Rönnin lava, Eräjärvi, Orivesi

La 29.5.2004
Diesel & Markku Aro, Taivalkunta Beat
La 5.6.2004
Petoman & Katri Helena, Markus Sextet
La 12.6.2004
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Saija Vikman ja Nurkanvaltaajat
La 19.6.2004 juhannuspäivä
Mutkattomat & Eki Jantunen, Mistral & Anne Mattila
Pe 25.6.2004
Susanna Sakko & Onnenpotku, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Tasaraha, Agents & Jorma Kääriäinen
Ke 30.6.2004
Fernet & Tomi Markkola, Sinikka Toivonen
La 3.7.2004
La Strada & Anita Hirvonen, Graniitti & Rainer Bollström
Su 4.7.2004 0 euroa
Seitsemän seinähullua veljestä, Jenkka-Jazz
Ke 7.7.2004
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 10.7.2004
FinnNostalgia & Dimitri Sjöberg & Jyrki Kallio, Boogie
Ke 14.7.2004
Mekka & Paula Koivuniemi, Öiset kitarat
Pe 16.7.2004 5 euroa
Swingers, Velvet
La 17.7.2004
Tanssin Huumaa, Merja Raski, Niina Päivänurmi, Riku Lätti
Ke 21.7.2004
Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä, Horizone & Tapani Kansa
La 24.7.2004
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, FBI Beat & Markus Törmälä
Ke 28.7.2004
Rosso & Tarja Lunnas, Mestari Orikanto
La 31.7.2004
Tulipunaruusut, Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 4.8.2004
Finlanders, Bolero 1 & Lea Laven
Pe 6.8.2004
The Boys, The Five Comets & Kim Brown
La 7.8.2004
Väliaikainen, Elysee & Erkki Räsänen
Ke 11.8.2004
Tanssiorkesteri Helmi, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 14.8.2004
Linnut & Arja Havakka, Johnny Guitars
La 21.8.2004
J-P Team & Petri Ritari, Koivu & Marita Taavitsainen
La 28.8.2004
Köpi Koski ja Projekti, Seinäruusut & Johanna Pakonen
La 4.9.2004
Taifun & Erkki Friman & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Baroque & Marika Paavola
La 28.5.2005
Safir & Johanna Debreczeni, Öiset kitarat
La 4.6.2005
Topi Sorsakoski
La 11.6.2005
Channel Four, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
La 18.6.2005
Taivalkunta Beat, Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 24.6.2005 juhannusaatto
Diesel & Markku Aro, A. Aallon rytmiorkesteri, The Five Comets, Saija Vikman ja Nurkanvaltaajat
Ke 29.6.2005
Souvarit, Omenapuu & Johanna Pakonen
La 2.7.2005
Jenkka-Jazz, Menneisyyden vangit, Ruletti & Pasi Kaunisto
Ti 5.7.2005
Finlanders, Seitsemän seinähullua veljestä, Varjokuva, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
Ke 6.7.2005
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 9.7.2005
Helmenkalastajat, Eino Grön
Ke 13.7.2005
Mekka & Paula Koivuniemi, Ahti Ahvenus ja Klubi
Pe 15.7.2005
Yötaivas, Tuula Heikkilä
La 16.7.2005
Reija Kortet, Nelinpeli, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 20.7.2005
Rosso & Tarja Lunnas, Markus Sextet
La 23.7.2005
Tulipunaruusut, Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 27.7.2005
Anneli Mattila & V.I.P., Petoman & Katri Helena
La 30.7.2005
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Fortuna & Arja Koriseva
Ke 3.8.2005
Balanssi & Birgit Ohra-aho, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 6.8.2005
Norolan Pojat
Ke 10.8.2005
Mistral & Anne Mattila
La 13.8.2005
Taifun & Juha Mäkinen, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen, Reijo Taipale
La 20.8.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Sinikka Toivonen
La 27.8.2005
Syke, Swingers
La 3.9.2005
Onnenkulkurit & Johanna Rantsi, Agents
La 20.5.2006
Avenue & Anniina Mattila, Koivu & Marita Taavitsainen
La 27.5.2006
Varjokuva, Safir & Mira Kunnasluoto
La 3.6.2006
Korsuorkesteri, Taivalkunta Beat
La 10.6.2006
Väliaikainen, Fortuna & Arja Koriseva
La 17.6.2006
Taikakuu, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Pe 23.6.2006 juhannusaatto
KinoJake, Paratiisi & Kaija Pohjola, The Five Comets, Agents
Ke 28.6.2006
Fernet & Tomi Markkola, Sinikka Toivonen
La 1.7.2006
La Strada & Anita Hirvonen, Defiers
Ke 5.7.2006
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
La 8.7.2006
Kari Vepsä & Onnenmaa, Villisydän & Sanna Pietiäinen
Ke 12.7.2006
Yölintu, NeljänSuora
La 15.7.2006
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 19.7.2006
Souvarit, Velvet & Veera Vikman
Pe 21.7.2006
Union & Vesa Toivonen, Kari Isola ja Yön tähdet
La 22.7.2006
Yötaivas, Tanssikengät & Teuvo Oinas, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 26.7.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Rosso & Tarja Lunnas
La 29.7.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen, Tanssiorkesteri Helmi
Ke 2.8.2006
FBI Beat & Markus Törmälä, Mistral & Anne Mattila
La 5.8.2006
Tulipunaruusut, Four Roses & Johanna Debreczeni
Ke 9.8.2006
Köpi Koski ja Projekti, Finlanders
La 12.8.2006
Eino Grön, Kaija Lustila
La 19.8.2006
Seitsemän seinähullua veljestä, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Syke
La 26.8.2006
Petoman & Katri Helena, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 2.9.2006
Noiser & Kari Piironen, Diesel & Markku Aro
La 9.9.2006
Öiset kitarat
La 19.5.2007
Petoman & Katri Helena, NeljänSuora
La 26.5.2007
FinnNostalgia, Taivalkunta Beat, Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Rainer Friman
La 2.6.2007
Syke, Graniitti & Rainer Bollström
La 9.6.2007
FBI Beat, Markus Sextet
La 16.6.2007
KinoJake, Tiina Räsänen & Petri Hervanto
Pe 22.6.2007 juhannusaatto
Pekkaniskan Pojat, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 27.6.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen, Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
La 30.6.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila, Sinikka Toivonen
Ke 4.7.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Diesel & Markku Aro
La 7.7.2007
Heimo Mäntysen yhtye & Eino Grön, Jani ja Jetsetters
Ke 11.7.2007
Väriloiste, Horizone & Matti ja Teppo
La 14.7.2007
Union & Vesa Toivonen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 18.7.2007
Norolan Pojat, Avenue & Anniina Mattila
La 21.7.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Paula Koivuniemi
Ke 25.7.2007
Väliaikainen, La Strada & Anita Hirvonen
La 28.7.2007
Charlies, Eino Luostarin yhtye
Ke 1.8.2007
Varjokuva, Yölintu
La 4.8.2007
Flamingo & Jari Grek, Kari Hirvonen
Ke 8.8.2007
Mia Leivo & Pequeno, Finlanders
La 11.8.2007
Tulipunaruusut, Resiina & Juha Metsäperä
La 18.8.2007
Kari Isola ja Yön tähdet, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 25.8.2007
KinoJake, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 1.9.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Seppo Salovesi Group
La 8.9.2007
Köpi Koski ja Projekti, Koivu & Marita Taavitsainen
La 17.5.2008
Väliaikainen, Mistral & Anne Mattila
La 24.5.2008
Seitsemän seinähullua veljestä, Wähäkosket
La 31.5.2008
Pastori Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 4.6.2008
Helmenkalastajat
La 7.6.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, NeljänSuora
La 14.6.2008
Köpi Koski ja Projekti, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 20.6.2008 juhannusaatto
KinoJake, Kari Isola ja Yön tähdet & Matti Esko, Jani ja Jetsetters, In The Mood
Ke 25.6.2008
Tommys & Charles Plogman, Finlanders
La 28.6.2008
Fortuna & Arja Koriseva, Taivalkunta Beat
Ke 2.7.2008
Korsuorkesteri, Syke
La 5.7.2008
Omega & Eija Kantola, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 9.7.2008
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola
La 12.7.2008
Anneli Mattila & V.I.P., Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 13.7.2008
Tammer-Hanurit
Ke 16.7.2008
Magnet & Virve Nuotio, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 19.7.2008
KinoJake, Mika Toivanen Band & Paula Koivuniemi
Ke 23.7.2008
Sinitaivas, Kaikko Band & Fredi
La 26.7.2008
Caminito & Kari Piironen, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 30.7.2008
Pekkaniskan Pojat, Yölintu, Seppo Salovesi Group
La 2.8.2008
Tulipunaruusut, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 6.8.2008
Petoman & Katri Helena, Markus Sextet
La 9.8.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Sinikka Toivonen
Ke 13.8.2008
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
La 16.8.2008
Matador & Antti Toivola, Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, Rainer Friman
La 23.8.2008
Flamingo & Jari Grek, Koivu & Marita Taavitsainen
La 30.8.2008
Markku Harjunpään orkesteri & Markku Harjunpää & Tuula Heikkilä, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 6.9.2008
Taikakuu, Pajatso & Ari Klem
La 13.9.2008
Pertti Niemi & Odessa, Neljäs mies & Hannu Palo
La 16.5.2009
Helmenkalastajat, Suvi Teräsniska
La 23.5.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen, Nelinpeli & Mikael Konttinen
La 30.5.2009
La Strada & Anita Hirvonen, Taivalkunta Beat
La 6.6.2009
Juhamatti & Timangi, Sesam & Antti Raiski
La 13.6.2009
Markus Sextet, Menneisyyden vangit
Pe 19.6.2009 juhannusaatto
Pekkaniskan Pojat, A. Aallon rytmiorkesteri, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 24.6.2009
KinoJake, Horizone & Matti ja Teppo
La 27.6.2009
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung & Jukka Hallikainen, In The Mood
Ke 1.7.2009
FBI Beat & Markus Törmälä, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 4.7.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Mistral & Anne Mattila
Ke 8.7.2009
Varjokuva, Unelmavävyt
La 11.7.2009
Pequeno, Ilta & Janne Tulkki, Tiina Pitkänen
Su 12.7.2009
Tammer-Hanurit
Ke 15.7.2009
Sinitaivas, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 18.7.2009
Yönkulkijat & Vieno Kekkonen, Kuutamo, Juhani Markola
Ke 22.7.2009
Omega & Eija Kantola, NeljänSuora
La 25.7.2009
Tulipunaruusut, Jani ja Jetsetters
Ke 29.7.2009
Yölintu, Sinikka Toivonen
La 1.8.2009
Anneli Mattila & V.I.P., Graniitti & Rainer Bollström
Ke 5.8.2009
Caminito & Kari Piironen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 8.8.2009
Väliaikainen, Paula Koivuniemi
Ke 12.8.2009
Finlanders, Myrskytuuli
La 15.8.2009
Diesel & Markku Aro, FinnNostalgia
La 22.8.2009
Köpi Koski ja Projekti, Kasmir & Jari Grek
La 29.8.2009
Syke, Paratiisi & Kaija Pohjola
La 5.9.2009
Pertti Niemi & Odessa
La 12.9.2009
Taikakuu, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 15.5.2010
Pequeno, Ilta & Janne Tulkki
La 22.5.2010
Väriloiste
La 29.5.2010
Markus Sextet, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 5.6.2010
Marita Taavitsainen
La 12.6.2010
Channel Four, Sinitaivas
La 19.6.2010 juhannuspäivä
Köpi Koski ja Projekti, Omega & Eija Kantola
Pe 25.6.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Ke 30.6.2010
Kari Piironen, Kati Tuulia
La 3.7.2010
Väliaikainen, Jari Sillanpää & Men in Black
Ke 7.7.2010
Anneli Mattila & V.I.P., Myrskytuuli
La 10.7.2010
Fortuna & Arja Koriseva, Memories & Heli Hyttinen
Ke 14.7.2010
Syke, Ikivihreät, Yönkulkijat
La 17.7.2010
Jani ja Jetsetters, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 21.7.2010
KinoJake, Mistral & Anne Mattila
La 24.7.2010
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 28.7.2010
Pekkaniskan Pojat, Helmenkalastajat
La 31.7.2010
A. Aallon rytmiorkesteri, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 4.8.2010
Rosette & Kaija Lustila, Euroset
La 7.8.2010
KinoJake, Diesel & Markku Aro
Ke 11.8.2010
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
La 14.8.2010
Unelmavävyt, Karavaani & Susanna Heikki
La 21.8.2010
Tulipunaruusut, Octavia & Tony Montana
La 28.8.2010
Charlies, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 4.9.2010
La Strada & Anita Hirvonen, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 11.9.2010
Avenue & Anniina Mattila, Varjokuva
La 14.5.2011
Anneli Mattila & V.I.P., Jani ja Jetsetters
La 21.5.2011
Caminito & Kari Piironen, Rosso & Tarja Lunnas
La 28.5.2011
Veijarit & Sirpa Jokinen, Syke
La 4.6.2011
Helmenkalastajat & Paula Koivuniemi, Onnenkulkurit
La 11.6.2011
Ahti Ahvenus ja Klubi, Matti Esko
La 18.6.2011
Jarkko Honkanen & Taiga, Taikakuu
Pe 24.6.2011 juhannusaatto
KinoJake, FBI Beat, A. Aallon rytmiorkesteri, Ernos
Ke 29.6.2011
Kismet & Kati Tuulia, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 2.7.2011
Mia Leivo & Pequeno, Tulipunaruusut
Ke 6.7.2011
Koivu & Marita Taavitsainen, Risto Nevala
La 9.7.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Tiina Pitkänen
Ke 13.7.2011
Paratiisi & Kaija Pohjola, Nelostie & Jaska Mäkynen,
La 16.7.2011
La Strada & Anita Hirvonen, Midinetti & Tino Ahlgren
Ke 20.7.2011
FinnNostalgia & Antti Toivola, Yölintu
La 23.7.2011
Yötaivas, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Agents
Ke 27.7.2011
Sinitaivas, In The Mood
La 30.7.2011
Fortuna & Arja Koriseva, Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 3.8.2011
Pekkaniskan Pojat, Myrskytuuli
La 6.8.2011
Avenue & Anniina Mattila, Kasmir & Jari Grek
Ke 10.8.2011
Köpi Koski ja Projekti, Finlanders
La 13.8.2011
Taifun & Juha Mäkinen, Markus Sextet, Reijo Taipale
La 20.8.2011
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Graniitti & Rainer Bollström
La 27.8.2011
Hurma, Jenna Bågeberg
La 3.9.2011
Väriloiste, Nelinpeli
La 10.9.2011
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 19.5.2012
FBI Beat, Tapani Kansa
La 26.5.2012
Köpi Koski ja Projekti, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
La 2.6.2012
Rosso & Tarja Lunnas, In The Mood
La 9.6.2012
Caminito & Kari Piironen, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 16.6.2012
Veijarit & Sirpa Jokinen, Tulipunaruusut
Pe 22.6.2012 juhannusaatto
Paratiisi & Kaija Pohjola & Jaska Mäkynen, LeeWings, Ronski Gang, Tiina Pitkänen
Ke 27.6.2012
Sinitaivas, Helminauha
La 30.6.2012
Jarkko Honkanen & Taiga, Jenna Bågeberg
Ke 4.7.2012
Mia Leivo & Pequeno, Varjokuva
To 5.7.2012 13:00--17:00
Jenkka-Jazz
La 7.7.2012
La Strada & Anita Hirvonen, KinoJake
Ke 11.7.2012
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Iskelmäyhtye Bohemia
To 12.7.2012
Carneval
La 14.7.2012
Jari Sillanpää & Men in Black, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 18.7.2012
Pekkaniskan Pojat, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 21.7.2012
Norolan Pojat, Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 25.7.2012
Myrskytuuli, Yölintu
To 26.7.2012
Kuhmalahden LC-Band
La 28.7.2012
A. Aallon rytmiorkesteri, Walkarit, Onnentähti
Ke 1.8.2012
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Jani ja Jetsetters, Paula Koivuniemi
La 4.8.2012
NeljänSuora, Hurma
Ke 8.8.2012
Finlanders, Helmenkalastajat
La 11.8.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Henkka ja Kulkurit
La 18.8.2012
Diesel & Markku Aro, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 25.8.2012
Omega & Eija Kantola, Markus Sextet
La 1.9.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, Palapeli & Sanna-Mari Titov
La 8.9.2012
Fernet & Tomi Markkola, Pequeno, Maria Juhola
La 11.5.2013
NeljänSuora
La 18.5.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Walkarit
La 25.5.2013
Köpi Koski ja Projekti, Anneli Mattila & V.I.P.
La 1.6.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 8.6.2013
Henkka ja Kulkurit, Teijo Suomi Orch
La 15.6.2013
Pertti Niemi & Odessa, Jari Sillanpää & Men in Black
Pe 21.6.2013 juhannusaatto
Tulipunaruusut, A. Aallon rytmiorkesteri, Christa Huikko
To 27.6.2013 13:00--17:00
Jenkka-Jazz
La 29.6.2013
Punainen kitara, Antero Mertaranta All Stars, Seppo Tammilehto
Ke 3.7.2013
Syke, Helmenkalastajat
La 6.7.2013
Palapeli & Sanna-Mari Titov, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 10.7.2013
Iskelmäyhtye Bohemia, Suvi Teräsniska
To 11.7.2013
Aprikoosi
La 13.7.2013
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Tanssiorkesteri Hopeatähti
Ke 17.7.2013
Veijarit & Sirpa Jokinen, Henkka ja Kulkurit, Paula Koivuniemi
La 20.7.2013
Jarkko Honkanen & Taiga, La Strada & Anita Hirvonen
Ke 24.7.2013
Myrskytuuli, , Hurma
La 27.7.2013
Anneli Mattila & V.I.P., Pasi Kivimäki
Ke 31.7.2013
Pekkaniskan Pojat, Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
To 1.8.2013 13:00--17:00
Tuulikki Järvi
La 3.8.2013
FBI Beat, Markus Sextet, Ilta-aurinko
Ke 7.8.2013
Finlanders, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
La 10.8.2013
Väliaikainen, Koivu & Marita Taavitsainen
La 17.8.2013
Caminito & Kari Piironen, Jani ja Jetsetters
La 24.8.2013
KinoJake, FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Antti Toivola
La 31.8.2013
Graniitti & Rainer Bollström, In The Mood
La 7.9.2013
Mia Leivo & Pequeno, Jackpot & Jukka Hallikainen
La 14.9.2013
Norolan Pojat, Helminauha
La 10.5.2014
Fantasia & Marko Maunuksela, Helminauha
La 17.5.2014
Köpi Koski ja Projekti, Hurma
La 24.5.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Sinitaivas, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 31.5.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Avenue & Anniina Mattila, Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
La 7.6.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Tulipunaruusut, Seireenit
La 14.6.2014 20:00--01:30
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Horizone & Matti ja Teppo
Pe 20.6.2014 juhannusaatto
KinoJake, Christa Huikko Band, Paula Koivuniemi, Christa Huikko
Ke 25.6.2014 20:00--01:30
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Suvi Teräsniska, Kalle Jussila
To 26.6.2014 13:00--17:00
Pispalan sälli ja Sinirytmi
La 28.6.2014 20:00--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Teijo Suomi Orch
Ke 2.7.2014 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola, Taivaankaari & Heikki Koskelo
To 3.7.2014 13:00--17:00
Carneval
La 5.7.2014 20:00--01:30
Väliaikainen, Jani ja Jetsetters
Ke 9.7.2014 20:00--01:30
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, In The Mood & Suvi Karjula
To 10.7.2014 13:00--17:00
Jenkka-Jazz
La 12.7.2014 20:00--01:30
Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma, Kasmir & Jari Grek, Nina Åkerman
Ke 16.7.2014 20:00--01:30
Omega & Eija Kantola, Graniitti & Rainer Bollström
To 17.7.2014 13:00--17:00
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
La 19.7.2014 20:00--01:30
Juhamatti & Timangi, Anneli Mattila
Ke 23.7.2014 20:00--01:30
Markus Sextet, , Ippe Mansikan orkesteri
To 24.7.2014 13:00--17:00
Nokian harmonikkakerho
La 26.7.2014 20:00--01:30
Caminito & Kari Piironen, Wähäkosket, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 30.7.2014 20:00--01:30
Diesel & Markku Aro, Tuulikki Järvi
To 31.7.2014 13:00--17:00
Aprikoosi
La 2.8.2014 20:00--01:30
Henkka ja Kulkurit, Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 6.8.2014 20:00--01:30
Mia Leivo & Pequeno, Myrskytuuli, Popeda
La 9.8.2014 20:00--01:30
Jari Sillanpää & Men in Black, FinnNostalgia & Dimitri Isberg, Antti Toivola
Ke 13.8.2014 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Palapeli & Sanna-Mari Titov
La 16.8.2014 20:00--01:30
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Tuliset & Kaija Pohjola
La 23.8.2014
Taikakuu, HotLine & Lasse Laaksonen, Maarit Peltoniemi
La 30.8.2014
Jarkko Honkanen & Taiga, Onnenkulkurit
La 6.9.2014
Veijarit & Sirpa Jokinen, Jackpot & Jukka Hallikainen
La 13.9.2014
Pertti Niemi & Odessa, eXmiehet & Saija Tuupanen
La 9.5.2015 20:00--01:30, 16 euroa
NeljänSuora, Onnentähti
La 16.5.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Kari Vepsä & Onnenmaa, Palapeli & Sanna-Mari Titov
La 23.5.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Voimaorkesteri & Maria Tyyster, Henkka ja Kulkurit
La 30.5.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni, Helminauha
La 6.6.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Fantasia & Marko Maunuksela, Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
La 13.6.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Ippe Mansikan orkesteri, Deja-vu & Anne Mattila
Pe 19.6.2015 juhannusaatto 20:00--02:30
Jari Sillanpää, A. Aallon rytmiorkesteri, Christa Huikko Band, Kasmir & Jari Grek
La 27.6.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Onnenkulkurit, Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 1.7.2015 20:00--00:30, 13 euroa
Hurma
To 2.7.2015 13:00--17:00, 10 euroa
Iltarusko & Saku Backman
La 4.7.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Köpi Koski ja Projekti, Omega & Eija Kantola
To 9.7.2015 13:00--17:00, 10 euroa
Pispalan sälli ja Sinirytmi & Olavi Virta -teematilaisuus
La 11.7.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Mia Leivo & Pequeno, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 15.7.2015 20:00--00:30, 13 euroa
Taikakuu
La 18.7.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Juhamatti & Timangi, Avenue & Anniina Mattila
Ke 22.7.2015 20:00--00:30, 13 euroa
Myrskytuuli
To 23.7.2015 13:00--17:00, 10 euroa
Pepe Enrothin yhtye
La 25.7.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila, Company & Kake Randelin
Ke 29.7.2015 20:00--00:30, 13 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
To 30.7.2015 13:00--17:00, 10 euroa
Jenkka-Jazz
La 1.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Ke 5.8.2015 20:00--01:30, 18 euroa
FBI Beat, Popeda, In The Mood
To 6.8.2015 13:00--17:00, 10 euroa
Pispalan sälli ja Sinirytmi & Raija Törmälä
La 8.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Helmenkalastajat, Graniitti & Rainer Bollström
La 15.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Seireenit, Energia & Tommi Soidinmäki
La 22.8.2015 20:00--01:30, 18 euroa
Anneli Mattila & Recados, KinoJake, Paula Koivuniemi
La 29.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
HotLine & Piritta Venho & Lasse Laaksonen, Caminito & Kari Piironen
La 5.9.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Norolan Pojat, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 12.9.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Pertti Niemi & Odessa, Midinetti & Johanna Pakonen
La 7.5.2016
In The Mood, Mikko Mäkeläinen
La 14.5.2016
Koivu & Marita Taavitsainen, LäpiValaisu
La 21.5.2016 16 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen, Henkka ja Kulkurit
La 28.5.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Graniitti & Rainer Bollström, Talisman & Marko Maunuksela
La 4.6.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Karavaani & Heidi Pakarinen, Kulkukoirat®
La 11.6.2016 20:00--01:30, 16 euroa
La Strada & Anita Hirvonen, Marios
La 18.6.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Omega & Eija Kantola, Onnentähti
Pe 24.6.2016 juhannusaatto 20:00--02:30
A. Aallon rytmiorkesteri, Christa Huikko Band, Lemmenlautta, Juha Tapio
Ke 29.6.2016 20:00--00:30
Sinitaivas & DJ
To 30.6.2016 13:00--17:00, 13 euroa
Pepe Enroth, Benjamin Enroth
La 2.7.2016 20:00--01:30
Onnenmaa, Jani ja Jetsetters
Ke 6.7.2016 20:00--00:30, 13 euroa
Hurma & DJ
To 7.7.2016 13:00--17:00, 10 euroa
Pispalan sälli ja Sinirytmi
La 9.7.2016 20:00--01:30
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila, Paula Koivuniemi, DJ
Ke 13.7.2016 20:00--00:30
KinoJake, DJ
La 16.7.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Juhamatti & Timangi, Anneli Mattila & Recados
Su 17.7.2016 0 euroa
Köpi Koski ja Projekti
Ke 20.7.2016 20:00--00:30
Myrskytuuli & Mika Sihvola, DJ
To 21.7.2016 13:00--17:00
Iltarusko & Saku Backman
La 23.7.2016
Midinetti & Johanna Pakonen, Onnentähti
Ke 27.7.2016 20:00--00:30, 13 euroa
Pekkaniskan Pojat, DJ
To 28.7.2016 13:00--17:00, 10 euroa
Pepe Enroth & Jarmo Pellinen duo
La 30.7.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Nina Åkerman
Ke 3.8.2016 20:00--00:30, 18 euroa
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää, Popeda
To 4.8.2016
Pispalan sälli ja Sinirytmi, Raija Törmälä
La 6.8.2016
TopSecret & Maria Tyyster
Ke 10.8.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Menneisyyden vangit
La 13.8.2016 20:00--01:30
Seireenit, Kake Randelin
La 20.8.2016 20:00--01:30
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 27.8.2016 20:00--01:30
Köpi Koski ja Projekti, Energia & Tommi Soidinmäki
La 3.9.2016 20:00--01:30
Taikakuu
La 10.9.2016 20:00--01:30
Hovinarrit & Teemu Roivainen
La 13.5.2017 16 euroa
Yölintu, Energia
La 20.5.2017 16 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 27.5.2017 16 euroa
Onnentähti, Ihana & Johanna Pakonen
La 3.6.2017 16 euroa
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila, Metsätähti
La 10.6.2017 16 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Rainer Bollström
La 17.6.2017 16 euroa
Amorio & Maria Tyyster, Lemmenlautta
Pe 23.6.2017 juhannusaatto
A. Aallon rytmiorkesteri, Christa Huikko Band, In The Mood & Suvi Karjula, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
Ke 28.6.2017 14 euroa
Sinitaivas, Dj Pasi
La 1.7.2017 20 euroa
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Paula Koivuniemi
Ke 5.7.2017 14 euroa
KinoJake, Dj Pasi
La 8.7.2017 16 euroa
FBI Beat, June Band & Nina Åkerman
Ke 12.7.2017 14 euroa
Taikakuu, Dj Pasi
La 15.7.2017 16 euroa
Tulipunaruusut, Noste & Amanda Oscarsson
Ke 19.7.2017 14 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Dj Pasi
La 22.7.2017 16 euroa
Omega & Eija Kantola, Marios
Ke 26.7.2017 14 euroa
Henkka ja Kulkurit, Dj Pasi
La 29.7.2017 16 euroa
Anneli Mattila & Recados, Pasi Kivimäki
Ke 2.8.2017 14 euroa
In The Mood & Suvi Karjula, Dj Pasi
La 5.8.2017 16 euroa
Veijarit & Benjamin Enroth, Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
Ke 9.8.2017 14 euroa
Finlanders, Dj Pasi
La 12.8.2017 16 euroa
Energia & Teemu Roivainen, Maria Tyyster
La 19.8.2017 16 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen, Teijo Suomi Orch
La 26.8.2017 16 euroa
Köpi Koski ja Projekti, Diesel & Markku Aro
La 2.9.2017 16 euroa
Seireenit & Sari Koivikko, Amadeus Lundberg
La 9.9.2017 16 euroa
Karisma & Erika Vikman, Lumilinna & Jake Niska
La 12.5.2018 16 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, June Band & Nina Åkerman
La 19.5.2018 15 euroa
Energia & Teemu Roivainen
To 24.5.2018
Jussi Anteron yhtye
La 26.5.2018 15 euroa
Graniitti & Rainer Bollström
La 2.6.2018 15 euroa
Anneli Mattila & Recados
La 9.6.2018 16 euroa
Fortuna & Arja Koriseva, Marios
La 16.6.2018 15 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 22.6.2018 juhannusaatto
A. Aallon rytmiorkesteri, , Christa Huikko Band
Ke 27.6.2018 15 euroa
Lumo & Reeta Saranpää, Dj Pasi
La 30.6.2018 16 euroa
Yölintu, Lemmenlautta
Ke 4.7.2018 15 euroa
FBI Beat, Dj Pasi
La 7.7.2018
Jarkko Honkanen, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
Ke 11.7.2018 15 euroa
Fantasia & Aki Samuli, Dj Pasi
La 14.7.2018 16 euroa
Köpi Koski ja Projekti, Tulipunaruusut
Ke 18.7.2018 15 euroa
In The Mood & Suvi Karjula, Dj Pasi
La 21.7.2018 16 euroa
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Saanko luvan