Puistokulma, Hiekkaharju, Vantaa

Su 19.10.2003
Bolero 1 & Lea Laven
Pe 24.10.2003
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 26.10.2003
Kauko Simonen
Pe 31.10.2003
Merja Raski
Su 2.11.2003
Channel Four
Pe 7.11.2003 20:00--01:00, 10 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 9.11.2003 16:00--21:00, 10 €
Huikon veljekset
Pe 14.11.2003 20:00--01:00, 10 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Su 16.11.2003 16:00--21:00, 10 €
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ti 18.11.2003 13:00--16:00, 5 €
Timo Heikkinen
Pe 21.11.2003 20:00--01:00, 10 €
Niina Päivänurmi
Su 23.11.2003 16:00--21:00, 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 25.11.2003 13:00--16:00, 5 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Pe 28.11.2003 20:00--01:00, 10 €
Elysee & Erkki Räsänen
Su 30.11.2003 16:00--21:00, 10 €
Tulipunaruusut
Ti 2.12.2003 13:00--16:00, 5 €
Seppo Ahokas
Pe 5.12.2003
Kangastus
Su 7.12.2003
Reijo Taipale
Ti 9.12.2003 13:00--16:00, 5 €
Rosamunda & Ilpo Havu
Pe 12.12.2003
Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä
Su 14.12.2003 16:00--21:00, 10 €
Havanna & Raimo Piipponen
Pe 19.12.2003 20:00--01:00, 10 €
Rosette & Tiina Ruuska
Pe 26.12.2003
Pekkaniskan Pojat
Su 28.12.2003 16:00--21:00, 10 €
Tanssiorkesteri Helmi
Pe 2.1.2004 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 4.1.2004 10 €
Markus Sextet
Ti 6.1.2004 10 €
Kari Piironen
Pe 9.1.2004 10 €
Keidas
Su 11.1.2004 10 €
Handen Humppa
Pe 16.1.2004 10 €
Öiset kitarat
Su 18.1.2004 16:00--21:00, 10 €
Jojo & Jaana Lammi
Ti 20.1.2004 5 €
Iltarusko
Pe 23.1.2004 10 €
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Su 25.1.2004 10 €
Juhonpojat & Mauri Peltoniemi
Ti 27.1.2004 5 €
Raimo Ollinkangas
Pe 30.1.2004 10 €
La Strada & Anita Hirvonen & Jukka Kuoppamäki
Su 1.2.2004 16:00--21:00, 10 €
Väliaikainen
Ti 3.2.2004 5 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Pe 6.2.2004
Atlantis & Janne Joki
Su 8.2.2004
Linnut & Arja Havakka & Jussi Roponen
Ti 10.2.2004
Kalle Partasen yhtye
Pe 13.2.2004
Graniitti & Rainer Bollström
Su 15.2.2004 10 €
Channel Four
Ti 17.2.2004
Härkätie
Pe 20.2.2004 10 €
Vonkamiehet & Pirjo Bister
Su 22.2.2004
Norolan Pojat
Ti 24.2.2004
Rosamunda & Ilpo Havu
Pe 27.2.2004 10 €
Huikon veljekset
Su 29.2.2004 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ti 2.3.2004
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Pe 5.3.2004 10 €
Nostalgiaorkesteri
Su 7.3.2004
Horizone & Tapani Kansa
Ti 9.3.2004
Seppo Ahokas
Pe 12.3.2004
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen
Su 14.3.2004
Nelostie & Jaska Mäkynen
Pe 19.3.2004
Sesam & Antti Raiski
Su 21.3.2004 10 €
Iltatähti ja A Hautaniemi & Matti Korkiala
Pe 26.3.2004 20:00--01:00, 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 28.3.2004 16:00--21:00, 10 €
Tulipunaruusut
Ti 30.3.2004 13:00--16:00, 5 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Pe 2.4.2004 20:00--01:00, 10 €
Juha Vartiainen & Amorada
Su 4.4.2004 16:00--21:00, 10 €
Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ti 6.4.2004 13:00--16:00, 5 €
Kalle Partanen
Pe 9.4.2004 16:00--21:00, 10 €
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli & Risto Nevala
Su 11.4.2004 16:00--21:00, 10 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ma 12.4.2004 16:00--21:00, 10 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Ti 13.4.2004 13:00--16:00, 5 €
Sirius & Raineri Nyman
Ti 20.4.2004 13:00--16:00, 5 €
Iltarusko
Ti 4.5.2004 13:00--16:00, 5 €
Teuvo Ihanus
Ti 11.5.2004 13:00--16:00, 5 €
Seppo Ahokas & Camilla Ståhle
Ti 14.9.2004 13:00--16:00
Timo Heikkinen
Ti 21.9.2004 13:00--16:00
Tarja Mäkelä
Ti 28.9.2004 13:00--16:00
Unelmayhtye
Ti 5.10.2004 13:00--16:00
Härkätie
Su 17.10.2004 16:00--21:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 24.10.2004 16:00--21:00
Boogie
Su 31.10.2004 16:00--21:00
Tulipunaruusut
Su 7.11.2004 16:00--21:00
FinnNostalgia & Pasi Kaunisto
Su 14.11.2004 16:00--21:00
Janne Ahosen yhtye & Arja Havakka
Su 21.11.2004 16:00--21:00
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Su 28.11.2004 16:00--21:00
Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Su 5.12.2004 16:00--21:00
Nasma Team
Su 12.12.2004 16:00--21:00
Nelinpeli & Kaija Lustila
Su 19.12.2004 16:00--21:00
Noiser & Kari Piironen & Jorma Laurila
Su 26.12.2004 16:00--21:00, 10 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 2.1.2005 16:00--21:00, 10 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 6.1.2005 16:00--21:00, 10 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Su 9.1.2005 16:00--21:00, 10 €
Norolan Pojat
Su 16.1.2005 16:00--21:00, 10 €
Varjokuva
Su 23.1.2005 16:00--21:00, 10 €
Huikon veljekset
Su 30.1.2005 16:00--21:00, 10 €
Öiset kitarat
Su 6.2.2005 16:00--21:00, 10 €
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Su 13.2.2005
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Markus Sextet
Su 20.2.2005
Rosette & Tiina Ruuska
Su 27.2.2005
Channel Four
Su 6.3.2005
Boheme & Eija Koriseva
Ti 8.3.2005
Sirius & Raineri Nyman
Su 13.3.2005
Väliaikainen
Su 20.3.2005
Tulipunaruusut
Pe 25.3.2005
Sesam & Antti Raiski
Su 27.3.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ma 28.3.2005
Tanssiorkesteri Helmi
Su 3.4.2005
Pekkaniskan Pojat
Su 10.4.2005
Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ti 27.9.2005
Seppo Lankinen
Ti 4.10.2005
Seppo Ahokkaan trio
Su 16.10.2005 16:00--21:00, 11 €
Tanssiorkesteri Helmi, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 23.10.2005 16:00--21:00, 11 €
La Strada & Anita Hirvonen
Su 30.10.2005 16:00--21:00, 11 €
Tulipunaruusut
Su 6.11.2005 16:00--21:00, 11 €
Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ti 8.11.2005
Tarja Mäkelä
Su 13.11.2005 16:00--21:00, 11 €
Handen Humppa
Ti 15.11.2005
Seppo Lankinen
Su 20.11.2005 16:00--21:00, 11 €
Matti Esko
Su 27.11.2005 16:00--21:00, 11 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ti 29.11.2005
