Hämyslava, Tottijärvi, Nokia

La 5.6.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 12.6.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Öiset kitarat, Oo la laa & Kristiina Mäki
La 19.6.2004 juhannuspäivä 20:00--02:00, 12 euroa
Diesel & Markku Aro, Misty & Virve Parkkonen
La 26.6.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Baroque & Marika Paavola, N.Y.T.
La 3.7.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Tiina Räsänen & Petri Hervanto
La 10.7.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Varjokuva, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Pe 16.7.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Rosette & Tiina Ruuska, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 17.7.2004 20:00--02:00, 12 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri, Palapeli & Jaana Hirvonen
La 24.7.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Omega & Eija Kantola, Mantsuria
La 31.7.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo, The Spectre
La 7.8.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Tornados & Laura Hihnala, Kari Harju band & Jari Välimäki
La 14.8.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Voimaorkesteri, Humanders & CatCat
La 21.8.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, The Boys & Jussi Raittinen, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 28.8.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Amarillo 2 & Kari Hirvonen, Johnny Guitars
La 4.6.2005 20:00--01:30
Petoman & Katri Helena
La 11.6.2005
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen, Öiset kitarat
La 18.6.2005 20:00--01:30
Diesel & Markku Aro
La 25.6.2005 juhannuspäivä 20:00--02:00
Charlies & Janne Leino, Polar & Päivi Nieminen
La 2.7.2005 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Palapeli & Jaana Hirvonen
La 9.7.2005 20:00--02:00
Rosette & Tiina Ruuska, Original Beat & Jari Välimäki
La 16.7.2005 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola
La 23.7.2005 12 euroa
Unelmavävyt, Johnny Guitars
La 30.7.2005 20:00--02:00, 12 euroa
Amor-kvartetti 1 & Annika Eklund, Taivalkunta Beat
La 6.8.2005 20:00--01:30, 11 euroa
Amarillo 2 & Kari Hirvonen
La 13.8.2005 20:00--02:00, 12 euroa
The Spectre, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 20.8.2005 20:00--02:00, 12 euroa
Horizone & Matti ja Teppo
La 27.8.2005 20:00--02:00, 12 euroa
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Johanna Debreczeni
La 24.6.2006 juhannuspäivä 20:00--01:45, 12 euroa
Sunny Group & Laura Carita, Antero Mertaranta All Stars
La 1.7.2006 20:00--01:45, 12 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri, Palapeli, Jaana Hirvonen
La 8.7.2006 20:00--01:15, 12 euroa
Oo la laa & Kristiina Mäki
La 15.7.2006 20:00--01:15, 12 euroa
Lumipallo & Saska Helmikallio
La 22.7.2006 20:00--01:45, 12 euroa
Four Roses & Johanna Debreczeni, Original Beat
La 29.7.2006 20:00--01:45, 12 euroa
Varjokuva, Johnny Guitars
La 12.8.2006 20:00--01:15, 12 euroa
Amarillo 2 & Lea Laven
La 19.8.2006 20:00--01:15, 12 euroa
The Spectre, Horizone & Matti ja Teppo
La 9.6.2007 20:00--01:00
Rosso & Tarja Lunnas, avajaiset
La 16.6.2007 20:00--02:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat, Anneli Mattila & V.I.P., Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 23.6.2007 juhannuspäivä
Saija Tuupanen & Tornados, Original Beat
La 30.6.2007
FinnNostalgia & Rainer Friman, Sonja Tammi band
La 7.7.2007 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, In The Mood
La 14.7.2007
Norolan Pojat, Rosette & Tiina Ruuska
La 21.7.2007
FBI Beat, Original Beat
La 28.7.2007
Kari Vepsä & Onnenmaa, Avenue & Anniina Mattila
La 4.8.2007
The Spectre, Horizone & Matti ja Teppo
La 11.8.2007
Seitsemän seinähullua veljestä, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 18.8.2007
Taivalkunta Beat, Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
La 25.8.2007
Diesel & Markku Aro
La 1.9.2007
Pekkaniskan Pojat
La 8.9.2007
Fernet & Tomi Markkola
La 7.6.2008 20:00--02:00
Syke, Jani ja Jetsetters, avajaiset
La 14.6.2008
FBI Beat, Karavaani & Susanna Heikki
La 21.6.2008 juhannuspäivä
Sinitaivas, Diesel & Markku Aro
To 26.6.2008 20:00--01:00
Finlanders
La 28.6.2008
Omega & Eija Kantola, The Spectre
La 5.7.2008
A. Aallon rytmiorkesteri, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 12.7.2008
Fernet & Tomi Markkola, Johnny Guitars
La 19.7.2008
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Susanna Heikki
La 26.7.2008
Varjokuva, Taivalkunta Beat
La 2.8.2008 20:00--02:00
Flamingo & Jari Grek
La 9.8.2008
Monarkia & Jukka Hallikainen
La 16.8.2008
Saija Tuupanen & Tornados
La 23.8.2008
Henkka ja Kulkurit
La 30.8.2008
Matador & Rainer Friman & Antti Toivola
La 6.6.2009 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, avajaiset
La 13.6.2009 20:00--01:30
Rosso & Tarja Lunnas
La 20.6.2009 juhannuspäivä 20:00--01:30
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 27.6.2009
Sinitaivas
La 4.7.2009
Tommys & Charles Plogman
La 11.7.2009 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Kilimanjaro
La 18.7.2009
Taikakuu
La 25.7.2009 20:00--01:30
Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit
La 1.8.2009
Presto & Kake Randelin
La 8.8.2009
Juhamatti & Timangi
La 15.8.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 22.8.2009
Diesel & Markku Aro
La 29.8.2009
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
La 5.9.2009
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
La 5.6.2010 20:00--01:30
Saija Tuupanen & Tornados, avajaiset
La 12.6.2010
Pekkaniskan Pojat
La 19.6.2010 juhannuspäivä
Syke
La 26.6.2010
Diesel & Markku Aro
La 3.7.2010
A. Aallon rytmiorkesteri, Kavalier & Jyrki Mäkelä
La 10.7.2010
Presto & Kake Randelin
La 17.7.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 24.7.2010
Avec & Saska Helmikallio
La 31.7.2010
Henkka ja Kulkurit
La 7.8.2010 20:00--01:00
Mistral & Anne Mattila
La 14.8.2010 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
La 21.8.2010 20:00--01:00
Sinitaivas
La 28.8.2010 20:00--01:00
In The Mood
La 4.9.2010 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
La 4.6.2011
Omega & Eija Kantola
La 11.6.2011
Sinitaivas
La 18.6.2011
Henkka ja Kulkurit
La 25.6.2011 juhannuspäivä
Diesel & Markku Aro, FinnNostalgia
La 2.7.2011
EXmiehet & Saija Tuupanen, Savanni
La 9.7.2011
A. Aallon rytmiorkesteri, Midinetti
La 16.7.2011 20:00--01:30
Taikakuu
La 23.7.2011 20:00--01:30
Tommys & Charles Plogman
La 30.7.2011 20:00--01:30
Graniitti & Rainer Bollström
La 6.8.2011 20:00--01:00
Anneli Mattila & V.I.P.
La 13.8.2011 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
La 20.8.2011 20:00--01:00
Sinitaivas
La 27.8.2011 20:00--01:00
Syke
La 3.9.2011 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 2.6.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, avajaiset
La 9.6.2012 20:00--01:00
Varjokuva & Mr. Breathless
La 16.6.2012 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 23.6.2012 juhannuspäivä 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 30.6.2012 20:00--01:30
Charlies
La 7.7.2012 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
La 14.7.2012 20:00--01:30
Taikakuu
La 21.7.2012 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola
La 28.7.2012 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat
La 4.8.2012 20:00--01:00
Charles Plogman & Ronnies
La 11.8.2012 20:00--01:00
Finlanders
La 18.8.2012 20:00--01:00
Sinitaivas
La 25.8.2012 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
La 1.9.2012 20:00--01:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, päättäjäiset
La 8.9.2012 20:00--24:00, 10 euroa
Kiertotähdet
La 8.6.2013 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 15.6.2013 20:00--01:00
Varjokuva, Mr. Breathless
La 22.6.2013 juhannuspäivä 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Nalle Lehtonen & Antti Toivola
La 29.6.2013 20:00--01:30
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 6.7.2013 20:00--01:30
Charles Plogman & Pientä unelmaa
La 13.7.2013 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
La 20.7.2013 20:00--01:30
Henkka ja Kulkurit
To 25.7.2013 20:00--01:00, 15 euroa
Eino Grön, Ilkka Koivula, Jani Koskinen
La 27.7.2013 20:00--01:30
NeljänSuora
To 1.8.2013 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Hovinarrit & Heidi Pakarinen
La 3.8.2013 20:00--01:00
Jani Niemi ja Wiima
La 10.8.2013 20:00--01:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 17.8.2013 20:00--01:00
Taikakuu
La 24.8.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 31.8.2013 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
La 7.9.2013 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 31.5.2014 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet, avajaiset
La 7.6.2014 20:00--01:00
Koivu & Marita Taavitsainen
La 14.6.2014 20:00--01:00
FBI Beat & Markus Törmälä
To 19.6.2014 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 21.6.2014 juhannuspäivä 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 28.6.2014 20:00--01:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 5.7.2014 20:00--01:30
Kake Randelin
La 12.7.2014 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
La 19.7.2014 20:00--01:30
Taikakuu & Janne Raappana
Ke 23.7.2014 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 26.7.2014 20:00--01:30
Mistral & Anne Mattila
La 2.8.2014 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
La 9.8.2014 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
La 16.8.2014 20:00--01:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 30.8.2014 20:00--01:00
Myrskytuuli
La 6.9.2014 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
La 30.5.2015 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 6.6.2015 20:00--01:00
Myrskytuuli
To 11.6.2015 20:00--01:00
Helminauha
La 13.6.2015 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 20.6.2015 juhannuspäivä 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 27.6.2015 20:00--01:30
Hurma
La 4.7.2015 20:00--01:30
Taikakuu
La 11.7.2015 20:00--02:00
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, A. Aallon rytmiorkesteri
La 18.7.2015 20:00--01:30
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 25.7.2015 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
La 1.8.2015 20:00--01:30
Koivu & Marita Taavitsainen
La 8.8.2015 20:00--01:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 15.8.2015 20:00--01:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 22.8.2015 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 29.8.2015
Ippe Mansikan orkesteri
La 5.9.2015 20:00--01:00
Tulipunaruusut
La 12.9.2015 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 28.5.2016 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola, avajaiset
La 4.6.2016 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 11.6.2016 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 18.6.2016 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 25.6.2016 juhannuspäivä 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 2.7.2016 20:00--01:30
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 9.7.2016 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
La 16.7.2016 20:00--01:30
Taikakuu
La 23.7.2016 20:00--01:30
Hurma
La 30.7.2016 20:00--01:30
Marco Lundberg & Erika Vikman & Tangokuningas & Tangokuningatar 2016
La 6.8.2016 20:00--01:00
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
La 13.8.2016 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 20.8.2016 20:00--01:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 27.8.2016 20:00--01:00
Etiketti & Antti Ahopelto, Heikki Koskelo
La 3.9.2016 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 10.9.2016 20:00--01:00
Ippe Mansikan orkesteri & Ippe Mansikka, päättäjäiset
La 27.5.2017 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 3.6.2017 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
La 10.6.2017 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 17.6.2017 20:00--01:00
Ippe Mansikan orkesteri
La 24.6.2017 juhannuspäivä
20:00--02:00 Henkka ja Kulkurit
20:00--02:00 Diesel & Markku Aro
La 1.7.2017 20:00--01:30
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 8.7.2017
20:00--02:00 A. Aallon rytmiorkesteri
20:00--02:00 Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 15.7.2017 20:00--01:30
Patajätkä, Joel Hallikainen
La 22.7.2017 20:00--01:30
Sinitaivas
La 29.7.2017 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola
La 5.8.2017
20:00--01:30 Teijo Lindström
20:00--01:30 Aino Niemi
La 12.8.2017 20:00--01:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 19.8.2017 20:00--01:00
Ippe Mansikan orkesteri
La 26.8.2017 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 2.9.2017 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
La 26.5.2018
Fernet & Tomi Markkola, avajaiset
La 2.6.2018
Energia & Teemu Roivainen
La 9.6.2018
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 16.6.2018
Amore & Leif Lindeman
La 23.6.2018 juhannuspäivä
20:00--02:00 Taikakuu
20:00--02:00 Henkka ja Kulkurit
La 30.6.2018
Omega & Eija Kantola
La 7.7.2018
20:00--02:00 A. Aallon rytmiorkesteri
20:00--02:00 Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 14.7.2018
Diesel & Markku Aro
La 21.7.2018 20:00--01:00
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
La 28.7.2018
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 4.8.2018
Pekkaniskan Pojat
La 11.8.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 18.8.2018
Henkka ja Kulkurit
La 25.8.2018 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
La 1.9.2018 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
La 8.9.2018
Pasi Kivimäki & N.Y.T., päättäjäiset