri Forsman(vanha tieto)
To 27.9.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 28.9.2018
Myrskytuuli(vanha tieto)
La 29.9.2018
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
Ma 1.10.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
To 4.10.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 5.10.2018
Souvarit(vanha tieto)
La 6.10.2018
Savannah(vanha tieto)
Ma 8.10.2018
Juha Hautaluoma(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 10.10.2018
Ari Salo(vanha tieto)
To 11.10.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 12.10.2018
Jarkko Honkanen(vanha tieto)
La 13.10.2018
Unelma(vanha tieto), Joonas Erkkilä(vanha tieto)
Ma 15.10.2018
Kuunhopea(vanha tieto) & Sari Koivikko(vanha tieto)
To 18.10.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: laivastoswing perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
La 20.10.2018
Rosalie(vanha tieto) & Juhamatti(vanha tieto)
Ma 22.10.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: valssi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 24.10.2018
Solo Velleri(vanha tieto)
To 25.10.2018
Karaoke(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: laivastoswing perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 26.10.2018
Finlanders(vanha tieto)
Duo Ilpo Seppänen(vanha tieto)
La 27.10.2018
Essex Beat(vanha tieto)
Ma 29.10.2018
Luostarin Yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: valssi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 30.10.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 31.10.2018
Tapani Lager(vanha tieto), Jussi Fischer(vanha tieto)
To 1.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: laivastoswing perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 2.11.2018
Teemu Harjukari(vanha tieto), Taivaanrannanmaalarit(vanha tieto)
La 3.11.2018
Ässät(vanha tieto)
Ma 5.11.2018
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: bugg perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: valssi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 6.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 7.11.2018
Solo Tero Jokinen(vanha tieto)
To 8.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 9.11.2018
Tomi Markkola(vanha tieto) & Fernet(vanha tieto)
La 10.11.2018
Eini(vanha tieto)
Ma 12.11.2018
Patajätkä(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: rumba-bolero perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyhumppa perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 13.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 14.11.2018
Charlotta Saari(vanha tieto) & Rami Loukola(vanha tieto)
To 15.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 16.11.2018
Anne Mattila(vanha tieto)
La 17.11.2018
Elonkerjuu(vanha tieto)
Ma 19.11.2018
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
18:45--19:45 tanssikurssi: rumba-bolero perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:50--21:00 tanssikurssi: kävelyhumppa perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 20.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 21.11.2018
Duo Pekka ja Janne(vanha tieto)
To 22.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: salsa perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 23.11.2018
Arja Koriseva(vanha tieto), Fortuna(vanha tieto)
La 24.11.2018
Mikko Mäkeläinen(vanha tieto)
Ma 26.11.2018
Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: rumba-bolero perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 27.11.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 28.11.2018
Sulo Kallio(vanha tieto), Marco Cucinotta(vanha tieto)
To 29.11.2018
18:15--19:30 tanssikurssi: salsa perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 4, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 30.11.2018
Teemu Roivainen(vanha tieto)
La 1.12.2018
FBI-Beat(vanha tieto)
Ma 3.12.2018
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku kertaus, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ti 4.12.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 5.12.2018
Oikeat Soittajat(vanha tieto)
To 6.12.2018
Oikeat Soittajat(vanha tieto)
Pe 7.12.2018
Taikakuu(vanha tieto), Leif Lindeman(vanha tieto), Amore(vanha tieto), Timo Kallio(vanha tieto), konsertti(vanha tieto), konsertti
Leif Lindemanin joulukonsertti(vanha tieto)
La 8.12.2018
Neljä Ruusua(vanha tieto)
Ma 10.12.2018
Rosette(vanha tieto)
Ti 11.12.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 12.12.2018
Mika Peltoniemi(vanha tieto)
To 13.12.2018
Karaoke(vanha tieto)
Pe 14.12.2018
Antti Ahopelto(vanha tieto) & Etiketti(vanha tieto)
La 15.12.2018
Tarja Lunnas(vanha tieto) & Rosso(vanha tieto)
Ma 17.12.2018
Pepe Ernroth(vanha tieto)
Ti 18.12.2018
Karaoke(vanha tieto)
Ke 19.12.2018
Tapio Peltonen(vanha tieto)
To 20.12.2018
Karaoke(vanha tieto)
Pe 21.12.2018
Hurma(vanha tieto)
La 22.12.2018
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
Ti 25.12.2018
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
Ke 26.12.2018
Ari Lavu(vanha tieto) & Wire(vanha tieto)
To 27.12.2018
Karaoke(vanha tieto)
18:15--21:00 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 28.12.2018
Tero Jokinen(vanha tieto), Riverband(vanha tieto)
La 29.12.2018
Dansdax(vanha tieto)
Ma 31.12.2018
Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ke 2.1.2019
Marko Rauhala(vanha tieto)
Pe 4.1.2019
Lemmenlautta(vanha tieto)
La 5.1.2019
Rosalie(vanha tieto) & Juhamatti(vanha tieto)
Ma 7.1.2019
Tero Jokinen(vanha tieto), Riverband(vanha tieto)
18:15--21:00 tanssikurssi: suljetun otteen startti kaikki, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
To 10.1.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: hidas foksi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 11.1.2019
Eija Kantola(vanha tieto) & Omega(vanha tieto)
La 12.1.2019
Channel Four(vanha tieto)
Ma 14.1.2019
Wähäkosket(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 16.1.2019
Petri Forsman(vanha tieto), Petri Forsmanin yhtye(vanha tieto)
To 17.1.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: hidas foksi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 18.1.2019
Pekkaniskan Pojat(vanha tieto)
La 19.1.2019
Risto Nevala(vanha tieto)
Ma 21.1.2019
Erkki Mustikkamäki(vanha tieto), Tähtivyö(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 23.1.2019
Ari Salo(vanha tieto)
To 24.1.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: bolero perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 25.1.2019
Leif Lindeman(vanha tieto) & Amore(vanha tieto)
La 26.1.2019
Anneli Mattila(vanha tieto), Recados(vanha tieto)
Ma 28.1.2019
Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 30.1.2019
Olli Orrenmaa(vanha tieto)
To 31.1.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: bolero perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 1.2.2019
Saija Tuupanen(vanha tieto) & eXmiehet(vanha tieto)
La 2.2.2019
CAPTAIN JACK(vanha tieto), Amorix(vanha tieto)
Ma 4.2.2019
Luostarin yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 6.2.2019
Jokke Kytö(vanha tieto)
To 7.2.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: bolero perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 8.2.2019
Jorma Kääriäinen(vanha tieto)
La 9.2.2019
Anne Mattila(vanha tieto)
Ma 11.2.2019
Marita Saal(vanha tieto) & Olavi Hällbackan yhtye(vanha tieto)
Ke 13.2.2019
Antti Särösalo(vanha tieto)
To 14.2.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 15.2.2019
Yölintu(vanha tieto)
La 16.2.2019
Matti Esko(vanha tieto)
Ma 18.2.2019
Jarmos-yhtye(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 20.2.2019
Charlotta Saari(vanha tieto) & Rami Loukola(vanha tieto)
To 21.2.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 22.2.2019
Jaska Mäkynen(vanha tieto) & Nelostie(vanha tieto)
La 23.2.2019
Tommys(vanha tieto)
Ma 25.2.2019
Seija Rankinen(vanha tieto) & Tähtikavaljeerit(vanha tieto)
Ke 27.2.2019
Vesa Ollinmäki(vanha tieto)
To 28.2.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: foksi perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 1.3.2019
Souvarit(vanha tieto)
La 2.3.2019
Tero Isoniemi(vanha tieto), Kohtalon kuu(vanha tieto)
Ma 4.3.2019
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteet 1, Tuula Nummela. Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 6.3.2019
Martti Peltola(vanha tieto), Tapani Lager(vanha tieto)
To 7.3.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hitaat perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 8.3.2019
Diesel(vanha tieto) & Markku Aro(vanha tieto)
La 9.3.2019
Michael Monroe(vanha tieto)
Ma 11.3.2019
Ippe Mansikan orkesteri(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 13.3.2019
Arvo Pienimäki(vanha tieto), Rami Loukola(vanha tieto)
To 14.3.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hitaat perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 15.3.2019
Heidi Pakarinen(vanha tieto)
La 16.3.2019
Mikko Takala(vanha tieto), Reissarit(vanha tieto)
Ma 18.3.2019
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: salsa perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 20.3.2019
Peltolan pojat(vanha tieto)
To 21.3.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 22.3.2019
Teuvo Oinas(vanha tieto)
La 23.3.2019
Sari Koivikko(vanha tieto) & Kuunhopea(vanha tieto)
Ma 25.3.2019
Luostarin yhtye(vanha tieto)
16:00--19:30 tanssikurssi: salsa perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: valssi perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 27.3.2019
Tapani Lager(vanha tieto), Jussi Fischer(vanha tieto)
To 28.3.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 29.3.2019
Tulipunaruusut(vanha tieto)
La 30.3.2019
Jade's band(vanha tieto)
Ma 1.4.2019
Ässät(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: salsa perusteet 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: valssi perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 3.4.2019
Tero Jokinen(vanha tieto)
To 4.4.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa perusteitten osaajat 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 5.4.2019
FBI-Beat(vanha tieto)
La 6.4.2019
Charles Plogman(vanha tieto), Rosette(vanha tieto)
Ma 8.4.2019
Essex Beat(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyhumppa perusteet 1, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 10.4.2019
Ensti solo band(vanha tieto)
To 11.4.2019
18:15--19:30 tanssikurssi: fusku perusteitten osaajat 3, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa perusteitten osaajat 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Pe 12.4.2019
Finlanders(vanha tieto), Mika Peltoniemi duo(vanha tieto)
La 13.4.2019
Samuli Edelmann(vanha tieto), Orkestra Suora Lähetys(vanha tieto), Keijo Taivainen(vanha tieto), yhtyeineen(vanha tieto)
Ma 15.4.2019
Tanssiorkesteri Luxus(vanha tieto)
18:15--19:30 tanssikurssi: tango perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyhumppa perusteet 2, Tuula Nummela, Kai Tamminen, Tanssiaskeleet ry
Ke 17.4.2019
Kanarian Mikki(vanha tieto)
Pe 19.4.2019
Teemu Roivainen(vanha tieto) & Energia(vanha tieto)
La 20.4.2019
Charlies(vanha tieto)
Su 21.4.2019
A. Aallon rytmiorkesteri(vanha tieto), Velleri solo(vanha tieto)
Ma 22.4.2019
Keijo Rahnasto(vanha tieto), Titan(vanha tieto)
Ke 24.4.2019
Sulo Kallio(vanha tieto), Marco Cucinotta(vanha tieto)
Pe 26.4.2019
Antti Ahopelto(vanha tieto) & Etiketti(vanha tieto)
La 27.4.2019
Teflon Brothers(vanha tieto)
Ma 29.4.2019
Luostarin yhtye(vanha tieto)
Ti 30.4.2019
Onnentähti(vanha tieto), Nina Åkerman(vanha tieto)
Pe 3.5.2019
Janne Tulkki(vanha tieto) & Tulinen Sydän(vanha tieto)
La 4.5.2019
Esa Rintamäki(vanha tieto), Täysikuu(vanha tieto)
Ma 6.5.2019
Wähäkosket(vanha tieto)
Pe 10.5.2019
Riskit Herrat, Mervi Kovero(vanha tieto)
La 11.5.2019
Riskit Herrat
Ma 13.5.2019
Rosette
Pe 17.5.2019
Juha Hautaluoma(vanha tieto), Oja-Lipasti band(vanha tieto)
La 18.5.2019
Tero Jokinen(vanha tieto), Riverband(vanha tieto)
Ma 20.5.2019
Mika Peltoniemi(vanha tieto), Turhat Jätkät(vanha tieto)
Pe 24.5.2019
Savannah(vanha tieto)
La 25.5.2019
Joonas Erkkilä, Unelma
Ma 27.5.2019
Luostarin yhtye(vanha tieto)
Pe 31.5.2019
Antti Sivulan yhtye(vanha tieto)
La 1.6.2019
Uhkapelurit(vanha tieto)
Ma 3.6.2019
Pia Lång(vanha tieto), Meriitti(vanha tieto)
Pe 7.6.2019
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen(vanha tieto)
La 8.6.2019
Merja Uimonen, Humiko(vanha tieto)
Ma 10.6.2019
Pepe Enroth, Caravan
Pe 14.6.2019
Tero Isoniemi(vanha tieto), Kohtalon kuu(vanha tieto)
La 15.6.2019
Jarmos
Ma 17.6.2019
Nina Koivisto band(vanha tieto)
La 22.6.2019
Yötaivas