Helsinki Pavi, Itä-Hakkila, Vantaa

Pe 12.9.2003
Tanssin Huumaa, Hiekkamyrsky & Susanna Heikki, Eero Magga, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 14.9.2003
Nokiset
Ke 17.9.2003
Finlanders, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 19.9.2003
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Vonkamiehet & Pepe Enroth
Su 21.9.2003
Markus Sextet
Ke 24.9.2003
Kari Tapio, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 26.9.2003
Rosso & Tarja Lunnas, Nostalgiaorkesteri
Su 28.9.2003
Nelinpeli, Kaija Lustila
Ke 1.10.2003
Syke
Pe 3.10.2003
Charlies, Jukka Eskelinen ja Yövieraat & Johanna Rantsi
Su 5.10.2003
Väliaikainen
Ke 8.10.2003
Mistral & Anne Mattila
Pe 10.10.2003
Souvarit, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 12.10.2003
Pekkaniskan Pojat
Ke 15.10.2003
Kari Hirvonen, Saija Tuupanen, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Ke 14.4.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 16.4.2004
Taifun & Juha Mäkinen, Port Payè & Pirjo Bister, Reijo Taipale, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 18.4.2004
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Ke 21.4.2004
Fernet & Tomi Markkola
Pe 23.4.2004
Sylvia, Rosso & Tarja Lunnas
Su 25.4.2004
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 28.4.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 30.4.2004
Tanssin Huumaa, Nelinpeli & Kaija Lustila, Kari Piironen
Su 2.5.2004
Boheme & Eija Koriseva
Ke 5.5.2004
Finlanders, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 7.5.2004
Pekkaniskan Pojat, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
La 8.5.2004
Pekkaniskan Pojat
Su 9.5.2004
Jojo & Jaana Lammi
Ke 12.5.2004
Charlies
Pe 14.5.2004
Juha Vartiainen & Variaatio, Taivalkunta Beat
Su 16.5.2004
Tulipunaruusut
Ke 19.5.2004
Mistral & Anne Mattila, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 21.5.2004
Fortuna & Jukka Ruusumaa, Beatmakers, Arja Koriseva
Su 23.5.2004
Esko Rahkonen
Ke 26.5.2004
Souvarit
Pe 28.5.2004
Jaguar & Mikko Kilkkinen, Jukka Eskelinen ja Yövieraat & Johanna Rantsi
Su 30.5.2004
Markus Sextet
Ke 2.6.2004
Tanssittajat & Elina Nurmoranta, Agents & Jorma Kääriäinen
Pe 4.6.2004
Tanssiorkesteri Helmi, Diesel & Markku Aro
Su 6.6.2004
NeljänSuora
Ke 9.6.2004
Petoman & Katri Helena
Pe 11.6.2004
Rosette & Tiina Ruuska, A. Aallon rytmiorkesteri, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 13.6.2004
Varjokuva
Ke 16.6.2004
Mekka & Paula Koivuniemi, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 18.6.2004
Sierra & Essi Leppäkoski, Iltatähti ja A Hautaniemi & Matti Korkiala
Su 20.6.2004
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 23.6.2004
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 25.6.2004
Kultaiset Tähdet, Tanssin Huumaa
Su 27.6.2004
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 30.6.2004
Syke, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 2.7.2004
Channel Four, Korsuorkesteri
Su 4.7.2004
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 7.7.2004
Koivu & Marita Taavitsainen, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 9.7.2004
Linnut & Arja Havakka, Vonkamiehet & Pepe Enroth
Su 11.7.2004
Markku Harjunpää & Tuula Heikkilä
Ke 14.7.2004
Pekkaniskan Pojat, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 16.7.2004
Kari Vepsä & Onnenmaa, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Su 18.7.2004
Jokerit Company & Risto Nevala
Ke 21.7.2004
Saija Tuupanen & Tornados
Pe 23.7.2004
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Sierra & Essi Leppäkoski, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 25.7.2004
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Ke 28.7.2004
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo
Pe 30.7.2004
Bolero 1 & Lea Laven, Markus Sextet
Su 1.8.2004
Norolan Pojat
Ke 4.8.2004
Tapani Kansa
Pe 6.8.2004
Tulipunaruusut, Jukka Eskelinen ja Yövieraat, Johanna Rantsi, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 8.8.2004
Väliaikainen
Ke 11.8.2004
Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 13.8.2004
Mistral & Anne Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 15.8.2004
Sylvia & Jari Partanen
Ke 18.8.2004
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 20.8.2004
Juha Vartiainen & Variaatio, Kari Hirvonen & Amarillo 2
Su 22.8.2004
Köpi Koski ja Projekti
Ke 25.8.2004
Omega & Eija Kantola, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
To 26.8.2004
Latinoilta, levyt, levyt, latinoilta
Pe 27.8.2004
Pyrstötähti, Fernet & Tomi Markkola, Tanssittajat & Elina Nurmoranta
Su 29.8.2004
Nostalgiaorkesteri
Ke 1.9.2004
Charles Plogman & Tommys
Pe 3.9.2004
Taikakuu, Huikon veljekset
Su 5.9.2004
Rosette & Tiina Ruuska, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Ke 8.9.2004
Fortuna & Jukka Ruusumaa, Arja Koriseva
Pe 10.9.2004
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Raimo Ollinkankaan yhtye & Kauko Simonen
Su 12.9.2004
Noiser & Kari Piironen
Ke 15.9.2004
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 17.9.2004
Öiset kitarat, Port Payè & Meiju Suvas
Su 19.9.2004
Unelmavävyt
Ke 22.9.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
Pe 24.9.2004
Sierra & Essi Leppäkoski
Su 26.9.2004
Linnut & Arja Havakka
Ke 29.9.2004
Souvarit, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 1.10.2004
Onnenkulkurit & Johanna Rantsi, Kari Tapio
Su 3.10.2004
Tanssikengät & Teuvo Oinas, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Ke 6.10.2004
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Pe 8.10.2004
Anneli Mattila & V.I.P., Varjokuva
Su 10.10.2004
Pekkaniskan Pojat
Ke 13.10.2004
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 15.10.2004
Finlanders, Tanssittajat & Elina Nurmoranta, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 15.4.2005
Avenue & Anniina Mattila, Tanssikengät & Teuvo Oinas, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 17.4.2005
Fantasia & Arto Nuotio, Humidor & Erkki Räsänen, Johanna Piipponen, tangomarkkinoiden esikarsinta, tanssikenkien myynti, tangomarkkinoiden esikarsinta, tanssikenkien myynti
Ke 20.4.2005
Kari Tapio
Pe 22.4.2005
Petoman & Katri Helena, Esko Rahkonen, Johanna Rantsi
Su 24.4.2005
Tulipunaruusut
Ke 27.4.2005
Syke, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 29.4.2005
Mistral & Anne Mattila, NeljänSuora
La 30.4.2005
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 1.5.2005
Väliaikainen
Ke 4.5.2005
Finlanders, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 6.5.2005
Safir & Johanna Debreczeni, Taivalkunta Beat
Su 8.5.2005
Rosette & Tiina Ruuska
Ke 11.5.2005
Mekka & Paula Koivuniemi
Pe 13.5.2005
Eki Jantunen & Mutkattomat, Federal & Maarit Peltoniemi
Su 15.5.2005
Köpi Koski ja Projekti
Ke 18.5.2005
Taifun & Juha Mäkinen, Reijo Taipale, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
To 19.5.2005
Latinoilta, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti, latinoilta
Pe 20.5.2005
FBI-beat & Markus Törmälä, Diesel & Markku Aro
Su 22.5.2005
Varjokuva
Ke 25.5.2005
Souvarit, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 27.5.2005
Taikakuu, Nelinpeli & Kaija Lustila
Su 29.5.2005
Markus Sextet
Ke 1.6.2005
Myrskylyhty
Pe 3.6.2005
Voimaorkesteri, Pepito ja Pekka Saralevä & Mira Kunnasluoto, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 5.6.2005
Noiser & Risto Nevala
Ke 8.6.2005
Fortuna & Arja Koriseva
Pe 10.6.2005
Charlies, FinnFox & Johanna Rantsi
Su 12.6.2005
Korsuorkesteri
Ke 15.6.2005
Fernet & Tomi Markkola, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
To 16.6.2005
Latinoilta, latinoilta
Pe 17.6.2005
Noiser & Kari Piironen, Rosso & Tarja Lunnas
Su 19.6.2005
Linnut & Arja Havakka
Ke 22.6.2005
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 24.6.2005
Pekkaniskan Pojat, Nelinpeli & Essi Leppäkoski
Su 26.6.2005
Jojo & Jaana Lammi
Ke 29.6.2005
Charles Plogman & Tommys
Pe 1.7.2005
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, Huikon veljekset
Su 3.7.2005
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 6.7.2005
Paratiisi & Kaija Pohjola, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 8.7.2005
La Strada & Anita Hirvonen, Sylvia
Su 10.7.2005
Mia Hed, Ari Grönthal
Ke 13.7.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 15.7.2005
Tanssittajat & Elina Nurmoranta, Semites & Mikko Kilkkinen
Su 17.7.2005
Unelmavävyt
Ke 20.7.2005
Agents & Jorma Kääriäinen, Kupla & Katri Aapalahti, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 22.7.2005
Channel Four, Tanssiorkesteri Helmi
Su 24.7.2005
Raimo Ollinkankaan yhtye & Kauko Simonen
Ke 27.7.2005
Sesam & Antti Raiski
Pe 29.7.2005
Tulipunaruusut, Petri Hervannon yhtye
Su 31.7.2005
Nostalgiaorkesteri
Ke 3.8.2005
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 5.8.2005
Kari Hirvonen & Amarillo 2, Varjokuva
Su 7.8.2005
Norolan Pojat
Ke 10.8.2005
Rosso & Tarja Lunnas, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 12.8.2005
Fantasia & Kati Fors, Johnny Guitars
Su 14.8.2005
Tanssikengät & Teuvo Oinas, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Ke 17.8.2005
Sunny Group & Ari Klem
To 18.8.2005
Latinoilta, latinoilta
Pe 19.8.2005
FBI-beat & Markus Törmälä, Sierra & Essi Leppäkoski
Su 21.8.2005
Panorama & Petrus Lesonen, Marion Rung
Ke 24.8.2005
Souvarit, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 26.8.2005
Kari Vepsä & Onnenmaa, Safir & Silver & Mira Kunnasluoto
Su 28.8.2005
Pertti Niemi & Odessa
Ke 31.8.2005
Lumipallo & Saska Helmikallio
Pe 2.9.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen, Markus Sextet, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
La 3.9.2005
Tanssikilpailu, stadi tanssii -tapahtuma, tanssikilpailu
Su 4.9.2005
Esko Rahkonen
Ke 7.9.2005
Taikakuu
Pe 9.9.2005
Boogie, Humidor & Erkki Räsänen
Su 11.9.2005
Boheme & Eija Koriseva
Ke 14.9.2005
Syke, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 16.9.2005
Saija Tuupanen & Tornados, Graniitti & Rainer Bollström
Su 18.9.2005
Noiser & Kari Piironen
Ke 21.9.2005
Mistral & Anne Mattila
Pe 23.9.2005
Juha Vartiainen & Variaatio, Finlanders, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Su 25.9.2005
Sylvia
Ke 28.9.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 30.9.2005
Avenue & Anniina Mattila, Öiset kitarat
Su 2.10.2005
Pekkaniskan Pojat, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Ke 5.10.2005
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 7.10.2005
Rosette & Tiina Ruuska, Charles Plogman & Tommys
Su 9.10.2005
Varjokuva
Ke 12.10.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 14.10.2005
Anneli Mattila & V.I.P., Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Pe 14.4.2006
Taikakuu, Safir & Mira Kunnasluoto
Su 16.4.2006
Linnut & Arja Havakka, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Ma 17.4.2006
Pekkaniskan Pojat
Ke 19.4.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 21.4.2006
Anneli Mattila & V.I.P., Sunny Group & Ari Klem
Su 23.4.2006
Fantasia & Arto Nuotio, Kati Fors, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Ke 26.4.2006
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 28.4.2006
Tanssittajat & Elina Nurmoranta, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 30.4.2006
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Kupla & Katri Aapalahti
Ke 3.5.2006
Lumipallo & Saska Helmikallio
Pe 5.5.2006
Finlanders, Fortuna & Arja Koriseva
La 6.5.2006
Levyt, levyt
Su 7.5.2006
Varjokuva
Ke 10.5.2006
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 12.5.2006
FBI-beat & Markus Törmälä, Mistral & Anne Mattila
Su 14.5.2006
Noiser & Kari Piironen
Ke 17.5.2006
Souvarit
To 18.5.2006
Latinoilta & levyt, levyt, latinoilta
Pe 19.5.2006
Taivalkunta Beat, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
Su 21.5.2006
Tulipunaruusut
Ke 24.5.2006
Kari Tapio
Pe 26.5.2006
Juha Vartiainen & Variaatio, Rosso & Tarja Lunnas
Su 28.5.2006
Korsuorkesteri
Ke 31.5.2006
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 2.6.2006
Tanssiorkesteri Helmi, Casino & Annika Eklund
Su 4.6.2006
Boheme & Eija Koriseva
Ke 7.6.2006
Fernet & Tomi Markkola
Pe 9.6.2006
Syke, Kari Isola ja Yön tähdet & Essi Leppäkoski
Su 11.6.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 14.6.2006
Unelmavävyt
To 15.6.2006
Septeto son oriental
Pe 16.6.2006
Charlies, Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 18.6.2006
Markus Sextet
Ke 21.6.2006
Charles Plogman & Tommys
Pe 23.6.2006
Voimaorkesteri, Nelinpeli & Kaija Lustila
Su 25.6.2006
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 28.6.2006
Omega & Eija Kantola
Pe 30.6.2006
Saija Tuupanen & Tornados, Sesam & Antti Raiski, Tiina Pitkänen
Su 2.7.2006
Avenue & Anniina Mattila
Ke 5.7.2006
Boogie
Pe 7.7.2006
Sylvia, Agents & Jorma Kääriäinen
Su 9.7.2006
Esko Rahkonen
Ke 12.7.2006
Taikakuu
Pe 14.7.2006
Polar & Päivi Nieminen, Tapani Kansa
Su 16.7.2006
Markku Harjunpää & Tuula Heikkilä
Ke 19.7.2006
Pekkaniskan Pojat
Pe 21.7.2006
Huikon veljekset, Koivu, Marita Taavitsainen
Su 23.7.2006
Noiser & Risto Nevala
Ke 26.7.2006
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 28.7.2006
Noiser & Kari Piironen, Four Roses & Johanna Debreczeni
La 29.7.2006
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side & Sven Nygård, Erja Uitto, Harri Väisänen, Heidi Kiviharju
Su 30.7.2006
Channel Four
Ke 2.8.2006
Petoman & Katri Helena
Pe 4.8.2006
NeljänSuora, Casa Grande
Su 6.8.2006
Vieno Kekkonen, Pirkko Mannola & Paavo Raninen, Marjatta Leppänen
Ke 9.8.2006
Mistral & Anne Mattila
Pe 11.8.2006
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Juha Metsäperä
Su 13.8.2006
Köpi Koski ja Projekti
Ke 16.8.2006
Fortuna & Arja Koriseva
To 17.8.2006
Latinoilta & levyt, levyt, latinoilta
Pe 18.8.2006
FBI-beat & Markus Törmälä, New Harlem & Saija Varjus
Su 20.8.2006
Kupla & Katri Aapalahti
Ke 23.8.2006
Kari Tapio
Pe 25.8.2006
Nelinpeli, Sesam & Antti Raiski
Ke 30.8.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 1.9.2006
Varjokuva, Safir & Mira Kunnasluoto
Su 3.9.2006
Sylvia
Ke 6.9.2006
Lumipallo & Marko Lämsä
Pe 8.9.2006
Linnut & Arja Havakka, Raimo Ollinkangas
Su 10.9.2006
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 13.9.2006
Casino & Annika Eklund
Pe 15.9.2006
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Semites
Su 17.9.2006
Kaija Lustila
Ke 20.9.2006
Fantasia & Elina Vettenranta
Pe 22.9.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
Su 24.9.2006
Petoman
Ke 27.9.2006
Souvarit
Pe 29.9.2006
Tulipunaruusut, Markus Sextet
Su 1.10.2006
Major & Kati Fors
Ke 4.10.2006
Finlanders
Pe 6.10.2006
Pekkaniskan Pojat, Avenue & Anniina Mattila
Su 8.10.2006
Favorit & Hanna Talikainen
Ke 11.10.2006
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 13.10.2006
Charles Plogman & Tommys, Kari Isola ja Yön tähdet & Essi Leppäkoski
Su 15.10.2006
Esko Rahkonen
Su 15.4.2007 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 18.4.2007 11 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 20.4.2007 13 €
Safir & Mira Kunnasluoto, Resiina & Juha Metsäperä
Su 22.4.2007 10 €
Lumipallo & Marko Lämsä
Ke 25.4.2007 11 €
Avec & Saska Helmikallio
Pe 27.4.2007 13 €
Juha Vartiainen & Variaatio, Rosso & Tarja Lunnas
Su 29.4.2007 10 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ma 30.4.2007 12 €
Menox & Kaija Lustila, Tulipunaruusut
Ke 2.5.2007 11 €
Omega & Eija Kantola
Pe 4.5.2007 13 €
Varjokuva, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
La 5.5.2007 7 €
Stadi tanssii -tapahtuma
Su 6.5.2007 10 €
Boheme & Eija Koriseva
Ke 9.5.2007 11 €
Boogie
Pe 11.5.2007 13 €
Fernet & Tomi Markkola, Tanssittajat & Elina Nurmoranta
Su 13.5.2007 10 €
Korsuorkesteri
Ke 16.5.2007 11 €
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
To 17.5.2007 10 €
Latinoilta, levyt, levyt, latinoilta
Pe 18.5.2007 13 €
Syke, Sata kitaraa & Antti Huovila
Su 20.5.2007 10 €
Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka
Ke 23.5.2007 12 €
Finlanders
Pe 25.5.2007 13 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side & Sven Nygård, Sven Nygårdin orkesteri, Erja Uitto, Harri Väisänen, Susanna Mesiä
Su 27.5.2007 10 €
Väliaikainen
Ke 30.5.2007 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 1.6.2007 13 €
Tanssin Huumaa, Koivu & Marita Taavitsainen
Su 3.6.2007 10 €
Rosette & Tiina Ruuska
Ke 6.6.2007 11 €
Taikakuu
Pe 8.6.2007 13 €
Anneli Mattila & V.I.P., Tanssiorkesteri Helmi
Su 10.6.2007 10 €
Norolan Pojat
Ke 13.6.2007 11 €
Horizone & Matti ja Teppo
To 14.6.2007 19:00--24:00, 10 €
Latinoilta, levyt, levyt, latinoilta
Pe 15.6.2007 13 €
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto, Nelinpeli
Su 17.6.2007 10 €
Sylvia
Ke 20.6.2007 11 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 22.6.2007 13 €
Kupla & Katri Aapalahti, Kari Piironen
Su 24.6.2007 10 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 27.6.2007 11 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 29.6.2007 13 €
Kultaiset kitarat & Pertti Niskala, Casino & Annika Eklund
Su 1.7.2007 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 4.7.2007 11 €
Four Roses & Johanna Debreczeni
Pe 6.7.2007 13 €
Pajatso & Ari Klem, Baroque & Tiina Pitkänen
Su 8.7.2007 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 11.7.2007 11 €
Resiina & Juha Metsäperä
Pe 13.7.2007 13 €
Magnet & Virve Nuotio, Markus Sextet
Su 15.7.2007 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 18.7.2007 11 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 20.7.2007 13 €
Sinitaivas, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 22.7.2007 10 €
Channel Four
Ke 25.7.2007 11 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 27.7.2007 13 €
Saija Tuupanen & Tornados, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Su 29.7.2007 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 1.8.2007 11 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 3.8.2007 13 €
Taivalkunta Beat, Sesam & Antti Raiski
Su 5.8.2007 10 €
Noiser, Risto Nevala
Ke 8.8.2007 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 10.8.2007 13 €
Kari Isola ja Yön tähdet & Essi Leppäkoski, Unelmavävyt
Su 12.8.2007 10 €
Foxpop & Eija Sinikka
Ke 15.8.2007 11 €
Petoman
Pe 17.8.2007 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Sylvia
Su 19.8.2007 10 €
Boheme & Vieno Kekkonen & Pirkko Mannola & Marjatta Leppänen
Ke 22.8.2007 11 €
Fantasia & Jenna Bågeberg
To 23.8.2007 19:00--24:00, 10 €
Latinoilta, levyt, levyt, latinoilta
Pe 24.8.2007 13 €
Diesel & Markku Aro, Favorit & Hanna Talikainen
Su 26.8.2007 10 €
Raimo Ollinkankaan yhtye & Kauko Simonen
Ke 29.8.2007 11 €
Henri Stenroth
Pe 31.8.2007 13 €
Pekkaniskan Pojat, Tanssikengät & Teuvo Oinas, Myrskytuuli
Su 2.9.2007
Väriloiste
Ke 5.9.2007 11 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 7.9.2007 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Syke
Su 9.9.2007 10 €
Avenue & Anniina Mattila
Ke 12.9.2007 20:00--01:00, 12 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side & Sven Nygård, Sven Nygårdin orkesteri, Erja Uitto, Harri Väisänen, Susanna Mesiä
Pe 14.9.2007 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Koivu & Marita Taavitsainen
Su 16.9.2007 10 €
Markus Sextet
Ke 19.9.2007 11 €
Varjokuva
Pe 21.9.2007 13 €
Väliaikainen, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 23.9.2007 10 €
Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka
Ke 26.9.2007 12 €
Finlanders
Pe 28.9.2007 13 €
Tulipunaruusut, Omega & Eija Kantola
Su 30.9.2007 10 €
Onnenkulkurit & Kari Piironen
Ke 3.10.2007 11 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 5.10.2007 13 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Taikakuu
Su 7.10.2007 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 10.10.2007 11 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 12.10.2007 13 €
Pekkaniskan Pojat, Must & Mikael Konttinen
Su 14.10.2007 10 €
Sinitaivas, Karavaani & Susanna Heikki
Ke 16.4.2008 11 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 18.4.2008 13 €
Taikakuu, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 20.4.2008 10 €
Fantasia & Jenna Bågeberg
Ke 23.4.2008 12 €
Finlanders
Pe 25.4.2008 13 €
Fernet & Tomi Markkola, Myrskytuuli
Su 27.4.2008 10 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 30.4.2008 13 €
Tulipunaruusut, Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Pe 2.5.2008 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Magia 1 & Mikael Konttinen
Su 4.5.2008 10 €
Sinitaivas
Ke 7.5.2008 11 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 9.5.2008 13 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side
Su 11.5.2008 10 €
Väliaikainen
Ke 14.5.2008 12 €
Petoman & Katri Helena
Pe 16.5.2008 13 €
Norolan Pojat, Saija Tuupanen & Tornados
Su 18.5.2008 10 €
Markus Sextet
Ke 21.5.2008 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 23.5.2008 13 €
Juha Vartiainen & Variaatio, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 25.5.2008 10 €
Menox & Kaija Lustila
Ke 28.5.2008 11 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 30.5.2008 13 €
Petoman & Tommi Soidinmäki, Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Su 1.6.2008 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 4.6.2008 11 €
Syke
Pe 6.6.2008 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Sinitaivas
Su 8.6.2008 10 €
Channel Four
Ke 11.6.2008 11 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 13.6.2008 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Su 15.6.2008 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 18.6.2008 11 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 20.6.2008 13 €
Caminito & Kari Piironen, Napoli & Mira Kunnasluoto
Su 22.6.2008 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 25.6.2008 11 €
Florida & Eino Grön
Pe 27.6.2008 13 €
Korsuorkesteri, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 29.6.2008 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 2.7.2008 11 €
Petoman
Pe 4.7.2008 13 €
Fortuna & Arja Koriseva, Myrskytuuli
Su 6.7.2008 10 €
Sunset & Risto Nevala
Ke 9.7.2008 11 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 11.7.2008 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Monaco & Sirpa Liimatainen
Su 13.7.2008 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 16.7.2008 11 €
Sinitaivas
Pe 18.7.2008 13 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Taikakuu
Su 20.7.2008 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ke 23.7.2008 11 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 25.7.2008 13 €
Omega & Eija Kantola, Nelinpeli & Mikael Konttinen
Su 27.7.2008 10 €
Sylvia
Ke 30.7.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
Pe 1.8.2008 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Fernet & Tomi Markkola
Su 3.8.2008 10 €
Tulipunaruusut
Ke 6.8.2008 11 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 8.8.2008 13 €
Syke, Teijo Suomi Orch & Jenna Bågeberg
Su 10.8.2008
Paavo Ranisen orkesteri & Vieno Kekkonen & Pirkko Mannola & Marjatta Leppänen
Ke 13.8.2008 11 €
Taikakuu
Pe 15.8.2008 13 €
Pekkaniskan Pojat, Henkka ja Kulkurit
Su 17.8.2008 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 20.8.2008 12 €
Fortuna & Arja Koriseva
Pe 22.8.2008 13 €
Väriloiste, Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 24.8.2008 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 27.8.2008 11 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 29.8.2008 13 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side
Su 31.8.2008 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 3.9.2008 11 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 5.9.2008 13 €
Petoman & Tommi Soidinmäki, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 7.9.2008 10 €
Boheme & Eija Koriseva
Ke 10.9.2008 11 €
Omega & Eija Kantola
Pe 12.9.2008 13 €
Varjokuva, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
Su 14.9.2008 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 17.9.2008 11 €
Avec & Saska Helmikallio
Pe 19.9.2008 13 €
Syke, Markus Sextet
Su 21.9.2008 10 €
Väliaikainen
Ke 24.9.2008 11 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 26.9.2008 13 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 28.9.2008 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 1.10.2008 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 3.10.2008 13 €
Rosso & Tarja Lunnas, Myrskytuuli
Su 5.10.2008 10 €
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 8.10.2008 12 €
Finlanders
Pe 10.10.2008 13 €
Sinitaivas, Taikakuu
Su 12.10.2008 10 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 15.10.2008 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 15.4.2009 20:00--00:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.4.2009 20:00--00:30, 13 €
Sinitaivas, Taikakuu
Su 19.4.2009 17:00--21:30, 10 €
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 22.4.2009 20:00--24:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 24.4.2009 20:00--00:30, 13 €
Omega & Eija Kantola, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 26.4.2009 17:00--21:30, 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 29.4.2009 20:00--24:00, 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
To 30.4.2009 20:00--01:30, 13 €
Tulipunaruusut, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 3.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 6.5.2009 20:00--24:00, 12 €
Varjokuva
Pe 8.5.2009 20:00--00:30, 13 €
Finlanders, Myrskytuuli
Su 10.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 13.5.2009 20:00--24:00, 12 €
Barbeque Dance Band & Erja Uitto, Sunny side & Harri Väisänen & Susanna Mesiä
Pe 15.5.2009 20:00--00:30, 13 €
Fernet & Tomi Markkola, Helmenkalastajat
Su 17.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Channel Four
Ke 20.5.2009 20:00--00:30, 12 €
Sinitaivas
Pe 22.5.2009 20:00--00:30, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 24.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 27.5.2009 20:00--24:00, 12 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 29.5.2009 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 31.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 3.6.2009 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 5.6.2009 20:00--00:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat, Myrskytuuli
Su 7.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 10.6.2009 20:00--24:00, 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 12.6.2009 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu, Onnenkulkurit
Su 14.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 17.6.2009 20:00--24:00
Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 19.6.2009 20:00--01:30, 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Caminito & Kari Piironen
Su 21.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Saija Tuupanen & Tornados
Ke 24.6.2009 20:00--24:00, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 26.6.2009 20:00--00:30, 13 €
Sylvia, Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Su 28.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ke 1.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Sinitaivas
Pe 3.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 5.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Väriloiste
Ke 8.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 10.7.2009 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Varjokuva
Su 12.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 15.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 17.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Syke, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 19.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Sunset & Risto Nevala
Ke 22.7.2009 20:00--24:00, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 24.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Resiina & Juha Metsäperä, Octavia & Hanna Talikainen
Su 26.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 29.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Florida & Eino Grön
Pe 31.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli, Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 2.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 5.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Pe 7.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Tulipunaruusut, Helmenkalastajat
Su 9.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Coralia & Kaija Lustila
Ke 12.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 14.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Su 16.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 19.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Sinitaivas
Pe 21.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Fortuna & Arja Koriseva, Myrskytuuli
Su 23.8.2009
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 26.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 28.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Väriloiste, Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 30.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Markus Sextet
Ke 2.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Finlanders
Pe 4.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Caminito & Kari Piironen, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 6.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 9.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Taikakuu
Pe 11.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Korsuorkesteri, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 13.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 16.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 18.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Saija Tuupanen & Tornados, Syke
Su 20.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Väliaikainen
Ke 23.9.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 25.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Sinitaivas, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 27.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 30.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 2.10.2009 20:00--00:30, 13 €
Varjokuva, Myrskytuuli
Su 4.10.2009 17:00--21:30, 10 €
Markus Sextet
Ke 7.10.2009 20:00--24:00, 12 €
Nelinpeli & Kaija Lustila
Pe 9.10.2009 20:00--00:30, 13 €
Anneli Mattila & V.I.P., Helmenkalastajat
Su 11.10.2009 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 14.10.2009 20:00--00:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
Pe 16.4.2010 20:00--01:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat, Myrskytuuli
Su 18.4.2010 17:00--21:30, 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 21.4.2010 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 23.4.2010 20:00--00:30, 12 €
Sinitaivas
Su 25.4.2010 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 28.4.2010 20:00--24:00, 12 €
Finlanders
Pe 30.4.2010 20:00--01:30, 13 €
Saija Tuupanen & Tornados, Caminito & Kari Piironen
Su 2.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 5.5.2010 20:00--24:00, 12 €
Varjokuva
Pe 7.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Omega & Eija Kantola
Su 9.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ke 12.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Taikakuu
Pe 14.5.2010 20:00--01:30, 13 €
La Strada & Anita Hirvonen, Helmenkalastajat
Su 16.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Korsuorkesteri
Ke 19.5.2010 20:00--24:00, 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 21.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Su 23.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 26.5.2010 20:00--24:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 28.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Fantasia & Amadeus Lundberg
Su 30.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Sinitaivas
Ke 2.6.2010 20:00--24:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.6.2010 20:00--00:30, 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Su 6.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Channel Four
Ke 9.6.2010 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 11.6.2010 20:00--00:30, 12 €
Myrskytuuli
Su 13.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 16.6.2010 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 18.6.2010 20:00--00:30, 12 €
Finlanders
Su 20.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Väliaikainen
Ke 23.6.2010 12 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 25.6.2010 20:00--01:30, 13 €
Karavaani & Susanna Heikki, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 27.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Ke 30.6.2010 12 €
Sinitaivas
Pe 2.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 4.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Sunset, Jarkko Salmi & Arto Nuotio
Ke 7.7.2010 20:00--24:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 9.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Saija Tuupanen & Tornados
Su 11.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 14.7.2010 20:00--24:00, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 16.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 18.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 21.7.2010 20:00--24:00, 12 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 23.7.2010 20:00--00:30, 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Pallosalama & Marko Lämsä
Su 25.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 28.7.2010 20:00--24:00, 13 €
Barbeque Dance Band, Florida & Eino Grön
Pe 30.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Fortuna & Arja Koriseva
Su 1.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 4.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 6.8.2010 20:00--00:30, 12 €
Myrskytuuli
Su 8.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 11.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Taikakuu
Pe 13.8.2010 20:00--00:30, 12 €
Syke
Su 15.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Väriloiste
Ke 18.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 20.8.2010 20:00--00:30, 12 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Su 22.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 25.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 27.8.2010 20:00--00:30, 13 €
Voimaorkesteri, Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
Su 29.8.2010 17:00--21:30, 10 €
La Strada
Ke 1.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 3.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Su 5.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Norolan Pojat
Ke 8.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Sinitaivas
Pe 10.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Suvi Karjula
Su 12.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Tanssiorkesteri Helmi & Lasse Laakso
Ke 15.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 17.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 19.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 22.9.2010 20:00--24:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 24.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Varjokuva
Su 26.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 29.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 1.10.2010 20:00--00:30, 12 €
Syke
Su 3.10.2010 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 6.10.2010 20:00--24:00, 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 8.10.2010 20:00--00:30, 12 €
Taikakuu
Su 10.10.2010 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 13.10.2010 20:00--24:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 15.10.2010 20:00--01:30, 13 €
Sinitaivas, Myrskytuuli
Pe 15.4.2011 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 17.4.2011 17:00--21:30, 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 20.4.2011 20:00--24:00, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 22.4.2011 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli
Su 24.4.2011 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 27.4.2011 20:00--24:00, 13 €
Saija Tuupanen & Savanni
Pe 29.4.2011 20:00--00:30, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 1.5.2011 17:00--21:30, 11 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 4.5.2011 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 6.5.2011 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 8.5.2011 17:00--21:30
Väliaikainen
Ke 11.5.2011 20:00--24:00, 14 €
Foxpop, Hurma, Kaisa-Mari Ruokolainen, Jari Kokkinen
Pe 13.5.2011 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu
Su 15.5.2011 17:00--21:30, 11 €
La Strada
Ke 18.5.2011 19:30--24:00, 15 €
La Strada & Anita Hirvonen & Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus, Taifun & Reijo Taipale, Hurma, Eino Grön, Eija Sinikka
Pe 20.5.2011 20:00--00:30, 14 €
Henkka ja Kulkurit, In The Mood
Su 22.5.2011 17:00--21:30, 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.5.2011 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas
Pe 27.5.2011 20:00--00:30, 13 €
Diesel & Markku Aro
Su 29.5.2011 17:00--21:30, 11 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 1.6.2011 20:00--24:00, 13 €
Myrskytuuli
Pe 3.6.2011 20:00--00:30, 13 €
Tulipunaruusut
Su 5.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Syke
Ke 8.6.2011 20:00--24:00, 13 €
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 10.6.2011 20:00--00:30, 13 €
Helmenkalastajat
Su 12.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Channel Four
Ke 15.6.2011 20:00--24:00, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 17.6.2011 20:00--00:30, 14 €
La Strada, Hurma
Su 19.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Juha Vartiainen, Variaatio
Ke 22.6.2011 20:00--24:00, 13 €
Taikakuu
Pe 24.6.2011 20:00--00:30, 14 €
Caminito & Kari Piironen
Su 26.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Väriloiste
Ke 29.6.2011 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 1.7.2011 20:00--00:30, 13 €
Varjokuva
Su 3.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Onnenkulkurit & Tarja Ylitalo
Ke 6.7.2011 20:00--24:00, 13 €
Diesel & Markku Aro
Pe 8.7.2011 20:00--00:30, 13 €
Sinitaivas
Su 10.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Myrskytuuli
Ke 13.7.2011 20:00--24:00, 13 €
Omega & Eija Kantola
Pe 15.7.2011 20:00--00:30, 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Su 17.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 20.7.2011 20:00--24:00, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 22.7.2011 20:00--00:30, 14 €
Fortuna & Arja Koriseva
Su 24.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Eija Sinikka
Ke 27.7.2011 20:00--24:00, 13 €
La Strada
Pe 29.7.2011
Hovinarrit & Mervi Koponen
Su 31.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 3.8.2011
Hurma
Pe 5.8.2011 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli
Su 7.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 10.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Marita Taavitsainen
Pe 12.8.2011 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat, Varjokuva
Su 14.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Väliaikainen
Ke 17.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Charles Plogman & Tommys
Pe 19.8.2011 14 €
Väriloiste, Henkka ja Kulkurit
Su 21.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Sinitaivas
Ke 24.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.8.2011 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 28.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 31.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 2.9.2011 20:00--00:30, 13 €
La Strada, Sunset
Su 4.9.2011 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 7.9.2011
Rosette & Kaija Lustila
Pe 9.9.2011 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Su 11.9.2011 17:00--21:30, 11 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 14.9.2011 14 €
In The Mood, Hurma
Pe 16.9.2011 20:00--00:30, 13 €
Voimaorkesteri & Marko Lämsä
Su 18.9.2011 17:00--21:30, 11 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 21.9.2011 13 €
Sinitaivas
Pe 23.9.2011 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu
Su 25.9.2011 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 28.9.2011 20:00--24:00, 13 €
Varjokuva
Pe 30.9.2011 20:00--00:30, 14 €
Finlanders
Su 2.10.2011 17:00--21:30, 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 5.10.2011 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 7.10.2011 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli, Hurma
Su 9.10.2011
Norolan Pojat
Ke 12.10.2011 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas
Pe 14.10.2011 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
Ke 18.4.2012 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas, avajaiset, avajaiset
Pe 20.4.2012 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 22.4.2012 17:00--21:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.4.2012 20:00--24:00, 13 €
Varjokuva
Pe 27.4.2012 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu
Su 29.4.2012 17:00--21:30, 11 €
Hurma
Ke 2.5.2012 20:00--24:00, 13 €
Tulipunaruusut
Pe 4.5.2012 20:00--00:30, 13 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Su 6.5.2012 17:00--21:30, 11 €
La Strada
Ke 9.5.2012 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 11.5.2012 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat
Su 13.5.2012 17:00--21:30, 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 16.5.2012 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli, Helminauha
Pe 18.5.2012 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 20.5.2012 17:00--21:30, 11 €
Syke
Ke 23.5.2012 20:00--24:00, 13 €
Sawotta & Pekka Hartonen
Pe 25.5.2012 20:00--00:30, 13 €
Diesel & Markku Aro
Su 27.5.2012 17:00--21:30, 11 €
Sinitaivas
Ke 30.5.2012 20:00--24:00, 13 €
Charles Plogman & Ronnies
Pe 1.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Henkka ja Kulkurit, Hurma
Su 3.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 6.6.2012 20:00--24:00, 13 €
Taikakuu
Pe 8.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Voimaorkesteri & Marko Lämsä, Foxpop & Kaisa-Mari Ruokolainen
Su 10.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Channel Four
Ke 13.6.2012 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 15.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Varjokuva, In The Mood
Su 17.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 20.6.2012 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 22.6.2012 20:00--00:30, 13 €
Karavaani & Susanna Heikki
Su 24.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 27.6.2012 20:00--24:00, 13 €
Myrskytuuli
Pe 29.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Sinitaivas
Su 1.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 4.7.2012 20:00--24:00, 13 €
Omega & Eija Kantola
Pe 6.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 8.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Juha Vartiainen
Ke 11.7.2012 20:00--24:00, 13 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 13.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Su 15.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Väliaikainen
Ke 18.7.2012 20:00--24:00, 13 €
Nelinpeli & Mikael Konttinen
Pe 20.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 22.7.2012 17:00--21:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.7.2012 20:00--24:00, 14 €
Avenue & Anniina Mattila, Kasmir & Jari Grek
Pe 27.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Pekka Mikkola
Su 29.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 1.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Varjokuva
Pe 3.8.2012 20:00--00:30, 13 €
Hovinarrit & Terhi Matikainen
Su 5.8.2012 17:00--21:30, 11 €
Väriloiste
Ke 8.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas
Pe 10.8.2012 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat, Helminauha
Su 12.8.2012 17:00--21:30, 11 €
La Strada
Ke 15.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 17.8.2012 20:00--00:30, 14 €
Finlanders
Su 19.8.2012 17:00--21:30, 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 22.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Taikakuu
Pe 24.8.2012 20:00--00:30, 13 €
Hurma
Su 26.8.2012 17:00--21:30, 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 29.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 31.8.2012 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 2.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Ke 5.9.2012 20:00--24:00, 13 €
Diesel & Markku Aro
Pe 7.9.2012 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli
Su 9.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ke 12.9.2012 20:00--24:00, 14 €
Helmenkalastajat, Henkka ja Kulkurit
Pe 14.9.2012 20:00--00:30, 14 €
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Su 16.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Norolan Pojat
Ke 19.9.2012 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Janus Hanski
Pe 21.9.2012 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 23.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Väliaikainen
Ke 26.9.2012 20:00--24:00, 13 €
Hurma
Pe 28.9.2012 20:00--00:30, 13 €
La Strada
Su 30.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Korsuorkesteri
Ke 3.10.2012 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 5.10.2012 20:00--00:30, 14 €
Varjokuva, Helminauha
Su 7.10.2012 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 10.10.2012 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.10.2012 20:00--00:30, 14 €
Sinitaivas
Su 14.10.2012 17:00--21:30, 11 €
Myrskytuuli, päättäjäiset, päättäjäiset
Ke 17.4.2013 20:00--24:00, 14 €
Helminauha, Hurma, avajaiset, avajaiset
To 18.4.2013 19:00--24:00, 12 €
Caravan, Passion & Raider, Focus & Sakke Kotilainen
Pe 19.4.2013 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat, Henkka ja Kulkurit
Su 21.4.2013 17:00--21:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 23.4.2013 19:00--24:00, 12 €
Tango del norte & Angelika Klas
Ke 24.4.2013 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
To 25.4.2013 19:00--24:00, 12 €
Aikalisä, Caravan, Balladium
Pe 26.4.2013 20:00--00:30, 14 €
Syke, levynjulkistus, levynjulkistus
Su 28.4.2013 17:00--21:30, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 1.5.2013 20:00--24:00, 14 €
La Strada
To 2.5.2013 19:00--24:00, 12 €
Aikalisä, Keijo Nurmen yhtye, Toiset
Pe 3.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Finlanders
Su 5.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, levynjulkistus, levynjulkistus
Ke 8.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 10.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Helmenkalastajat, Tanssiorkesteri Ahopelto
Su 12.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 15.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 17.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 19.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 22.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Varjokuva, In The Mood
To 23.5.2013
Varjokuva
Pe 24.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 26.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 29.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Sinitaivas
Pe 31.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 2.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Syke
Ke 5.6.2013 20:00--24:00, 14 €
La Strada
Pe 7.6.2013 20:00--00:30, 14 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Su 9.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 12.6.2013 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 14.6.2013 20:00--00:30, 14 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Su 16.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli
Ke 19.6.2013 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 21.6.2013 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 23.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Sinitaivas
Ke 26.6.2013 20:00--24:00, 14 €
Syke
Pe 28.6.2013 20:00--00:30, 14 €
Voimaorkesteri & Marko Lämsä, Jari Grek
Su 30.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 3.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Pe 5.7.2013 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 7.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Hurma, Limous & Raija Koso
Ke 10.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Onnentähti & Terhi Matikainen
Pe 12.7.2013 20:00--00:30, 14 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Ratto-band
Su 14.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ke 17.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 19.7.2013 20:00--00:30, 14 €
Nelinpeli & Mikael Konttinen
Su 21.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 24.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 26.7.2013 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 28.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Väriloiste
Ke 31.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 2.8.2013 20:00--00:30, 14 €
In The Mood
Su 4.8.2013 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 7.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Caravan & Tero Kuorikoski, Keijo Nurmen yhtye, Focus & Sakke Kotilainen
Pe 9.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 11.8.2013 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 14.8.2013 20:00--24:00, 14 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Pe 16.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Kyösti Mäkimattila, Heidi Pakarinen
Su 18.8.2013 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 21.8.2013 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 23.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
Su 25.8.2013 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 28.8.2013 20:00--24:00, 14 €
Sinitaivas
Pe 30.8.2013 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 1.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 4.9.2013 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 6.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 8.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 11.9.2013 20:00--24:00, 14 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Pe 13.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Syke
Su 15.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 18.9.2013 20:00--24:00, 14 €
FBI-beat, Keijo Nurmen yhtye
Pe 20.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 22.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ke 25.9.2013 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 27.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 29.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 2.10.2013 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 4.10.2013 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 6.10.2013 17:00--21:30, 12 €
Helmenkalastajat
Ke 9.10.2013 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 11.10.2013 20:00--00:30, 14 €
Sinitaivas
Su 13.10.2013 17:00--21:30, 12 €
Mandshuria & Milana Misic
Ti 15.10.2013 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat, Caravan & Tero Kuorikoski, päättäjäiset, päättäjäiset
Ke 16.4.2014 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri, avajaiset, avajaiset
Pe 18.4.2014 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 20.4.2014 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 23.4.2014 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 25.4.2014 20:00--00:30, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 26.4.2014 19:00--23:30, 12 €
Tango del norte & Romina Bianco
Su 27.4.2014 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 30.4.2014 20:00--24:00, 14 €
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 2.5.2014 20:00--00:30, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Su 4.5.2014 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 7.5.2014 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 9.5.2014 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
Su 11.5.2014 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 14.5.2014 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 16.5.2014 20:00--00:30, 15 €
Helmenkalastajat, Onnentähti
Su 18.5.2014 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 21.5.2014 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 23.5.2014 20:00--00:30, 14 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 25.5.2014 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 28.5.2014 20:00--24:00, 14 €
FBI-beat
Su 1.6.2014 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 4.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 6.6.2014 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 8.6.2014 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 11.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Su 15.6.2014 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 18.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 20.6.2014 20:00--00:30, 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 22.6.2014 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 25.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 27.6.2014 20:00--00:30, 14 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Su 29.6.2014 17:00--21:30, 12 €
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Ke 2.7.2014 20:00--24:00, 14 €
Rosette & Leif Lindeman
Pe 4.7.2014 20:00--00:30, 14 €
Lapponia & Jukka Lampela
Su 6.7.2014 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 9.7.2014 20:00--24:00, 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 11.7.2014 20:00--00:30, 15 €
Väliaikainen, Kasmir & Jari Grek
Su 13.7.2014 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä, Focus & Sakke Kotilainen
Ke 16.7.2014 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 18.7.2014 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 20.7.2014 17:00--21:30, 13 €
La Strada, Umberto Marcato & Miso Misic
Ke 23.7.2014 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 25.7.2014 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 27.7.2014 17:00--21:30, 12 €
Hurma
Ke 30.7.2014 20:00--24:00, 15 €
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Pe 1.8.2014 20:00--00:30, 14 €
Karavaani, Heidi Pakarinen
Su 3.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 6.8.2014 20:00--24:00, 15 €
Hovinarrit & Maria Tyyster & Teemu Roivainen
Pe 8.8.2014 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 10.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 13.8.2014 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 15.8.2014 20:00--00:30, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, Helminauha
Su 17.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 20.8.2014 20:00--24:00, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 22.8.2014 20:00--00:30, 15 €
FBI-beat, Onnenkulkurit
Su 24.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 27.8.2014 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 29.8.2014 20:00--00:30, 15 €
Kasmir & Jari Grek, Ratto-band
Su 31.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 3.9.2014 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 5.9.2014 20:00--00:30, 14 €
La Strada
La 6.9.2014 19:00--24:00, 12 €
Lari, Pekka ja Viikingit
Su 7.9.2014 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli
Ke 10.9.2014 20:00--24:00, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 12.9.2014 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 14.9.2014 17:00--21:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 17.9.2014 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 19.9.2014 20:00--00:30, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Onnentähti
Su 21.9.2014 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 24.9.2014 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 26.9.2014 20:00--00:30, 15 €
La Strada & Amadeus Lundberg & Hannu Lehtonen
Su 28.9.2014 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 1.10.2014 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 3.10.2014 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Su 5.10.2014 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 8.10.2014 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 10.10.2014 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
Su 12.10.2014 17:00--21:30, 13 €
Norolan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 15.10.2014 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat & päättäjäiset, Onnentähti, päättäjäiset
Ke 15.4.2015 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, KinoJake, avajaiset, avajaiset
Pe 17.4.2015 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Su 19.4.2015 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 22.4.2015 20:00--24:00, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 24.4.2015 20:00--00:30, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 26.4.2015 17:00--21:30, 12 €
Hurma
Ke 29.4.2015 20:00--24:00, 14 €
Rosette, Charles Plogman
Pe 1.5.2015 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 3.5.2015 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 6.5.2015 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 8.5.2015 20:00--00:30, 15 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Onnenkulkurit
Su 10.5.2015 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 13.5.2015 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 15.5.2015 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 17.5.2015 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 20.5.2015 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 22.5.2015 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 24.5.2015 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 27.5.2015 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 29.5.2015 20:00--00:30, 15 €
La Strada, Amadeus Lundberg, kakkukahvitarjoilu & 50-vuotisjuhlatanssit, kakkukahvitarjoilu
Su 31.5.2015 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 3.6.2015 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 5.6.2015 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 7.6.2015 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 10.6.2015 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Onnentähti
Pe 12.6.2015 20:00--00:30, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Su 14.6.2015 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 17.6.2015 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 19.6.2015 20:00--00:30, 15 €
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Su 21.6.2015 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 24.6.2015 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 26.6.2015 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 28.6.2015 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 1.7.2015 20:00--24:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 3.7.2015 20:00--00:30, 15 €
Energia & Tommi Soidinmäki, Kasmir & Jari Grek
Su 5.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 8.7.2015 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 10.7.2015 20:00--00:30, 14 €
In The Mood
Su 12.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 15.7.2015 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 17.7.2015 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 19.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Onnentähti
Ke 22.7.2015 20:00--24:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 24.7.2015 20:00--00:30, 14 €
Väliaikainen
Su 26.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli
Ke 29.7.2015 20:00--24:00, 15 €
La Strada, Amadeus Lundberg
Pe 31.7.2015 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Helminauha
Su 2.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Aikalisä
Ke 5.8.2015 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 7.8.2015 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 9.8.2015 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 12.8.2015 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 14.8.2015 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 16.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 19.8.2015 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 21.8.2015 20:00--00:30, 15 €
Pepito ja Pekka Saralevä, Tapani Kansa
Su 23.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.8.2015 20:00--24:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 28.8.2015 14 €
FBI-beat
Su 30.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 2.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Hovinarrit, Susanna Heikki, Aki Samuli
Pe 4.9.2015 20:00--00:30, 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Su 6.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 9.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 11.9.2015 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 13.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 16.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 18.9.2015 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 20.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 23.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 25.9.2015 20:00--00:30, 15 €
Finlanders
Su 27.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 30.9.2015 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 2.10.2015 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 4.10.2015 17:00--21:30, 12 €
Sunset, Arto Nuotio
Ke 7.10.2015 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 9.10.2015 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 11.10.2015 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 14.10.2015 20:00--24:00, 15 €
Helminauha, Onnentähti, päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 15.4.2016 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 17.4.2016 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 20.4.2016 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 22.4.2016 20:00--00:30, 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Su 24.4.2016 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 27.4.2016 20:00--24:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 29.4.2016 20:00--00:30, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas, Hehku
Su 1.5.2016 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 4.5.2016 20:00--24:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 6.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 8.5.2016 17:00--21:30, 12 €
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Ke 11.5.2016 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 13.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
La 14.5.2016 19:00--24:00, 13 €
Tango del norte, Romina Bianca
Su 15.5.2016 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 18.5.2016 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 20.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 22.5.2016 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.5.2016 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Pe 27.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 29.5.2016 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 1.6.2016 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 3.6.2016 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 5.6.2016 17:00--21:30, 12 €
Sunset & Arto Nuotio
Ke 8.6.2016 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 10.6.2016 20:00--00:30, 14 €
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Su 12.6.2016 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 15.6.2016 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 17.6.2016 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 19.6.2016 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 22.6.2016 20:00--24:00, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 24.6.2016 20:00--00:30, 14 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Su 26.6.2016 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 29.6.2016 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Omega & Eija Kantola
Su 3.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo
Ke 6.7.2016 20:00--24:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 8.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Su 10.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 13.7.2016 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Fernanda
Pe 15.7.2016 20:00--00:30, 14 €
In The Mood & Suvi Karjula
Su 17.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 20.7.2016 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 22.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Tulipunaruusut
Su 24.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Diesel & Markku Aro
Ke 27.7.2016 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 29.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Su 31.7.2016 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 3.8.2016 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 5.8.2016 20:00--00:30, 15 €
Marco Lundberg, Erika Vikman, Tangokuningas 2016
Su 7.8.2016 17:00--21:30, 12 €
Onnentähti
Ke 10.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 12.8.2016 20:00--00:30, 15 €
Energia & Tommi Soidinmäki, Tanssiorkesteri Kaiho
Su 14.8.2016 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 17.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 19.8.2016 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat
Su 21.8.2016 17:00--21:30, 12 €
Nelostie & Jaska Mäkynen & Heli Pakarinen
Ke 24.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Pe 26.8.2016 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 28.8.2016 17:00--21:30, 13 €
Finlanders
Ke 31.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 2.9.2016 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 4.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 7.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo & Tuomas Kaikkonen
Pe 9.9.2016 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 11.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 14.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 16.9.2016 20:00--00:30, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 18.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 21.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari, Marco Lundberg, Tangokuningas 2016
Pe 23.9.2016 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 25.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Avec & Leif Lindeman
Ke 28.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 30.9.2016 20:00--00:30, 15 €
Finlanders
Su 2.10.2016 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 5.10.2016 20:00--24:00, 15 €
La Strada, Fernanda
Pe 7.10.2016 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 9.10.2016 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Ke 12.10.2016 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 14.10.2016 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 16.4.2017 17:00--21:30, 12 €
Fantasia & Aki Samuli, avajaiset, avajaiset
Ke 19.4.2017 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 21.4.2017 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 23.4.2017 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.4.2017 15 €
Sinitaivas
Pe 28.4.2017 14 €
Onnentähti
Su 30.4.2017 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Ke 3.5.2017 15 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
Pe 5.5.2017 20:00--00:30, 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto, Polte
La 6.5.2017 19:00--24:00, 13 €
Tango del norte, Romina Bianco
Su 7.5.2017 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 10.5.2017 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 12.5.2017 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 14.5.2017 17:00--21:30, 12 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 17.5.2017 20:00--24:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 19.5.2017 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 21.5.2017 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 24.5.2017 15 €
Henkka ja Kulkurit, Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 26.5.2017 20:00--00:30, 14 €
Energia & Teemu Roivainen
Su 28.5.2017 17:00--21:30, 13 €
Finlanders
Ke 31.5.2017 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 2.6.2017 15 €
Seireenit & Sari Koivikko, Fernanda
Su 4.6.2017 12 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 7.6.2017 20:00--24:00, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 9.6.2017 20:00--00:30, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 11.6.2017 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 14.6.2017 20:00--24:00, 14 €
Onnentähti
Pe 16.6.2017 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Su 18.6.2017 17:00--21:30, 12 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 21.6.2017 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 23.6.2017 20:00--00:30, 14 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 25.6.2017 17:00--21:30, 12 €
Liekki & Marco Lundberg
Ke 28.6.2017 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 30.6.2017 20:00--00:30, 15 €
Lumo, Etiketti & Antti Ahopelto & Reeta Saranpää
Su 2.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Avec & Leif Lindeman
Ke 5.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Väliaikainen
Pe 7.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 9.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 12.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 14.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Su 16.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Ke 19.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Energia & Teemu Roivainen
Pe 21.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Su 23.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 28.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 30.7.2017 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 2.8.2017 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 4.8.2017 20:00--00:30, 15 €
Teijo Lindström & Aino Niemi
Su 6.8.2017 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 9.8.2017 20:00--24:00, 15 €
FBI-beat, Fernanda
Pe 11.8.2017 20:00--00:30, 15 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen, Etiketti & Antti Ahopelto
Su 13.8.2017 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 16.8.2017 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 18.8.2017 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 20.8.2017 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 23.8.2017 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 25.8.2017 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 27.8.2017 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 30.8.2017 20:00--24:00, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 1.9.2017 20:00--00:30, 14 €
Henkka ja Kulkurit
Su 3.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Aikalisä
Ke 6.9.2017 20:00--24:00, 14 €
La Strada
Pe 8.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 10.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 13.9.2017 20:00--24:00, 14 €
Energia & Teemu Roivainen
Pe 15.9.2017 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 17.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 20.9.2017 20:00--24:00, 14 €
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström
Pe 22.9.2017 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 24.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 27.9.2017 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 29.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 1.10.2017 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 4.10.2017 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 6.10.2017 20:00--00:30, 15 €
Finlanders
Su 8.10.2017 17:00--21:30, 12 €
Onnentähti
Ke 11.10.2017 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 13.10.2017 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Fernanda
Su 15.10.2017 17:00--21:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen, päättäjäiset, päättäjäiset
Su 15.4.2018 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat, avajaiset, avajaiset
Ke 18.4.2018
20:00--24:00 Taivaankaari & Heikki Koskelo, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Pe 20.4.2018
20:00--00:30 Finlanders, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: cha-cha alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 22.4.2018 17:00--21:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 25.4.2018
20:00--24:00 EXmiehet & Saija Tuupanen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Pe 27.4.2018
20:00--00:30 Tanssiorkesteri Kaiho, Polte, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: rumba-bolero alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astkainen
Su 29.4.2018 17:00--21:30, 13 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 2.5.2018
20:00--24:00 Henkka ja Kulkurit, Timanttisydän, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 3.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 4.5.2018
20:00--00:30 In The Mood & Suvi Karjula, June Band & Nina Åkerman, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: tango alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
La 5.5.2018 19:00--24:00, 13 €
Ville Hiltula trio, argentiinalainen ilta, argentiinalainen ilta
Su 6.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Tulipunaruusut
Ma 7.5.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: avoinna, 1t/8e, 2t/15e, 4t/25e, Kati Koivisto
Ti 8.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 9.5.2018
20:00--24:00 Fantasia & Aki Samuli, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: bugg alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Pe 11.5.2018
20:00--00:30 Helminauha, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: samba, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Su 13.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ma 14.5.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: salsa kaikki tasot, 9 €/h, 30 € koko ilta, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Ti 15.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 16.5.2018
20:00--24:00 Lumo & Reeta Saranpää, Fernanda, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 17.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 18.5.2018
20:00--00:30 Sinitaivas, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: bugg jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 20.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ti 22.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 23.5.2018
20:00--24:00 Finlanders, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: cha-cha jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 24.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 25.5.2018
20:00--00:30 KinoJake, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku, sisältyy pääsylippuun, Kati Koivisto
Su 27.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 29.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 30.5.2018
20:00--24:00 Pekkaniskan Pojat, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: kävelyhumppa, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 31.5.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 1.6.2018
20:00--00:30 Taiga & Jarkko Honkanen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: suomisalsa, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 3.6.2018 17:00--21:30, 13 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Ma 4.6.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: avoinna, 1t/8e, 2t/15e, 4t/25e, Kati Koivisto
Ti 5.6.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: parisalsa alkeet, jatko 1 ja 2, 3h 32€, kanta-asiakashinta 3h 30€, Carlos Correa, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 6.6.2018
20:00--24:00 Energia & Teemu Roivainen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: tango jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 7.6.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1,2,3, 3h 32€ ja kanta-asiakashinta 3h 30€, Maija Astikainen, Livemusa Onnenkerjäläiset, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 8.6.2018
20:00--00:30 Onnenkerjäläiset, Komiat, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: salsa, sisältyy pääsylippuun, Carlos & Maija Astikainen
Su 10.6.2018 17:00--21:30, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 12.6.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: kävelyhumppa alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 13.6.2018
20:00--24:00 Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: rumba-bolero jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 14.6.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 15.6.2018
20:00--00:30 Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: foksi, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Su 17.6.2018 17:00--21:30, 13 €
Amore & Leif Lindeman
Ke 20.6.2018
20:00--24:00 Taikakuu, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: valssi, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Pe 22.6.2018 20:00--00:30, 15 €
FBI-beat
Su 24.6.2018 17:00--21:30, 13 €
Helminauha
Ti 26.6.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: suomisalsa alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 27.6.2018
20:00--24:00 Fantasia & Aki Samuli, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: jenkka, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
To 28.6.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: foksit jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 29.6.2018 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 1.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Helmi-orkesteri
Ke 4.7.2018
20:00--24:00 In The Mood & Suvi Karjula, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: blues, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Pe 6.7.2018 20:00--00:30, 15 €
June Band & Nina Åkerman
Su 8.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä
Ti 10.7.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tango alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 11.7.2018
20:00--24:00 Tulipunaruusut, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 12.7.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 13.7.2018 20:00--00:30, 15 €
Onnentähti
Su 15.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ti 17.7.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 18.7.2018
20:00--24:00 Kiintotähti & Teuvo Oinas, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: masurkka, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Pe 20.7.2018 20:00--00:30, 15 €
Jackpot & Marko Maunuksela
Su 22.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Sunset & Arto Nuotio
Ti 24.7.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: foksi alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 25.7.2018
20:00--24:00 Väliaikainen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: cha-cha alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 26.7.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 27.7.2018 20:00--00:30, 15 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 29.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ti 31.7.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: jive alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 1.8.2018
20:00--24:00 Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Helminauha, Tanssin Taika & Harri Nuutinen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 2.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi, slowfoksi, tango jatko 1,2,3, 3h 32€ kanta-asiakkaat 3h 30€, Maija Astikainen, SuomiLove-ilta, Livemusiikki, Helminauha, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 3.8.2018 20:00--00:30, 16 €
Hurma
Su 5.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Energia & Teemu Roivainen
Ma 6.8.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: bugg alkeet-jatko, 9 € tunti, 30 € koko ilta, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Ti 7.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: kävelyhumppa alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 8.8.2018
20:00--24:00 Taiga & Jarkko Honkanen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: vanha tango, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 9.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: vanha tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Mervi Evelä ja Tomi Tuomi, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 10.8.2018 20:00--00:30, 15 €
Lumo & Reeta Saranpää, Komiat
Su 12.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Finlanders
Ma 13.8.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: tango, salsa jatko, 1t/8e, 2t/15e, 4t/25e, Kati Koivisto
Ti 14.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 15.8.2018
20:00--24:00 Patajätkä, Lemmenlautta, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: cha-cha jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 16.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 17.8.2018
20:00--00:30 Henkka ja Kulkurit, Etiketti & Antti Ahopelto, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 19.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ti 21.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: polkka, masurkka alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 22.8.2018
20:00--24:00 Rosso & Tarja Lunnas, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: bugg jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 23.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: tangovalssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Mervi Evelä ja Tomi Tuomi, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 24.8.2018
