Tanssikrouvi

TanssitSyyskuun puolestavälistä toukokuun puoleenväliin joka viikko pe 20:00--01:00, 37 tanssit vuodessa
Lattia280 m², suorakulmio, merbauparkettia
Yleisö25 vuodesta ylöspäin, pääasiassa keski-ikäisiä
Puh040-1785517
Tiedustelut040-1785517
PostiRieniläntie 1, 33333 Sastamala
Naistenhaku21:00--21:30 ja 23:00--23:45
VarusteluSavuton kahvio, A-oikeudet, makkarakioski, WC, vartioitu narikka 2 euroa, tv
KäyntiosoiteRieniläntie 1, Häijää, Sastamala
Ajo-ohje(a) Tampere -(tie 11)-> Pori 40 km, talo vasemmalla.
(b) Pori -(tie 11)-> Tampere 75 km, talo oikealla.
(c) Vammala -(tie 249)-> Hämeenkyrö 21 km, oikealle "Tampere" 700 m, talo oikealla.
(d) Hämeenkyrö -(tie 249)-> Vammala 20 km, vasemmalle "Tampere" 700 m, talo oikealla.
KoordinaatitWGS84 N61°30'06.7" E23°06'06.8"
BussiBussikuljetus loppunut.
Kotisivuhttps://www.facebook.com/tanssikrouvi/
Perustettu1.10.1993
MuutaSastamalan tanssipaikkojen toiseksi parasta grillimakkaraa.
Pe 18.4.2003
Solistiorkesteri Sointu
Pe 12.9.2003
Elysee & Erkki Räsänen
Pe 19.9.2003
Mantsuria, Oo la laa & Kristiina Mäki
Pe 26.9.2003
Suomi-yhtye
Pe 3.10.2003
Fernet & Tomi Markkola, Taivalkunta Beat
Pe 10.10.2003
Mistral & Anne Mattila
Pe 17.10.2003
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio
Pe 24.10.2003
NeljänSuora, Seppo Niemi
Pe 31.10.2003
Souvarit, Hidalgot
Pe 7.11.2003
Charlies
Pe 14.11.2003
Marita Taavitsainen
Pe 21.11.2003
Syke, Solaris & Minna Sirkiä
Pe 28.11.2003
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 5.12.2003
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Beatmakers
Pe 12.12.2003
Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 19.12.2003
Foxpop & Kaisa-Mari Ruokolainen, Yölintu
Pe 26.12.2003
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 2.1.2004
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 9.1.2004
Sesam & Antti Raiski
Pe 16.1.2004
Boheme & Eija Koriseva
Pe 23.1.2004
Tulipunaruusut
Pe 30.1.2004
Öiset kitarat, Flamingo & Jari Grek
Pe 6.2.2004
Horizone & Tapani Kansa
Pe 13.2.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 20.2.2004
Bolero 1 & Lea Laven
Pe 27.2.2004
Omega & Eija Kantola
Pe 5.3.2004
Valentinot & Rami Rafael
Pe 12.3.2004
Mira Kunnasluoto
Pe 19.3.2004
Finlanders
Pe 26.3.2004
Fernet & Tomi Markkola
Pe 2.4.2004
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Pe 9.4.2004
Kari Hirvonen & Lumipallo, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 11.4.2004
Kari Harju band & Jari Välimäki
Pe 16.4.2004
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio & tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Pe 23.4.2004
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 30.4.2004
FBI-beat & Markus Törmälä, Villisydän & Sanna Pietiäinen
Pe 7.5.2004
Mistral & Anne Mattila
Pe 14.5.2004
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo
Ke 19.5.2004
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer & Jyrki Mäkelä, Syke
Pe 21.5.2004
Huikon veljekset, Taivalkunta Beat
Pe 3.9.2004
Saija Tuupanen & Tornados, FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 10.9.2004
Öiset kitarat
Pe 17.9.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
Pe 24.9.2004
Souvarit
Pe 1.10.2004
Mistral & Anne Mattila, Henkka ja Kulkurit
Pe 8.10.2004
Taikakuu, Tanssiorkesteri Helmi
Pe 15.10.2004
Charles Plogman & Tommys, Seppo Niemi
Pe 22.10.2004
Johanna Debreczeni
Pe 29.10.2004
Channel Four
Pe 5.11.2004
Norolan Pojat, A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 12.11.2004
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 19.11.2004
Unelmavävyt
Pe 26.11.2004
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 3.12.2004
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 10.12.2004
Fernet & Tomi Markkola
Pe 17.12.2004
Anneli Mattila, V.I.P.
Pe 7.1.2005
Suomi-yhtye & Pekka Hartonen
Pe 14.1.2005
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 21.1.2005
Markus Sextet
Pe 28.1.2005
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Pe 4.2.2005
Avenue & Anniina Mattila
Pe 11.2.2005
Varjokuva
Pe 18.2.2005
Tulipunaruusut
Pe 25.2.2005
NeljänSuora
Pe 4.3.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 11.3.2005
Finlanders
Pe 18.3.2005 20:00--00:45
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
Pe 25.3.2005 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola, Joyride & Tiina Saarivuori
Su 27.3.2005 20:00--00:45
Jari Välimäki
Pe 1.4.2005 20:00--00:45
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 8.4.2005 20:00--00:45
Omega & Eija Kantola
Pe 15.4.2005 20:00--01:30
Fantasia & Arto Nuotio, Humidor & Erkki Räsänen, Johanna Piipponen, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Pe 22.4.2005 20:00--00:45
Mistral & Anne Mattila
Pe 29.4.2005 20:00--01:30
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
Pe 6.5.2005 20:00--00:45
Fortuna & Arja Koriseva
Pe 13.5.2005 20:00--00:45
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 20.5.2005 20:00--01:30
Voimaorkesteri, Taivalkunta Beat
Pe 2.9.2005
Yöperhonen & Jaana Kurhela, Matti ja Teppo
Pe 9.9.2005
Fantasia & Kati Fors
Pe 16.9.2005
Charlies & Janne Leino
Pe 23.9.2005
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 30.9.2005 12 €
Souvarit
Pe 7.10.2005 12 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Korsuorkesteri
Pe 14.10.2005 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 21.10.2005 10 €
Syke, Seppo Niemi
Pe 28.10.2005 12 €
FBI-beat, Polar & Päivi Nieminen
Pe 4.11.2005 12 €
Tanssiorkesteri Helmi, Mistral & Anne Mattila
Pe 11.11.2005 12 €
Mekka & Paula Koivuniemi
Pe 18.11.2005 12 €
Taikakuu, Solaris & Minna Sirkiä
Pe 25.11.2005 12 €
Yölintu, Jenni Mäkikalli, Hilkka Mäkitalo
Pe 2.12.2005 10 €
Saija Tuupanen & Tornados
Pe 9.12.2005
Fernet & Tomi Markkola
Pe 16.12.2005 10 €
Varjokuva
Ma 26.12.2005 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 30.12.2005 8 €
Jämijärven Pelimannit
Pe 6.1.2006
Charles Plogman & Tommys, Markus Sextet
Pe 13.1.2006
Avenue & Anniina Mattila
Pe 20.1.2006
Tulipunaruusut
Pe 27.1.2006
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 3.2.2006
Finlanders, Flamingo & Jari Grek
Pe 10.2.2006
Koivu, Marita Taavitsainen
Pe 17.2.2006 12 €
Kari Isola ja Yön tähdet & Essi Leppäkoski, Taivalkunta Beat
La 18.2.2006 20:00--01:00, 5 €
Karaoke
Pe 24.2.2006 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 3.3.2006 12 €
Lumipallo & Saska Helmikallio
Pe 10.3.2006 12 €
Voimaorkesteri, Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 17.3.2006 12 €
Boogie, Henkka ja Kulkurit
Pe 24.3.2006 12 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 31.3.2006 12 €
Vonkamiehet & Pepe Enroth, Lea Laven
La 1.4.2006 20:00--01:00, 5 €
Karaoke
Pe 7.4.2006 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 14.4.2006
Seinäruusut
Su 16.4.2006 10 €
Boheme & Eija Koriseva, Olavi Virta - Sininen huvimaja -kiertue
Pe 21.4.2006 12 €
Fantasia & Arto Nuotio & Kati Fors, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Pe 28.4.2006 12 €
Yölintu, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
La 29.4.2006 20:00--01:00, 5 €
Karaoke
Pe 5.5.2006 12 €
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 12.5.2006 10 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 19.5.2006 12 €
Omega & Eija Kantola, Original Beat & Jari Välimäki
Pe 1.9.2006 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Yöperhonen & Jaana Kurhela
Pe 8.9.2006 12 €
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 9.9.2006
Markus Sextet
Pe 15.9.2006
Four Roses & Johanna Debreczeni
Pe 22.9.2006 12 €
Charlies
Pe 29.9.2006 12 €
Major & Kati Fors
Pe 6.10.2006 12 €
Korsuorkesteri, Esteri
Pe 13.10.2006
FBI-beat
Pe 20.10.2006 10 €
Tanssiorkesteri Helmi
Pe 27.10.2006 12 €
Syke
Pe 3.11.2006
Lumipallo & Marko Lämsä
Pe 10.11.2006 12 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 17.11.2006
Saska Helmikallio
Pe 24.11.2006 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 1.12.2006 12 €
Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 8.12.2006 12 €
Souvarit
Pe 15.12.2006 12 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 29.12.2006 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 5.1.2007 12 €
Mistral & Anne Mattila, Markus Sextet
Pe 12.1.2007 12 €
Tulipunaruusut
Pe 19.1.2007
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.1.2007 12 €
Taikakuu
Pe 2.2.2007 12 €
Finlanders
Pe 9.2.2007 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 16.2.2007 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 23.2.2007 12 €
Resiina & Juha Metsäperä
Pe 2.3.2007 12 €
Diesel & Markku Aro
Pe 9.3.2007 12 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 16.3.2007 12 €
Casino & Annika Eklund
Pe 23.3.2007 12 €
NeljänSuora
Pe 30.3.2007 12 €
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 6.4.2007 12 €
Seitsemän seinähullua veljestä, Unelmavävyt
Pe 13.4.2007 12 €
Varjokuva
Pe 20.4.2007 12 €
Fantasia & Elina Vettenranta
Pe 27.4.2007 12 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 4.5.2007 12 €
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 11.5.2007 12 €
Anneli Mattila & V.I.P., Jani ja Jetsetters
Pe 18.5.2007 12 €
Original Beat, Sputnik & Tiina Pitkänen
Pe 7.9.2007 12 €
Mega, Pallosalama & Marko Lämsä
Pe 14.9.2007 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 21.9.2007 12 €
Union & Vesa Toivonen, Jani ja Jetsetters
Pe 28.9.2007 12 €
Korsuorkesteri
Pe 5.10.2007 12 €
Sinitaivas, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 12.10.2007 12 €
Channel Four
Pe 19.10.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 26.10.2007
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 2.11.2007
Fernet & Tomi Markkola
Pe 9.11.2007
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Pe 16.11.2007 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Yöperhonen & Jaana Kurhela
Pe 23.11.2007 12 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 30.11.2007 12 €
Lumipallo & Henri Stenroth
Pe 7.12.2007 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 14.12.2007 12 €
Souvarit
Pe 28.12.2007 12 €
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 4.1.2008
Mistral & Anne Mattila
Pe 11.1.2008
Tulipunaruusut
Pe 18.1.2008
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.1.2008
Tanssiorkesteri Helmi
Pe 1.2.2008
Seitsemän seinähullua veljestä
Pe 8.2.2008
Syke
Pe 15.2.2008
Taivalkunta Beat, Solistiyhtye Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Pe 22.2.2008
Charles Plogman & Tommys
Pe 29.2.2008
Risto Nevala
Pe 7.3.2008
Fernet & Tomi Markkola
Pe 14.3.2008
Taikakuu
Pe 21.3.2008
Avec & Saska Helmikallio, Johanna Debreczeni
Pe 28.3.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 4.4.2008
Omega & Eija Kantola
Pe 11.4.2008
NeljänSuora
Pe 18.4.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Pe 25.4.2008
Finlanders
Pe 2.5.2008
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 9.5.2008
Varjokuva
Pe 16.5.2008
KinoJake
Pe 5.9.2008
Magia 1 & Mikael Konttinen
Pe 12.9.2008
Avenue & Anniina Mattila, Anitta Mattila
Pe 19.9.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 26.9.2008
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 3.10.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 10.10.2008
Helmenkalastajat
Pe 17.10.2008
Saija Tuupanen & Tornados
Pe 24.10.2008
Souvarit
Pe 31.10.2008
Sinitaivas, Henkka ja Kulkurit
Pe 7.11.2008
Fernet & Tomi Markkola
Pe 14.11.2008
Pekkaniskan Pojat
Pe 21.11.2008
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 28.11.2008
Suvi Teräsniska
Pe 5.12.2008
Korsuorkesteri
Pe 12.12.2008
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 19.12.2008
Diesel & Markku Aro
Pe 26.12.2008
Fernet & Tomi Markkola
Pe 2.1.2009
Mistral & Anne Mattila
Pe 9.1.2009
Tulipunaruusut
Pe 16.1.2009
Tanssiorkesteri Helmi
Pe 23.1.2009
Charles Plogman & Tommys
Pe 30.1.2009
Omega & Eija Kantola
Pe 6.2.2009
Pallosalama & Marko Lämsä
Pe 13.2.2009
Unelmavävyt
Pe 20.2.2009
Fernet & Tomi Markkola
Pe 27.2.2009
Varjokuva
Pe 6.3.2009
Pekkaniskan Pojat
Pe 13.3.2009
Markus Sextet
Pe 20.3.2009
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 27.3.2009
Finlanders
Pe 3.4.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 10.4.2009
Avec & Saska Helmikallio, Öiset kulkijat & Suvi Hiltunen, Melodia
Pe 17.4.2009
Souvarit
Pe 24.4.2009
Taikakuu
Pe 1.5.2009
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 8.5.2009 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Pe 15.5.2009 5 €
Seppo Niemi
Pe 4.9.2009 12 €
Avec & Saska Helmikallio
Pe 11.9.2009 13 €
Souvarit
Pe 18.9.2009 12 €
Markus Sextet
Pe 25.9.2009 12 €
Unelmavävyt
Pe 2.10.2009 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 9.10.2009 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 16.10.2009 12 €
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 23.10.2009 12 €
Tony Montana Band
Pe 30.10.2009 12 €
Volga, Jenna Bågeberg
Pe 6.11.2009 12 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 13.11.2009 12 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta, FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 20.11.2009 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 27.11.2009 12 €
Syke
Pe 4.12.2009 12 €
Korsuorkesteri
Pe 11.12.2009 12 €
Sinitaivas
Pe 18.12.2009 12 €
Myrskytuuli
Pe 1.1.2010
Fantasia & Amadeus Lundberg
Pe 8.1.2010
Taivalkunta Beat, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 15.1.2010 13 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 22.1.2010 12 €
Tulipunaruusut
Pe 29.1.2010 12 €
Avenue & Anniina Mattila
Pe 5.2.2010 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 12.2.2010 12 €
Sinitaivas
Pe 19.2.2010 13 €
Finlanders
Pe 26.2.2010 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 5.3.2010 13 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 12.3.2010 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 19.3.2010 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.3.2010 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 2.4.2010 12 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 9.4.2010 12 €
Tanssiorkesteri Helmi & Lasse Laakso
Pe 16.4.2010 13 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 23.4.2010 12 €
Kasmir & Jari Grek
Pe 30.4.2010 13 €
Taikakuu, Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 7.5.2010 10 €
Seppo Niemi
Pe 14.5.2010 10 €
Pasi Vainionperä
Pe 3.9.2010 12 €
Feniks, Anitta Mattila
Pe 10.9.2010 12 €
Jari Grek
Pe 17.9.2010 12 €
Myrskytuuli
Pe 24.9.2010 12 €
Channel Four
Pe 1.10.2010 13 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 8.10.2010 12 €
La Strada
Pe 15.10.2010 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 22.10.2010 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Pe 29.10.2010 12 €
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 5.11.2010 13 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 12.11.2010 12 €
Sinitaivas
Pe 19.11.2010 12 €
Varjokuva, Tapio Liinoja
Pe 26.11.2010 14 €
Souvarit
Pe 3.12.2010 12 €
Korsuorkesteri
Pe 10.12.2010 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 17.12.2010 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 7.1.2011 12 €
Tulipunaruusut
Pe 14.1.2011 13 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 21.1.2011 12 €
Saija Tuupanen & Savanni
Pe 28.1.2011 12 €
Markus Sextet
Pe 4.2.2011 12 €
Pohojanmaan Pelimiehet, In The Mood
Pe 11.2.2011 12 €
Väriloiste, Henkka ja Kulkurit
Pe 18.2.2011 13 €
Sinitaivas
Pe 25.2.2011 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 4.3.2011 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 11.3.2011 13 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 18.3.2011 12 €
NeljänSuora, Vitosen seteli
Pe 25.3.2011 12 €
Syke
Pe 1.4.2011 14 €
Taikakuu, Hurma
Pe 8.4.2011 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 15.4.2011 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 22.4.2011 13 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 29.4.2011 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 6.5.2011 12 €
Helmenkalastajat
Pe 13.5.2011 10 €
Seppo Niemi
Pe 2.9.2011
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Pe 9.9.2011 12 €
Keidas & Jouni Keronen, Jackpot
Pe 16.9.2011 12 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 23.9.2011 12 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 30.9.2011 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 7.10.2011 13 €
Sinitaivas
Pe 14.10.2011 12 €
Hurma
Pe 21.10.2011 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 28.10.2011 12 €
Avec & Saska Helmikallio
Pe 4.11.2011 12 €
Myrskytuuli
Pe 11.11.2011 13 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 18.11.2011 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 25.11.2011 14 €
Souvarit
Pe 2.12.2011 12 €
Henkka ja Kulkurit
Pe 9.12.2011 12 €
Korsuorkesteri
Pe 16.12.2011 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Pe 6.1.2012
In The Mood
Pe 13.1.2012 12 €
Tulipunaruusut
Pe 20.1.2012 12 €
Channel Four
Pe 27.1.2012 12 €
Palapeli & Sanna-Mari Titov
Pe 3.2.2012 12 €
Syke
Pe 10.2.2012 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.2.2012 12 €
Hurma
Pe 24.2.2012 12 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 2.3.2012 13 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 9.3.2012 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 16.3.2012 13 €
Sinitaivas
Pe 23.3.2012 13 €
Omega & Eija Kantola
Pe 30.3.2012 14 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 6.4.2012 13 €
FBI-beat, Iskelmäyhtye Bohemia
Pe 13.4.2012 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 20.4.2012 12 €
Helminauha
Pe 27.4.2012 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 4.5.2012 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 11.5.2012 12 €
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 7.9.2012
Markus Sextet, Ilta-aurinko
Pe 14.9.2012
Caminito & Kari Piironen
Pe 21.9.2012
In The Mood
Pe 28.9.2012
Onnenkulkurit, Maria Tyyster
Pe 5.10.2012
Finlanders
Pe 12.10.2012
Taikakuu, Seppo Niemi
Pe 19.10.2012
Hurma
Pe 26.10.2012
Hovinarrit & Pekka Mikkola
Pe 2.11.2012
Souvarit
Pe 9.11.2012
Sinitaivas
Pe 16.11.2012
Fernet & Tomi Markkola
Pe 23.11.2012
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.11.2012 13 €
FBI-beat
Pe 7.12.2012 12 €
Terhi Matikainen
Pe 14.12.2012 13 €
Varjokuva
Pe 4.1.2013
Mistral & Anne Mattila
Pe 11.1.2013 20:00--01:00, 13 €
Tulipunaruusut
Pe 18.1.2013 20:00--01:00, 12 €
Ratto-band
Pe 25.1.2013 20:00--01:00, 13 €
Myrskytuuli
Pe 1.2.2013 20:00--01:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 8.2.2013 20:00--01:00, 13 €
Hurma
Pe 15.2.2013 20:00--01:00, 13 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 22.2.2013 20:00--01:00, 12 €
Helminauha
Pe 1.3.2013 20:00--01:00, 14 €
Charles Plogman & Ronnies
Pe 8.3.2013 20:00--01:00, 12 €
HotLine & Sebastian Ahlgren & Lasse Laaksonen & Anri Ahlgren
Pe 15.3.2013 20:00--01:00, 14 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 22.3.2013 20:00--01:00, 13 €
Syke
Pe 29.3.2013 20:00--01:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 5.4.2013 20:00--01:00, 12 €
Ässät
Pe 12.4.2013 20:00--01:00, 13 €
Sinitaivas
Pe 19.4.2013 20:00--01:00, 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 26.4.2013 20:00--01:00, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Kunnon pojat
Pe 3.5.2013 20:00--01:00, 12 €
Channel Four
Pe 10.5.2013 20:00--01:00, 12 €
Iskelmäyhtye Bohemia
Pe 6.9.2013 20:00--00:45, 12 €
Onnenkulkurit, avajaiset, avajaiset
Pe 13.9.2013 20:00--00:45, 12 €
FinnNostalgia & Kaija Pohjola
Pe 20.9.2013 20:00--00:45
Avenue & Anniina Mattila
Pe 27.9.2013 20:00--00:45, 14 €
Taikakuu
Pe 4.10.2013 20:00--00:45, 14 €
Pekkaniskan Pojat, synttäritanssit, synttäritanssit
Pe 11.10.2013 20:00--00:45, 14 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 18.10.2013 20:00--00:45, 13 €
Helminauha
Pe 25.10.2013 20:00--00:45, 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 1.11.2013 20:00--00:45, 13 €
Syke
Pe 8.11.2013 20:00--00:45, 12 €
Seppo Niemi
Pe 15.11.2013 20:00--00:45, 13 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 22.11.2013 20:00--00:45, 12 €
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 29.11.2013 20:00--00:45, 13 €
FBI-beat
Pe 6.12.2013 20:00--00:45, 14 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Pe 13.12.2013 20:00--00:45, 12 €
Tanssiorkesteri Ahopelto
Pe 27.12.2013 20:00--00:45, 13 €
Hurma
Pe 3.1.2014
Mistral & Anne Mattila
Pe 10.1.2014
Tulipunaruusut
Pe 17.1.2014
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 24.1.2014 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 31.1.2014 13 €
Myrskytuuli
Pe 7.2.2014 13 €
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 14.2.2014 12 €
Sunset, Arto Nuotio
Pe 21.2.2014 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 28.2.2014 12 €
Helminauha
Pe 7.3.2014 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 14.3.2014 14 €
Hurma
Pe 21.3.2014 14 €
Presto & Kake Randelin
Pe 28.3.2014 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.4.2014 13 €
Omega & Eija Kantola
Pe 11.4.2014 13 €
Helmenkalastajat
Pe 18.4.2014 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Wähäkosket
Pe 25.4.2014 13 €
Markus Sextet, Ilta-aurinko
Pe 2.5.2014 12 €
Mia Leivo & Pequeno
Pe 9.5.2014 12 €
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 14.6.2014 21:00--01:30, 12 €
Mari ja Tanssimania
Pe 5.9.2014 20:00--01:00, 13 €
Helminauha
Pe 12.9.2014 20:00--01:00, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 19.9.2014 20:00--01:00, 14 €
Rosso
Pe 26.9.2014 20:00--01:00, 13 €
Onnentähti
Pe 3.10.2014 20:00--01:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 10.10.2014 20:00--01:00, 13 €
Avenue & Anniina Mattila
Pe 17.10.2014 20:00--01:00, 15 €
Hurma
Pe 24.10.2014 20:00--01:00, 13 €
Helmenkalastajat
Pe 31.10.2014 20:00--01:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 7.11.2014 20:00--01:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 14.11.2014 20:00--01:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 21.11.2014 20:00--01:00, 14 €
FBI-beat
Pe 28.11.2014 20:00--01:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 5.12.2014 20:00--01:00, 14 €
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 12.12.2014 20:00--01:00, 15 €
Omega & Eija Kantola
Pe 19.12.2014 20:00--01:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 26.12.2014 20:00--01:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 2.1.2015 20:00--01:00, 14 €
Markus Sextet, Seppo Niemi
Pe 9.1.2015 20:00--01:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 16.1.2015 20:00--01:00, 13 €
Jari Grek
Pe 23.1.2015 20:00--01:00, 14 €
Tulipunaruusut
Pe 30.1.2015 20:30--01:00, 15 €
Taikakuu
Pe 6.2.2015 20:30--01:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 13.2.2015 20:00--01:00, 14 €
Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
Pe 20.2.2015 20:00--01:00, 14 €
Channel Four
Pe 27.2.2015 20:00--01:00, 14 €
Midinetti & Johanna Pakonen
Pe 6.3.2015 20:00--01:00, 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Ilta-aurinko
Pe 13.3.2015 20:00--01:00, 15 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 20.3.2015 20:00--01:00, 14 €
Unelmavävyt
Pe 27.3.2015 20:00--01:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 3.4.2015 20:00--01:00, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 10.4.2015 20:00--01:00, 15 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 17.4.2015 20:00--01:00, 16 €
Finlanders
Pe 24.4.2015 20:00--01:00, 14 €
Kapris & Matti Esko
Pe 1.5.2015 20:00--01:00, 14 €
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 8.5.2015 20:00--01:00, 14 €
Seireenit
Pe 15.5.2015 20:00--01:00, 13 €
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Pe 4.9.2015 20:00--01:00, 13 €
Helminauha
Pe 11.9.2015 20:00--01:00, 14 €
Helmenkalastajat
Pe 18.9.2015 20:00--01:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 25.9.2015 20:00--01:00, 15 €
Hurma
Pe 2.10.2015 20:00--01:00, 13 €
Onnenkulkurit
Pe 9.10.2015 20:00--01:00, 14 €
Onnentähti
Pe 16.10.2015 20:00--01:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 23.10.2015 20:00--01:00, 14 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Pe 30.10.2015 20:00--01:00, 14 €
Jackpot & Jukka Hallikainen
Pe 6.11.2015 20:00--01:00, 14 €
10tanssi Band & Aki Mäki, Mennen
Pe 13.11.2015 20:00--01:00, 15 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 20.11.2015 20:00--01:00, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 27.11.2015 20:00--01:00, 15 €
Taikakuu
Pe 4.12.2015 20:00--01:00, 15 €
Omega & Eija Kantola
Pe 11.12.2015 20:00--01:00, 14 €
Caminito & Kari Piironen
Pe 18.12.2015 20:00--01:00, 14 €
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 25.12.2015 20:00--01:00, 15 €
Midinetti & Johanna Pakonen
La 26.12.2015 20:00--01:00, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 1.1.2016 20:00--01:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 8.1.2016 20:00--01:00, 14 €
Tulipunaruusut
Pe 15.1.2016 20:00--01:00, 15 €
Hurma
Pe 22.1.2016 20:00--01:00, 14 €
Sunset & Arto Nuotio
Pe 29.1.2016 20:00--01:00, 14 €
Susanna Heikki
Pe 5.2.2016 20:00--01:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 12.2.2016 20:00--01:00, 14 €
Seppo Niemi
Pe 19.2.2016 20:00--01:00, 16 €
Finlanders
Pe 26.2.2016 20:00--01:00, 15 €
Taikakuu
Pe 4.3.2016 20:00--01:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 11.3.2016 20:00--01:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 18.3.2016 20:00--01:00, 15 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 25.3.2016 20:00--01:00, 15 €
Markku Aro
Pe 1.4.2016 20:00--01:00, 14 €
FBI-beat
Pe 8.4.2016 20:00--01:00, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 15.4.2016 20:00--01:00, 15 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 22.4.2016 20:00--01:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 29.4.2016 20:00--01:00, 14 €
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 6.5.2016 1:00--20:00, 14 €
Hovinarrit
Pe 13.5.2016 20:00--01:00, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 23.9.2016 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, avajaiset, avajaiset
Pe 30.9.2016
Hurma
Pe 7.10.2016
Sinitaivas
Pe 14.10.2016
Finlanders
Pe 21.10.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 28.10.2016 20:00--01:00
Taikakuu
Pe 4.11.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 11.11.2016
Diesel & Markku Aro
Su 13.11.2016 17:00--22:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 18.11.2016
Souvarit
Su 20.11.2016 17:00--22:00
Sinitaivas
Pe 25.11.2016
Ippe Mansikan orkesteri
Su 27.11.2016 17:00--22:00
Taikakuu
Pe 2.12.2016
Pekkaniskan Pojat
Su 4.12.2016 17:00--22:00
Hurma
Ma 5.12.2016 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 9.12.2016 20:00--01:00
Taikakuu
Su 11.12.2016 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Pe 16.12.2016 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 18.12.2016 17:00--22:00
Ippe Mansikan orkesteri
Ma 26.12.2016 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 30.12.2016 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
Su 1.1.2017 17:00--22:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 6.1.2017 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Su 8.1.2017 17:00--22:00
Finlanders
Pe 13.1.2017
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 15.1.2017
Diesel & Markku Aro, päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 20.1.2017 20:00--01:00
Fantasia & Aki Samuli
Pe 27.1.2017 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 3.2.2017 20:00--01:00
Finlanders
Pe 10.2.2017
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 17.2.2017
Souvarit
Pe 24.2.2017 20:00--01:00
Hurma
Pe 3.3.2017 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 10.3.2017 20:00--01:00
Finlanders
Pe 17.3.2017 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 24.3.2017 20:00--01:00
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 31.3.2017 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 7.4.2017 20:00--01:00
Avec & Leif Lindeman
To 13.4.2017 20:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 14.4.2017 20:00--01:00, 16 €
Finlanders
La 15.4.2017 20:00--01:00, 16 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 21.4.2017 20:00--01:00
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 28.4.2017 20:00--01:00
Flangers & Jani Wickholm
Su 30.4.2017 17:00--22:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 5.5.2017 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 8.9.2017 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola, avajaiset, avajaiset
Pe 15.9.2017
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 22.9.2017 20:00--01:00, 15 €
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 29.9.2017 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 6.10.2017 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 13.10.2017 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 20.10.2017 20:00--01:00
Hurma
Pe 27.10.2017 20:00--01:00
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 3.11.2017 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
Pe 10.11.2017 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 17.11.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 24.11.2017 20:00--01:00
Souvarit
Pe 1.12.2017 20:00--01:00
Myrskytuuli & Janne Raappana
Ti 5.12.2017 20:00--01:00
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 8.12.2017 20:00--01:00
Taikakuu
Pe 15.12.2017 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 22.12.2017 20:00--01:00
June Band & Nina Åkerman
Ti 26.12.2017 17:00--22:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 29.12.2017 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ma 1.1.2018 16:00--21:00
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 5.1.2018 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.1.2018 20:00--01:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 19.1.2018 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 26.1.2018 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
Pe 2.2.2018 20:00--01:00
Souvarit
Pe 9.2.2018 20:00--01:00
Finlanders
Pe 16.2.2018 20:00--01:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 23.2.2018 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
Pe 2.3.2018 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 9.3.2018 20:00--01:00
Myrskytuuli & Janne Raappana
Pe 16.3.2018
Sinitaivas
Pe 23.3.2018 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 30.3.2018 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Su 1.4.2018 16:00--21:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 6.4.2018 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 13.4.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 20.4.2018 20:00--01:00, 15 €
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 27.4.2018 20:00--01:00
Finlanders
Pe 4.5.2018 20:00--01:00
Myrskytuuli & Janne Raappana
Ke 9.5.2018 20:00--01:00
Tulipunaruusut, päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 7.9.2018 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, avajaiset, avajaiset
Pe 14.9.2018 20:00--01:00
Jussi Roponen
Pe 21.9.2018 20:00--01:00
Hurma
Pe 28.9.2018 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
Pe 5.10.2018 20:00--01:00
Finlanders
Pe 12.10.2018 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 19.10.2018 20:00--01:00
Mika Sihvolan orkesteri & Saana Sassali, Jarno Kokko
Pe 26.10.2018 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 2.11.2018 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
Pe 9.11.2018 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 16.11.2018 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 23.11.2018 20:00--01:00
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 30.11.2018 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 7.12.2018 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 14.12.2018 20:00--01:00
Amore & Leif Lindeman
Pe 21.12.2018 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 26.12.2018 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 28.12.2018 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Ti 1.1.2019 17:00--22:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 4.1.2019 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 11.1.2019 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 18.1.2019 20:00--01:00
Jarno Kokko
Pe 25.1.2019 20:00--01:00
FBI-beat
Pe 1.2.2019 20:00--01:00
Hurma
Pe 8.2.2019 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 15.2.2019 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 22.2.2019 20:00--01:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 1.3.2019 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 8.3.2019
Sinitaivas
Pe 15.3.2019
Taikakuu
Pe 22.3.2019 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 29.3.2019 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 5.4.2019 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 12.4.2019 20:00--01:00
Hurma
Pe 19.4.2019 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Ma 22.4.2019 17:00--22:00
Sinitaivas
Pe 26.4.2019 20:00--01:00
Sävel & Jyrki Nurminen
Ke 1.5.2019 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 3.5.2019 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 13.9.2019 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola, avajaiset, avajaiset
Pe 20.9.2019 20:00--01:00
Sävel & Jyrki Nurminen
Pe 27.9.2019 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.10.2019 20:00--01:00
Taikakuu