Seppo Ahokkaan trio
Su 4.12.2005 16:00--21:00, 11 €
Union & Vesa Toivonen
Ke 7.12.2005
Seppo Lankinen
Su 11.12.2005 16:00--21:00, 11 €
Noiser & Kari Piironen & Jorma Laurila
Su 18.12.2005 16:00--21:00, 11 €
Nasma Team
Ma 26.12.2005 16:00--21:00, 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 1.1.2006 16:00--21:00, 11 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 6.1.2006 16:00--21:00, 11 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Su 8.1.2006 16:00--21:00, 11 €
Huikon veljekset
Su 15.1.2006 16:00--21:00, 11 €
Nelinpeli & Mika Raittila & Kaija Lustila
Ti 17.1.2006 5 €
Saturnus
Su 22.1.2006 16:00--21:00, 11 €
Havanna & Raimo Piipponen
Ti 24.1.2006 13:00--16:00, 5 €
Iltarusko
Su 29.1.2006 16:00--21:00, 11 €
Panorama & Marion Rung
Su 5.2.2006 16:00--21:00, 11 €
Lumipallo & Saska Helmikallio
Ti 7.2.2006 13:00--16:00, 5 €
Tarja Mäkelä
Su 12.2.2006 16:00--21:00, 11 €
Jojo & Jaana Lammi, Markus Sextet
Ti 14.2.2006 13:00--16:00, 5 €
Seppo Lankinen
Su 19.2.2006 16:00--21:00, 11 €
Channel Four
Ti 21.2.2006 13:00--16:00, 5 €
Härkätie
Su 26.2.2006 16:00--21:00, 11 €
Suomi-yhtye
Ti 28.2.2006 13:00--16:00, 5 €
Rosamunda
Su 5.3.2006 11 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 12.3.2006 11 €
Avenue & Anniina Mattila
Ti 14.3.2006
Timanki
Pe 17.3.2006
Seppo Lankinen
Su 19.3.2006 11 €
Tulipunaruusut
Su 26.3.2006 11 €
Linnut & Arja Havakka
Ti 28.3.2006 13:00--16:00, 5 €
Rosamunda
Su 2.4.2006 11 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Ti 4.4.2006
Seppo Lankinen
Su 9.4.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ti 11.4.2006 5 €
Tarja Mäkelä
Ti 18.4.2006
Ulla Maija Rantio
Ti 25.4.2006 5 €
Kalle Partanen
Ti 2.5.2006 5 €
Rosamunda
Ti 9.5.2006 5 €
Tarja Mäkelä
Ti 5.9.2006 5 €
Härkätie
Ti 19.9.2006
Timanki, Ulla Maija Rantio
Ti 26.9.2006 5 €
Saturnus
Ti 3.10.2006 5 €
Rosamunda
Ti 10.10.2006 5 €
Iltarusko
Ti 17.10.2006 5 €
Tarja Mäkelä
Su 22.10.2006 11 €
Boogie
Ti 24.10.2006 5 €
Seppo Lankinen
Su 29.10.2006 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 31.10.2006 5 €
Kimara & Seppo Lankinen
Su 5.11.2006 11 €
Markus Sextet
Ti 7.11.2006 5 €
Härkätie
Su 12.11.2006 11 €
Tulipunaruusut
Su 19.11.2006 11 €
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Rainer Friman
Ti 21.11.2006 5 €
Rosamunda
Su 26.11.2006 11 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ti 28.11.2006 5 €
Seppo Lankinen
Su 3.12.2006 11 €
Noiser & Kari Piironen
Ti 5.12.2006 5 €
Timanki & Ulla Maija Rantio
Su 10.12.2006 11 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 12.12.2006
Unto Satorannan yhtye
Su 17.12.2006 11 €
Boheme & Eija Koriseva
Ti 26.12.2006 11 €
Union & Vesa Toivonen
Ma 1.1.2007 11 €
Matti Esko
Su 7.1.2007 11 €
Linnut & Arja Havakka
Ti 9.1.2007 6 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 14.1.2007 11 €
Kari Isola ja Yön tähdet
Ti 16.1.2007 6 €
Rosamunda & Ilpo Havu
Su 21.1.2007 11 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ti 23.1.2007 6 €
Seppo Lankinen
Su 28.1.2007 11 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 4.2.2007 11 €
Nasma Team
Ti 6.2.2007 6 €
Iltarusko
Su 11.2.2007 11 €
Channel Four
Ti 13.2.2007 6 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 18.2.2007 11 €
Norolan Pojat
Ti 20.2.2007 6 €
Härkätie
Su 25.2.2007 11 €
Four Roses & Johanna Debreczeni
Su 4.3.2007 11 €
Syke
Ti 6.3.2007 6 €
Saturnus
Su 11.3.2007 11 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ti 13.3.2007 6 €
Timanki & Ulla Maija Rantio
Su 18.3.2007 11 €
Tulipunaruusut
Ti 20.3.2007 6 €
Seppo Lankinen
Su 25.3.2007 11 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 1.4.2007 11 €
Huikon veljekset
Ma 9.4.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ti 10.4.2007 6 €
Härkätie
Ti 24.4.2007 6 €
Iltarusko & Saku Backman
Ti 8.5.2007 6 €
Tarja Mäkelä
Ti 15.5.2007 6 €
Unto Satorannan yhtye
Ti 11.9.2007 6 €
Veikko Tomperi & Seppo Lankinen
Ti 18.9.2007 6 €
Rosamunda & Ilpo Havu
Ti 25.9.2007 6 €
Saimaa-Humppa
Ti 9.10.2007 6 €
Härkätie
Ti 16.10.2007 6 €
Timanki & Ulla Maija Rantio
Su 21.10.2007 11 €
Markus Sextet & Maarit Peltoniemi
Ti 23.10.2007 6 €
Saturnus & Pentti Kumpulainen
Su 28.10.2007 11 €
Napoli, Mira Kunnasluoto
Su 4.11.2007 11 €
Resiina & Juha Metsäperä
Ti 6.11.2007 6 €
Rosamunda & Ilpo Havu
Su 11.11.2007 11 €
Kultaiset kitarat & Pertti Niskala
Ti 13.11.2007 6 €
Härkätie
Su 18.11.2007 11 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 20.11.2007 6 €
Saimaa-Humppa
Su 25.11.2007 11 €
Väriloiste
Ti 27.11.2007
Seppo Lankinen
Su 2.12.2007 11 €
Noiser & Kari Piironen
Ti 4.12.2007 6 €
Unto Satorannan yhtye
Su 9.12.2007 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 11.12.2007 6 €
Tarja Mäkelä
Su 16.12.2007 11 €
Tulipunaruusut
Ti 18.12.2007 6 €
Unto Satorannan yhtye
Ke 26.12.2007 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 30.12.2007 11 €
Tanssiorkesteri Helmi
Su 6.1.2008
Susanna Heikki
Su 20.1.2008
Kari Hirvonen
Ti 22.1.2008
Veikko Tomperi & Seppo Lankinen
Su 27.1.2008
Norolan Pojat
Ti 29.1.2008
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 3.2.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 5.2.2008
Härkätie
Su 10.2.2008
Varjokuva
Su 17.2.2008
Sinitaivas
Ti 19.2.2008
Juhani Virta
Ti 26.2.2008
Ulla Maija Rantio
Su 2.3.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 4.3.2008
Saimaa-Humppa
Su 9.3.2008
Channel Four
Ti 11.3.2008
Antero Ketonen
Su 16.3.2008
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ti 18.3.2008
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Ma 24.3.2008
Union & Vesa Toivonen
Su 30.3.2008
Kari Isola ja Yön tähdet
Ti 1.4.2008
Tarja Mäkelä
Su 6.4.2008
Pekkaniskan Pojat
Ti 8.4.2008
Ulla Maija Rantio
Su 13.4.2008
Väliaikainen
Ti 15.4.2008
Veikko Tomperi & Seppo Lankinen
Ti 22.4.2008
Härkätie
Ti 29.4.2008
Rosamunda
Ti 6.5.2008
Merituuli
Ti 13.5.2008
Unto Satorannan yhtye
Ti 2.9.2008 6 €
Jussi Roponen
Ti 16.9.2008
Antero Ketosen yhtye
Ti 23.9.2008 6 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Ti 30.9.2008 6 €
Saimaa-Humppa & Sari Lousa
Ti 7.10.2008 6 €
Härkätie
Ti 14.10.2008 6 €
Rosamunda
Su 19.10.2008 12 €
Boogie
Ti 21.10.2008 6 €
Veikko Tomperi & Seppo Lankinen
Su 26.10.2008 12 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 28.10.2008 6 €
Juhani Virta
Su 2.11.2008 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ti 4.11.2008 6 €
Saimaa-Humppa & Sari Lousa
Su 9.11.2008 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 11.11.2008 6 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 16.11.2008 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 18.11.2008 6 €
Juhani Virta
Su 23.11.2008 12 €
Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
Su 30.11.2008 12 €
Huikon veljekset
Ti 2.12.2008 6 €
Jussi Roponen
Su 7.12.2008 12 €
Tulipunaruusut
Ti 9.12.2008 6 €
Härkätie
Su 14.12.2008 12 €
Hannu Karjalainen Group & Matti Esko
Ti 16.12.2008 6 €
Veikko Tomperi & Seppo Lankinen
Su 21.12.2008 12 €
Sinitaivas
Su 28.12.2008 12 €
Tanssiorkesteri Helmi
Su 4.1.2009 12 €
Avec & Saska Helmikallio
Su 11.1.2009 12 €
Norolan Pojat
Ti 13.1.2009 7 €
Juhani Virta
Su 18.1.2009 12 €
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 20.1.2009 7 €
Jorma Markos ja La Mer
Su 25.1.2009 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 27.1.2009 7 €
Jammarit
Su 1.2.2009 12 €
Korsuorkesteri
Ti 3.2.2009 7 €
Seppo Lankinen
Su 8.2.2009 12 €
Monarkia & Jukka Hallikainen
Ti 10.2.2009 7 €
Heimo Lajunen
Su 15.2.2009 12 €
Nasma Team
Ti 17.2.2009 7 €
Härkätie
Su 22.2.2009 12 €
Caminito & Kari Piironen
Su 1.3.2009 12 €
Tulipunaruusut
Ti 3.3.2009 7 €
Jussi Roponen
Su 8.3.2009 12 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ti 10.3.2009 7 €
Antero Ketonen
Su 15.3.2009 12 €
Union & Vesa Toivonen
Ti 17.3.2009 7 €
Juhani Virta
Su 22.3.2009 12 €
Resiina & Juha Metsäperä
Su 29.3.2009 12 €
Channel Four
Ti 31.3.2009 7 €
Solistiyhtye Jermut
Su 5.4.2009 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 7.4.2009 7 €
Härkätie
Ma 13.4.2009
Markus Sextet
Ti 14.4.2009 7 €
Heimo Lajunen
Ti 21.4.2009 7 €
Antero Ketonen
Ti 28.4.2009 7 €
Rosamunda
Ti 5.5.2009 7 €
Jussi Roponen
Ti 12.5.2009 7 €
Veikko Tomperi, Seppo Lankinen
Ti 15.9.2009
Seppo Lankinen
Ti 13.10.2009
Anna-Liisa Räsänen
Su 18.10.2009
Caminito & Kari Piironen
Su 25.10.2009
Channel Four
Su 1.11.2009
Monarkia & Jukka Hallikainen
Ti 3.11.2009
Antero Ketonen
Su 8.11.2009
Tulipunaruusut
Ti 10.11.2009
Seppo Lankisen orkesteri
Su 15.11.2009
Nelinpeli
Su 22.11.2009
Kari Isola ja Yön tähdet
Su 29.11.2009
Pekkaniskan Pojat
Su 6.12.2009 12 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 8.12.2009 13:00--15:30, 7 €
Jussi Roponen
Su 13.12.2009 16:00--20:30, 12 €
Korsuorkesteri
Ti 15.12.2009 13:00--15:30, 7 €
Antero Ketonen
Su 20.12.2009 16:00--20:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 27.12.2009 16:00--20:30, 12 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 3.1.2010 16:00--20:30, 12 €
Väriloiste
Ke 6.1.2010 16:00--20:30, 12 €
Fantasia & Amadeus Lundberg
Su 10.1.2010 16:00--20:30, 12 €
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 12.1.2010 13:00--15:30, 7 €
Seppo Lankisen orkesteri, Veikko Tomperi
Su 17.1.2010 16:00--20:30, 12 €
Tanssiorkesteri Helmi
Ti 19.1.2010 13:00--15:30, 7 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 24.1.2010 16:00--20:30, 12 €
Nasma Team
Ti 26.1.2010 13:00--15:30, 7 €
Jammarit
Su 31.1.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 2.2.2010 13:00--15:30, 7 €
Juhani Virta
Su 7.2.2010 16:00--20:30, 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ti 9.2.2010 13:00--15:30, 7 €
Amor-kvartetti
Su 14.2.2010 16:00--20:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ti 16.2.2010 13:00--15:30, 7 €
Jussi Roponen
Su 21.2.2010 16:00--20:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 23.2.2010 13:00--15:30, 7 €
Antero Ketonen
Su 28.2.2010 16:00--20:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 2.3.2010 13:00--15:30, 7 €
Härkätie
Su 7.3.2010 16:00--20:30, 12 €
Myrskytuuli
Ti 9.3.2010 13:00--15:30, 7 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 14.3.2010 16:00--20:30, 12 €
Omega & Eija Kantola
Ti 16.3.2010 13:00--15:30, 7 €
Antero Ketonen
Su 21.3.2010 16:00--20:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 23.3.2010 13:00--15:30, 7 €
Seppo Lankisen orkesteri, Veikko Tomperi
Su 28.3.2010 16:00--20:30, 12 €
Norolan Pojat
Ti 30.3.2010 13:00--15:30, 7 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 4.4.2010 16:00--20:30, 12 €
Korsuorkesteri
Ti 6.4.2010 13:00--15:30, 7 €
Jussi Roponen
Su 11.4.2010 16:00--20:30, 12 €
Monarkia & Jukka Hallikainen
Ti 13.4.2010 13:00--15:30, 7 €
Juhani Virta
Ti 20.4.2010
Antero Ketonen
Ti 27.4.2010 13:00--15:30, 7 €
Jammarit
Ti 4.5.2010 13:00--15:30, 7 €
Amor-kvartetti
Ti 11.5.2010 13:00--15:30, 7 €
Härkätie
Ti 18.5.2010 13:00--15:30, 7 €
Unto Satorannan yhtye
Ti 21.9.2010 13:00--15:30, 7 €
Seppo Lankisen orkesteri
Ti 12.10.2010 13:00--15:30, 7 €
Amor-kvartetti
Su 17.10.2010 16:00--20:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ti 19.10.2010 13:00--15:30, 7 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 24.10.2010 16:00--20:30, 12 €
Tanssiorkesteri Helmi & Lasse Laakso
Ti 26.10.2010 13:00--15:30, 7 €
Härkätie
Su 31.10.2010 16:00--20:30, 12 €
Solaris, Minna Sirkiä
Ti 2.11.2010 13:00--15:30, 7 €
Juhani Virta
Su 7.11.2010 16:00--20:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 9.11.2010 13:00--15:30, 7 €
Antero Ketonen
Su 14.11.2010 16:00--20:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ti 16.11.2010 13:00--15:30, 7 €
Amor-kvartetti
Su 21.11.2010 16:00--20:30, 12 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 23.11.2010 13:00--15:30, 7 €
Juhani Virta
Su 28.11.2010 16:00--20:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 30.11.2010 13:00--15:30, 7 €
Antero Ketonen
Su 5.12.2010 16:00--20:30, 12 €
Väriloiste
Ti 7.12.2010 13:00--15:30, 7 €
Härkätie
Su 12.12.2010 16:00--20:30, 12 €
Korsuorkesteri
Ti 14.12.2010 13:00--15:30, 7 €
Seppo Lankisen orkesteri & Veikko Tomperi
Su 19.12.2010 16:00--20:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 26.12.2010 16:00--20:30, 12 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 2.1.2011 16:00--20:30, 12 €
Väliaikainen
To 6.1.2011 16:00--20:30, 12 €
La Strada
Su 9.1.2011 16:00--20:30, 12 €
Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
Ti 11.1.2011 13:00--15:30, 8 €
Härkätie
Su 16.1.2011 16:00--20:30, 12 €
Hannu Karjalainen Group, Matti Esko
Ti 18.1.2011 13:00--15:30, 8 €
Euroset
Su 23.1.2011 16:00--20:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 25.1.2011 13:00--15:30, 8 €
Seppo Lankisen orkesteri, Veikko Tomperi
Su 30.1.2011 16:00--20:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ti 1.2.2011 13:00--15:30, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 6.2.2011 16:00--20:30, 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ti 8.2.2011 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Su 13.2.2011 16:00--20:30, 12 €
Channel Four
Ti 15.2.2011 13:00--15:30, 8 €
Jussi Roponen
Su 20.2.2011 16:00--20:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 22.2.2011 13:00--15:30, 8 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi
Su 27.2.2011 16:00--20:30, 12 €
Nasma Team
Ti 1.3.2011 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Su 6.3.2011 16:00--20:30, 12 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ti 8.3.2011 13:00--15:30, 8 €
Amor-kvartetti
Su 13.3.2011 16:00--20:30, 12 €
Markus Sextet
Ti 15.3.2011 13:00--15:30, 8 €
Trio Rose
Su 20.3.2011 16:00--20:30, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 22.3.2011 13:00--15:30, 8 €
Raimo Turtiainen ja Pojat
Su 27.3.2011 16:00--20:30, 12 €
Korsuorkesteri
Ti 29.3.2011 13:00--15:30, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 3.4.2011 16:00--20:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 5.4.2011 13:00--15:30, 8 €
Antero ja Valamo
Su 10.4.2011 16:00--20:30, 12 €
Omega & Eija Kantola
Ti 12.4.2011 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Ti 19.4.2011 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Ti 26.4.2011 13:00--15:30, 8 €
Ola Mikola
Ti 3.5.2011 13:00--15:30, 8 €
Harri Roiton orkesteri
Ti 10.5.2011 13:00--15:30, 8 €
Seppo Lankisen orkesteri, Veikko Tomperi
La 14.5.2011 16:00--20:00, 0 €
Veijarit
Ti 17.5.2011 13:00--15:30, 8 €
Jussi Roponen
Ti 6.9.2011 13:00--15:30, 8 €
Härkätie
Ti 13.9.2011 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Ti 20.9.2011 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Ti 27.9.2011 13:00--15:30, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 4.10.2011 13:00--15:30, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Ti 11.10.2011 13:00--15:30, 8 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 16.10.2011 16:00--20:30, 12 €
La Strada
Ti 18.10.2011 16:00--15:30, 8 €
Olaset
Su 23.10.2011 16:00--20:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 25.10.2011 13:00--15:30, 8 €
Amor-kvartetti
Su 30.10.2011 16:00--20:30, 12 €
Onnenkulkurit & Maria Tyyster
Ti 1.11.2011 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Su 6.11.2011 16:00--20:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 8.11.2011 13:00--15:30, 8 €
Seppo Lankisen trio & Veikko Tomperi
Su 13.11.2011 16:00--20:30, 12 €
Veijarit & Sirpa Jokinen
Ti 15.11.2011 13:00--15:30, 8 €
Ola Mikola
Su 20.11.2011 16:00--20:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 22.11.2011 13:00--15:30, 8 €
Raimo Turtiainen ja Pojat
Su 27.11.2011
Tulipunaruusut
Ti 29.11.2011 13:00--15:30, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 4.12.2011 16:00--20:30, 12 €
Kasmir & Jari Grek
Ke 7.12.2011 13:00--15:30, 8 €
Härkätie
Su 11.12.2011 16:00--20:30, 12 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ti 13.12.2011 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Su 18.12.2011 16:00--20:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ma 26.12.2011 16:00--20:30, 12 €
Korsuorkesteri
Su 1.1.2012 16:00--20:30, 12 €
Heikki Koskelo
Pe 6.1.2012 16:00--20:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 8.1.2012 16:00--20:30, 12 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 10.1.2012 13:00--15:30, 8 €
Pepe Enrothin trio
Su 15.1.2012 16:00--20:30, 12 €
Omega & Eija Kantola
Ti 17.1.2012 13:00--15:30, 8 €
Jussi Roponen
Su 22.1.2012 16:00--20:30, 12 €
Lasse Laakso
Ti 24.1.2012 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Su 29.1.2012 16:00--20:30, 12 €
Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
Ti 31.1.2012 13:00--15:30, 8 €
Härkätie
Su 5.2.2012 16:00--20:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 7.2.2012 13:00--15:30, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 12.2.2012 16:00--20:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ti 14.2.2012 13:00--15:30, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 19.2.2012 16:00--20:30, 12 €
Channel Four
Ti 21.2.2012 13:00--15:30, 8 €
Ola Mikola
Su 26.2.2012 16:00--20:30, 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ti 28.2.2012 13:00--15:30, 8 €
Amor-kvartetti
Su 4.3.2012 16:00--20:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 6.3.2012 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Su 11.3.2012 16:00--20:30, 12 €
Paletti & Birgit Ohra-aho
Ti 13.3.2012 13:00--15:30, 8 €
Raimo Turtiainen ja Pojat
Su 18.3.2012 16:00--20:30, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 20.3.2012 13:00--15:30, 8 €
Jussi Roponen
Su 25.3.2012 16:00--20:30, 12 €
Hurma
Ti 27.3.2012 13:00--15:30, 8 €
Härkätie
Su 1.4.2012 16:00--20:30, 12 €
Nasma Team
Ti 3.4.2012 13:00--15:30, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 8.4.2012 16:00--20:30, 12 €
Väliaikainen
Ti 10.4.2012 13:00--15:30, 8 €
Ola Mikola
Su 15.4.2012 16:00--20:30, 12 €
Helminauha
Ti 17.4.2012 13:00--15:30, 8 €
Anna-Liisa Räsänen
Ti 24.4.2012 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Ke 2.5.2012 13:00--15:30, 8 €
Seppo Lankisen orkesteri
Ti 8.5.2012 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Ti 15.5.2012 13:00--15:30, 8 €
Amor-kvartetti
Ti 18.9.2012 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Ti 25.9.2012 13:00--15:30, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Ti 2.10.2012 13:00--15:30, 8 €
Jussi Roponen
Ti 9.10.2012 13:00--15:30, 8 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Ti 16.10.2012 13:00--15:30, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 21.10.2012 16:00--20:30, 12 €
Helminauha
Ti 23.10.2012 13:00--15:30, 8 €
Pepe Enrothin trio
Su 28.10.2012 16:00--20:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 30.10.2012 13:00--15:30, 8 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 4.11.2012 16:00--20:30, 12 €
Hurma
Ti 6.11.2012 13:00--15:30, 8 €
Amor-kvartetti
Su 11.11.2012 16:00--20:30, 12 €
Onnenkulkurit & Maria Tyyster
Ti 13.11.2012 13:00--15:30, 8 €
Heikki Lukkarinen & Satu-Maarit
Su 18.11.2012 16:00--20:30, 12 €
Kari Piironen
Ti 20.11.2012 13:00--15:30, 8 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 25.11.2012 16:00--20:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 27.11.2012 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Su 2.12.2012 16:00--20:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ti 4.12.2012 13:00--15:30, 8 €
Härkätie
Su 9.12.2012 16:00--20:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 11.12.2012 13:00--15:30, 8 €
Raimo Turtiainen ja Pojat
Su 16.12.2012 16:00--20:30, 12 €
Teijo Suomi Orch
Ti 18.12.2012 13:00--15:30, 8 €
Ola Mikola
Su 23.12.2012 16:00--20:30, 12 €
Yötaivas & Nina Åkerman
Ke 26.12.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 30.12.2012 16:00--20:30, 12 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 6.1.2013 16:00--20:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ti 8.1.2013 13:00--15:30, 8 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 13.1.2013 16:00--20:30, 12 €
Henkka ja Kulkurit
Ti 15.1.2013 13:00--15:30, 8 €
Antero Ketonen
Su 20.1.2013 16:00--20:30, 12 €
Palapeli & Sanna-Mari Titov
Ti 22.1.2013 13:00--15:30, 8 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 27.1.2013 16:00--20:30, 12 €
Lasse Laakso
Ti 29.1.2013 13:00--15:30, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 3.2.2013 16:00--20:30, 12 €
Väliaikainen
Ti 5.2.2013 13:00--16:00, 8 €
Heikki Lukkarinen, Satu-Maarit
Su 10.2.2013 16:00--20:30, 12 €
Kasmir & Jari Grek
Ti 12.2.2013 13:00--15:30, 8 €
Jussi Roponen
Su 17.2.2013 16:00--20:30, 12 €
Väriloiste
Ti 19.2.2013 13:00--15:30, 8 €
Sini-Takit
Su 24.2.2013 16:00--20:30, 12 €
Nasma Team
Ti 26.2.2013
Esiintyjä avoin, esiintyjä avoin
Su 3.3.2013 16:00--20:30, 12 €
Veijarit & Sirpa Jokinen
Ti 5.3.2013 13:00--15:30, 8 €
Seppo Lankisen orkesteri, Veikko Tomperi
Su 10.3.2013 16:00--20:30, 12 €
Omega & Eija Kantola
Ti 12.3.2013 13:00--15:30, 8 €
Raimo Turtiainen
Su 17.3.2013 16:00--20:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 19.3.2013 13:00--15:30, 8 €
Härkätie
Su 24.3.2013 16:00--20:30, 12 €
Paletti & Birgit Ohra-aho
Ti 26.3.2013 13:00--15:30, 8 €
Heikki Lukkarinen & Satu-Maarit
Su 31.3.2013 16:00--20:30, 12 €
Norolan Pojat
Ti 2.4.2013 13:00--15:30, 8 €
Ola Mikola
Su 7.4.2013 16:00--20:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ti 9.4.2013 13:00--15:30, 8 €
Amor-kvartetti
Su 14.4.2013 16:00--20:30, 12 €
La Strada
Ti 16.4.2013 13:00--15:30, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 23.4.2013 13:00--15:30, 8 €
Pepe Enrothin yhtye
Ti 7.5.2013 13:00--15:30, 8 €
Jussi Roponen
Ti 14.5.2013
Tonika
Ti 21.5.2013 13:00--15:30, 8 €
Juhani Virta
Ti 3.9.2013
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Ti 10.9.2013
Antero Ketonen
Ti 17.9.2013 13:00--16:00, 8 €
Juhani Virta
Ti 24.9.2013
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 8.10.2013 13:00--16:00, 8 €
Jammarit
Ti 15.10.2013
Seppo Lankinen
Su 20.10.2013
Tulipunaruusut
Ti 22.10.2013 13:00--16:00, 10 €
Amor-kvartetti, Heidi Pakarinen
Su 27.10.2013
Helminauha
Su 3.11.2013
Rosette & Kaija Lustila
Su 10.11.2013
Pekkaniskan Pojat
Ti 12.11.2013
Anna-Liisa Räsänen
Su 17.11.2013
Kari Piironen
Ti 19.11.2013 13:00--16:00, 8 €
Raimo Turtiainen
Su 24.11.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 26.11.2013 13:00--16:00, 8 €
Pepe Enrothin trio
Su 1.12.2013
La Strada
Ti 3.12.2013 13:00--16:00, 8 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Su 8.12.2013
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 10.12.2013
Antero Ketonen
Su 15.12.2013
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ti 17.12.2013 13:00--16:00, 8 €
Kalliolan viihdeorkesteri
Su 22.12.2013
Onnenkulkurit
Su 29.12.2013
Sunset, Arto Nuotio
Su 5.1.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 7.1.2014
Antero Ketonen
Su 12.1.2014
Köpi Koski ja Projekti
Ti 14.1.2014
Focus & Sakke Kotilainen
Su 19.1.2014
Karavaani & Susanna Heikki
Su 26.1.2014
Väriloiste
Ti 28.1.2014
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 9.2.2014
Tulipunaruusut
Ti 11.2.2014 8 €
Jammarit
Ti 18.2.2014 13:00--15:45, 8 €
Pepe Enrothin trio
Su 23.2.2014 13 €
Tanssiorkesteri Helmi
Ti 25.2.2014 13:00--15:45, 8 €
Ola Mikola
Su 2.3.2014 13 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 4.3.2014
Aki Korhonen
Su 9.3.2014 13 €
Jackpot, Jukka Hallikainen
Ti 11.3.2014
Anna-Liisa Räsänen
Su 16.3.2014 13 €
Saska Helmikallio
Ti 18.3.2014 13:00--15:45, 8 €
Härkätie
Su 23.3.2014 13 €
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Ti 25.3.2014
Tonika
Su 30.3.2014 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ti 1.4.2014 8 €
Seppo Lankinen
Su 6.4.2014 13 €
Channel Four
Ti 8.4.2014 10 €
Amor-kvartetti, Kaija Pohjola
Su 13.4.2014 13 €
Väliaikainen
Ti 15.4.2014 13:00--16:00, 8 €
Raimo Turtiainen
Ti 29.4.2014 8 €
Juhani Virran yhtye
Ti 6.5.2014 13:00--16:00, 8 €
Paradiso, Juhani Rautiainen
Ti 13.5.2014 8 €
Heimo Lajunen
Ti 20.5.2014 8 €
Antero Ketonen
Ti 2.9.2014 13:00--16:00, 8 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Ti 9.9.2014 13:00--16:00, 8 €
Härkätie
Ti 16.9.2014 13:00--16:00, 8 €
Paradiso, Seppo Ahokas
Ti 23.9.2014
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 30.9.2014
Jussi Roponen
Ti 7.10.2014
Antero Ketonen
Ti 14.10.2014 13:00--16:00, 8 €
Tonika duo
Ti 21.10.2014 13:00--16:00, 8 €
Unelmavävyt duo
Su 26.10.2014
Sunset, Arto Nuotio
Ti 28.10.2014
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 2.11.2014
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 4.11.2014 13:00--16:00, 8 €
Juhani Virran yhtye, Juhani Virta
Su 9.11.2014
Channel Four
Ti 11.11.2014 13:00--16:00, 8 €
Ola Mikola
Su 16.11.2014
Köpi Koski ja Projekti
Ti 18.11.2014 13:00--16:00, 10 €
Amor-kvartetti, Heidi Pakarinen
Su 23.11.2014
Tulipunaruusut
Ti 25.11.2014 13:00--16:00, 8 €
Aki Korhonen
Su 30.11.2014
Onnenkulkurit & Harri Nuutinen
Ti 2.12.2014 13:00--16:00, 8 €
Seppo Lankinen
Su 7.12.2014
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ti 9.12.2014 13:00--16:00, 8 €
Jammarit
Su 14.12.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 16.12.2014 13:00--16:00, 8 €
Raimo Turtiainen
Su 21.12.2014 16:00--21:00
La Strada
Pe 26.12.2014
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Su 28.12.2014 16:00--21:00
Matti Esko
Su 4.1.2015
Helminauha
Ti 6.1.2015 16:00--21:00
Väriloiste
Su 11.1.2015 16:00--21:00
Tulipunaruusut
Ti 13.1.2015 13:00--16:00, 8 €
Pepe Enroth
Su 18.1.2015
Pekkaniskan Pojat
Ti 20.1.2015 13:00--16:00, 10 €
Eija Sinikka, Antero Ketonen
Su 25.1.2015 16:00--21:00
Veijarit, Eija Koriseva
Ti 27.1.2015 13:00--16:00, 8 €
Heikki Lukkarinen
Su 1.2.2015
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 3.2.2015
Focus & Sakke Kotilainen
Su 8.2.2015
Myrskytuuli
Ti 10.2.2015
Tonika
Su 15.2.2015
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 17.2.2015
Unelmavävyt
Su 22.2.2015
Väliaikainen
Ti 24.2.2015
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 1.3.2015 16:00--21:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 8.3.2015
Jackpot & Jukka Hallikainen
Ti 10.3.2015
Amor-kvartetti
Su 15.3.2015 16:00--21:00
Petri Hervanto
Su 22.3.2015
Kari Piironen
Su 29.3.2015 16:00--21:00
Petoman, Katja Lukin
Ti 31.3.2015
Aki Korhonen
Su 5.4.2015 16:00--21:00, 14 €
Mattilat
Su 12.4.2015 16:00--21:00, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 14.4.2015
Seppo Lankisen orkesteri, Marko Maunuksela
Ti 21.4.2015
Juhani Virran yhtye
Ti 8.9.2015
Antero Ketonen
Ti 15.9.2015
Aki Korhonen
Ti 22.9.2015 13:00--16:00, 8 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
La 26.9.2015
DJ Toivo!
Ti 29.9.2015 13:00--16:00, 8 €
Juhani Virta
Ti 6.10.2015 13:00--16:00, 8 €
Härkätie
Ti 13.10.2015 13:00--16:00, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 18.10.2015 16:00--21:00, 14 €
Hurma
Ti 20.10.2015 13:00--16:00, 8 €
Saturnus & Anu Keronen
Su 25.10.2015 16:00--21:00, 14 €
Kari Piironen
Ti 27.10.2015 13:00--16:00, 8 €
Tonika
Su 1.11.2015 16:00--21:00, 14 €
Eija Sinikka
Ti 3.11.2015 13:00--16:00, 8 €
Unelmavävyt
Su 8.11.2015 16:00--21:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 10.11.2015 13:00--16:00, 8 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Su 15.11.2015 16:00--21:00, 14 €
Väliaikainen
Ti 17.11.2015 13:00--16:00, 8 €
Ola Mikola
Su 22.11.2015 16:00--21:00, 14 €
Tulipunaruusut
Ti 24.11.2015 13:00--16:00, 10 €
Amor-kvartetti, Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 29.11.2015 16:00--21:00, 14 €
Hovinarrit, Susanna Heikki
Ti 1.12.2015 13:00--06:00, 8 €
Sheriff & Jaana Hiltunen
Su 6.12.2015 16:00--21:00, 14 €
Onnenkulkurit
Ti 8.12.2015 13:00--16:00, 8 €
Jammarit, Focus & Sakke Kotilainen
Su 13.12.2015 16:00--21:00, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 15.12.2015 13:00--16:00, 10 €
Heikki Lukkarinen, Kauko Simonen
Su 20.12.2015 16:00--21:00, 14 €
Mattilat
Su 27.12.2015 16:00--21:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Su 3.1.2016 16:00--21:00, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 6.1.2016 16:00--21:00, 14 €
Aki Samuli
Su 10.1.2016 16:00--21:00, 14 €
Tulipunaruusut
Su 17.1.2016 16:00--21:00, 14 €
Petri Hervanto
Ti 19.1.2016 13:00--16:00, 8 €
Jammarit
La 23.1.2016
DJ Toivo!
Su 24.1.2016 16:00--21:00, 14 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 26.1.2016 13:00--16:00, 8 €
Kari Lindqvist, Heimo Lajunen
Su 31.1.2016 16:00--21:00, 14 €
Helminauha
Ti 2.2.2016
Aki Korhonen
Su 7.2.2016 16:00--21:00, 14 €
Channel Four
Ti 9.2.2016 13:00--16:10, 8 €
Unelmavävyt duo
Su 14.2.2016 16:00--21:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 16.2.2016 13:00--16:00, 10 €
Pepe Enroth
Su 21.2.2016 16:00--21:00, 14 €
La Strada
Ti 23.2.2016 13:00--16:00, 8 €
Essi Leppäkoski
Su 28.2.2016 16:00--21:00, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 1.3.2016 13:00--16:00, 10 €
Seppo Lankinen, Marko Maunuksela
Su 6.3.2016 16:00--21:00, 14 €
Väliaikainen
Ti 8.3.2016 13:00--16:00, 8 €
Juhani Virran yhtye, Juhani Virta
Su 13.3.2016 16:00--21:00, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 15.3.2016 13:00--16:00, 10 €
Värisuora
Su 20.3.2016 16:00--21:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Ti 22.3.2016 13:00--16:00, 8 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Su 27.3.2016 16:00--21:00, 14 €
Jackpot & Jukka Hallikainen
Ti 29.3.2016
Amor-kvartetti
Su 3.4.2016 16:00--21:00, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Ti 5.4.2016 13:00--16:00, 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 10.4.2016 16:00--21:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 12.4.2016 13:00--16:00, 8 €
Ola Mikola
Ti 19.4.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 26.4.2016 13:00--16:00, 8 €
Härkätie
Ti 3.5.2016 13:00--16:00, 8 €
Antero Ketonen
Ti 10.5.2016
Ilpo Taipaleen yhtye & Helli Uusitalo
Ti 17.5.2016
Saturnus & Anu Keronen
La 27.8.2016
DJ Toivo!
Ti 6.9.2016 13:00--16:00, 10 €
Unelmavävyt duo
Ti 13.9.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 20.9.2016
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 27.9.2016 13:00--16:00, 10 €
Ola Mikola
Ti 4.10.2016 13:00--16:00, 10 €
Essi Leppäkoski
Su 9.10.2016 16:00--17:00, 20 €
Susanna Heikki & Marko Maunuksela, konsertti, konsertti
Ti 11.10.2016 13:00--16:00, 10 €
Pertti Palm
Su 16.10.2016 16:00--21:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 18.10.2016 13:00--16:00, 10 €
Pepe Enroth
Su 23.10.2016 16:00--21:00, 14 €
Tulipunaruusut
Ti 25.10.2016 13:00--16:00, 10 €
Juhani Virta
Su 30.10.2016 16:00--21:00, 14 €
Väliaikainen
Ti 1.11.2016 13:00--16:00, 10 €
Värisuora
Su 6.11.2016 16:00--21:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Ti 8.11.2016 13:00--16:00, 10 €
Roulette, Jarmo Pellinen
Su 13.11.2016 16:00--21:00, 14 €
Kari Piironen
Ti 15.11.2016
Wiihdeorkesteri Wiva
Su 20.11.2016 16:00--21:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 22.11.2016 13:00--16:00, 10 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Su 27.11.2016 16:00--21:00, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 29.11.2016 13:00--16:00, 10 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Su 4.12.2016 16:00--21:00, 14 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Su 11.12.2016 16:00--21:00, 14 €
Kalle Jussila
Ti 13.12.2016 13:00--16:00, 10 €
Kari Lindqvist & Heimo Lajunen
Su 18.12.2016 16:00--21:00, 14 €
Helminauha
Ti 20.12.2016 13:00--16:00
Antero Ketonen
Ma 26.12.2016 16:00--21:00, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 1.1.2017 16:00--21:00, 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 6.1.2017 16:00--21:00, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri
Su 8.1.2017 16:00--21:00, 14 €
Onnentähti
Su 15.1.2017 16:00--21:00, 14 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 17.1.2017 13:00--16:00, 10 €
Jukka Hallikainen
Su 22.1.2017 16:00--21:00, 14 €
Lumottaret, Jonna Ortju
Ti 24.1.2017 13:00--16:00
Wiihdeorkesteri Wiva
Su 29.1.2017 16:00--21:00, 14 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ti 31.1.2017 13:00--16:00, 10 €
Kalevi Suntila & Jussi Roponen
Su 5.2.2017 16:00--21:00, 14 €
Sunset & Arto Nuotio
Ti 7.2.2017 13:00--16:00, 10 €
Unelmavävyt
Su 12.2.2017 16:00--21:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 14.2.2017
FBI-beat
Su 19.2.2017 16:00--21:00, 14 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Ti 21.2.2017 13:00--16:00, 10 €
Ola Mikola
Su 26.2.2017 16:00--21:00, 14 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Ti 28.2.2017 13:00--16:00, 10 €
Essi Leppäkoski
Su 5.3.2017 16:00--21:00, 14 €
Tuliset, Kaija Pohjola
Ti 7.3.2017 13:00--16:00, 10 €
Harri Nuutinen
Su 12.3.2017 16:00--21:00, 14 €
Tulipunaruusut
Ti 14.3.2017 13:00--16:00
Focus & Sakke Kotilainen
Su 19.3.2017 16:00--21:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 21.3.2017 13:00--16:00, 10 €
Taina Laiho, Susanna Heikki
Su 26.3.2017 16:00--21:00, 14 €
Liekki & Marco Lundberg
Ti 28.3.2017 13:00--16:00, 10 €
Juhani Virta
Su 2.4.2017 16:00--21:00, 14 €
Hurma
Ti 4.4.2017 13:00--16:00, 10 €
Sheriff & Jaana Hiltunen
Su 9.4.2017 16:00--21:00, 14 €
La Strada
Ti 11.4.2017 13:00--16:00
Jarmo Pellinen
Ti 18.4.2017 13:00--16:00, 10 €
Seppo Lankisen orkesteri & Satu Suhonen
Ti 25.4.2017 13:00--16:00, 10 €
Pepe Enroth
Ti 2.5.2017 13:00--16:00, 10 €
Antero Ketonen
Ti 9.5.2017 13:00--16:00, 10 €
Eki Jantunen
Ti 16.5.2017 13:00--16:00, 10 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Ti 12.9.2017
Jarmo Pellinen
Ti 19.9.2017 13:00--16:00, 10 €
Pepe Enroth
Ti 26.9.2017 13:00--16:00, 10 €
Unelmavävyt duo
Ti 3.10.2017 13:00--16:00, 10 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Ti 10.10.2017
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 17.10.2017 13:00--16:00, 10 €
Seppo Lankinen & Satu Suhonen
Su 22.10.2017
Energia
Ti 24.10.2017 13:00--16:00, 10 €
Jukka Hallikainen
Su 29.10.2017
Kalle Jussila
Ti 31.10.2017 13:00--16:00, 10 €
Värisuora
Su 5.11.2017
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 7.11.2017 10 €
Taina Laiho & Susanna Heikki
Su 12.11.2017
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström
Ti 14.11.2017 13:00--16:00, 10 €
Essi Leppäkoski
Ti 21.11.2017 13:00--16:00, 10 €
Harri Nuutinen
Su 26.11.2017
Pekkaniskan Pojat
Ti 28.11.2017
Nina Åkerman
Su 3.12.2017
Helminauha
Ti 5.12.2017 13:00--16:00, 10 €
Kalevi Suntila & Jussi Roponen
Su 10.12.2017
Seireenit
Ti 12.12.2017
Antero Ketonen
Ti 19.12.2017
Wiihdeorkesteri Wiva
Su 31.12.2017
J. Eskelinen
To 4.1.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1,2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
La 6.1.2018
Norolan Pojat
Ti 9.1.2018
Kulkuripojat
To 11.1.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 12.1.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: parisalsa, bachata alkeet, jatko 1 ja 2, 3h 32€ ja kanta-asiakashinnat 3h 30€, Carlos Correa, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
La 13.1.2018
11:00--18:30 tanssikurssi: tango, fusku, salsa perusteet/keskitaso ja keskitaso, Antti Törmänen ja Bettina Karppinen, Suomen Media & Action Oy
Ti 16.1.2018 13:00--15:45, 10 €
Ola Mikola
To 18.1.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tango jatko 1,2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 21.1.2018 16:00--20:30, 14 €
Voimaorkesteri, Susanna Heikki
Ti 23.1.2018 13:00--15:45, 10 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
To 25.1.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha jatko 1,2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 28.1.2018 16:00--20:30, 14 €
Channel Four
Ti 30.1.2018 13:00--15:45, 10 €
Pepe Enroth
To 1.2.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: blues jatko 1,2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 2.2.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: lindy hop alkeet, jatko 1 ja 2, 3h 32€ ja kanta-asiakashinnat 3h 30€, Kati Vestman ja Ari Halinen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 4.2.2018 16:00--20:30, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 6.2.2018 13:00--15:45, 10 €
Essi Leppäkoski
To 8.2.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 11.2.2018 16:00--20:30, 14 €
Quattro & Kalle Jussila
Ti 13.2.2018 13:00--15:45, 10 €
Unelmavävyt duo
To 15.2.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
La 17.2.2018
10:45--12:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, Joonas Kainulainen, Suomen Media & Action Oy
10:45--12:00 tanssikurssi: bugg perusteet/keskitaso, Anne-Riina Hurskainen ja Tapani Hasa, Suomen Media & Action Oy
12:15--13:30 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, Joonas Kainulainen, Suomen Media & Action Oy
12:15--13:30 tanssikurssi: bugg perusteet/keskitaso, Anne-Riina Hurskainen ja Tapani Hasa, Suomen Media & Action Oy
14:15--15:30 tanssikurssi: bugg keskitaso, Anne-Riina Hurskainen ja Tapani Hasa, Suomen Media & Action Oy
14:15--15:30 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, Joonas Kainulainen, Suomen Media & Action Oy
15:45--17:00 tanssikurssi: bugg keskitaso, Anne-Riina Hurskainen ja Tapani Hasa, Suomen Media & Action Oy
15:45--17:00 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, Joonas Kainulainen, Suomen Media & Action Oy
17:15--18:30 tanssikurssi: salsa keskitaso, Anne-Riina Hurskainen ja Joonas Kainulainen, Suomen Media & Action Oy
Su 18.2.2018 16:00--20:30, 14 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 20.2.2018 13:00--15:45, 10 €
Jukka Hallikainen
To 22.2.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Livemusa Teemu Harjukari Group, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 25.2.2018 16:00--20:30, 14 €
Väliaikainen
Ti 27.2.2018
Focus & Sakke Kotilainen
To 1.3.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tango jatko 1,2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 4.3.2018 16:00--20:30, 14 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ti 6.3.2018 13:00--15:45, 10 €
Jussi Roponen
To 8.3.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: foksi jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 11.3.2018 16:00--20:30, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ti 13.3.2018 13:00--15:45, 10 €
Jarmo Pellinen
To 15.3.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: valssien variaatiot jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 18.3.2018 16:00--20:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 20.3.2018 13:00--15:45, 10 €
Roulette, Nina Åkerman
Su 25.3.2018 16:00--20:30, 14 €
Sunset & Arto Nuotio
Ti 27.3.2018
Antero Ketonen
Su 1.4.2018 16:00--20:30, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 3.4.2018 13:00--15:45, 10 €
Taina Laihon yhtye, Susanna Heikki
To 5.4.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: humpan variaatiot jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 8.4.2018 16:00--20:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Ti 10.4.2018 13:00--15:45, 10 €
Eki Jantunen
To 12.4.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tangoa vanhaan malliin jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 17.4.2018
Juha Simola
To 19.4.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
La 21.4.2018
12:00--13:15 tanssikurssi: liikkuva bugg perusteet/keskitaso, Hanna Tuominen, Suomen Media & Action Oy
13:30--14:45 tanssikurssi: liikkuva bugg keskitaso, Hanna Tuominen, Suomen Media & Action Oy
15:15--16:30 tanssikurssi: liikkuva bugg keskitaso, Hanna Tuominen, Suomen Media & Action Oy
16:45--18:00 tanssikurssi: liikkuva bugg keskitaso/haastava, Hanna Tuominen, Suomen Media & Action Oy
Ti 24.4.2018 13:00--15:45, 10 €
Harri Nuutinen
To 26.4.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1, 2 ja 3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ ja kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 8.5.2018
Wiihdeorkesteri Wiva
Ti 15.5.2018 13:00--15:45, 10 €
Sirkka ja Velikullat
La 26.5.2018
11:00--17:00 tanssikurssi: bugg alkeisjatko-jatko, Micke Moilanen ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
To 6.9.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 13.9.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 18.9.2018
Kulkuripojat
To 20.9.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 25.9.2018
Wiihdeorkesteri Wiva
To 27.9.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 4.10.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 9.10.2018 13:00--15:45, 10 €
Jani Helenius, Nina Åkerman
To 11.10.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
La 13.10.2018
12:00--13:15 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, Joonas Kainulainen
13:30--14:45 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, Joonas Kainulainen
15:15--16:30 tanssikurssi: salsa keskitaso, Joonas Kainulainen
16:45--18:00 tanssikurssi: salsa keskitaso/haastava, Joonas Kainulainen
Ti 16.10.2018
Kuunhopea & Sari Koivikko
To 18.10.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
18:00--21:00 tanssikurssi: tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 21.10.2018
Köpi Koski ja Projekti
Ti 23.10.2018
Elina Ukkonen & Juha Simola
To 25.10.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 28.10.2018 15 €
Fantasia & Arto Nuotio
Ti 30.10.2018 13:00--15:45, 10 €
Harri Nuutinen
To 1.11.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: kädenalitanssien, teema-ilta jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
La 3.11.2018 20:00--01:30, 15 €
Poutahaukat, Marko Haavisto
Su 4.11.2018 15 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ti 6.11.2018 13:00--15:45, 10 €
Sokeripala, Jarmo Pellinen
To 8.11.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tangon teema-ilta jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 11.11.2018 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Ti 13.11.2018 13:00--15:45, 10 €
Pepe Enroth
To 15.11.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: lattarit-teema-ilta jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 18.11.2018 15 €
Amore & Leif Lindeman
Ti 20.11.2018 13:00--15:45, 10 €
Kalevi Suntila, Jussi Roponen
To 22.11.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: sylitanssien teemailta jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 25.11.2018 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ti 27.11.2018
Focus & Sakke Kotilainen
To 29.11.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: swingiä, swengiä, fuskuun teema-ilta jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 2.12.2018 15 €
Voimaorkesteri & Susanna Heikki
Ti 4.12.2018
Antero Ketonen
Su 9.12.2018 15 €
Kalle Jussila
Ti 11.12.2018 13:00--15:45, 10 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Su 16.12.2018 15 €
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Ke 26.12.2018 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 30.12.2018 15 €
Royal Sound & Teijo Lindström
To 3.1.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 6.1.2019 15 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 8.1.2019
Taina Laihon yhtye
To 10.1.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 13.1.2019 15 €
Seireenit
Ti 15.1.2019
Eki Jantunen
To 17.1.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 18.1.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Ari Vaskelainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 20.1.2019 15 €
Norolan Pojat
Ti 22.1.2019 13:00--16:00, 10 €
Pepe Enroth
To 24.1.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, foksit jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Liisa Kontturi-Paasikko, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 27.1.2019 15 €
Channel Four
Ti 29.1.2019
Focus & Sakke Kotilainen
To 31.1.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 3.2.2019
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ti 5.2.2019 13:00--16:00, 10 €
Unelmavävyt duo
To 7.2.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 10.2.2019 15 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Ti 12.2.2019 13:00--16:00, 10 €
Timo Lahtimo
To 14.2.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, lattarit jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
La 16.2.2019
11:00--17:00 tanssikurssi: bugg alkeisjatko, keski, jatko, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Su 17.2.2019
Väliaikainen
Ti 19.2.2019 13:00--16:00, 10 €
Ola Mikola
To 21.2.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 24.2.2019 15 €
Amore & Leif Lindeman
Ti 26.2.2019
Köpi Koski trio
To 28.2.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: tähdet kertovat-teemailta jatko 1,2,3, 3h 32€, kanta-asiakkaat 3h 30€, Livemusa-ilta: Kyösti Mäkimattila, Samuli Jokinen haitari, Juha Maunu koskettimet, opetus Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 3.3.2019 15 €
Sokuto & Sari Rautajärvi
Ti 5.3.2019
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
To 7.3.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, sylitanssit jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 10.3.2019 15 €
Köpi Koski ja Projekti
To 14.3.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 17.3.2019 15 €
Sami Rosholm & Casanova
Su 24.3.2019 15 €
Tulipunaruusut
Ti 26.3.2019
Juha Simola
To 28.3.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, tangovalssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Mervi Evelä ja Tomi Tuomi, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 31.3.2019 15 €
Kalle Jussila
Ti 2.4.2019
Ippe Mansikan orkesteri
To 4.4.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, kädenalitanssit jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 7.4.2019 15 €
Myrskytuuli
Ti 9.4.2019 13:00--15:45, 10 €
Harri Nuutinen
To 11.4.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: vanha tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 14.4.2019 15 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
Ti 16.4.2019
Kulkuripojat
Ti 23.4.2019 13:00--15:45, 10 €
Essi Leppäkoski
To 25.4.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€ , kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 7.5.2019 13:00--15:45, 10 €
HKL:n harmonikkaorkesteri
Ti 14.5.2019
Antero Ketonen
Ti 3.9.2019 13:00--15:45, 5 €
Antero Ketonen
To 5.9.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 10.9.2019 13:00--15:45, 10 €
Unelmavävyt duo
To 12.9.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 17.9.2019 13:00--15:45, 10 €
Jaska Mäkynen
To 19.9.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 24.9.2019 13:00--15:45, 10 €
Focus & Sakke Kotilainen
To 26.9.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 1.10.2019 13:00--15:45, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
To 3.10.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: vanha tango jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Mervi Evelä ja Tomi Tuomi, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky