Merikievari, Tuorila, Merikarvia

La 13.9.2003
Mantsuria, karaoke
La 20.9.2003
Teuvo Oinas
La 27.9.2003
Marita Taavitsainen
La 4.10.2003
Oiva Sorsa Experience, Essi Leppäkoski
La 11.10.2003
Huikon veljekset
La 18.10.2003
Korsuorkesteri, Fox-Team & Liisa Tuhkanen
La 25.10.2003
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 1.11.2003
Omega & Eija Kantola
La 8.11.2003
FinnNostalgia
La 15.11.2003
Huikon veljekset, Elysee & Erkki Räsänen
La 22.11.2003
Charlies, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 29.11.2003
Fantasia & Arto Nuotio
La 6.12.2003
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 13.12.2003
Kari Vepsä & Onnenmaa, V.I.P., Hannu Mahlamäki ja Sunset
La 20.12.2003
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen
To 25.12.2003
Mantsuria
Pe 26.12.2003
Syke, Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 27.12.2003
Elysee & Erkki Räsänen, Fox-Team & Liisa Tuhkanen
Ke 31.12.2003
Mistral & Anne Mattila, Suomi-yhtye
La 3.1.2004
Jaguar & Mikko Kilkkinen
La 10.1.2004
Oo la laa & Kristiina Mäki
La 17.1.2004
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 24.1.2004
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo, Risto Nevala
La 31.1.2004
Elysee & Erkki Räsänen
La 7.2.2004
Norolan Pojat
Pe 13.2.2004
Mantsuria
La 14.2.2004
Channel Four, Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
La 21.2.2004
Suomi-yhtye, Swingers
La 28.2.2004
Juha Vartiainen
La 6.3.2004
Norolan Pojat, Syke
La 13.3.2004
Anneli Mattila & V.I.P., Huikon veljekset
La 20.3.2004
Voimaorkesteri
La 27.3.2004
Fernet & Tomi Markkola
La 3.4.2004
Ässät, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 10.4.2004
Köpi Koski ja Projekti, Väriloiste, Essi Leppäkoski
Su 11.4.2004
Anniina Mattila
La 17.4.2004
Tiina Räsänen, Petri Hervanto
La 24.4.2004
Yölintu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 30.4.2004
Mistral & Anne Mattila, Teuvo Oinas
La 8.5.2004
Kari Hirvonen & Lumipallo
La 15.5.2004
Fortuna & Arja Koriseva
Ke 19.5.2004
Omega & Eija Kantola
La 22.5.2004
Oo la laa & Kristiina Mäki
To 27.5.2004
Unelmavävyt, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
La 29.5.2004
FBI-beat, Mantsuria
La 5.6.2004
Ässät
La 12.6.2004
Anneli Mattila & V.I.P.
La 19.6.2004
Hannu Mahlamäki ja Sunset
To 24.6.2004
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 25.6.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
La 26.6.2004
Semites, Laura Hihnala
Pe 2.7.2004
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 3.7.2004
Anneli Mattila & V.I.P., Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 10.7.2004
Oo la laa & Kristiina Mäki
La 17.7.2004
Mantsuria, Raimo Piipponen
La 24.7.2004
Oo la laa & Kristiina Mäki
La 31.7.2004
Ässät, Öiset kitarat
La 7.8.2004
Anniina Mattila
La 14.8.2004
Anneli Mattila & V.I.P.
La 21.8.2004
Kari Piironen
La 4.9.2004
Risto Nevala
La 18.9.2004
Ässät, Taivalkunta Beat, Koivu & Marita Taavitsainen
La 25.9.2004
Korsuorkesteri, Väriloiste
La 9.10.2004
Iltatähti ja A Hautaniemi, Teuvo Oinas
La 23.10.2004
Öiset kitarat, Kaija Pohjola
La 30.10.2004
Juhamatti & Paletti
La 6.11.2004
FBI-beat
La 13.11.2004
Bueno 2 & Ismo Lehtola
La 20.11.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 27.11.2004
Fernet & Tomi Markkola
La 4.12.2004
Avenue & Anniina Mattila, Hacienda
Su 5.12.2004
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 18.12.2004
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 25.12.2004
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 31.12.2004
Anneli Mattila & V.I.P., Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.1.2005
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
La 8.1.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 15.1.2005
FBI-beat, Kari Piironen
La 22.1.2005
Köpi Koski ja Projekti
La 29.1.2005
Juhamatti & Paletti
La 5.2.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 12.2.2005
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 18.2.2005
Pohojanmaan Pelimiehet
La 19.2.2005
Noiser
La 26.2.2005
Köpi Koski ja Projekti, Charlies
La 5.3.2005
Fernet & Tomi Markkola, Pohojanmaan Pelimiehet
La 12.3.2005
Fantasia & Arto Nuotio, Humidor & Erkki Räsänen, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
La 19.3.2005
Köpi Koski ja Projekti, Hannu Mahlamäki ja Sunset, Annika Eklund
La 26.3.2005
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
Su 27.3.2005
Pohojanmaan Pelimiehet, Mikko Kilkkinen
La 9.4.2005
Ässät
Pe 15.4.2005
Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
La 16.4.2005
Kari Hirvonen & Amarillo 2
La 23.4.2005
Omega & Eija Kantola
La 30.4.2005
Saija Tuupanen & Tornados, Pohojanmaan Pelimiehet
La 7.5.2005
Risto Nevala
La 14.5.2005
Korsuorkesteri
La 21.5.2005
Presto, Oo la laa & Kristiina Mäki
La 28.5.2005
Fantasia & Arto Nuotio
La 4.6.2005
Korsuorkesteri
Pe 10.6.2005
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
La 11.6.2005
Köpi Koski ja Projekti
La 18.6.2005
Köpi Koski ja Projekti
To 23.6.2005
Yölintu
Pe 24.6.2005
Pohojanmaan Pelimiehet
La 25.6.2005
Kari Hirvonen & Amarillo 2, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 1.7.2005
Pohojanmaan Pelimiehet
La 2.7.2005
Channel Four
La 9.7.2005
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 16.7.2005
Ässät
La 23.7.2005
Soundset, Erkki Räsänen
Pe 29.7.2005
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 5.8.2005
Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.8.2005
Arto Nuotio
La 20.8.2005
Fantasia & Kati Fors
La 27.8.2005
Seinäruusut
La 3.9.2005
Lumipallo & Saska Helmikallio
La 10.9.2005
Noiser & Kari Piironen
La 17.9.2005
Saija Tuupanen & Tornados
La 24.9.2005
Safir & Mira Kunnasluoto
La 1.10.2005
Finlanders, Pohojanmaan Pelimiehet
La 8.10.2005
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 15.10.2005
Rosso & Tarja Lunnas
La 22.10.2005
Unelmavävyt
La 29.10.2005
Korsuorkesteri
Pe 4.11.2005
Pohojanmaan Pelimiehet
La 5.11.2005
Mistral & Anne Mattila
La 12.11.2005
Saija Tuupanen & Tornados
La 19.11.2005
Charles Plogman & Tommys, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 25.11.2005
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 26.11.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen, Avenue & Anniina Mattila
Pe 2.12.2005
Rosso & Tarja Lunnas
La 3.12.2005
Pohojanmaan Pelimiehet
Ma 5.12.2005
Anneli Mattila & V.I.P.
La 10.12.2005
FBI-beat
La 17.12.2005
Fernet & Tomi Markkola, Mistral
Su 25.12.2005
Iltatähti ja A Hautaniemi
La 31.12.2005
Lumipallo & Saska Helmikallio, Avenue & Anniina Mattila
Pe 6.1.2006
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 7.1.2006
Charles Plogman & Tommys
La 14.1.2006
Pekkaniskan Pojat
La 21.1.2006
Jani ja Jetsetters
La 28.1.2006
Yölintu
La 4.2.2006
Finlanders
La 11.2.2006
Rosso & Tarja Lunnas, Unelmavävyt
Pe 17.2.2006
Pohojanmaan Pelimiehet
La 18.2.2006
Kari Piironen
La 25.2.2006
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 4.3.2006
Unelmavävyt
La 18.3.2006
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.4.2006
Ässät, Hannu Mahlamäki ja Sunset
La 8.4.2006
Anneli Mattila & V.I.P.
La 15.4.2006
Souvarit, Väriloiste
Su 16.4.2006
Varjokuva, Huikon veljekset
La 29.4.2006
Pohojanmaan Pelimiehet
Su 30.4.2006
Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.5.2006
Jarmos-yhtye
La 13.5.2006
Lumipallo & Saska Helmikallio, Kari Piironen
La 20.5.2006
Casino & Annika Eklund
La 27.5.2006
Korsuorkesteri
La 3.6.2006
Ässät
La 10.6.2006
Fantasia, Arto Nuotio
To 22.6.2006
Charles Plogman & Tommys, Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 23.6.2006
Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
La 24.6.2006
Pohojanmaan Pelimiehet, Anne Mattila
Ke 28.6.2006
Korsuorkesteri
La 1.7.2006
Ässät
Pe 7.7.2006
Pohojanmaan Pelimiehet
La 8.7.2006
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 14.7.2006
Korsuorkesteri
La 15.7.2006
Kari Hirvonen, Pohojanmaan Pelimiehet
La 22.7.2006
Annika Eklund
La 29.7.2006
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 4.8.2006
Pohojanmaan Pelimiehet
La 5.8.2006
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 11.8.2006
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 12.8.2006
Saska Helmikallio
La 19.8.2006
V.I.P.
La 26.8.2006
Anniina Mattila
Pe 1.9.2006
Finlanders, Pohojanmaan Pelimiehet
La 2.9.2006
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 9.9.2006
Fantasia & Elina Vettenranta
La 16.9.2006
Ässät
La 23.9.2006
Lumipallo & Marko Lämsä
La 30.9.2006
Charles Plogman & Tommys
La 7.10.2006
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 14.10.2006
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 28.10.2006
Omega & Eija Kantola
La 4.11.2006
Ässät
La 11.11.2006
Jani ja Jetsetters
Pe 24.11.2006
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 25.11.2006
Elixir & Heikki Kotila, Kari Piironen
La 9.12.2006
Yölintu
La 16.12.2006
Anneli Mattila & V.I.P., Anniina Mattila
Ma 25.12.2006
Iltatähti ja A Hautaniemi, Kari Piironen
La 30.12.2006
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
Su 31.12.2006
Lumipallo & Marko Lämsä, Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.1.2007
Korsuorkesteri
La 13.1.2007
Teuvo Oinas
La 20.1.2007
Kari Piironen
La 27.1.2007
Finlanders
La 3.2.2007
Souvarit
La 10.2.2007
Mistral & Anne Mattila
La 17.2.2007
Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka
La 24.2.2007
Korsuorkesteri
La 3.3.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 10.3.2007
Elixir, Kari Piironen
La 17.3.2007
Avenue & Anniina Mattila, Jani ja Jetsetters
La 24.3.2007
Tapani Kansa
La 31.3.2007
Varjokuva
La 7.4.2007
Lumipallo
Su 8.4.2007
Anneli Mattila & V.I.P., Pohojanmaan Pelimiehet
La 14.4.2007
Diesel & Markku Aro
La 21.4.2007
Yötaivas
La 28.4.2007
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
Ma 30.4.2007
Charles Plogman & Tommys, Pohojanmaan Pelimiehet
La 5.5.2007
Channel Four
La 12.5.2007
Voimaorkesteri
Pe 18.5.2007
Pohojanmaan Pelimiehet
La 26.5.2007
Lumipallo
La 2.6.2007
Ässät
La 9.6.2007
Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka
Pe 15.6.2007
Pohojanmaan Pelimiehet
To 21.6.2007
Charles Plogman & Tommys, Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 22.6.2007
Pohojanmaan Pelimiehet
La 23.6.2007
Mistral & Anne Mattila, Pohojanmaan Pelimiehet
Su 24.6.2007
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 29.6.2007
Anneli Mattila, Pohojanmaan Pelimiehet
La 30.6.2007
Diesel & Markku Aro
Ke 4.7.2007
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 6.7.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 7.7.2007
Boogie
Ke 11.7.2007
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 13.7.2007
Avenue & Anniina Mattila, Mistral & Anne Mattila
La 14.7.2007
Lumipallo
Ke 18.7.2007
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 20.7.2007
Fantasia, Jenna Bågeberg
La 21.7.2007
Timangi
Pe 27.7.2007
Rainer Friman
La 28.7.2007
Jani ja Jetsetters
Pe 3.8.2007
Fernet & Tomi Markkola
La 4.8.2007
Safir, Mira Kunnasluoto
Pe 10.8.2007
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 11.8.2007
Freesia & Elina Vettenranta
Pe 17.8.2007
Charles Plogman
La 25.8.2007
Channel Four
La 8.9.2007
Lumipallo
La 15.9.2007
Kari Piironen
La 22.9.2007
Ässät
La 29.9.2007
Souvarit
La 13.10.2007
Lumipallo, Jani ja Jetsetters
La 20.10.2007
Diesel & Markku Aro
La 27.10.2007
Fantasia & Jenna Bågeberg
La 3.11.2007
Korsuorkesteri
La 10.11.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 24.11.2007
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.12.2007
Yölintu
La 15.12.2007
Charles Plogman & Tommys, Fernet & Tomi Markkola, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 30.12.2007
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
Ma 31.12.2007
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 12.1.2008
Napoli & Mira Kunnasluoto
La 19.1.2008
Ässät
La 26.1.2008
NeljänSuora
La 2.2.2008
Anneli Mattila & V.I.P., Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
La 9.2.2008
Mistral & Anne Mattila
Pe 15.2.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 16.2.2008
Sami Keskitalo & Pohjoisen juna
La 23.2.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.3.2008
Kari Piironen
La 8.3.2008
Channel Four, Ässät
La 15.3.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 22.3.2008
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 29.3.2008
Isto Hiltunen
La 5.4.2008
Yölintu
La 12.4.2008
Resiina & Juha Metsäperä, Neljäs mies & Hannu Palo
La 19.4.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg, Pohojanmaan Pelimiehet, Kari Piironen
La 10.5.2008
Fernet & Tomi Markkola
La 17.5.2008
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 23.5.2008
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 24.5.2008
Charles Plogman & Tommys, Pohojanmaan Pelimiehet
La 31.5.2008
Marita Taavitsainen
To 19.6.2008
Charles Plogman & Tommys, Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 20.6.2008
Souvarit, Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
La 21.6.2008
Avec & Saska Helmikallio, Pohojanmaan Pelimiehet, Jani ja Jetsetters
Pe 27.6.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 28.6.2008
Timangi
Pe 4.7.2008
Ässät
La 5.7.2008
Syke
Pe 11.7.2008
Korsuorkesteri
La 19.7.2008
Magia 1 & Mikael Konttinen
La 26.7.2008
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 2.8.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 9.8.2008
Rainer Bollström
La 16.8.2008
Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 22.8.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 23.8.2008
Ässät
La 30.8.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.9.2008
Avec & Saska Helmikallio
La 13.9.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
La 20.9.2008
Caminito & Kari Piironen, Pohojanmaan Pelimiehet
La 27.9.2008
Wähäkosket, Pohojanmaan Pelimiehet
La 4.10.2008
Korsuorkesteri
Pe 10.10.2008
Charles Plogman & Tommys
La 25.10.2008
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 31.10.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.11.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 8.11.2008
Ässät
La 22.11.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 29.11.2008
Ässät, Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.12.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 20.12.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
To 25.12.2008
Janne Ahosen yhtye, Kari Piironen
La 27.12.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
Ke 31.12.2008
Pohojanmaan Pelimiehet
La 3.1.2009
Charles Plogman & Tommys
La 10.1.2009
Väriloiste
La 17.1.2009
Yötaivas
La 24.1.2009
Pohojanmaan Pelimiehet
La 31.1.2009
Souvarit, Caminito & Kari Piironen, Pohojanmaan Pelimiehet
La 7.2.2009
Avec
Pe 13.2.2009
Pohojanmaan Pelimiehet
La 14.2.2009
Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
La 21.2.2009
Caminito & Kari Piironen
La 14.3.2009
Ässät, Caminito
La 21.3.2009
Savannah
To 9.4.2009
Charles Plogman & Tommys
Pe 10.4.2009
Wähäkosket
La 11.4.2009
Ässät
Su 12.4.2009
Yötaivas
To 30.4.2009
Yötaivas
La 2.5.2009
Souvarit, Finlanders
La 9.5.2009
Kari Hirvonen
La 23.5.2009
Pohojanmaan Pelimiehet
La 30.5.2009
Tosimiehet
La 6.6.2009
Ässät
La 13.6.2009
Wähäkosket
To 18.6.2009
Pekkaniskan Pojat, Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 19.6.2009
Boogie, Pohojanmaan Pelimiehet
La 20.6.2009
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 26.6.2009
Charles Plogman & Tommys
La 27.6.2009
Wähäkosket
La 4.7.2009
Ässät
Pe 10.7.2009
Wähäkosket, Pohojanmaan Pelimiehet
La 11.7.2009
Saija Tuupanen & Tornados, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 24.7.2009
Kari Hirvonen, Kapris
La 25.7.2009
Juhamatti, Timangi
Pe 31.7.2009
Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.8.2009
Ässät, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 7.8.2009
Pohojanmaan Pelimiehet
La 8.8.2009
Pohojanmaan Pelimiehet, Kaija Pohjola
La 15.8.2009
Wähäkosket, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 21.8.2009
Soundset
La 22.8.2009
Ilta & Janne Tulkki
Pe 28.8.2009
NeljänSuora
La 29.8.2009
Kari Hirvonen, Fantasia & Amadeus Lundberg
La 5.9.2009
Ässät
La 12.9.2009
Oja-Lipasti band & Marko Maunuksela
La 19.9.2009
Caminito & Kari Piironen
Pe 25.9.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg, Pohojanmaan Pelimiehet
La 26.9.2009
Wähäkosket, Kaija Lustila
La 3.10.2009
Charles Plogman & Tommys, Pohojanmaan Pelimiehet
La 10.10.2009
Kaija Pohjola
Pe 16.10.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg, Pohojanmaan Pelimiehet
La 24.10.2009
NeljänSuora, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 30.10.2009
Nelinpeli, Pohojanmaan Pelimiehet, Kaija Lustila
La 31.10.2009
Kari Piironen
La 7.11.2009
Jarmos-yhtye
La 21.11.2009
Korsuorkesteri
Pe 27.11.2009
Finlanders, Pohojanmaan Pelimiehet
La 28.11.2009
Channel Four
Pe 25.12.2009
Caminito & Kari Piironen
To 31.12.2009
Pohojanmaan Pelimiehet
La 2.1.2010
Wähäkosket
La 16.1.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 23.1.2010
Korsuorkesteri
Pe 5.2.2010
Souvarit
La 6.2.2010
Wähäkosket
La 13.2.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 20.2.2010
Avenue & Anniina Mattila
La 27.2.2010
Fantasia & Amadeus Lundberg
La 13.3.2010
Pohojanmaan Pelimiehet, Kaija Pohjola
La 20.3.2010
Taiga & Jarkko Honkanen
La 27.3.2010
Wähäkosket
To 1.4.2010
Charles Plogman & Tommys
La 3.4.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 24.4.2010
Rosalie duo, Amadeus Lundberg
Pe 30.4.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.5.2010
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
Ke 12.5.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 15.5.2010
Taiga & Jarkko Honkanen
La 29.5.2010
Wähäkosket
Pe 4.6.2010
Antti Tammilehdon yhtye
To 24.6.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 25.6.2010
Souvarit, Charles Plogman & Tommys, Pohojanmaan Pelimiehet
La 26.6.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 3.7.2010
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 7.7.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 10.7.2010
Wähäkosket
La 17.7.2010
Channel Four
La 24.7.2010
Kari Piironen
Pe 30.7.2010
Charles Plogman & Tommys
Pe 6.8.2010
Souvarit
La 7.8.2010
Wähäkosket
Pe 13.8.2010
Fantasia & Marko Maunuksela
To 19.8.2010
Finlanders
La 28.8.2010
Ässät
La 4.9.2010
Rosalie
La 18.9.2010
Kari Piironen
La 25.9.2010
Souvarit
La 9.10.2010
Wähäkosket
La 16.10.2010
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 23.10.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
La 30.10.2010
Channel Four, Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 5.11.2010
Myrskytuuli
La 6.11.2010
Saija Tuupanen & Tornados
Pe 12.11.2010
Pekkaniskan Pojat
La 13.11.2010
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 26.11.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
Su 5.12.2010
Taikakuu
La 18.12.2010
Charles Plogman & Tommys
La 25.12.2010
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 31.12.2010
Tornados, Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.1.2011
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 8.1.2011
Antti Tammilehdon yhtye
La 15.1.2011
Rosalie
La 22.1.2011
Kari Piironen
La 5.2.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 12.2.2011
Souvarit
La 12.3.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 26.3.2011
Kari Piironen
La 2.4.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 9.4.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 29.4.2011
Souvarit
La 30.4.2011
Onnenkulkurit
La 7.5.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 14.5.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 21.5.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 28.5.2011
Marianne Kantola
Ke 1.6.2011
Charles Plogman & Tommys
La 4.6.2011
Kari Piironen
Pe 10.6.2011
Marianne Kantola
La 18.6.2011
Charlies
To 23.6.2011
Souvarit, Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 24.6.2011
Pohojanmaan Pelimiehet, Matti Nykänen
La 25.6.2011
Pohojanmaan Pelimiehet, Tähtikavaljeerit & Anne Rantala
Pe 8.7.2011
Marianne Kantola
Pe 15.7.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 16.7.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 20.7.2011
Charles Plogman & Tommys
Pe 22.7.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 23.7.2011
Boogie, Pohojanmaan Pelimiehet
La 30.7.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.8.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 13.8.2011
Jari Grek
La 27.8.2011
Kuutamo, Heikki Koskelo
La 3.9.2011
Anne Rantala
La 10.9.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
La 17.9.2011
Norolan Pojat
La 24.9.2011
Antero ja Valamo
La 8.10.2011
Risto Nevala
La 22.10.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
Pe 4.11.2011
Pohojanmaan Pelimiehet, Marianne Kantola
La 5.11.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 19.11.2011
Sunset, Arto Nuotio
La 26.11.2011
Anneli Mattila & V.I.P.
La 3.12.2011
Rosette & Kaija Lustila
Ma 5.12.2011
Marianne Kantola
La 10.12.2011
Charles Plogman & Ronnies
La 17.12.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
Su 25.12.2011
Pohojanmaan Pelimiehet
La 31.12.2011
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 21.1.2012
Pohojanmaan Pelimiehet
La 4.2.2012
Kari Piironen
La 11.2.2012
Pohojanmaan Pelimiehet
La 3.3.2012
Kaija Lustila
To 5.4.2012
Yölintu, Pohojanmaan Pelimiehet
La 7.4.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Su 8.4.2012
Pohojanmaan Pelimiehet
La 14.4.2012
Rosalie
La 21.4.2012
Fernet & Tomi Markkola
La 28.4.2012
Su 29.4.2012
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 5.5.2012
Rosette & Kaija Lustila
La 12.5.2012
Tulipunaruusut
To 17.5.2012
Finlanders
La 19.5.2012
Suvi Karjula
La 26.5.2012
Jackpot, Jukka Hallikainen
La 9.6.2012
Sunset, Arto Nuotio
La 16.6.2012
Juhamatti, Timangi
To 21.6.2012 20 €
Souvarit, Charles Plogman & Ronnies, Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 22.6.2012 25 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Pohojanmaan Pelimiehet, Danny
La 23.6.2012 20 €
Horizone & Matti ja Teppo, Pohojanmaan Pelimiehet
Ti 26.6.2012 15 €
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 30.6.2012 15 €
Pepito ja Pekka Saralevä, Tapani Kansa
Ti 3.7.2012 13 €
In The Mood, Jade's band, naistentanssit, naistentanssit
Pe 6.7.2012 13 €
La 7.7.2012 15 €
Rosalie, Lemmenklaani
Ke 11.7.2012
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet, naistentanssit, naistentanssit
La 14.7.2012
Myrskytuuli
Ti 17.7.2012
Diesel & Markku Aro, naistentanssit, naistentanssit
La 21.7.2012
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 24.7.2012
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit, naistentanssit
La 28.7.2012
Sawotta & Pekka Hartonen
Ti 31.7.2012
Charles Plogman & Ronnies, naistentanssit, naistentanssit
La 4.8.2012
Terhi Matikainen
Ti 7.8.2012
Tulipunaruusut, naistentanssit, naistentanssit
La 11.8.2012
Avec & Saska Helmikallio
Ti 14.8.2012
Korsuorkesteri, naistentanssit, naistentanssit
La 18.8.2012
Taifun & Reijo Taipale
Juha Mäkinen
Ti 21.8.2012
Pekkaniskan Pojat
La 25.8.2012 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 28.8.2012 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
La 1.9.2012
Pekka Mikkola, 15 €
Pohojanmaan Pelimiehet
Ti 4.9.2012 20:00--00:30, 10 €
Pohojanmaan Pelimiehet, naistentanssit, naistentanssit
La 8.9.2012
Anitta Mattila, 15 €
Kari Kynnysmaa band
Ti 11.9.2012 20:00--00:30, 10 €
Rosalie, naistentanssit, naistentanssit
La 15.9.2012 15 €
Rosette & Kaija Lustila
La 22.9.2012 15 €
Diesel & Markku Aro
Pe 28.9.2012
Pekkaniskan Pojat
La 29.9.2012 15 €
Sunset & Arto Nuotio & Sebastian Ahlgren
Pe 5.10.2012
Souvarit, 15 €
Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.10.2012
Yötaivas & Nina Åkerman
La 13.10.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, 15 €
Dry Capri
La 20.10.2012
Rosso & Tarja Lunnas, 15 €
Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 27.10.2012
Pekka Mikkola, 15 €
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 2.11.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 3.11.2012
Köpi Koski ja Projekti, Rosette & Kaija Lustila
La 10.11.2012
Juhamatti & Timangi
Pohojanmaan Pelimiehet
La 17.11.2012
Rosalie, Marko Lämsä
La 24.11.2012
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Meriitti, Pia Lång
La 1.12.2012
Wähäkosket, Terhi Matikainen
Terhi Matikainen
Pekka Mikkola
Ke 5.12.2012
Tulipunaruusut
La 8.12.2012
Omega & Eija Kantola
La 15.12.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 21.12.2012
Pohojanmaan Pelimiehet
La 22.12.2012
Ässät
La 29.12.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pohojanmaan Pelimiehet
Ma 31.12.2012
Pohojanmaan Pelimiehet
La 5.1.2013
Diesel & Markku Aro
La 12.1.2013
Pohojanmaan Pelimiehet, Ratto-band
La 19.1.2013
Rosalie, Henkka ja Kulkurit
Pe 25.1.2013
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 26.1.2013
Fernet & Tomi Markkola, Pohojanmaan Pelimiehet
La 2.2.2013
FinnNostalgia & Antti Toivola
La 9.2.2013
Resiina & Juha Metsäperä
La 16.2.2013
Pohojanmaan Pelimiehet, Marko Lämsä
La 23.2.2013
Myrskytuuli, Minna Vaittinen
La 2.3.2013
Kari Kynnysmaa band
La 9.3.2013
Unelmavävyt, Hurma
La 16.3.2013
Sävelorkesteri Katulyhty
Essi Leppäkoski
Pe 22.3.2013
Sinitaivas
Jorma Turunen
La 23.3.2013
Iskelmäyhtye Bohemia
Jorma Turunen
Pe 29.3.2013
Pohojanmaan Pelimiehet, Koivu & Marita Taavitsainen
La 30.3.2013
FBI-beat, Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.4.2013
Charles Plogman & Ronnies
Kalle Jussila
La 13.4.2013
Fernet & Tomi Markkola
Meriitti & Pia Lång
La 20.4.2013
Mistral & Anne Mattila
Ulla-Jaana Riekkoniemi
Pe 26.4.2013
KinoJake, Pohojanmaan Pelimiehet
La 27.4.2013
Taikakuu, Pohojanmaan Pelimiehet
Ti 30.4.2013
Pohojanmaan Pelimiehet
Ratto-band
Pe 3.5.2013
La 4.5.2013
Varjokuva
Kari Kynnysmaa band
Ke 8.5.2013
Pohojanmaan Pelimiehet
La 11.5.2013
Rosalie, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 18.5.2013
Dry Capri, Marion Rung
La 25.5.2013
Henkka ja Kulkurit, Helminauha
La 1.6.2013
Jade's band, Jackpot & Jukka Hallikainen
Ti 4.6.2013
Pekkaniskan Pojat
La 8.6.2013
Sunset, Arto Nuotio
Sinitaivas
Ti 11.6.2013
Finlanders
La 15.6.2013
Helmenkalastajat
Ti 18.6.2013
Hurma
To 20.6.2013
Souvarit
Fernet & Tomi Markkola
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 21.6.2013
Agents
Unelmavävyt
Pohojanmaan Pelimiehet
La 22.6.2013
FBI-beat
Pohojanmaan Pelimiehet
Ti 25.6.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 29.6.2013
Teijo Suomi Orch
Ti 2.7.2013
Diesel & Markku Aro
La 6.7.2013
Väriloiste
Kalle Jussila
Ti 9.7.2013
Myrskytuuli
La 13.7.2013
Unelmavävyt
Ti 16.7.2013
Taikakuu
La 20.7.2013
Jari Grek
Ti 23.7.2013
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 26.7.2013
La 27.7.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 30.7.2013
Varjokuva
La 3.8.2013
Rainer Friman
FinnNostalgia, Nalle Lehtonen
Ti 6.8.2013
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 10.8.2013
Horizone & Matti ja Teppo
Kari Kynnysmaa band
La 17.8.2013
Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 24.8.2013
Rosette & Kaija Lustila
La 31.8.2013
Souvarit, Pohojanmaan Pelimiehet
La 7.9.2013
Rosalie, Energia & Tommi Soidinmäki
La 14.9.2013
FBI-beat
La 21.9.2013
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 27.9.2013
Finlanders
La 28.9.2013
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 5.10.2013
Pertti Niemi & Odessa, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
La 12.10.2013
Dry Capri duo, Markku Aro
La 19.10.2013
Syke, Essi Leppäkoski
La 26.10.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 2.11.2013
Sunset & Arto Nuotio
Pe 8.11.2013 10 €
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen, Veli Kuja-Halkola, Dimitri Isberg
La 9.11.2013
Taikakuu, Essi Leppäkoski
Pe 15.11.2013
Yölintu, Jade's band
La 16.11.2013
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 22.11.2013
Varjokuva, Dry Capri duo
La 23.11.2013
Finlanders, Dry Capri
Pe 29.11.2013
Charles Plogman & Pientä unelmaa
La 30.11.2013
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 6.12.2013
Souvarit
La 7.12.2013
Ulla-Jaana Riekkoniemi, Kalle Jussila
La 14.12.2013
Myrskytuuli
La 28.12.2013
In The Mood, Jade's band
Ti 31.12.2013
Dry Capri
La 25.1.2014
Souvarit, Rosalie
La 1.2.2014
Kari Kynnysmaa band, Pekka Rinne
La 8.2.2014
Yötaivas, Sinitaivas
La 15.2.2014
La 22.2.2014
Voitto Takanen
La 1.3.2014
Avec
La 8.3.2014
Tuliset & Rainer Friman & Antti Toivola
La 15.3.2014
Yötaivas, Hehku & Joonas Erkkilä
La 22.3.2014
Kari Hirvonen, Onnenkulkurit
La 29.3.2014
Olavi Hällbackan yhtye & Mervi Kovero, Petri Forsman
Pe 4.4.2014
Tauski Peltonen, Matti Nykänen
La 5.4.2014
Rosso & Tarja Lunnas
La 12.4.2014
Omega & Eija Kantola
To 17.4.2014 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
Pe 18.4.2014 10 €
Kari Kynnysmaa band
La 19.4.2014
Rosalie, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 25.4.2014 10 €
Disko
La 26.4.2014 13 €
Tuliset & Dimitri Isberg
Ke 30.4.2014 10 €
Yönkiitäjät
Pe 2.5.2014 0 €
Karaoke
La 3.5.2014
Graniitti & Rainer Bollström, Tuliset & Antti Toivola
La 10.5.2014
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Myrskytuuli
La 17.5.2014
Ässät, Ratto-band
La 24.5.2014
Helmenkalastajat, Essi Leppäkoski
La 31.5.2014
Henkka ja Kulkurit, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 7.6.2014
Hurma, Ippe Mansikan orkesteri
Ti 10.6.2014
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 14.6.2014
Helminauha, Jade's band
To 19.6.2014
Souvarit, Rosette & Leif Lindeman, Kari Kynnysmaa band
Pe 20.6.2014
Souvarit, Jackpot & Risto Nevala & Marko Lämsä & Jukka Hallikainen, Kari Kynnysmaa band
La 21.6.2014
Agents, Tuliset & Rainer Friman & Antti Toivola, Kari Kynnysmaa band
La 28.6.2014
Leasing & Lea Laven
Su 29.6.2014 14:00--18:00, 7 €
Olli Orrenmaa & Jokke Kytö
Ti 1.7.2014
Tulipunaruusut, naistentanssit, naistentanssit
La 5.7.2014
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Ti 8.7.2014
Diesel & Markku Aro, naistentanssit, naistentanssit
La 12.7.2014
Teijo Suomi Orch
Ti 15.7.2014
Energia & Tommi Soidinmäki, naistentanssit, naistentanssit
La 19.7.2014
In The Mood & Suvi Karjula, Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Ti 22.7.2014
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
La 26.7.2014
Timo Kallio & Ano & Kalle Jussila
Ti 29.7.2014
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.8.2014
Dry Capri, Graniitti & Rainer Bollström
La 2.8.2014
Dry Capri, Graniitti & Rainer Bollström, Pertti Puikkonen
Ti 5.8.2014
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 9.8.2014
Kari Piironen
Ti 12.8.2014
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 16.8.2014
Sinitaivas, Leif Lindeman
Ti 19.8.2014
Kari Hirvonen
La 23.8.2014
Henkka ja Kulkurit, Niskalenkki
La 30.8.2014
FBI-beat & Marko Mäntyniemi
La 6.9.2014
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Kari Kynnysmaa band
La 13.9.2014
Rosalie, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 20.9.2014
Diesel & Markku Aro & Essi Leppäkoski
La 27.9.2014
Souvarit & Pekka Rinne
La 4.10.2014
Taikakuu, Jade's band
La 11.10.2014
Henkka ja Kulkurit
Pe 17.10.2014
Disko
La 18.10.2014
Ässät, Koivu & Marita Taavitsainen
La 25.10.2014
Rosalie, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
La 1.11.2014
Finlanders, Seireenit
La 8.11.2014
Kari Hirvonen & Tuliset & Rainer Friman & Antti Toivola
La 15.11.2014
Teijo Suomi Orch
La 22.11.2014
Sinitaivas, Ippe Mansikan orkesteri
La 29.11.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen, Marmaris
Pe 5.12.2014
Onnenkulkurit & Harri Nuutinen, Lumilinna
Pe 26.12.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 27.12.2014
Henkka ja Kulkurit
Pe 20.2.2015
Avec & Leif Lindeman
Pe 27.2.2015
Souvarit
Pe 6.3.2015
Onnenkulkurit, Kari Kynnysmaa band
Pe 13.3.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 20.3.2015
Kari Piironen
Pe 27.3.2015
Rosalie, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
To 2.4.2015 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 3.4.2015 13 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 10.4.2015 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen & Minna Vaittinen
Pe 17.4.2015 15 €
Koivu & Marita Taavitsainen & Marko Mäntyniemi
La 18.4.2015 0 €
Karaoke
Pe 24.4.2015 15 €
Pekkaniskan Pojat
To 30.4.2015 13 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ke 6.5.2015 0 €
Karaoke
La 9.5.2015 15 €
Henkka ja Kulkurit
La 16.5.2015 15 €
Myrskytuuli & Pekka Rinne
La 23.5.2015 15 €
Tuliset & Antti Toivola & Jari Grek
La 30.5.2015 10 €
Timo Kallio duo & Essi Leppäkoski
Ti 2.6.2015 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 5.6.2015 0 €
Karaoke
La 6.6.2015 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 9.6.2015
Diesel & Markku Aro
Pe 12.6.2015 0 €
Karaoke
La 13.6.2015 13 €
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
To 18.6.2015 20 €
Souvarit, Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Tuliset & Antti Toivola
Pe 19.6.2015 25 €
Sinitaivas, Tuliset & Antti Toivola, Rainer Friman
La 20.6.2015 20 €
Kari Hirvonen & Tuliset & Antti Toivola & Pertti Kangas, Agents & Vesa Haaja
La 27.6.2015 0 €
Karaoke
Ti 30.6.2015 15 €
Jackpot & Jukka Hallikainen
La 4.7.2015 15 €
Energia & Tommi Soidinmäki, Jade's band
Ti 7.7.2015 15 €
Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.7.2015 0 €
Karaoke
La 11.7.2015 5 €
Ulla-Jaana Riekkoniemi duo
Ti 14.7.2015 15 €
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 17.7.2015 0 €
Karaoke
La 18.7.2015 15 €
Teijo Suomi Orch, Kari Kynnysmaa band
Ti 21.7.2015 15 €
Jouni Keronen & Johanna Debreczeni, naistentanssit, naistentanssit
Pe 24.7.2015 0 €
Karaoke
La 25.7.2015 15 €
Souvarit
Ti 28.7.2015 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
Pe 31.7.2015 10 €
Tauski Peltonen
La 1.8.2015 13 €
Onnenkulkurit
Ti 4.8.2015 15 €
Hurma
Pe 7.8.2015 0 €
Karaoke
La 8.8.2015 15 €
Route 66 & Aki Mäki
Ti 11.8.2015 15 €
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, naistentanssit, naistentanssit
Pe 14.8.2015 0 €
Karaoke
La 15.8.2015 13 €
Jackpot, Marion Rung
Pe 21.8.2015 0 €
Karaoke
La 22.8.2015 13 €
Teijo Suomi Orch
Pe 28.8.2015 15 €
Disko
La 29.8.2015 13 €
Ässät
Pe 4.9.2015 13 €
Henkka ja Kulkurit
La 5.9.2015 0 €
Karaoke
Pe 11.9.2015 13 €
FBI-beat
La 12.9.2015 0 €
Karaoke
Pe 18.9.2015 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 19.9.2015 0 €
Karaoke
Pe 25.9.2015 13 €
Helminauha
La 26.9.2015 0 €
Karaoke
Pe 2.10.2015 13 €
Veijarit & Rainer Friman & Antti Toivola
La 3.10.2015 0 €
Karaoke
Pe 9.10.2015 13 €
10tanssi Band & Aki Mäki
La 10.10.2015 0 €
Karaoke
Pe 16.10.2015 13 €
Jackpot & Jukka Hallikainen
La 17.10.2015 0 €
Karaoke
Pe 23.10.2015 13 €
Caminito & Kari Piironen
La 24.10.2015 0 €
Karaoke
Pe 30.10.2015 13 €
Helmenkalastajat
La 31.10.2015 0 €
Karaoke
Pe 6.11.2015 13 €
Veijarit & Mia Leivo
La 7.11.2015 0 €
Karaoke
Pe 13.11.2015 15 €
Souvarit
La 14.11.2015 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 25.3.2016 0 €
Karaoke
La 26.3.2016 10 €
Rosalie
La 9.4.2016 15 €
Markku Ketola & Rami Rafael
Pe 15.4.2016 0 €
Karaoke
La 16.4.2016 0 €
Karaoke
Pe 22.4.2016 0 €
Karaoke
La 23.4.2016 13 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta
La 7.5.2016 0 €
Karaoke
Pe 13.5.2016 15 €
Souvarit
La 21.5.2016 13 €
Veijarit & Benjamin Enroth
La 28.5.2016 13 €
Seastar
Pe 3.6.2016 0 €
Karaoke
La 4.6.2016 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ti 7.6.2016 15 €
Markku Ketola, Rami Rafael, naistentanssit, naistentanssit
La 11.6.2016 21:00--02:00, 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 14.6.2016 20:00--01:30, 15 €
Onnenkulkurit, naistentanssit, naistentanssit
To 16.6.2016 12:00--17:00, 10 €
Route 66, Aki Mäki
To 23.6.2016 20:00--04:00, 20 €
Souvarit, Energia & Isto Hiltunen, Timo Kallio
Pe 24.6.2016 20:00--04:00, 20 €
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Agents & Vesa Haaja, Timo Kallio
La 25.6.2016 20:00--02:00, 10 €
Dry Capri
Ti 28.6.2016 20:00--01:30, 15 €
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.7.2016 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
La 2.7.2016 13 €
Polte & Juhani Haanpää
Ti 5.7.2016 15 €
Yötaivas
La 9.7.2016 0 €
Karaoke
Ti 12.7.2016 15 €
Ässät, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.7.2016 0 €
Karaoke
La 16.7.2016 15 €
Route 66 & Aki Mäki
Ti 19.7.2016 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
La 23.7.2016
Voimaorkesteri, Marko Lämsä
Ti 26.7.2016 15 €
Lumilinna, naistentanssit, naistentanssit
Ti 2.8.2016 15 €
Route 66 & Aki Mäki, naistentanssit, naistentanssit
La 6.8.2016 13 €
Seireenit
Ti 9.8.2016 15 €
T.T. Purontaka
La 13.8.2016 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
La 20.8.2016 21:00--02:00, 13 €
Rosalie, Mervi Kovero
La 27.8.2016 21:00--02:00, 15 €
Voimaorkesteri & Saska Helmikallio
La 29.10.2016 21:00--03:00, 10 €
Karaoke
La 26.11.2016 21:00--01:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
La 10.12.2016 21:00--02:00, 8 €
Karaoke
Pe 16.12.2016 13 €
Antti Toivola
To 5.1.2017 21:00--01:30, 0 €
Karaoke
Pe 6.1.2017 21:00--01:30, 0 €
Karaoke
La 7.1.2017 21:00--01:30, 0 €
Karaoke
Pe 10.2.2017 21:00--02:00, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Pe 17.2.2017 20:00--03:30, 10 €
Karaoke
La 11.3.2017 21:00--01:30, 13 €
Pepe Enroth
La 18.3.2017 21:00--01:30, 13 €
Heput & Antti Toivola
La 1.4.2017 21:00--02:00, 0 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Mika Rämä
Pe 14.4.2017 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
La 15.4.2017 21:00--02:00, 13 €
Antti Toivola
Su 16.4.2017 0 €
Karaoke
Pe 21.4.2017 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
La 29.4.2017 21:00--01:30, 10 €
Kulkuripojat
La 6.5.2017 21:00--02:00, 13 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, karaoke
La 13.5.2017 21:00--01:30, 13 €
Amorio & Johanna Debreczeni
La 20.5.2017
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Pe 26.5.2017 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
La 27.5.2017 21:00--02:00, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
La 3.6.2017 21:00--02:00, 10 €
Pohojanmaan Pelimiehet
La 10.6.2017
Veijarit, Benjamin Enroth
Pe 16.6.2017 20:00--03:00, 0 €
Karaoke
La 17.6.2017 21:00--03:00, 15 €
Karaoke
To 22.6.2017 20 €
FBI-beat, A. Aallon rytmiorkesteri, Lapponia & Jukka Lampela
Pe 23.6.2017 20:00--03:00, 20 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta & Markku Aro, Diesel, Avec & Leif Lindeman
La 24.6.2017 20:00--03:00, 20 €
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Yhden tähden orkesteri, Jorma Kääriäinen
Pe 30.6.2017 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
La 1.7.2017 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
Ti 4.7.2017 0 €
Jouni Raitio, naistentanssit, naistentanssit
Pe 7.7.2017 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
La 8.7.2017 21:00--02:00, 0 €
Karaoke
Ti 11.7.2017 20:00--01:00, 0 €
Pekka Rinne
La 15.7.2017
Channel Four
Ti 18.7.2017 20:00--01:00, 0 €
Kulkuripojat
La 22.7.2017 21:00--02:00, 15 €
Graniitti & Rainer Friman & Rainer Bollström
Ti 25.7.2017 20:00--01:00, 0 €
Jade's band
La 29.7.2017 21:00--02:00, 10 €
Pohojanmaan Pelimiehet
Pe 4.8.2017 20:00--01:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
La 12.8.2017 21:00--03:00, 8 €
Karaoke
La 19.8.2017 21:00--02:00, 13 €
Caravan & Pepe Enroth
La 26.8.2017 21:00--02:00, 13 €
Jade's band
La 2.9.2017 21:00--02:00, 10 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta & karaoke
La 9.9.2017 21:00--02:00, 15 €
Karaoke
La 16.9.2017 5 €
Karaoke
La 23.9.2017 21:00--02:00, 13 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Pe 16.2.2018 20:00--03:30, 10 €
Karaoke
La 17.2.2018 21:00--02:00, 13 €
Rosalie
Pe 4.5.2018 21:00--01:30, 0 €
Karaoke
La 5.5.2018 21:00--01:30, 0 €
Karaoke
Pe 18.5.2018 20:00--03:30, 17 €
Jari Sillanpää, Pelimies Seppo Ranta
La 26.5.2018 21:00--02:00, 13 €
Kari Hirvonen
La 2.6.2018 21:00--01:30, 13 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 9.6.2018 21:00--02:00, 13 €
KinoJake
Pe 15.6.2018 20:00--02:00, 0 €
Karaoke
La 16.6.2018 21:00--03:30, 0 €
Karaoke
To 21.6.2018 20:00--03:30, 20 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Graniitti & Rainer Friman & Rainer Bollström, Heput & Antti Toivola, Pelimies Seppo Ranta
Pe 22.6.2018 20:00--03:30, 20 €
Uusi iloinen orkesteri & Isto Hiltunen, Heput & Antti Toivola & Anette Ekholm, Pelimies Seppo Ranta
La 23.6.2018 20:00--03:30, 20 €
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Agents & Vesa Haaja, Heput & Antti Toivola
La 30.6.2018
Fantasia & Aki Samuli
La 7.7.2018 21:00--03:30, 10 €
Pelimies Seppo Ranta
La 14.7.2018 21:00--02:00, 13 €
Channel Four
La 21.7.2018 21:00--02:00, 13 €
Patajätkä
La 28.7.2018 21:00--02:30, 15 €
Caravan, Pelimies Seppo Ranta
La 4.8.2018 21:00--02:00, 15 €
KinoJake, Sunset & Arto Nuotio
Ke 8.8.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: bugg alkeet-jatko, 9 € tunti, 30 € koko ilta, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
La 11.8.2018 21:00--01:30, 13 €
Seireenit
Pe 17.8.2018 20:00--03:30, 18 €
Jari Sillanpää, Pelimies Seppo Ranta
La 18.8.2018 21:00--01:30, 15 €
Graniitti & Rainer Friman & Rainer Bollström
Pe 12.10.2018 20:00--03:30, 17 €
Souvarit, Pelimies Seppo Ranta
La 24.11.2018
Ippe Mansikan orkesteri
La 9.2.2019 21:00--02:00, 17 €
Souvarit, Pelimies Seppo Ranta
Pe 15.2.2019 20:00--04:00, 10 €
Karaoke
La 27.4.2019
Souvarit
La 18.5.2019 20:00--01:00, 16 €
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
La 25.5.2019 20:00--01:00, 16 €
Finlanders
La 1.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Helminauha
La 8.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Etiketti & Antti Ahopelto
La 15.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Diesel & Markku Aro
To 20.6.2019 20:00--02:00, 20 €
FBI-beat, Yhden tähden orkesteri, Jorma Kääriäinen
Pe 21.6.2019 20:00--02:30, 20 €
Yölintu, Heput, Love & Aki Samuli, Antti Toivola
La 22.6.2019 20:00--01:00, 20 €
Onnenkulkurit & Lea Laven & J. Eskelinen, Vanha liitto, Heput, Antti Toivola
Ke 26.6.2019 19:00--23:00
Amore & Leif Lindeman
La 29.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 3.7.2019 19:00--23:00, 15 €
Nina Åkerman
La 6.7.2019 20:00--01:00, 16 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 10.7.2019 19:00--23:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola
La 13.7.2019 20:00--01:00, 16 €
Quattro & Kalle Jussila
Ke 17.7.2019 19:00--23:00, 15 €
Komiat
La 20.7.2019 20:00--01:00, 16 €
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Ke 24.7.2019 19:00--23:00, 15 €
Tulipunaruusut
La 27.7.2019 20:00--01:00, 16 €
Sävel & Jyrki Nurminen
Ke 31.7.2019 19:00--23:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 3.8.2019 20:00--01:00, 16 €
Sunset & Arto Nuotio
Ke 7.8.2019 19:00--23:00, 15 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
La 10.8.2019 20:00--01:00, 16 €
Helmi-orkesteri, Neitoset
Ke 14.8.2019 19:00--23:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 17.8.2019 20:00--01:00, 16 €
Tenho & Jarno Kokko
Pe 23.8.2019 20:00--01:00, 16 €
Sinitaivas
La 24.8.2019 20:00--01:00, 16 €
Onnenkerjäläiset, Love & Aki Samuli
La 31.8.2019 20:00--01:00, 16 €
Komiat
La 7.9.2019 20:00--01:00, 16 €
Tulipunaruusut
La 14.9.2019 20:00--01:00, 16 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
La 21.9.2019 20:00--01:00, 16 €
Benjamin Enroth
La 28.9.2019 20:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat