Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)

Pe 13.4.2007
Esteri
La 14.4.2007
Esteri
Ke 18.4.2007
Taikakuu
Pe 27.4.2007
Varjokuva
La 28.4.2007
Flamingo & Jari Grek
Ma 30.4.2007
Flamingo & Jari Grek
Pe 4.5.2007
Köpi Koski ja Projekti
La 5.5.2007
Köpi Koski ja Projekti
Ke 9.5.2007
Unelmavävyt
Ke 23.5.2007
Sesam & Antti Raiski
Ke 30.5.2007
Tornados & Saija Tuupanen
Pe 1.6.2007
Sonetti & Ilkka Hakala
La 2.6.2007
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 6.6.2007
Avec & Saska Helmikallio
Ke 13.6.2007
Tommys & Charles Plogman
Pe 15.6.2007
Varjokuva, Vaihtoaskel & Sami Kojonen
La 16.6.2007
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
Ke 20.6.2007
Noiser & Kari Piironen
Pe 22.6.2007
Myrskytuuli, Paula Koivuniemi
La 23.6.2007
Taivalkunta Beat
Ke 27.6.2007
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Pe 29.6.2007
Tanssiorkesteri Helmi
La 30.6.2007
Tanssiorkesteri Helmi
Ke 4.7.2007
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 6.7.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Sami Keskitalo
La 7.7.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 13.7.2007
Väliaikainen
La 14.7.2007
Väliaikainen
Ke 18.7.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 25.7.2007
Rainer Friman
Pe 27.7.2007
Sylvia
La 28.7.2007
Tapani Kansa
Ke 1.8.2007
Mikael Konttinen
Pe 3.8.2007
Solaris & Minna Sirkiä
La 4.8.2007
Solaris & Minna Sirkiä
Ke 8.8.2007
Fantasia & Jenna Bågeberg
Pe 10.8.2007
Magnet & Virve Nuotio
La 11.8.2007
Magnet & Virve Nuotio
Ke 15.8.2007
Mistral & Anne Mattila
Pe 17.8.2007
Väriloiste
La 18.8.2007
Väriloiste
Pe 24.8.2007
Esteri
La 25.8.2007
Esteri
Pe 31.8.2007
FBI-beat
Pe 7.9.2007
Varjokuva
La 8.9.2007
Sami Keskitalo
Ke 12.9.2007
Eino Grön
Ke 19.9.2007
Lea Laven
Pe 21.9.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 26.9.2007
Avec & Saska Helmikallio
Pe 28.9.2007
Myrskytuuli
La 29.9.2007
Myrskytuuli
Pe 5.10.2007
Markus Sextet
La 6.10.2007
Markus Sextet
Ke 10.10.2007
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.10.2007
Graniitti & Rainer Bollström
La 13.10.2007
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 17.10.2007
Vaihtoaskel & Sami Kojonen
Pe 19.10.2007
Channel Four
La 20.10.2007
KinoJake
Ke 24.10.2007
Sinitaivas
Pe 26.10.2007
Flamingo & Jari Grek
La 27.10.2007
Flamingo & Jari Grek
Ke 7.11.2007
Fernet & Tomi Markkola
La 10.11.2007
Kismet & Kati Tuulia
Pe 16.11.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 28.11.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 5.12.2007
Moliéndo & Meiju Suvas
Ke 12.12.2007
Taikakuu
Pe 11.1.2008
Taivalkunta Beat
Ke 16.1.2008
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 18.1.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 19.1.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 23.1.2008
Tommys & Charles Plogman
Pe 25.1.2008
Väriloiste
La 26.1.2008
Avenue & Anniina Mattila
Ke 30.1.2008
Boogie
Ke 6.2.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg
Pe 8.2.2008
Myrskytuuli
La 9.2.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 13.2.2008
Unelmavävyt
Ke 20.2.2008
Fernet & Tomi Markkola
Pe 22.2.2008
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
La 23.2.2008
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
Ke 27.2.2008
Taikakuu
Pe 29.2.2008
Volga & Pekka Nebelung
La 1.3.2008
Ami Jaara ja Amico
Ke 5.3.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 7.3.2008
Finlanders
Ke 12.3.2008
Marita Taavitsainen
Pe 14.3.2008
Yölintu
Ke 19.3.2008
Avec & Saska Helmikallio
Pe 21.3.2008
FBI-beat
Ke 26.3.2008
Pekkaniskan Pojat
Pe 28.3.2008
Varjokuva
Ke 2.4.2008
Kaija Pohjola
Pe 4.4.2008
Markus Sextet
La 5.4.2008
Markus Sextet
Pe 11.4.2008
Tanssiorkesteri Helmi
La 12.4.2008
Tanssiorkesteri Helmi
Ke 16.4.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 25.4.2008
Flamingo & Jari Grek
La 26.4.2008
Flamingo & Jari Grek
Ke 30.4.2008
Diesel & Markku Aro
Ke 7.5.2008
Volga & Pekka Nebelung
Pe 9.5.2008
Väliaikainen
La 10.5.2008
Väliaikainen
Ke 14.5.2008
Kari Piironen
Pe 16.5.2008
Sinitaivas
Ke 21.5.2008
Avec & Saska Helmikallio
Ke 28.5.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 6.6.2008
Unelmavävyt
Ke 11.6.2008
Charlies
Pe 13.6.2008
Esteri
La 14.6.2008
Esteri
Ke 18.6.2008
Onnenmaa & Kari Vepsä
Pe 20.6.2008
Danny & D'Voices
La 21.6.2008
Myrskytuuli
Ke 25.6.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 2.7.2008
Pepito ja Pekka Saralevä
Pe 4.7.2008
Väriloiste
Ti 8.7.2008
Caminito
Pe 11.7.2008
Kismet & Kati Tuulia
La 12.7.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ke 16.7.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 18.7.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 19.7.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 23.7.2008
V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 30.7.2008
Marita Taavitsainen
Ke 6.8.2008
Tommys & Charles Plogman
Pe 8.8.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 9.8.2008
Paula Koivuniemi
Ke 13.8.2008
Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 15.8.2008
Sylvia
La 16.8.2008
Sylvia
Ke 20.8.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
Pe 29.8.2008
Syke
La 30.8.2008
Charlies
Ke 3.9.2008
NeljänSuora
Ke 10.9.2008
Magia 1 & Mikael Konttinen
Pe 10.10.2008
Rainer Bollström
La 11.10.2008
Rainer Bollström
Pe 17.10.2008
Pekkaniskan Pojat
La 18.10.2008
Myrskytuuli
La 25.10.2008
Väliaikainen
Ke 29.10.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 5.11.2008
Mistral & Anne Mattila
Pe 7.11.2008
Rosette, Tiina Ruuska
La 8.11.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 12.11.2008
Volga & Pekka Nebelung
Pe 14.11.2008
Myrskytuuli
La 15.11.2008
Myrskytuuli
Ke 26.11.2008
Tommys & Charles Plogman
Pe 5.12.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 10.12.2008
Souvarit
Ke 17.12.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 9.1.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 10.1.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 14.1.2009
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 16.1.2009
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 17.1.2009
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 24.1.2009
Mistral & Anne Mattila
Ke 28.1.2009
Safir & Meiju Suvas
La 31.1.2009
Nasma Team
Ke 4.2.2009
Diesel & Markku Aro
Pe 6.2.2009
Myrskytuuli
La 7.2.2009
Väriloiste
Ke 11.2.2009
Omega & Eija Kantola
Ke 18.2.2009
Taikakuu
Pe 20.2.2009
Helmenkalastajat
La 21.2.2009
Helmenkalastajat
Pe 27.2.2009
Unelmavävyt
La 28.2.2009
Varjokuva
Ke 4.3.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 6.3.2009
Sinitaivas
La 7.3.2009
Sylvia
Ke 11.3.2009
Marita Taavitsainen
La 14.3.2009
Myrskytuuli
Pe 20.3.2009
Syke
La 21.3.2009
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 25.3.2009
La Strada
Pe 27.3.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 1.4.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 3.4.2009
Väliaikainen
La 4.4.2009
Väliaikainen
Pe 10.4.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 11.4.2009
Taivalkunta Beat, Paula Koivuniemi
Su 12.4.2009
Rosette
Ke 15.4.2009
Onnenmaa & Kari Vepsä
Pe 17.4.2009
Nelinpeli & Mikael Konttinen
La 18.4.2009
La Strada
Ke 22.4.2009
Pekkaniskan Pojat
La 25.4.2009
Volga & Pekka Nebelung
Ke 29.4.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 30.4.2009
Seitsemän seinähullua veljestä, Niskalenkki
Ke 6.5.2009
Kaija Pohjola
Pe 8.5.2009
Varjokuva
La 16.5.2009
Islanders & Danny & D'Voices
La 23.5.2009
Henkka ja Kulkurit
Pe 29.5.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 30.5.2009
Taiga & Jarkko Honkanen
Pe 5.6.2009
EQ ja Sami Hakala
La 6.6.2009
EQ ja Sami Hakala
Ke 24.6.2009
Caminito & Kari Piironen
Pe 26.6.2009
Channel Four
La 27.6.2009
Channel Four
Ke 1.7.2009
Mikko Mäkeläinen
Pe 3.7.2009
Helmenkalastajat
La 4.7.2009
Islanders & Danny & D'Voices
Ke 8.7.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 10.7.2009
Myrskytuuli
La 11.7.2009
Myrskytuuli
Ke 15.7.2009
Boogie
La 18.7.2009
Freesia & Elina Vettenranta
Pe 24.7.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 25.7.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 31.7.2009
Saska Helmikallio
La 1.8.2009
Timangi, Juhamatti
Ke 5.8.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 7.8.2009
Taiga & Jarkko Honkanen
La 8.8.2009
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 12.8.2009
V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 19.8.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg
Ke 2.9.2009
Syke
Pe 4.9.2009
Channel Four
La 12.9.2009
Sylvia
Ke 16.9.2009
Mikko Mäkeläinen
Ke 23.9.2009
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.9.2009
Taikakuu
La 26.9.2009
Myrskytuuli
Ke 30.9.2009
Diesel & Markku Aro
La 3.10.2009
Väriloiste
Ke 7.10.2009
Mistral & Anne Mattila
Pe 9.10.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 10.10.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 21.10.2009
NeljänSuora
Pe 23.10.2009
FBI-beat & Markus Törmälä
La 24.10.2009
Väliaikainen
Ke 28.10.2009
Finlanders
Pe 30.10.2009
Paula Koivuniemi
Ke 4.11.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 6.11.2009
La Strada
La 7.11.2009
La Strada
Ke 11.11.2009
Avec & Saska Helmikallio
Pe 13.11.2009
Varjokuva
Ke 18.11.2009
Souvarit
Pe 20.11.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 21.11.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 25.11.2009
Taikakuu
Ke 2.12.2009
Nelinpeli, Kaija Lustila
Pe 4.12.2009
Myrskytuuli
La 5.12.2009
Myrskytuuli
Ke 9.12.2009
Boogie
Pe 11.12.2009
Pekkaniskan Pojat
Ke 16.12.2009
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 18.12.2009
Henkka ja Kulkurit
La 19.12.2009
Henkka ja Kulkurit
To 31.12.2009
Islanders & Danny & D'Voices
Ke 13.1.2010
Unelmavävyt
Pe 15.1.2010
Myrskytuuli
Pe 22.1.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 27.1.2010
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
Pe 29.1.2010
Varjokuva
La 30.1.2010
Helmenkalastajat
Ke 3.2.2010
Souvarit, naistentanssit
Pe 5.2.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 6.2.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 10.2.2010
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit
Pe 12.2.2010
Tulipunaruusut
La 13.2.2010
Bohemio Latino
Ke 17.2.2010
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 20.2.2010
Henkka ja Kulkurit
Ke 24.2.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen, naistentanssit
Pe 26.2.2010
Rosso & Tarja Lunnas
La 27.2.2010
Ami Jaara ja Amico
Ke 3.3.2010
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Pe 5.3.2010
Väliaikainen
La 6.3.2010
Väliaikainen
Ke 10.3.2010
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
Pe 12.3.2010 5 €
Sinitaivas
La 13.3.2010 5 €
Monaco & Sirpa Liimatainen
Ke 17.3.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Pe 19.3.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 20.3.2010
Helminauha
Ke 24.3.2010
Taikakuu, naistentanssit
Pe 26.3.2010
La 27.3.2010
Väriloiste
Ke 31.3.2010
Charlies, naistentanssit
La 3.4.2010
Paula Koivuniemi
Ke 7.4.2010
Boogie
Ke 14.4.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 16.4.2010
Fantasia & Amadeus Lundberg
La 17.4.2010
Mira ja Brainless
Ke 21.4.2010
Rosette & Kaija Lustila
Pe 23.4.2010
Varjokuva
La 24.4.2010
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 30.4.2010
Myrskytuuli
La 1.5.2010
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 5.5.2010
Matti Esko
Pe 7.5.2010
Taiga & Jarkko Honkanen
La 8.5.2010
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 12.5.2010
Mandshuria & Milana Misic
To 13.5.2010
Tähtisade & Jari Q
Pe 14.5.2010
Onnenpotku & Susanna Sakko
La 15.5.2010
Onnenpotku & Susanna Sakko
Ke 19.5.2010
Rosette & Marion Rung
To 20.5.2010
Foxset & Pepe Enroth
Pe 21.5.2010
Suvas Regal & Meiju Suvas
La 22.5.2010
Taikavaara & Eerika Grönlund
Ke 26.5.2010
Sinitaivas
To 27.5.2010
Matti Hyvönen ja Robertinos
Pe 28.5.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 29.5.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 2.6.2010
Avec & Saska Helmikallio
Pe 4.6.2010
Channel Four
La 5.6.2010
Channel Four
Ke 9.6.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 11.6.2010
Norolan Pojat
La 12.6.2010
Norolan Pojat
Ke 16.6.2010
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 18.6.2010
Graniitti & Rainer Bollström
La 19.6.2010
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 23.6.2010
Caminito & Kari Piironen
Pe 25.6.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 26.6.2010
Helminauha
Ke 30.6.2010
Diesel & Markku Aro
Pe 2.7.2010
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 3.7.2010
Lakeuden kuu & Marko Lahti
Ke 7.7.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Pe 9.7.2010
Henkka ja Kulkurit
La 10.7.2010
Henkka ja Kulkurit
Ke 14.7.2010
Onnenmaa & Kari Vepsä
Pe 16.7.2010
In The Mood
La 17.7.2010
In The Mood
Ke 21.7.2010
NeljänSuora
To 22.7.2010
Foxset & Pepe Enroth
Pe 23.7.2010
Myrskytuuli
La 24.7.2010
Myrskytuuli
Ke 28.7.2010
Fortuna & Arja Koriseva
To 29.7.2010
Pirjo Tossavainen
Pe 30.7.2010
Paparazzi
La 31.7.2010
Paparazzi
Ke 4.8.2010
FBI-beat & Markus Törmälä
To 5.8.2010
FinnNostalgia
Pe 6.8.2010
EQ ja Sami Hakala
La 7.8.2010
EQ ja Sami Hakala
Ke 11.8.2010
Suvi Karjula
Pe 13.8.2010
Men in Black & Jari Sillanpää
La 14.8.2010
Väriloiste
Ke 18.8.2010
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 20.8.2010
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 21.8.2010
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 25.8.2010
Pekkaniskan Pojat
Pe 27.8.2010
Horizone & Matti ja Teppo
La 28.8.2010
Helminauha
Ke 1.9.2010
Omega & Eija Kantola
Pe 3.9.2010
Yölintu, Jade's band
La 4.9.2010
Mikael Konttinen
Ke 8.9.2010
Taikakuu
Pe 10.9.2010
Sinitaivas
La 11.9.2010
Caravan
Ke 15.9.2010
Presto & Kake Randelin
Pe 17.9.2010
Rakkauden ammattilaiset, Mira ja Brainless
La 18.9.2010
Whistle Bait, Hipsters & Pekka Helin, Dream Elvis Show
Ke 22.9.2010
Boogie
Pe 24.9.2010
Volga
La 25.9.2010
Volga
Ke 29.9.2010
Souvarit
Pe 1.10.2010
New Harlem & Saija Varjus
La 2.10.2010
Myrskytuuli
Ke 6.10.2010
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 8.10.2010
Syke
La 9.10.2010
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 13.10.2010
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 15.10.2010
Pekkaniskan Pojat
La 16.10.2010
Paparazzi
Ke 20.10.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Pe 22.10.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 23.10.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 27.10.2010
Finlanders
Pe 29.10.2010
Calibra & Sanna Liimatainen
La 30.10.2010
The Smooth, Tanssiryhmä High Heels
Ke 3.11.2010
Fernet & Tomi Markkola
Pe 5.11.2010
Nelinpeli & Mikael Konttinen
La 6.11.2010
Norolan Pojat
Ke 10.11.2010
Petri Hervanto
Pe 12.11.2010
Popeda
La 13.11.2010
Coralia
Ke 17.11.2010
NeljänSuora
Pe 19.11.2010
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
La 20.11.2010
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 24.11.2010
Tommys & Charles Plogman
Pe 26.11.2010
Soundset Jaakko ja Mikael
La 27.11.2010
Soundset Jaakko ja Mikael
Ke 1.12.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 3.12.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 4.12.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Su 5.12.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 8.12.2010
Matti Esko
Pe 10.12.2010
Karanos-kvartetti
La 11.12.2010
Karanos-kvartetti
Ke 15.12.2010
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 17.12.2010
Rakkauden ammattilaiset
La 18.12.2010
Rakkauden ammattilaiset
Pe 31.12.2010
Sound Family
Pe 7.1.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 8.1.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 12.1.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 14.1.2011
Pequeno & Mia Leivo
La 15.1.2011
Pequeno & Mia Leivo
Ke 19.1.2011
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 21.1.2011
Tähtiartisti-laulukilpailun finaali
La 22.1.2011
Tähtiartisti-laulukilpailun finaali
Ke 26.1.2011
A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 28.1.2011
Mistral & Anne Mattila
La 29.1.2011
Väliaikainen
Ke 2.2.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 4.2.2011
Boogie
La 5.2.2011
KinoJake
Ke 9.2.2011
Fernet & Tomi Markkola
Pe 11.2.2011
Yölintu
La 12.2.2011
Jarmos-yhtye
Ke 16.2.2011
Finlanders
Pe 18.2.2011
Pyhät Tepot, Rockama
Ke 23.2.2011
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 25.2.2011
Norolan Pojat
La 26.2.2011
Norolan Pojat
Ke 2.3.2011
Varjokuva
Pe 4.3.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
La 5.3.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 9.3.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 11.3.2011
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 12.3.2011
Routalempi
Ke 16.3.2011
Sinitaivas
Pe 18.3.2011
Omega & Eija Kantola
La 19.3.2011
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 23.3.2011
Rosette & Kaija Lustila
Pe 25.3.2011
Rakkauden ammattilaiset
La 26.3.2011
Rakkauden ammattilaiset
Ke 30.3.2011
Tommys & Charles Plogman
Pe 1.4.2011
Pekkaniskan Pojat
La 2.4.2011
Mira ja Brainless
Ke 6.4.2011
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 4.5.2011
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 6.5.2011
Petoman & Marion Rung
La 7.5.2011
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ke 11.5.2011
Matti Esko
Pe 13.5.2011
Mamba, Jade's band
La 14.5.2011
Rosanna & Marko Tuovinen
Ke 18.5.2011
Sesam & Antti Raiski
Pe 20.5.2011
Charlies
La 21.5.2011
Elixir & Virpi Piippo
Ke 25.5.2011
Tulipunaruusut
Pe 27.5.2011
Fortuna & Arja Koriseva
La 28.5.2011
Norolan Pojat
Ke 1.6.2011 0 €
Dallapé
Pe 3.6.2011
Väliaikainen
La 4.6.2011
Väliaikainen
Ke 8.6.2011
Caminito & Kari Piironen
Pe 10.6.2011
Calibra & Sanna Liimatainen
La 11.6.2011
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 15.6.2011
Tommys & Charles Plogman
Pe 17.6.2011
Ässät
La 18.6.2011
Ässät
Ke 22.6.2011
Kasmir & Jari Grek
Pe 24.6.2011
Cafe Dynamite & Frederik
La 25.6.2011
Rakkauden ammattilaiset
Ke 29.6.2011
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 1.7.2011
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 2.7.2011
Lakeuden kuu & Marko Lahti
Ke 6.7.2011
Ilta & Janne Tulkki
Pe 8.7.2011
KinoJake
La 9.7.2011
Christa Huikko kvartetti
Ke 13.7.2011
Twisters & Tuomas Myllylä
Pe 15.7.2011
Sonetti & Ilkka Hakala
La 16.7.2011
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 20.7.2011
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 22.7.2011
FinnNostalgia & Pepe Enroth
La 23.7.2011
FinnNostalgia & Pepe Enroth
Ke 27.7.2011
NeljänSuora
Pe 29.7.2011
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 30.7.2011
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 3.8.2011
Diesel & Markku Aro
Pe 5.8.2011
Jani ja Jetsetters
La 6.8.2011
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 10.8.2011
Fortuna & Arja Koriseva
Pe 12.8.2011
Swingers
La 13.8.2011
Swingers
Pe 19.8.2011
Boogie
La 20.8.2011
Jarmos-yhtye
Ke 24.8.2011
Hovinarrit & Mervi Koponen
Pe 26.8.2011
Timangi & Juhamatti
La 27.8.2011
Tosimiehet, Menneisyyden vangit & Freeman & Virve Rosti
Ke 31.8.2011
Unelmavävyt
Pe 2.9.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 3.9.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 7.9.2011
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 9.9.2011
Nelinpeli & Mikael Konttinen
La 10.9.2011
Esa Nummela band
Ke 14.9.2011
Finlanders
Pe 16.9.2011
Hurma
La 17.9.2011
Mira ja Brainless
Ke 21.9.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 23.9.2011
Federal & Maarit Peltoniemi
La 24.9.2011
Karanos-kvartetti
Ke 28.9.2011
Rosette & Kaija Lustila
Pe 30.9.2011
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 1.10.2011
Rakkauden ammattilaiset
Ke 5.10.2011
Varjokuva
Pe 7.10.2011
Helmenkalastajat
La 8.10.2011
Caravan & Kalle Kaaja
Ke 12.10.2011
A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 14.10.2011
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 15.10.2011
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ke 19.10.2011
Charlies
Pe 21.10.2011
Janina Aro Band, Tommi Läntinen
La 22.10.2011
Nasma Team
Ke 26.10.2011
Ronnies & Charles Plogman
Pe 28.10.2011
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 29.10.2011
Väliaikainen
Ke 2.11.2011
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 4.11.2011
Presto & Kake Randelin
La 5.11.2011
Tony Montana
Ke 9.11.2011
Omega & Eija Kantola
Pe 11.11.2011
Mistral & Anne Mattila
La 12.11.2011
Norolan Pojat
Ke 16.11.2011
Fernet & Tomi Markkola
Pe 18.11.2011
Ami Jaara ja Amico
La 19.11.2011
Ami Jaara ja Amico
Ke 23.11.2011
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 25.11.2011
Twisters & Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä
La 26.11.2011
Twisters & Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä
Ke 30.11.2011
Suvas Regal & Meiju Suvas
Pe 2.12.2011
Pequeno & Mia Leivo
La 3.12.2011
Pequeno & Mia Leivo
Ma 5.12.2011
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
Ke 7.12.2011
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 9.12.2011
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 10.12.2011
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 14.12.2011
Matti Esko
Pe 16.12.2011
Pekkaniskan Pojat
La 17.12.2011
Graniitti & Rainer Bollström
Ma 26.12.2011
Helibor, Manjana & Jaana Pöllänen
La 31.12.2011
Melody Box kvintetti
Ke 11.1.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 13.1.2012
Ässät
La 14.1.2012
Ässät
Ke 18.1.2012
Diesel & Markku Aro
Pe 20.1.2012
NeljänSuora
La 21.1.2012
Köpi Koski ja Projekti
Ke 25.1.2012
Finlanders
Pe 27.1.2012
Boogie
La 28.1.2012
Channel Four
Ke 1.2.2012
Ronnies & Charles Plogman
Pe 3.2.2012
Hurma
La 4.2.2012
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 8.2.2012
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri & Martti Metsäketo
Pe 10.2.2012
Kurre
La 11.2.2012
Nasma Team
Ke 15.2.2012
Taikakuu
Pe 17.2.2012
Lovex, Rockama
La 18.2.2012
Veijarit & Sirpa Jokinen
Ke 22.2.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 24.2.2012
Lauri Tähkä
La 25.2.2012
Twisters & Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä
Ke 29.2.2012
Souvarit
To 1.3.2012
Finlanders
Pe 2.3.2012
Charlies
La 3.3.2012
Kalle Jussila
Ke 7.3.2012
Suvas Regal & Meiju Suvas
Pe 9.3.2012
Presto & Kake Randelin
La 10.3.2012
KinoJake
Ma 12.3.2012
Sami Kojonen
Ke 14.3.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 16.3.2012
Volga & Pekka Nebelung
La 17.3.2012
Graniitti & Rainer Bollström
Ma 19.3.2012
Sami Kojonen
Ke 21.3.2012
Tulipunaruusut
Pe 23.3.2012
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 24.3.2012
EQ ja Sami Hakala
Ma 26.3.2012
Sami Kojonen
Ke 28.3.2012
Fernet & Tomi Markkola
Pe 30.3.2012
Juha Tapio
La 31.3.2012
Caravan & Juha Hautaluoma
Ke 4.4.2012
Pekkaniskan Pojat
Pe 6.4.2012
Horizone & Matti ja Teppo
La 7.4.2012
Satellites
Ke 11.4.2012
Syke
Pe 13.4.2012
Varjokuva
La 14.4.2012
Islanders & Danny & D'Voices
Ma 16.4.2012
Sami Kojonen
Ke 18.4.2012
Myrskytuuli
Pe 20.4.2012
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 21.4.2012
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ma 23.4.2012
Sami Kojonen
Ke 25.4.2012
Kapris, Matti Esko
Pe 27.4.2012
Yölintu, Jade's band
La 28.4.2012
Norolan Pojat
Ma 30.4.2012
Anneli Mattila
Ke 2.5.2012
Mistral & Anne Mattila
Pe 4.5.2012
New Harlem & Saija Varjus
La 5.5.2012
Christa Huikko
Ma 7.5.2012
Sami Kojonen
Ke 9.5.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 11.5.2012
Jenna Bågeberg
La 12.5.2012
Channel Four
Ma 14.5.2012
Sami Kojonen
Ke 16.5.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 18.5.2012
In The Mood
La 19.5.2012
Rosanna & Marko Tuovinen
Ke 23.5.2012
Kaija Lustila
Pe 25.5.2012
Hurma
La 26.5.2012
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 30.5.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 1.6.2012
Timangi & Juhamatti
La 2.6.2012
FinnNostalgia & Pepe Enroth
Ke 6.6.2012
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 8.6.2012
Erikoismiehet & Janne Hurme
La 9.6.2012
Ässät
Ke 13.6.2012
Caminito & Kari Piironen
Pe 15.6.2012
Kalle Jussila
Ke 20.6.2012
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 22.6.2012
Janina Aro Band
La 23.6.2012
Öiset kulkijat
Ke 27.6.2012
Diesel & Markku Aro
Pe 29.6.2012
Kasmir & Jari Grek
La 30.6.2012
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 4.7.2012
In The Mood
Pe 6.7.2012
Meriitti & Pia Lång
La 7.7.2012
Meriitti & Pia Lång
Ke 11.7.2012
Petoman & Tommi Soidinmäki
Pe 13.7.2012
Jade's quartet
La 14.7.2012
Jade's quartet
Ke 18.7.2012
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 20.7.2012
Broadway & Esme Manns
La 21.7.2012
Broadway & Esme Manns
Ke 25.7.2012
Sesam & Antti Raiski
Pe 27.7.2012
Ami Jaara ja Amico
La 28.7.2012
Ami Jaara ja Amico
Ke 1.8.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 3.8.2012
Kalle Jussila
La 4.8.2012
Kalle Jussila
Ke 8.8.2012
Omega & Eija Kantola
Pe 10.8.2012
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 11.8.2012
Fresita & Tanja ja Mino
Ke 15.8.2012
Ronnies & Charles Plogman
Pe 17.8.2012
Octavia & Tony Montana
La 18.8.2012
Karanos-kvartetti
Ke 22.8.2012
Tulipunaruusut
Pe 24.8.2012
Boogie
La 25.8.2012
Pokka
Ke 29.8.2012
Charlies
Pe 31.8.2012
Suvas Regal & Meiju Suvas
La 1.9.2012
Cafe Dynamite & Frederik
Ke 5.9.2012
Fernet & Tomi Markkola
Pe 7.9.2012
The Smooth
Ke 12.9.2012
Sinitaivas
Pe 14.9.2012
Graniitti & Rainer Bollström
La 15.9.2012
Amorada & Tommi Seppänen
Ke 19.9.2012
Kaija Lustila
Pe 21.9.2012
Swingers
La 22.9.2012
Christa Huikko
Ke 26.9.2012
Varjokuva
Pe 28.9.2012
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
La 29.9.2012
Satellites
Pe 5.10.2012
Yölintu
La 6.10.2012
Popeda
Ke 10.10.2012
NeljänSuora
Pe 12.10.2012
Channel Four
La 13.10.2012
Timangi, Juhamatti
Ke 17.10.2012
Finlanders
Pe 19.10.2012
Presto & Kake Randelin
La 20.10.2012
Avec
Ke 24.10.2012
Souvarit
Pe 26.10.2012
Rosette, Tiina Ruuska
La 27.10.2012
Ami Jaara ja Amico
Ke 31.10.2012
Mistral & Anne Mattila
Pe 2.11.2012
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 3.11.2012
Elonkerjuu
Ke 7.11.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 9.11.2012
Henri Stenroth
La 10.11.2012
Janina Aro Band
Ke 14.11.2012
Kapris & Matti Esko
Pe 16.11.2012
Hurma
La 17.11.2012
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 21.11.2012
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
To 22.11.2012
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 23.11.2012
Kalle Jussila
La 24.11.2012
Kalle Jussila
Ke 28.11.2012
Omega & Eija Kantola
Pe 30.11.2012
Broadway & Esme Manns
La 1.12.2012
Broadway & Esme Manns
Ke 5.12.2012
Antti Raiski
Pe 7.12.2012
Karanos-kvartetti
La 8.12.2012
Karanos-kvartetti
Ke 12.12.2012
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 14.12.2012
Anneli Mattila
La 15.12.2012
Norolan Pojat
Ke 26.12.2012
Helibor & Jaana Pöllänen
Ke 9.1.2013
Tulipunaruusut
Pe 11.1.2013
Diesel & Markku Aro
La 12.1.2013 10 €
Ässät
Ke 16.1.2013
Boogie
Pe 18.1.2013 10 €
Sonetti & Ilkka Hakala
La 19.1.2013 10 €
In The Mood
Ke 23.1.2013
Ronnies & Charles Plogman
Pe 25.1.2013
Charlies
La 26.1.2013
La Strada & Antti Raiski
Ke 30.1.2013
Souvarit
Pe 1.2.2013 10 €
Helminauha
La 2.2.2013
PMMP
Ke 6.2.2013
Pekkaniskan Pojat
Pe 8.2.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 9.2.2013 10 €
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 13.2.2013
Hurma
Pe 15.2.2013 20 €
Lord Est
La 16.2.2013 10 €
Harri Kuokkanen ja Night Fever & Harri Kuokkanen
Ke 20.2.2013
Taikakuu
Pe 22.2.2013
Yölintu
La 23.2.2013 10 €
Pokka
Ke 27.2.2013
Rosette & Kaija Lustila
Pe 1.3.2013
Mikael Konttinen
La 2.3.2013
Gebardi, Meriitti & Pia Lång
Ke 6.3.2013
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 8.3.2013
La 9.3.2013 10 €
Palapeli & Sanna-Mari Titov
Ke 13.3.2013
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Pe 15.3.2013 10 €
Tony Montana
La 16.3.2013 10 €
Pelimiehet & Janne Siitari
Ke 20.3.2013
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 22.3.2013
Avec, Suvi Karjula
La 23.3.2013 10 €
Wire & Ari Lavu
Ke 27.3.2013
Myrskytuuli
Pe 29.3.2013
Diesel & Markku Aro
La 30.3.2013 10 €
Ami Jaara ja Amico
Su 31.3.2013
Johnny Legend
La 6.4.2013
Rosalie
Pe 12.4.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 17.4.2013
Finlanders
Ke 24.4.2013
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 26.4.2013
In The Mood
La 27.4.2013
Öiset kulkijat
Pe 3.5.2013 12 €
Syke
La 4.5.2013 10 €
Nasma Team
Ke 8.5.2013 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 10.5.2013 10 €
Rosette, Tiina Ruuska
La 11.5.2013 10 €
Sanna-Mari Titov
Ke 15.5.2013
Channel Four
Pe 17.5.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
La 18.5.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 22.5.2013 12 €
Tulipunaruusut
Pe 24.5.2013 13 €
Pientä unelmaa & Charles Plogman
La 25.5.2013 10 €
Kalle Jussila
Pe 31.5.2013 13 €
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 1.6.2013 10 €
Coralia
Ke 5.6.2013 12 €
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Ke 12.6.2013 12 €
Kapris & Matti Esko
Pe 14.6.2013 10 €
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 15.6.2013 10 €
Swingers
Ke 19.6.2013 12 €
Suvas Regal & Meiju Suvas
Pe 21.6.2013 18 €
Boogie
La 22.6.2013 10 €
Tosimiehet, Tommi Nyyssönen
Ke 26.6.2013 10 €
Henkka ja Kulkurit
Pe 28.6.2013 10 €
Norolan Pojat
La 29.6.2013 10 €
Avalon
Ke 3.7.2013 12 €
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 5.7.2013 10 €
Esme Manns
La 6.7.2013 10 €
Esme Manns
Ke 10.7.2013 12 €
Charlies
Pe 12.7.2013 10 €
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 13.7.2013 10 €
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 17.7.2013 12 €
Helminauha
Pe 19.7.2013 10 €
HopeinenKuu
La 20.7.2013 10 €
HopeinenKuu
Ke 24.7.2013 12 €
Timangi & Juhamatti
Pe 26.7.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
La 27.7.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 31.7.2013 12 €
Pepe Enroth
Pe 2.8.2013
Lemmenklaani
La 3.8.2013
Rakkauden ammattilaiset
Ke 7.8.2013
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 9.8.2013
Palapeli & Sanna-Mari Titov
La 10.8.2013
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 14.8.2013
Hurma
Pe 16.8.2013
Seireenit
La 17.8.2013
Tanja ja Mino
Ke 21.8.2013
Heidi Pakarinen & Kyösti Mäkimattila
Pe 23.8.2013
Ässät
La 24.8.2013
Karanos
Ke 28.8.2013
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.8.2013
In The Mood
La 31.8.2013
Jackpot
Ke 4.9.2013
Mikael Konttinen
Pe 6.9.2013
Tony Montana
La 7.9.2013
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ke 11.9.2013
Myrskytuuli
Pe 13.9.2013
Diesel & Markku Aro
La 14.9.2013
Lotta Skog
Ke 18.9.2013
Finlanders
Pe 20.9.2013
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 21.9.2013
Rosalie
Ke 25.9.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 27.9.2013
Presto & Kake Randelin
La 28.9.2013
Channel Four
Ke 2.10.2013
Omega & Eija Kantola
Pe 4.10.2013
Rosette, Tiina Ruuska
La 5.10.2013
Rakkauden ammattilaiset
Ke 9.10.2013
Sinitaivas
Pe 11.10.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 12.10.2013
Calibra
Ke 16.10.2013
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Pe 18.10.2013
Pokka
La 19.10.2013
Norolan Pojat
Ke 23.10.2013
Taikakuu
Pe 25.10.2013
Väliaikainen
La 26.10.2013
Nasma Team
Ke 30.10.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Pe 1.11.2013
Koivu & Marita Taavitsainen
La 2.11.2013
Öiset kulkijat, Lotta Skog
Ke 6.11.2013
Souvarit
Pe 8.11.2013
Osmo's Cosmos
La 9.11.2013
Popeda
Ke 13.11.2013
Syke
Pe 15.11.2013
HopeinenKuu
La 16.11.2013
DeeStyle
Ke 20.11.2013
Tulipunaruusut
Pe 22.11.2013
Karanos
Ke 27.11.2013
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 29.11.2013
Kolibri
La 30.11.2013
Kerma
Ke 4.12.2013
Rosso
To 5.12.2013
In The Mood
Pe 6.12.2013
Tosimiehet, Tommi Nyyssönen
La 7.12.2013
Gizy & Groove Company
Ke 11.12.2013
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 13.12.2013
Boogie
La 14.12.2013
Kalle Jussila
To 26.12.2013
Helibor, Jaana Pöllänen
Ti 31.12.2013
Heartbeat
Ke 8.1.2014
Helminauha
Pe 10.1.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 11.1.2014
Rakkauden ammattilaiset
Ke 15.1.2014
Timangi & Juhamatti
Pe 17.1.2014
Ässät
La 18.1.2014
Hopeinen Q
Ke 22.1.2014
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 24.1.2014
Omega & Eija Kantola
La 25.1.2014
Diesel & Markku Aro
Ke 29.1.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 31.1.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 1.2.2014
Pequeno & Mia Leivo
Ke 5.2.2014
Keidas, Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Pe 7.2.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 8.2.2014
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 12.2.2014
Hurma
To 13.2.2014
Sonata Arctica
Pe 14.2.2014
Jannika B
La 15.2.2014
Juha Tapio
Ke 19.2.2014
In The Mood
Pe 21.2.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 22.2.2014
Seireenit, Tosimiehet, Tommi Nyyssönen
Ke 26.2.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 28.2.2014
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 1.3.2014
Rakkauden ammattilaiset
Ke 5.3.2014
Suvas Regal & Meiju Suvas
Pe 7.3.2014
Norolan Pojat
La 8.3.2014
Osmo's Cosmos
Ke 12.3.2014
Charlies
Pe 14.3.2014
NeljänSuora
La 15.3.2014
Seireenit
Ke 19.3.2014
Sinitaivas
Pe 21.3.2014
Myrskytuuli
La 22.3.2014
Väriloiste
Ke 26.3.2014
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Pe 28.3.2014
Souvarit
La 29.3.2014
Ke 2.4.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 4.4.2014
Channel Four
La 5.4.2014
Satellites
Ke 9.4.2014
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 11.4.2014
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
La 12.4.2014
Lauri Tähkä
Ke 16.4.2014
Unelmavävyt
Pe 18.4.2014
Rosso & Tarja Lunnas
La 19.4.2014
Menox
Ke 23.4.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 25.4.2014
Sesam & Antti Raiski
La 26.4.2014
Rosalie
Ke 30.4.2014
Pientä unelmaa & Charles Plogman
Pe 2.5.2014
Palapeli, Sanna-Mari Titov
La 3.5.2014
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 7.5.2014
Diesel & Markku Aro
Pe 9.5.2014
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 14.5.2014
Fernet & Tomi Markkola
Pe 16.5.2014
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 17.5.2014
Rosanna & Marko Tuovinen
Ke 21.5.2014
Finlanders
Pe 23.5.2014
Taikakuu
La 24.5.2014
Mosquitos & Tanja ja Mino
Ke 28.5.2014
Popeda
Ke 4.6.2014
Stray Dogs
Pe 6.6.2014
Graniitti & Rainer Bollström
La 7.6.2014
Swingers
Ke 11.6.2014
Sunny Group
Pe 13.6.2014
Boogie
La 14.6.2014
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ke 18.6.2014
Norolan Pojat
Pe 20.6.2014
Presto & Kake Randelin
La 21.6.2014
Kalle Jussila
Ke 25.6.2014
Väriloiste
Pe 27.6.2014
Pokka
La 28.6.2014
Pokka
Ke 2.7.2014
Pepe Enroth
Pe 4.7.2014
Jade's quartet
La 5.7.2014
Jade's quartet
Ke 9.7.2014
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 11.7.2014
Hannu Auvinen Group
La 12.7.2014
Hannu Auvinen Group
Ke 16.7.2014
Helminauha
Pe 18.7.2014
Menox
La 19.7.2014
Menox
Ke 23.7.2014
Henkka ja Kulkurit
Pe 25.7.2014
Broadway & Esme Manns
La 26.7.2014
Broadway & Esme Manns
Ke 30.7.2014
In The Mood & Suvi Karjula
La 2.8.2014
Nasma Team
Ke 6.8.2014
Taikakuu
Pe 8.8.2014
Charlies
La 9.8.2014
Karanos-kvartetti
Ke 13.8.2014
Jackpot, Jukka Hallikainen
Pe 15.8.2014
Niskalenkki & Eino Grön
La 16.8.2014
Jukka Poika
Ke 20.8.2014
Energia & Tommi Soidinmäki
Pe 22.8.2014
Ässät
La 23.8.2014
Pequeno & Mia Leivo
Ke 27.8.2014
FBI-beat
Pe 29.8.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 30.8.2014
Dingo
Ke 3.9.2014
Helmenkalastajat
Pe 5.9.2014
Sesam, Antti Raiski
La 6.9.2014
Rakkauden ammattilaiset
Ke 10.9.2014
Rosette, Charles Plogman
Pe 12.9.2014
Ratto-band
La 13.9.2014
Mamba
Ke 17.9.2014
Finlanders
Pe 19.9.2014
Omega & Eija Kantola
La 20.9.2014
Swingers
Ke 24.9.2014
Teemu Roivainen
Pe 26.9.2014
Channel Four
La 27.9.2014
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ke 1.10.2014
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 3.10.2014
Seireenit
La 4.10.2014
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 8.10.2014
Diesel & Markku Aro
Pe 10.10.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
La 11.10.2014
In The Mood & Suvi Karjula
Ke 15.10.2014
Voimaorkesteri, Maria Tyyster
Pe 17.10.2014
Rosette, Tiina Ruuska
La 18.10.2014
Souvarit
Ke 22.10.2014
Midinetti & Johanna Pakonen
Pe 24.10.2014
Company, Kake Randelin
La 25.10.2014
Popeda
Ke 29.10.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Ke 5.11.2014
Taikakuu
Pe 7.11.2014
Rakkauden ammattilaiset
La 8.11.2014
Kotiteollisuus
Ke 12.11.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 14.11.2014
Sonetti & Ilkka Hakala
La 15.11.2014
Hopeinen Q
Ke 19.11.2014
NeljänSuora
Pe 21.11.2014
Hurma
La 22.11.2014
Väliaikainen
Ke 26.11.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 28.11.2014
Pequeno & Mia Leivo
La 29.11.2014
Ano & Kalle Jussila
Ke 3.12.2014
Mistral & Anne Mattila
Pe 5.12.2014
Palapeli, Sanna-Mari Titov
La 6.12.2014
Erin Anttila
Ke 10.12.2014
Pajatso, Ari Klem
Pe 12.12.2014
Myrskytuuli
La 13.12.2014
Karanos
Pe 9.1.2015
Norolan Pojat
La 10.1.2015
Pokka
Ke 14.1.2015
Channel Four
Pe 16.1.2015
Boogie
La 17.1.2015
Amorada, Tommi Seppänen
Ke 21.1.2015
Finlanders
Pe 23.1.2015
Rosette, Charles Plogman
La 24.1.2015
Keidas & Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
Ke 28.1.2015
Pepito ja Pekka Saralevä, Tapani Kansa
Pe 30.1.2015
Sonata Arctica
La 31.1.2015
Aikakone, Movetron, Waldo's People
Ke 4.2.2015
Souvarit
La 7.2.2015
Pequeno & Mia Leivo
La 14.2.2015
Calibra, Sirpa Liimatainen
Ke 18.2.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 20.2.2015
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 25.2.2015
Hohde, Johanna Pakonen
Ke 4.3.2015
Energia & Tommi Soidinmäki, In The Mood & Suvi Karjula
Pe 6.3.2015
Taikakuu
Ke 11.3.2015
Sinitaivas
Pe 13.3.2015
Boogie
Ke 18.3.2015
Avec & Leif Lindeman
Pe 20.3.2015
Hurma
La 21.3.2015
Onnentekijät, Mika Lappalainen
Ke 25.3.2015
Tanssiorkesteri Ahopelto, CaraMia
Pe 27.3.2015
Sunset
La 28.3.2015
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 1.4.2015
Keidas & Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
To 2.4.2015
Melrose, Bopcats
Pe 3.4.2015
Charlies
La 4.4.2015
Kolibri
Ke 8.4.2015
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 10.4.2015
Seniorilaulaja-alkukilpailu
La 11.4.2015
Seniorilaulaja-alkukilpailu
Ke 15.4.2015
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 17.4.2015
Rakkauden ammattilaiset
La 18.4.2015
Cara mia, Suvi Hiltunen
Ke 22.4.2015
Pekkaniskan Pojat
Pe 24.4.2015
KinoJake
La 25.4.2015
Jaakko Turunen blues band, Tomi Leino trio, Heikki Silvennoinen
Ke 29.4.2015
Ässät
To 30.4.2015
Hänen orkesterinsa & Danny & D'Voices & Jani Jalkanen
La 2.5.2015
Swingers
Ke 6.5.2015
Omega & Eija Kantola
Pe 8.5.2015
Myrskytuuli
Ke 13.5.2015
NeljänSuora
Pe 15.5.2015
Eldorado & Matti Ojala, Seija Väärälä, Birgit Ohra-aho, Pekka Mikkola
La 16.5.2015
Eldorado & Matti Ojala, Birgit Ohra-aho, Pekka Mikkola
Ke 20.5.2015
FBI-beat
Pe 22.5.2015
Seireenit
Ke 27.5.2015
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 3.6.2015
Helminauha
Ke 10.6.2015
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 12.6.2015
Norolan Pojat
La 13.6.2015
Hopeinen Q, HopeinenKuu
Ke 17.6.2015
Helmenkalastajat
Pe 19.6.2015
Suvas Regal & Meiju Suvas
Ke 24.6.2015
Henkka ja Kulkurit
Ke 1.7.2015 10 €
Caravan, Pepe Enroth, naistentanssit
Pe 3.7.2015 10 €
Vonkamiehet
La 4.7.2015 10 €
Vonkamiehet
Ke 8.7.2015 10 €
Palapeli & Sanna-Mari Titov, naistentanssit
Pe 10.7.2015 10 €
Flameband
La 11.7.2015 10 €
Flameband
Ke 15.7.2015 10 €
Unelmavävyt, naistentanssit
Pe 17.7.2015 10 €
Broadway & Esme Manns
La 18.7.2015 10 €
Broadway & Esme Manns
Ke 22.7.2015 10 €
In The Mood & Suvi Karjula, naistentanssit
Pe 24.7.2015 10 €
Hannu Auvinen Group
La 25.7.2015 10 €
Hannu Auvinen Group
Ke 29.7.2015 10 €
Taiga & Jarkko Honkanen, naistentanssit
Pe 31.7.2015 10 €
Menox
La 1.8.2015 10 €
Menox
Ke 5.8.2015 10 €
Petoman, naistentanssit
Pe 7.8.2015 10 €
Maestro, Vesa Parantainen
La 8.8.2015 10 €
Maestro, Vesa Parantainen
Ke 12.8.2015 13 €
Channel Four, naistentanssit
Pe 14.8.2015 10 €
Tosimiehet
La 15.8.2015 10 €
Tosimiehet
Ke 19.8.2015 14 €
Hurma, naistentanssit
Pe 21.8.2015 10 €
Kapris & Matti Esko
La 22.8.2015 10 €
Pokka
Ke 26.8.2015 14 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 28.8.2015 14 €
Boogie
La 29.8.2015 10 €
Sunny Group
Ke 2.9.2015 13 €
Markku Aro, naistentanssit
Pe 4.9.2015 13 €
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 5.9.2015 20 €
Jenni Vartiainen
Ke 9.9.2015 13 €
Avec & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 11.9.2015 14 €
Kake Randelin
La 12.9.2015 10 €
Swingers
Ke 16.9.2015 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 18.9.2015 15 €
Midinetti & Johanna Pakonen
La 19.9.2015 22 €
Poutahaukat, Freud ja Marx ja Engels & Jung, Huojuva lato, Marko Haavisto
Ke 23.9.2015 14 €
Hovinarrit, Susanna Heikki, naistentanssit
Pe 25.9.2015 14 €
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 26.9.2015 10 €
HopeinenKuu
Ke 30.9.2015 14 €
Sinitaivas
Pe 2.10.2015
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 7.10.2015 14 €
Finlanders
Pe 9.10.2015
Jonne Aaron
La 10.10.2015
Öiset kulkijat
Ke 14.10.2015 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 16.10.2015
Elmon tuli, Jari Sillanpää
La 17.10.2015
Sanna-Mari Titov
Ke 21.10.2015
Souvarit
Pe 23.10.2015
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 24.10.2015
Saska Helmikallio
Ke 28.10.2015
Hovinarrit, Aki Samuli
Pe 30.10.2015
Hurma
Ke 4.11.2015
Rosso & Tarja Lunnas
La 7.11.2015
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 11.11.2015
Midinetti & Johanna Pakonen
Pe 13.11.2015
Väliaikainen
Ke 18.11.2015
Hovinarrit, Teemu Roivainen
Pe 20.11.2015
In The Mood & Suvi Karjula
La 21.11.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
Ke 25.11.2015
Unelmavävyt kvintetti
Pe 27.11.2015
Charlies
La 28.11.2015
Karanos
Ke 2.12.2015
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.12.2015
Sami Hakala
La 5.12.2015
Laura Voutilainen
Ke 9.12.2015
Channel Four
Pe 11.12.2015
Sesam, Antti Raiski
La 12.12.2015
Rakkauden ammattilaiset
Pe 18.12.2015
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 19.12.2015
Kolibri
La 26.12.2015
Värisuora & Minna Engström
To 31.12.2015
Sunny group six
Pe 8.1.2016
Rosette, Charles Plogman
La 9.1.2016
KinoJake
Ke 13.1.2016
FBI-beat
Pe 15.1.2016
Fantasia & Marko Maunuksela
La 16.1.2016
Henkka ja Kulkurit
Ke 20.1.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 22.1.2016
Rakkauden ammattilaiset
La 23.1.2016
Dallapé
Ke 27.1.2016
Unelmavävyt
La 30.1.2016
CatCat
Pe 5.2.2016
Suvas Regal & Meiju Suvas
La 6.2.2016
Onnentähti
Ke 10.2.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 12.2.2016
Avec & Leif Lindeman
La 13.2.2016
Hopeinen Q
Ke 17.2.2016
Helmenkalastajat
La 20.2.2016
Palapeli, Sanna-Mari Titov
Ke 24.2.2016
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 26.2.2016
Diesel & Markku Aro
La 27.2.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Ke 2.3.2016
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.3.2016
Petoman
La 5.3.2016
Hopeinen Q
Ke 9.3.2016
Ässät
Pe 11.3.2016
Juha Tapio
La 12.3.2016
Veijarit, Pequeno & Mia Leivo
Ke 16.3.2016
Finlanders
Pe 18.3.2016
Taikakuu
La 19.3.2016
Norolan Pojat
Ke 23.3.2016
Recados & Anneli Mattila
Pe 25.3.2016
NeljänSuora
La 26.3.2016
Karanos
Ke 30.3.2016
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 1.4.2016
Midinetti & Johanna Pakonen
La 2.4.2016
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 6.4.2016
Tulipunaruusut, naistentanssit
Pe 8.4.2016
Hurma
La 9.4.2016
SucCee, Sari Hellsten
Ti 12.4.2016
Yöntanssittajat
Ke 13.4.2016
Voimaorkesteri, Susanna Heikki, naistentanssit
Pe 15.4.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 16.4.2016
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 20.4.2016
Rubiini, Kaija Lustila, naistentanssit
Pe 22.4.2016
Boogie
La 23.4.2016
Pokka
Ke 27.4.2016
Souvarit, naistentanssit
Pe 29.4.2016
Company & Kake Randelin
La 30.4.2016
Virve Rosti
Ke 4.5.2016
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, naistentanssit
Ke 11.5.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Pe 13.5.2016
Fernet & Tomi Markkola
Ke 18.5.2016
Fantasia & Aki Samuli, naistentanssit
Pe 20.5.2016
Yölintu
La 21.5.2016
HopeinenKuu
Ke 25.5.2016
FBI-beat, naistentanssit
Pe 27.5.2016
TopSecret & Maria Tyyster
La 28.5.2016
Calibra, Sanna Liimatainen
Ke 8.6.2016
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 10.6.2016
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 11.6.2016
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 15.6.2016
Rosette, Charles Plogman, naistentanssit
Pe 17.6.2016
Menox
La 18.6.2016
Menox
Ke 22.6.2016
Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
Pe 24.6.2016
Laura Voutilainen
La 25.6.2016
SucCee, Sari Hellsten
Ke 29.6.2016
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Pe 1.7.2016
Patajätkä
La 2.7.2016
Patajätkä
Ke 6.7.2016
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Pe 8.7.2016
Christa Huikko Band
La 9.7.2016
Christa Huikko Band
Ke 13.7.2016
Onnentähti
Pe 15.7.2016
Calibra
La 16.7.2016
Calibra
Ke 20.7.2016
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Pe 22.7.2016
Jade's band
La 23.7.2016
Jade's band
Ke 27.7.2016
Kolibri
Pe 29.7.2016
Broadway & Esme Manns
La 30.7.2016
Broadway & Esme Manns
Ke 3.8.2016
Charlies
Pe 5.8.2016
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Jyrki Mäkelä
La 6.8.2016
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Jyrki Mäkelä
Ke 10.8.2016
Keidas & Johanna Debreczeni, Jouni Keronen
Pe 12.8.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 13.8.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 17.8.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 19.8.2016
Kulkukoirat® & Maija Tenkanen
La 20.8.2016
Unelmavävyt
Ke 24.8.2016
Onnenmaa & Kari Vepsä
Pe 26.8.2016
Lapponia, Jukka Lampela
La 27.8.2016
Mervi Kovero
Ke 31.8.2016
Omega & Eija Kantola
Pe 2.9.2016
FBI-beat
La 3.9.2016
Onnentekijät, Mika Lappalainen
Ke 7.9.2016
Pekkaniskan Pojat
Pe 9.9.2016
Energia & Tommi Soidinmäki
La 10.9.2016
Rakkauden ammattilaiset, Uhkapelurit
Ke 14.9.2016
Finlanders
Pe 16.9.2016
Patajätkä, Petri Ritari
La 17.9.2016
Laura Voutilainen
Ke 21.9.2016
Avec & Leif Lindeman
Pe 23.9.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 28.9.2016
Deja-vu, Anne Mattila
Pe 30.9.2016
Taikakuu
La 1.10.2016
Coralia, Maarit Peltoniemi
Ke 5.10.2016
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Pe 7.10.2016
Nelinpeli, Mikael Konttinen
La 8.10.2016
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Ke 12.10.2016
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 14.10.2016
Diesel & Markku Aro
La 15.10.2016
Jari Sillanpää
Su 16.10.2016 14:00--17:00, 7 €
Karanos
Ke 19.10.2016
Souvarit
Pe 21.10.2016
Keidas & Johanna Debreczeni, Jouni Keronen
La 22.10.2016
Lemmenlautta
Ke 26.10.2016
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 28.10.2016
Lumottaret, Jonna Ortju
La 29.10.2016
Onnentähti
Su 30.10.2016 14:00--17:00, 7 €
Karanos
Ke 2.11.2016
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.11.2016
Graniitti & Rainer Bollström
La 5.11.2016
Rakkauden ammattilaiset
Ke 9.11.2016
Tarja Lunnas
Pe 11.11.2016
Hurma
Ke 16.11.2016
Marco Lundberg
Pe 18.11.2016
Christa Huikko Band
La 19.11.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 23.11.2016
Sinitaivas
Pe 25.11.2016
Omega & Eija Kantola, Marita Taavitsainen, Saija Tuupanen, konsertti
La 26.11.2016
Fortuna, Arja Koriseva
Ke 30.11.2016
Fantasia & Aki Samuli
Pe 2.12.2016
Mikael Konttinen, Siru Airistola
La 3.12.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ma 5.12.2016
Rosette, Charles Plogman
Ke 7.12.2016
Recados & Anneli Mattila
Pe 9.12.2016
Patajätkä
La 10.12.2016
Souvarit
Su 11.12.2016 7 €
Karanos
Ke 14.12.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 16.12.2016
Teemu Roivainen
La 17.12.2016
Rosette
Ke 21.12.2016
Karanos
Ma 26.12.2016
Calibra, Sanna Liimatainen
La 31.12.2016
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen, Erika Vikman
Pe 6.1.2017
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 11.1.2017
Hurma
Pe 13.1.2017
Lumottaret, Jonna Ortju
La 14.1.2017
Lemmenlautta
Ke 18.1.2017
Amorio, Johanna Debreczeni
Pe 20.1.2017
Taiga & Jarkko Honkanen
La 21.1.2017
Onnenmaa & Kari Vepsä
Ke 25.1.2017
Fernet & Tomi Markkola
Pe 27.1.2017
Peer Günt
Ke 1.2.2017
Souvarit & Lasse Hoikka
Pe 3.2.2017
Sinitaivas
La 4.2.2017
Onnentähti
Ke 8.2.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 10.2.2017
Energia & Teemu Roivainen
La 11.2.2017
Veijarit, Benjamin Enroth
Ke 15.2.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 18.2.2017
Herrakerho
Ke 22.2.2017
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 24.2.2017
Janne Raappana
La 25.2.2017
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 1.3.2017
Omega & Eija Kantola
Pe 3.3.2017
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 4.3.2017
Channel Four
Ke 8.3.2017
Finlanders
Pe 10.3.2017
Charlies
La 11.3.2017
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 15.3.2017
Taikakuu
Pe 17.3.2017
Erika Vikman
Ke 22.3.2017
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 24.3.2017
Diesel & Markku Aro
La 25.3.2017
Crimfall, Metsätöll, Korpiklaani
Ke 29.3.2017
Avec & Leif Lindeman
Pe 31.3.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 1.4.2017
Olavi Uusivirta
Su 2.4.2017
Kolibri
Ke 5.4.2017
Keidas, Jouni Keronen
Pe 7.4.2017
NeljänSuora
La 8.4.2017
LäpiValaisu
Ke 12.4.2017
Talisman & Marko Maunuksela
Pe 14.4.2017
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 15.4.2017
Patajätkä
Ke 19.4.2017
Recados, Anneli Mattila
Pe 21.4.2017
Hurma
Ke 26.4.2017
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 29.4.2017
A. Aallon rytmiorkesteri
Su 30.4.2017
Taikakuu
Ke 3.5.2017
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 5.5.2017
Helmenkalastajat
La 6.5.2017
Souvarit & Lasse Hoikka
Su 7.5.2017
Karanos
Ke 10.5.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.5.2017
Fantasia & Aki Samuli
Ke 17.5.2017
Jani Helenius band, Amadeus Lundberg
Pe 19.5.2017
Rosette
La 20.5.2017
Rakkauden ammattilaiset
Ke 24.5.2017
Suvas Regal, Meiju Suvas
Pe 26.5.2017
Ässät
La 27.5.2017
Patajätkä, Joel Hallikainen
Pe 2.6.2017
Myrskytuuli & Mika Sihvola
La 3.6.2017
Öiset kulkijat
Ke 7.6.2017
Onnenmaa, Kari Vepsä
Pe 9.6.2017
Energia & Teemu Roivainen
La 10.6.2017
Maarit Peltoniemi
Ke 14.6.2017
Ihana & Johanna Pakonen
Pe 16.6.2017
Graniitti & Rainer Bollström
La 17.6.2017
Solaris, Satu Suhonen
Ke 21.6.2017
Taikakuu
Pe 23.6.2017
Marita Taavitsainen, Mikael Konttinen
La 24.6.2017
Lumo & Reeta Saranpää
Ke 28.6.2017
Norolan Pojat, Aki Hietala
Pe 30.6.2017
Jade's band
La 1.7.2017
Jade's band
Ke 5.7.2017
Lemmenlautta
Pe 7.7.2017
Mercedes, Marko Karvonen
La 8.7.2017
Mercedes, Marko Karvonen
Ke 12.7.2017
LäpiValaisu
Pe 14.7.2017
Granath trio
La 15.7.2017
Granath trio
Ke 19.7.2017
Onnentähti
Pe 21.7.2017
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Jyrki Mäkelä
La 22.7.2017
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Jyrki Mäkelä
Ke 26.7.2017
Kolibri
Pe 28.7.2017
Broadway & Esme Manns
La 29.7.2017
Broadway & Esme Manns
Ke 2.8.2017
Teemu Harjukari
Pe 4.8.2017
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 5.8.2017
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 9.8.2017
Helmenkalastajat
Pe 11.8.2017
Christa Huikko Band
La 12.8.2017
Christa Huikko Band
Ke 16.8.2017
Etiketti & Antti Ahopelto
Pe 18.8.2017
In The Mood & Suvi Karjula
La 19.8.2017
Pete Parkkonen
Ke 23.8.2017
Rosette, Charles Plogman
Pe 25.8.2017
Lumottaret, Jonna Ortju
La 26.8.2017
Kapris & Matti Esko
Ke 30.8.2017
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 1.9.2017
Heput, Rainer Friman, Antti Toivola
La 2.9.2017
Heput, Arja Sipola, Antti Toivola
Ke 6.9.2017
Fernet & Tomi Markkola
Pe 8.9.2017
The Barnshakers, Boppin Pete, Mr. Breathless, Rock-Ola Pihlajamaa, Buck Jones
La 9.9.2017
Tommi Soidinmäki
Ke 13.9.2017
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström & Aino Niemi
Pe 15.9.2017
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 16.9.2017
Riskit Herrat, Mervi Kovero
Ke 20.9.2017
Omega & Eija Kantola
Pe 22.9.2017
Yölintu
La 23.9.2017
Onnenmaa, Kari Vepsä
Ke 27.9.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 29.9.2017
Janne Raappana
La 30.9.2017
Rainer Friman, Rainer Bollström
Ke 4.10.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 6.10.2017
Afrikan tähti & Armi Tenkula
La 7.10.2017
Lemmenlautta
Ke 11.10.2017
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 13.10.2017
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 14.10.2017
Veijarit, Benjamin Enroth
Su 15.10.2017
Onnenkipinä & Jarno Itkonen
Ke 18.10.2017
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 20.10.2017
Taiga & Jarkko Honkanen
La 21.10.2017
Onnentähti
Ke 25.10.2017
Finlanders
Pe 27.10.2017
Liekki & Marco Lundberg
La 28.10.2017
Rakkauden ammattilaiset
Ke 1.11.2017
Souvarit
Pe 3.11.2017
Hurma
La 4.11.2017
Lohkare, Pauli Hanhiniemi, Pelle Miljoona United
Ke 8.11.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 10.11.2017
NeljänSuora
Ke 15.11.2017
Sinitaivas
Pe 17.11.2017
Energia & Teemu Roivainen
La 18.11.2017
Virve Rosti
Su 19.11.2017
Rainer Bollström
Ke 22.11.2017
Avec & Leif Lindeman
Pe 24.11.2017
Taikakuu
La 25.11.2017
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 29.11.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.12.2017
Diesel & Markku Aro
La 2.12.2017
Yhden tähden orkesteri, Jorma Kääriäinen
Ti 5.12.2017
Presto, Kake Randelin
Pe 8.12.2017
Omega & Eija Kantola
La 9.12.2017
Neljä ruusua
Su 10.12.2017
Sami Rosholm, Kasino
Ke 13.12.2017
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Pe 15.12.2017
Tommi Soidinmäki
La 16.12.2017
Henkka ja Kulkurit
Ke 20.12.2017
Sonetti & Ilkka Hakala
Ti 26.12.2017
Mika Lappalainen
La 30.12.2017
Roulette, Juha Vartiainen
Ke 10.1.2018
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 12.1.2018
Patajätkä
La 13.1.2018
Saanko luvan, Matti Silmu
Ke 17.1.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 19.1.2018
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 20.1.2018
LäpiValaisu
Su 21.1.2018
Karanos
Ke 24.1.2018
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 26.1.2018
Sonata Arctica
La 27.1.2018
Osmo's Cosmos, Waldo's People
Ke 31.1.2018
Recados & Anneli Mattila
Pe 2.2.2018
Taikakuu
La 3.2.2018
Lemmenlautta
Ke 7.2.2018
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 9.2.2018
Charlies
La 10.2.2018
Lumottaret, Jonna Ortju
Ke 14.2.2018
Roulette, Antti Huovila
Pe 16.2.2018
Arttu Wiskari
La 17.2.2018
Onnenmaa, Kari Vepsä
Ke 21.2.2018
Souvarit & Lasse Hoikka
Pe 23.2.2018
La 24.2.2018
Amorio, Johanna Debreczeni
Su 25.2.2018
Kolibri
Ke 28.2.2018
Liekki & Marco Lundberg
Pe 2.3.2018
NeljänSuora
La 3.3.2018
Lumo
Ke 7.3.2018
Omega & Eija Kantola
Pe 9.3.2018
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 10.3.2018
Onnentähti
Ke 14.3.2018
Finlanders
Pe 16.3.2018
Myrskylyhty, Mikko Mäkeläinen
La 17.3.2018
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Ke 21.3.2018
Fantasia & Aki Samuli, In The Mood & Suvi Karjula
Pe 23.3.2018
Karisma, Erika Vikman
La 24.3.2018
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 28.3.2018
Sinitaivas
Pe 30.3.2018
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 31.3.2018
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Ke 4.4.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 6.4.2018
Myrskytuuli & Janne Raappana
La 7.4.2018
Kapris & Matti Esko
Ke 11.4.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 13.4.2018
Diesel & Markku Aro
La 14.4.2018
Onnentekijät, Mika Lappalainen
Ke 18.4.2018
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 20.4.2018
Energia & Teemu Roivainen
La 21.4.2018
Kalle Jussila
Ke 25.4.2018
Helminauha
Pe 27.4.2018
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
La 28.4.2018
Ässät
Ma 30.4.2018
Suvas Regal, Meiju Suvas
Ke 2.5.2018
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 4.5.2018
Rosette
Ke 9.5.2018
Avec & Leif Lindeman
Pe 11.5.2018
FBI-beat
La 12.5.2018 6 €
Patajätkä
Ke 16.5.2018
Kaiho, Teijo Lindström
Pe 18.5.2018
Etiketti & Antti Ahopelto
La 19.5.2018 6 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 23.5.2018
Amorio, Johanna Debreczeni
Pe 25.5.2018
Henkka ja Kulkurit
La 26.5.2018
Veijarit, Benjamin Enroth
Pe 1.6.2018
Rosette, Charles Plogman
La 2.6.2018 6 €
BBB bilebändi
Ke 6.6.2018
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Pe 8.6.2018
Saanko luvan, Matti Silmu
La 9.6.2018 6 €
LäpiValaisu
Ke 13.6.2018
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 15.6.2018
Kari Hirvonen, Jake Niska
La 16.6.2018 6 €
Myrskytuuli
Ke 20.6.2018
Ihana & Johanna Pakonen
Pe 22.6.2018
Taikakuu
La 23.6.2018 6 €
Namu, Jonna Ortju
Ke 27.6.2018
Liekki & Marco Lundberg
Pe 29.6.2018
Mercedes, Marko Karvonen
Ke 4.7.2018
Pientä unelmaa & Jarno Itkonen
Pe 6.7.2018
Hannu Auvinen Group
La 7.7.2018
Karaoketanssit
Ke 11.7.2018
Saanko luvan
Pe 13.7.2018
Tammi Group
La 14.7.2018
Karaoketanssit
Ke 18.7.2018
Lemmenlautta
Pe 20.7.2018
Dominou
La 21.7.2018
Karaoketanssit
Ke 25.7.2018
Onnentähti
Pe 27.7.2018
Jade's band
La 28.7.2018
Karaoketanssit
Ke 1.8.2018
Veijarit, Benjamin Enroth
Pe 3.8.2018
Dry Capri
La 4.8.2018
Karaoketanssit
Ke 8.8.2018
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
Pe 10.8.2018
Mandy trio
La 11.8.2018
Karaoketanssit
Ke 15.8.2018
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 17.8.2018
Taikakuu
La 18.8.2018
Rakkauden ammattilaiset
Ke 22.8.2018
Hurma
Pe 24.8.2018
Karisma, Erika Vikman
La 25.8.2018
Agents & Vesa Haaja
Ke 29.8.2018
Fernet & Tomi Markkola
Pe 31.8.2018
Myrskylyhty, Mikko Mäkeläinen
La 1.9.2018
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Ke 5.9.2018
Omega & Eija Kantola
Pe 7.9.2018
Yölintu
La 8.9.2018
Onnenmaa & Kari Vepsä
Ke 12.9.2018
Jackpot & Jukka Hallikainen
Ke 19.9.2018
Antti Huovila
Pe 21.9.2018
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 26.9.2018
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
Pe 28.9.2018
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, eXmiehet & Saija Tuupanen
La 29.9.2018
Taikakuu, Hurma, Polte
Ke 3.10.2018
Sinitaivas
Pe 5.10.2018
Diesel & Markku Aro
La 6.10.2018
Lemmenlautta
Ke 10.10.2018
Souvarit & Lasse Hoikka
Pe 12.10.2018
In The Mood & Suvi Karjula
La 13.10.2018
Uhkapelurit
Ke 17.10.2018
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Pe 19.10.2018
Myrskytuuli
La 20.10.2018
Onnentähti
Ke 24.10.2018
Finlanders
Pe 26.10.2018
KinoJake
La 27.10.2018
Lumo & Reeta Saranpää
Ke 31.10.2018
Jarno Kokko, Saana Sassali
Pe 2.11.2018
NeljänSuora
La 3.11.2018
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
Ke 7.11.2018
Fernet & Tomi Markkola
Pe 9.11.2018
Dj Nite
La 10.11.2018
Danny
Ke 14.11.2018
Amore & Leif Lindeman
Pe 16.11.2018
Taikakuu
La 17.11.2018
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 21.11.2018
Roulette, Antti Huovila
Pe 23.11.2018
Energia & Teemu Roivainen
La 24.11.2018
Aikakone
Ke 28.11.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.11.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 1.12.2018
Ressu Redford
Ke 5.12.2018
Namu & Jonna Ortju
Pe 7.12.2018
Hurma
La 8.12.2018
Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 12.12.2018
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 14.12.2018
Omega & Eija Kantola
La 15.12.2018
Happoradio
Ke 19.12.2018
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 26.12.2018
Caravan, Pepe Enroth
Pe 28.12.2018
Yölintu
Ma 31.12.2018
Aava
Ke 9.1.2019
Myrskylyhty, Mikko Mäkeläinen
Pe 11.1.2019
Ässät
La 12.1.2019
Sokeripala & Niko Mäenpää
Ke 16.1.2019
Fernet & Tomi Markkola
Pe 18.1.2019
Sinitaivas
La 19.1.2019
Seireenit
Ke 23.1.2019
Diesel & Markku Aro
Pe 25.1.2019
Arttu Wiskari, Stig
La 26.1.2019
Movetron, Dj Sash
Ke 30.1.2019
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 1.2.2019
Henkka ja Kulkurit
La 2.2.2019
Unelmavävyt
Ke 6.2.2019
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 8.2.2019
Kalle Jussila
La 9.2.2019
Onnentähti, Nina Åkerman
Ke 13.2.2019
Finlanders
Pe 15.2.2019
Gasellit
La 16.2.2019
Helminauha
Ke 20.2.2019
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki
Pe 22.2.2019
Taiga & Jarkko Honkanen
La 23.2.2019
Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 27.2.2019
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.3.2019
Veijarit, Hannu Mustonen
La 2.3.2019
NeljänSuora, Esa Nummela
Ke 6.3.2019
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 8.3.2019
Hannu Hautaniemi
La 9.3.2019
Kari Hirvonen
Ke 13.3.2019
Souvarit & Lasse Hoikka
Pe 15.3.2019
Tulipunaruusut
La 16.3.2019
Agents, Ville Valo
Ke 20.3.2019
Amore & Leif Lindeman
Pe 22.3.2019
Lemmenlautta
La 23.3.2019
SucCee, Sari Hellsten
Ke 27.3.2019
Etiketti & Antti Ahopelto
Pe 29.3.2019
Aika velikultia & Saana Sassali
La 30.3.2019
Rakkauden ammattilaiset, Petri & Pettersson Brass
Ke 3.4.2019
Rosette, Charles Plogman
Pe 5.4.2019
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 6.4.2019
Amorio, Johanna Debreczeni
Ke 10.4.2019
Recados, Anneli Mattila
Pe 12.4.2019
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 13.4.2019
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 17.4.2019
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 24.4.2019
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 26.4.2019
Taikakuu
La 27.4.2019
Kaukolasipartio
Ti 30.4.2019
Fernet & Tomi Markkola
Pe 3.5.2019
Maria Tyyster
La 4.5.2019
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 8.5.2019
Yölintu
Pe 10.5.2019
Polte
Ke 15.5.2019
Energia & Teemu Roivainen
Pe 17.5.2019
Lemmenlautta
La 18.5.2019
Graniitti, Rainer Bollström
Ke 22.5.2019
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki
Pe 24.5.2019
Rosette, Tiina Ruuska
La 25.5.2019
Casanova & Sami Rosholm
Ke 29.5.2019
Neitoset
Ke 12.6.2019
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 14.6.2019
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 19.6.2019
Weranta
Pe 28.6.2019
Helminauha
Ke 3.7.2019
Riskit Herrat, Mervi Kovero
Ke 10.7.2019
Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 24.7.2019
Jarkko Honkanen
Ke 31.7.2019
J. Eskelinen
Pe 2.8.2019
Norolan Pojat
Ke 7.8.2019
Finlanders
Pe 9.8.2019
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Pe 16.8.2019 12 €
Polte
La 17.8.2019 17 €
Poutahaukat, Marko Haavisto
Ke 21.8.2019 15 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 23.8.2019 14 €
Lemmenlautta
La 24.8.2019 10 €
Ässät
Ke 28.8.2019 15 €
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 30.8.2019 12 €
LäpiValaisu
La 31.8.2019 12 €
Kari Hirvonen
Ke 4.9.2019 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit
Pe 6.9.2019 14 €
KinoJake
La 7.9.2019 12 €
Unelmavävyt
Ke 11.9.2019 15 €
Weranta, naistentanssit
Pe 13.9.2019 14 €
Quattro & Kalle Jussila
La 14.9.2019 12 €
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
Ke 18.9.2019 15 €
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
Ke 25.9.2019 15 €
Tiina Räsänen, Petri Hervanto, naistentanssit
Pe 27.9.2019 20 €
Yölintu, Energia & Teemu Roivainen
La 28.9.2019 20 €
Sinitaivas, In The Mood & Suvi Karjula
Ke 2.10.2019 15 €
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Pe 4.10.2019 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 5.10.2019 12 €
Patajätkä
Ke 9.10.2019 16 €
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, naistentanssit
Pe 11.10.2019 12 €
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
La 12.10.2019 14 €
Komiat
Ke 16.10.2019 15 €
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Pe 18.10.2019
Weranta
La 19.10.2019 12 €
Rakkauden ammattilaiset
Ke 23.10.2019 14 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Pe 25.10.2019 20 €
Neljä ruusua
La 26.10.2019 16 €
Taikakuu
Ke 30.10.2019 15 €
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki, naistentanssit
Pe 1.11.2019 25 €
Teflon Brothers
La 2.11.2019 25 €
Steve'n'seagulls
Ke 6.11.2019 16 €
Finlanders, naistentanssit
Pe 8.11.2019 14 €
Lemmenlautta
La 9.11.2019 38.50 €
Sonata Arctica
Ke 13.11.2019 15 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 15.11.2019 25 €
Kotiteollisuus, Merta
La 16.11.2019 16 €
KinoJake
Ke 20.11.2019 16 €
Souvarit & Lasse Hoikka, naistentanssit
Pe 22.11.2019 25 €
Popeda
La 23.11.2019 16 €
Neitoset
Ke 27.11.2019 15 €
Taisto Lunkka, Jarno Kokko, naistentanssit
Pe 29.11.2019 16 €
Hurma
La 30.11.2019 16 €
Virve Rosti
To 5.12.2019 16 €
Sinitaivas
La 7.12.2019 16 €
Helloband, 90s FIN Cover Boyz & Girlz
Ke 11.12.2019 15 €
Lumo & Reeta Saranpää, naistentanssit
Pe 13.12.2019 16 €
LäpiValaisu
La 14.12.2019 16 €
Polte
Ke 18.12.2019 14 €
Fernet & Tomi Markkola
To 26.12.2019 12 €
Pasi Kivimäki
Pe 27.12.2019 16 €
Yölintu
La 28.12.2019 12 €
Norolan Pojat, Aki Hietala
Pe 10.1.2020 12 €
Onnentähti, Nina Åkerman
La 11.1.2020 10 €
Karanos
Ke 15.1.2020 15 €
Onnenmaa & Kari Vepsä
Pe 17.1.2020 16 €
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 18.1.2020 10 €
Casanova & Sami Rosholm
Ke 22.1.2020 15 €
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 24.1.2020 14 €
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki
La 25.1.2020 10 €
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 29.1.2020 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 31.1.2020 35 €
Los Bastardos Finlandeses, Juniper Inc, Wilko Johnson Band
La 1.2.2020 32 €
Aikakone, Sash!, Daze, Maxx
Ke 5.2.2020 16 €
Taikakuu, naistentanssit
Pe 7.2.2020 25 €
Alex Mattson
La 8.2.2020 12 €
Unelmavävyt
Ke 12.2.2020 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
Pe 14.2.2020 14 €
Lumo & Reeta Saranpää
La 15.2.2020 12 €
Sonetti & Jouni Rieskaniemi
Ke 19.2.2020 16 €
Hurma
Pe 21.2.2020 14 €
Neitoset
La 22.2.2020 10 €
SucCee, Sari Hellsten
Ke 26.2.2020 15 €
Diesel & Markku Aro
Pe 28.2.2020 12 €
Helminauha
La 29.2.2020 12 €
Johanna Debreczeni
Ke 4.3.2020 16 €
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 6.3.2020 12 €
Sävel & Jyrki Nurminen
La 7.3.2020 12 €
Aava
Ke 11.3.2020 14 €
Charlies, naistentanssit
Pe 13.3.2020 14 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 14.3.2020 14 €
Anssi Kela
Ke 18.3.2020 16 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ke 8.4.2020 16 €
Naistentanssit
Ke 13.5.2020 16 €
Naistentanssit
La 6.6.2020
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 10.6.2020
Quattro & Kalle Jussila
Ke 17.6.2020
J. Eskelinen
Pe 7.8.2020
Sari Hellsten
Ke 12.8.2020
Quattro & Kalle Jussila
Pe 14.8.2020
Patajätkä
La 15.8.2020
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Ke 2.9.2020
Sävel & Jyrki Nurminen, naistentanssit
Pe 4.9.2020
Yölintu
La 5.9.2020 12 €
Unelmavävyt
Ke 9.9.2020 16 €
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 11.9.2020 17 €
Sinitaivas
La 12.9.2020
Hurma
Ke 16.9.2020 14 €
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
Pe 18.9.2020 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 19.9.2020 12 €
Weranta
Ke 23.9.2020 15 €
Myrskylyhty, Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Pe 25.9.2020 17 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 26.9.2020 16 €
Taikakuu
Ke 30.9.2020 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Pe 2.10.2020 20 €
Suvi Teräsniska
La 3.10.2020 12 €
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 7.10.2020 17 €
Souvarit & Lasse Hoikka, naistentanssit
Pe 9.10.2020 14 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 10.10.2020 12 €
Onnenkerjäläiset
Ke 14.10.2020 16 €
Jackpot & Marko Maunuksela, Jukka Hallikainen, naistentanssit
Pe 16.10.2020 14 €
FBI-beat
La 17.10.2020 12 €
Sonetti & Jouni Rieskaniemi
Ke 21.10.2020 15 €
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Pe 23.10.2020 14 €
Quattro & Kalle Jussila
La 24.10.2020 12 €
Unelma & Joonas Erkkilä
Ke 28.10.2020 14 €
Charlies, naistentanssit
Pe 30.10.2020 14 €
Casanova & Sami Rosholm
La 31.10.2020 12 €
Aava, Tara Vepsäläinen
Ke 4.11.2020 15 €
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki, naistentanssit
Pe 6.11.2020 15 €
In The Mood & Suvi Karjula
Ke 11.11.2020 14 €
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
Pe 13.11.2020 20 €
Antti Ketonen
La 14.11.2020 16 €
VanhaSuora, Esa Nummela
Ke 18.11.2020 17 €
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, naistentanssit
To 19.11.2020 33 €
Jarkko Tamminen
Pe 20.11.2020 16 €
Sinitaivas
Ke 25.11.2020 14 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 25.6.2021 18 €
Yölintu
La 28.8.2021 14 €
Unelma & Joonas Erkkilä
Ke 1.9.2021
Karaoketanssit
Pe 3.9.2021 17 €
Sinitaivas
La 4.9.2021 14 €
SucCee, Sari Hellsten
Ke 8.9.2021
Karaoketanssit
Pe 10.9.2021 17 €
Energia & Teemu Roivainen
La 11.9.2021 17 €
Yölintu
Ke 15.9.2021
Karaoketanssit
Pe 17.9.2021 16 €
Jackpot, Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 18.9.2021 16 €
Komiat
Ke 22.9.2021
Karaoketanssit
Pe 24.9.2021 19 €
In The Mood & Suvi Karjula, Weranta
La 25.9.2021 19 €
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Hurma
Ke 29.9.2021
Karaoketanssit
Ke 6.10.2021 16 €
Karaoketanssit
Pe 8.10.2021 14 €
Onnenpotku, Susanna Sakko
La 9.10.2021 16 €
Lumo & Reeta Saranpää
Ke 13.10.2021 16 €
Karaoketanssit
Pe 15.10.2021 14 €
Sävel & Jyrki Nurminen
La 16.10.2021 24.50 €
Peer Günt
Ke 20.10.2021 16 €
Karaoketanssit
Pe 22.10.2021
Menneisyyden vangit, Freeman, Virve Rosti
La 23.10.2021 14 €
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Ke 27.10.2021 16 €
Karaoketanssit
Pe 29.10.2021 22.50 €
Jukka Poika
La 30.10.2021 14 €
N.Y.T., Pasi Kivimäki
Ke 3.11.2021 14 €
Kari Hirvonen
Pe 5.11.2021 17 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 6.11.2021 24.50 €
Melrose
Ke 10.11.2021 17 €
Sinitaivas
Pe 12.11.2021 14 €
The Gallants & Albert Salminen
La 13.11.2021
Karaoketanssit
Ke 17.11.2021 16 €
PNP
La 20.11.2021 16 €
In The Mood & Suvi Karjula
Ke 24.11.2021 14 €
Neitoset
Pe 26.11.2021 20 €
Jimmy Cola
La 27.11.2021 17 €
Yölintu
Ke 1.12.2021 16 €
Finlanders
Pe 3.12.2021 15 €
Diesel & Markku Aro
La 4.12.2021 16 €
Jackpot & Jukka Hallikainen, Marko Maunuksela
Ke 8.12.2021 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 15.12.2021 16 €
Hurma
Pe 17.12.2021 17 €
Taikakuu
La 18.12.2021 14 €
SucCee, Sari Hellsten
Ke 16.2.2022 18 €
Komiat, naistentanssit
Pe 18.2.2022 18 €
Sinitaivas
La 19.2.2022 16 €
Tähtikuvio, Niko Mäenpää
Ke 23.2.2022 17 €
PNP, naistentanssit
Pe 25.2.2022 16 €
Neitoset
La 26.2.2022 17 €
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki
Ke 2.3.2022 17 €
J.A.L.O., naistentanssit
Pe 4.3.2022 19 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 5.3.2022 16 €
Onnenkerjäläiset
Ke 9.3.2022 17 €
Heidi Pakarinen, naistentanssit
Pe 11.3.2022 17 €
Kari Hirvonen
La 12.3.2022 18 €
Yölintu
Ke 16.3.2022 17 €
Tanssiorkesteri Helmi, Helmi-orkesteri, Heikki Koskelo, naistentanssit
Pe 18.3.2022 18 €
Taikakuu
La 19.3.2022 16 €
Unelma & Joonas Erkkilä
Ke 23.3.2022 17 €
Quattro & Kalle Jussila
Ke 30.3.2022 16 €
Sävel & Jyrki Nurminen, naistentanssit
Pe 1.4.2022 18 €
A. Aallon rytmiorkesteri
La 2.4.2022 18 €
VanhaSuora, Esa Nummela
Ke 6.4.2022 16 €
N.Y.T., Pasi Kivimäki, naistentanssit
Pe 8.4.2022 17 €
In The Mood & Suvi Karjula
La 9.4.2022 16 €
Sari Hellsten
Ke 13.4.2022 18 €
Sinitaivas, naistentanssit
To 14.4.2022 25 €
Reckless Love
Pe 15.4.2022 18 €
Energia & Teemu Roivainen
La 16.4.2022 16 €
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Ke 20.4.2022 16 €
Weranta, naistentanssit
La 23.4.2022 17 €
Helminauha
Ke 27.4.2022 17 €
Vastakaiku, Tommi Soidinmäki, naistentanssit
Pe 29.4.2022 17 €
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
Ke 4.5.2022 17 €
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
Pe 6.5.2022 17 €
Diesel & Markku Aro
La 7.5.2022 17 €
Vetonaula, Johannes Vatjus
Ke 11.5.2022 19 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Pe 13.5.2022 16 €
Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä, Pirita Niemenmaa
La 14.5.2022 16 €
Unelma & Joonas Erkkilä
Ke 18.5.2022 17 €
PNP, naistentanssit
La 21.5.2022 14 €
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 25.5.2022 17 €
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 27.5.2022 16 €
Casanova & Sami Rosholm
La 28.5.2022 16 €
Sonetti & Jouni Rieskaniemi
Pe 24.6.2022 18 €
Hurma