Esakallio, Somero

Ke 5.5.2004 13:00--17:00
Mika Raittila
Pe 7.5.2004 21:00--02:00
Avalon, Agents & Jorma Kääriäinen
Ke 12.5.2004 13:00--17:00
Salon puhallinorkesteri
Pe 14.5.2004 21:00--02:00
Souvarit, Charlies
Ke 19.5.2004 13:00--17:00
Semites & Annina Alanen, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 21.5.2004 21:00--02:00
Syke, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 26.5.2004 13:00--17:00
Pertti Niemi & Odessa
Pe 28.5.2004 21:00--02:00
Finlanders, Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 2.6.2004 13:00--17:00
Vieno Kekkonen
Pe 4.6.2004 21:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 9.6.2004 13:00--17:00
Tulipunaruusut
Pe 11.6.2004 21:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Mistral & Anne Mattila
Ke 16.6.2004 13:00--17:00
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 18.6.2004 juhannusaatto 21:00--01:30
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Villisydän & Sanna Pietiäinen
Ke 23.6.2004 13:00--17:00
Channel Four
Pe 25.6.2004 21:00--01:30
Taifun & Juha Mäkinen, Harlem & Saija Varjus, Erkki Friman & Reijo Taipale
Ke 30.6.2004 13:00--17:00
Korsuorkesteri
Pe 2.7.2004 21:00--01:30
FBI Beat & Markus Törmälä, Omega & Eija Kantola
La 3.7.2004
Antti Vainion yhtye
Ti 6.7.2004
Diesel & Markku Aro, Mamba
Ke 7.7.2004 13:00--17:00
Linnut & Arja Havakka
Pe 9.7.2004 21:00--01:30
Taikakuu, Boogie
Ti 13.7.2004 21:00--01:30
Varjokuva, Jean S
Ke 14.7.2004 13:00--17:00
Havanna & Raimo Piipponen
Pe 16.7.2004 21:00--01:30
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, Rytmiset, Johanna Debreczeni
Ke 21.7.2004 13:00--17:00
Harry Nurmi
Pe 23.7.2004 21:00--01:30
Fortuna & Arja Koriseva, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 28.7.2004 13:00--17:00
Noiser & Risto Nevala
Pe 30.7.2004 21:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P., Poutahaukat & Marko Haavisto
Ke 4.8.2004 13:00--17:00
Jämijärven Pelimannit
Pe 6.8.2004 21:00--01:30
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
Ke 11.8.2004 13:00--17:00
Oo la laa & Kristiina Mäki
Pe 13.8.2004 21:00--01:30
Taivalkunta Beat, Menneisyyden vangit & Virve Rosti
Ke 18.8.2004 13:00--17:00
Markus Sextet
Pe 20.8.2004 21:00--01:30
Saija Tuupanen & Tornados, Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 25.8.2004 13:00--17:00
Tivoli & Taisto Saaresaho
Pe 27.8.2004 21:00--01:30
Swingers, Tapani Kansa
Ke 1.9.2004 13:00--17:00
Foxpop & Susanna Gärdström
Pe 3.9.2004 21:00--01:30
Tulipunaruusut, La Strada & Anita Hirvonen
Ke 8.9.2004 13:00--17:00
Reino Jalonen ja Kangastus
Pe 10.9.2004 21:00--01:30
Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä, Amarillo 2 & Kari Hirvonen, karaoke
Ke 15.9.2004 13:00--17:00
Rytmiset
Pe 17.9.2004 21:00--01:30
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo, Esteri
Ke 22.9.2004 13:00--17:00
FinnNostalgia, Pasi Kaunisto
Ke 29.9.2004 13:00--17:00
Perfidia
Ke 6.10.2004 13:00--17:00, 0 euroa
Mika Raittila
Ke 27.4.2005 13:00--17:00
Janne Ahosen yhtye
Pe 29.4.2005 21:00--02:00
Fortuna & Arja Koriseva, Taivalkunta Beat
Ke 4.5.2005 13:00--17:00
Noiser
Pe 6.5.2005 21:00--02:00
Channel Four, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 11.5.2005 13:00--17:00
Musta ruusu & Ari Grönthal
Pe 13.5.2005 21:00--02:00
Souvarit, Markus Sextet
Ke 18.5.2005 13:00--17:00
Pertti Niemi & Odessa
Pe 20.5.2005 21:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Sata kitaraa & Antti Huovila
Ti 24.5.2005 13:00--17:00
Antti Vainion yhtye & Pirkko Pelander
To 26.5.2005
Finlanders, Varjokuva, Matti ja Teppo, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
Pe 27.5.2005
Joyride & Tiina Saarivuori, Menneisyyden vangit & Virve Rosti, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
Ke 1.6.2005 13:00--17:00
Tulipunaruusut
Pe 3.6.2005 21:00--02:00
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
Ke 8.6.2005 13:00--17:00
Tivoli & Taisto Saaresaho
Pe 10.6.2005 21:00--02:00
FBI Beat & Markus Törmälä, Omega & Eija Kantola
Ke 15.6.2005 13:00--17:00
Mika Raittila
Pe 17.6.2005 21:00--02:00
Finlanders, Atlantis & Janne Joki
Ke 22.6.2005 13:00--17:00
Jaska Mäkynen
Pe 24.6.2005 juhannusaatto 0 euroa
Rytmiset, Joyride & Tiina Saarivuori, 40-vuotisjuhlatanssit
Ke 29.6.2005 13:00--17:00
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 1.7.2005 21:00--02:00
Omenapuu & Johanna Pakonen, Fernet & Tomi Markkola
Ti 5.7.2005 21:00--02:00
Öiset kitarat, Frederik
Ke 6.7.2005 13:00--17:00
Reino Jalonen ja Kangastus
Pe 8.7.2005 21:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Diesel & Markku Aro
Ti 12.7.2005 21:00--02:00
Jari Sillanpää, Esteri
Ke 13.7.2005 13:00--17:00
Noiser & Risto Nevala
Pe 15.7.2005 21:00--02:00
Lumipallo & Saska Helmikallio, Fantasia & Kati Fors, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Ti 19.7.2005 21:00--02:00
Osmo's Cosmos, Sunny Group & Ari Klem
Ke 20.7.2005 13:00--17:00
Linnut & Arja Havakka
Pe 22.7.2005 21:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Unelmavävyt
Ti 26.7.2005 21:00--02:00
Tulipunaruusut, Jean S
Ke 27.7.2005 13:00--17:00
Korsuorkesteri
Pe 29.7.2005 21:00--02:00
Charlies & Janne Leino, Mistral & Anne Mattila
Ke 3.8.2005 13:00--17:00
Kauko Simonen
Pe 5.8.2005 21:00--02:00
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Federal & Maarit Peltoniemi
Ke 10.8.2005 13:00--17:00
Rytmiset
Pe 12.8.2005 21:00--02:00
Saija Tuupanen & Tornados, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 17.8.2005 13:00--17:00
Tytti Pelkonen
Pe 19.8.2005 21:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 26.8.2005 21:00--02:00
Lumipallo & Saska Helmikallio, Taifun & Juha Mäkinen, Erkki Friman & Reijo Taipale
Ke 31.8.2005 13:00--17:00
Markus Sextet
Pe 2.9.2005 21:00--02:00
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Agents
Ke 7.9.2005 13:00--17:00
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 9.9.2005 21:00--02:00
La Strada & Anita Hirvonen, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 14.9.2005 13:00--17:00
Raimo Ollinkangas & Eija Sinikka
Pe 16.9.2005 21:00--02:00
Taikakuu, Öiset kitarat
Ke 21.9.2005
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Pe 23.9.2005 20:00--00:30, 0 euroa
Esteri, päättäjäiset
Ke 28.9.2005
Seppo Ahokkaan trio
Ke 5.10.2005 13:00--17:00
Perfidia
Ke 26.4.2006 13:00--17:00
Harry Nurmi
Pe 28.4.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, FinnNostalgia
Ke 3.5.2006 13:00--17:00
Unto Satorannan yhtye
Pe 5.5.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Horizone & Matti ja Teppo
Ke 10.5.2006 13:00--17:00
Janne Ahosen yhtye & Reijo Kallio
Pe 12.5.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Charlies, Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 17.5.2006 13:00--17:00
Havanna & Raimo Piipponen
Pe 19.5.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Anneli Mattila & V.I.P., Fernet & Tomi Markkola
Ke 24.5.2006
Tulipunaruusut, Union & Vesa Toivonen, Agents
Pe 26.5.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Fortuna & Arja Koriseva
Ke 31.5.2006 13:00--17:00
Flamingo & Jari Grek
Pe 2.6.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Lumipallo & Saska Helmikallio, Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 7.6.2006 13:00--17:00
Jokerit Company & Risto Nevala
Pe 9.6.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Diesel & Markku Aro, Unelmavävyt
Ke 14.6.2006 13:00--17:00
Markus Sextet
Pe 16.6.2006 21:00--02:00, 12 euroa
FBI Beat & Markus Törmälä, Varjokuva
Ke 21.6.2006 13:00--17:00
Tivoli & Taisto Saaresaho
Pe 23.6.2006 juhannusaatto 12 euroa
Rytmiset, Iltatähti ja A Hautaniemi & Joel Hallikainen
La 24.6.2006 juhannuspäivä
La Strada & Anita Hirvonen, Kari Isola ja Yön tähdet
Ke 28.6.2006 13:00--17:00
Jani Rinne & Charter's & Arja Sipola
Pe 30.6.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Tulipunaruusut, Omega & Eija Kantola
Ke 5.7.2006 13:00--17:00
Mika Raittila
Pe 7.7.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Syke, Öiset kitarat
Ke 12.7.2006 13:00--17:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Pe 14.7.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Safir & Mira Kunnasluoto, Marko Lämsä, Elina Vettenranta
Ke 19.7.2006 13:00--17:00
Korsuorkesteri
Pe 21.7.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Saija Tuupanen & Tornados, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ke 26.7.2006 13:00--17:00
Jouni Raitio
Pe 28.7.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Taikakuu, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 2.8.2006 13:00--17:00
Eija Sinikka
Pe 4.8.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Rosso & Tarja Lunnas, Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 9.8.2006 13:00--17:00
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 11.8.2006 21:00--02:00, 12 euroa
FBI Beat, Erkki Friman & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 16.8.2006 13:00--17:00
Rytmiset
Pe 18.8.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Mistral & Anne Mattila, Esteri
Ke 23.8.2006
Pertti Niemi & Odessa
Pe 25.8.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Finlanders, Markus Sextet
Ke 30.8.2006 13:00--17:00
Linnut & Arja Havakka
Pe 1.9.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Tommys & Charles Plogman, Tanssiorkesteri Helmi
Ke 6.9.2006 13:00--17:00
Antti Gröndahlin yhtye & Vieno Kekkonen
Pe 8.9.2006
Varjokuva, Nelinpeli
La 9.9.2006 19:00--01:00, 10 euroa
Tähdenlento, Mikko Alatalo, olutjuhlat
Ke 13.9.2006 13:00--17:00
Janne Ahosen yhtye
Pe 15.9.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Avenue & Anniina Mattila, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 20.9.2006 13:00--17:00
Semites
Pe 22.9.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Flamingo & Jari Grek
Ke 27.9.2006
Antti Vainion yhtye & Pirkko Pelander
Pe 29.9.2006 21:00--02:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat, Taivalkunta Beat
Ke 4.10.2006 13:00--17:00
Sävel-orkesteri & Kaija ja Kirsti
Ke 11.10.2006 13:00--17:00, 0 euroa
Perfidia
Ke 25.4.2007 13:00--17:00
Perfidia
Pe 27.4.2007 21:00--02:00
FBI Beat & Markus Törmälä, Omega & Eija Kantola
Ke 2.5.2007 13:00--17:00
Antti Vainion yhtye & Pirkko Pelander
Pe 4.5.2007 21:00--02:00
Mistral & Anne Mattila, Sesam & Antti Raiski
Ke 9.5.2007 13:00--17:00
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Pe 11.5.2007 21:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
Ke 16.5.2007 13:00--17:00
Rytmiset & Seppo Heikkinen
Pe 18.5.2007 21:00--02:00
Avec & Saska Helmikallio, Yölintu
Ke 23.5.2007 13:00--17:00
Juhani Virta
Pe 25.5.2007 21:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Jani ja Jetsetters
Ke 30.5.2007 13:00--17:00
Markus Sextet
Pe 1.6.2007 21:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 6.6.2007 20:00--01:00
Sinitaivas, FBI Beat, Laura Carita, Mikael Konttinen, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
Pe 8.6.2007 21:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli
Ke 13.6.2007 13:00--17:00
Sävel-orkesteri
Pe 15.6.2007 21:00--02:00
Avenue & Anniina Mattila, Fernet & Tomi Markkola
Ke 20.6.2007 13:00--17:00
Foxpop & Eija Sinikka
Pe 22.6.2007 juhannusaatto
Channel Four, Tapani Kansa
La 23.6.2007 juhannuspäivä
La Strada & Anita Hirvonen, Rytmiset
Ke 27.6.2007 13:00--17:00
Pertti Niemi & Odessa
Pe 29.6.2007 21:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 4.7.2007 13:00--17:00
Markku Harjunpään orkesteri & Markku Harjunpää & Tuula Heikkilä
Pe 6.7.2007 21:00--02:00
Syke, FinnNostalgia & Nalle Lehtonen, Rainer Friman
Ke 11.7.2007 13:00--17:00
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala & Kike Elomaa
Pe 13.7.2007 21:00--02:00
Mika Raittila, Henri Stenroth, Jenna Bågeberg
Ke 18.7.2007 13:00--17:00
Noiser & Kari Piironen
Pe 20.7.2007 21:00--02:00
FBI Beat, Esteri
Ke 25.7.2007 13:00--17:00
Noiser & Risto Nevala
Pe 27.7.2007 21:00--02:00
Omenapuu & Johanna Pakonen, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 1.8.2007 13:00--17:00
Korsuorkesteri
Pe 3.8.2007 21:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Ke 8.8.2007 13:00--17:00
Mika Raittila
Pe 10.8.2007 21:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 15.8.2007 13:00--17:00
Linnut, Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka
Pe 17.8.2007 21:00--02:00
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Ke 22.8.2007 13:00--17:00
Kuutamotaivas
Pe 24.8.2007 21:00--02:00
Tulipunaruusut, Sputnik & Anna Hanski
Ke 29.8.2007 13:00--17:00
Channel Four
Pe 31.8.2007 21:00--02:00
The Boys & Jussi Raittinen
Ke 5.9.2007 13:00--17:00
Tytti Pelkonen
Pe 7.9.2007 21:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 12.9.2007 13:00--17:00
Unto Satorannan yhtye
Pe 14.9.2007 21:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ke 19.9.2007 13:00--17:00
Tivoli & Taisto Saaresaho
Pe 21.9.2007 21:00--02:00
Markus Sextet, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 26.9.2007 13:00--17:00
Rytmiset
Pe 28.9.2007 21:00--02:00
Noiser & Kari Piironen, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 3.10.2007 13:00--17:00
Kauko Simonen & Janne Ahonen
Ke 23.4.2008 13:00--17:00
Perfidia
Pe 25.4.2008 21:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Syke
Ke 30.4.2008 vapunaatto
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Tapio Rannanmaan yhtye, Mika Raittila & Kimmo Lindegren
Pe 2.5.2008 21:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Korsuorkesteri
Pe 9.5.2008 21:00--02:00
FBI Beat, Jani ja Jetsetters
Ke 14.5.2008 13:00--17:00
Onnenkulkuri
Pe 16.5.2008 21:00--02:00
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola
Ke 21.5.2008 13:00--17:00
Vonkamiehet
Pe 23.5.2008 21:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Ke 28.5.2008 13:00--17:00
Markus Sextet
Pe 30.5.2008 21:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli
Ke 4.6.2008 13:00--17:00
Aikalisä
Pe 6.6.2008 21:00--02:00
Channel Four, Taikakuu
Ke 11.6.2008 13:00--17:00
Mutkattomat & Eki Jantunen
Pe 13.6.2008 21:00--02:00
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Horizone & Matti ja Teppo
Ke 18.6.2008 13:00--17:00
Raimo Turtiainen ja Pojat
Pe 20.6.2008 juhannusaatto 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, FinnNostalgia, Matador & Antti Toivola, Rainer Friman
La 21.6.2008 juhannuspäivä
Mika Raittila & Kimmo Lindegren, Erkki Liikanen
Ke 25.6.2008 13:00--17:00
Unto Satorannan yhtye
Pe 27.6.2008 21:00--02:00
Tulipunaruusut, Omega & Eija Kantola
Ke 2.7.2008 13:00--17:00
Tanssikengät, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 4.7.2008 21:00--02:00
Omenapuu & Johanna Pakonen, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 9.7.2008 13:00--17:00
Caminito & Kari Piironen
Pe 11.7.2008 21:00--02:00
Syke, Mistral & Anne Mattila
Ke 16.7.2008 13:00--17:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Pe 18.7.2008 21:00--02:00
Mika Raittila & Kimmo Lindegren, Hanna Talikainen, Jukka Hallikainen
Ke 23.7.2008 13:00--17:00
Linnut & Arja Havakka
Pe 25.7.2008 21:00--02:00
Sinitaivas, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 30.7.2008 13:00--17:00
Noiser & Risto Nevala
Pe 1.8.2008 21:00--02:00
Väliaikainen, Avec & Saska Helmikallio
Ke 6.8.2008 13:00--17:00
Korsuorkesteri
Pe 8.8.2008 21:00--02:00
Fortuna & Arja Koriseva, Varjokuva
Ke 13.8.2008 13:00--17:00
Foxpop & Eija Sinikka
Pe 15.8.2008 21:00--02:00
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 20.8.2008 13:00--17:00
Channel Four
Pe 22.8.2008 21:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Yölintu
Ke 27.8.2008 13:00--17:00
Keijo Nurmen yhtye
Pe 29.8.2008 21:00--02:00
FBI Beat, Mutkattomat & Eki Jantunen
Ke 3.9.2008 13:00--17:00
Juhani Virta
Pe 5.9.2008 21:00--02:00
Markus Sextet, Unelmavävyt
Ke 10.9.2008 13:00--17:00
Kari Isola ja Yön tähdet
Pe 12.9.2008 21:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 17.9.2008 13:00--17:00
Pertti Niemi & Odessa
Pe 19.9.2008 21:00--02:00
Taikakuu, Avenue & Anniina Mattila
Ke 24.9.2008 13:00--17:00
Janne Ahosen yhtye
Pe 26.9.2008 21:00--02:00
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Fernet & Tomi Markkola
Ke 1.10.2008 13:00--17:00
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 22.4.2009 13:00--17:00
Mika Raittila & Kimmo Lindegren
Pe 24.4.2009 21:00--02:00
Sinitaivas, Mistral & Anne Mattila
Ke 29.4.2009 13:00--17:00
Union & Vesa Toivonen
Pe 1.5.2009 vapunpäivä 21:00--02:00
Varjokuva, Suvi Teräsniska
Ke 6.5.2009 13:00--17:00
Unto Satorannan yhtye
Pe 8.5.2009 21:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Syke
Ke 13.5.2009 13:00--17:00
Souvarit
Pe 15.5.2009 21:00--02:00
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Taikakuu
Ke 20.5.2009 13:00--17:00
Foxpop & Eija Sinikka
Pe 22.5.2009 21:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
Ke 27.5.2009 13:00--17:00
Pertti Niemi & Odessa
Pe 29.5.2009 21:00--02:00
Resiina & Juha Metsäperä, Antti Huovila
Ke 3.6.2009 13:00--17:00
Kari Hirvonen
Pe 5.6.2009 21:00--02:00
Tulipunaruusut, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 10.6.2009 13:00--17:00
Juhani Virta
Pe 12.6.2009 21:00--02:00
Petoman & Tommi Soidinmäki, Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Ke 17.6.2009 13:00--17:00
Pispalan sälli ja Sinirytmi
Pe 19.6.2009 juhannusaatto 20:00--02:00
Jari Sillanpää, Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara, karaoke
Ke 24.6.2009 13:00--17:00
Tanssikengät, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 26.6.2009 21:00--02:00
Fortuna & Arja Koriseva, Helmenkalastajat
Ke 1.7.2009 13:00--17:00
Hannu Karjalainen Group & Matti Esko
Pe 3.7.2009 21:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., NeljänSuora
Ke 8.7.2009 13:00--17:00
Linnut & Arja Havakka
Pe 10.7.2009 21:00--02:00
Markus Sextet, Paula Koivuniemi
Ke 15.7.2009
13:00--17:00 Caminito & Kari Piironen
21:00--02:00 Ilta & Janne Tulkki, Riku Niemi & Jorma Kääriäinen
Pe 17.7.2009 21:00--02:00
Channel Four, Amadeus Lundberg
Ke 22.7.2009 13:00--17:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Pe 24.7.2009 21:00--02:00
Syke, Jani ja Jetsetters
Ke 29.7.2009 13:00--17:00
Noiser & Risto Nevala
Pe 31.7.2009 21:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Horizone & Matti ja Teppo
Ke 5.8.2009 13:00--17:00
Korsuorkesteri
Pe 7.8.2009 21:00--02:00
Sinitaivas, FinnNostalgia
Ke 12.8.2009 13:00--17:00
Dry Capri & Berit
Pe 14.8.2009 21:00--02:00
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 19.8.2009 13:00--17:00
Nelostie & Jaska Mäkynen
Pe 21.8.2009 21:00--02:00
Yölintu, Öiset kulkijat & Suvi Hiltunen
Ke 26.8.2009 13:00--17:00
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 28.8.2009 21:00--02:00
Omenapuu & Johanna Pakonen, Taikakuu
Ke 2.9.2009 13:00--17:00
Raimo Turtiainen ja Pojat
Pe 4.9.2009 21:00--02:00
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Mika Raittila & Kimmo Lindegren
Ke 9.9.2009 13:00--17:00
Mutkattomat & Eki Jantunen
Pe 11.9.2009 21:00--02:00
Finlanders, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 16.9.2009 13:00--17:00
Kaija Santakangas
Pe 18.9.2009 21:00--02:00
Myrskytuuli, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 20.9.2009 14:00--17:30
Antti Vainion yhtye & Antti Vainio & Pirkko Pelander
Ke 23.9.2009 13:00--17:00
Channel Four
Pe 25.9.2009 21:00--02:00
Souvarit, FBI Beat & Markus Törmälä
Ke 30.9.2009 13:00--17:00
Markus Sextet
Pe 2.10.2009 21:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tommys & Charles Plogman
Ke 7.10.2009 13:00--17:00
Keijo Nurmen yhtye
Ke 21.4.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Tulipunaruusut
Pe 23.4.2010 21:00--01:30, 14 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen & Pasi Vainionperä
Ke 28.4.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Caminito & Kari Piironen
Pe 30.4.2010 vapunaatto 21:00--01:30, 16 euroa
Tommys & Charles Plogman, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ke 5.5.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 7.5.2010 21:00--01:30, 14 euroa
Finlanders, Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 12.5.2010 13:00--16:45, 12 euroa
Souvarit
Pe 14.5.2010 21:00--01:30, 14 euroa
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola
Ke 19.5.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Köpi Koski ja Projekti
Pe 21.5.2010 21:00--01:30, 14 euroa
Pekkaniskan Pojat, NeljänSuora
Ke 26.5.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Nelostie & Jaska Mäkynen
Pe 28.5.2010 21:00--01:30, 14 euroa
Diesel & Markku Aro, Markus Sextet
Ke 2.6.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Jukka Eskelisen kvartetti & Kari Hirvonen
Pe 4.6.2010 21:00--01:30, 14 euroa
Syke, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 9.6.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Linnut & Arja Havakka
Pe 11.6.2010 21:00--01:30, 14 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Presto & Kake Randelin
Ke 16.6.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Markku Harjunpään orkesteri & Markku Harjunpää & Tuula Heikkilä
Pe 18.6.2010 juhannusaatto 21:00--01:30, 14 euroa
Anneli Mattila & V.I.P., KinoJake
Ke 23.6.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.6.2010 20:00--01:30
Horizone & Matti ja Teppo, Mandshuria & Milana Misic
Ke 30.6.2010 9 euroa
Ilta & Janne Tulkki
Pe 2.7.2010 21:00--01:30
Jari Sillanpää & Men in Black, Pekka Kuorikoski band & Paula Koivuniemi
La 3.7.2010
Esteri
Ke 7.7.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Taikavaara & Eerika Grönlund
Pe 9.7.2010 21:00--01:30
Sinitaivas, Petoman & Tommi Soidinmäki
Ke 14.7.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Channel Four
Pe 16.7.2010 21:00--01:30
Sunset & Marko Maunuksela & Suvi Karjula, FinnNostalgia & Antti Toivola & Jari Grek
Ke 21.7.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Caminito & Kari Piironen
Pe 23.7.2010 21:00--01:30
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, FBI Beat
Ke 28.7.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Noiser & Risto Nevala
Pe 30.7.2010 21:00--01:30
Myrskytuuli, Antti Tammilehdon yhtye
Ke 4.8.2010 13:00--16:45
Korsuorkesteri
Pe 6.8.2010 21:00--01:30
Mistral & Anne Mattila, NeljänSuora
Ke 11.8.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Paratiisi & Kaija Pohjola
Pe 13.8.2010 21:00--01:30
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 18.8.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Nelostie & Jaska Mäkynen
Pe 20.8.2010 21:00--01:30
Taikakuu, Jani ja Jetsetters
Ke 25.8.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Sunset & Arto Nuotio
Pe 27.8.2010 21:00--01:30
Sinitaivas, Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 1.9.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 3.9.2010 21:00--01:30
Myrskytuuli, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 8.9.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Mutkattomat & Eki Jantunen
Pe 10.9.2010 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Varjokuva
La 11.9.2010 20:00--01:30
La Strada, Seitsemän seinähullua veljestä
Ke 15.9.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Markku Harjunpään orkesteri & Kauko Simonen
Pe 17.9.2010 21:00--01:30
Tulipunaruusut, Dallapé
Ke 22.9.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Markus Sextet
Pe 24.9.2010 21:00--01:30
Syke, Rosso & Tarja Lunnas
La 25.9.2010 20:00--24:00, 10 euroa
Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren, Suomirytmi & Heikki Ilmonen, 60-luvun ilta
Ke 29.9.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren
Pe 1.10.2010 21:00--01:30
Souvarit, Diesel & Markku Aro
Ke 6.10.2010 13:00--16:45, 9 euroa
Keijo Nurmen yhtye
Ke 20.4.2011 13:00--16:45
Onnenkulkurit, Tarja Ylitalo
Pe 22.4.2011 pitkäperjantai 21:00--01:30
Seitsemän seinähullua veljestä, Varjokuva
Su 24.4.2011 pääsiäinen 21:00--01:30
NeljänSuora, Riku Niemi Orchestra & Jorma Kääriäinen
Ke 27.4.2011 13:00--16:45
Tulipunaruusut
Pe 29.4.2011 21:00--01:30
Omega & Eija Kantola, Hurma
Ke 4.5.2011 13:00--16:45
Jussi Roponen
Pe 6.5.2011 21:00--01:30
Saija Tuupanen & Savanni, Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 11.5.2011 13:00--16:45
Anitta Mattila
Pe 13.5.2011 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Mistral & Anne Mattila
Ke 18.5.2011 13:00--16:45
Köpi Koski ja Projekti
Pe 20.5.2011 21:00--01:30
Taikakuu, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 25.5.2011 13:00--16:45
Pekkaniskan Pojat
Pe 27.5.2011 21:00--01:30
Finlanders, Kasmir & Jari Grek
Ke 1.6.2011 13:00--16:45
Helmenkalastajat
Pe 3.6.2011 21:00--01:30
Tommys & Charles Plogman, Syke
Ke 8.6.2011 13:00--16:45
Sunset & Arto Nuotio
Pe 10.6.2011 21:00--01:30
Jani ja Jetsetters, In The Mood
Ke 15.6.2011 13:00--16:45
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 17.6.2011 21:00--01:30
Jari Sillanpää & Men in Black, Varjokuva
Ke 22.6.2011 13:00--16:45
Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren
Pe 24.6.2011 juhannusaatto 20:00--01:30
Channel Four, Souvarit
Ke 29.6.2011 13:00--16:45
Caminito & Kari Piironen
Pe 1.7.2011 21:00--01:30
Sinitaivas, Fortuna & Arja Koriseva
Ke 6.7.2011
13:00--16:45 Horizone & Matti ja Teppo
21:00--01:30 Agents, Tijuana Taxi & M.A. Numminen, Saluuna band
Pe 8.7.2011 21:00--01:30
Syke, Dallapé
Ke 13.7.2011 13:00--16:45
Sami Keskitalo & Pohjantähti
Pe 15.7.2011 21:00--01:30
La Strada, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 20.7.2011 13:00--16:45
Paratiisi & Kaija Pohjola, Nelostie & Jaska Mäkynen
Pe 22.7.2011 21:00--01:30
Myrskytuuli, Mantsuria & Milana Misic & Hannu Lehtonen
Ke 27.7.2011 13:00--16:45
Noiser & Risto Nevala
Pe 29.7.2011 21:00--01:30
Tulipunaruusut, NeljänSuora
Ke 3.8.2011 13:00--16:45
Korsuorkesteri
Pe 5.8.2011 21:00--01:30
Taikakuu, Nelinpeli & Mikael Konttinen
Ke 10.8.2011 13:00--16:45
Keidas & Jouni Keronen
Pe 12.8.2011 21:00--01:30
FinnNostalgia & Rainer Friman & Antti Toivola, Tapani Kansa
Ke 17.8.2011 13:00--16:45
Tosimiehet & Arja Havakka, Focus & Sakke Kotilainen
Pe 19.8.2011 21:00--01:30
Jarkko Honkanen & Taiga, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 24.8.2011 13:00--16:45
Pertti Niemi & Odessa
Pe 26.8.2011 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
Ke 31.8.2011 13:00--16:45
Channel Four
Pe 2.9.2011 21:00--01:30
Seitsemän seinähullua veljestä, Hurma
Ke 7.9.2011 13:00--16:45
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 9.9.2011 21:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P., Syke
Ke 14.9.2011 13:00--16:45
Köpi Koski ja Projekti
To 15.9.2011
Riku Niemi Orchestra & Markus Allan
Pe 16.9.2011 21:00--01:30
Omenapuu & Johanna Pakonen, NeljänSuora
La 17.9.2011 21:00--01:30
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen, Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren
Ke 21.9.2011 13:00--16:45
Suomirytmi & Heikki Ilmonen
Pe 23.9.2011 21:00--01:30
Sinitaivas, Diesel & Markku Aro
Ke 28.9.2011 13:00--16:45
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.9.2011 21:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola, Myrskytuuli
Ke 5.10.2011 13:00--16:45
Tytti Pelkosen yhtye
Ke 18.4.2012 13:00--16:45
FinnNostalgia, Rainer Friman
Pe 20.4.2012 21:00--01:30
Horizone & Matti ja Teppo, Hurma
Ke 25.4.2012 13:00--16:45
Anitta Mattila
Pe 27.4.2012 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, In The Mood
Ke 2.5.2012 13:00--16:45
Sawotta & Pekka Hartonen
Pe 4.5.2012 21:00--01:30
Diesel & Markku Aro, Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Ke 9.5.2012 13:00--16:45
Korsuorkesteri
Pe 11.5.2012 21:00--01:30
Taikakuu, Helminauha & Suvi Karjula
Ke 16.5.2012 13:00--16:45
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 18.5.2012 21:00--01:30
Varjokuva, Reijo Taipale
Ke 23.5.2012
13:00--16:45 Pekkaniskan Pojat
20:00--24:00 Pekkaniskan Pojat
Pe 25.5.2012 21:00--01:30
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola
Ke 30.5.2012 13:00--16:45
Caminito & Kari Piironen
Pe 1.6.2012 21:00--01:30
Charles Plogman & Ronnies, Mikael Konttinen
Ke 6.6.2012 13:00--16:45
Tulipunaruusut
Pe 8.6.2012 21:00--01:30
Syke, Mistral & Anne Mattila
Ke 13.6.2012 13:00--16:45
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Pe 15.6.2012 21:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P., Jarkko Honkanen & Taiga
Ke 20.6.2012 13:00--16:45
Channel Four
Pe 22.6.2012 juhannusaatto 20:00--01:30
Souvarit, Jani ja Jetsetters
Ke 27.6.2012
13:00--16:45 Markus Allan
19:00--23:00 Mikko Alatalo
Pe 29.6.2012 21:00--01:30
Finlanders, NeljänSuora
La 30.6.2012
Antti Vainion yhtye
Ke 4.7.2012
13:00--16:45 Caminito & Kari Piironen
21:00--00:30 Lauri Tähkä, Kari Luoto
Pe 6.7.2012 21:00--01:30
Jari Sillanpää & Men in Black, Jari ja Taika
La 7.7.2012 16:00--18:00
Ti-Ti Nalle
Ke 11.7.2012
13:00--16:45 Paratiisi & Kaija Pohjola
21:00--00:30 , Ismo Leikola & Stand up
Pe 13.7.2012 21:00--01:30
Sesam & Antti Raiski, Riku Niemi Orchestra & Jorma Kääriäinen
La 14.7.2012
Seppo Tammilehto
Ke 18.7.2012 13:00--16:45
Arja Havakka
Pe 20.7.2012 21:00--01:30
Voimaorkesteri & Suvi Karjula, Avec & Saska Helmikallio, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 25.7.2012
13:00--16:45 Sunset & Seppo Kulmala & Arto Nuotio
21:00--00:30 Popeda & Pate Mustajärvi, Old Dudes
Pe 27.7.2012 21:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola, Dallapé
Ke 1.8.2012 13:00--16:45
Risto Nevala
Pe 3.8.2012 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 8.8.2012 13:00--16:45
Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren
Pe 10.8.2012 21:00--01:30
Taikakuu, Varjokuva
Ke 15.8.2012 13:00--16:45
Korsuorkesteri
Pe 17.8.2012 21:00--01:30
Sinitaivas, Suvi Teräsniska
Ke 22.8.2012 13:00--16:45
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 24.8.2012 21:00--01:30
Jarkko Honkanen & Taiga, La Strada & Anita Hirvonen
Ke 29.8.2012 13:00--16:45
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 31.8.2012 21:00--01:30
Tulipunaruusut, Horizone & Matti ja Teppo
La 1.9.2012
Marko Maunuksela, konsertti
Ke 5.9.2012 13:00--16:45
Avenue & Anniina Mattila
Pe 7.9.2012 21:00--01:30
Finlanders, Fortuna & Arja Koriseva
Ke 12.9.2012 13:00--16:45
Keidas, Jackpot, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
Pe 14.9.2012 21:00--01:30
Diesel & Markku Aro, Syke
La 15.9.2012 21:00--01:30
EXmiehet & Saija Tuupanen, FBI Beat
Ke 19.9.2012 13:00--16:45
Palapeli & Sanna-Mari Titov
Pe 21.9.2012 21:00--01:30
Hurma, Mikael Konttinen
Ke 26.9.2012 13:00--16:45
In The Mood
Pe 28.9.2012 21:00--01:30
Myrskytuuli, NeljänSuora
Ke 3.10.2012 13:00--16:45
Pekkaniskan Pojat
Pe 5.10.2012 21:00--01:30
Channel Four, Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 10.10.2012 13:00--16:45
Köpi Koski ja Projekti
La 13.10.2012
Elonkerjuu, Jani ja Jetsetters
Su 14.10.2012
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 17.4.2013 13:00--17:00
Pertti Riikosen yhtye
Pe 19.4.2013 21:00--01:30
Finlanders, Tulipunaruusut
Ke 24.4.2013 13:00--17:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 26.4.2013 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
Ti 30.4.2013 vapunaatto 21:00--01:30
Fortuna & Arja Koriseva, Jani ja Jetsetters
Ke 1.5.2013 vapunpäivä 13:00--17:00
HotLine & Sebastian & Anri Ahlgren
Pe 3.5.2013 21:00--01:30
Taikakuu, Myrskytuuli
Ke 8.5.2013 13:00--17:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Pe 10.5.2013
Omega & Eija Kantola, Syke
Ke 15.5.2013
Caminito & Kari Piironen
Pe 17.5.2013 21:00--01:30
NeljänSuora, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 22.5.2013 13:00--17:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 24.5.2013 21:00--01:30
Horizone & Matti ja Teppo, Hurma
Ke 29.5.2013 13:00--17:00
Köpi Koski ja Projekti
Pe 31.5.2013 21:00--01:00
Sinitaivas
Ke 5.6.2013 13:00--17:00
Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren
Pe 7.6.2013 21:00--01:30
Nousukausi
Ke 12.6.2013 13:00--17:00
Channel Four
Pe 14.6.2013 21:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P., Kake Randelin
Ke 19.6.2013 13:00--17:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 21.6.2013 juhannusaatto 20:00--02:00
Souvarit, Jari Sillanpää & Men in Black
La 22.6.2013 juhannuspäivä 20:00--02:00
Twisters, Agents, Paula Koivuniemi
Ke 26.6.2013
13:00--17:00 La Strada & Anita Hirvonen
21:00--01:30 Popeda, Frederik
Pe 28.6.2013
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 3.7.2013 13:00--17:00
Caminito & Kari Piironen
Pe 5.7.2013 21:00--01:30
Omenapuu & Johanna Pakonen, Dallapé
Ke 10.7.2013 13:00--17:00
Seireenit
Pe 12.7.2013 21:00--01:30
Sinitaivas, Riku Niemi Orchestra, Markus Allan & Pirkko Mannola & Johanna Iivanainen & Sami Pitkämö
Ke 17.7.2013
13:00--17:00 Tulipunaruusut
21:00--01:30 , Viides vaihde
Pe 19.7.2013 21:00--01:30
Omega & Eija Kantola, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 24.7.2013 13:00--17:00
Tosimiehet & Arja Havakka
Pe 26.7.2013 21:00--01:30
Myrskytuuli, NeljänSuora
Ke 31.7.2013
13:00--17:00 Risto Nevala
21:00--01:30 The Boys & Jussi Raittinen, Eppu Normaali
Pe 2.8.2013 21:00--01:30
Nelinpeli & Mikael Konttinen, Roulette & Reijo Taipale
Ke 7.8.2013 13:00--17:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Pe 9.8.2013 21:00--01:30
FBI Beat, Yölintu
Ke 14.8.2013 13:00--17:00
FinnNostalgia
Pe 16.8.2013 21:00--01:30
Fortuna & Arja Koriseva, Varjokuva
Ke 21.8.2013 13:00--17:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 23.8.2013 21:00--01:30
Jarkko Honkanen & Taiga, Omega & Eija Kantola
Ke 28.8.2013 13:00--17:00
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 30.8.2013 21:00--01:30
Finlanders, Diesel & Markku Aro
La 31.8.2013
Marko Maunuksela, Somero Soikoon -tapahtuma
Ke 4.9.2013 13:00--17:00
Palapeli & Sanna-Mari Titov
Pe 6.9.2013 21:00--01:30
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 11.9.2013 13:00--17:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 13.9.2013 21:00--01:30
Jari Sillanpää & Men in Black, Rosso & Tarja Lunnas
La 14.9.2013 21:00--01:30
Henkka ja Kulkurit, In The Mood
Ke 18.9.2013 13:00--17:00
Caminito & Kari Piironen
Pe 20.9.2013 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Hurma
Ke 25.9.2013 13:00--17:00
Helminauha
Pe 27.9.2013 21:00--01:30
Syke, NeljänSuora
Ke 2.10.2013 13:00--17:00
Roulette & Jani Helenius
Pe 4.10.2013 21:00--01:30
Channel Four, Horizone & Matti ja Teppo
Ke 9.10.2013 13:00--17:00
In The Mood
Pe 11.10.2013 21:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola, Mistral & Anne Mattila
Ke 16.4.2014 13:00--16:45
Caminito, Risto Nevala
Pe 18.4.2014 pitkäperjantai
Sinitaivas, Diesel & Markku Aro
Su 20.4.2014 pääsiäinen
NeljänSuora, Riku Niemi Orchestra & Tapani Kansa
Ke 23.4.2014
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 25.4.2014
Pekkaniskan Pojat, Henkka ja Kulkurit
Ke 30.4.2014 vapunaatto
Ari Nylund & Kalle Jussila
Pe 2.5.2014
Mistral & Anne Mattila, Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Ke 7.5.2014
Eija Sinikka
Pe 9.5.2014
Finlanders, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 14.5.2014
Tuliset & Rainer Friman
Pe 16.5.2014
Taikakuu
Ke 21.5.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 23.5.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Omega & Eija Kantola
La 24.5.2014
Antti Vainion yhtye & Antti Vainio & Pirkko Pelander, Focus & Sakke Kotilainen
Ke 28.5.2014
Norolan Pojat
Pe 30.5.2014
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Matti ja Teppo
Ke 4.6.2014
Risto Nevala
Pe 6.6.2014
Koivu & Marita Taavitsainen, Reijo Taipale
Ke 11.6.2014
Sunset, Tuliset & Kaija Pohjola, Arto Nuotio
Pe 13.6.2014
Hurma, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Ke 18.6.2014
Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren
Pe 20.6.2014 juhannusaatto
Jari Sillanpää & Men in Black, Sinitaivas
La 21.6.2014 juhannuspäivä
Jani ja Jetsetters, Paula Koivuniemi, Jorma Kääriäinen
Su 22.6.2014
Kyösti Mäkimattila
Ke 25.6.2014
Caminito & Kari Piironen
Pe 27.6.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 2.7.2014
Korsuorkesteri, Focus & Sakke Kotilainen
Pe 4.7.2014
Fortuna & Arja Koriseva, Nelinpeli & Mikael Konttinen
Ke 9.7.2014
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 11.7.2014
La Strada, Kake Randelin
Ke 16.7.2014 13:00--16:45
Tulipunaruusut
Pe 18.7.2014 21:00--01:30
Dallapé, NeljänSuora
Ke 23.7.2014 13:00--16:45
Anita Hirvonen
Pe 25.7.2014 21:00--01:30
Sinitaivas, Midinetti & Johanna Pakonen
Ke 30.7.2014 13:00--16:45
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 1.8.2014 21:00--01:30
Rosso & Tarja Lunnas, Helmenkalastajat
Ke 6.8.2014 13:00--16:45
Fredi
Pe 8.8.2014 21:00--01:30
Anneli Mattila & Recados, Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Ke 13.8.2014 13:00--16:45
Focus & Sakke Kotilainen, Ahti Lampi
Pe 15.8.2014 21:00--01:30
Taikakuu, Myrskylyhty
Ke 20.8.2014 13:00--16:45
Pekkaniskan Pojat
Pe 22.8.2014 21:00--01:30
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Jani ja Jetsetters
Ke 27.8.2014 13:00--16:45
Timangi, Risto Nevala
Pe 29.8.2014 21:00--01:30
Fortuna & Arja Koriseva, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 3.9.2014 13:00--16:45
Caminito & Kari Piironen
Pe 5.9.2014 21:00--01:30
Jarkko Honkanen, Matti ja Teppo
Ke 10.9.2014 13:00--16:45
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 12.9.2014 21:00--01:30
Finlanders, Hurma
Ke 17.9.2014 13:00--16:45
Albatrossi, Sakke Kotilainen
Pe 19.9.2014 21:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, NeljänSuora
Ke 24.9.2014 13:00--16:45
Niskalenkki
Pe 26.9.2014 21:00--01:30
Omega & Eija Kantola, Myrskytuuli
Ke 1.10.2014 13:00--16:45
Köpi Koski ja Projekti
Pe 3.10.2014 21:00--01:30
Boogie, Arto Nuotio
Ke 8.10.2014 13:00--16:45
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 10.10.2014 21:00--01:30
Sinitaivas, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 15.4.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.4.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 22.4.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Aikalisä
Pe 24.4.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Finlanders, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 29.4.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Kaija Pohjola
Pe 1.5.2015 vapunpäivä 21:00--01:30, 16 euroa
Taikakuu, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 6.5.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Tulipunaruusut
Pe 8.5.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Avec & Leif Lindeman, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 13.5.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 15.5.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Diesel & Markku Aro, Esakallion Juhlaorkesteri & Vieno Kekkonen
Ke 20.5.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Caminito & Kari Piironen
Pe 22.5.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Hurma, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 27.5.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Focus & Sakke Kotilainen, Ahti Lampi
Pe 29.5.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Rosso & Tarja Lunnas, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 3.6.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Risto Nevala
Pe 5.6.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Karavaani & Heidi Pakarinen, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 10.6.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Channel Four
Pe 12.6.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Company & Kake Randelin, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 17.6.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Eija Sinikka
Pe 19.6.2015 juhannusaatto 20:00--02:30
Jari Sillanpää & Men in Black, Horizone & Matti ja Teppo, Esakallion Juhlaorkesteri
La 20.6.2015 juhannuspäivä 20:00--02:30
Jani ja Jetsetters, Riku Niemi Orchestra & Amadeus Lundberg, Esakallion Juhlaorkesteri
Su 21.6.2015 19:00--21:00
Kyösti Mäkimattila, Yona, konsertti
Ke 24.6.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Vanha liitto & Arto Nuotio
Pe 26.6.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 1.7.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Norolan Pojat
Pe 3.7.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Omega & Eija Kantola, Myrskytuuli
Ke 8.7.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Köpi Koski ja Projekti
Pe 10.7.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Helminauha, Deja-vu & Anne Mattila
La 11.7.2015 20:00--24:00, 27.50 euroa
Jarkko Honkanen & Taiga, Agents & Marko Haavisto & Vesa Haaja
Ke 15.7.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 17.7.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Sinitaivas, FBI Beat
Ke 22.7.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 24.7.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Avec & Leif Lindeman, Four Cats, Esakallion Juhlaorkesteri
Su 26.7.2015
Niskalenkki, Eino Grön, Umberto Marcato, konsertti
Ke 29.7.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Caminito & Kari Piironen
Pe 31.7.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Dallapé, Helmenkalastajat
Ke 5.8.2015 13:00--17:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 6.8.2015
Elastinen
Pe 7.8.2015 21:00--01:30, 16 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen, Reijo Taipale
Ke 12.8.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Korsuorkesteri, Focus & Sakke Kotilainen
Pe 14.8.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Henkka ja Kulkurit, Hurma
Ke 19.8.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Suvas Regal & Meiju Suvas
Pe 21.8.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Diesel & Markku Aro, Jani ja Jetsetters
Ke 26.8.2015 13:00--17:00, 12 euroa
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 28.8.2015 21:00--01:30, 16 euroa
NeljänSuora, Sami Pitkämön orkesteri
Ke 2.9.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Kauko Simonen
Pe 4.9.2015 21:00--01:30, 16 euroa
KinoJake, Yölintu
La 5.9.2015
Marko Maunuksela, konsertti
Ke 9.9.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Tosimiehet & Arja Havakka
Pe 11.9.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Sinitaivas, Esakallion Juhlaorkesteri
Ke 16.9.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Tulipunaruusut
Pe 18.9.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Pekkaniskan Pojat, FBI Beat
Ke 23.9.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 25.9.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 30.9.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Caminito & Kari Piironen
Pe 2.10.2015 21:00--01:30, 16 euroa
La Strada, Horizone & Matti ja Teppo
Ke 7.10.2015 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 9.10.2015 21:00--01:30, 16 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Myrskytuuli
Ke 20.4.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Caminito & Kari Piironen
Pe 22.4.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
Ke 27.4.2016 13:00--17:00, 12 euroa
La Strada
Pe 29.4.2016 21:00--02:00, 16 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
Ke 4.5.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 6.5.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Myrskytuuli, NeljänSuora
Ke 11.5.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Eija Sinikka
Pe 13.5.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Taikakuu, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Ke 18.5.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kari Vepsä
Pe 20.5.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Horizone & Matti ja Teppo, Helminauha
Ke 25.5.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 27.5.2016 21:00--02:00, 16 euroa
KinoJake, Yölintu
Ke 1.6.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Tulipunaruusut
Pe 3.6.2016 21:00--02:00, 16 euroa
La Strada, Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 8.6.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kapris & Matti Esko
Pe 10.6.2016 21:00--02:00, 20 euroa
Sinitaivas, Reijo Taipale
Ke 15.6.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kalle Jussila
Pe 17.6.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Diesel & Markku Aro, Onnentähti
Ke 22.6.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Finlanders
To 23.6.2016 21:00--01:00, 14 euroa
Finlanders
Pe 24.6.2016 juhannusaatto 20:00--03:00, 20 euroa
Jari Sillanpää, FBI Beat, Ippe Mansikan orkesteri, Jorma Kääriäinen
La 25.6.2016 juhannuspäivä 20:00--03:00
Juha Tapio, J. Karjalainen
Su 26.6.2016 18:00--20:30
Kyösti Mäkimattila, Riku Niemi Orchestra
Ke 29.6.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.7.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Jarkko Honkanen & Taiga, Hurma
Ke 6.7.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Timangi, Risto Nevala
Pe 8.7.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Henkka ja Kulkurit, Deja-vu, Anne Mattila
Ke 13.7.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Korsuorkesteri, Focus & Sakke Kotilainen
To 14.7.2016 20:00--02:00, 25 euroa
Klamydia, Pertti Kurikan nimipäivät
Pe 15.7.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Avec & Leif Lindeman, La Strada
Ke 20.7.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Sunset & Arto Nuotio
Pe 22.7.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Fortuna, Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää, Arja Koriseva
Ke 27.7.2016
13:00--17:00 EXmiehet & Saija Tuupanen, 12 euroa
20:00--02:00 Popeda, Tiisu, 25 euroa
Pe 29.7.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Sinitaivas, FBI Beat
Ke 3.8.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Tulipunaruusut
Pe 5.8.2016 21:00--02:00, 16 euroa
In The Mood & Suvi Karjula, Hovinarrit & Teemu Roivainen
Ke 10.8.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kaija Lustila
Pe 12.8.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Taikakuu, Helminauha
La 13.8.2016 20:00--02:00
Eläkeläiset, Underground Rock Orchestra
Ke 17.8.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Köpi Koski ja Projekti
Pe 19.8.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Diesel & Markku Aro, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 24.8.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Pe 26.8.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Onnenkulkurit, Heikki Koskelo
La 27.8.2016 20:00--01:30, 25 euroa
Agents & Vesa Haaja, Lopunajan Mies, Marko Haavisto, Tuomari Nurmio
Ke 31.8.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kalle Jussila
Pe 2.9.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
Ke 7.9.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Caminito & Kari Piironen
Pe 9.9.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Jani ja Jetsetters
Ke 14.9.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Channel Four
Pe 16.9.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Fantasia & Aki Samuli, Omega & Eija Kantola
La 17.9.2016 20:00--01:30, 20 euroa
The Rhythm Rockers & Crazy Cavan, Mr. Breathless
Ke 21.9.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 23.9.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Hurma
Ke 28.9.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Kari Vepsä
Pe 30.9.2016 21:00--02:00, 16 euroa
KinoJake, Heikki Koskelo
Ke 5.10.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 7.10.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Korsuorkesteri, Henkka ja Kulkurit
Ke 12.10.2016 13:00--17:00, 12 euroa
Diesel & Markku Aro
Pe 14.10.2016 21:00--02:00, 16 euroa
Sinitaivas, Taikakuu, päättäjäiset
Ke 19.4.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat, avajaiset
Pe 21.4.2017 21:00--01:30, 18 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Sinitaivas, avajaiset
Ke 26.4.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Caminito, Kauko Simonen
Pe 28.4.2017 21:00--01:30, 18 euroa
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
Ke 3.5.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 5.5.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Taikakuu, SMORK-osakilpailu
Ke 10.5.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Diesel & Markku Aro
Pe 12.5.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Hurma, Lemmenlautta
Ke 17.5.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Kari Vepsä
Pe 19.5.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
Ke 24.5.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Teuvo Oinas
To 25.5.2017 helatorstai
Niittisydän, Katri Somerjoki
Pe 26.5.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Amadeus Lundberg
Ke 31.5.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Tulipunaruusut
Pe 2.6.2017 21:00--01:30, 16 euroa
KinoJake, In The Mood
Ke 7.6.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Pe 9.6.2017 21:00--01:30, 18 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen & Matti ja Teppo, Horizone
Ke 14.6.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Rainer Friman, Rainer Bollström
Pe 16.6.2017 21:00--01:30, 18 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Helmenkalastajat
Ke 21.6.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Pe 23.6.2017 juhannusaatto 20:00--02:30, 25 euroa
Jari Sillanpää & Men in Black, Sinitaivas, Katri Helena
La 24.6.2017 juhannuspäivä 20:00--02:30
Agents, Eppu Normaali, Pasi Vainionperä
Ke 28.6.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Channel Four
Pe 30.6.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Fortuna & Arja Koriseva, Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 5.7.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Teuvo Oinas
Pe 7.7.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Ippe Mansikan orkesteri, Anne Mattila
Ke 12.7.2017
13:00--17:00 Korsuorkesteri, Focus & Sakke Kotilainen, 14 euroa
20:00--02:00 , Popeda
Pe 14.7.2017 21:00--01:30
Taikakuu, NeljänSuora
Ke 19.7.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Ke 26.7.2017
13:00--17:00 Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila, 12 euroa
20:00--01:30 Apulanta, Negatiiviset nuoret
Pe 28.7.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Yölintu, Henkka ja Kulkurit
Ke 2.8.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Amadeus Lundberg
Pe 4.8.2017 21:00--01:30
Hurma, Onnentähti
Ke 9.8.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Juha Vartiainen & Jani Helenius band
Pe 11.8.2017 21:00--01:30
Teemu Harjukari, Heidi Pakarinen
Ke 16.8.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 18.8.2017 21:00--01:30
Sinitaivas, KinoJake
Ke 23.8.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Arto Nuotio
Pe 25.8.2017 21:00--01:30
FBI Beat, Teemu Roivainen
Ke 30.8.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Köpi Koski ja Projekti
Pe 1.9.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Pekkaniskan Pojat, Anneli Mattila & Recados
Ke 6.9.2017 13:00--17:00
Eija Kantola
Pe 8.9.2017 21:00--01:30, 18 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 9.9.2017 20:00--01:30, 20 euroa
Yhden tähden orkesteri, The Barnshakers, Boppin Pete, Mr. Breathless, Jorma Kääriäinen, Rock-Ola Pihlajamaa
Ke 13.9.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Kari Vepsä
Pe 15.9.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Helminauha, Aki Samuli
Ke 20.9.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Eija Sinikka
Pe 22.9.2017 21:00--01:30, 16 euroa
Taikakuu, Lumo
Ke 27.9.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Ippe Mansikka
Pe 29.9.2017 21:00--01:30, 18 euroa
Finlanders, NeljänSuora
La 30.9.2017 20:00--01:30
Vaihde, Lauri Tähkä
Ke 4.10.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Teuvo Oinas
Pe 6.10.2017 21:00--01:30, 18 euroa
KinoJake, Hurma, Janne Raappana
Ke 11.10.2017 13:00--17:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 13.10.2017 21:00--01:30, 17 euroa
Sinitaivas, In The Mood
Ke 18.4.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 20.4.2018
Sinitaivas, Diesel & Markku Aro, Jake Niska
Ke 25.4.2018
Kalle Jussila
Pe 27.4.2018
Rosette, eXmiehet & Saija Tuupanen, Charles Plogman
Ke 2.5.2018
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 4.5.2018
Taikakuu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 9.5.2018
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 11.5.2018
Finlanders, NeljänSuora
Ke 16.5.2018
Arto Nuotio
Pe 18.5.2018
Avec & Leif Lindeman, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Ke 23.5.2018
Channel Four
Pe 25.5.2018
In The Mood & Suvi Karjula, Matti ja Teppo
Ke 30.5.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.6.2018
Diesel & Markku Aro, Energia & Teemu Roivainen
Ke 6.6.2018
Jaska Mäkynen
Pe 8.6.2018
Presto, Myrskylyhty, Kake Randelin, Mikko Mäkeläinen
Ke 13.6.2018
Tulipunaruusut
Pe 15.6.2018
Koivu & Marita Taavitsainen, Janne Tulkki
Ke 20.6.2018
Quattro & Kalle Jussila
Pe 22.6.2018 juhannusaatto
Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen, Katri Helena
La 23.6.2018 juhannuspäivä
Juha Tapio, Virve Rosti
Ke 27.6.2018
Mutkattomat, Eki Jantunen
To 28.6.2018
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Maria Tyyster, Kalle Jussila, konsertti
Pe 29.6.2018
Patajätkä, Anne Mattila
Ke 4.7.2018
Kari Vepsä, Onnenmaa
Pe 6.7.2018
FBI Beat, Yölintu
Ke 11.7.2018
Channel Four
Pe 13.7.2018
Sinitaivas, Suvi Teräsniska
Ke 18.7.2018
Popeda, Teuvo Oinas
Pe 20.7.2018
Rosette, Charles Plogman, Fantasia & Aki Samuli