Maaningan kasino

La 5.6.2004 20:00--02:00, 10 €
Turhat Jätkät & Kaija Pohjola & Mika Peltoniemi
La 12.6.2004 20:00--03:00, 10 €
Pohojanmaan Poikamiehet & Timo Turunen & Johanna Piipponen
La 19.6.2004 20:00--02:00, 10 €
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Pe 25.6.2004 20:00--03:00, 12 €
Colibri, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 26.6.2004 20:00--03:00, 12 €
NeljänSuora, Graniitti & Rainer Bollström
To 1.7.2004 20:00--01:00, 10 €
Jaguar & Mikko Kilkkinen, naistentanssit, naistentanssit
La 3.7.2004 20:00--02:00, 10 €
Tulipunaruusut
To 8.7.2004 20:00--01:00, 10 €
Sata kitaraa & Antti Huovila, naistentanssit, naistentanssit
La 10.7.2004 20:00--02:00, 10 €
Öiset kitarat, Halavatun papat
To 15.7.2004 20:00--01:00, 12 €
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
La 17.7.2004 20:00--02:00, 10 €
Tanssiorkesteri Helmi
Ke 21.7.2004 20:00--01:00, 15 €
Antti Tuisku
To 22.7.2004 20:00--01:00, 10 €
Mekka & Paula Koivuniemi, naistentanssit, naistentanssit
La 24.7.2004 20:00--02:00, 10 €
Sylvia & Jari Partanen
To 29.7.2004 20:00--01:00, 10 €
Saija Tuupanen & Tornados, naistentanssit, naistentanssit
La 31.7.2004 20:00--02:00, 10 €
FBI-beat & Markus Törmälä
To 5.8.2004 20:00--02:00, 15 €
Helibor, Jean S, naistentanssit, naistentanssit
La 7.8.2004 20:00--02:00, 10 €
Boheme & Marjorie & Eija Koriseva
La 14.8.2004 20:00--02:00, 10 €
Havanna & Raimo Piipponen, Beatmakers
To 19.8.2004 20:00--02:00, 12 €
Yölintu, naistentanssit, naistentanssit
La 21.8.2004 20:00--02:00, 10 €
FinnNostalgia & Dimitri Sjöberg, Kerosiini & Jouni Keronen, Nalle Lehtonen
La 4.6.2005 20:00--02:00, 12 €
Mekka & Paula Koivuniemi
La 11.6.2005 20:00--02:00, 10 €
Ruletti & Pasi Kaunisto
La 18.6.2005 20:00--02:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Helibor
Pe 24.6.2005 20:00--03:00, 12 €
Korsuorkesteri, Sylvia
La 25.6.2005 20:00--03:00, 12 €
Tanssiorkesteri Helmi, Nelostie & Jaska Mäkynen
La 2.7.2005 20:00--02:00, 12 €
Koivu & Marita Taavitsainen
To 7.7.2005 20:00--01:00, 12 €
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
La 9.7.2005 20:00--02:00, 12 €
Anneli Mattila & V.I.P., Tanssikengät & Teuvo Oinas
To 14.7.2005 20:00--01:00, 12 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.7.2005 18:00--22:00, 15 €
Antti Tuisku
La 16.7.2005 20:00--02:00
Noiser & Kari Piironen
To 21.7.2005 20:00--01:00, 12 €
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit, naistentanssit
La 23.7.2005 20:00--02:00, 10 €
Öiset kitarat
To 28.7.2005 20:00--01:00, 12 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit, naistentanssit
La 30.7.2005 20:00--02:00, 10 €
Saija Tuupanen & Tornados
Ke 3.8.2005 20:00--01:00, 12 €
Savon seniorit
La 6.8.2005 20:00--02:00, 10 €
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen
La 13.8.2005 20:00--02:00, 12 €
Tulipunaruusut, Avenue & Anniina Mattila
Ke 17.8.2005 20:00--01:00, 12 €
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 20.8.2005 20:00--02:00, 10 €
Havanna & Raimo Piipponen, Sesam, Seesam & Pekka Salovirta
La 3.6.2006 12 €
Voimaorkesteri, FBI-beat & Markus Törmälä
La 10.6.2006 10 €
New Harlem & Saija Varjus
La 17.6.2006 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 23.6.2006 15 €
Meiju Suvas, Dimitri Isberg
La 24.6.2006 12 €
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
To 29.6.2006 12 €
Unelmavävyt
La 1.7.2006 12 €
Helibor, NeljänSuora
To 6.7.2006 10 €
Veera Vikman
La 8.7.2006 12 €
T.T. Purontaka
To 13.7.2006 12 €
Anneli Mattila & V.I.P.
La 15.7.2006 10 €
Tanssiorkesteri Helmi, Nalle Lehtonen, Rainer Friman
To 20.7.2006 12 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 22.7.2006 12 €
Omega & Eija Kantola
To 27.7.2006 12 €
Koivu & Marita Taavitsainen
La 29.7.2006 12 €
Tulipunaruusut
Pe 4.8.2006
Laulukilpailu, laulukilpailu
La 5.8.2006 10 €
Sylvia, Taiga
La 12.8.2006 12 €
Korsuorkesteri
To 17.8.2006 15 €
Yölintu, Rotukollit & Jani Pirttimäki
La 19.8.2006 12 €
Kari Hirvonen, Helibor
La 2.6.2007
Charlies, Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Rainer Friman
La 9.6.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 16.6.2007
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 22.6.2007
Sylvia, Avenue & Anniina Mattila
La 23.6.2007
Boheme & Eija Koriseva
La 30.6.2007
Syke
To 5.7.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
La 7.7.2007
Korsuorkesteri
To 12.7.2007
Charles Plogman & Tommys, naistentanssit, naistentanssit
La 14.7.2007
Unelmavävyt
To 19.7.2007
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit, naistentanssit
La 21.7.2007
Presto & Kake Randelin, Helibor
To 26.7.2007
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit, naistentanssit
La 28.7.2007
Juhamatti, Moliéndo
To 2.8.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit, naistentanssit
La 4.8.2007
Tulipunaruusut
To 9.8.2007
Yölintu, Taiga
La 11.8.2007
Anneli Mattila & V.I.P., Taivalkunta Beat
To 16.8.2007
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
La 18.8.2007
Moliéndo & Meiju Suvas
La 31.5.2008
Anneli Mattila & V.I.P.
La 7.6.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 14.6.2008
Pekkaniskan Pojat, Graniitti & Rainer Bollström
Pe 20.6.2008
Kolibri, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 21.6.2008
Boheme & Eija Koriseva, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 28.6.2008
Helibor, CRC
To 3.7.2008
Koivu & Marita Taavitsainen
La 5.7.2008
Matador & Antti Toivola, Rainer Friman
To 10.7.2008
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 12.7.2008
Diesel & Markku Aro
To 17.7.2008
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
La 19.7.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 24.7.2008
Yölintu, Kari Isola ja Yön tähdet, Suvi Hiltunen, naistentanssit, naistentanssit
La 26.7.2008
Sylvia, Seitsemän seinähullua veljestä
To 31.7.2008
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.8.2008
Savon Seniori -laulukilpailu
La 2.8.2008
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
To 7.8.2008
Charles Plogman & Tommys, naistentanssit, naistentanssit
La 9.8.2008
Tulipunaruusut
La 16.8.2008
Korsuorkesteri
To 21.8.2008
Finlanders
La 23.8.2008
Fernet & Tomi Markkola
La 30.5.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 6.6.2009
Korsuorkesteri
La 13.6.2009
Rainer Friman
Pe 19.6.2009
Karavaani & Susanna Heikki, Ilta & Janne Tulkki
La 20.6.2009
Tulipunaruusut
La 27.6.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
To 2.7.2009
Helmenkalastajat
La 4.7.2009
Anneli Mattila & V.I.P.
To 9.7.2009
Taikakuu
La 11.7.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 16.7.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 18.7.2009
Taiga & Jarkko Honkanen, Suvi Teräsniska
To 23.7.2009
Yölintu, Öiset kulkijat & Suvi Hiltunen
La 25.7.2009
Mikael Konttinen
To 30.7.2009
Rosso & Tarja Lunnas
La 1.8.2009
Sinitaivas
To 6.8.2009
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit, naistentanssit
La 8.8.2009
Sylvia, Helibor
To 13.8.2009
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 15.8.2009
Kasmir & Jari Grek, Ari Klem
To 20.8.2009
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 22.8.2009
Mistral & Anne Mattila
La 29.5.2010
Fernet & Tomi Markkola
To 3.6.2010
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 5.6.2010
Rainer Friman, Antti Toivola
La 12.6.2010
Tulipunaruusut
La 19.6.2010
Tiina Räsänen, Dimitri Sjöberg
Pe 25.6.2010
Taiga & Jarkko Honkanen, Suvi Teräsniska
La 26.6.2010
Sylvia, Antti Tammilehdon yhtye
To 1.7.2010
La Strada, naistentanssit, naistentanssit
La 3.7.2010
Saija Tuupanen & Tornados, Unelmavävyt
To 8.7.2010
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
La 10.7.2010
KinoJake, Avenue & Anniina Mattila
To 15.7.2010
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 17.7.2010
Cafe Casablanca & Frederik, Mika Lappalainen
To 22.7.2010
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 24.7.2010
Anneli Mattila & V.I.P., Anitta Mattila
To 29.7.2010
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
La 31.7.2010
Korsuorkesteri
To 5.8.2010
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
La 7.8.2010
Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
To 12.8.2010
Yölintu, Mika Lappalainen, naistentanssit, naistentanssit
La 14.8.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
To 19.8.2010
Charles Plogman & Tommys, naistentanssit, naistentanssit
La 21.8.2010
NeljänSuora, Karavaani & Susanna Heikki
Pe 17.9.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 4.6.2011
Myrskytuuli, Karavaani & Susanna Heikki
La 11.6.2011
Tulipunaruusut
La 18.6.2011
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 24.6.2011
Charlies, Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
La 25.6.2011
Anneli Mattila & V.I.P., Presto & Kake Randelin
To 30.6.2011
Naistentanssit, naistentanssit
La 2.7.2011
Rainer Friman, Antti Toivola
To 7.7.2011
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
La 9.7.2011
Omega & Eija Kantola, Helibor
To 14.7.2011
Yölintu, Taiga & Jarkko Honkanen, naistentanssit, naistentanssit
La 16.7.2011
Taiga & Jarkko Honkanen, Octavia & Tony Montana
To 21.7.2011
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit, naistentanssit
La 23.7.2011
Unelmavävyt
To 28.7.2011
Myrskytuuli, naistentanssit, naistentanssit
La 30.7.2011
Korsuorkesteri
To 4.8.2011
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 6.8.2011
NeljänSuora, Jamtime
To 11.8.2011
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 13.8.2011
Feniks, Mika Lappalainen, Anitta Mattila
To 18.8.2011
Naistentanssit, naistentanssit
La 20.8.2011
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 27.8.2011
La Strada, Fantasia & Marko Maunuksela
La 3.9.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 10.9.2011
Markus Sextet, Suvas Regal & Meiju Suvas
La 26.5.2012 13 €
Mistral & Anne Mattila
La 2.6.2012 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 9.6.2012 13 €
Korsuorkesteri
La 16.6.2012 13 €
Taikakuu, Jamtime
Pe 22.6.2012 15 €
Anneli Mattila & V.I.P., Jarkko Honkanen
La 23.6.2012 15 €
Taiga & Jarkko Honkanen, Tuure Kilpeläinen
To 28.6.2012 13 €
Myrskytuuli, naistentanssit, naistentanssit
La 30.6.2012 13 €
Heidi Pakarinen
To 5.7.2012 13 €
Charles Plogman & Ronnies, naistentanssit, naistentanssit
La 7.7.2012 13 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 12.7.2012 13 €
Yölintu, Onnentekijät & Mika Lappalainen, naistentanssit, naistentanssit
La 14.7.2012 13 €
Tapani Kansa
To 19.7.2012 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit, naistentanssit
La 21.7.2012 13 €
Rainer Friman, Antti Toivola
To 26.7.2012 13 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 28.7.2012 13 €
Unelmavävyt
To 2.8.2012 13 €
Horizone & Matti ja Teppo, Hurma, naistentanssit, naistentanssit
La 4.8.2012 13 €
Tulipunaruusut
To 9.8.2012 13 €
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 11.8.2012 13 €
Anneli Mattila & V.I.P.
To 16.8.2012 13 €
NeljänSuora, Jamtime, naistentanssit, naistentanssit
La 18.8.2012 13 €
Niskalenkki & Eino Grön
To 23.8.2012 13 €
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 25.8.2012 13 €
Fernet & Tomi Markkola, Sanna-Mari Titov
La 1.6.2013
Jamtime, Suvi Teräsniska
La 8.6.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Anna-Liisa Räsänen
La 15.6.2013
Mistral & Anne Mattila
Pe 21.6.2013
Fernet & Tomi Markkola, Seireenit
La 22.6.2013
Jamtime, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
La 29.6.2013
Presto & Kake Randelin
To 4.7.2013
Myrskytuuli, naistentanssit, naistentanssit
Pe 5.7.2013
Tanssiorkesteri Helmi, Helibor
La 6.7.2013
Anneli Mattila
To 11.7.2013
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 12.7.2013
Jare & VilleGalle
La 13.7.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
To 18.7.2013
Yölintu, Onnentekijät & Mika Lappalainen, naistentanssit, naistentanssit
La 20.7.2013
Tulipunaruusut
To 25.7.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
La 27.7.2013
Kaija Pohjola, Rainer Friman, Antti Toivola
To 1.8.2013
NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
La 3.8.2013
Kyösti Mäkimattila
To 8.8.2013
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 10.8.2013
Charles Plogman & Pientä unelmaa
To 15.8.2013
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 17.8.2013
Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 22.8.2013
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 24.8.2013
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 30.8.2013
Myrskytuuli
La 31.8.2013
Omenapuu & Johanna Pakonen, FBI-beat & Markus Törmälä
La 31.5.2014
Yölintu, Jamtime
La 7.6.2014
Fernet & Tomi Markkola
La 14.6.2014
Myrskytuuli
Pe 20.6.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen, Taiga & Jarkko Honkanen
La 21.6.2014
Mistral & Anne Mattila, Helminauha
To 26.6.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit, naistentanssit
La 28.6.2014
Magna, Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto, Nina Åkerman
To 3.7.2014
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
La 5.7.2014
Kaija Pohjola
To 10.7.2014
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 12.7.2014
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Yöntanssittajat
To 17.7.2014
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
La 19.7.2014
Koivu & Marita Taavitsainen
To 24.7.2014
Matti ja Teppo, naistentanssit, naistentanssit
La 26.7.2014
Charles Plogman & Pientä unelmaa
To 31.7.2014
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 2.8.2014
Tulipunaruusut
To 7.8.2014
NeljänSuora, Jamtime, naistentanssit, naistentanssit
La 9.8.2014
Channel Four, Crystal & Mikko Tapio
To 14.8.2014
Yölintu, Ilta-aurinko, naistentanssit, naistentanssit
La 16.8.2014
Myrskytuuli
To 21.8.2014
Naistentanssit, naistentanssit
La 23.8.2014
Anneli Mattila
La 30.8.2014
Tanssiorkesteri Castra & Petra Hovi, Suvi Teräsniska
La 23.5.2015
Yölintu, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
La 30.5.2015
Souvarit
La 6.6.2015
Fernet & Tomi Markkola
La 13.6.2015
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 19.6.2015
Unelmavävyt, Midinetti & Johanna Pakonen
La 20.6.2015
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Ilta-aurinko
To 25.6.2015
Jari Sillanpää, naistentanssit, naistentanssit
La 27.6.2015
Taivaankaari & Heikki Koskelo
To 2.7.2015
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit, naistentanssit
La 4.7.2015
Anneli Mattila & Recados
To 9.7.2015
Yölintu, Satu Suhonen, naistentanssit, naistentanssit
La 11.7.2015
Kaija Lustila
To 16.7.2015
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 18.7.2015
In The Mood & Suvi Karjula, Jackpot & Jukka Hallikainen
To 23.7.2015
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
La 25.7.2015
Tulipunaruusut
To 30.7.2015
A. Aallon rytmiorkesteri, Jamtime & Mirjam Paaso, naistentanssit, naistentanssit
La 1.8.2015
Hovinarrit, Susanna Heikki, Aki Samuli
To 6.8.2015
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
La 8.8.2015
Avec & Leif Lindeman
To 13.8.2015
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 15.8.2015
Mistral & Anne Mattila
To 20.8.2015
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 22.8.2015
Fortuna & Arja Koriseva
La 29.8.2015
Myrskytuuli, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, päättäjäiset, päättäjäiset
La 21.5.2016 15 €
Avec & Leif Lindeman, In The Mood & Suvi Karjula
La 28.5.2016 14 €
Omega & Eija Kantola
La 4.6.2016 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
La 11.6.2016 14 €
Deja-vu & Anne Mattila
La 18.6.2016 14 €
Tulipunaruusut
Pe 24.6.2016 17 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Onnentähti
La 25.6.2016 15 €
Anneli Mattila, Taiga & Jarkko Honkanen
To 30.6.2016 15 €
Matti ja Teppo, naistentanssit, naistentanssit
La 2.7.2016 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Domino & Sari Koivikko
To 7.7.2016 14 €
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 9.7.2016 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
To 14.7.2016 14 €
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
La 16.7.2016 14 €
Fernet & Tomi Markkola
To 21.7.2016 15 €
Souvarit, naistentanssit, naistentanssit
La 23.7.2016 14 €
Company & Kake Randelin
To 28.7.2016 15 €
NeljänSuora, Hannu Hautaniemi, naistentanssit, naistentanssit
La 30.7.2016 15 €
Yölintu, Hurmurit & Merja Juutinen
To 4.8.2016 14 €
Heikki Koskelo, naistentanssit, naistentanssit
Pe 5.8.2016 0 €
Norolan Pojat
La 6.8.2016 14 €
Midinetti & Johanna Pakonen
To 11.8.2016 14 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 13.8.2016 14 €
Avec & Leif Lindeman
To 18.8.2016 14 €
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 20.8.2016 14 €
Marco Lundberg, Erika Vikman, Tangokuningas 2016, Tangokuningatar 2016
La 27.8.2016 14 €
Rosette, Charles Plogman
La 3.9.2016 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Pe 2.6.2017
Norolan Pojat, Laura Voutilainen
La 3.6.2017
Fantasia & Aki Samuli, Sounds of the Clouds
La 10.6.2017
Avec & Leif Lindeman
La 17.6.2017
Rosette, Charles Plogman
Pe 23.6.2017
Tulipunaruusut, Yölintu
La 24.6.2017
Rosso & Tarja Lunnas, Ihana & Johanna Pakonen
To 29.6.2017
Souvarit, naistentanssit, naistentanssit
La 1.7.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo, LäpiValaisu
To 6.7.2017
In The Mood & Suvi Karjula, naistentanssit, naistentanssit
La 8.7.2017
Koivu & Marita Taavitsainen
To 13.7.2017
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 15.7.2017
Fernet & Tomi Markkola
To 20.7.2017
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
La 22.7.2017
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 23.7.2017
NeljänSuora
To 27.7.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit, naistentanssit
La 29.7.2017
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Seireenit & Sari Koivikko
To 3.8.2017
Onnentähti, Suvi Teräsniska, naistentanssit, naistentanssit
La 5.8.2017
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Merja Juutinen
To 10.8.2017
Teemu Roivainen, naistentanssit, naistentanssit
La 12.8.2017
Teijo Lindström, Aino Niemi
To 17.8.2017
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 19.8.2017
Graniitti & Rainer Friman & Rainer Bollström
To 24.8.2017
Finlanders, naistentanssit, naistentanssit
La 26.8.2017
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Hannu Hautaniemi
La 2.9.2017
Omega & Eija Kantola, Onnenkulkurit & J. Eskelinen
La 26.5.2018
Souvarit, Sounds of the Clouds
La 2.6.2018
Roulette, Antti Huovila, Anna-Liisa Räsänen
La 9.6.2018
Rosette, Charles Plogman
La 16.6.2018
Veijarit, In The Mood & Suvi Karjula, Benjamin Enroth
Pe 22.6.2018
Anneli Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 23.6.2018
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Ihana & Johanna Pakonen
To 28.6.2018
Sinitaivas
La 30.6.2018
Tulipunaruusut
To 5.7.2018
Lemmenlautta
La 7.7.2018
Omega & Eija Kantola
To 12.7.2018
Myrskytuuli & Mika Sihvola
La 14.7.2018
Yölintu, Harhakuva & Jani Markus
To 19.7.2018
Hurma
La 21.7.2018
Fernet & Tomi Markkola
To 26.7.2018
Seireenit, NeljänSuora
La 28.7.2018
Valentin & Afrikan tähti, Jorma Kääriäinen
To 2.8.2018
Leif Lindeman
Pe 3.8.2018
Lapponia & Jukka Lampela, Sounds of the Clouds
La 4.8.2018
Jarno Kokko, Saana Sassali
To 9.8.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 11.8.2018
Koivu & Marita Taavitsainen
To 16.8.2018
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Sounds of the Clouds
La 18.8.2018
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Hannu Hautaniemi
To 23.8.2018
Pekkaniskan Pojat
La 25.8.2018
Taikakuu, Merja Juutinen
La 1.9.2018
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 8.9.2018
Energia & Teemu Roivainen, Ippe Mansikan orkesteri
La 25.5.2019
Horizone & Matti ja Teppo
La 1.6.2019
Souvarit
La 8.6.2019
Roulette, Antti Huovila
La 15.6.2019
Omega & Eija Kantola
Pe 21.6.2019
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Suvas Regal & Meiju Suvas
La 22.6.2019
Anneli Mattila, Jorma Kääriäinen
To 27.6.2019
Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit, naistentanssit
La 29.6.2019
Koivu & Marita Taavitsainen
To 4.7.2019
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit, naistentanssit
La 6.7.2019
Fernet & Tomi Markkola
To 11.7.2019
Taiga & Jarkko Honkanen, naistentanssit, naistentanssit
La 13.7.2019
Amore & Leif Lindeman
To 18.7.2019
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 20.7.2019
Lemmenlautta
To 25.7.2019
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit, naistentanssit
La 27.7.2019
Jarno Itkonen & Pientä unelmaa, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Hannu Hautaniemi
To 1.8.2019
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit