Härmän Kylpylä (Kauhava)

Pe 13.4.2007
Rosso & Tarja Lunnas
La 14.4.2007
Klamydia, Juha Niemi
Ma 16.4.2007
Tulipunaruusut
Ke 18.4.2007
Euroset & Seppo Salminen
Pe 20.4.2007
Sesam & Antti Raiski
La 21.4.2007
Reppurit
Ma 23.4.2007
Jarmos-yhtye
Ke 25.4.2007
Janne Laine
Pe 27.4.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 28.4.2007
Köpi Koski ja Projekti
Ma 30.4.2007
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 2.5.2007
Bolero
Pe 4.5.2007
Omega & Eija Kantola
La 5.5.2007
Simo ja Humppasouvarit, Gebardi
Ma 7.5.2007
Sinikuu
Ke 9.5.2007
Ajattomat
Pe 11.5.2007
Federal & Maarit Peltoniemi
La 12.5.2007
Koralli
Ma 14.5.2007
Yöjuoksu
Ke 16.5.2007
Mustat kitarat & Jaana Ilkkala
Pe 18.5.2007
Unelmavävyt
La 19.5.2007
Aurora, Pirjo Ojaniemi
Ma 21.5.2007
Markus Sextet
Ke 23.5.2007
Titan & Keijo Rahnasto
Pe 25.5.2007
Channel Four
La 26.5.2007
Senaattori
Ma 28.5.2007
Makuuni
Ke 30.5.2007
Klaus Koivula
Pe 1.6.2007
Väriloiste
La 2.6.2007
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 4.6.2007
Eino Luostarin yhtye & Heikki Puronvarsi
Ke 6.6.2007
Fresco
Pe 8.6.2007
Mistral & Anne Mattila
La 9.6.2007
KoskiMäet
Ma 11.6.2007
Jussi Fischer
Ke 13.6.2007
Wähäkosket
Pe 15.6.2007
Savannah & Tuija Mäensivu
La 16.6.2007
Meriitti & Pia Lång
Ma 18.6.2007
Kari Pienimäen yhtye
Ke 20.6.2007
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Pe 22.6.2007
J-P Team
La 23.6.2007
BlueStar
Ma 25.6.2007
Nasma Team
Ke 27.6.2007
Kahden keikka
Pe 29.6.2007
Mega & Pekka Haapala
La 30.6.2007
Asko Järvelän yhtye
Ma 2.7.2007
Hannu Lepistön yhtye
Ke 4.7.2007
Petri Forsmanin yhtye
Pe 6.7.2007
Tarmo Malila ja Täysikuu
La 7.7.2007
Romance
Ma 9.7.2007
Tommys & Charles Plogman
Ke 11.7.2007
Janne Laine
Pe 13.7.2007
Kapris
La 14.7.2007
Antti Sivulan yhtye
Ma 16.7.2007
Eino Luostarin yhtye & Heikki Puronvarsi
Ke 18.7.2007
Kalevi Suntilan yhtye
Pe 20.7.2007
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 21.7.2007
Atomi
Ma 23.7.2007
Moliéndo, Juhamatti
Ke 25.7.2007
Ramona & Marko Karvonen
Pe 27.7.2007
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 28.7.2007
Forte
Ma 30.7.2007
Kalevi Suntilan yhtye & Jussi Fischer
Ke 1.8.2007
Onnenhetki
Pe 3.8.2007
Harri Lehtonen & Silver
La 4.8.2007
Makuuni
Ma 6.8.2007
Noiser, Kari Piironen
Ke 8.8.2007
Vonkamiehet, Moliéndo
Pe 10.8.2007
Rolex
La 11.8.2007
Ramona & Antti Mäki-Opas
Ma 13.8.2007
BlueStar
Ke 15.8.2007
Villi yö
Pe 17.8.2007
Ajattomat
La 18.8.2007
Muuttolinnut
Ma 20.8.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ke 22.8.2007
Wähäkosket
Pe 24.8.2007
Lumipallo, Pallosalama & Marko Lämsä
La 25.8.2007
Reppurit
Ma 27.8.2007
Eino Luostarin yhtye & Heikki Puronvarsi
Ke 29.8.2007
Bolero
Pe 31.8.2007
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 1.9.2007
KoskiMäet
Ma 3.9.2007
Reissarit & Mikko Takala
Ke 5.9.2007
Fresco
Pe 7.9.2007
Tornados & Saija Tuupanen
Ma 10.9.2007
Jarmos-yhtye
Ke 12.9.2007
Simo ja Humppasouvarit
Pe 14.9.2007
Leasing & Lea Laven
La 15.9.2007
Galaxy
Ma 17.9.2007
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 19.9.2007
Yötaivas
Pe 21.9.2007
Resiina & Juha Metsäperä
La 22.9.2007
Soittorasia & Juha Niemi
Ma 24.9.2007
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 26.9.2007
J-P Team
Pe 28.9.2007
Horizone & Matti ja Teppo
La 29.9.2007
Elixir
Ma 1.10.2007
Eino Luostarin yhtye & Heikki Puronvarsi
Ke 3.10.2007
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Pe 5.10.2007
Rosso & Tarja Lunnas
La 6.10.2007
Reivox & Erkki Mustikkamäki
Ma 8.10.2007
Jamset & Antti Vanninen
Ke 10.10.2007
Makuuni
Pe 12.10.2007
Karavaani & Susanna Heikki
La 13.10.2007
Hannu Lepistön yhtye
Ma 15.10.2007
Wähäkosket
Ke 17.10.2007
Meriitti & Pia Lång
Pe 19.10.2007
Finlanders
La 20.10.2007
Mamba, Klaus Koivula
Ma 22.10.2007
Raimo Ollinkankaan yhtye & Kauko Simonen
Ke 24.10.2007
Bolero
Pe 26.10.2007
Fernet & Tomi Markkola
La 27.10.2007
Tarmo Malila
Ma 29.10.2007
Noiser & Keijo Maunus
Ke 31.10.2007
Vonkamiehet
Pe 2.11.2007
Mistral & Anne Mattila
La 3.11.2007
Muuttolinnut
Ma 5.11.2007
Väriloiste
Ke 7.11.2007
Sinikuu
Pe 9.11.2007
Sesam & Antti Raiski
La 10.11.2007
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 12.11.2007
Ninaco & Nina Koivisto
Ke 14.11.2007
Jussi Fischer
Pe 16.11.2007
Souvarit
La 17.11.2007
Taiga
Ma 19.11.2007
Linnut & Arja Havakka
Ke 21.11.2007
Janne Laine
Pe 23.11.2007
Tommys & Charles Plogman
La 24.11.2007
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ma 26.11.2007
Senaattori
Ke 28.11.2007
Rolex
Pe 30.11.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 1.12.2007
Savannah
Ma 3.12.2007
Atomi
Ke 5.12.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 7.12.2007
Safir & Marion Rung
La 8.12.2007
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ma 10.12.2007
Yöjuoksu
Ke 12.12.2007
KoskiMäet
Pe 14.12.2007
Voimaorkesteri
La 15.12.2007
Fantasy & Vesa Oksanen, Petri Forsmanin yhtye, Antti Ahopelto, konsertti
Ma 17.12.2007
Eino Luostarin yhtye
Ke 19.12.2007
Valio ja Kaarina
Pe 21.12.2007
Kahden keikka
Ti 25.12.2007
Forte
Ke 26.12.2007
Timangi & Juhamatti
Pe 28.12.2007
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 29.12.2007
Fresco
Ma 31.12.2007
Lumipallo & Henri Stenroth
Ke 2.1.2008
Duo Veijarit
Pe 4.1.2008
Must & Mikael Konttinen
La 5.1.2008
Galaxy
Ma 7.1.2008
Bolero & Jussi Fischer
Ke 9.1.2008
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Pe 11.1.2008
Menox & Kaija Lustila
La 12.1.2008
BlueStar
Ma 14.1.2008
Rosette
Ke 16.1.2008
Kaksi kitaraa
Pe 18.1.2008
Heli Ruotsalainen
La 19.1.2008
Hausmylly, Tapani Lager & Martti Peltola
Ma 21.1.2008
Flamingo & Jari Grek
Ke 23.1.2008
Barbarello
Pe 25.1.2008
Taikakuu
La 26.1.2008
Wähäkosket
Ma 28.1.2008
Savannah
Ke 30.1.2008
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 1.2.2008
Noiser & Keijo Maunus
La 2.2.2008
Sonetti & Ilkka Hakala, Meriitti & Pia Lång
Ma 4.2.2008
Eino Luostarin yhtye
Ke 6.2.2008
Klaus Koivula duo
Pe 8.2.2008
Omega & Eija Kantola
La 9.2.2008
Kalevi Suntila trio
Ma 11.2.2008
Reissarit & Mikko Takala
Ke 13.2.2008
Janne Laine duo
Pe 15.2.2008
Varjokuva
La 16.2.2008
Esa Roponen, Juha Tapio
Ma 18.2.2008
Risto Nevala
Ke 20.2.2008
Antti Sivula duo
Pe 22.2.2008
Paratiisi & Kaija Pohjola
La 23.2.2008
Makuuni
Ma 25.2.2008
Kilimanjaro & Timo Luostari
Ke 27.2.2008
Valio ja Kaarina
Pe 29.2.2008
Petoman & Tommi Soidinmäki
La 1.3.2008
Reivox & Erkki Mustikkamäki
Ma 3.3.2008
Bolero & Jussi Fischer
Ke 5.3.2008
Hannu Lepistö duo
Pe 7.3.2008
Rosso & Tarja Lunnas
La 8.3.2008
, Duo Pekka Roiko
Ma 10.3.2008
Ässät
Ke 12.3.2008
Petri Forsman duo
Pe 14.3.2008
Tommys & Charles Plogman
La 15.3.2008
Onnenhetki
Ma 17.3.2008
Senaattori
Ke 19.3.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 21.3.2008
Tanssiorkesteri Luxus
La 22.3.2008
J-P Team duo
Su 23.3.2008
Roadsters duo
Ma 24.3.2008
Yötaivas
Ke 26.3.2008
Forte
Pe 28.3.2008
NeljänSuora
La 29.3.2008
KoskiMäet
Ma 31.3.2008
Rolex
Ke 2.4.2008
Harri Lehtonen & Silver
Pe 4.4.2008
Sesam & Antti Raiski
La 5.4.2008
Fresco
Ma 7.4.2008
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ke 9.4.2008
Kahden keikka
Pe 11.4.2008
Mistral & Anne Mattila
La 12.4.2008
Miljoonasade, Seppo Hietala
Ma 14.4.2008
Kari Piironen
Ke 16.4.2008
KuuMoon
Pe 18.4.2008
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 19.4.2008
Atomi
Ma 21.4.2008
Eino Luostarin yhtye
Ke 23.4.2008
Keijo Rahnasto duo
Pe 25.4.2008
Federal & Maarit Peltoniemi
La 26.4.2008
Wähäkosket
Ma 28.4.2008
Mega & Pekka Haapala
Ke 30.4.2008
Nasma Team
Pe 2.5.2008
Finlanders
La 3.5.2008
Kilu Hietalan yhtye
Ma 5.5.2008
BlueStar
Ke 7.5.2008
Kaksi kitaraa
Pe 9.5.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 10.5.2008
Kinset
Ma 12.5.2008
Bolero
Ke 14.5.2008
Jussi Roposen yhtye
Pe 16.5.2008
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 17.5.2008
Tarmo Malila
Ma 19.5.2008
Ajattomat
Ke 21.5.2008
Hannu Viitala duo
Pe 23.5.2008
Väriloiste
Ma 26.5.2008
Jarmos-yhtye
Ke 28.5.2008
Soittorasia & Juha Niemi
Pe 30.5.2008
Tanssiorkesteri Luxus
La 31.5.2008
Sateenkaari & Teemu Lehtola
Ma 2.6.2008
Nina Koivisto
Ke 4.6.2008
Kanarian Mikki
Pe 6.6.2008
Timangi
La 7.6.2008
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Timo Leppänen
Ma 9.6.2008
Eino Luostarin yhtye
Ke 11.6.2008
Duo Veijarit
Pe 13.6.2008
Villi yö
La 14.6.2008
Simo ja Humppasouvarit
Ma 16.6.2008
Euroset & Seppo Salminen
Pe 20.6.2008
Romance
La 21.6.2008
Antti Sivulan yhtye
Ma 23.6.2008
Ramona & Antti Mäki-Opas
Pe 27.6.2008
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 28.6.2008
Onnenhetki
Ma 30.6.2008
Noiser & Keijo Maunus
Pe 4.7.2008
Meriitti & Pia Lång
La 5.7.2008
Olavi Anttilan yhtye & Aira Kontiainen
Ma 7.7.2008
Helminauha
Pe 11.7.2008
Wähäkosket
La 12.7.2008
Kilu Hietalan yhtye
Ma 14.7.2008
Bolero & Jussi Fischer
Pe 18.7.2008
Petri Forsmanin yhtye
La 19.7.2008
Forte
Ma 21.7.2008
Jukka Hallikainen
Pe 25.7.2008
Iskuorkesteri, Janne Laine
La 26.7.2008
Keijo Rahnaston yhtye
Ma 28.7.2008
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 1.8.2008
Jarmos-yhtye
La 2.8.2008
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Ma 4.8.2008
Tommys & Charles Plogman
La 9.8.2008
Reivox & Erkki Mustikkamäki
Ma 11.8.2008
Eino Luostarin yhtye
Pe 15.8.2008
Makuuni
La 16.8.2008
BlueStar
Ma 18.8.2008
Yönkiitäjät & Tomi Loukkola
Ke 20.8.2008
Valio ja Kaarina
Pe 22.8.2008
Elixir & Virpi Piippo
Ma 25.8.2008
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ke 27.8.2008
J-P Team duo
Pe 29.8.2008
Markus Sextet
La 30.8.2008
Feelings
Ma 1.9.2008
Ajattomat
Ke 3.9.2008
Barbarello
Pe 5.9.2008
Omega & Eija Kantola
La 6.9.2008
Atomi
Ma 8.9.2008
Kilimanjaro & Timo Luostari
Ke 10.9.2008
Mauri Niemen duo
Pe 12.9.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 13.9.2008
Fresco
Ma 15.9.2008
Bolero & Jussi Fischer, Tanssiorkesteri Luxus
Ke 17.9.2008
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 19.9.2008
Timangi & Juhamatti
La 20.9.2008
Menneisyyden vangit, Esa Roponen
Ma 22.9.2008
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ke 24.9.2008
Jari ja Junnu
Pe 26.9.2008
Taikakuu
La 27.9.2008
Hannu Mahlamäki ja Sunset
Ma 29.9.2008
Yötaivas
Ke 1.10.2008
KuuMoon
Pe 3.10.2008
Pekkaniskan Pojat
La 4.10.2008
Onnenhetki
Ma 6.10.2008
Eino Luostarin yhtye
Ke 8.10.2008
Petri Forsman
Pe 10.10.2008
Fernet & Tomi Markkola
La 11.10.2008
Iskuorkesteri & Janne Laine
Ma 13.10.2008
Nina Koivisto
Ke 15.10.2008
Kahden keikka
Pe 17.10.2008
Mistral & Anne Mattila
La 18.10.2008
Wähäkosket
Ma 20.10.2008
Tulipunaruusut
Ke 22.10.2008
Kaksi kitaraa
Pe 24.10.2008
Nelostie & Jaska Mäkynen
La 25.10.2008
Movetron, Klaus Koivula solo
Ma 27.10.2008
Senaattori
Ke 29.10.2008
Titan & Keijo Rahnasto
Pe 31.10.2008
Tommys & Charles Plogman
La 1.11.2008
KoskiMäet
Ma 3.11.2008
Savannah
Ke 5.11.2008
Jussi Roposen yhtye
Pe 7.11.2008
Rosso & Tarja Lunnas
La 8.11.2008
Tapani Lager & Martti Peltola, Katri Ylander
Ma 10.11.2008
Väriloiste
Ke 12.11.2008
Valio ja Kaarina
Pe 14.11.2008
Finlanders
La 15.11.2008
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 17.11.2008
Bolero & Jussi Fischer
Ke 19.11.2008
Harri Lehtonen & Silver
Pe 21.11.2008
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 22.11.2008
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ma 24.11.2008
Avec
Ke 26.11.2008
Mexican & Rita Heiter
Pe 28.11.2008
NeljänSuora
La 29.11.2008
Noiser & Keijo Maunus
Ma 1.12.2008
Rolex
Ke 3.12.2008
Duo Pekka Roiko
Pe 5.12.2008
Helmenkalastajat
La 6.12.2008
Reissarit & Mikko Takala
Ma 8.12.2008
Ramona & Antti Mäki-Opas
Ke 10.12.2008
J-P Team
Pe 12.12.2008
Onnenmaa & Kari Vepsä
La 13.12.2008
Timangi & Juhamatti
Ma 15.12.2008
Eino Luostari
Ke 17.12.2008
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 19.12.2008
Rosette
La 20.12.2008
Kilimanjaro & Timo Luostari
Ma 22.12.2008
Kalevi Suntila
To 25.12.2008
Forte
Pe 26.12.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 27.12.2008
Makuuni
Ma 29.12.2008
Huuma
Ke 31.12.2008
Antti Ahopelto
Pe 2.1.2009
Mutkattomat & Eki Jantunen
Ma 5.1.2009
Yönkiitäjät
Ke 7.1.2009
Barbarello
Pe 9.1.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 10.1.2009
Rolex, Villi yö
Ma 12.1.2009
BlueStar
Ke 14.1.2009
Roadsters
Pe 16.1.2009
Taikakuu
La 17.1.2009
Welhot, Sara
Ma 19.1.2009
Tommys & Charles Plogman
Ke 21.1.2009
Hannu Viitala duo
Pe 23.1.2009
Syke
La 24.1.2009
Atomi
Ma 26.1.2009
Eino Luostarin yhtye
Ke 28.1.2009
Petri Forsman duo
Pe 30.1.2009
Paratiisi & Kaija Pohjola
La 31.1.2009
Wähäkosket
Ma 2.2.2009
Bolero & Jussi Fischer
Ke 4.2.2009
Kaksi kitaraa
Pe 6.2.2009
Varjokuva
La 7.2.2009
Jarmos-yhtye
Ma 9.2.2009
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 11.2.2009
J-P Team
Pe 13.2.2009
Tony Montana Band
La 14.2.2009
Happoradio, Soittorasia & Juha Niemi
Ma 16.2.2009
Noiser & Keijo Maunus
Ke 18.2.2009
Pentti Kuparinen duo
Pe 20.2.2009
Sesam & Antti Raiski
La 21.2.2009
Makuuni, Juha Tapio
Ma 23.2.2009
Eino Luostarin yhtye
Ke 25.2.2009
Valio ja Kaarina
Pe 27.2.2009
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 28.2.2009
KoskiMäet & Esa Rintamäki
Ma 2.3.2009
Oja-Lipasti band
Ke 4.3.2009
Mauri Niemen duo
Pe 6.3.2009
Kaikko Band & Marion Rung
La 7.3.2009
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ma 9.3.2009
Ajattomat
Ke 11.3.2009
KuuMoon
Pe 13.3.2009
Rosso & Tarja Lunnas
La 14.3.2009
Ilkka Alanko & Ari Salo
Ma 16.3.2009
Caminito & Kari Piironen
Ke 18.3.2009
Heikki Kotila duo
Pe 20.3.2009
Pekkaniskan Pojat
La 21.3.2009
Hannu Mahlamäki ja Sunset
Ma 23.3.2009
Eino Luostarin yhtye
Ke 25.3.2009
Kahden keikka
Pe 27.3.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 28.3.2009
Janne Laine
Ma 30.3.2009
Avec
Ke 1.4.2009
Jari ja Junnu
Pe 3.4.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
La 4.4.2009
Reivox & Erkki Mustikkamäki
Ma 6.4.2009
Savannah
Ke 8.4.2009
Tapani Lager & Martti Peltola
Pe 10.4.2009
Timangi & Juhamatti
La 11.4.2009
La Strada & Umberto Marcato, Kalevi Suntila
Su 12.4.2009
Nina Koivisto
Ma 13.4.2009
Väriloiste
Ke 15.4.2009
T. Alahäivälä duo
Pe 17.4.2009
Mistral & Anne Mattila
La 18.4.2009
Onnenhetki
Ma 20.4.2009
Eino Luostarin yhtye
Ke 22.4.2009
Titan & Keijo Rahnasto
Pe 24.4.2009
FBI-beat & Markus Törmälä
La 25.4.2009
Uniklubi, Klaus Koivula
Ma 27.4.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 29.4.2009
Welhot
To 30.4.2009
Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 1.5.2009
Nelostie & Jaska Mäkynen
La 2.5.2009
Fresco
Ma 4.5.2009
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ke 6.5.2009
Valio ja Kaarina
Pe 8.5.2009
Elixir & Virpi Piippo
La 9.5.2009
Kilu Hietala
Ma 11.5.2009
Yötaivas
Ke 13.5.2009
Sulo Kallio
Pe 15.5.2009
Kilimanjaro & Timo Luostari
La 16.5.2009
Villi yö
Ma 18.5.2009
Eino Luostarin yhtye
Ke 20.5.2009
J-P Team
Pe 22.5.2009
Tanssiorkesteri Luxus
La 23.5.2009
Sinikuu
Ma 25.5.2009
Bolero & Jussi Fischer
Ke 27.5.2009
Arvo Pienimäki duo
Pe 29.5.2009
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 30.5.2009
Kinset
Ma 1.6.2009
Nasma Team
Ke 3.6.2009
Eino Luostari
Pe 5.6.2009
Reissarit & Mikko Takala
La 6.6.2009
Simo ja Humppasouvarit
Ma 8.6.2009
Rosette
Ke 10.6.2009
J-P Team & Mauri Niemi
Pe 12.6.2009
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 13.6.2009
Kotka Big Band
Ma 15.6.2009
Wähäkosket
Ke 17.6.2009
Oja-Lipasti band & Marko Maunuksela
Pe 19.6.2009
Huuma
La 20.6.2009
BlueStar
Ma 22.6.2009
Eino Luostarin yhtye
Ke 24.6.2009
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 26.6.2009
Rolex
La 27.6.2009
KoskiMäet & Esa Rintamäki
Ma 29.6.2009
Euroset
Pe 3.7.2009
Muuttolinnut
La 4.7.2009
Jussi Roponen
Ma 6.7.2009
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 10.7.2009
Dolores
La 11.7.2009
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Ma 13.7.2009
Noiser, Keijo Maunus
Pe 17.7.2009
Lakeuren rengit, Matti Kujanpää
La 18.7.2009
Elixir
Ma 20.7.2009
Tommys & Charles Plogman
Pe 24.7.2009
Tosimiehet
La 25.7.2009
Wähäkosket
Ma 27.7.2009
Väriloiste
Pe 31.7.2009
Harri ja Coronet
La 1.8.2009
Atomi
Ma 3.8.2009
Eino Luostari
Pe 7.8.2009
Yönkiitäjät & Tomi Loukkola
La 8.8.2009
Kalevi Suntila trio
Ma 10.8.2009
Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Pe 14.8.2009
Sateenkaari
La 15.8.2009
Sateenkaari
Ma 17.8.2009
Oja-Lipasti band
Ke 19.8.2009
Valio ja Kaarina
Pe 21.8.2009
Punainen kitara & Seppo Tammilehto
La 22.8.2009
Fresco
Ma 24.8.2009
Avec
Ke 26.8.2009
Barbarello
Pe 28.8.2009
Horizone & Matti ja Teppo
La 29.8.2009
Tähtiartisti-laulukilpailun alkukilpailu
Ma 31.8.2009
Nina Koivisto
Ke 2.9.2009
Harri Lehtonen & Silver
Pe 4.9.2009
Suvi Teräsniska
La 5.9.2009
Makuuni
Ma 7.9.2009
Ajattomat
Ti 8.9.2009
Bolero & Pentti Nummi
Ke 9.9.2009
Bolero & Pentti Nummi
Pe 11.9.2009
Ässät
Ma 14.9.2009
Savannah
Ke 16.9.2009
Petri Forsman
Pe 18.9.2009
Petoman & Tommi Soidinmäki
La 19.9.2009
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali
Ma 21.9.2009
Eino Luostari
Ke 23.9.2009
Kanarian Mikki
Pe 25.9.2009
Nelostie & Jaska Mäkynen
La 26.9.2009
Popeda, Juha Niemi
Ma 28.9.2009
Bolero & Jussi Fischer
Ke 30.9.2009
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Pe 2.10.2009
Taikakuu
La 3.10.2009
Onnenhetki
Ma 5.10.2009
Wähäkosket
Ke 7.10.2009
Janne Laine
Pe 9.10.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 10.10.2009
Jarmos-yhtye
Ma 12.10.2009
Noiser, Keijo Maunus
Ke 14.10.2009
Mauri Niemen duo
Pe 16.10.2009
Helmenkalastajat
La 17.10.2009
Fintelligens, Klaus Koivula
Ma 19.10.2009
Rolex
Ke 21.10.2009
Rosalie duo, Kimmo Mänty
Pe 23.10.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 24.10.2009
Esa Rintamäki
Ma 26.10.2009
Eino Luostari
Ke 28.10.2009
Forte
Pe 30.10.2009
Rosso & Tarja Lunnas
La 31.10.2009
Villi yö
Ma 2.11.2009
Kilimanjaro & Timo Luostari
Ke 4.11.2009
J-P Team duo
Pe 6.11.2009
Riku Niemi Orchestra & Mikael Konttinen, Ilta & Janne Tulkki, konsertti
La 7.11.2009
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Riku Niemi Orchestra & Mikael Konttinen, konsertti
Ma 9.11.2009
Rosette
Ke 11.11.2009
Kahden keikka
Pe 13.11.2009
Pekkaniskan Pojat
La 14.11.2009
The Boys & Jussi Raittinen, Tanssiorkesteri Luxus
Ma 16.11.2009
BlueStar
Ke 18.11.2009
Jari ja Junnu
Pe 20.11.2009
Mistral & Anne Mattila
La 21.11.2009
Tanssittajat
Ma 23.11.2009
Eino Luostari
Ke 25.11.2009
Arvo Pienimäki duo
Pe 27.11.2009
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 28.11.2009
Kaksi kitaraa, Hurriganes & Remu Aaltonen
Ma 30.11.2009
Yötaivas
Ke 2.12.2009
Erkki Mustikkamäki duo
Pe 4.12.2009
Souvarit
La 5.12.2009
Cafe Dynamite & Frederik, Janne Laine
Ma 7.12.2009
Raimo Erkinheimon yhtye
Ke 9.12.2009
Jussi Roponen duo
Pe 11.12.2009
Timangi & Juhamatti
La 12.12.2009
Myrskytuuli
Ma 14.12.2009
Eino Luostari
Ke 16.12.2009
Lakeuren rengit, Matti Kujanpää
Pe 18.12.2009
FBI-beat & Markus Törmälä
La 19.12.2009
Welhot
Ma 21.12.2009
Bolero & Jussi Fischer
Ke 23.12.2009
Tapani Lager & Martti Peltola duo
Pe 25.12.2009
Wähäkosket
La 26.12.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ma 28.12.2009
Sininen tie
Ke 30.12.2009
Pia Lång duo
To 31.12.2009
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Pe 1.1.2010
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi
La 2.1.2010
Huuma
Ma 4.1.2010
Ajattomat
Ke 6.1.2010
Barbarello
Pe 8.1.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 9.1.2010
Onnenhetki
Ma 11.1.2010
Avec
Ke 13.1.2010
Kahden keikka
Pe 15.1.2010
Tähtiartisti-laulukilpailu
La 16.1.2010
Tähtiartisti-laulukilpailu
Ma 18.1.2010
Eino Luostari
Ke 20.1.2010
Jari ja Junnu
Pe 22.1.2010
Tommys & Charles Plogman
La 23.1.2010
Makuuni
Ma 25.1.2010
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Ke 27.1.2010
KuuMoon
Pe 29.1.2010
La Strada & Anita Hirvonen
La 30.1.2010
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni, Movetron
Ma 1.2.2010
Rosette & Kaija Lustila
Ke 3.2.2010
Aarre Loukkola
Pe 5.2.2010
Taikakuu
La 6.2.2010
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 8.2.2010
Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Ke 10.2.2010
Forte
Pe 12.2.2010
Ilta & Janne Tulkki
La 13.2.2010
Senaattori & Erkki Kivelä, Halavatun papat
Ma 15.2.2010
Eino Luostari
Ke 17.2.2010
Titan & Keijo Rahnasto
Pe 19.2.2010
Sinitaivas
Ma 22.2.2010
Rolex
Ke 24.2.2010
Arvo Pienimäki duo
Pe 26.2.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 27.2.2010
Dingo, Ensti solo band
Ma 1.3.2010
Timangi & Juhamatti
Ke 3.3.2010
Kalevi Suntila
Pe 5.3.2010
Souvarit
La 6.3.2010
Wähäkosket
Ma 8.3.2010
Dolores
Ke 10.3.2010
Rosalie duo
Pe 12.3.2010
Finlanders, Ari Salo
La 13.3.2010
Venetsia, Janne Laine
Ma 15.3.2010
Bolero & Jussi Fischer
Ke 17.3.2010
J-P Team duo
Pe 19.3.2010
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ma 22.3.2010
Eino Luostari
Ke 24.3.2010
Tarmo Malilan duo
Pe 26.3.2010
Mistral & Anne Mattila
La 27.3.2010
Klamydia, Ensti solo band
Ma 29.3.2010
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 31.3.2010
Jari ja Junnu
Pe 2.4.2010
Rosso & Tarja Lunnas
La 3.4.2010
Tanssittajat
Su 4.4.2010
Reissarit & Mikko Takala
Ma 5.4.2010
Savannah
Ke 7.4.2010
Merja Uimonen duo
Pe 9.4.2010
Petoman & Tomi Markkola & Tommi Soidinmäki
La 10.4.2010
Esa Rintamäki
Ma 12.4.2010
Eino Luostari
Ke 14.4.2010
Lakeuren rengit, Matti Kujanpää
Pe 16.4.2010
Varjokuva
La 17.4.2010
Ramona & Antti Mäki-Opas
Ma 19.4.2010
Rosette & Tiina Ruuska
Ke 21.4.2010
Duo Noppa
Pe 23.4.2010
Pekkaniskan Pojat
La 24.4.2010
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ma 26.4.2010
Fresco
Ke 28.4.2010
Onnenhetki
Pe 30.4.2010
NeljänSuora
La 1.5.2010
Yötaivas
Ma 3.5.2010
Bolero & Jussi Fischer
Ke 5.5.2010
Kahden keikka
Pe 7.5.2010
Horizone & Matti ja Teppo
Ma 10.5.2010
Eino Luostari
Ke 12.5.2010
Barbarello
Pe 14.5.2010
Kilimanjaro & Timo Luostari
La 15.5.2010
Ensti solo band, Tohtori No
Ma 17.5.2010
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 19.5.2010
Kanarian Mikki
Pe 21.5.2010
Villi yö
La 22.5.2010
Rosalie, Kimmo Mänty
Ma 24.5.2010
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 26.5.2010
Kalevi Suntila
Pe 28.5.2010
Sonetti & Ilkka Hakala
La 29.5.2010
Petri Forsmanin yhtye
Ma 31.5.2010
Oja-Lipasti band & Marko Maunuksela
Ke 2.6.2010
Aarre Loukkola duo
Pe 4.6.2010
J-P Team & Mauri Niemi
La 5.6.2010
Nina Koivisto
Ma 7.6.2010
Tommys & Charles Plogman
Ke 9.6.2010
Forte
Pe 11.6.2010
Ajattomat
La 12.6.2010
Trio Pilke
Ma 14.6.2010
Ramona & Antti Mäki-Opas
Ke 16.6.2010
KuuMoon
Pe 18.6.2010
Makuuni
Ma 21.6.2010
Eino Luostari
Ke 23.6.2010
Pia Lång duo
Pe 25.6.2010
Venetsia, Janne Laine
La 26.6.2010
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi
Ma 28.6.2010
Kilu Hietalan yhtye
Pe 2.7.2010
Harri ja Coronet
Ma 5.7.2010
Gulliver Travellers & Markku Laamanen
Pe 9.7.2010
Savannah
La 10.7.2010
Menox
Ma 12.7.2010
Ässät
Pe 16.7.2010
Fresco
La 17.7.2010
Yönkiitäjät & Tomi Loukkola
Ma 19.7.2010
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Pe 23.7.2010
Rolex
La 24.7.2010
Jarmos-yhtye
Ma 26.7.2010
Eino Luostari
Pe 30.7.2010
Tanssiorkesteri Luxus
La 31.7.2010
Simo ja Humppasouvarit
Ma 2.8.2010
Hänen orkesterinsa, Mr Kela
Pe 6.8.2010
Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
La 7.8.2010
Erkki Mustikkamäki
Ma 9.8.2010
Esa Rintamäki
Ke 11.8.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 13.8.2010
Avec
Ma 16.8.2010
Titan & Keijo Rahnasto
Ke 18.8.2010
Jari ja Junnu
Pe 20.8.2010
Caminito & Kari Piironen
La 21.8.2010
Noiser, Keijo Maunus
Ma 23.8.2010
Kalevi Suntila
Ke 25.8.2010
Sulo Kallio duo
Pe 27.8.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
La 28.8.2010
Sininen tie
Ma 30.8.2010
Eino Luostari
Ke 1.9.2010
Kanarian Mikki
Pe 3.9.2010
Nelinpeli & Mikael Konttinen
La 4.9.2010
Reissarit & Mikko Takala
Ma 6.9.2010
Kilimanjaro & Timo Luostari
Ke 8.9.2010
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 10.9.2010
Antti Tammilehdon yhtye
La 11.9.2010
Venetsia & Janne Laine
Ma 13.9.2010
Väriloiste
Ke 15.9.2010
Timo Kallio solo
Pe 17.9.2010
Hannu Karjalainen Group & Matti Esko
La 18.9.2010
Menneisyyden vangit, Freeman & Virve Rosti
Su 19.9.2010
Anne Mattila, konsertti
Ma 20.9.2010
Nelostie & Jaska Mäkynen
Pe 24.9.2010
Koivu & Marita Taavitsainen
La 25.9.2010
Huuma
Ma 27.9.2010
Eino Luostari
Ke 29.9.2010
Jussi Roponen solo
Pe 1.10.2010
Taikakuu
La 2.10.2010
Olavi Hällbackan yhtye
Ma 4.10.2010
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Ke 6.10.2010
Klaus Koivula solo
Pe 8.10.2010
Helmenkalastajat, Ilmavoimien soittokunta & Mia Leivo, konsertti
La 9.10.2010
Savannah
Ma 11.10.2010
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 13.10.2010
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 15.10.2010
Rosette & Kaija Lustila
La 16.10.2010
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 18.10.2010
Lakeuren rengit, Matti Kujanpää
Pe 22.10.2010
Pekkaniskan Pojat
La 23.10.2010
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali
Ma 25.10.2010
Eino Luostarin yhtye
Ke 27.10.2010
Petri Forsman solo
Pe 29.10.2010
Tommys & Charles Plogman
La 30.10.2010
Popeda, Ensti solo band
Ma 1.11.2010
Fantasia & Arto Nuotio
Ke 3.11.2010
Ari Salo
Pe 5.11.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 6.11.2010
Laura Voutilainen
Ma 8.11.2010
Onnenhetki
Ke 10.11.2010
Jukka Mäntylä solo
Pe 12.11.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 13.11.2010
Boogie, Tanssiryhmä Lamourettes
Ma 15.11.2010
Rosette
Ke 17.11.2010
Kalevi Suntila solo
Pe 19.11.2010
Ilta & Janne Tulkki
La 20.11.2010
, Ensti solo band
Ma 22.11.2010
Timangi & Juhamatti
Ke 24.11.2010
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 26.11.2010
Diesel & Markku Aro
La 27.11.2010
Wähäkosket
Ma 29.11.2010
Eino Luostari
Ke 1.12.2010
Klaus Koivula
Pe 3.12.2010
Sinitaivas
La 4.12.2010
Nasma Team
Su 5.12.2010
FBI-beat & Markus Törmälä
Ma 6.12.2010
Bolero & Jussi Fischer
Pe 10.12.2010
Fantasia & Marko Maunuksela
La 11.12.2010
Senaattori, Ile Kallio & Kaija Kärkinen
Ma 13.12.2010
Rosalie
Ke 15.12.2010
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 17.12.2010
Rosso & Tarja Lunnas
La 18.12.2010
Tarja Raivio
Ma 20.12.2010
Jussi Roponen
Ke 22.12.2010
Timo Kallio solo
La 25.12.2010
Meriitti & Pia Lång
Su 26.12.2010
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 27.12.2010
Eino Luostari
Ke 29.12.2010
Petri Forsman solo
Pe 31.12.2010
Charlies
La 1.1.2011
Huuma
Ma 3.1.2011
Jarmos-yhtye
Ke 5.1.2011
Tarja Raivio solo
Pe 7.1.2011
Fernet & Tomi Markkola
La 8.1.2011
BlueStar
Ma 10.1.2011
Ässät
Ke 12.1.2011
Tero Jokinen solo
Pe 14.1.2011
NeljänSuora
La 15.1.2011
Makuuni
Ma 17.1.2011
Olavi Hällbackan yhtye
Ke 19.1.2011
Kalevi Suntila solo
Pe 21.1.2011
Finlanders
La 22.1.2011
Indica
Ma 24.1.2011
Avec
Ke 26.1.2011
Ari Salo
Pe 28.1.2011
Omega & Eija Kantola
La 29.1.2011
Harri ja Coronet
Ma 31.1.2011
Eino Luostarin yhtye
Ke 2.2.2011
Tarmo Malila solo
Pe 4.2.2011
Myrskytuuli
La 5.2.2011
Wähäkosket
Ma 7.2.2011
Noiser, Keijo Maunus
Ke 9.2.2011
Pekka Haapala
Pe 11.2.2011
Channel Four
La 12.2.2011
Onnenhetki
Ma 14.2.2011
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi
Ke 16.2.2011
Jussi Roponen solo
Pe 18.2.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 19.2.2011
Esa Rintamäki
Ma 21.2.2011
Eino Luostarin yhtye
Ke 23.2.2011
Marko Rauhala solo
Pe 25.2.2011
Sinitaivas
La 26.2.2011
The Giant Leap
Ma 28.2.2011
Kilimanjaro, Timo Luostari
Ke 2.3.2011
Klaus Koivula
Pe 4.3.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 5.3.2011
J-P Team, Mauri Niemi
Ma 7.3.2011
Väriloiste
Ke 9.3.2011
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 11.3.2011
Tommys & Charles Plogman
La 12.3.2011
Noiser & Risto Nevala
Ma 14.3.2011
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 16.3.2011
Sulo Kallio solo
Pe 18.3.2011
Taiga & Jarkko Honkanen
La 19.3.2011
Simo Hietalan
Ma 21.3.2011
Eino Luostari
Ti 22.3.2011
Eino Luostari
Ke 23.3.2011
Barbarello trio
Pe 25.3.2011
Souvarit
La 26.3.2011
Agents, klubi-ilta
Ma 28.3.2011
Tulipunaruusut
Ke 30.3.2011
Petri Forsman solo
Pe 1.4.2011
Annika Eklund
La 2.4.2011
Venetsia, Janne Laine
Ma 4.4.2011
Caravan & Kalle Kaaja
Ma 2.5.2011
Rosette
Ke 4.5.2011
Tarja Raivio
Pe 6.5.2011
Yönkiitäjät, Tomi Loukkola
La 7.5.2011
BlueStar
Ma 9.5.2011
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 11.5.2011
Timo Kallio solo
Pe 13.5.2011
Tanssiorkesteri Luxus
La 14.5.2011
Wähäkosket
Ma 16.5.2011
Ajattomat
Ke 18.5.2011
Kanarian Mikki
Pe 20.5.2011
Kasmir & Jari Grek
La 21.5.2011
Jarmos-yhtye
Ma 23.5.2011
Eino Luostari
Ke 25.5.2011
Ari Salo
Pe 27.5.2011
Senaattori
La 28.5.2011
Elixir
Ma 30.5.2011
Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Ke 1.6.2011
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 3.6.2011
Reissarit & Mikko Takala
La 4.6.2011
Esa Rintamäki
Ma 6.6.2011
Väriloiste
Ke 8.6.2011
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 10.6.2011
Savannah
La 11.6.2011
Kinset
Ma 13.6.2011
Euroset
Ke 15.6.2011
Timo Kallio solo
Pe 17.6.2011
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
La 18.6.2011
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Ma 20.6.2011
Bolero, Jussi Fischer
Ke 22.6.2011
Petri Forsman
Pe 24.6.2011
Meriitti & Pia Lång
La 25.6.2011
Humiko, Merja Uimonen
Ma 27.6.2011
Eino Luostari
Ke 29.6.2011
Klaus Koivula solo
Pe 1.7.2011
Ajattomat
La 2.7.2011
Venetsia, Janne Laine
Ma 4.7.2011
Timangi, Juhamatti
Ke 6.7.2011
Tero Jokinen solo
Pe 8.7.2011
Yötaivas
La 9.7.2011
Onnenhetki
Ma 11.7.2011
Ässät
Ke 13.7.2011
Pekka Haapala
Pe 15.7.2011
Barbarello trio
La 16.7.2011
Simo Hietalan
Ma 18.7.2011
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 20.7.2011
Kanarian Mikki
Pe 22.7.2011
Ramona, Antti Mäki-Opas
La 23.7.2011
Jarmos-yhtye
Ma 25.7.2011
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ke 27.7.2011
Ari Salo
Pe 29.7.2011
Savannah
La 30.7.2011
Kalevi Suntila trio
Ma 1.8.2011
Eino Luostari
Ke 3.8.2011
Jussi Roponen
Pe 5.8.2011
Seniorilaulaja-alkukilpailu
La 6.8.2011
Seniorilaulaja-alkukilpailu
Ma 8.8.2011
Makuuni
Ke 10.8.2011
Olli Orrenmaa solo
Pe 12.8.2011
Villi yö
La 13.8.2011
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 15.8.2011
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 17.8.2011
Marko Rauhala solo
Pe 19.8.2011
Myrskytuuli
La 20.8.2011
Wähäkosket
Ma 22.8.2011
Bolero, Jussi Fischer
Ke 24.8.2011
Tarmo Malila solo
Pe 26.8.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ma 29.8.2011
Eino Luostari
Ke 31.8.2011
Tarja Raivio solo
Pe 2.9.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 3.9.2011
BlueStar
Su 4.9.2011
Sulo Kallio
Ma 5.9.2011
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ke 7.9.2011
Kanarian Mikki
Pe 9.9.2011
Mistral & Anne Mattila
La 10.9.2011
Laulukilpailu
Ma 12.9.2011
Väriloiste
Ke 14.9.2011
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 16.9.2011
Hovinarrit & Mervi Koponen
La 17.9.2011
Esa Rintamäki
Ma 19.9.2011
Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Ke 21.9.2011
Petri Forsman
Pe 23.9.2011
La Strada & Anita Hirvonen
La 24.9.2011
Mamba
Su 25.9.2011
Bolero, Jussi Fischer
Ma 26.9.2011
Eino Luostari
Ke 28.9.2011
Klaus Koivula
Pe 30.9.2011
Channel Four
Ma 3.10.2011
Reissarit
Ke 5.10.2011
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 7.10.2011
Souvarit
La 8.10.2011
Haavekuva
Ma 10.10.2011
Rosette
Ke 12.10.2011
Tero Jokinen
Pe 14.10.2011
Finlanders
La 15.10.2011
Onnenhetki
Ma 17.10.2011
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 19.10.2011
Pekka Haapala
Pe 21.10.2011
Pekkaniskan Pojat
La 22.10.2011
Veeti Kallio
Ma 24.10.2011
Meriitti & Pia Lång
Ke 26.10.2011
Kalevi Suntila
Pe 28.10.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 29.10.2011
Wähäkosket
Ma 31.10.2011
Eino Luostari
Ke 2.11.2011
Ari Salo
Pe 4.11.2011
Ronnies & Charles Plogman
La 5.11.2011
Popeda, Venetsia & Janne Laine
Ma 7.11.2011
Nina Koivisto
Ke 9.11.2011
Jussi Roponen
Pe 11.11.2011
Varjokuva
La 12.11.2011
Cafe Dynamite & Frederik, Simo Hietalan kvartetti
Ma 14.11.2011
Bolero, Jussi Fischer
Ke 16.11.2011
Marko Rauhala
La 19.11.2011
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ma 21.11.2011
Makuuni
Ke 23.11.2011
Timo Kallio
Pe 25.11.2011
Helmenkalastajat
La 26.11.2011
Humiko & Merja Uimonen, Toyboys & Virve Rosti
Ma 28.11.2011
Eino Luostari
Ke 30.11.2011
Sulo Kallio
Pe 2.12.2011
Unelmavävyt
La 3.12.2011
Esa Rintamäki
Ma 5.12.2011
Heikki Koskelo
Ke 7.12.2011
Tarja Raivio
Pe 9.12.2011
Voimaorkesteri & Marko Lämsä
La 10.12.2011
Onnenhetki, Ile Kallio & Kaija Kärkinen
Ma 12.12.2011
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ke 14.12.2011
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 16.12.2011
Yölintu, Rosalie, Veli Kuja-Halkola
La 17.12.2011
Avec, Jari Sillanpää, konsertti
Ma 19.12.2011
Eino Luostari
Ke 21.12.2011
Olli Orrenmaa
Su 25.12.2011
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 26.12.2011
Caravan & Kalle Kaaja
Ti 27.12.2011
Mr Kela & Kalevi Huhtala, Asko Autio
Ke 28.12.2011
Klaus Koivula
Pe 30.12.2011
Petri Forsmanin yhtye
La 31.12.2011
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen, Petri Forsman solo
Ma 2.1.2012
Nina Koivisto
Ke 4.1.2012
Kalevi Suntila solo
Pe 6.1.2012
Syke
La 7.1.2012
Kumppanit, Jussi Fischer
Su 8.1.2012
Sulo Kallion yhtye
Ma 9.1.2012
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ke 11.1.2012
Tero Jokinen
Pe 13.1.2012
Tähtiartisti-laulukilpailu
La 14.1.2012
Tähtiartisti-laulukilpailu
Ma 16.1.2012
Wähäkosket
Ke 18.1.2012
Pekka Haapala
Pe 20.1.2012
Fernet & Tomi Markkola
La 21.1.2012
Venetsia & Janne Laine
Ma 23.1.2012
Reivox, Erkki Mustikkamäki
Ke 25.1.2012
Ari Salo
Pe 27.1.2012
Pekkaniskan Pojat
La 28.1.2012
Haloo Helsinki
Ma 30.1.2012
Eino Luostari
Ke 1.2.2012
Jussi Roponen
Pe 3.2.2012
Myrskytuuli
La 4.2.2012
Petri Forsmanin yhtye
Ma 6.2.2012
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma
Ke 8.2.2012
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 10.2.2012
Ronnies & Charles Plogman
La 11.2.2012
Simo Hietalan trio
Ma 13.2.2012
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 15.2.2012
Timo Kallio
Pe 17.2.2012
Souvarit
La 18.2.2012
Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Ma 20.2.2012
Reissarit
Ke 22.2.2012
Olli Orrenmaa
Pe 24.2.2012
Helmenkalastajat
La 25.2.2012
Happoradio
Ma 27.2.2012
Eino Luostari
Pe 2.3.2012
Omega & Eija Kantola
La 3.3.2012
Jarmos-yhtye
Ma 5.3.2012
Köpi Koski ja Projekti
Ke 7.3.2012
Tarja Raivio
Pe 9.3.2012
Noiser, Risto Nevala
La 10.3.2012
Risto Nevala
Ma 12.3.2012
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 14.3.2012
Klaus Koivula
Pe 16.3.2012
Varjokuva
La 17.3.2012
Rosalie
Ma 19.3.2012
Savannah
Ke 21.3.2012
Petri Forsman
Pe 23.3.2012
Finlanders, Vesa Ollinmäki solo
La 24.3.2012
Barbarello trio
Ma 26.3.2012
Eino Luostari
Ke 28.3.2012
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 30.3.2012
Sinitaivas
La 31.3.2012
Jorma Kääriäinen
Ma 2.4.2012
Menox
Ke 4.4.2012
Timo Kallio solo
Pe 6.4.2012
Rosso & Tarja Lunnas
La 7.4.2012
Makuuni
Ma 9.4.2012
Meriitti, Pia Lång
Ke 11.4.2012
Marko Rauhala solo
Pe 13.4.2012
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 14.4.2012
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Ma 16.4.2012
Ivalon pelimannit
Pe 20.4.2012
Taikakuu
La 21.4.2012
Poets of The Fall
Ma 23.4.2012
Eino Luostari
Ke 25.4.2012
Kanarian Mikki
Pe 27.4.2012
Tulipunaruusut
La 28.4.2012
Elixir
Ma 30.4.2012
Senaattori
Ke 2.5.2012
Tero Jokinen
Pe 4.5.2012
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 5.5.2012
Onnenhetki
Ma 7.5.2012
Yönkiitäjät
Ke 9.5.2012
Juha Niemen yhtye
Pe 11.5.2012
Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 12.5.2012
Titan & Keijo Rahnasto
Ma 14.5.2012
Elixir
Ke 16.5.2012
Jussi Fischer
Pe 18.5.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 19.5.2012
Wähäkosket
Ma 21.5.2012
Väriloiste
Ke 23.5.2012
Jussi Roponen
Pe 25.5.2012
Atlas ja Timo Rautala
La 26.5.2012
Esa Rintamäki
Ma 28.5.2012
Eino Luostari
Ke 30.5.2012
Jukka Mäntylä
Pe 1.6.2012
Avec
La 2.6.2012
Rosalie
Ma 4.6.2012
Humiko & Merja Uimonen
Ke 6.6.2012
Tarja Raivio
Pe 8.6.2012
Tanssiorkesteri Luxus
La 9.6.2012
Charlies
Ma 11.6.2012
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Ke 13.6.2012
Ari Salo
Pe 15.6.2012
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Meriitti & Pia Lång
La 16.6.2012
Matti Kujanpää
Ma 18.6.2012
Yötaivas
Ke 20.6.2012
Pekka Haapala
Pe 22.6.2012
Huuma
La 23.6.2012
Venetsia & Janne Laine
Ma 25.6.2012
Eino Luostari
Ke 27.6.2012
Vesa Ollinmäki
Pe 29.6.2012
Oksat Boys
La 30.6.2012
Kalevi Suntila trio
Ma 2.7.2012
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 4.7.2012
Klaus Koivula
Pe 6.7.2012
Klaus Koivula
La 7.7.2012
Barbarello trio
Ma 9.7.2012
Timangi, Juhamatti
Ke 11.7.2012
Kalevi Suntila
Pe 13.7.2012
Kalevi Suntila
La 14.7.2012
Esa Rintamäki
Ma 16.7.2012
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ke 18.7.2012
Tarmo Malila
Pe 20.7.2012
Tarmo Malila
La 21.7.2012
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ma 23.7.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 25.7.2012
Sulo Kallio
Pe 27.7.2012
Sulo Kallio
La 28.7.2012
J-P Team, Mauri Niemi
Ma 30.7.2012
Eino Luostari
Ke 1.8.2012
Petri Forsman
Pe 3.8.2012
Petri Forsman
La 4.8.2012
Makuuni
Ma 6.8.2012
Nina Koivisto
Ke 8.8.2012
Kanarian Mikki
Pe 10.8.2012
Kanarian Mikki
La 11.8.2012
Jarmos-yhtye
Ma 13.8.2012
Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
Ke 15.8.2012
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 17.8.2012
FBI-beat & Markus Törmälä
La 18.8.2012
Seniorilaulaja-kilpailu
Ma 20.8.2012
Hyvät herrat, Tuija Mäensivu
Ke 22.8.2012
Timo Kallio
Pe 24.8.2012
Rosso & Tarja Lunnas
La 25.8.2012
Ajattomat
Ma 27.8.2012
Eino Luostari
Ke 29.8.2012
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 31.8.2012
Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
La 1.9.2012
Venetsia & Janne Laine
Ma 3.9.2012
Kalevi Huhtalan yhtye, Asko Autio
Ke 5.9.2012
Pekka Haapala
Pe 7.9.2012
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 8.9.2012
Rosalie
Ma 10.9.2012
Bolero & Jussi Fischer
Ke 12.9.2012
Ari Salo
Pe 14.9.2012
Henkka ja Kulkurit
Ma 17.9.2012
Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
Ke 19.9.2012
Ari-Pekka Laukka
Pe 21.9.2012
Ronnies & Charles Plogman
La 22.9.2012
Lipsaset
Ma 24.9.2012
Eino Luostarin yhtye
Ke 26.9.2012
Marko Rauhala
Pe 28.9.2012
Omega & Eija Kantola
La 29.9.2012
Wähäkosket
Ma 1.10.2012
Meriitti & Pia Lång
Ke 3.10.2012
Tero Jokinen
Pe 5.10.2012
Pekkaniskan Pojat
Ma 8.10.2012
Hyvät herrat, Tuija Mäensivu
Ke 10.10.2012
Olli Orrenmaa
Pe 12.10.2012
Rosette & Kaija Lustila
La 13.10.2012
Onnenhetki
Ma 15.10.2012
Simo Hietalan, Seija Rankinen
Ke 17.10.2012
Tarja Raivio
Pe 19.10.2012
Souvarit
La 20.10.2012
Suvi Teräsniska
Ma 22.10.2012
Savannah
Ke 24.10.2012
Jussi Roponen duo
Pe 26.10.2012
Yölintu, Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
La 27.10.2012
J-P Team & Mauri Niemi
Ma 29.10.2012
Eino Luostarin yhtye
Ke 31.10.2012
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 2.11.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 3.11.2012
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 5.11.2012
Senaattori
Ke 7.11.2012
Klaus Koivula
Pe 9.11.2012
Hurma
La 10.11.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
Ma 12.11.2012
Humiko, Merja Uimonen
Ke 14.11.2012
Soittorasia, Juha Niemi
Pe 16.11.2012
Syke
Petri Forsman solo
La 17.11.2012
Elonkerjuu
Ma 19.11.2012
Rosette
Ke 21.11.2012
Kalevi Suntila
Pe 23.11.2012
Unelmavävyt
La 24.11.2012
Reissarit & Mikko Takala
Ma 26.11.2012
Eino Luostari
Ke 28.11.2012
Timo Kallio
Pe 30.11.2012
Helmenkalastajat
La 1.12.2012
Charlies
Ma 3.12.2012
Ajattomat
Ke 5.12.2012
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Pe 7.12.2012
Myrskytuuli
La 8.12.2012
Turhat Jätkät
Ma 10.12.2012
Nina Koivisto
Ke 12.12.2012
Jussi Fischer duo
Pe 14.12.2012
Taikakuu
La 15.12.2012
Kapris & Matti Esko
Ma 17.12.2012
Eino Luostari
Ke 19.12.2012
Marko Rauhala
Pe 21.12.2012
Wähäkosket
La 22.12.2012
Jarmos-yhtye
Ti 25.12.2012
Nina Koivisto
Ke 26.12.2012
Titan, Keijo Rahnasto
Pe 28.12.2012
Köpi Koski ja Projekti
La 29.12.2012
Esa Rintamäki
Ma 31.12.2012
V.I.P., Anneli Mattila
Ti 1.1.2013
RK-viihteen karaoke
Ke 2.1.2013
Marko Rauhala solo
To 3.1.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 4.1.2013
Rosso & Tarja Lunnas
La 5.1.2013
Makuuni
Ma 7.1.2013
Yönkiitäjät
Ti 8.1.2013
Viisari-karaoke
Ke 9.1.2013
Tero Jokinen solo
To 10.1.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 11.1.2013
Caminito & Kari Piironen
La 12.1.2013
Kalevi Suntilan yhtye
Ma 14.1.2013
Senaattori
Ti 15.1.2013
Viisari-karaoke
Ke 16.1.2013
Arvo Pienimäki duo
To 17.1.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 18.1.2013
Pekkaniskan Pojat
La 19.1.2013
Onnenhetki
Ma 21.1.2013
T.S.T.orkesteri, Helena Taijala
Ke 23.1.2013
Ari-Pekka Laukka
To 24.1.2013
Karaoke
Pe 25.1.2013
Finlanders
La 26.1.2013
Rosette & Kaija Lustila
Ma 28.1.2013
Eino Luostari
Ti 29.1.2013
Karaoke
Ke 30.1.2013
Olli Orrenmaa
Pe 1.2.2013
Souvarit
La 2.2.2013
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi
Ma 4.2.2013
Rosette
Ti 5.2.2013
Karaoke
Ke 6.2.2013
Soittorasia, Juha Niemi
To 7.2.2013
Karaoke
Pe 8.2.2013
Tähtiartisti-laulukilpailu
La 9.2.2013
Tähtiartisti-laulukilpailu
Ma 11.2.2013
Wähäkosket
Ti 12.2.2013
Karaoke
Ke 13.2.2013
Klaus Koivula
To 14.2.2013
Karaoke
Pe 15.2.2013
Ronnies & Charles Plogman
La 16.2.2013
Simo Hietalan
Ma 18.2.2013
Eino Luostari
Ti 19.2.2013
Karaoke
Ke 20.2.2013
Timo Kallio
To 21.2.2013
Karaoke
Pe 22.2.2013
FBI-beat
La 23.2.2013
Kaihon karavaani, Tuure Kilpeläinen
Marc Over
Ma 25.2.2013
Ässät
Ti 26.2.2013
Karaoke
Ke 27.2.2013
Tarja Raivio
To 28.2.2013
Karaoke
Pe 1.3.2013
Hurma
La 2.3.2013
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 4.3.2013
Savannah
Ti 5.3.2013
Karaoke
Ke 6.3.2013
Jussi Fischerin yhtye
To 7.3.2013
Karaoke
Pe 8.3.2013
Tulipunaruusut
La 9.3.2013
Wähäkosket
Ma 11.3.2013
Reissarit & Mikko Takala
Ti 12.3.2013
Karaoke
Ke 13.3.2013
Ari Salo
Pe 15.3.2013
Varjokuva
La 16.3.2013
Cheek
Ma 18.3.2013
Nasma Team
Ti 19.3.2013
Viisari-karaoke
Ke 20.3.2013
Pekka Haapala
To 21.3.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 22.3.2013
Risto Nevala
Ma 25.3.2013
Eino Luostari
Ti 26.3.2013
Viisari-karaoke
Ke 27.3.2013
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 28.3.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 29.3.2013
Mutkattomat & Eki Jantunen
La 30.3.2013
Veijarit, Sirpa Jokinen
Su 31.3.2013
Torremolinos, Seija Rankinen
Ma 1.4.2013
Köpi Koski ja Projekti
Ti 2.4.2013
RK-viihteen karaoke
Ke 3.4.2013
Sulo Kallio
To 4.4.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 5.4.2013
Sinitaivas
La 6.4.2013
Esa Rintamäki
Ma 8.4.2013
Väriloiste
Ti 9.4.2013
Viisari-karaoke
Ke 10.4.2013
Tarja Raivio
To 11.4.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 12.4.2013
Boogie
La 13.4.2013
Lavakeisarit, Aarre Loukkola
Ma 15.4.2013
Matti Välimäen yhtye, Erkki Mustikkamäki
Ti 16.4.2013
Viisari-karaoke
Ke 17.4.2013
Ari-Pekka Laukka
To 18.4.2013
Enstin karaoketanssit
Pe 19.4.2013
Channel Four
La 20.4.2013
Meriitti & Pia Lång
Ma 22.4.2013
Kalevi Huhtalan yhtye, Asko Autio
Ti 23.4.2013
Viisari-karaoke
Ke 24.4.2013
Kanarian Mikki
To 25.4.2013
Karaoke
Pe 26.4.2013
Taikakuu
La 27.4.2013
Arvo Pienimäki
Su 28.4.2013
Tapani Lager, Martti Peltola
Ma 29.4.2013
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.4.2013
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 1.5.2013
Pekka Haapala
To 2.5.2013
Karaoke
Pe 3.5.2013
Ivalon pelimannit
La 4.5.2013
Meriitti & Pia Lång
Ma 6.5.2013
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ti 7.5.2013
Karaoke
Ke 8.5.2013
Soittorasia, Juha Niemi
To 9.5.2013
Karaoke
Pe 10.5.2013
Atlas ja Timo Rautala
La 11.5.2013
Jarmos-yhtye
Ma 13.5.2013
Olavi Hällbackan yhtye, Vesa Ollinmäki
Ti 14.5.2013
Karaoke
Ke 15.5.2013
Tero Jokinen
To 16.5.2013
Karaoke
Pe 17.5.2013
Antti Sivulan yhtye
Ma 20.5.2013
J-P Team, Mauri Niemi
Ti 21.5.2013
Karaoke
Ke 22.5.2013
Klaus Koivula
To 23.5.2013
Karaoke
Pe 24.5.2013
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 25.5.2013
Makuuni
Ma 27.5.2013
Eino Luostari
Ti 28.5.2013
Karaoke
Ke 29.5.2013
Ari Salo
To 30.5.2013
Karaoke
Pe 31.5.2013
Nina Koivisto
La 1.6.2013
Tarmo Malila ja Täysikuu, Tarmo Malila
Ma 3.6.2013
Kalevi Suntilan yhtye, Jussi Fischer
Ke 5.6.2013
Timo Kallio
To 6.6.2013
Karaoke
Pe 7.6.2013
Torremolinos, Seija Rankinen
La 8.6.2013
Rosalie
Ma 10.6.2013
Avec
Ti 11.6.2013
Karaoke
Ke 12.6.2013
Tarmo Malila
To 13.6.2013
Karaoke
Pe 14.6.2013
Senaattori
La 15.6.2013
Elixir
Ma 17.6.2013
Bolero
Ti 18.6.2013
Karaoke
Ke 19.6.2013
Marko Rauhala
To 20.6.2013
Karaoke
Pe 21.6.2013
Ajattomat
La 22.6.2013
Kalevi Suntilan yhtye
Ma 24.6.2013
Eino Luostarin yhtye
Ti 25.6.2013
Karaoke
To 27.6.2013
Karaoke
Pe 28.6.2013
Yötaivas, Eveliina Uitto, Tuija Mäensivu
La 29.6.2013
Onnenhetki
Ma 1.7.2013
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ke 3.7.2013
Petri Forsman
To 4.7.2013
Karaoke
Pe 5.7.2013
Petri Forsman
La 6.7.2013
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 8.7.2013
Timangi & Juhamatti
Ti 9.7.2013
Karaoke
Ke 10.7.2013
Kanarian Mikki
To 11.7.2013
Karaoke
Pe 12.7.2013
Kanarian Mikki
La 13.7.2013
Esa Rintamäki
Ma 15.7.2013
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ti 16.7.2013
Karaoke
Ke 17.7.2013
Soittorasia
To 18.7.2013
Karaoke
Pe 19.7.2013
Soittorasia
La 20.7.2013
Wähäkosket
Ma 22.7.2013
Eino Luostarin yhtye
Ti 23.7.2013
Karaoke
Ke 24.7.2013
Tarmo Malila
To 25.7.2013
Karaoke
Pe 26.7.2013
Tarmo Malila
La 27.7.2013
Venetsia & Janne Laine
Ma 29.7.2013
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 30.7.2013
Karaoke
Ke 31.7.2013
Jussi Roposen yhtye
To 1.8.2013
Karaoke
Pe 2.8.2013
Jussi Roposen yhtye
La 3.8.2013
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi
Ma 5.8.2013
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ke 7.8.2013
Pekka Haapala
To 8.8.2013
Karaoke
Pe 9.8.2013
Pekka Haapala
La 10.8.2013
Dry Capri
Ma 12.8.2013
Savannah
To 15.8.2013
Karaoke
Pe 16.8.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 17.8.2013
Kari Kynnysmaa band
Ma 19.8.2013
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 21.8.2013
Velleri
To 22.8.2013
Karaoke
Pe 23.8.2013
Charlies
La 24.8.2013
Seniorilaulaja-kilpailu
Ma 26.8.2013
Eino Luostarin yhtye
Ke 28.8.2013
Olli Orrenmaa
To 29.8.2013
Karaoke
Pe 30.8.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 31.8.2013
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 2.9.2013
Caravan & Tero Kuorikoski
Ti 3.9.2013
RK-viihteen karaoke
Ke 4.9.2013
Klaus Koivula
To 5.9.2013
Karaoke
Pe 6.9.2013
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen, Forte
La 7.9.2013
Simo Hietalan
Ma 9.9.2013
Erkki Mustikkamäki
Ke 11.9.2013
Ari Salo
To 12.9.2013
Karaoke
Pe 13.9.2013
Helmenkalastajat
La 14.9.2013
Petri Forsmanin yhtye
Ma 16.9.2013
Yötaivas, Tuija Mäensivu
Ke 18.9.2013
Veli Kuja-Halkola & Kimmo Mänty
To 19.9.2013
Karaoke
Pe 20.9.2013
Jackpot, Jukka Hallikainen
La 21.9.2013
Anna-Ilona Co
Ma 23.9.2013
Oksat Boys, Marko Mäntyniemi
Ke 25.9.2013
Soittorasia, Juha Niemi
To 26.9.2013
Karaoke
Pe 27.9.2013
Myrskytuuli
La 28.9.2013
Klubi-ilta
Ma 30.9.2013
Eino Luostari
Ti 1.10.2013
RK-viihteen karaoke
Ke 2.10.2013
Kanarian Mikki
To 3.10.2013
Karaoke
Pe 4.10.2013
Souvarit, konsertti
La 5.10.2013
Tähtiartisti-laulukilpailun alkukilpailu
Ma 7.10.2013
Avec
Ke 9.10.2013
Marko Rauhala
To 10.10.2013
Karaoke
Pe 11.10.2013
Pientä unelmaa & Charles Plogman
La 12.10.2013
Herra Ylppö
Ma 14.10.2013
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ke 16.10.2013
Ari-Pekka Laukka
To 17.10.2013
Karaoke
Pe 18.10.2013
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 19.10.2013
KoskiMäet, Esa Rintamäki
Ma 21.10.2013
Wähäkosket
Ke 23.10.2013
Jussi Fischer duo
To 24.10.2013
Karaoke
Pe 25.10.2013
Tanssiorkesteri Ahopelto
La 26.10.2013
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali
Ma 28.10.2013
Eino Luostari
Ke 30.10.2013
Timo Kallio
To 31.10.2013
Karaoke
Pe 1.11.2013
Yölintu, Onnenhetki
La 2.11.2013
Popeda, klubi-ilta
Ma 4.11.2013
Väriloiste
Ti 5.11.2013
RK-viihteen karaoke
Ke 6.11.2013
Arvo Pienimäki & Jorma Sivunen
To 7.11.2013
Karaoke
La 9.11.2013
Olavi Hällbackan yhtye & Mervi Kovero
Ma 11.11.2013
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ke 13.11.2013
Tapani Lager, Jussi Roponen
To 14.11.2013
Karaoke
Pe 15.11.2013
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
La 16.11.2013
In The Mood & Suvi Karjula
Ma 18.11.2013
Eino Luostari
Ke 20.11.2013
Tero Jokinen
To 21.11.2013
Karaoke
Pe 22.11.2013
Timangi & Juhamatti
La 23.11.2013
Suvas Regal & Meiju Suvas
Ma 25.11.2013
Rosette
Ke 27.11.2013
Ari Salo
To 28.11.2013
Karaoke
Pe 29.11.2013
Caminito & Kari Piironen
La 30.11.2013
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 2.12.2013
Reissarit & Mikko Takala
Ti 3.12.2013
Karaoke
Ke 4.12.2013
Tarmo Malila
To 5.12.2013
Hehku, Joonas Erkkilä
Pe 6.12.2013
Taikakuu
La 7.12.2013
Sesam & Antti Raiski
Ma 9.12.2013
Savannah
Ke 11.12.2013
Pekka Haapala
To 12.12.2013
Karaoke
Pe 13.12.2013
Pekkaniskan Pojat
La 14.12.2013
Ensti solo band
Elonkerjuu & klubi-ilta
Ma 16.12.2013
Antti Sivulan yhtye
Ke 18.12.2013
Soittorasia, Juha Niemi
To 19.12.2013
Karaoke
Pe 20.12.2013
Fernet & Tomi Markkola, Jukka Kuoppamäki
La 21.12.2013
Jarmos-yhtye
Ma 23.12.2013
Ässät
Ke 25.12.2013
Kalevi Suntilan yhtye
To 26.12.2013
Humiko, Merja Uimonen
Pe 27.12.2013
Wähäkosket
La 28.12.2013
Wähäkosket
Ma 30.12.2013
Eino Luostari
Ti 31.12.2013
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Ke 1.1.2014
Meriitti, Pia Lång
To 2.1.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 3.1.2014
Diesel & Markku Aro
La 4.1.2014
KoskiMäet, Esa Rintamäki
Ma 6.1.2014
Pepe Enroth
Ti 7.1.2014
RK-viihteen karaoke
Ke 8.1.2014
Marko Rauhala
To 9.1.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 10.1.2014
Omega & Eija Kantola
La 11.1.2014
Petri Forsmanin yhtye
Ma 13.1.2014
Nasma Team
Ti 14.1.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 15.1.2014
Tero Jokinen
To 16.1.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 17.1.2014
Pientä unelmaa & Charles Plogman
La 18.1.2014
Antti Railio
Ensti solo band
Ma 20.1.2014 0 €
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
Ti 21.1.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 22.1.2014
Sulo Kallio
To 23.1.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 24.1.2014
Rosso & Tarja Lunnas
La 25.1.2014
Himmiät tähäret, Pauli Koivula
Ma 27.1.2014
Eino Luostari
Ke 29.1.2014
Jussi Fischerin yhtye
To 30.1.2014
Karaoke
Pe 31.1.2014
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 1.2.2014
Ajattomat
Ma 3.2.2014
Köpi Koski ja Projekti
Ti 4.2.2014
Karaoke
Ke 5.2.2014
Arvo Pienimäki & Jorma Sivunen
To 6.2.2014
Karaoke
Pe 7.2.2014
Finlanders
La 8.2.2014
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 10.2.2014
Rosette
Ti 11.2.2014
Karaoke
Ke 12.2.2014
Klaus Koivula
To 13.2.2014
Karaoke
Pe 14.2.2014
Tähtiartistikilpailu
La 15.2.2014
Tähtiartistikilpailu
Ma 17.2.2014
Eino Luostari
Ti 18.2.2014
Karaoke
Ke 19.2.2014
Pekka Haapala
To 20.2.2014
Karaoke
Pe 21.2.2014
Mistral
La 22.2.2014
Jesse Kaikuranta
Ensti solo band
Ma 24.2.2014
Channel Four
Ti 25.2.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 26.2.2014
Jokke Kytö
To 27.2.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 28.2.2014
Pekkaniskan Pojat
La 1.3.2014
Makuuni
Ma 3.3.2014
Olavi Hällbackan yhtye & Mervi Kovero
Ti 4.3.2014
RK-viihteen karaoke
Ke 5.3.2014
Soittorasia, Juha Niemi
To 6.3.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 7.3.2014
Boogie
Ma 10.3.2014
Tulipunaruusut
Ti 11.3.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 12.3.2014
Ari Salo
To 13.3.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 14.3.2014
Heidi Pakarinen
La 15.3.2014
Atlas ja Timo Rautala
Ma 17.3.2014
Jarmos-yhtye
Ti 18.3.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 19.3.2014
Kalevi Suntila
To 20.3.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 21.3.2014
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
La 22.3.2014
Jonna Tervomaa
Ensti solo band
Ma 24.3.2014
Wähäkosket
Ti 25.3.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 26.3.2014
Timo Kallio solo
To 27.3.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 28.3.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 29.3.2014
Rosalie
Ma 31.3.2014
Eino Luostari
Ti 1.4.2014
RK-viihteen karaoke
Ke 2.4.2014
Vesa Ollinmäki
To 3.4.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 4.4.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
La 5.4.2014
FinnNostalgia & Dimitri Isberg, Olavi Virta -teematilaisuus
Ma 7.4.2014
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ti 8.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 9.4.2014
Tapani Lager, Jussi Roponen
To 10.4.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 11.4.2014
Timo Saarimäen yhtye, Risto Nevala
La 12.4.2014
Tangoseniori alkukilpailu
Ma 14.4.2014
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Ti 15.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 16.4.2014
Velleri
To 17.4.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 18.4.2014
FBI-beat
La 19.4.2014
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat, Simo Hietalan
Su 20.4.2014
Nina Koivisto
Ma 21.4.2014
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ti 22.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 23.4.2014
Jokke Kytö
To 24.4.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 25.4.2014
Taikakuu
La 26.4.2014
Egotrippi
Ma 28.4.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 29.4.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 30.4.2014
Timangi & Juhamatti
To 1.5.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 2.5.2014
Reissarit & Mikko Takala
La 3.5.2014
Wähäkosket
Ma 5.5.2014
Wähäkosket
Ti 6.5.2014
RK-viihteen karaoke
Ke 7.5.2014
Tarmo Malila
To 8.5.2014
Karaoke
Pe 9.5.2014
Jade's band
La 10.5.2014
Kalevi Suntilan yhtye, Jussi Fischer
Ma 12.5.2014
Savannah
Ti 13.5.2014
Karaoke
Ke 14.5.2014
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 15.5.2014
Karaoke
Pe 16.5.2014
Tuija Mäensivu
La 17.5.2014
Petri Forsmanin yhtye
Ma 19.5.2014
Senaattori
Ti 20.5.2014
Karaoke
Ke 21.5.2014
Kanarian Mikki
To 22.5.2014
Karaoke
Pe 23.5.2014
Hehku & Joonas Erkkilä
La 24.5.2014
J-P Team, Mauri Niemi
Ma 26.5.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 27.5.2014
Karaoke
Ke 28.5.2014
Tero Jokinen
To 29.5.2014
Karaoke
Pe 30.5.2014
Reivox, Erkki Mustikkamäki
La 31.5.2014
Oksat Boys, Marko Mäntyniemi
Ma 2.6.2014
Antti Sivulan yhtye
Ti 3.6.2014
Karaoke
Ke 4.6.2014
Ari Salo
To 5.6.2014
Karaoke
Pe 6.6.2014
Tangoseniorikilpailu
La 7.6.2014
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 9.6.2014
Väriloiste
Ti 10.6.2014
Karaoke
Ke 11.6.2014
Marko Rauhala
To 12.6.2014
Karaoke
Pe 13.6.2014
Olavi Hällbackan yhtye & Mervi Kovero
La 14.6.2014
Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
Ma 16.6.2014
Pepe Enrothin yhtye
Ti 17.6.2014
Karaoke
Ke 18.6.2014
Forte
To 19.6.2014
Karaoke
Pe 20.6.2014
Ajattomat
La 21.6.2014
Ajattomat
Ma 23.6.2014
Humiko, Merja Uimonen
Ti 24.6.2014
Karaoke
Ke 25.6.2014
Rauno Vannesluoma
To 26.6.2014
Karaoke
Pe 27.6.2014
The AikaRauta
La 28.6.2014
Seniorilaulaja-kilpailu
Ma 30.6.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 1.7.2014
Karaoke
Ke 2.7.2014
Timo Kallio
To 3.7.2014
Karaoke
Pe 4.7.2014
Timo Kallio
La 5.7.2014
Simo Hietalan
Ma 7.7.2014
Graniitti & Rainer Bollström
Ti 8.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 9.7.2014
Kanarian Mikki
To 10.7.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 11.7.2014
Kanarian Mikki
La 12.7.2014
Rosalie
Ma 14.7.2014
Timangi & Juhamatti
Ti 15.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 16.7.2014
Klaus Koivula
To 17.7.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 18.7.2014
Klaus Koivula
La 19.7.2014
Wähäkosket
Ma 21.7.2014
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 22.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 23.7.2014
Velleri
To 24.7.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 25.7.2014
Velleri
La 26.7.2014
Himmiät tähäret, Pauli Koivula
Ma 28.7.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 29.7.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 30.7.2014
Soittorasia, Juha Niemi
To 31.7.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 1.8.2014
Soittorasia, Juha Niemi
La 2.8.2014
Onnenhetki
Ma 4.8.2014
Tapio Peltonen ja Tahiti
Ti 5.8.2014
Karaoke
Ke 6.8.2014
Ari Salo
To 7.8.2014
Karaoke
Pe 8.8.2014
Ari Salo
La 9.8.2014
Hurmurit & Merja Juutinen
Ma 11.8.2014
Reissarit & Mikko Takala
Ti 12.8.2014
Karaoke
Ke 13.8.2014
Arvo Pienimäki & Jorma Sivunen
To 14.8.2014
Karaoke
Pe 15.8.2014
Hovinarrit, Maria Tyyster & Teemu Roivainen
La 16.8.2014
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Ma 18.8.2014
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ti 19.8.2014
Karaoke
Ke 20.8.2014
Tero Jokinen
To 21.8.2014
Karaoke
Pe 22.8.2014
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
La 23.8.2014
Jarmos-yhtye
Ma 25.8.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 26.8.2014
Karaoke
Ke 27.8.2014
Petri Forsman
To 28.8.2014
Karaoke
Pe 29.8.2014
Charlies
La 30.8.2014
KoskiMäet, Esa Rintamäki
Ma 1.9.2014
Tanssiorkesteri Luxus
Ti 2.9.2014
Karaoke
Ke 3.9.2014
Vesa Ollinmäki
To 4.9.2014
Karaoke
Pe 5.9.2014
Helmenkalastajat
La 6.9.2014
Ajattomat
Ma 8.9.2014
Wähäkosket
Ti 9.9.2014
Karaoke
Ke 10.9.2014
Klaus Koivula
To 11.9.2014
Karaoke
Pe 12.9.2014
Rosso & Tarja Lunnas
La 13.9.2014
Makuuni
Ma 15.9.2014
Ässät
Ti 16.9.2014
Karaoke
Ke 17.9.2014
Heikki Puronvarsi, Raija Hietakangas
To 18.9.2014
Karaoke
Pe 19.9.2014
Seniorilaulaja-kilpailu
La 20.9.2014
Seniorilaulaja-kilpailu
Ma 22.9.2014
Köpi Koski ja Projekti
Ti 23.9.2014
Karaoke
Ke 24.9.2014
Jokke Kytö
To 25.9.2014
Karaoke
Pe 26.9.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
La 27.9.2014
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 29.9.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.9.2014
Karaoke
Ke 1.10.2014
Kanarian Mikki
To 2.10.2014
Karaoke
Pe 3.10.2014
Rosette, Charles Plogman
La 4.10.2014
Tähtiartisti-laulukilpailu
Ma 6.10.2014
Riverband, Tero Jokinen
Ti 7.10.2014
Karaoke
Ke 8.10.2014
Soittorasia, Juha Niemi
To 9.10.2014
Karaoke
Pe 10.10.2014
Finlanders
La 11.10.2014
Jade's band, Jari Sillanpää, konsertti
Ma 13.10.2014
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ti 14.10.2014
Karaoke
Ke 15.10.2014
Timo Kallio
To 16.10.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 17.10.2014
Avec & Leif Lindeman
La 18.10.2014
Mamba, Reppurit
Ma 20.10.2014
Tanssiorkesteri Luxus
Ti 21.10.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 22.10.2014
Kalevi Suntila
To 23.10.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 24.10.2014
Sunset, Arto Nuotio
La 25.10.2014
Petri Forsmanin yhtye
Ma 27.10.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 28.10.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 29.10.2014
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 30.10.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 31.10.2014
Myrskytuuli
La 1.11.2014
FinnNostalgia & Dimitri Isberg
Ma 3.11.2014
Rosette
Ti 4.11.2014
RK-viihteen karaoke
Ke 5.11.2014
Tero Jokinen
To 6.11.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 7.11.2014
Pekkaniskan Pojat
La 8.11.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ma 10.11.2014
Rosalie & Mervi Kovero
Ti 11.11.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 12.11.2014
Klaus Koivula
To 13.11.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 14.11.2014
FBI-beat
La 15.11.2014
Aikakone
Ma 17.11.2014
Onnenhetki
Ti 18.11.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 19.11.2014
Vesa Ollinmäki
To 20.11.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 21.11.2014
Punainen kitara, Seppo Tammilehto
La 22.11.2014
Koivu & Marita Taavitsainen
Ma 24.11.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 25.11.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 26.11.2014
Tapani Lager & Jussi Roponen
To 27.11.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 28.11.2014
Souvarit
La 29.11.2014
KoskiMäet, Esa Rintamäki
Ma 1.12.2014
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ti 2.12.2014
RK-viihteen karaoke
Ke 3.12.2014
Timo Kallio
To 4.12.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 5.12.2014
Hurma
La 6.12.2014
Fernet & Tomi Markkola
Ma 8.12.2014
Tanssiorkesteri Luxus
Ti 9.12.2014
Karaoke
Ke 10.12.2014
Soittorasia, Juha Niemi
To 11.12.2014
Karaoke
Pe 12.12.2014
Taikakuu
La 13.12.2014
Petri Nygård
Ensti solo band
Ma 15.12.2014
Reissarit, Mikko Takala
Ti 16.12.2014
Karaoke
Ke 17.12.2014
Marko Rauhala
To 18.12.2014
Enstin karaoketanssit
Pe 19.12.2014
Antti Ahopelto
Joulukonsertti
La 20.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ma 22.12.2014
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ti 23.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
To 25.12.2014
Antti Sivulan yhtye
Pe 26.12.2014
Väriloiste
La 27.12.2014
Rosalie, Veli Kuja-Halkola
Ma 29.12.2014
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.12.2014
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 31.12.2014
Jackpot, Jukka Hallikainen
To 1.1.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 2.1.2015
Menox
Tähtiartisti-laulukilpailu
La 3.1.2015
Menox
Tähtiartisti-laulukilpailu
Ma 5.1.2015
Hehku, Joonas Erkkilä
Ti 6.1.2015
RK-viihteen karaoke
Ke 7.1.2015
Marco Cucinotta & Sulo Kallio duo
To 8.1.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 9.1.2015
Avec & Leif Lindeman
La 10.1.2015
Aleksi Laukkosen yhtye, Keijo Taivainen
Ma 12.1.2015
KoskiMäet, Esa Rintamäki
Ti 13.1.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 14.1.2015
Marko Rauhala solo
To 15.1.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 16.1.2015
Rosette, Charles Plogman
La 17.1.2015
The 69 Eyes
Ensti solo band
Ma 19.1.2015
Muscot
Ti 20.1.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 21.1.2015
Tero Jokinen solo
To 22.1.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 23.1.2015
Rosso & Tarja Lunnas
La 24.1.2015
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
Ma 26.1.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 27.1.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 28.1.2015
Kalevi Suntila solo
To 29.1.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 30.1.2015
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Pia Lång duo
La 31.1.2015
Wähäkosket
Ma 2.2.2015
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ti 3.2.2015
RK-viihteen karaoke
Ke 4.2.2015
Seija Rankinen
To 5.2.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 6.2.2015
Timangi & Juhamatti
La 7.2.2015
Jade's band
Ma 9.2.2015
Köpi Koski ja Projekti
Ti 10.2.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 11.2.2015
Olli Orrenmaa solo
To 12.2.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 13.2.2015
Sinitaivas
La 14.2.2015
Jarmos-yhtye
Ma 16.2.2015
Rosette
Ti 17.2.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 18.2.2015
Timo Kallio solo
To 19.2.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 20.2.2015
Souvarit
Ma 23.2.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 24.2.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 25.2.2015
Soittorasia & Juha Niemi
To 26.2.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 27.2.2015
Finlanders
Ensti solo band
La 28.2.2015
J-P Team, Mauri Niemi
Ma 2.3.2015
Graniitti & Rainer Bollström
Ti 3.3.2015
RK-viihteen karaoke
Ke 4.3.2015
Petri Forsman solo
To 5.3.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 6.3.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
La 7.3.2015
Kalevi Suntilan yhtye
Ma 9.3.2015
Tanssiorkesteri Luxus
Ti 10.3.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 11.3.2015
Jokke Kytö solo
To 12.3.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 13.3.2015
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 14.3.2015
Onnenhetki
Ma 16.3.2015
Riverband
Ti 17.3.2015
Karaoke
Ke 18.3.2015
Klaus Koivula
To 19.3.2015
Karaoke
Pe 20.3.2015
Diesel & Markku Aro
La 21.3.2015
Petri Forsmanin yhtye
Ma 23.3.2015
Ässät
Ti 24.3.2015
Karaoke
Ke 25.3.2015
Kalevi Suntila
To 26.3.2015
Karaoke
Pe 27.3.2015
Pekkaniskan Pojat
La 28.3.2015
Kasmir
Ma 30.3.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 31.3.2015
Karaoke
Ke 1.4.2015
Ari Salo
To 2.4.2015
Karaoke
Pe 3.4.2015
Taiga & Jarkko Honkanen
La 4.4.2015
Rosalie & Mervi Kovero
Su 5.4.2015
Makuuni
Ma 6.4.2015
Pepe Enroth
Ti 7.4.2015
Karaoke
Ke 8.4.2015
Jussi Roposen yhtye
To 9.4.2015
Karaoke
Pe 10.4.2015
Taikakuu
La 11.4.2015
Esa Rintamäki
Ma 13.4.2015
Wähäkosket
Ti 14.4.2015
Karaoke
Ke 15.4.2015
Jussi Fischerin yhtye
To 16.4.2015
Karaoke
Pe 17.4.2015
Mistral & Anne Mattila
La 18.4.2015
Poets of The Fall
Ma 20.4.2015
Jarmos-yhtye
Ti 21.4.2015
Karaoke
Ke 22.4.2015
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 23.4.2015
Karaoke
Pe 24.4.2015
Tulipunaruusut
La 25.4.2015
Jani ja Jetsetters, Free shake, The Kortongs
Ma 27.4.2015
Eino Luostari
Ti 28.4.2015
Karaoke
Ke 29.4.2015
Vesa Ollinmäki
To 30.4.2015
Marion Rung
Pe 1.5.2015
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
La 2.5.2015
Titan & Keijo Rahnasto
Ma 4.5.2015
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ti 5.5.2015
Karaoke
Ke 6.5.2015
Kanarian Mikki
To 7.5.2015
Karaoke
Pe 8.5.2015
Reissarit, Mikko Takala
La 9.5.2015
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 11.5.2015
Aleksi Laukkosen yhtye, Keijo Taivainen
Ti 12.5.2015
Karaoke
Ke 13.5.2015
Tero Jokinen
To 14.5.2015
Karaoke
Pe 15.5.2015
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat, Heikki Puronvarsi
La 16.5.2015
Savannah
Ma 18.5.2015
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
Ti 19.5.2015
Karaoke
Ke 20.5.2015
Petri Forsman
To 21.5.2015
Karaoke
Pe 22.5.2015
Ramona, Antti Mäki-Opas
La 23.5.2015
Kalevi Suntilan yhtye
Ma 25.5.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 26.5.2015
Karaoke
Ke 27.5.2015
Soittorasia, Juha Niemi
To 28.5.2015
Karaoke
Pe 29.5.2015
Simo Hietalan
La 30.5.2015
Humiko, Merja Uimonen
Ma 1.6.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 2.6.2015
Karaoke
Ke 3.6.2015
Olli Orrenmaa
To 4.6.2015
Karaoke
Pe 5.6.2015
Himmiät tähäret, Pauli Koivula
La 6.6.2015
Yönkiitäjät
Ma 8.6.2015
Onnenhetki
Ti 9.6.2015
Karaoke
Ke 10.6.2015
Jokke Kytö
To 11.6.2015
Karaoke
Pe 12.6.2015
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
La 13.6.2015
Hehku, Joonas Erkkilä
Ma 15.6.2015
Nina Koivisto band
Ti 16.6.2015
Karaoke
Ke 17.6.2015
Kalevi Suntila
Pe 19.6.2015
Antti Sivulan yhtye
La 20.6.2015
Antti Sivulan yhtye
Ma 22.6.2015
Esa Rintamäki
Ti 23.6.2015
Karaoke
Ke 24.6.2015
Kanarian Mikki
To 25.6.2015
Karaoke
Pe 26.6.2015
Yötaivas
La 27.6.2015
Arvo Pienimäki
Ma 29.6.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.6.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 1.7.2015
Jussi Fischer duo
To 2.7.2015
Enstin karaoketanssit
La 4.7.2015
Matti Kujanpää
Ma 6.7.2015
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ti 7.7.2015
RK-viihteen karaoke
Ke 8.7.2015
Kanarian Mikki
To 9.7.2015
Enstin karaoketanssit
La 11.7.2015
J-P Team, Mauri Niemi
Ma 13.7.2015
Timangi & Juhamatti
Ti 14.7.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 15.7.2015
Mika Peltoniemi
To 16.7.2015
Enstin karaoketanssit
La 18.7.2015
Wähäkosket
Ma 20.7.2015
Rosalie & Mervi Kovero
Ti 21.7.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 22.7.2015
Klaus Koivula
To 23.7.2015
Enstin karaoketanssit
La 25.7.2015
Jarmos-yhtye
Ma 27.7.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 28.7.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 29.7.2015
Ari Salo
To 30.7.2015
Enstin karaoketanssit
La 1.8.2015
Tuija Mäensivu
Ma 3.8.2015
Ässät
Ti 4.8.2015
Karaoke
Ke 5.8.2015
Kanarian Mikki
To 6.8.2015
Karaoke
Pe 7.8.2015
Kanarian Mikki
La 8.8.2015
Petri Forsmanin yhtye
Ma 10.8.2015
Tanssiorkesteri Luxus
Ti 11.8.2015
Karaoke
Ke 12.8.2015
Timo Kallio
To 13.8.2015
Karaoke
Pe 14.8.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
La 15.8.2015
Jade's band
Ma 17.8.2015
Rosette
Ti 18.8.2015
Karaoke
Ke 19.8.2015
Kanarian Mikki
To 20.8.2015
Karaoke
Pe 21.8.2015
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 22.8.2015
Tahiti, Tapio Peltonen ja Tahiti
Ma 24.8.2015
Makuuni
Ti 25.8.2015
Karaoke
Ke 26.8.2015
Marco Cucinotta & Sulo Kallio
To 27.8.2015
Karaoke
Pe 28.8.2015
Avec & Leif Lindeman
La 29.8.2015
Reppurit
Ma 31.8.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 1.9.2015
Karaoke
Ke 2.9.2015
Tero Jokinen
To 3.9.2015
Karaoke
Pe 4.9.2015
Rosso & Tarja Lunnas
La 5.9.2015
Tähtiartisti-laulukilpailu
Ma 7.9.2015
Reivox, Erkki Mustikkamäki
Ti 8.9.2015
Karaoke
Ke 9.9.2015
Jokke Kytö
To 10.9.2015
Karaoke
Pe 11.9.2015
Omega & Eija Kantola
La 12.9.2015
Eino Luostarin yhtye, KoskiMäet, Esa Rintamäki
KoskiMäet, Esa Rintamäki
Ma 14.9.2015
Köpi Koski ja Projekti
Ti 15.9.2015
Karaoke
Ke 16.9.2015
Merja Juutinen
To 17.9.2015
Karaoke
Pe 18.9.2015
Finlanders
Klaus Koivula
La 19.9.2015
Menox
Menox
Ma 21.9.2015
Graniitti & Rainer Bollström
Ti 22.9.2015
Karaoke
Ke 23.9.2015
Klaus Koivula
To 24.9.2015
Karaoke
Pe 25.9.2015
Taikakuu
Soittorasia, Juha Niemi
La 26.9.2015
Harri ja Coronet
Ma 28.9.2015
Eino Luostarin yhtye
Ti 29.9.2015
Karaoke
Ke 30.9.2015
Kanarian Mikki
To 1.10.2015
Karaoke
Pe 2.10.2015
Sinitaivas
La 3.10.2015
Tarmo Malila ja Täysikuu, Tarmo Malila
Ma 5.10.2015
Flameband, naistentanssit
Ti 6.10.2015
RK-viihteen karaoke
Ke 7.10.2015
Velleri
To 8.10.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 9.10.2015
Charlies
La 10.10.2015
Boogie
Ma 12.10.2015
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
Ti 13.10.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 14.10.2015
Jokke Kytö
To 15.10.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 16.10.2015
Makuuni
La 17.10.2015
Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali
Ma 19.10.2015
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi, naistentanssit
Ti 20.10.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 21.10.2015
Petri Forsman
To 22.10.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 23.10.2015
Mutkattomat & Eki Jantunen
Ma 26.10.2015
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 27.10.2015
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 28.10.2015
Soittorasia, Juha Niemi
To 29.10.2015
Enstin karaoketanssit
Pe 30.10.2015
Dry Capri, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
Dry Capri
La 31.10.2015
Kuutamo & Susanna Heikki
Ma 2.11.2015
Wähäkosket, naistentanssit
Ti 3.11.2015
Karaoke
Ke 4.11.2015
Olli Orrenmaa
To 5.11.2015
Karaoke
Pe 6.11.2015
Souvarit & Lasse Hoikka
La 7.11.2015
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Pia Lång
Ma 9.11.2015
Reissarit, Mikko Takala, naistentanssit
Ti 10.11.2015
Karaoke
Ke 11.11.2015
Mika Peltoniemi
To 12.11.2015
Karaoke
Pe 13.11.2015
Popeda
Titan, Keijo Rahnasto
La 14.11.2015
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ma 16.11.2015
Tähtikavaljeerit, Seija Rankinen, naistentanssit
Ti 17.11.2015
Karaoke
Ke 18.11.2015
Timo Kallio
To 19.11.2015
Karaoke
Pe 20.11.2015
Rosette, Charles Plogman
La 21.11.2015
Timangi & Juhamatti
Ma 23.11.2015
Rosalie & Mervi Kovero, naistentanssit
Ti 24.11.2015
Karaoke
Ke 25.11.2015
Jussi Fischerin yhtye
To 26.11.2015
Karaoke
Pe 27.11.2015
Hovinarrit, Aki Samuli
La 28.11.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
Ma 30.11.2015
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 1.12.2015
Karaoke
Ke 2.12.2015
Tero Jokinen
To 3.12.2015
Karaoke
Pe 4.12.2015
Patajätkä, Erika Vikman
La 5.12.2015
Jackpot & Jukka Hallikainen
Ma 7.12.2015
Aleksi Laukkosen yhtye, Keijo Taivainen, naistentanssit
Ti 8.12.2015
Karaoke
Ke 9.12.2015
Klaus Koivula
To 10.12.2015
Karaoke
Pe 11.12.2015
Hurma
La 12.12.2015
Neljä ruusua
Kalevi Suntilan yhtye
Ma 14.12.2015
Pepe Enroth, naistentanssit
Ti 15.12.2015
Karaoke
Ke 16.12.2015
Marko Rauhala
To 17.12.2015
Karaoke
Pe 18.12.2015
Ippe Mansikan orkesteri
La 19.12.2015
Hehku, Joonas Erkkilä
Ma 21.12.2015
Antti Sivulan yhtye, naistentanssit
Ti 22.12.2015
Karaoke
Ke 23.12.2015
Jussi Roposen yhtye, Jussi Roponen
Pe 25.12.2015
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
La 26.12.2015
Jarmos-yhtye
Ma 28.12.2015
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 29.12.2015
Karaoke
Ke 30.12.2015
Ari Salo
To 31.12.2015
Sesam & Antti Raiski
Pe 1.1.2016
Etiketti & Antti Ahopelto
La 2.1.2016
Niskalenkki, naistentanssit
Ma 4.1.2016
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
Ti 5.1.2016
RK-viihteen karaoke
Ke 6.1.2016
Mika Peltoniemi duo
To 7.1.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 8.1.2016
Ippe Mansikan orkesteri
La 9.1.2016
Flameband, naistentanssit
Ma 11.1.2016
Jade's band, naistentanssit
Ti 12.1.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 13.1.2016
Marko Rauhala solo
To 14.1.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 15.1.2016
Caminito & Kari Piironen
La 16.1.2016
Petri Forsmanin yhtye, naistentanssit
Ma 18.1.2016
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, naistentanssit
Ti 19.1.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 20.1.2016
Soittorasia, Juha Niemi
To 21.1.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 22.1.2016
Rosso & Tarja Lunnas
La 23.1.2016
Bill Hota & Pulvers, Pirulainen
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat, Heikki Puronvarsi, naistentanssit
Ma 25.1.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 26.1.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 27.1.2016
Jokke Kytö
To 28.1.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 29.1.2016
Diesel & Markku Aro
La 30.1.2016
10tanssi Band & Aki Mäki, naistentanssit
Ma 1.2.2016
Simo Hietalan, naistentanssit
Ti 2.2.2016
RK-viihteen karaoke
Ke 3.2.2016
Klaus Koivula
To 4.2.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 5.2.2016
Finlanders
Ensti solo band
La 6.2.2016
Naistentanssit
Ma 8.2.2016
Köpi Koski ja Projekti, naistentanssit
Ti 9.2.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 10.2.2016
Marco Cucinotta, Sulo Kallio
To 11.2.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 12.2.2016
Matti ja Teppo
La 13.2.2016
Petri Nygård
Ensti solo band, naistentanssit
Ma 15.2.2016
Nina Koivisto band, naistentanssit
Ti 16.2.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 17.2.2016
Kalevi Suntila duo
To 18.2.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 19.2.2016
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 20.2.2016
Himmiät tähäret, Pauli Koivula, naistentanssit
Ma 22.2.2016
Reissarit, Mikko Takala
Ti 23.2.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 24.2.2016
Tero Jokinen
To 25.2.2016
Enstin karaoketanssit
La 27.2.2016
Naistentanssit
Ma 29.2.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 1.3.2016
RK-viihteen karaoke
Ke 2.3.2016
Olli Orrenmaa
To 3.3.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 4.3.2016
Yölintu
Soittorasia, Juha Niemi
La 5.3.2016
Lumilinna, naistentanssit
Ma 7.3.2016
Rosette, naistentanssit
Ti 8.3.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 9.3.2016
Ari Salo
To 10.3.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 11.3.2016
Klamydia
Ensti solo band
La 12.3.2016
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, naistentanssit
Ma 14.3.2016
Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma & Nina Åkerman, naistentanssit
Ti 15.3.2016
Karaoke
Ke 16.3.2016
Jussi Fischerin yhtye
To 17.3.2016
Karaoke
Pe 18.3.2016
Souvarit, Jarkko Honkanen
La 19.3.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Esa Rintamäki, naistentanssit
Ma 21.3.2016
Wähäkosket, naistentanssit
Ti 22.3.2016
Karaoke
Ke 23.3.2016
Petri Forsman
To 24.3.2016
Karaoke
Pe 25.3.2016
Timangi & Juhamatti
La 26.3.2016
Jarmos-yhtye, naistentanssit
Su 27.3.2016
Meriitti, Pia Lång
Ma 28.3.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 29.3.2016
Karaoke
Ke 30.3.2016
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 31.3.2016
Karaoke
Pe 1.4.2016
Pekkaniskan Pojat
La 2.4.2016
OnnenSävel, naistentanssit
Ma 4.4.2016
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen, naistentanssit
Ti 5.4.2016
Karaoke
Ke 6.4.2016
Tero Jokinen
To 7.4.2016
Karaoke
Pe 8.4.2016
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
La 9.4.2016
Hehku, Joonas Erkkilä, naistentanssit
Ma 11.4.2016
Gents, naistentanssit
Ti 12.4.2016
Karaoke
Ke 13.4.2016
Vesa Ollinmäki
To 14.4.2016
Karaoke
Pe 15.4.2016
Sinitaivas
La 16.4.2016
Reissarit, Mikko Takala, naistentanssit
Ma 18.4.2016
Antti Sivulan yhtye, naistentanssit
Ti 19.4.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 20.4.2016
Arvo Pienimäki duo
To 21.4.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 22.4.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 23.4.2016
Savannah, Aikakone, naistentanssit
Ma 25.4.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 26.4.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 27.4.2016
Kalevi Suntila
To 28.4.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 29.4.2016
Tulipunaruusut
La 30.4.2016
Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
Ma 2.5.2016
Esa Rintamäki, naistentanssit
Ti 3.5.2016
RK-viihteen karaoke
To 5.5.2016
Enstin karaoketanssit
La 7.5.2016
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi, naistentanssit
Ma 9.5.2016
Humiko, Merja Uimonen, naistentanssit
Ti 10.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 11.5.2016
Klaus Koivula
To 12.5.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 13.5.2016
Jade's band
La 14.5.2016
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
Ma 16.5.2016
Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
Ti 17.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 18.5.2016
Kanarian Mikki
To 19.5.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 20.5.2016
Sonetti & Ilkka Hakala
La 21.5.2016
Senaattori, naistentanssit
Ma 23.5.2016
Jussi Roponen, naistentanssit
Ti 24.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 25.5.2016
Velleri
To 26.5.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 27.5.2016
Jarmos-yhtye
La 28.5.2016
Makuuni, naistentanssit
Ma 30.5.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 31.5.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 1.6.2016
Antti Särösalo
To 2.6.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 3.6.2016
Menox
La 4.6.2016
Meriitti, Pia Lång, naistentanssit
Ma 6.6.2016
Ramona, Antti Mäki-Opas, naistentanssit
Ti 7.6.2016
RK-viihteen karaoke
To 9.6.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 10.6.2016
Taiga & Jarkko Honkanen
La 11.6.2016
Ajattomat, naistentanssit
Ma 13.6.2016
Pepe Enroth, naistentanssit
Ti 14.6.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 15.6.2016
Tero Jokinen
To 16.6.2016
Enstin karaoketanssit
La 18.6.2016
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, naistentanssit
Ma 20.6.2016
Erkki Mustikkamäki, naistentanssit
Ti 21.6.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 22.6.2016
Marko Rauhala
To 23.6.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 24.6.2016
Titan, Keijo Rahnasto
La 25.6.2016
Rosalie, Mervi Kovero, naistentanssit
Ma 27.6.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 28.6.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 29.6.2016
Ari Salo
To 30.6.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 1.7.2016
Levytanssit
La 2.7.2016
Wähäkosket, naistentanssit
Ma 4.7.2016
Timangi & Juhamatti, naistentanssit
Ke 6.7.2016
Soittorasia, Juha Niemi
To 7.7.2016
Enstin karaoketanssit
La 9.7.2016
J-P Team, Mauri Niemi, naistentanssit
Ma 11.7.2016
Rosette, Tiina Ruuska, naistentanssit
Ti 12.7.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 13.7.2016
Duo Roposet
To 14.7.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 15.7.2016
Levytanssit
La 16.7.2016
Eino Luostarin yhtye, KoskiMäet & Esa Rintamäki, naistentanssit
Ma 18.7.2016
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
Ti 19.7.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 20.7.2016
Jussi Fischer duo
To 21.7.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 22.7.2016
Levytanssit
La 23.7.2016
Kalevi Suntilan yhtye, naistentanssit
Ma 25.7.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 26.7.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 27.7.2016
Klaus Koivula
To 28.7.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 29.7.2016
Levytanssit
La 30.7.2016
Himmiät tähäret, Pauli Koivula, naistentanssit
Ma 1.8.2016
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi, naistentanssit
To 4.8.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 5.8.2016
Kanarian Mikki
La 6.8.2016
Nina Koivisto band, naistentanssit
Ma 8.8.2016
Titan, Keijo Rahnasto, naistentanssit
Ti 9.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 10.8.2016
Vesa Ollinmäki
To 11.8.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 12.8.2016
Velleri
La 13.8.2016
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi, naistentanssit
Ma 15.8.2016
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma, Nina Åkerman, naistentanssit
Ti 16.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
To 18.8.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 19.8.2016
Rosette, Charles Plogman
La 20.8.2016
OnnenSävel, naistentanssit
Ganister & karaoke
Ma 22.8.2016
Hehku, Joonas Erkkilä
Ti 23.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 24.8.2016
Marco Cucinotta, Sulo Kallio
To 25.8.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 26.8.2016
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
La 27.8.2016
Naistentanssit
Ma 29.8.2016
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 30.8.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 31.8.2016
Kanarian Mikki
To 1.9.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 2.9.2016
Etiketti & Antti Ahopelto
La 3.9.2016
Wähäkosket, naistentanssit
Ma 5.9.2016
Tähtivyö, naistentanssit
Ke 7.9.2016
Ari Salo
To 8.9.2016
Enstin karaoketanssit
Telaketju
Pe 9.9.2016
Diesel & Markku Aro
La 10.9.2016
Rosalie, Mervi Kovero, naistentanssit
Ma 12.9.2016
Humiko, Merja Uimonen, naistentanssit
Ti 13.9.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 14.9.2016
Tero Jokinen
To 15.9.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 16.9.2016
Antti Tammilehdon yhtye, Kalle Kaaja
La 17.9.2016
Naistentanssit, Tähtiartisti-laulukilpailun aluefinaali
Ma 19.9.2016
Makuuni, naistentanssit
Ti 20.9.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 21.9.2016
Velleri
To 22.9.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 23.9.2016
Rosso & Tarja Lunnas
La 24.9.2016
Jarmos-yhtye, naistentanssit
Ma 26.9.2016
Eino Luostarin yhtye
Ti 27.9.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 28.9.2016
Kanarian Mikki
To 29.9.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 30.9.2016
Souvarit
La 1.10.2016
10tanssi Band & Aki Mäki, Esa Rintamäki, naistentanssit
Ma 3.10.2016
Wähäkosket, naistentanssit
To 6.10.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 7.10.2016
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 8.10.2016
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma & Nina Åkerman, naistentanssit
Ma 10.10.2016
Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
Ti 11.10.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 12.10.2016
Soittorasia, Juha Niemi
To 13.10.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 14.10.2016
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 15.10.2016
Senaattori, naistentanssit
Ma 17.10.2016
Jade's band, naistentanssit
Ti 18.10.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 19.10.2016
Olli Orrenmaa
To 20.10.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 21.10.2016
Sinitaivas
La 22.10.2016
Naistentanssit
Ma 24.10.2016
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, naistentanssit
Ti 25.10.2016
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 26.10.2016
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 27.10.2016
Enstin karaoketanssit
Pe 28.10.2016
Avec & Leif Lindeman
Ensti solo band
La 29.10.2016
Reissarit, Mikko Takala, naistentanssit
Ma 31.10.2016
Eino Luostari, naistentanssit
Ke 2.11.2016
Vesa Ollinmäki
To 3.11.2016
Karaoke
Pe 4.11.2016
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 5.11.2016
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
Ma 7.11.2016
Pepe Enroth, naistentanssit
Naistentanssit
Ti 8.11.2016
Karaoke
Ke 9.11.2016
Timo Kallio
To 10.11.2016
Karaoke
Pe 11.11.2016
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
La 12.11.2016
OnnenSävel, naistentanssit
Ma 14.11.2016
Antti Sivulan yhtye, naistentanssit
Ti 15.11.2016
Karaoke
Ke 16.11.2016
Klaus Koivula
To 17.11.2016
Karaoke
Pe 18.11.2016
Marita Taavitsainen
La 19.11.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola, naistentanssit
Ma 21.11.2016
Reivox, Erkki Mustikkamäki, naistentanssit
Ti 22.11.2016
Karaoke
Ke 23.11.2016
Soittorasia, Juha Niemi
To 24.11.2016
Karaoke
Pe 25.11.2016
Taiga & Jarkko Honkanen
Finlanders, konsertti
La 26.11.2016
Sunset & Arto Nuotio, naistentanssit
Ma 28.11.2016
Eino Luostari, naistentanssit
Ti 29.11.2016
Karaoke
Ke 30.11.2016
Arvo Pienimäki
To 1.12.2016
Karaoke
Pe 2.12.2016
Hurma
La 3.12.2016
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
Ma 5.12.2016
Jarmos-yhtye, naistentanssit
Ke 7.12.2016
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 8.12.2016
Karaoke
Pe 9.12.2016
Pekkaniskan Pojat
La 10.12.2016
The 69 Eyes
Ensti solo band
Ma 12.12.2016
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ti 13.12.2016
Karaoke
Ke 14.12.2016
Jussi Roposen yhtye
To 15.12.2016
Karaoke
Pe 16.12.2016
Taikakuu
La 17.12.2016
Energia & Tommi Soidinmäki
Ma 19.12.2016
Esa Rintamäki, naistentanssit
Ti 20.12.2016
Karaoke
Pe 23.12.2016
Dry Capri
Su 25.12.2016
Wähäkosket
Ma 26.12.2016
Eino Luostari
Ti 27.12.2016
Karaoke
Ke 28.12.2016
Vesa Ollinmäki
To 29.12.2016
Karaoke
Pe 30.12.2016
Ramona, Antti Mäki-Opas
La 31.12.2016
Avec & Leif Lindeman, naistentanssit
Ma 2.1.2017
Ässät
Ti 3.1.2017
Karaoke
Ke 4.1.2017
Timo Kallio solo
To 5.1.2017
Enstin karaoketanssit
Ma 9.1.2017
Köpi Koski ja Projekti
Ti 10.1.2017
Karaoke
Ke 11.1.2017
Jussi Roponen duo
To 12.1.2017
Enstin karaoketanssit
Pe 13.1.2017
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus
La 14.1.2017
Esa Rintamäki
Ma 16.1.2017
Rosette
Ti 17.1.2017
Karaoke
Ke 18.1.2017
Tero Jokinen
To 19.1.2017
Enstin karaoketanssit
Pe 20.1.2017
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 21.1.2017
Miljoonasade
Ma 23.1.2017
Lumilinna
Ti 24.1.2017
Karaoke
Ke 25.1.2017
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 26.1.2017
Enstin karaoketanssit
Pe 27.1.2017
Charlies
A. Aallon rytmiorkesteri
Ma 30.1.2017
Eino Luostarin yhtye
Ti 31.1.2017
Karaoke
Ke 1.2.2017
Marko Rauhala
To 2.2.2017
Karaoke
Pe 3.2.2017
Taiga & Jarkko Honkanen
La 4.2.2017
Jarmos-yhtye
Ma 6.2.2017
Wähäkosket
Ti 7.2.2017
Karaoke
To 9.2.2017
Karaoke
Pe 10.2.2017
Sinitaivas
La 11.2.2017
Pauli Hanhiniemi
Ma 13.2.2017
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ti 14.2.2017
Karaoke
Ke 15.2.2017
Vesa Ollinmäki
To 16.2.2017
Karaoke
Ma 20.2.2017
Timangi & Juhamatti
Ke 22.2.2017
Jussi Fischerin yhtye
To 23.2.2017
Karaoke
Pe 24.2.2017
Diesel & Markku Aro
Lauri Tähkä
La 25.2.2017
Tosimiehet, Arvo Pienimäki
Ma 27.2.2017
Eino Luostarin yhtye
Ti 28.2.2017
Karaoke
Ke 1.3.2017
Antti Särösalo
To 2.3.2017
Karaoke
Pe 3.3.2017
Ippe Mansikan orkesteri
La 4.3.2017
Hehku & Joonas Erkkilä
Ma 6.3.2017
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma
Ti 7.3.2017
Karaoke
Ke 8.3.2017
Ari Salo
To 9.3.2017
Karaoke
Pe 10.3.2017
Pekkaniskan Pojat
La 11.3.2017
Savannah
Ma 13.3.2017
Antti Sivulan yhtye
Ti 14.3.2017
Karaoke
Ke 15.3.2017
Olli Orrenmaa
To 16.3.2017
Karaoke
Pe 17.3.2017
Souvarit
La 18.3.2017
Neljä ruusua
Ma 20.3.2017
Graniitti & Rainer Bollström
Ti 21.3.2017
Karaoke
Ke 22.3.2017
Marco Cucinotta & Sulo Kallio
To 23.3.2017
Karaoke
Pe 24.3.2017
Fantasia & Aki Samuli
La 25.3.2017
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Ma 27.3.2017
Eino Luostarin yhtye
Ti 28.3.2017
Karaoke
Ke 29.3.2017
Klaus Koivula
To 30.3.2017
Karaoke
Pe 31.3.2017
Rosso & Tarja Lunnas
La 1.4.2017
Humiko, Merja Uimonen, naistentanssit
Ma 3.4.2017
Pepe Enroth, naistentanssit
Ke 5.4.2017
Tarmo Malila solo
To 6.4.2017
Enstin karaoketanssit
Pe 7.4.2017
Taikakuu
La 8.4.2017
Popeda
Velleri solo, naistentanssit
Ma 10.4.2017
Raimo Erkinheimon yhtye, Keijo Taivainen, naistentanssit
Ti 11.4.2017
Karaoke
Ke 12.4.2017
Tapani Lager & Martti Peltola
To 13.4.2017
Enstin karaoketanssit
Pe 14.4.2017
Avec & Leif Lindeman
La 15.4.2017
June Band & Nina Åkerman
Su 16.4.2017
Yölintu
Himmiät tähäret & Pauli Koivula
Ma 17.4.2017
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi, naistentanssit
Ti 18.4.2017
Karaoke
Ke 19.4.2017
Mika Peltoniemi
Pe 21.4.2017
Rosette, Charles Plogman
La 22.4.2017
Herrakerho, naistentanssit
Ma 24.4.2017
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ti 25.4.2017
Karaoke
Ke 26.4.2017
Tero Jokinen
To 27.4.2017
Enstin karaoketanssit
Pe 28.4.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 29.4.2017
Wähäkosket, naistentanssit
Su 30.4.2017
Talisman & Marko Maunuksela
Ma 1.5.2017
Jarmos-yhtye
Ke 3.5.2017
Timo Kallio
Pe 5.5.2017
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 6.5.2017
Jade's band, naistentanssit
Ma 8.5.2017
Nina Koivisto band, naistentanssit
Ke 10.5.2017
Velleri
Pe 12.5.2017
Esa Rintamäki
La 13.5.2017
Ajattomat, naistentanssit
Ma 15.5.2017
Senaattori
Ke 17.5.2017
Kanarian Mikki
Pe 19.5.2017
Rosalie & Mervi Kovero
Ma 22.5.2017
Rosette
Ke 24.5.2017
Arvo Pienimäki
Pe 26.5.2017
Meriitti, Pia Lång
La 27.5.2017
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, naistentanssit
Ma 29.5.2017
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ke 31.5.2017
Vesa Ollinmäki
Pe 2.6.2017
Mutkattomat, Eki Jantunen
La 3.6.2017
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 5.6.2017
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ke 7.6.2017
Antti Särösalo
Pe 9.6.2017
Tangoseniorikilpailu
La 10.6.2017
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
Ma 12.6.2017
Reissarit, Mikko Takala, naistentanssit
Ke 14.6.2017
Jokke Kytö
Pe 16.6.2017
Ramona, Antti Mäki-Opas
La 17.6.2017
Savannah, naistentanssit
Ma 19.6.2017
Himmiät tähäret & Pauli Koivula, naistentanssit
Ke 21.6.2017
Marko Rauhala
Pe 23.6.2017
Wire, Ari Lavu
La 24.6.2017
Wire, Ari Lavu
Ma 26.6.2017
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ke 28.6.2017
Jussi Roposen yhtye
Pe 30.6.2017
Humiko, Merja Uimonen
Ma 3.7.2017
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 10.7.2017
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ma 17.7.2017
Timangi, Rosalie & Juhamatti
Ma 24.7.2017
Wähäkosket
Ma 31.7.2017
Eino Luostarin yhtye, naistentanssit
Ke 2.8.2017
Ari Salo
Pe 4.8.2017
Kanarian Mikki
La 5.8.2017
Jarmos-yhtye
Ma 7.8.2017
Esa Rintamäki
Ke 9.8.2017
Olli Orrenmaa
Pe 11.8.2017
Tapani Lager & Martti Peltola
La 12.8.2017
Matti Mikael trio
Ma 14.8.2017
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Ke 16.8.2017
Klaus Koivula
Pe 18.8.2017
Tommi Soidinmäki
La 19.8.2017
Karaokekilpailu
Ma 21.8.2017
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma
Ke 23.8.2017
Timo Kallio solo
Pe 25.8.2017
Voimaorkesteri, Susanna Heikki
La 26.8.2017
Tähtivyö & Erkki Mustikkamäki
Ma 28.8.2017
Eino Luostarin yhtye
Ke 30.8.2017
Marco Cucinotta, Sulo Kallio
Pe 1.9.2017
Channel Four
La 2.9.2017
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ma 4.9.2017
Hehku, Joonas Erkkilä
Ke 6.9.2017
Mika Peltoniemi
Pe 8.9.2017
Helmenkalastajat
La 9.9.2017
Jade's band, Jarkko Järvenpää
Ma 11.9.2017
Nina Koivisto band
Ke 13.9.2017
Tero Jokinen
Pe 15.9.2017
Ihana & Johanna Pakonen
La 16.9.2017
OnnenSävel
Ma 18.9.2017
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 20.9.2017
Velleri solo
Pe 22.9.2017
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 23.9.2017
Reissarit, Mikko Takala
Ma 25.9.2017
Eino Luostarin yhtye
Ke 27.9.2017
Jokke Kytö
Pe 29.9.2017
Pekkaniskan Pojat
La 30.9.2017
Esa Rintamäki
Ma 2.10.2017
Köpi Koski ja Projekti
Ke 4.10.2017
Kanarian Mikki
Pe 6.10.2017
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
La 7.10.2017
Crystal
Ma 9.10.2017
Riskit Herrat, Rosalie & Mervi Kovero
Ke 11.10.2017
Klaus Koivula
Pe 13.10.2017
Hurma
La 14.10.2017
Meriitti, Pia Lång
Ma 16.10.2017
Ässät
Ke 18.10.2017
Antti Särösalo
La 21.10.2017
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ma 23.10.2017
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 25.10.2017
Arvo Pienimäki
Pe 27.10.2017
Talisman & Marko Maunuksela
La 28.10.2017
Senaattori
Ma 30.10.2017
Eino Luostarin yhtye
Ke 1.11.2017
Vesa Ollinmäki
Pe 3.11.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 4.11.2017
Savannah
Ma 6.11.2017
Pepe Enroth
Ke 8.11.2017
Seija Rankinen
Pe 10.11.2017
Souvarit
Ma 13.11.2017
Esa Rintamäki
Ke 15.11.2017
Timo Kallio solo
Pe 17.11.2017
Rosso & Tarja Lunnas
La 18.11.2017
Rosalie & Juhamatti
Ma 20.11.2017
Jade's band
Ke 22.11.2017
Jussi Fischer
Pe 24.11.2017
Myrskytuuli & Mika Sihvola
La 25.11.2017
Charlies
Ma 27.11.2017
Eino Luostarin yhtye
Ke 29.11.2017
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 1.12.2017
Sinitaivas
La 2.12.2017
Amorix
Ma 4.12.2017
Reissarit, Mikko Takala
Ti 5.12.2017
Eino Luostarin yhtye, Oja-Lipasti band
Ke 6.12.2017
Jussi Roponen
Pe 8.12.2017
Finlanders
Mika Peltoniemi
La 9.12.2017
Fernet & Tomi Markkola
Ma 11.12.2017
Rosette
Ke 13.12.2017
Tero Jokinen
Pe 15.12.2017
Joonas Erkkilä
Yölintu
La 16.12.2017
In The Mood & Suvi Karjula
Ma 18.12.2017
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma
Ke 20.12.2017
Reini Hietala
Pe 22.12.2017
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
La 23.12.2017
Raimo Erkinheimon yhtye, Keijo Taivainen
Ma 25.12.2017
Eino Luostarin yhtye
Ti 26.12.2017
Kilimanjaro, Timo Luostari
Ke 27.12.2017
Klaus Koivula
Pe 29.12.2017
Titan, Keijo Rahnasto
La 30.12.2017
Nina Koivisto band
Su 31.12.2017
Jackpot & Jukka Hallikainen
Ma 1.1.2018
Arvo Pienimäki duo
Ti 2.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 3.1.2018
Marco Cucinotta, Sulo Kallio
To 4.1.2018
Enstin karaoketanssit
Pe 5.1.2018
Kalle Jussila
La 6.1.2018
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 8.1.2018
Jarmos-yhtye
Ti 9.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 10.1.2018
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
To 11.1.2018
Enstin karaoketanssit
Pe 12.1.2018
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 13.1.2018
Rosalie & Juhamatti
Ma 15.1.2018
Jussi Roponen
Ti 16.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 17.1.2018
Ari Salo
To 18.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke
Pe 19.1.2018
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 20.1.2018
Unelma, Joonas Erkkilä
Ma 22.1.2018
Esa Rintamäki
Ti 23.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 24.1.2018
Tero Jokinen solo
To 25.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke
Pe 26.1.2018
Janne Tulkki
La 27.1.2018
Antti Sivulan yhtye
Ma 29.1.2018
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.1.2018
Ohjelma-Viisarin karaoke
Ke 31.1.2018
Timo Kallio
Ma 5.2.2018
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Pe 9.2.2018
Avec & Leif Lindeman
La 10.2.2018
Remix!, Ensti solo band, Pete Parkkonen
Ma 12.2.2018
Rosette
Ke 14.2.2018
Jokke Kytö
Pe 16.2.2018
A. Aallon rytmiorkesteri, Timo Kallio, Ari Antila
La 17.2.2018
Riskit Herrat, Mervi Kovero
Ma 19.2.2018
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma
Pe 23.2.2018
Taikakuu
La 24.2.2018
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Ma 26.2.2018
Eino Luostarin yhtye
Ke 28.2.2018
Vesa Ollinmäki
Pe 2.3.2018
Ippe Mansikan orkesteri
La 3.3.2018
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 5.3.2018
Ässät
Ke 7.3.2018
Olli Orrenmaa
Pe 9.3.2018
Charlies
La 10.3.2018
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ma 12.3.2018
Savannah
Ke 14.3.2018
Klaus Koivula
Pe 16.3.2018
Souvarit
La 17.3.2018
Reissarit, Mikko Takala
Ma 19.3.2018
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 21.3.2018
Ensti solo band
Pe 23.3.2018
Finlanders, Mika Peltoniemi
La 24.3.2018
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ma 26.3.2018
Eino Luostarin yhtye
Ke 28.3.2018
Seija Rankinen
To 29.3.2018
Pe 30.3.2018
Eija Kantola
La 31.3.2018
Rosette, Charles Plogman
Su 1.4.2018
Anneli Mattila
Ma 2.4.2018
Jade's band
Ke 4.4.2018
Olli Orrenmaa
Pe 6.4.2018
Lemmenlautta
La 7.4.2018
Tähtivyö & Erkki Mustikkamäki
Ma 9.4.2018
Wähäkosket
Ke 11.4.2018
Tapani Lager & Martti Peltola
Pe 13.4.2018
In The Mood & Suvi Karjula
La 14.4.2018
Nina Koivisto band
Ma 16.4.2018
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Ke 18.4.2018
Jokke Kytö
Pe 20.4.2018
Talisman & Marko Maunuksela
La 21.4.2018
Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen, Essex Beat
Ma 23.4.2018
Rosalie
Ke 25.4.2018
Arvo Pienimäki duo
Pe 27.4.2018
Diesel & Markku Aro
La 28.4.2018
Riverband, Tero Jokinen
Ma 30.4.2018
Eino Luostarin yhtye
Pe 4.5.2018
Rosso & Tarja Lunnas
La 5.5.2018
Unelma, Joonas Erkkilä
Ma 7.5.2018
Esa Rintamäki
Pe 11.5.2018
June Band & Nina Åkerman
La 12.5.2018
Antti Sivulan yhtye
Ma 14.5.2018
Jarmos-yhtye
Pe 18.5.2018
Teemu Roivainen
La 19.5.2018
Telaketju
Ma 21.5.2018
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Pe 25.5.2018
Taiga & Jarkko Honkanen
La 26.5.2018
Riskit Herrat, Mervi Kovero
Ma 28.5.2018
Eino Luostarin yhtye
Pe 1.6.2018
Savannah
La 2.6.2018
Arto Kantoniemi
Ma 4.6.2018
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
La 9.6.2018
Humiko, Merja Uimonen
Ma 11.6.2018
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Pe 15.6.2018
Swingers, Jouni Rieskaniemi
La 16.6.2018
Keijo Taivainen
Ma 18.6.2018
Jussi Roponen
Pe 22.6.2018
Wire & Ari Lavu
La 23.6.2018
Wire & Ari Lavu
Ma 25.6.2018
Eino Luostarin yhtye
Pe 29.6.2018
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
La 30.6.2018
Essex Beat
Su 1.7.2018
Oja-Lipasti band
Ma 9.7.2018
Tähtivyö & Erkki Mustikkamäki
Ma 16.7.2018
Titan, Keijo Rahnasto
Ma 23.7.2018
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 30.7.2018
Eino Luostarin yhtye
La 4.8.2018
Ari Salo
Ma 6.8.2018
Wähäkosket
La 11.8.2018
Klaus Koivula
Ma 13.8.2018
Rosette
Pe 17.8.2018
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 18.8.2018
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ma 20.8.2018
Keijo Taivainen
Pe 24.8.2018
Kari Hirvonen
La 25.8.2018
Blue Moon, Kata Koivusalo
Ma 27.8.2018
Eino Luostarin yhtye
Pe 31.8.2018
Seireenit
La 1.9.2018
Humiko, Merja Uimonen
Ma 3.9.2018
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ke 5.9.2018
Kanarian Mikki
Pe 7.9.2018
Sinitaivas
La 8.9.2018
Nina Koivisto band
Ma 10.9.2018
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ke 12.9.2018
Antti Särösalo
Pe 14.9.2018
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
La 15.9.2018
Graniitti & Rainer Bollström
Ma 17.9.2018
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Ke 19.9.2018
Pia Lång
Pe 21.9.2018
Yölintu
La 22.9.2018
Esa Rintamäki
Ma 24.9.2018
Eino Luostarin yhtye
Ke 26.9.2018
Petri Forsman
Pe 28.9.2018
Myrskytuuli
La 29.9.2018
Antti Sivulan yhtye
Pe 5.10.2018
Souvarit
La 6.10.2018
Savannah
Ma 8.10.2018
Juha Hautaluoma
Ke 10.10.2018
Ari Salo
Pe 12.10.2018
Jarkko Honkanen
La 13.10.2018
Unelma, Joonas Erkkilä
Ma 15.10.2018
Kuunhopea & Sari Koivikko
La 20.10.2018
Rosalie & Juhamatti
Ke 24.10.2018
Velleri
To 25.10.2018
Karaoke
Pe 26.10.2018
Finlanders
Ilpo Seppänen duo
La 27.10.2018
Essex Beat
Ma 29.10.2018
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.10.2018
Karaoke
Ke 31.10.2018
Tapani Lager, Jussi Fischer
To 1.11.2018
Karaoke
Pe 2.11.2018
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
La 3.11.2018
Ässät
Ma 5.11.2018
Jarmos-yhtye
Ti 6.11.2018
Karaoke
Ke 7.11.2018
Tero Jokinen
To 8.11.2018
Karaoke
Pe 9.11.2018
Fernet & Tomi Markkola
Ma 12.11.2018
Patajätkä
Ti 13.11.2018
Karaoke
Ke 14.11.2018
Rami Loukola & Charlotta Saari
To 15.11.2018
Karaoke
Pe 16.11.2018
Anne Mattila
La 17.11.2018
Elonkerjuu
Ma 19.11.2018
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ti 20.11.2018
Karaoke
To 22.11.2018
Karaoke
Pe 23.11.2018
Fortuna, Arja Koriseva
La 24.11.2018
Mikko Mäkeläinen
Ma 26.11.2018
Eino Luostarin yhtye
Ti 27.11.2018
Karaoke
Ke 28.11.2018
Marco Cucinotta, Sulo Kallio
Pe 30.11.2018
Teemu Roivainen
La 1.12.2018
FBI-beat
Ma 3.12.2018
Meriitti, Pia Lång
Ti 4.12.2018
Karaoke
Ke 5.12.2018
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi
To 6.12.2018
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi
Pe 7.12.2018
Taikakuu, Timo Kallio, Amore & Leif Lindeman, konsertti
La 8.12.2018
Neljä ruusua
Ma 10.12.2018
Rosette
Ti 11.12.2018
Karaoke
Ke 12.12.2018
Mika Peltoniemi
To 13.12.2018
Karaoke
Pe 14.12.2018
Etiketti & Antti Ahopelto
La 15.12.2018
Rosso & Tarja Lunnas
Ma 17.12.2018
Pepe Enroth
Ti 18.12.2018
Karaoke
To 20.12.2018
Karaoke
Pe 21.12.2018
Hurma
La 22.12.2018
Reissarit, Mikko Takala
Ti 25.12.2018
Vesa Ollinmäki
Ke 26.12.2018
Wire & Ari Lavu
To 27.12.2018
Karaoke
Pe 28.12.2018
Riverband, Tero Jokinen
La 29.12.2018
Dansdax
Ma 31.12.2018
Eino Luostarin yhtye
Ke 2.1.2019
Marko Rauhala
Pe 4.1.2019
Lemmenlautta
La 5.1.2019
Rosalie & Juhamatti
Ma 7.1.2019
Riverband, Tero Jokinen
Pe 11.1.2019
Omega & Eija Kantola
La 12.1.2019
Channel Four
Ma 14.1.2019
Wähäkosket
Ke 16.1.2019
Petri Forsmanin yhtye & Petri Forsman
Pe 18.1.2019
Pekkaniskan Pojat
La 19.1.2019
Risto Nevala
Ma 21.1.2019
Tähtivyö, Erkki Mustikkamäki
Ke 23.1.2019
Ari Salo
Pe 25.1.2019
Amore & Leif Lindeman
La 26.1.2019
Recados, Anneli Mattila
Ma 28.1.2019
Eino Luostarin yhtye
Ke 30.1.2019
Olli Orrenmaa
Pe 1.2.2019
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 2.2.2019
Amorix
Ma 4.2.2019
Eino Luostarin yhtye
Ke 6.2.2019
Jokke Kytö
Pe 8.2.2019
Jorma Kääriäinen
La 9.2.2019
Anne Mattila
Ma 11.2.2019
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Ke 13.2.2019
Antti Särösalo
Pe 15.2.2019
Yölintu
La 16.2.2019
Matti Esko
Ma 18.2.2019
Jarmos-yhtye
Ke 20.2.2019
Rami Loukola & Charlotta Saari
Pe 22.2.2019
Nelostie & Jaska Mäkynen
La 23.2.2019
Tommys
Ma 25.2.2019
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Ke 27.2.2019
Vesa Ollinmäki
Pe 1.3.2019
Souvarit
La 2.3.2019
Kohtalon kuu & Tero Isoniemi
Ma 4.3.2019
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ke 6.3.2019
Tapani Lager & Martti Peltola
Pe 8.3.2019
Diesel & Markku Aro
La 9.3.2019
Michael Monroe
Ma 11.3.2019
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 13.3.2019
Rami Loukola, Arvo Pienimäki
Pe 15.3.2019
Heidi Pakarinen
La 16.3.2019
Reissarit, Mikko Takala
Ma 18.3.2019
Esa Rintamäki
Ke 20.3.2019
Peltolan pojat
Pe 22.3.2019
Teuvo Oinas
La 23.3.2019
Kuunhopea & Sari Koivikko
Ma 25.3.2019
Eino Luostarin yhtye
Ke 27.3.2019
Tapani Lager, Jussi Fischer
Pe 29.3.2019
Tulipunaruusut
La 30.3.2019
Jade's band
Ma 1.4.2019
Ässät
Ke 3.4.2019
Tero Jokinen
Pe 5.4.2019
FBI-beat
La 6.4.2019
Rosette, Charles Plogman
Ma 8.4.2019
Essex Beat
Ke 10.4.2019
Ensti solo band
Pe 12.4.2019
Finlanders, Mika Peltoniemi duo
La 13.4.2019
Orkestra Suora lähetys, Samuli Edelmann, Keijo Taivainen
Ma 15.4.2019
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 17.4.2019
Kanarian Mikki
Pe 19.4.2019
Energia & Teemu Roivainen
La 20.4.2019
Charlies
Su 21.4.2019
A. Aallon rytmiorkesteri, Velleri
Ma 22.4.2019
Titan, Keijo Rahnasto
Ke 24.4.2019
Marco Cucinotta, Sulo Kallio
Pe 26.4.2019
Etiketti & Antti Ahopelto
La 27.4.2019
Teflon Brothers
Ma 29.4.2019
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.4.2019
Onnentähti, Nina Åkerman
Pe 3.5.2019
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 4.5.2019
Esa Rintamäki
Ma 6.5.2019
Wähäkosket
Pe 10.5.2019
Riskit Herrat, Mervi Kovero
La 11.5.2019
Riskit Herrat
Ma 13.5.2019
Rosette
Pe 17.5.2019
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma
La 18.5.2019
Riverband, Tero Jokinen
Ma 20.5.2019
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Pe 24.5.2019
Savannah
La 25.5.2019
Unelma, Joonas Erkkilä
Ma 27.5.2019
Eino Luostarin yhtye
Pe 31.5.2019
Antti Sivulan yhtye
La 1.6.2019
Uhkapelurit
Ma 3.6.2019
Meriitti, Pia Lång
Pe 7.6.2019
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 8.6.2019
Humiko, Merja Uimonen
Ma 10.6.2019
Caravan & Pepe Enroth
Pe 14.6.2019
Kohtalon kuu & Tero Isoniemi
La 15.6.2019
Jarmos-yhtye
Ma 17.6.2019
Nina Koivisto band
La 22.6.2019
Yötaivas
Ma 29.7.2019
Eino Luostarin yhtye
Ma 5.8.2019
Riverband, Tero Jokinen
Ma 12.8.2019
Jade's band
Pe 16.8.2019
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki
La 17.8.2019
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ma 19.8.2019
Blue Moon, Kata Koivusalo
Pe 23.8.2019
Onnenkulkurit, Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus
La 24.8.2019
Teemu Harjukari
Ma 26.8.2019
Eino Luostarin yhtye
Ke 28.8.2019
Tapani Lager duo
Pe 30.8.2019
Lemmenlautta
La 31.8.2019
Melrose
Ma 2.9.2019
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ke 4.9.2019
Kanarian Mikki
Pe 6.9.2019
Amore & Leif Lindeman
La 7.9.2019
Recados, Anneli Mattila
Ma 9.9.2019
Ramona, Antti Mäki-Opas
Ke 11.9.2019
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Ma 16.9.2019
Ässät
Ke 18.9.2019
Ari Salo
Pe 20.9.2019
Sinitaivas
La 21.9.2019
ManTra & Nina Åkerman
Ma 23.9.2019
Essex Beat
Ke 25.9.2019
Mika Peltoniemi
Pe 27.9.2019
Marko Lämsä, Jake Niska
La 28.9.2019
Johanna Debreczeni, Jake Niska
Ma 30.9.2019
Eino Luostarin yhtye
Ke 2.10.2019
Marko Rauhala
Pe 4.10.2019
Souvarit
La 5.10.2019
Mutkattomat, Eki Jantunen
Ma 7.10.2019
Köpi Koski ja Projekti
Ke 9.10.2019
Antti Särösalo
Pe 11.10.2019
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 12.10.2019
Arttu Wiskari
Ma 14.10.2019
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Ke 16.10.2019
Velleri
Pe 18.10.2019
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 19.10.2019
Charlies
Ma 21.10.2019
Savannah
Ke 23.10.2019
Jokke Kytö
Pe 25.10.2019
Antti Ketonen
La 26.10.2019
Benjamin Enroth
Ma 28.10.2019
Eino Luostarin yhtye
Ke 30.10.2019
Tero Jokinen
Pe 1.11.2019
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 2.11.2019
Rosette, Charles Plogman
Ma 4.11.2019
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ke 6.11.2019
Wähäkosket, Klaus Koivula
Pe 8.11.2019
Yölintu, Dosett
La 9.11.2019
Kotiteollisuus
Ma 11.11.2019
Nina Koivisto band
Ke 13.11.2019
Arvo Pienimäki
Pe 15.11.2019
Kari Hirvonen
La 16.11.2019
A. Aallon rytmiorkesteri, Jarmos-yhtye
Ma 18.11.2019
Antti Sivulan yhtye
Ke 20.11.2019
Peltolan pojat
Pe 22.11.2019
Energia & Teemu Roivainen
La 23.11.2019
Love & Aki Samuli
Ma 25.11.2019
Eino Luostarin yhtye
Ke 27.11.2019
Olli Orrenmaa
Pe 29.11.2019
Pekkaniskan Pojat
La 30.11.2019
Kake Randelin
Ma 2.12.2019
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ke 4.12.2019
Petri Forsmanin yhtye & Petri Forsman
Pe 6.12.2019
Jimmy Cola, Beatpanimo
La 7.12.2019
Tiina Räsänen, Petri Hervanto
Ma 9.12.2019
Esa Rintamäki
Ke 11.12.2019
Mika Peltoniemi
Pe 13.12.2019
Finlanders, Timo Kallio duo
La 14.12.2019
Rosalie & Juhamatti
Ma 16.12.2019
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Ke 18.12.2019
Vesa Ollinmäki
Pe 20.12.2019
Teuvo Oinas
La 21.12.2019
Kuunhopea & Sari Koivikko
Ma 23.12.2019
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ke 25.12.2019
Tapani Lager duo, Martti Peltola
To 26.12.2019
Unelma & Joonas Erkkilä
Pe 27.12.2019
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 28.12.2019
Dansdax
Ma 30.12.2019
Eino Luostarin yhtye
Ti 31.12.2019
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 1.1.2020
Olli Orrenmaa
Pe 3.1.2020
Riskit Herrat, Mervi Kovero
La 4.1.2020
Riskit Herrat
Ma 6.1.2020
Petri Forsmanin yhtye
Ke 8.1.2020
Antti Särösalo
Pe 10.1.2020
Hurma
La 11.1.2020
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
Ma 13.1.2020
Pepe Enroth
Ke 15.1.2020
Velleri solo
Pe 17.1.2020
Fernet & Tomi Markkola
La 18.1.2020
Amorio, Johanna Debreczeni
Ma 20.1.2020
Pekka Rinne ja Kuunsilta
Ke 22.1.2020
Tero Jokinen
Pe 24.1.2020
In The Mood & Suvi Karjula
La 25.1.2020
Recados, Anneli Mattila
Ma 27.1.2020
Eino Luostarin yhtye
Ke 29.1.2020
Timo Kallio solo
Pe 31.1.2020
Omega & Eija Kantola
La 1.2.2020
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ma 3.2.2020
Rosette
Ke 5.2.2020
Per-Anders Lindell
Pe 7.2.2020
Yölintu, Tähtiveijarit
La 8.2.2020
Onnenkerjäläiset
Ma 10.2.2020
Ässät
Ke 12.2.2020
Ari Salo
Pe 14.2.2020
Yötaivas, Yhden tähden orkesteri, Jorma Kääriäinen
La 15.2.2020
Kolmas nainen
Ma 17.2.2020
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Ke 19.2.2020
Marco Cucinotta, Sulo Kallio
Pe 21.2.2020
Taikakuu, Dosett
La 22.2.2020
Rosette, Charles Plogman
Ma 24.2.2020
Eino Luostarin yhtye
Ke 26.2.2020
Jokke Kytö
Pe 28.2.2020
Finlanders, Timo Kallio
La 29.2.2020
Quattro & Kalle Jussila
Ma 2.3.2020
Jade's band
Ke 4.3.2020
Petri Forsman
Pe 6.3.2020
Amore & Leif Lindeman
La 7.3.2020
Rosalie & Juhamatti, konsertti
Ma 9.3.2020
Peltolan pojat
Ke 11.3.2020
Mika Peltoniemi
To 12.3.2020
Wähäkosket, Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Pe 13.3.2020
Souvarit & Lasse Hoikka
La 14.3.2020
Elonkerjuu
Ma 16.3.2020
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Ma 27.7.2020
Eino Luostarin yhtye
Ma 3.8.2020
Maestrot & Jarkko Yli-Sikkilä
Ma 10.8.2020
Narrit, Ari Tamminen
Pe 14.8.2020
Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma
La 15.8.2020
Onnenkerjäläiset
Ma 17.8.2020
Casanova & Sami Rosholm
Pe 21.8.2020
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 22.8.2020
Charlies
Ma 24.8.2020
Yötaivas
Ke 26.8.2020
Antti Särösalo
Pe 28.8.2020
Recados, Anneli Mattila
La 29.8.2020
Kari Vepsä
Ma 31.8.2020
Eino Luostarin yhtye
Ke 2.9.2020
Tero Jokinen solo
Pe 4.9.2020
Diesel & Markku Aro
La 5.9.2020
Omega & Eija Kantola
Ma 7.9.2020
Ässät
Ke 9.9.2020
Kanarian Mikki
Pe 11.9.2020
A. Aallon rytmiorkesteri, Arto Kallio, Tuija Mäensivu
La 12.9.2020
Beatmakers & Pekka Tiilikainen, Toni Rossi
Ma 14.9.2020
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Ke 16.9.2020
Ari Salo
Pe 18.9.2020
Pekkaniskan Pojat
La 19.9.2020
Vanha_Suora, Esa Nummela
Ma 21.9.2020
Kuunhopea, Sari Koivikko
Ke 23.9.2020
Olli Orrenmaa solo
Pe 25.9.2020
Finlanders, Ilpo Seppänen duo
La 26.9.2020
Benjamin Enroth
Ma 28.9.2020
Eino Luostarin yhtye
Ke 30.9.2020
Jokke Kytö
Ma 5.10.2020
Rosette
Pe 9.10.2020
Heikki Koskelo
La 10.10.2020
Onnentähti & Kari Hirvonen
Ma 12.10.2020
Tähtivyö, Erkki Mustikkamäki
Pe 16.10.2020
J.A.L.O.
La 17.10.2020
Nina Åkerman
Ma 19.10.2020
Jade's band
Pe 23.10.2020
Amore & Leif Lindeman
La 24.10.2020
Nelostie, Jaska Mäkynen
Ma 26.10.2020
Eino Luostarin yhtye
Pe 30.10.2020
Fernet & Tomi Markkola
La 31.10.2020
Mutkattomat, Eki Jantunen
Ma 2.11.2020
Blue Moon
Pe 6.11.2020
Etiketti & Antti Ahopelto
La 7.11.2020
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ma 9.11.2020
Riverband, Tero Jokinen
Pe 13.11.2020
Finlanders, Tapani Lager, Jussi Roponen
La 14.11.2020
Telaketju
Ma 16.11.2020
Kuunhopea, Sari Koivikko
Pe 20.11.2020
Tulinen Sydän, Janne Tulkki
La 21.11.2020
Kalle Kaaja
Ma 23.11.2020
Ne Toiset
Pe 27.11.2020
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 28.11.2020
Yötaivas, Jarno Itkonen
Ma 30.11.2020
Eino Luostarin yhtye
Pe 25.12.2020
Unelma & Joonas Erkkilä
La 26.12.2020
Unelma & Joonas Erkkilä
To 31.12.2020
Graniitti, Rainer Bollström
Pe 1.1.2021
Titan, Keijo Rahnasto
La 2.1.2021
Wähäkosket
Ma 4.1.2021
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Pe 8.1.2021 18:00--22:00
Omega & Eija Kantola
La 9.1.2021 18:00--22:00
Tähtivyö, Juha Hautaluoma
Ma 11.1.2021 19:30--22:00
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Pe 15.1.2021 18:00--22:00
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 16.1.2021 18:00--22:00
Rosette & Teuvo Oinas
Ma 18.1.2021 19:30--22:00
Reissarit & Mikko Takala
Pe 22.1.2021 18:00--22:00
Amore & Leif Lindeman
La 23.1.2021 18:00--22:00
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ma 25.1.2021 19:30--22:00
Eino Luostarin yhtye
Pe 29.1.2021 18:00--22:00
Sävel & Jyrki Nurminen
La 30.1.2021 18:00--22:00
Amorio & Johanna Debreczeni
Ma 1.2.2021 19:30--22:00
Wilson & Merja Uimonen
Pe 5.2.2021 18:00--22:00
Yölintu, Mika Peltoniemi duo
La 6.2.2021 18:00--22:00
Tiimalasi & Benjamin Enroth
Ma 8.2.2021 19:30--22:00
Ramona & Antti Mäki-Opas
Pe 12.2.2021 18:00--22:00
Finlanders, Antti Särösalo
La 13.2.2021 18:00--22:00
Yötaivas & Jarno Itkonen
Ma 15.2.2021 19:30--22:00
Antti Sivulan yhtye
Pe 19.2.2021 18:00--22:00
PNP
La 20.2.2021 18:00--22:00
N.Y.T. & Pasi Kivimäki
Ma 22.2.2021 19:30--22:00
Eino Luostarin yhtye
Pe 26.2.2021 18:00--22:00
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
La 27.2.2021 18:00--22:00
Quattro & Kalle Jussila
La 5.6.2021 18:00--22:00
Petri Forsman
La 12.6.2021 18:00--22:00
Antti Särösalo
La 19.6.2021 18:00--22:00
Vesa Ollinmäki
Ma 21.6.2021 18:00--22:00
Arvo Pienimäki duo
Pe 25.6.2021
Mika Peltoniemi duo
La 26.6.2021
Mika Peltoniemi duo
Ma 28.6.2021 18:00--22:00
Ari Salo
La 3.7.2021 18:00--22:00
Rami Loukola, Charlotta Saari
Ma 5.7.2021 18:00--22:00
Timo Kallio duo
La 10.7.2021 18:00--22:00
Marko Rauhala duo
Ma 12.7.2021 18:00--22:00
Kanarian Mikki
La 17.7.2021 18:00--22:00
Tero Jokinen
Ma 19.7.2021 18:00--22:00
Petri Forsman
La 24.7.2021 18:00--22:00
Vesa Ollinmäki
Ma 26.7.2021 18:00--22:00
Arvo Pienimäki duo
La 31.7.2021 18:00--22:00
Ari Salo
Pe 6.8.2021
Uhkapelurit
Ma 9.8.2021
Antti Sivulan yhtye
Pe 13.8.2021
Tähtivyö & Erkki Mustikkamäki
La 14.8.2021
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ma 16.8.2021
Riverband, Tero Jokinen
Ma 23.8.2021
Yötaivas
Pe 27.8.2021
Roulette & Maarit Peltoniemi
La 28.8.2021 20:00--24:00
Roulette & Teuvo Oinas
Ma 30.8.2021 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 3.9.2021 20:00--24:00
ManTra & Nina Åkerman
La 4.9.2021 20:00--24:00
Ajomiehet & Ville Liimatainen
Ma 6.9.2021 19:30--23:30
Dosett
Pe 10.9.2021 19:00--22:00
PNP
La 11.9.2021 19:00--22:00
Ässät
Ma 13.9.2021 19:00--22:00
Nelijäntähäre
Pe 17.9.2021 20:00--01:00
Onnentähti & Kari Hirvonen
La 18.9.2021 20:00--00:30
Charlies
Ma 20.9.2021 19:30--23:30
Rosette
Pe 24.9.2021 20:00--01:00
Amore & Leif Lindeman
La 25.9.2021 20:00--00:30
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ma 27.9.2021 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 1.10.2021 20:30--01:30
Etiketti & Antti Ahopelto
Ma 4.10.2021 19:30--23:30
Kuunhopea & Sari Koivikko
Ma 11.10.2021 19:30--23:30
Ne Toiset
Pe 15.10.2021 21:00--01:30
Finlanders, Ilpo Seppänen duo
La 16.10.2021 20:00--00:30
Casanova & Sami Rosholm
Ma 18.10.2021 19:30--23:30
Patajätkä
Pe 22.10.2021 20:00--24:00
Souvarit
La 23.10.2021 20:00--24:00
Dansdax
Ma 25.10.2021 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 29.10.2021 20:00--24:00
Kipinä & Tomi Markkola
La 30.10.2021 22:00--02:30
Jonne Aaron
Ma 1.11.2021 19:30--23:30
KoskiMäet
Pe 5.11.2021 20:00--24:00
Yölintu, Pia Lång duo
La 6.11.2021 20:00--24:00
Tiimalasi & Benjamin Enroth
Ma 8.11.2021 19:30--23:30
Tähtivyö & Juha Hautaluoma
Pe 12.11.2021 20:00--24:00
Sinitaivas
La 13.11.2021 20:00--24:00
Antti Railio
Ma 15.11.2021 19:30--23:30
Blue Moon
Pe 19.11.2021 20:00--24:00
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 20.11.2021 20:00--24:00
J.A.L.O.
Ma 22.11.2021 19:30--23:30
Erkki Mustikkamäki
Pe 26.11.2021 20:00--00:30
Amore & Leif Lindeman, Sävel & Jyrki Nurminen
La 27.11.2021 20:00--00:30
Telaketju, Eini Pajumäki
Ma 29.11.2021 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 3.12.2021 20:00--24:00
Rosette & Charles Plogman
La 4.12.2021 20:00--24:00
Mika Peltoniemi
Su 5.12.2021 20:00--24:00
Taikakuu, Kanarian Mikki
Ma 6.12.2021 19:30--23:30
Riverband & Tero Jokinen
Pe 10.12.2021 20:00--24:00
Diesel & Markku Aro
La 11.12.2021 20:00--24:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ma 13.12.2021 19:30--23:30
Petri Forsmanin trio
Pe 17.12.2021 20:00--24:00
Omega & Eija Kantola
La 18.12.2021 20:00--24:00
Savannah
Ma 20.12.2021 19:30--23:30
Yötaivas
La 25.12.2021 20:00--24:00
Tanssiorkesteri Kiertotähdet
Su 26.12.2021 20:00--24:00
Tanssiorkesteri Kiertotähdet
Ma 27.12.2021 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 31.12.2021 20:00--24:00
Helmi-orkesteri & Heikki Koskelo
La 1.1.2022 17:00--19:30
Rami Loukola & Charlotta Saari
Ma 3.1.2022 17:00--19:30
Erkki Mustikkamäki
Pe 7.1.2022 17:00--19:30
Afrikan tähti & Armi Tenkula
La 8.1.2022 17:00--19:30
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ma 10.1.2022 17:00--19:30
Köpi Koski ja Projekti
La 15.1.2022 14:00--18:00
Ippe Mansikan orkesteri
Ma 17.1.2022 15:00--18:00
Wähäkosket
La 22.1.2022 14:00--18:00
Voimaorkesteri, Johanna Debreczeni
Ma 24.1.2022 15:00--18:00
Tähtivyö & Juha Hautaluoma
La 29.1.2022 14:00--18:00
Yölintu, Päivi Tuomi
Ma 31.1.2022 15:00--18:00
Eino Luostarin yhtye
Ma 7.2.2022
Maestrot
La 12.2.2022
Yötaivas, Juhamatti
Pe 18.2.2022 19:30--23:30
Sävel & Jyrki Nurminen
La 19.2.2022 19:30--23:30
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
Ma 21.2.2022 19:30--23:30
KoskiMäet
Pe 25.2.2022 19:30--23:30
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 26.2.2022 19:30--23:30
Charlies
Ma 28.2.2022 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 4.3.2022 20:00--00:30
Finlanders, Timo Kallio duo
La 5.3.2022 20:00--00:30
Kuunhopea & Sari Koivikko
Ma 7.3.2022 19:30--23:30
Yötaivas
Pe 11.3.2022 20:00--00:30
Taikakuu, Mika Peltoniemi duo
La 12.3.2022 20:00--00:30
Charles Plogman
Ma 14.3.2022 19:30--23:30
Riverband & Tero Jokinen
Pe 18.3.2022 20:00--00:30
Souvarit
La 19.3.2022 20:00--00:30
Portion Boys
Ma 21.3.2022 19:30--23:30
Blue Moon
Pe 25.3.2022 20:00--00:30
Sinitaivas
La 26.3.2022 20:00--00:30
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ma 28.3.2022 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 1.4.2022 20:00--00:30
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 2.4.2022 20:00--00:30
J. Eskelinen
Ma 4.4.2022 19:30--23:30
Ne Toiset
Pe 8.4.2022 20:00--00:30
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 9.4.2022 20:00--00:30
Mika Peltoniemi Orchestra
Ma 11.4.2022 19:30--23:30
Nelijäntähäre
Pe 15.4.2022 20:00--00:30
Amore & Leif Lindeman
La 16.4.2022 20:00--00:30
Komiat, Pia Lång duo
Su 17.4.2022 20:00--00:30
Omega & Eija Kantola
Ma 18.4.2022 19:30--23:30
Antti Sivulan yhtye
Pe 22.4.2022 20:00--00:30
Etiketti & Antti Ahopelto
La 23.4.2022 20:00--00:30
Antti Ketonen
Ma 25.4.2022 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 29.4.2022 20:00--00:30
Energia & Teemu Roivainen
La 30.4.2022 20:00--00:30
N.Y.T. & Pasi Kivimäki
Su 1.5.2022
Antti Särösalo, Mika Peltoniemi
Ma 2.5.2022
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen
Pe 6.5.2022
Ässät
La 7.5.2022 20:00--00:30
ManTra & Nina Åkerman
Ma 9.5.2022
Pekka Rinne ja Kuunsilta
Pe 13.5.2022
Tanssiorkesteri Kiertotähdet
La 14.5.2022 20:00--00:30
Onnenkipinä & Mika Mäkkeli
Ma 16.5.2022
Rosette
Pe 20.5.2022 20:00--00:30
Onnenmaa, Kari Vepsä
La 21.5.2022 20:00--00:30
Blue Moon
Ma 23.5.2022 19:30--23:30
Peltolan pojat
Ma 30.5.2022 19:30--23:30
Eino Luostarin yhtye
Pe 3.6.2022 20:00--00:30
Kanarian Mikki
La 4.6.2022 20:00--00:30
Tero Jokinen
Ma 6.6.2022 19:30--23:30
Wähäkosket
Pe 10.6.2022 20:00--00:30
Ensti solo band
La 11.6.2022 20:00--00:30
Antti Särösalo
Ma 13.6.2022 19:30--23:30
Marko Rauhala
Pe 17.6.2022 20:00--00:30
Pia Lång
La 18.6.2022 20:00--00:30
Vesa Ollinmäki
Ma 20.6.2022 19:30--23:30
Arvo Pienimäki
Pe 24.6.2022 20:00--00:30
Mika Peltoniemi
La 25.6.2022 20:00--00:30
Petri Forsman