20:00--00:30 Jarno Kokko, Saana Sassali, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 26.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Channel Four
Ti 28.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: blues alkeet, jatko 1 ja 2, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 29.8.2018
20:00--24:00 Taivaankaari & Heikki Koskelo, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: kävelyhumppa, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
To 30.8.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€ ja 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 31.8.2018
20:00--00:30 Helminauha, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: swing-polkka, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 2.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Väliaikainen
Ke 5.9.2018
20:00--24:00 Energia & Teemu Roivainen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: polkka, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Pe 7.9.2018
20:00--00:30 Tanssiorkesteri Helmi, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: salsa, sisältyy pääsylippuun, Carlos & Maija Astikainen
Su 9.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 12.9.2018
20:00--24:00 Finlanders, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: rumba-bolero alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Pe 14.9.2018
20:00--00:30 Polte, Weranta, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: bachata, sisältyy pääsylippuun, Carlos & Maija Astikainen
Su 16.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 19.9.2018
20:00--24:00 Hurma, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: argentiinalainen tango alkeet, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Pe 21.9.2018
20:00--00:30 Fantasia & Aki Samuli, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: rumba-bolero jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 23.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä
Ke 26.9.2018
20:00--24:00 Sinitaivas, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: argentiinalainen tango jatko, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Pe 28.9.2018
20:00--00:30 Taiga & Jarkko Honkanen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku alkeet, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 30.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Onnentähti, Nina Åkerman
Ke 3.10.2018
20:00--24:00 EXmiehet & Saija Tuupanen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: jive alkeet, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
Pe 5.10.2018
20:00--00:30 KinoJake, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: jive jatko, sisältyy pääsylippuun, Jorma Tulonen
La 6.10.2018 19:00--24:00, 14 €
Pirttilahti Tango Experience
Su 7.10.2018 17:00--21:30, 13 €
Helmi-orkesteri
Ke 10.10.2018
20:00--24:00 Pekkaniskan Pojat, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: bugg jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Pe 12.10.2018
20:00--00:30 Finlanders, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku jatko, sisältyy pääsylippuun, Maija Astikainen
Su 14.10.2018 17:00--21:30, 13 €
Lumo & Reeta Saranpää, Weranta, päättäjäiset, päättäjäiset
Ke 17.4.2019
20:00--24:00 Sinitaivas, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku alkeet, Maija Astikainen
Pe 19.4.2019
20:00--00:30 Taivaankaari & Heikki Koskelo, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: cha-cha alkeet, Maija Astikainen
Su 21.4.2019 17:00--21:30, 13 €
Jarno Kokko
Ke 24.4.2019
20:00--24:00 Finlanders, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi alkeet, Maija Astikainen
Pe 26.4.2019
20:00--00:30 Pekkaniskan Pojat, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: rumba-bolero alkeet, Maija Astikainen
Su 28.4.2019 17:00--21:30, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 1.5.2019
20:00--24:00 Taiga & Jarkko Honkanen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: samba, Jorma Tulonen
To 2.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku, hidas valssi jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 3.5.2019
20:00--00:30 ManTra & Nina Åkerman, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku jatko, Maija Astikainen
Su 5.5.2019 17:00--21:30, 13 €
Helminauha
Ti 7.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: foksi, fusku perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 8.5.2019
20:00--24:00 Komiat, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: cha-cha jatko, Maija Astikainen
To 9.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi, cha-cha jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 10.5.2019
20:00--00:30 Onnenkerjäläiset, Sävel & Jyrki Nurminen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: foksi, Jorma Tulonen
La 11.5.2019 19:00--24:00, 14 €
Pirttilahti Tango Experience & Dj Kirsi Uskali
Su 12.5.2019 17:00--21:30, 13 €
Tulipunaruusut
Ma 13.5.2019
18:00--22:00 tanssikurssi: rumba-bolero alkeista jatkotasolle, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Ti 14.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku, rumba-bolero perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 15.5.2019
Love & Aki Samuli, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: rumba-bolero jatko, Maija Astikainen
To 16.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: lattareiden teema-ilta, cha-cha, rumba-bolero ja, suomisalsa jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 17.5.2019
20:00--00:30 Etiketti & Antti Ahopelto, Nouseva kuu, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: jenkka, Jorma Tulonen
Su 19.5.2019 17:00--21:30, 13 €
Energia & Teemu Roivainen
Ti 21.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi, bugg persutaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 22.5.2019
20:00--24:00 Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi jatko, Maija Astikainen
To 23.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: tangovalssi teema-ilta jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Mervi Evelä ja Tomi Tuomi, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 24.5.2019
20:00--00:30 Lumo & Reeta Saranpää, Weranta, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: parisalsa, Carlos Correa
Su 26.5.2019 17:00--21:30, 14 €
Finlanders
Ti 28.5.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero, suomisalsa perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 29.5.2019
20:00--24:00 Taikakuu, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku, Kati Koivisto
Pe 31.5.2019
20:00--00:30 Hurma, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: tango alkeet, Maija Astikainen
Su 2.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Amore & Leif Lindeman
Ma 3.6.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku jatko, 1t=8e, 2t=15e, 4t=25e, Kati Koivisto
20:00--22:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko, Kati Koivisto
Ti 4.6.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: parisalsa perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Carlos Correa, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 5.6.2019
20:00--24:00 EXmiehet & Saija Tuupanen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: bugg alkeet, Maija Astikainen
To 6.6.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg, foksi jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 7.6.2019
20:00--00:30 Väliaikainen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku alkeet, Maija Astikainen
Su 9.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Helmi-orkesteri
Ti 11.6.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg, tango perustaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 12.6.2019
20:00--24:00 Sinitaivas, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: blues, Jorma Tulonen
To 13.6.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: hidas valssi jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Ari Vaskelainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 14.6.2019
20:00--00:30 Komiat, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: valssi, Jorma Tulonen
Su 16.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ti 18.6.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: blues, cha-cha perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 19.6.2019
20:00--24:00 Patajätkä, Onnenkerjäläiset, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: bugg jatko, Maija Astikainen
Pe 21.6.2019 20:00--00:30, 15 €
Tenho & Jarno Kokko
Su 23.6.2019 17:00--21:30, 13 €
ManTra & Nina Åkerman
Ti 25.6.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha, blues perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 26.6.2019
20:00--24:00 Sävel & Jyrki Nurminen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: tango jatko, Maija Astikainen
Pe 28.6.2019 20:00--00:30, 15 €
Kari Hirvonen & Onnentähti
Su 30.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Channel Four
Ma 1.7.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: tango jatko, 1t=8e, 2t=15e, 4t=25e, Kati Koivisto
20:00--22:00 tanssikurssi: liikkuva bugg jatko, Kati Koivisto
Ti 2.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: bugg, hidas valssi perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 3.7.2019
20:00--24:00 Tanssin Taika & Harri Nuutinen, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku jatko, Maija Astikainen
To 4.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: tango, bugg jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 5.7.2019 20:00--00:30, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula
Su 7.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Ti 9.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: jenkka, polkka, masurkka perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 10.7.2019
20:00--24:00 Diesel & Markku Aro, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: suomisalsa, Maija Astikainen
To 11.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: kädenalitanssi teemailta, fusku, bugg, jive jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 12.7.2019 20:00--00:30, 15 €
Helminauha
Su 14.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Quattro & Kalle Jussila
Ti 16.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: suomisalsa, tango perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 17.7.2019
20:00--24:00 Karavaani & Heidi Pakarinen, 15 €
19:00--19:50 tanssikurssi: masurkka, Jorma Tulonen
Pe 19.7.2019 20:00--00:30, 15 €
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
Su 21.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Neitoset
Ti 23.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: rumba-bolero, fusku perustaso ja keskitaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 24.7.2019
20:00--24:00 Komiat, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: swing-polkka, Maija Astikainen
To 25.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: swingiä, swengiä fuskuu jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 26.7.2019 20:00--00:30, 16 €
Love & Aki Samuli
Su 28.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä
Ti 30.7.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: cha-cha, blues perustaso ja jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 31.7.2019
20:00--24:00 Kiintotähti & Teuvo Oinas, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: cha-cha alkeet, Maija Astikainen
To 1.8.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: vanha tango jatkotaso, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€, 3h 22€, Mervi Evelä ja Tomi Tuomi, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky