Tanhuhovi, Lohja

La 13.9.2003
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 20.9.2003
Köpi Koski ja Projekti, Rosso & Tarja Lunnas
La 27.9.2003
FBI-beat
La 4.10.2003
Norolan Pojat, Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio
La 11.10.2003
Juha Vartiainen, Kari Hirvonen & Lumipallo
La 18.10.2003
Bel air & Mikko Kilkkinen, Jukka Eskelinen ja Yövieraat & Johanna Rantsi, Essi Leppäkoski
La 25.10.2003
Charlies, Sylvia
La 1.11.2003 20:00--02:00
Syke, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Su 2.11.2003 10:00--14:00
Kirpputori, kirpputori
La 8.11.2003 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Kike Elomaa
Su 9.11.2003 10:00--14:00
Kirpputori, kirpputori
La 15.11.2003 20:00--02:00
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 22.11.2003 20:00--02:00
Handen Humppa, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 28.11.2003 20:00--03:00
The Duke, Raimssi, nuorten disko, nuorten disko
La 29.11.2003 20:00--02:00
Noiser, Mistral & Anne Mattila
La 6.12.2003 20:00--03:00
Siepparit & Pentti Kunnari, Reijo Taipale
La 13.12.2003 20:00--02:00
Showdown, The Five Comets & Petteri Lehikoinen
La 20.12.2003 20:00--02:00
Caminito & Kari Piironen, Markus Sextet
To 25.12.2003 20:00--02:00
Elysee & Erkki Räsänen
La 27.12.2003 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Foxtop
Ke 31.12.2003 20:00--03:00
Charlies, FinnFox & Essi Leppäkoski
La 3.1.2004
Jukka Eskelinen ja Yövieraat & Johanna Rantsi
La 17.1.2004
Iltatähti ja A Hautaniemi, Matti Korkiala
La 24.1.2004
Four Roses & Jukka Ruusumaa, Riku Lätti
La 7.2.2004
Rosso & Tarja Lunnas, Nostalgiaorkesteri
La 14.2.2004
Yölintu
La 21.2.2004
Köpi Koski ja Projekti, Teuvo Oinas
La 28.2.2004
Korsuorkesteri, Kari Piironen
La 6.3.2004
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
La 13.3.2004
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
La 20.3.2004 20:00--02:00, 12 €
Charlies, Sierra & Essi Leppäkoski
La 27.3.2004 20:00--02:00, 12 €
Syke, Roxie
Pe 2.4.2004 20:00--03:00, 9 €
Royal Family
La 3.4.2004 20:00--02:00, 12 €
Tulipunaruusut, Matti ja Teppo
La 10.4.2004 20:00--03:00, 12 €
Mistral & Erkki Friman & Reijo Taipale & Anne Mattila
La 17.4.2004 20:00--02:00, 12 €
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Jukka Eskelinen ja Yövieraat & Johanna Rantsi
La 24.4.2004 20:00--02:00, 12 €
Pertti Niemi & Odessa, Diesel & Markku Aro
Pe 30.4.2004 20:00--04:00, 13 €
Sylvia, Lapinlahden Linnut, Jaguar & Mikko Kilkkinen
La 1.5.2004 20:00--02:00, 12 €
Anneli Mattila & V.I.P., Atlantis & Ari Aalto
La 8.5.2004 20:00--02:00, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Essi Leppäkoski
Pe 14.5.2004 21:00--03:00, 4 €
Nuorten disko, nuorten disko
La 15.5.2004 20:00--02:00, 12 €
Juha Vartiainen & Amorada, Noiser & Risto Nevala
La 22.5.2004 20:00--02:00, 12 €
Noiser & Kari Piironen, Sounders
La 29.5.2004 20:00--02:00, 12 €
Sata kitaraa & Antti Huovila, Olavi Virta - Sininen huvimaja -kiertue
Pe 4.6.2004 21:00--01:45
T'rio Grande
La 5.6.2004 20:00--02:45
Iltatähti ja A Hautaniemi & Matti Korkiala, T'rio Grande
Su 6.6.2004 10:00--14:00
Levyt, levyt
La 12.6.2004
Janne Ahosen yhtye
La 19.6.2004
Nostalgiaorkesteri, Tanssittajat & Elina Nurmoranta
Pe 25.6.2004
Syke
La 4.9.2004
Charles Plogman & Tommys, Jukka Eskelinen ja Yövieraat
La 11.9.2004
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Tanssiyhtye Alfa Band & Lasse Palander
La 18.9.2004
Avenue & Anniina Mattila, Jaguar & Mikko Kilkkinen
La 25.9.2004
Juha Vartiainen & Variaatio, Saija Tuupanen & Tornados
La 2.10.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Ceres
La 9.10.2004
La Strada & Anita Hirvonen, Sylvia
La 16.10.2004
Iltatähti ja A Hautaniemi, Esko Rahkonen, Teuvo Oinas
La 23.10.2004
Norolan Pojat, Seitsemän seinähullua veljestä
La 30.10.2004
Anneli Mattila & V.I.P., Kaija Pohjola
La 6.11.2004
Köpi Koski ja Projekti, Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
La 13.11.2004
Charlies, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi & J. Eskelinen
La 20.11.2004
Noiser & Kari Piironen, Johanna Pakonen
La 27.11.2004
Mistral & Anne Mattila, Tarja Mäkelä
La 4.12.2004
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Rosso & Tarja Lunnas, Risto Nevala
La 11.12.2004
Kari Vepsä & Onnenmaa, Diesel & Markku Aro
La 18.12.2004
Kari Hirvonen & Amarillo 2, Tanssittajat & Elina Nurmoranta
Su 26.12.2004
FinnFox & Essi Leppäkoski, Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 31.12.2004
Tulipunaruusut, Avenue & Anniina Mattila
La 8.1.2005
Norolan Pojat, Foxpop, Eija Sinikka
La 15.1.2005
Atlantic & Ari Aalto, Fernet & Tomi Markkola
La 22.1.2005
Noiser & Kari Piironen, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi & J. Eskelinen
La 29.1.2005
Tanssiorkesteri Helmi, Sylvia
La 5.2.2005
Fantasia & Arto Nuotio, Humidor & Erkki Räsänen, Johanna Piipponen, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
La 12.2.2005
Korsuorkesteri, Paratiisi & Kaija Pohjola
La 19.2.2005
Yölintu, Tarja Mäkelä
La 26.2.2005
FBI-beat & Markus Törmälä, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 5.3.2005
Kari Vepsä & Onnenmaa, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 12.3.2005
Finlanders, Wähäkosket
La 19.3.2005
Boogie, Esko Rahkonen
La 26.3.2005
Taikakuu, Avenue & Anniina Mattila
La 2.4.2005
Tanssiyhtye Alfa Band & Lasse Palander, Koivu & Marita Taavitsainen
La 9.4.2005
Taifun & Juha Mäkinen, Janne Ahosen yhtye, Erkki Friman, Reijo Taipale
La 16.4.2005
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Ex-miehet
La 23.4.2005
Anneli Mattila & V.I.P., Risto Nevala
La 30.4.2005
Yötaivas, FBI-beat & Markus Törmälä
La 7.5.2005
Rosso & Tarja Lunnas, Nostalgiaorkesteri
La 14.5.2005
Tulipunaruusut, Avenue & Anniina Mattila
La 21.5.2005
Fortuna & Jukka Ruusumaa, Jani Rinne & Charter's, Arja Koriseva
Pe 27.5.2005
Matti Kahila, levyt, karaokekilpailu, levyt, karaokekilpailu
La 28.5.2005
Saija Tuupanen & Tornados, Diesel & Markku Aro
Su 29.5.2005
Levyt, tanssikilpailu, tanssikilpailu, levyt
Pe 24.6.2005 20:00--04:00
Charlies & Janne Leino, Paratiisi & Kaija Pohjola, Mikko Alatalo
La 16.7.2005 20:00--08:00
Kari Vepsä & Onnenmaa, Lumipallo & Saska Helmikallio, Fantasia & Arto Nuotio & Kati Fors, Ceres
La 10.9.2005
Charles Plogman & Tommys, Tanssittajat & Elina Nurmoranta
La 17.9.2005
Charlies, Yötaivas
La 24.9.2005
Pekkaniskan Pojat, Syke
La 1.10.2005
Noiser & Kari Piironen, Four Roses & Johanna Debreczeni
La 8.10.2005
Norolan Pojat, La Strada & Anita Hirvonen
La 15.10.2005
Tulipunaruusut, Lumipallo & Saska Helmikallio
La 22.10.2005
Fernet & Tomi Markkola, Markus Sextet
La 29.10.2005
Kari Vepsä & Onnenmaa, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 5.11.2005
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Markku Ignatius & Janne Ahonen
La 12.11.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Hilkka Mäkitalo
La 19.11.2005
Syke, Paratiisi & Kaija Pohjola
La 26.11.2005
Juha Vartiainen & Variaatio, Horizone & Matti ja Teppo
La 3.12.2005
Taifun & Juha Mäkinen, Serena, Reijo Taipale
La 10.12.2005
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 17.12.2005
Norolan Pojat, Sata kitaraa & Antti Huovila
Ma 26.12.2005
Saija Tuupanen & Tornados, Onnenkulkurit, Anita Joensuu, Markus Kokkonen
La 31.12.2005
Charles Plogman & Tommys, Iltatähti ja A Hautaniemi
La 7.1.2006
Korsuorkesteri, Noiser & Kari Piironen
La 14.1.2006
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiyhtye Alfa Band
La 21.1.2006
Onnenkulkurit, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 28.1.2006
Köpi Koski ja Projekti, Taikakuu
La 4.2.2006
Pekkaniskan Pojat, Charlies
La 11.2.2006
FinnFox, Koivu & Marita Taavitsainen & Aki Hietala
La 18.2.2006
Yötaivas, FBI-beat
La 25.2.2006
Diesel & Markku Aro, Esteri
La 4.3.2006
Lumipallo & Saska Helmikallio, Esko Rahkonen
La 11.3.2006
Norolan Pojat, Charles Plogman & Tommys
La 18.3.2006
Tulipunaruusut, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 25.3.2006
Atlantic & Ari Aalto, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 1.4.2006
Paratiisi & Kaija Pohjola, Risto Nevala
La 8.4.2006
Lumipallo & Arto Nuotio, Fantasia & Kati Fors, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
La 15.4.2006
Fernet & Tomi Markkola, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
La 22.4.2006
Charlies, Noiser & Kari Piironen
Su 30.4.2006
FBI-beat & Markus Törmälä, Union & Vesa Toivonen
La 6.5.2006
Korsuorkesteri, Avenue & Anniina Mattila
La 13.5.2006
Syke, Boheme & Eija Koriseva
La 20.5.2006
Kari Vepsä & Onnenmaa, Tulipunaruusut
La 27.5.2006
Köpi Koski ja Projekti, Paratiisi & Kaija Pohjola
Pe 23.6.2006
Charles Plogman & Tommys, Noiser & Kari Piironen
La 15.7.2006
Fantasia, Tanssikengät & Teuvo Oinas, Marko Lämsä, Elina Vettenranta
La 2.9.2006
Charles Plogman & Tommys, Atlantic & Ari Aalto
La 9.9.2006
Paratiisi & Kaija Pohjola, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 16.9.2006
Taifun & Juha Mäkinen, Janne Ahosen yhtye, Reijo Taipale
La 23.9.2006
Charlies, Jokerit Company & Risto Nevala
La 30.9.2006
Norolan Pojat, Taikakuu
La 7.10.2006
Noiser & Kari Piironen, Magnet & Saska Helmikallio
La 14.10.2006
Tanssiyhtye Alfa Band, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 21.10.2006
Kari Hirvonen, Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 28.10.2006
Yötaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 4.11.2006
Pertti Niemi & Odessa, Koivu & Marita Taavitsainen
La 11.11.2006
Syke, Unelmavävyt
La 18.11.2006
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Jani Rinne & Charter's
La 25.11.2006
Pekkaniskan Pojat, Fantasia & Elina Vettenranta
La 2.12.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila, J. Eskelinen
La 9.12.2006
Korsuorkesteri, Diesel & Markku Aro
La 16.12.2006
Yölintu, Amorada & Tommi Seppänen
Ti 26.12.2006
Kari Vepsä & Onnenmaa, FinnNostalgia & Rainer Friman
Su 31.12.2006
Charles Plogman & Tommys, Tarja Mäkelä
La 6.1.2007
Pekkaniskan Pojat, Tulipunaruusut
La 13.1.2007
Fernet & Tomi Markkola, J. Eskelinen
La 20.1.2007
Syke, Eija Sinikka
La 27.1.2007
Juha Vartiainen & Variaatio, Varjokuva
La 3.2.2007
Tanssiyhtye Alfa Band, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 10.2.2007
Saija Tuupanen & Tornados, Noiser & Kari Piironen
La 17.2.2007
Fantasia & Elina Vettenranta, Janne Ahosen yhtye
La 24.2.2007
Köpi Koski ja Projekti, Rosso & Tarja Lunnas
La 3.3.2007
Yötaivas, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 10.3.2007
Kari Hirvonen, FinnNostalgia & Rainer Friman
La 17.3.2007
Charlies, Unelmavävyt
La 24.3.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Saska Helmikallio
La 31.3.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Johanna Rantsi
La 7.4.2007
Korsuorkesteri, Paratiisi & Kaija Pohjola
La 14.4.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, FBI-beat
La 21.4.2007
Charles Plogman & Tommys, Serena
Ma 30.4.2007
Pekkaniskan Pojat, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 5.5.2007 13 €
Risto Nevala, Matti Korkiala, J. Eskelinen
La 12.5.2007 13 €
Kari Vepsä & Onnenmaa, Tulipunaruusut
La 19.5.2007 13 €
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen, Amorada & Tommi Seppänen, Rainer Friman
La 26.5.2007 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 22.6.2007
Paratiisi & Kaija Pohjola, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 14.7.2007
Fantasia, Pohojanmaan Poikamiehet, Risto Nevala, Henri Stenroth, Jenna Bågeberg
La 1.9.2007
Charles Plogman & Tommys, J. Eskelinen
La 8.9.2007
Taifun & Juha Mäkinen, Tanssiyhtye Alfa Band, Reijo Taipale
La 15.9.2007
Kari Vepsä & Onnenmaa, Paratiisi & Kaija Pohjola
La 22.9.2007
Noiser & Kari Piironen, Unelmavävyt
La 29.9.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, FBI-beat & Markus Törmälä
La 6.10.2007
Pekkaniskan Pojat, Eija Sinikka
La 13.10.2007
Slager & Timo Tervo, Koivu & Marita Taavitsainen
La 20.10.2007
Yötaivas, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 27.10.2007
Avec & Saska Helmikallio, Neljäs mies & Hannu Palo
La 3.11.2007
Charlies, Saija Tuupanen & Tornados
La 10.11.2007
Norolan Pojat, La Strada & Anita Hirvonen
La 17.11.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Onnenkulkurit
La 24.11.2007
Syke, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 1.12.2007
Taikakuu, Unto Satorannan yhtye
La 8.12.2007
Tulipunaruusut, Korsuorkesteri
La 15.12.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Sinitaivas
Ke 26.12.2007
Kari Vepsä & Onnenmaa, Resiina & Juha Metsäperä
Ma 31.12.2007
Charles Plogman & Tommys, Jussi Roponen
La 5.1.2008
Saija Tuupanen & Tornados
La 12.1.2008
Foxpop & Eija Sinikka, Syke
La 19.1.2008
Norolan Pojat, Varjokuva
La 26.1.2008
Korsuorkesteri, Kari Isola ja Yön tähdet, Eija Koriseva
La 2.2.2008
Kari Piironen, Antti Ahopelto
La 9.2.2008
Pekkaniskan Pojat, Union & Vesa Toivonen
La 16.2.2008
Köpi Koski ja Projekti, Fantasia & Jenna Bågeberg
La 23.2.2008
Markku Harjunpään orkesteri & Markku Harjunpää & Tuula Heikkilä, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 1.3.2008
Charles Plogman & Tommys, Harhakuva
La 8.3.2008
Kari Hirvonen, Onnenkulkurit, Janne Ahosen yhtye, Matti Korkiala
La 15.3.2008
Noiser & Risto Nevala, Resiina & Juha Metsäperä
La 22.3.2008
Avec & Saska Helmikallio, Presto & Kake Randelin
La 29.3.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Mikael Konttinen
La 5.4.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 12.4.2008
Korsuorkesteri, Unelmavävyt
La 19.4.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Netta Skog, Kari Nyqvist
Ke 30.4.2008
FBI-beat & Markus Törmälä, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 3.5.2008
Taifun & Juha Mäkinen, Tanssiyhtye Alfa Band, Reijo Taipale
La 10.5.2008
Yötaivas, Nelostie & Jaska Mäkynen
La 17.5.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Kari Piironen
La 24.5.2008
Tanssin Huumaa, Freesia & Elina Vettenranta, Fredi
Pe 20.6.2008
Korsuorkesteri, Paratiisi & Kaija Pohjola, Mikko Alatalo
La 19.7.2008
Fantasia & Arto Nuotio, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Hanna Talikainen, Jukka Hallikainen
La 6.9.2008
Charles Plogman & Tommys, Onnenkulkurit
La 13.9.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 20.9.2008
Sinitaivas, Korsuorkesteri
La 27.9.2008
Syke, Caminito & Kari Piironen
La 4.10.2008
Helmenkalastajat, Monarkia & Jukka Hallikainen
La 11.10.2008
Sylvia, Paratiisi & Kaija Pohjola
La 18.10.2008
Kari Isola ja Yön tähdet, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 25.10.2008
Avec & Saska Helmikallio, Timangi
La 1.11.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Sinitaivas
La 8.11.2008
Köpi Koski ja Projekti, FBI-beat & Markus Törmälä
La 15.11.2008
Charles Plogman & Tommys, Tanssiyhtye Alfa Band
La 22.11.2008
Voimaorkesteri, Unelmavävyt, Antti Ahopelto
La 29.11.2008
Pekkaniskan Pojat, Marino & Sunrise
Pe 5.12.2008
Yötaivas, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 13.12.2008
Caminito & Kari Piironen, Hanna Talikainen
La 20.12.2008
FinnNostalgia, Amorada & Tommi Seppänen
Pe 26.12.2008
Saija Tuupanen & Tornados, Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 31.12.2008
Korsuorkesteri, Karavaani & Susanna Heikki
La 10.1.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Syke
La 17.1.2009
Paratiisi & Kaija Pohjola, Helmenkalastajat
La 24.1.2009
Korsuorkesteri, Risto Nevala
La 31.1.2009
Pekkaniskan Pojat, Onnenkulkurit
La 7.2.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 14.2.2009
Kari Isola ja Yön tähdet, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 21.2.2009
Köpi Koski ja Projekti, Unelmavävyt
La 28.2.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Sinitaivas
La 7.3.2009
Charles Plogman & Tommys, Serena
La 14.3.2009
FBI-beat & Markus Törmälä, FinnNostalgia
La 21.3.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Union & Vesa Toivonen
La 28.3.2009
Norolan Pojat, Fantasia & Hanna Talikainen
La 4.4.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Amorada & Tommi Seppänen
La 11.4.2009
Seitsemän seinähullua veljestä, Caminito & Kari Piironen
La 18.4.2009
Tulipunaruusut, Korsuorkesteri
La 25.4.2009
Helmenkalastajat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 30.4.2009
Pekkaniskan Pojat, Janne Ahosen yhtye
La 9.5.2009 20:00--02:00, 13 €
Hannu Karjalainen Group, Taifun & Juha Mäkinen, Reijo Taipale
La 16.5.2009 20:00--02:00, 13 €
Paratiisi & Kaija Pohjola, Caminito & Kari Piironen
Pe 19.6.2009
Sinitaivas, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 18.7.2009
Korsuorkesteri, Fantasia & Amadeus Lundberg, Tanssiyhtye Alfa Band
La 5.9.2009
Charles Plogman & Tommys, Sheriff & Jaana Hiltunen
La 12.9.2009
Kari Vepsä & Onnenmaa, Risto Nevala
La 19.9.2009
Sunset & Arto Nuotio, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 26.9.2009
Korsuorkesteri, Caminito & Kari Piironen
La 3.10.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Syke
La 10.10.2009
Myrskytuuli, Suvi Teräsniska
La 17.10.2009
Sinitaivas, Helmenkalastajat
La 24.10.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Sata kitaraa & Teemu Harjukari & Antti Huovila
La 31.10.2009
Pekkaniskan Pojat, Tanssiyhtye Alfa Band
La 7.11.2009
Mistral & Anne Mattila, Onnenkulkurit
La 14.11.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
La 21.11.2009
Saija Tuupanen & Tornados, Caminito & Kari Piironen
La 28.11.2009
Avenue & Anniina Mattila, Fantasia & Amadeus Lundberg, Anitta Mattila
La 5.12.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 12.12.2009
Korsuorkesteri, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 19.12.2009
Tulipunaruusut, Kaija Lustila
La 26.12.2009
Paratiisi & Kaija Pohjola, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
To 31.12.2009
Myrskytuuli, Risto Nevala
La 9.1.2010
Caminito & Kari Piironen
La 16.1.2010 13 €
Anneli Mattila & V.I.P., Markus Sextet
La 23.1.2010 13 €
Myrskytuuli, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 30.1.2010 13 €
Norolan Pojat, FBI-beat & Markus Törmälä
La 6.2.2010 14 €
Saija Tuupanen & Tornados, Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 13.2.2010 14 €
Fantasia & Amadeus Lundberg, Onnenkulkurit, Kai Gideon
La 20.2.2010 14 €
Köpi Koski ja Projekti, Korsuorkesteri
La 27.2.2010
Paratiisi & Kaija Pohjola, Diverse & Mika Hirvi
La 6.3.2010 14 €
Rosette & Kaija Lustila, Kari Isola ja Yön tähdet, Yön tähdet
La 13.3.2010
Pekkaniskan Pojat, Hannu Karjalainen Group
La 20.3.2010
Tulipunaruusut, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 27.3.2010
Helmenkalastajat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 3.4.2010
Korsuorkesteri, KinoJake
La 10.4.2010
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Sinitaivas
La 17.4.2010
Noiser & Risto Nevala, Gulliver Travellers & Markku Laamanen
La 24.4.2010
Syke, Caminito & Kari Piironen
Pe 30.4.2010
Pekkaniskan Pojat, Amorada & Tommi Seppänen
La 8.5.2010
Sinitaivas, Tulipunaruusut
La 15.5.2010
Taifun & Juha Mäkinen, Reijo Taipale, Riku Berg
Pe 25.6.2010
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Korsuorkesteri
La 17.7.2010 20:00--04:00
FBI-beat & Markus Törmälä, Fantasia & Marko Maunuksela, Tanssiyhtye Alfa Band
La 4.9.2010
Tulipunaruusut, Korsuorkesteri
La 11.9.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 18.9.2010
Syke, Helmenkalastajat
La 25.9.2010
KinoJake, Caminito & Kari Piironen
La 2.10.2010
Avenue & Anniina Mattila, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Kauko Simonen, Anitta Mattila
La 9.10.2010
Charles Plogman & Tommys, Riku Berg
La 16.10.2010
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
La 23.10.2010
Saija Tuupanen & Tornados, Risto Nevala
La 30.10.2010
Rosette & Kaija Lustila, Sunset & Arto Nuotio
La 6.11.2010
Paratiisi & Kaija Pohjola, Jukka Eskelisen kvartetti, Tarja Ylitalo
La 13.11.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Fernanda
La 20.11.2010
Yötaivas, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 27.11.2010
Köpi Koski ja Projekti, Fantasia & Marko Maunuksela
La 4.12.2010
Sinitaivas, Tulipunaruusut
La 11.12.2010
Caminito & Kari Piironen, Myrskytuuli
La 18.12.2010
Rosette & Kaija Lustila, KinoJake
La 25.12.2010
Foxpop, Onnenkulkurit, Jaska Mäkynen
Pe 31.12.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Martti Metsäketo
La 8.1.2011
FBI-beat & Markus Törmälä, Hannu Karjalainen Group
La 15.1.2011
Norolan Pojat, Saija Tuupanen & Tornados
La 22.1.2011
FinnNostalgia, Helmenkalastajat
La 29.1.2011
Union & Vesa Toivonen, Karavaani & Susanna Heikki
La 5.2.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri & Martti Metsäketo, Tulipunaruusut
La 12.2.2011
Pekkaniskan Pojat, Sheriff & Jaana Hiltunen
La 19.2.2011
Linnut & Arja Havakka, Caminito & Kari Piironen
La 26.2.2011
Korsuorkesteri, Kapris
La 5.3.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Pallosalama & Marko Lämsä
La 12.3.2011
Köpi Koski ja Projekti, Syke
La 19.3.2011
Paratiisi & Kaija Pohjola, Nelostie & Jaska Mäkynen
La 26.3.2011
Rosette & Kaija Lustila, Noiser & Risto Nevala
La 2.4.2011
Charles Plogman & Tommys, Amorada & Tommi Seppänen
La 9.4.2011
Sunset & Arto Nuotio
La 16.4.2011
Onnenkulkurit, Kari Piironen, Tarja Ylitalo
La 23.4.2011
Korsuorkesteri, Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
La 30.4.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 7.5.2011
Yötaivas, Taifun & Juha Mäkinen, Reijo Taipale
La 14.5.2011
Saija Tuupanen & Savanni, Tulipunaruusut
Pe 24.6.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Jukka Eskelisen kvartetti, Risto Nevala
La 16.7.2011
Tulipunaruusut, Fantasia & Mervi Koponen, Caminito & Kari Piironen
La 3.9.2011
Onnenkulkurit & Kari Piironen, Hurma
La 10.9.2011
Voimaorkesteri, Helmenkalastajat, Pallosalama & Marko Lämsä
La 17.9.2011
Avalon, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 24.9.2011
Rosette & Kaija Lustila, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 1.10.2011
Köpi Koski ja Projekti, Syke
La 8.10.2011
Tulipunaruusut, Seireenit
La 15.10.2011
Charles Plogman & Tommys, Yötaivas
La 22.10.2011
Pekkaniskan Pojat, Hannu Karjalainen Group
La 29.10.2011
FinnNostalgia
La 5.11.2011
Myrskytuuli
La 12.11.2011
Korsuorkesteri, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
La 19.11.2011
FBI-beat, Fernanda
La 26.11.2011
Yötaivas & Nina Åkerman, Fantasia & Marko Maunuksela
La 3.12.2011
Sinitaivas, Amorada & Tommi Seppänen
La 10.12.2011
Union & Vesa Toivonen, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 17.12.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Maria Tyyster
Ma 26.12.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 31.12.2011
Rosette & Kaija Lustila, Tulipunaruusut
La 7.1.2012
Pekkaniskan Pojat
La 14.1.2012
Helmenkalastajat, Kari Piironen
La 21.1.2012
Norolan Pojat, Kaija Pohjola
La 28.1.2012
Köpi Koski ja Projekti, Nelinpeli
La 4.2.2012
Korsuorkesteri
La 11.2.2012
FinnNostalgia, Tommys
La 18.2.2012
KinoJake, Hurma
La 25.2.2012
Syke, Fernanda
La 3.3.2012
Charles Plogman & Ronnies, BlueStar
La 10.3.2012
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tulipunaruusut
La 17.3.2012
Yötaivas & Nina Åkerman, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 24.3.2012
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, In The Mood
La 31.3.2012
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Risto Nevala
La 7.4.2012
La Strada & Anita Hirvonen, Kari Isola ja Yön tähdet
La 14.4.2012
Caminito & Kari Piironen, Seireenit
La 21.4.2012
Köpi Koski ja Projekti, Fantasia & Marko Maunuksela
Ma 30.4.2012
FBI-beat, Pohojanmaan Pelimiehet
La 5.5.2012
Amorada & Tommi Seppänen, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 12.5.2012
Korsuorkesteri, Topzet & Eero Seppälä
Pe 22.6.2012
In The Mood, Kari Piironen
La 21.7.2012
Yötaivas, La Strada & Anita Hirvonen, Hovinarrit, Pekka Mikkola
La 8.9.2012
KinoJake, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 15.9.2012
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Hurma
La 22.9.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Pohojanmaan Pelimiehet
La 29.9.2012
FinnNostalgia, Terhi Matikainen
La 6.10.2012
Rosette & Kaija Lustila, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 13.10.2012
Caminito & Kari Piironen, Dolores, Eija Koriseva
La 20.10.2012
Köpi Koski ja Projekti, Fantasia & Marko Maunuksela
La 27.10.2012
Tulipunaruusut
La 3.11.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 10.11.2012
Charles Plogman & Ronnies, Onnenkulkurit
La 17.11.2012
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, In The Mood
La 24.11.2012
Yötaivas, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 1.12.2012
Sinitaivas
La 8.12.2012
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sawotta & Pekka Hartonen
La 15.12.2012
Köpi Koski ja Projekti, Rosette & Kaija Lustila
Ke 26.12.2012
Tulipunaruusut, Kapris
Ma 31.12.2012
Kari Piironen
La 12.1.2013
KinoJake, Helmenkalastajat
La 19.1.2013
Fantasia & Marko Maunuksela, Pohojanmaan Pelimiehet
La 26.1.2013
Timo Saarimäen yhtye & Risto Nevala, Eija Koriseva
La 2.2.2013
Pekkaniskan Pojat, Onnenkulkurit
La 9.2.2013
FBI-beat, Hannu Karjalainen Group
La 16.2.2013
Amorada & Tommi Seppänen, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 23.2.2013
Koivu & Marita Taavitsainen, Fernanda
La 2.3.2013
Charles Plogman & Ronnies, Yötaivas
La 9.3.2013
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Adonis & Anette Ekholm
La 16.3.2013
EXmiehet & Saija Tuupanen, Keidas & Jouni Keronen
La 23.3.2013
Sinitaivas, Niskalenkki
La 30.3.2013
La Strada & Anita Hirvonen, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
La 6.4.2013 15 €
Caminito & Kari Piironen, Magna & Nina Åkerman
La 13.4.2013 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 20.4.2013 15 €
Helmenkalastajat, In The Mood
Ti 30.4.2013 15 €
Channel Four, Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 4.5.2013
Tulipunaruusut, Onnenkulkurit
La 11.5.2013
Reijo Taipale, Kalle Jussila
Pe 21.6.2013
Veijarit & Sirpa Jokinen, Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 20.7.2013
Kyösti Mäkimattila, Yötaivas, In The Mood & Suvi Karjula, Hovinarrit, Heidi Pakarinen
La 7.9.2013
Onnenkulkurit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 14.9.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 21.9.2013 19:00--01:00
La Strada & Anita Hirvonen, Fernanda
La 28.9.2013 19:00--01:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, KinoJake
La 5.10.2013 19:00--01:00, 15 €
Tulipunaruusut, Hannu Karjalainen Group
La 12.10.2013 19:00--01:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Ano & Kalle Jussila
La 19.10.2013 19:00--01:00, 15 €
Channel Four, FinnNostalgia & Nalle Lehtonen
La 26.10.2013 19:00--01:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, In The Mood, Suvi Karjula
La 2.11.2013 19:00--01:00, 15 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Markku Ignatius
La 9.11.2013 19:00--01:00, 15 €
Onnenkulkurit, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 16.11.2013 19:00--01:00, 15 €
Anneli Mattila, Niskalenkki
La 23.11.2013 19:00--01:00, 15 €
Avenue & Anniina Mattila, Keidas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
La 30.11.2013 19:00--01:00, 15 €
Syke, Amorada & Tommi Seppänen
La 7.12.2013 19:00--01:00, 15 €
Sinitaivas, Topzet & Eero Seppälä
La 14.12.2013 19:00--01:00, 15 €
Yötaivas, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 21.12.2013 19:00--01:00, 15 €
Aikalisä, Helmenkalastajat
To 26.12.2013 19:00--01:00, 15 €
Tulipunaruusut, Ippe Mansikan orkesteri
Ti 31.12.2013
Hannu Karjalainen Group, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
La 4.1.2014
Magna & Nina Åkerman, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 11.1.2014
La Strada, Fernanda
La 18.1.2014
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Amorada & Tommi Seppänen
La 25.1.2014 19:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Roulette
La 1.2.2014 19:00--01:00, 15 €
Onnenkulkurit, Väriloiste
La 8.2.2014 19:00--01:00, 15 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Niskalenkki
La 15.2.2014 19:00--01:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Helmenkalastajat
La 22.2.2014 19:00--01:00, 15 €
Rosalie, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 1.3.2014
Juha Vartiainen
La 8.3.2014
Jari Puhakka Band, Kaija Lustila
La 15.3.2014 19:00--01:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, Tanssittajat
La 22.3.2014 19:00--01:00, 15 €
Tulipunaruusut, Ano & Kalle Jussila
La 29.3.2014 19:00--01:00, 15 €
Yötaivas, Omega & Eija Kantola
La 5.4.2014 19:00--01:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Tanssiorkesteri Castra & Petra Hovi
La 12.4.2014 19:00--01:00, 15 €
KinoJake, Niskalenkki & Jake Niska
La 19.4.2014 19:00--01:00, 15 €
Aikalisä, Energia & Tommi Soidinmäki
Ke 30.4.2014 19:00--01:00, 15 €
Sinitaivas, Sivas Regal
La 3.5.2014 19:00--01:00, 15 €
Hannu Karjalainen Group, Kaksi kitaraa & Eino Grön & Ilkka Koivula
La 10.5.2014 19:00--01:00, 15 €
Onnenkulkurit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 20.6.2014
Seireenit, Kari Piironen
La 19.7.2014 19:00--03:00, 16 €
Rosette & Terhi Matikainen, Yötaivas, Hovinarrit, Maria Tyyster, Teemu Roivainen
La 6.9.2014 19:00--01:00, 16 €
Tulipunaruusut, Ano & Kalle Jussila
La 13.9.2014 19:00--01:00, 16 €
Fernanda, Piritta Venho
La 20.9.2014 19:00--01:00, 16 €
Köpi Koski ja Projekti, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 24.9.2014 13:00--16:45, 10 €
Nelostie, Jaska Mäkynen
La 27.9.2014 19:00--01:00, 16 €
Caminito & Kari Piironen, Magna & Nina Åkerman
Ke 1.10.2014 13:00--16:45, 10 €
Foxpop, Eija Sinikka
La 4.10.2014 19:00--01:00, 16 €
Rosette, Charles Plogman, Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Harri Nuutinen
Ke 8.10.2014 13:00--16:45, 10 €
Arja Havakka
La 11.10.2014 19:00--01:00, 16 €
Aikalisä, Omega & Eija Kantola
Ke 15.10.2014 13:00--16:45, 10 €
Risto Nevala
La 18.10.2014 19:00--01:00, 16 €
Kari Vepsä, Rosalie, Onnenmaa
Ke 22.10.2014
Pertti Niemi & Odessa
La 25.10.2014
Energia & Tommi Soidinmäki, Lumumba
Ke 29.10.2014 13:00--16:45, 10 €
Alfa, Lasse Palander
La 1.11.2014 19:00--01:00, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula, SucCee & Sari Hellsten
Ke 5.11.2014 13:00--17:00, 10 €
Markku Harjunpää & Kauko Simonen
La 8.11.2014
KinoJake, Niskalenkki, Jake Niska
Ke 12.11.2014
Ippe Mansikan orkesteri
La 15.11.2014 19:00--01:00, 16 €
Juha Vartiainen & Rolex, Martti Metsäkedon tanssiorkesteri & Martti Metsäketo
Ke 19.11.2014 13:00--17:00, 10 €
Topi ja Toivottomat
La 22.11.2014 19:00--01:00, 16 €
Yötaivas, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 26.11.2014 13:00--17:00, 10 €
Ahti Lampi
La 29.11.2014 19:00--01:00, 16 €
Sinikuu, HotLine & Lasse Laaksonen, Terhi Matikainen
Ke 3.12.2014 13:00--17:00, 10 €
Helminauha
Pe 5.12.2014 19:00--01:00, 16 €
Hovinarrit & Teemu Roivainen, Värisuora & Minna Engström
Ke 10.12.2014 13:00--17:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 13.12.2014 19:00--01:00, 16 €
Caminito & Kari Piironen, Topzet
Pe 26.12.2014 19:00--01:00, 16 €
Atlas ja Timo Rautala, Karavaani & Heidi Pakarinen, Timo Rautala
Ke 31.12.2014 19:00--01:00, 16 €
Sinitaivas, Onnenkulkurit
Ke 7.1.2015 13:00--17:00, 10 €
Risto Nevala
La 10.1.2015 19:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Hannu Karjalainen Group
Ke 14.1.2015 13:00--17:00, 10 €
Köpi Koski ja Projekti
La 17.1.2015 19:00--01:00, 16 €
Helminauha, Onnentähti & Piritta Venho
Ke 21.1.2015 13:00--17:00, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
La 24.1.2015 19:00--01:00, 16 €
Helmenkalastajat, Fernanda
Ke 28.1.2015 13:00--17:00, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 31.1.2015 19:00--01:00, 17 €
Finlanders, Amorada & Tommi Seppänen
Ke 4.2.2015 13:00--17:00, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 7.2.2015 19:00--01:00, 16 €
Myrskytuuli, Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma, Nina Åkerman
Ke 11.2.2015 13:00--17:00, 10 €
Juha Vartiainen & Roulette
La 14.2.2015 19:00--01:00, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula, Onnentähti
Ke 18.2.2015 13:00--17:00, 10 €
Focus & Sakke Kotilainen
La 21.2.2015 19:00--01:00, 16 €
Rosso & Tarja Lunnas, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 25.2.2015 13:00--17:00, 10 €
Pohojanmaan Pelimiehet
La 28.2.2015 19:00--01:00, 16 €
Souvarit, Yötaivas
Ke 4.3.2015 13:00--17:00, 10 €
Niskalenkki
La 7.3.2015
Köpi Koski ja Projekti, Hovinarrit & Teemu Roivainen
Ke 11.3.2015 13:00--17:00, 10 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 14.3.2015 19:00--01:00, 16 €
La Strada & Anita Hirvonen, Ari Nylund & Kalle Jussila
Ke 18.3.2015 13:00--17:00, 12 €
Finlanders
La 21.3.2015 19:00--01:00, 16 €
Caminito & Kari Piironen, Henkka ja Kulkurit
Ke 25.3.2015 13:00--17:00, 10 €
Ahti Lampi
La 28.3.2015 19:00--01:00, 16 €
Tulipunaruusut, Avec & Leif Lindeman
Ke 1.4.2015 13:00--17:00, 10 €
Kauko Simonen
La 4.4.2015 16 €
Seireenit, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 8.4.2015 13:00--17:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 11.4.2015
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Tanssiorkesteri Ahopelto
Ke 15.4.2015 13:00--17:00, 10 €
Aikalisä
La 18.4.2015
Rosette, Charles Plogman, Fernanda
Ke 22.4.2015 13:00--17:00, 10 €
Norolan Pojat
La 25.4.2015 19:00--01:00, 16 €
Agents & Vesa Haaja, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 29.4.2015 13:00--17:00, 10 €
Arja Sipola
To 30.4.2015 19:00--01:00, 16 €
Sinitaivas, Ippe Mansikan orkesteri
La 2.5.2015
Onnenkulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 6.5.2015 13:00--17:00, 10 €
Kalle Jussila
La 9.5.2015
Lumilinna, Kari Piironen
Pe 15.5.2015 19:00--01:00, 22 €
Popeda
La 30.5.2015 20:00--24:00, 10 €
Omega & Eija Kantola
Ke 3.6.2015 19:00--01:00, 23 €
Men in Black & Jari Sillanpää
La 6.6.2015 20:00--24:00, 10 €
Voimaorkesteri & Maria Tyyster
La 13.6.2015 20:00--24:00, 10 €
Helminauha
Pe 19.6.2015 19:00--01:00, 16 €
Yötaivas, Lea Laven
La 27.6.2015 10 €
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
La 4.7.2015 20:00--24:00, 10 €
Amorio, Terhi Matikainen
La 11.7.2015 20:00--24:00, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 18.7.2015 19:00--03:00, 16 €
Rosalie, Hovinarrit, Susanna Heikki, Saska Helmikallio, Aki Samuli
La 25.7.2015 20:00--24:00, 10 €
Anneli Mattila & Recados
La 1.8.2015 20:00--24:00, 10 €
In The Mood & Suvi Karjula
La 8.8.2015 20:00--24:00, 10 €
Showdown
La 15.8.2015 20:00--24:00, 10 €
Rosette, Charles Plogman
La 29.8.2015 20:00--24:00, 10 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Ti 1.9.2015 13:00--17:00, 10 €
Onnenkulkurit
La 5.9.2015 19:00--01:00, 16 €
La Strada & Anita Hirvonen, Seireenit
Ti 8.9.2015 13:00--17:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 12.9.2015 19:00--01:00, 16 €
Charlies, Rosso & Tarja Lunnas
Ti 15.9.2015 13:00--17:00, 10 €
Risto Nevala
La 19.9.2015 19:00--01:00, 16 €
Avec & Leif Lindeman, Henkka ja Kulkurit
Ti 22.9.2015 13:00--17:00, 10 €
Köpi Koski ja Projekti
La 26.9.2015 19:00--01:00, 16 €
Yötaivas, Patajätkä & Erika Vikman
Ti 29.9.2015 13:00--17:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 2.10.2015 19:00--01:00, 16 €
Matz Bladhsin yhtye
La 3.10.2015 19:00--01:00, 16 €
KinoJake, Koivu & Marita Taavitsainen
Ti 6.10.2015 13:00--17:00, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 10.10.2015 19:00--01:00, 16 €
Caminito & Kari Piironen, Onnentähti
Ti 13.10.2015 13:00--17:00, 10 €
Titanic, Tuula Heikkilä
La 17.10.2015 19:00--01:00, 16 €
Seesam, Oja-Lipasti band, Antti Raiski, Nina Åkerman
Ti 20.10.2015 13:00--17:00, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
La 24.10.2015 19:00--01:00, 16 €
Tulipunaruusut, Henkka ja Kulkurit
Ti 27.10.2015 13:00--17:00, 10 €
Juha Simolan yhtye & Juha Simola
La 31.10.2015 19:00--01:00, 16 €
Eero Seppälän yhtye, Hurma
Ti 3.11.2015 13:00--17:00, 10 €
Kauko Simonen
La 7.11.2015 19:00--01:00, 16 €
Rosette, Charles Plogman, Onnenkulkurit
Ti 10.11.2015 13:00--17:00, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 13.11.2015 20:30--00:30, 10 €
KinoJake
La 14.11.2015 19:00--01:00, 16 €
Fernanda, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 17.11.2015 13:00--17:00, 10 €
Caminito & Kari Piironen
La 21.11.2015 19:00--01:00, 16 €
Helminauha, Susan Sonntag
Ti 24.11.2015 13:00--17:00, 10 €
Focus & Sakke Kotilainen
La 28.11.2015 19:00--01:00, 16 €
Solar, Matti ja Teppo, Satu Suhonen
Ti 1.12.2015 13:00--17:00, 10 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 5.12.2015 19:00--01:00, 16 €
Sinitaivas, Amorada, Tommi Seppänen
Ti 8.12.2015 13:00--17:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 12.12.2015 19:00--01:00, 16 €
Myrskytuuli, 10tanssi Band & Aki Mäki
La 19.12.2015 19:00--01:00, 16 €
Köpi Koski ja Projekti, In The Mood & Suvi Karjula
La 26.12.2015 19:00--01:00, 16 €
Omega & Eija Kantola, Kalle Jussila
To 31.12.2015 19:00--01:00, 16 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 2.1.2016 19:00--01:00, 16 €
Tommys, Solar, Satu Suhonen
Ti 5.1.2016 13:00--17:00, 10 €
Markku Harjunpään orkesteri, Kauko Simonen
La 9.1.2016 19:00--01:00, 16 €
Caminito & Kari Piironen, Hovinarrit, Susanna Heikki
Ti 12.1.2016 10 €
Köpi Koski ja Projekti
La 16.1.2016 19:00--01:00, 16 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Oja-Lipasti band, Nina Åkerman
Ti 19.1.2016 13:00--17:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 23.1.2016 19:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit, In The Mood & Suvi Karjula
Ti 26.1.2016 17:30--21:30, 10 €
Focus & Sakke Kotilainen
La 30.1.2016 19:00--01:00, 16 €
Finlanders, Amorada, Tommi Seppänen
Ti 2.2.2016 17:30--21:30, 10 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 6.2.2016 19:00--01:00, 16 €
Norolan Pojat, Rosso & Tarja Lunnas
Ti 9.2.2016 17:30--21:30, 10 €
Jani Helenius band, Jarmo Pellinen
La 13.2.2016 19:00--01:00, 16 €
Rosette, Charles Plogman, KinoJake
Ti 16.2.2016 17:30--21:30, 10 €
Hannu Karjalainen Group
La 20.2.2016 19:00--01:00, 16 €
Anneli Mattila, LäpiValaisu
Ti 23.2.2016 17:30--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
La 27.2.2016 19:00--01:00, 16 €
Seireenit, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 1.3.2016 17:30--21:30, 10 €
Juha Simolan yhtye & Juha Simola
La 5.3.2016 19:00--01:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Lumumba, Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ti 8.3.2016 17:30--21:30, 10 €
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 12.3.2016 19:00--01:00, 16 €
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää, Showdown
Ti 15.3.2016 17:30--21:30, 10 €
Pepe Enroth, Benjamin Enroth
La 19.3.2016 19:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Eero Seppälä
Ti 22.3.2016 17:30--21:30, 10 €
Juhani Virran yhtye
La 26.3.2016 19:00--01:00, 16 €
KinoJake, Fantasia & Aki Samuli
Ti 29.3.2016 17:30--21:30, 10 €
Timanki
La 2.4.2016 19:00--01:00, 16 €
Pasi Kivimäki, N.Y.T., TopSecret & Maria Tyyster
Ti 5.4.2016 17:30--21:30, 10 €
Focus & Sakke Kotilainen
La 9.4.2016 19:00--01:00, 16 €
Norolan Pojat, Agents
Ti 12.4.2016 17:30--21:30, 10 €
Roulette
La 16.4.2016 19:00--01:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Helminauha
Ti 19.4.2016 17:30--21:30, 10 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi
La 23.4.2016 19:00--01:00, 16 €
Aikalisä, Hurma
Ti 26.4.2016 17:30--21:30, 10 €
Onnenkulkurit
La 30.4.2016 19:00--01:00, 16 €
Avec & Leif Lindeman, Henkka ja Kulkurit
La 7.5.2016 19:00--01:00, 16 €
La Strada, Caminito & Kari Piironen
La 14.5.2016 19:00--23:30, 12 €
Tulipunaruusut
La 21.5.2016 19:00--23:30, 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 28.5.2016 19:00--23:30, 12 €
Köpi Koski ja Projekti
La 4.6.2016 19:00--23:00, 12 €
Oja-Lipasti band, Nina Åkerman
La 11.6.2016 19:00--23:30, 12 €
Sunset & Arto Nuotio
La 18.6.2016 19:00--23:30, 12 €
Jari Puhakka Band, Kaija Lustila
Pe 24.6.2016 19:00--01:00, 16 €
KinoJake, Showdown
La 2.7.2016 19:00--23:30, 12 €
Henkka ja Kulkurit
La 9.7.2016 19:00--23:30, 12 €
Eino Grön
La 16.7.2016 19:00--01:00, 16 €
Topzet, Eero Seppälä, Marco Lundberg, Erika Vikman
La 23.7.2016 19:00--23:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 30.7.2016 19:00--23:30, 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 6.8.2016 19:00--23:30, 12 €
Norolan Pojat
La 13.8.2016 19:00--23:30, 12 €
Onnenkulkurit
La 20.8.2016 19:00--23:30, 12 €
Oja-Lipasti band, Nina Åkerman
La 27.8.2016 19:00--23:30, 15 €
Carisma
La 3.9.2016 19:00--01:00, 16 €
Topzet, Sesam & Antti Raiski, Eero Seppälä
La 10.9.2016 19:00--01:00, 16 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Henkka ja Kulkurit
La 17.9.2016 19:00--01:00, 16 €
Yölintu, Lumumba, Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 24.9.2016 19:00--01:00, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula, Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 1.10.2016 19:00--01:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Onnentähti
La 8.10.2016 19:00--01:00, 16 €
Veijarit, Benjamin Enroth, Teemu Roivainen
La 15.10.2016 19:00--01:00, 16 €
Caminito & Kari Piironen, LäpiValaisu
La 22.10.2016 19:00--01:00, 16 €
Tulipunaruusut, Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ke 26.10.2016 13:00--17:00, 8 €
Levytanssit
La 29.10.2016 19:00--01:00, 16 €
Rosette, Charles Plogman, Amorio, Oja-Lipasti band, Nina Åkerman
Ke 2.11.2016 13:00--17:00, 8 €
Levytanssit
La 5.11.2016 19:00--01:00, 16 €
Souvarit, Värisuora
Ke 9.11.2016 13:00--17:00, 8 €
Levytanssit
La 12.11.2016 19:00--01:00, 16 €
Domino & Sari Koivikko, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 19.11.2016 19:00--01:00, 16 €
Pasi Kivimäki, Fernet & Tomi Markkola, N.Y.T.
La 26.11.2016 19:00--01:00, 16 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila, LäpiValaisu
La 3.12.2016 19:00--01:00, 16 €
Norolan Pojat, Avec & Leif Lindeman
La 10.12.2016 19:00--01:00, 16 €
Juha Simolan yhtye & Juha Simola, Hurma
La 17.12.2016 19:00--01:00, 16 €
Helmenkalastajat, Henkka ja Kulkurit
Ma 26.12.2016 16 €
Tulipunaruusut, Omega & Eija Kantola
La 31.12.2016 19:00--01:00, 16 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Nina Åkerman, Jake Niska
La 7.1.2017 19:00--01:00, 16 €
Avec & Leif Lindeman, Showdown
La 14.1.2017 19:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, In The Mood & Suvi Karjula
La 21.1.2017 19:00--01:00, 16 €
Focus & Sakke Kotilainen, Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 28.1.2017 19:00--01:00, 16 €
Sesam, Pepe Enroth, Antti Raiski
La 4.2.2017 19:00--01:00, 16 €
Köpi Koski ja Projekti, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 11.2.2017 19:00--01:00, 16 €
Norolan Pojat, Myrskytuuli & Mika Sihvola
La 18.2.2017
Souvarit, Topzet, Eero Seppälä
La 25.2.2017 19:00--01:00, 16 €
La Strada, Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 4.3.2017 19:00--01:00, 16 €
Agents, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 11.3.2017 19:00--01:00, 16 €
Seireenit & Sari Koivikko, Hovinarrit, Teemu Roivainen
La 18.3.2017 19:00--01:00, 16 €
Amorio, Roulette, Saska Helmikallio, Nina Åkerman
La 25.3.2017 19:00--01:00, 16 €
Rosalie, Horizone & Matti ja Teppo
La 1.4.2017 19:00--01:00, 16 €
Charlies, Nelostie & Jaska Mäkynen
La 8.4.2017 19:00--01:00, 16 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, 10tanssi Band & Aki Mäki
La 15.4.2017 19:00--01:00, 16 €
Yölintu, Sarani, Mari Sihvonen
La 22.4.2017 19:00--01:00, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula, Etiketti & Antti Ahopelto
Su 30.4.2017 16 €
Sinitaivas, Tommi Seppänen
La 6.5.2017 20:00--01:00, 12 €
Tulipunaruusut
La 13.5.2017 19:00--24:00, 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 20.5.2017 19:00--24:00, 12 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 27.5.2017 19:00--24:00, 12 €
Fernanda
La 3.6.2017 19:00--24:00, 12 €
Kari Hirvonen, Jake Niska
La 10.6.2017 19:00--24:00, 12 €
Norolan Pojat
La 17.6.2017 19:00--24:00, 12 €
Etiketti & Antti Ahopelto
La 24.6.2017 19:00--24:00
Seesam, Antti Raiski
La 1.7.2017 19:00--01:00, 16 €
Marco Lundberg, Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 8.7.2017 19:00--24:00, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 15.7.2017 19:00--01:00, 16 €
Yötaivas, Metsätähti & Teijo Lindström & Aino Niemi
La 22.7.2017 19:00--24:00, 12 €
June Band & Nina Åkerman
La 29.7.2017 19:00--24:00, 12 €
Etiketti & Antti Ahopelto
La 5.8.2017 19:00--24:00, 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 12.8.2017 19:00--24:00, 12 €
Norolan Pojat
La 19.8.2017 19:00--24:00, 12 €
Metsätähti
La 26.8.2017 19:00--01:00, 12 €
La Strada
La 2.9.2017 19:00--01:00, 12 €
Fernanda
La 9.9.2017 19:00--24:00, 16 €
Avec & Leif Lindeman
La 16.9.2017 19:00--01:00, 16 €
Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi, Benjamin Enroth
La 23.9.2017 19:00--01:00, 16 €
Rosette, Charles Plogman, Rosalie & Mervi Kovero
La 30.9.2017 19:00--01:00, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
La 7.10.2017 19:00--01:00, 16 €
Horizone & Matti ja Teppo, SucCee & Sari Hellsten
La 14.10.2017 19:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Onnentähti
La 21.10.2017 19:00--01:00, 16 €
Mia Leivo & Pequeno, Ippe Mansikan orkesteri
La 28.10.2017 19:00--01:00, 16 €
Yötaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 4.11.2017 19:00--01:00, 16 €
Souvarit, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 11.11.2017 19:00--01:00, 16 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T., La Strada & Anita Hirvonen
La 18.11.2017 19:00--01:00, 16 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Jussi Roponen
La 25.11.2017 19:00--01:00, 16 €
Fantasia & Aki Samuli, June Band & Nina Åkerman
La 2.12.2017 19:00--01:00, 16 €
Henkka ja Kulkurit, Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 9.12.2017 19:00--01:00, 16 €
FBI-beat, Helminauha
La 16.12.2017 19:00--01:00, 16 €
Norolan Pojat, Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ti 26.12.2017 19:00--01:00, 16 €
Avec & Leif Lindeman, Fernanda
Su 31.12.2017 19:00--01:00, 16 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Onnentähti
La 6.1.2018 19:00--01:00, 16 €
Sesam & Antti Raiski, Ippe Mansikan orkesteri, Onnenkerjäläiset
Ke 10.1.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: fusku alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: fusku alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 13.1.2018 19:00--01:00, 16 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila, Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 17.1.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: fusku kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: hidas valssi alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 20.1.2018 19:00--01:00, 16 €
Sesam & Antti Raiski, Jussi Roponen
Ke 24.1.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: hidas valssi kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: cha cha alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 27.1.2018
19:00--01:00 Tanssin Taika & Harri Nuutinen, Etiketti & Antti Ahopelto, 16 €
17:45--18:45 tanssikurssi: hidasvalssi, sisältyy tanssilippuun, Ohjaajat Lohjan lavatanssijat Lolasta
Ke 31.1.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: cha cha kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: etenevä bugg alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: etenevä bugg jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 3.2.2018
19:00--01:00 Talisman & Marko Maunuksela, Sari Hellsten, 16 €
17:45--18:45 tanssikurssi: fusku, sisältyy tanssilippuun, Ohjaajat Lohjan lavatanssijat Lolasta
Ke 7.2.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: etenevä bugg kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: tango alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: tango jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 10.2.2018 19:00--01:00, 16 €
Souvarit, Fernanda
Ke 14.2.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: tango kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: kuviohumppa alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: kuviohumppa jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 17.2.2018
19:00--01:00 Rosso & Tarja Lunnas, Henkka ja Kulkurit, 16 €
17:45--18:45 tanssikurssi: bugg, sisältyy tanssilippuun, Ohjaajat Lohjan lavatanssijat Lolasta
Ke 21.2.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: kuviohumppa kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: hidas foksi alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas foksi jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 24.2.2018
19:00--01:00 Onnenkulkurit & J. Eskelinen, June Band & Nina Åkerman, 16 €
14:00--17:00 tanssikurssi: argentiinalainen tango, hinta avoin, Niina Krook
17:00--18:30 tanssikurssi: cha cha, Lolan jäsenet sekä yhteistyökumppanit 22 €, muut 25 €, tanssilippu sis. hintaan, Juhani Tahvanainen
Ke 28.2.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: hidas foksi kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: jenkka kävelyjenkka, valjakkojenkka alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: jenkka kävelyjenkka, valjakkojenkka jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 3.3.2018
19:00--01:00 Tanssiorkesteri Kaiho, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi, 16 €
17:45--18:45 tanssikurssi: bugg, sisältyy tanssilippuun, Ohjaajat Lohjan lavatanssijat Lolasta
Ke 7.3.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: jenkka kävelyjenkka, valjakkojenkka kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: salsa alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 10.3.2018 19:00--01:00, 16 €
Sunset & Arto Nuotio, Helminauha
Ke 14.3.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: salsa kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: sambafusku alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: sambafusku jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 17.3.2018
19:00--01:00 Karavaani & Heidi Pakarinen, Värisuora, 16 €
17:45--18:45 tanssikurssi: rumba bolero, sisältyy tanssilippuun, Ohjaajat Lohjan lavatanssijat Lolasta
Ke 21.3.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: sambafusku kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: rumba alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 24.3.2018
19:00--01:00 Taivaankaari & Heikki Koskelo, Jussi Roponen, 16 €
17:00--18:30 tanssikurssi: wanha tango, Lolan jäsenet sekä yhteistyökumppanit 22 €, muut 25 €, tanssilippu sis. hintaan, Juhani Tahvanainen
Ke 28.3.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: rumba kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: swingiä fuskuun alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: swingiä fuskuun jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 31.3.2018 19:00--01:00, 16 €
Yötaivas, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 4.4.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: swingiä fuskuun kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: bachata alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: bachata jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 7.4.2018 19:00--01:00, 16 €
Quattro & Kalle Jussila, Komiat
Ke 11.4.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: bachata kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: masurkka kuviot, swingpolkka hypyillä, ja ilman alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: masurkka kuviot, swingpolkka hypyillä, ja ilman jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 14.4.2018 19:00--01:00, 16 €
Avec & Leif Lindeman, SucCee & Sari Hellsten
Ke 18.4.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: masurkka kuviot, swingpolkka hypyillä, ja ilman kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: blues alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: blues jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 21.4.2018 19:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, June Band & Nina Åkerman
Ke 25.4.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: blues kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: bugg alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 28.4.2018 19:00--01:00, 16 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen, Royal Sound & Teijo Lindström
Ma 30.4.2018 19:00--23:00, 15 €
Lumo & Reeta Saranpää
La 5.5.2018 19:00--23:00, 15 €
FBI-beat
La 12.5.2018 19:00--23:00, 15 €
Fernanda
La 19.5.2018 19:00--23:00, 15 €
Tulipunaruusut
La 26.5.2018 19:00--23:00, 15 €
Taiga & Jarkko Honkanen
La 2.6.2018 19:00--23:00, 14 €
Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 9.6.2018 19:00--23:00, 14 €
Tanssiorkesteri Kaiho
La 16.6.2018 19:00--23:00, 14 €
Quattro & Kalle Jussila
La 23.6.2018 19:00--01:00, 14 €
Sesam & Antti Raiski
La 30.6.2018 19:00--23:00, 14 €
Henkka ja Kulkurit
La 7.7.2018 19:00--23:00, 14 €
Helminauha
La 14.7.2018 19:00--23:00, 14 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
La 21.7.2018 19:00--01:00, 16 €
Helmi-orkesteri, Jarno Kokko, Saana Sassali
La 28.7.2018 19:00--23:00, 14 €
Onnentähti
La 4.8.2018 19:00--23:00, 14 €
Yötaivas
La 11.8.2018 19:00--23:00, 14 €
Etiketti & Antti Ahopelto
La 18.8.2018 19:00--23:00, 14 €
Jussi Roponen
La 25.8.2018 19:00--23:00, 14 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 1.9.2018 19:00--23:00, 14 €
June Band & Nina Åkerman
Ke 5.9.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: fusku alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: fusku alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 8.9.2018 19:00--00:30, 15 €
Amore & Leif Lindeman
Ke 12.9.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: fusku, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: tango alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: tango jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 15.9.2018 19:00--01:00, 16 €
Energia & Teemu Roivainen, Komiat
Ke 19.9.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: tango, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: rumba alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 22.9.2018 19:00--01:00, 16 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Fernanda
Ke 26.9.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: rumba, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: valssi alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: valssi jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 29.9.2018
19:00--01:00 Kiintotähti & Teuvo Oinas, Helmi-orkesteri, 16 €
17:00--18:30 tanssikurssi: wanha tango®, tangovalssi aloitamme perusteista, wanha tango®, 25 e (sis kurssin ja tanssiklipun), JUHANI TAHVANAINEN JA TYTTI ARIMA, Tanssikoulu Wanha Maestro
17:00--18:30 tanssikurssi: wanha tango, tangovalssi aloitamme perusteista edeten kuvioihin, wanha tango®, 25 e (sis kurssin ja tanssilipun), JUHANI TAHVANAINEN JA TYTTI ARIMA, Tanssikoulu Wanha Maestro
Ke 3.10.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: valssi, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: bugg alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 6.10.2018 19:00--01:00, 16 €
Quattro & Kalle Jussila, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 10.10.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: bugg, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: kuviohumppa alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: kuviohumppa jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 13.10.2018 19:00--01:00, 16 €
Lumo & Reeta Saranpää, Helminauha
Ke 17.10.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: kuviohumppa, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: salsa alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 20.10.2018 19:00--01:00, 16 €
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 24.10.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: salsa, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: hidas valssi alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 27.10.2018 19:00--01:00, 16 €
FBI-beat, Komiat
Ke 31.10.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: hidas valssi, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: bachata alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: bachata jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 3.11.2018 19:00--01:00, 16 €
Souvarit, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 7.11.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: bachata, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: foksi alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: foksi jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 10.11.2018 19:00--01:00, 16 €
Fernanda, Royal Sound & Teijo Lindström
Ke 14.11.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: foksi, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: cha cha alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 17.11.2018 19:00--01:00, 16 €
Onnentähti & Nina Åkerman, Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 21.11.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: cha cha, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: blues alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: blues jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 24.11.2018 19:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Sävel & Jyrki Nurminen
Ke 28.11.2018
18:00--18:30 tanssikurssi: blues, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2018 jäsenmaksu 1.9.-31.12.18 10 e, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: fusku alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 1.12.2018 19:00--01:00, 16 €
Mika Sihvolan orkesteri & Jarno Kokko, Jussi Roponen, Saana Sassali
Ke 5.12.2018 19:00--23:30, 16 €
Lumo & Reeta Saranpää
La 8.12.2018 19:00--01:00, 16 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 15.12.2018 19:00--01:00, 16 €
Fantasia & Aki Samuli, Kuunhopea & Sari Koivikko
La 22.12.2018 19:00--01:00, 16 €
Pasi Kivimäki, Henkka ja Kulkurit, N.Y.T.
Ke 26.12.2018 19:00--01:00, 16 €
Quattro & Kalle Jussila, Helminauha
La 29.12.2018 19:00--01:00, 16 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ma 31.12.2018 19:00--01:00, 16 €
FBI-beat, Komiat
La 5.1.2019
19:00--01:00 Weranta, 16 €
19:00--01:00 Mika Sihvolan orkesteri & Jarno Kokko, 16 €
Ke 9.1.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: fusku, sambafusku alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: fusku, sambafusku alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku, sambafusku jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 12.1.2019
19:00--01:00 Onnenkerjäläiset, 16 €
19:00--01:00 Lumo & Reeta Saranpää, 16 €
Ke 16.1.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: fusku, sambafusku, kert alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: foksi alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: foksi jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 19.1.2019 19:00--01:00, 16 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Helmi-orkesteri
Ke 23.1.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: foksi, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: rumba alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: rumba jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 26.1.2019 19:00--01:00, 16 €
Juhamatti & Rosalie, Sävel & Jyrki Nurminen
Ke 30.1.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: rumba, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: tango alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: tango jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 2.2.2019 19:00--01:00, 16 €
Fernanda, Rodeo & Maria Tyyster
Ke 6.2.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: tango, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: salsa alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: salsa jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 9.2.2019 19:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 13.2.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: salsa, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: kuuba cha cha alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: kuuba cha cha jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 16.2.2019 19:00--01:00, 16 €
Norolan Pojat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 20.2.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: kuuba cha cha, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: blues alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: blues jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 23.2.2019 19:00--01:00, 16 €
Quattro & Kalle Jussila, Nina Åkerman
Ke 27.2.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: blues, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: bugg alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 2.3.2019 19:00--01:00, 16 €
FBI-beat, Onnenkerjäläiset
Ke 6.3.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: bugg, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: bachata alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: bachata jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 9.3.2019 19:00--01:00, 16 €
Tulipunaruusut, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 13.3.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: bachata, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: fusku, jive alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: fusku, jive jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 16.3.2019 19:00--01:00, 16 €
Onnenkerjäläiset, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 20.3.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: fusku, jive, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: cha cha alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: cha cha jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 23.3.2019 19:00--01:00, 16 €
Sunset & Maria Tyyster, Sävel & Jyrki Nurminen, Arto Nuotio
Ke 27.3.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: cha cha, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: lindy hop alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: lindy hop jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 30.3.2019 19:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
Ke 3.4.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: lindy hop, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: hidas valssi alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 6.4.2019 19:00--01:00, 16 €
Juhamatti, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila, Susanna Heikki, Kalle Jussila
Ke 10.4.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: hidas valssi, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: masurkka, swing-polkka alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: masurkka, swing-polkka jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 13.4.2019 19:00--01:00, 16 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Tenho & Jarno Kokko
Ke 17.4.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: masurkka, sw-p, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: kävelyhumppa alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: kävelyhumppa jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 20.4.2019 19:00--01:00, 16 €
Quattro & Kalle Jussila, Fernanda
Ke 24.4.2019
18:00--18:30 tanssikurssi: kävelyhumppa, kertaus alkeisjatko, 100 e tai 90 e/kausi (alle 18-vuotiaat, opiskelijat ja eläkeläiset) tai 15 e/ilta, 10 e puolikas ilta. Vuoden 2019 jäsenmaksu on 25 e., Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
18:30--19:30 tanssikurssi: bugg alkeisjatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
19:45--21:00 tanssikurssi: bugg jatko, Kimmo ja Marika Lasanen, Lavatanssiseura Chasee
La 27.4.2019 19:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 30.4.2019 19:00--24:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat
La 4.5.2019 19:00--24:00, 14 €
Tulipunaruusut
To 9.5.2019
18:00--22:00 tanssikurssi: rumba-bolero alkeista jatkotasolle, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
La 11.5.2019 19:00--23:00, 14 €
Komiat
La 18.5.2019 19:00--24:00, 14 €
Etiketti & Antti Ahopelto
La 25.5.2019 19:00--24:00, 14 €
Sävel & Jyrki Nurminen
La 8.6.2019 19:00--24:00, 14 €
Komiat
La 20.7.2019 19:00--01:00, 16 €
Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus, Weranta