Kuikan lava, Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä

Pe 21.5.2004 20:00--02:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 28.5.2004 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 4.6.2004 20:00--02:00
Taifun & Erkki Friman & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 9.6.2004 20:00--01:00, 10 €
NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 11.6.2004 20:00--02:00
Federal & Maarit Peltoniemi
Ke 16.6.2004 20:00--01:00
FBI-beat & Markus Törmälä, naistentanssit, naistentanssit
Pe 18.6.2004 20:00--02:00
Fortuna & Arja Koriseva, Jukka Ruusumaa
Ke 23.6.2004 20:00--01:00, 10 €
Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä, naistentanssit, naistentanssit
La 26.6.2004 20:00--02:00, 12 €
Alaska-kvintetti
Ke 30.6.2004 20:00--01:00, 11 €
Tanssiorkesteri Helmi, naistentanssit, naistentanssit
Pe 2.7.2004 20:02--02:00
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Ke 7.7.2004 20:00--01:00, 12 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 9.7.2004 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 14.7.2004 20:00--01:00
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 16.7.2004 20:00--02:00
Souvarit, Johnny Guitars
Ke 21.7.2004 20:00--01:00
Korsuorkesteri, naistentanssit, naistentanssit
Pe 23.7.2004 20:00--02:00
Väliaikainen, Horizone & Tapani Kansa
Ke 28.7.2004 20:00--01:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 30.7.2004 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Galaxie
Ke 4.8.2004 20:00--01:00, 11 €
Öiset kitarat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 6.8.2004 20:00--02:00, 12 €
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 11.8.2004
Syke, naistentanssit, naistentanssit
Pe 13.8.2004 19:00--02:00, 0 €
Finlanders & Kauko Antero Ikonen & ohjelmallinen ilta, ohjelmallinen ilta
Pe 20.8.2004 20:00--02:00
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 27.8.2004 20:00--02:00
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 20.5.2005 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 27.5.2005 20:00--02:00
Unelmavävyt
Pe 3.6.2005 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 8.6.2005 20:00--01:00
Anneli Mattila & V.I.P., naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.6.2005 20:00--02:00
Taifun & Erkki Friman & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ke 15.6.2005 20:00--01:00
NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 17.6.2005 20:00--02:00
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 22.6.2005 20:00--01:00
Tanssiorkesteri Helmi, naistentanssit, naistentanssit
La 25.6.2005 20:00--02:00
Havanna & Raimo Piipponen
Ke 29.6.2005 20:00--01:00, 11 €
Helmenkalastajat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.7.2005 20:00--02:00
Fortuna & Arja Koriseva & Jukka Ruusumaa
Ke 6.7.2005 20:00--01:00
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 8.7.2005 20:00--02:00, 12 €
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 13.7.2005 20:00--01:00, 12 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.7.2005 20:00--01:00, 12 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 20.7.2005 20:00--01:00
FBI-beat & Markus Törmälä, naistentanssit, naistentanssit
Pe 22.7.2005 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 27.7.2005 20:00--01:00
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 29.7.2005 20:00--02:00
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ke 3.8.2005 20:00--01:00
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 5.8.2005 20:00--02:00
Fantasia & Arto Nuotio & Kati Fors
Ke 10.8.2005 20:00--00:45, 11 €
Syke, naistentanssit, naistentanssit
Pe 12.8.2005 20:00--02:00
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
Pe 19.8.2005 20:00--02:00
Finlanders, Johnny Guitars
Pe 26.8.2005 19:00--01:45, 0 €
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki & Turkka Mali & ohjelmallinen ilta, ohjelmallinen ilta
Pe 2.9.2005 20:00--01:45, 12 €
Pekkaniskan Pojat & kahvitarjoilu, kahvitarjoilu
Ke 8.2.2006
Charlies
Pe 19.5.2006 20:00--01:45, 12 €
Taifun & Erkki Friman & Reijo Taipale & Juha Mäkinen & avajaiset, avajaiset
Pe 26.5.2006 20:00--01:45, 11 €
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 2.6.2006 20:00--01:45, 12 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 7.6.2006 20:00--00:45, 10 €
NeljänSuora & naistentanssien avaus, naistentanssit, naistentanssien avaus, naistentanssit
Pe 9.6.2006 20:00--01:45, 12 €
Saija Tuupanen & Tornados
Ke 14.6.2006 20:00--00:45, 11 €
FBI-beat & Markus Törmälä, naistentanssit, naistentanssit
Pe 16.6.2006 20:00--01:45, 12 €
Heimo Mäntysen yhtye & Eino Grön
Ke 21.6.2006 20:00--00:45, 10 €
Sesam & Antti Raiski & Tiina Pitkänen, naistentanssit, naistentanssit
La 24.6.2006 20:00--01:45, 12 €
Paletti & Birgit Ohra-aho
Ke 28.6.2006 20:00--00:45
Avenue & Anniina Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 30.6.2006 20:00--01:45
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 5.7.2006 20:00--00:45, 12 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 7.7.2006 20:00--01:45, 12 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 12.7.2006 20:00--00:45, 10 €
Major & Kati Fors, naistentanssit, naistentanssit
Pe 14.7.2006 20:00--01:45
Souvarit, Johnny Guitars
Ke 19.7.2006 20:00--00:45
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 21.7.2006 20:00--01:45, 13 €
Atlantic, Juha Simolan yhtye & Juha Simola, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 26.7.2006 20:00--00:45, 12 €
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 28.7.2006 20:00--01:45, 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 2.8.2006 20:00--00:45, 12 €
Charlies & Janne Leino, naistentanssit, naistentanssit
Pe 4.8.2006 20:00--01:45
Väliaikainen, Finlanders
Ke 9.8.2006 20:00--00:45, 12 €
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 11.8.2006 20:00--01:45
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ke 16.8.2006 20:00--00:45
Tanssiorkesteri Helmi, Yölintu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 18.8.2006 20:00--01:45, 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 25.8.2006 19:00--01:45, 0 €
Korsuorkesteri & Seppo Soittila & ohjelmallinen ilta, ohjelmallinen ilta
Pe 1.9.2006 20:00--01:45, 12 €
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki & pullakahvitarjoilu, pullakahvitarjoilu
Pe 18.5.2007 20:00--01:45, 12 €
Koivu & Marita Taavitsainen & avajaiset, avajaiset
Pe 25.5.2007 20:00--01:45, 11 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.6.2007 20:00--01:45, 12 €
Saija Tuupanen & Tornados
Ke 6.6.2007 20:00--00:45, 12 €
Charlies, naistentanssit, naistentanssit
Pe 8.6.2007 20:00--01:45, 12 €
Voimaorkesteri, Jani ja Jetsetters
Ke 13.6.2007 20:00--00:45, 11 €
FBI-beat & Markus Törmälä, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.6.2007 20:00--01:45, 12 €
Korsuorkesteri
Ke 20.6.2007 20:00--00:45, 10 €
Tanssiorkesteri Helmi, naistentanssit, naistentanssit
La 23.6.2007 20:00--01:45
Uusi iloinen orkesteri & Isto Hiltunen
Ke 27.6.2007 20:00--00:45, 12 €
Anneli Mattila & V.I.P., naistentanssit, naistentanssit
Pe 29.6.2007 20:00--01:45
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 4.7.2007 20:00--00:45, 12 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 6.7.2007 20:00--01:45, 12 €
Unelmavävyt
Ke 11.7.2007 20:00--00:45
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 13.7.2007 20:00--01:45
Vonkamiehet, Yölintu
Ke 18.7.2007 20:00--00:45
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 20.7.2007 20:00--01:45
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Ke 25.7.2007 20:00--00:45
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 27.7.2007 20:00--01:45
Väliaikainen, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 1.8.2007 20:00--00:45
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 3.8.2007 20:00--01:45
Souvarit, Johnny Guitars
Ke 8.8.2007 20:00--00:45
Charles Plogman & Tommys, naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.8.2007 20:00--01:45
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 15.8.2007 20:00--00:45, 12 €
Fantasia & Jenna Bågeberg, naistentanssit, naistentanssit
Pe 17.8.2007 20:00--01:45
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 24.8.2007 19:00--01:45, 0 €
Seppo Hietala & Tiina Räsänen & Petri Hervanto & iltamat, iltamat
Pe 31.8.2007 20:00--01:45
Lumipallo & Henri Stenroth
Pe 23.5.2008 20:00--01:45
Fernet & Tomi Markkola & avajaiset, avajaiset
Pe 30.5.2008 20:00--01:45
Pekkaniskan Pojat
Pe 6.6.2008 20:00--01:45, 12 €
Must & Mikael Konttinen
Ke 11.6.2008 20:00--00:45, 11 €
Tanssiorkesteri Helmi, naistentanssit, naistentanssit
Pe 13.6.2008 20:00--01:45
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 18.6.2008 20:00--00:45, 10 €
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
La 21.6.2008 20:00--01:45
Korsuorkesteri
Ke 25.6.2008 20:00--00:45
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
Pe 27.6.2008 20:00--01:45
Fortuna & Arja Koriseva
Ke 2.7.2008 20:00--00:45
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 4.7.2008 20:00--01:45
Väliaikainen, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 9.7.2008 20:00--00:45
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 11.7.2008 20:00--01:45
Souvarit, Helmenkalastajat
Ke 16.7.2008 20:00--00:45
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 18.7.2008 20:00--01:45, 12 €
X-Band & Petri Hervanto & Johanna Debreczeni
Ke 23.7.2008 20:00--00:45, 12 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 25.7.2008 20:00--01:45
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 30.7.2008 20:00--00:45
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.8.2008 20:00--01:45
Yölintu, Kari Isola ja Yön tähdet, Yön tähdet, Suvi Hiltunen
Ke 6.8.2008 20:00--00:45
Charlies, naistentanssit, naistentanssit
Pe 8.8.2008 20:00--01:45
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Vonkamiehet
Ke 13.8.2008 20:00--00:45
FBI-beat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.8.2008 20:00--01:45
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 22.8.2008 19:00--01:45, 0 €
Omenapuu & Johanna Pakonen & Erkki Lehtonen Jämsän Äijä & iltamat, iltamat
Pe 29.8.2008 20:00--01:45, 13 €
Finlanders, Johnny Guitars, päättäjäiset, pullakahvitarjoilu, päättäjäiset, pullakahvitarjoilu
Pe 22.5.2009 20:00--01:45
Yölintu, Öiset kulkijat & Suvi Hiltunen, avajaiset, avajaiset
Pe 29.5.2009 20:00--01:45, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 30.5.2009 18:00--00:01, 12 €
Pirjo Kämppi
Pe 5.6.2009 20:00--01:45, 12 €
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ke 10.6.2009 20:00--00:45, 11 €
Helmenkalastajat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 12.6.2009 20:00--01:45
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 17.6.2009 20:00--00:45
Tanssiorkesteri Helmi, naistentanssit, naistentanssit
La 20.6.2009 20:00--01:45
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 24.6.2009 20:00--00:45, 12 €
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 26.6.2009 20:00--01:45
Omega & Eija Kantola
Ke 1.7.2009 20:00--00:45, 13 €
Taikakuu & Janne Raappana, naistentanssit, naistentanssit
Pe 3.7.2009 20:00--01:45
Fortuna & Arja Koriseva
Ke 8.7.2009 20:00--00:45
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.7.2009 20:00--01:45, 12 €
Pallosalama & Marko Lämsä
Ke 15.7.2009 20:00--00:45
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 17.7.2009 20:00--01:45
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 22.7.2009 20:00--00:45
Vonkamiehet, Jani ja Jetsetters, naistentanssit, naistentanssit
Pe 24.7.2009 20:00--01:45, 13 €
Väliaikainen, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 29.7.2009 20:00--00:45
Charlies, naistentanssit, naistentanssit
Pe 31.7.2009 20:00--01:45
Korsuorkesteri
Ke 5.8.2009 20:00--00:45
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 7.8.2009 20:00--01:45
Souvarit & Matti Kangas
Ti 11.8.2009 13:00--17:00
Alpo Airiaisen yhtye & eläkeläistanssit, eläkeläistanssit
Ke 12.8.2009 20:00--00:45, 13 €
NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 14.8.2009 20:00--01:45
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 21.8.2009 20:00--01:45
Volga & Jenna Bågeberg
Pe 28.8.2009 20:00--01:45
Finlanders & Matti Kangas
Pe 4.9.2009 20:00--01:45, 13 €
Petoman & Tommi Soidinmäki & päättäjäiset & pullakahvitarjoilu, päättäjäiset, pullakahvitarjoilu
Pe 21.5.2010 20:00--01:45
Fernet & Tomi Markkola & avajaiset, avajaiset
Pe 28.5.2010 20:00--01:45
Finlanders & Matti Kangas
Ti 1.6.2010 13:00--17:00, 10 €
Gunnar Taipale
Pe 4.6.2010 20:00--01:45
NeljänSuora, Helminauha
Ke 9.6.2010 20:00--00:45, 12 €
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 11.6.2010 20:00--01:45
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 16.6.2010 20:00--00:45
Channel Four, naistentanssit, naistentanssit
Pe 18.6.2010 20:00--01:45
Yölintu & Suvi Hiltunen, Pequeno
Ke 23.6.2010 20:00--00:45, 12 €
KinoJake, naistentanssit, naistentanssit
La 26.6.2010 20:00--01:45
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 30.6.2010 20:00--00:45
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 2.7.2010 20:00--01:45
Fortuna & Arja Koriseva
Su 4.7.2010 19:00--24:00, 12 €
Mestari Orikanto
Ti 6.7.2010 13:00--17:00, 10 €
Usko Lahtinen & Pasi Lehtola
Ke 7.7.2010 20:00--00:45
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 9.7.2010 20:00--01:45, 13 €
Vonkamiehet, Jani ja Jetsetters
Ke 14.7.2010 20:00--00:45
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 16.7.2010 20:00--01:56
Souvarit & Matti Kangas
Ke 21.7.2010 20:00--00:45
FBI-beat & Markus Törmälä, naistentanssit, naistentanssit
Pe 23.7.2010 20:00--01:45, 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Jarmos-yhtye
Ke 28.7.2010 20:00--00:45, 12 €
Rosette & Kaija Lustila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 30.7.2010 20:00--01:45
Väliaikainen, A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 3.8.2010 13:00--17:00, 10 €
Astra
Ke 4.8.2010 20:00--00:45
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 6.8.2010 20:00--01:45
Ilta & Janne Tulkki
Ke 11.8.2010 20:00--00:45, 13 €
Charlies & naistentanssien päätös, naistentanssit, naistentanssit
Pe 13.8.2010 20:00--01:45, 14 €
Suvi Teräsniska & Pasi Vainionperä
Ke 18.8.2010 13:00--17:00, 10 €
Pekka ja Alfa
Pe 20.8.2010 20:00--01:45
Omega & Eija Kantola
Pe 27.8.2010 20:00--01:45
Caminito & Kari Piironen
Pe 3.9.2010 20:00--01:45
Korsuorkesteri & päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 20.5.2011 20:00--01:45
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 27.5.2011
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 3.6.2011 20:00--01:45
Pekkaniskan Pojat
Ti 7.6.2011 13:00--17:00, 10 €
Kisällit-kvartetti
Ke 8.6.2011 20:00--00:45, 12 €
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.6.2011 20:00--01:45
FBI-beat & Markus Törmälä
Ke 15.6.2011 20:00--00:45
Channel Four, naistentanssit, naistentanssit
Pe 17.6.2011 20:00--01:45
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 22.6.2011 20:00--00:56
Volga, naistentanssit, naistentanssit
La 25.6.2011 20:00--01:45, 13 €
Korsuorkesteri
Ke 29.6.2011 20:00--00:45, 13 €
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.7.2011 20:00--01:45
Yölintu, Iskelmäyhtye Bohemia
Ti 5.7.2011 13:00--17:00, 10 €
Astra
Ke 6.7.2011 20:00--00:45
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 8.7.2011 20:00--01:45
Väliaikainen, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 13.7.2011 20:00--00:45
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.7.2011 20:00--01:45
Fortuna & Arja Koriseva, Duo St Patrick's Angels
Ke 20.7.2011 20:00--00:45, 12 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 22.7.2011 20:00--01:45, 14 €
Resiina & Jouni Apajainen & Juha Metsäperä & Pasi Vainionperä
Ke 27.7.2011 20:00--00:45, 14 €
Naistentanssit, naistentanssit
Pe 29.7.2011 20:00--01:45
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Walkarit
Ti 2.8.2011 13:00--17:00, 10 €
Gunnar Taipale
Ke 3.8.2011 20:00--00:45
NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 5.8.2011 20:00--01:45, 14 €
Souvarit & Matti Kangas
Ke 10.8.2011 20:00--00:45, 12 €
KinoJake, naistentanssit, naistentanssit
Pe 12.8.2011 20:00--01:45
Petoman & Tommi Soidinmäki
Ke 17.8.2011 13:00--17:00, 10 €
Tanssiyhtye Alfa Band & eläkeläistanssit, eläkeläistanssit
Pe 19.8.2011 20:00--01:45
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 26.8.2011 20:00--01:45
Finlanders & Matti Kangas
Pe 2.9.2011 20:00--01:45, 14 €
Fernet & Tomi Markkola & päättäjäiset & kahvitarjoilu, päättäjäiset, kahvitarjoilu
Pe 18.5.2012 20:00--01:45
Fernet & Tomi Markkola & avajaiset, avajaiset
Pe 25.5.2012 20:00--01:45
Finlanders & Matti Kangas
Pe 1.6.2012 2:00--1:45
Intro & Tarja Ylitalo
Ti 5.6.2012 13:00--17:00, 10 €
Gunnar Taipale
Ke 6.6.2012 20:00--00:45
Sinitaivas, naistentanssien avaus, naistentanssit, naistentanssien avaus, naistentanssit
Pe 8.6.2012 20:00--01:04
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 13.6.2012 20:00--00:45
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.6.2012 20:00--01:45
Juhamatti & Timangi
Ke 20.6.2012 20:00--00:45
Helminauha, naistentanssit, naistentanssit
La 23.6.2012 20:00--01:45
Kapris, Matti Esko
Ke 27.6.2012 20:00--00:45
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 29.6.2012 20:00--01:45
Yölintu, Iskelmäyhtye Bohemia
Ti 3.7.2012 13:00--17:00, 10 €
Astra
Ke 4.7.2012 20:00--00:45
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 6.7.2012 20:00--01:45
Mistral & Anne Mattila
Ke 11.7.2012 20:00--00:45
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 13.7.2012 20:00--01:45
KinoJake, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 15.7.2012 21:00--00:45, 0 €
Eki Jantunen & Mutkattomat & 60-vuotisjuhlatanssit
Ke 18.7.2012 20:00--00:45, 13 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 20.7.2012 20:00--01:45, 14 €
Presto & Kake Randelin, The Jupiters
Ke 25.7.2012 20:00--00:45
NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 27.7.2012 20:00--01:45, 14 €
Souvarit & Matti Kangas
Ke 1.8.2012 20:00--00:45
Vonkamiehet & Suvi Teräsniska, naistentanssit, naistentanssit
Pe 3.8.2012 20:00--01:45
Charles Plogman & Ronnies, Walkarit
Ti 7.8.2012 13:00--17:00, 10 €
Juhani Merikosken yhtye
Ke 8.8.2012 20:00--00:45
Pekkaniskan Pojat & naistentanssien päätös, naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.8.2012 20:00--01:45
Korsuorkesteri
Ke 15.8.2012 13:00--17:00, 10 €
Pekka ja Alfa
Pe 17.8.2012 20:00--01:45
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 24.8.2012 20:00--01:45
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 31.8.2012 20:00--01:45
FBI-beat & Markus Törmälä & päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 24.5.2013 20:00--01:45
Finlanders & Matti Kangas
La 25.5.2013 17:00--23:00, 3 €
No Sign of Life, Justimus, Tuhonsiemen, Pauliina Jokinen, Juno, Mikaél Fandi
Pe 31.5.2013 20:00--01:45
Pekkaniskan Pojat
Ti 4.6.2013 13:00--17:00, 10 €
Kyläpelimannit & Hannu Wacklin
Pe 7.6.2013 20:00--01:45
FBI-beat
Ke 12.6.2013 20:00--00:45
Helminauha, naistentanssit, naistentanssit
Pe 14.6.2013 20:00--01:45
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 19.6.2013 20:00--00:45
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
La 22.6.2013 20:00--01:45
Norolan Pojat, Wire & Ari Lavu
Ke 26.6.2013 20:00--00:45, 12 €
KinoJake, naistentanssit, naistentanssit
Pe 28.6.2013 20:00--01:45
Fortuna & Arja Koriseva
Ti 2.7.2013 13:00--17:00, 10 €
Gunnar Taipaleen yhtye
Ke 3.7.2013 20:00--00:45
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 5.7.2013 20:00--01:45
Mistral & Anne Mattila
Ke 10.7.2013 20:00--00:45
Varjokuva, naistentanssit, naistentanssit
Pe 12.7.2013 20:00--01:45, 14 €
Yölintu, Christa Huikko Band, Christa Huikko
Ke 17.7.2013 20:00--00:45
NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 19.7.2013 20:00--01:45
Charles Plogman & Pientä unelmaa, The Jupiters
Ke 24.7.2013 20:00--00:45
Diesel & Markku Aro, naistentanssit, naistentanssit
Pe 26.7.2013 20:00--01:45, 15 €
Souvarit, Blue Beat
Ke 31.7.2013 20:00--00:45, 14 €
Iskelmäyhtye Bohemia & Suvi Teräsniska, naistentanssit, naistentanssit
Pe 2.8.2013 20:00--01:45, 15 €
Tanssiorkesteri Villiruusut & Pasi Lehtola, A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 6.8.2013 13:00--17:00, 10 €
Juhani Merikosken yhtye
Ke 7.8.2013 20:00--00:45, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 9.8.2013 20:00--01:45, 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Ke 14.8.2013 20:00--00:45
Sinitaivas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 16.8.2013 20:00--01:45
Omega & Eija Kantola, Kamarikuoro PiCCante
Ke 21.8.2013 13:00--17:00, 10 €
Onnenkulkijat, Anna-Liisa Räsänen
Pe 23.8.2013 20:00--01:45
Presto & Kake Randelin
Pe 30.8.2013 20:00--01:45
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 6.9.2013 20:00--01:45
La Strada
Pe 23.5.2014 20:00--01:45, 14 €
Fernet & Tomi Markkola & avajaiset, avajaiset
Pe 30.5.2014 20:00--01:45
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 3.6.2014 13:00--17:00, 12 €
Astra
Pe 6.6.2014 20:00--01:45
In The Mood & Suvi Karjula
Ke 11.6.2014 20:00--00:45
Hurma & naistentanssien avaus, naistentanssit, naistentanssien avaus, naistentanssit
Pe 13.6.2014 20:00--01:45
FBI-beat
Ke 18.6.2014 20:00--00:45, 12 €
Helminauha, naistentanssit, naistentanssit
La 21.6.2014 20:00--01:45
Taiga & Jarkko Honkanen, Olavi Hällbackan yhtye & Mervi Kovero
Ke 25.6.2014 20:00--00:45
Myrskytuuli, naistentanssit, naistentanssit
Pe 27.6.2014 20:00--01:45
Fortuna & Arja Koriseva
Ti 1.7.2014 13:00--17:00, 12 €
Gunnar Taipaleen yhtye
Ke 2.7.2014 20:00--00:45
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Walkarit, naistentanssit, naistentanssit
Pe 4.7.2014 20:00--01:45, 15 €
Taikakuu & Janne Raappana, Yöntanssittajat
Ke 9.7.2014 20:00--00:45, 14 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 11.7.2014 20:00--01:45
Souvarit, Tanssiorkesteri Villiruusut & Pasi Lehtola
Ke 16.7.2014 20:00--00:45
Presto & Kake Randelin, naistentanssit, naistentanssit
Pe 18.7.2014 20:00--01:45
Diesel & Markku Aro, Agents, Vesa Haaja
Ke 23.7.2014 20:00--00:45, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 25.7.2014 20:00--01:45, 13 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 30.7.2014 20:00--00:45, 15 €
Juhamatti & Timangi & Suvi Teräsniska, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.8.2014 20:00--01:45, 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Wire, Ari Lavu
Ti 5.8.2014 13:00--17:00, 12 €
Juhani Merikosken yhtye
Ke 6.8.2014 20:00--00:45, 15 €
Vonkamiehet, NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 8.8.2014 20:00--01:45
Tosimiehet, Mamba, Birgit Ohra-aho
Ke 13.8.2014 20:00--00:45, 13 €
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.8.2014 20:00--01:45, 15 €
Horizone & Matti ja Teppo
Ke 20.8.2014 13:00--17:00, 10 €
Jussi Roponen
Pe 22.8.2014 20:00--01:45
Christa Huikko
Pe 29.8.2014 20:00--01:45, 14 €
Sinitaivas
Pe 5.9.2014 20:00--01:56
Väliaikainen, Yölintu
Pe 22.5.2015 20:00--01:45, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo & avajaiset, avajaiset
Pe 29.5.2015 20:00--01:45
Helminauha
Ti 2.6.2015 13:00--17:00
Astra
Pe 5.6.2015 20:00--01:45, 14 €
Sinitaivas
Ke 10.6.2015 20:00--00:45, 14 €
Hurma, naistentanssien avaus, naistentanssit, naistentanssien avaus, naistentanssit
Pe 12.6.2015 20:00--01:45
FBI-beat
Ke 17.6.2015 20:00--00:45, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit, naistentanssit
La 20.6.2015 20:00--01:45
Avec & Leif Lindeman
Ke 24.6.2015 20:00--00:45, 14 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 26.6.2015 20:00--01:45, 15 €
Fortuna & Arja Koriseva
Ti 30.6.2015 13:00--17:00, 12 €
Nimettömät
Ke 1.7.2015 20:00--00:45
Diesel & Markku Aro, naistentanssit, naistentanssit
Pe 3.7.2015 20:00--01:45, 15 €
Horizone & Matti ja Teppo
Ti 7.7.2015 13:00--17:00, 12 €
Sini-Takit & Kyösti Salmén
Ke 8.7.2015 20:00--00:45, 14 €
Deja-vu & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.7.2015 20:00--01:45, 15 €
Taikakuu, Yöntanssittajat
Ke 15.7.2015 20:00--00:45, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit, naistentanssit
Pe 17.7.2015 20:00--01:45
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Agents & Vesa Haaja
Ke 22.7.2015 20:00--00:45, 14 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 24.7.2015 20:00--01:45
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Wire, Ari Lavu
Ke 29.7.2015 20:00--00:45
Myrskytuuli, naistentanssit, naistentanssit
Pe 31.7.2015 20:00--01:45
Souvarit, Vonkamiehet
Ti 4.8.2015 13:00--17:00, 12 €
Gunnar Taipaleen yhtye
Ke 5.8.2015 20:00--00:45, 14 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 7.8.2015 20:00--01:45
A. Aallon rytmiorkesteri, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 12.8.2015 20:00--00:45
Energia & Tommi Soidinmäki & naistentanssien päätös, naistentanssit, naistentanssit
Pe 14.8.2015 20:00--01:45
Finlanders, Velipojat
Ke 19.8.2015 13:00--17:00, 10 €
Jussi Roponen
Pe 21.8.2015 20:00--01:45
Yölintu, Ilta-aurinko
Pe 28.8.2015 20:00--01:45, 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 4.9.2015 20:00--01:45
Fernet & Tomi Markkola & päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 20.5.2016 20:00--01:45, 15 €
Avec & Leif Lindeman & avajaiset, avajaiset
Pe 27.5.2016 20:00--01:45
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 3.6.2016 20:00--01:45
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 8.6.2016 20:00--00:45, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola & naistentanssien avaus, naistentanssit, naistentanssien avaus, naistentanssit
Pe 10.6.2016 20:00--01:45, 14 €
Fernet & Tomi Markkola
Ke 15.6.2016 20:00--00:45
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
Pe 17.6.2016 20:00--01:45
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Ke 22.6.2016 20:00--00:45
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
La 25.6.2016 20:00--01:45
Caminito & Kari Piironen
Ti 28.6.2016 13:00--17:00, 12 €
Onnenmaa duo
Ke 29.6.2016 20:00--01:45
In The Mood, naistentanssit, naistentanssit
Pe 1.7.2016 20:00--01:45
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Illanvarjo
Ke 6.7.2016 20:00--00:45
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 8.7.2016 20:00--01:45
Seireenit, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 13.7.2016 20:00--00:45
Boogie, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.7.2016 20:00--01:45
Horizone & Matti ja Teppo
Ti 19.7.2016 13:00--17:00, 10 €
Jussi Roponen
Ke 20.7.2016 20:00--00:45, 14 €
Diesel & Markku Aro, naistentanssit, naistentanssit
Pe 22.7.2016 20:00--01:45
Souvarit, Christa Huikko Band
Ti 26.7.2016 13:00--17:00, 12 €
Kyläpelimannit, Hannu Wacklin
Ke 27.7.2016 20:00--00:45
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 29.7.2016 20:00--01:45
Yölintu, Wire, Ari Lavu
Ke 3.8.2016 20:00--00:45
Deja-vu, Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Pe 5.8.2016 20:00--01:45
Onnenkulkurit, Agents & Vesa Haaja
Ke 10.8.2016 20:00--00:45, 14 €
Helminauha & naistentanssien päätös, naistentanssit, naistentanssit
Pe 12.8.2016 20:00--01:45
Kari Hirvonen, Finlanders, The Vincents
Ke 17.8.2016 13:00--17:00, 10 €
Jussi Roponen
Pe 19.8.2016 20:00--01:45
Sinitaivas
Ti 23.8.2016 13:00--17:00, 12 €
Onnenkulkijat & Anna-Liisa Räsänen
Pe 26.8.2016 20:00--01:45
NeljänSuora, Velipojat
Pe 2.9.2016 20:00--01:45
Juhamatti & Timangi & päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 19.5.2017 20:00--01:45, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, LäpiValaisu
Pe 26.5.2017 20:00--01:45, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 2.6.2017 20:00--01:45
Helminauha
Ke 7.6.2017 20:00--00:45, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 9.6.2017 20:00--01:45
Amorio & Maria Tyyster
Ke 14.6.2017 20:00--00:45
FBI-beat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 16.6.2017 20:00--01:45
Tulipunaruusut
Ke 21.6.2017 20:00--00:45
Lemmenlautta, naistentanssit, naistentanssit
La 24.6.2017 20:00--01:45
Kari Hirvonen & Lumilinna
Ti 27.6.2017 13:00--17:00, 12 €
Onnenmaa
Ke 28.6.2017 20:00--00:45, 14 €
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 30.6.2017 20:00--01:45
Souvarit, Valentin & Afrikan tähti
Ke 5.7.2017 20:00--00:45
Diesel & Markku Aro, naistentanssit, naistentanssit
Pe 7.7.2017 20:00--01:45
Avec & Leif Lindeman
Ke 12.7.2017 20:00--00:45
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva & Pasi Lehtola, naistentanssit, naistentanssit
Pe 14.7.2017 20:00--01:45
Horizone & Matti ja Teppo
Ti 18.7.2017 13:00--17:00, 10 €
Leo Louhivaara
Ke 19.7.2017 20:00--00:45, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 21.7.2017 20:00--01:45, 15 €
Sinitaivas
Ke 26.7.2017 20:00--00:45
NeljänSuora, Christa Huikko Band, naistentanssit, naistentanssit
Pe 28.7.2017 20:00--01:45
Agents & Vesa Haaja & Ari Lavu
Ke 2.8.2017 20:00--00:45
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 4.8.2017 20:00--01:45
Patajätkä, Joel Hallikainen
Ti 8.8.2017 13:00--17:00, 12 €
Astra
Ke 9.8.2017 20:00--00:45
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
Pe 11.8.2017 20:00--01:45
A. Aallon rytmiorkesteri, Herrakerho
Ke 16.8.2017 13:00--17:00, 10 €
Jussi Roponen
Pe 18.8.2017 20:00--01:45
Yölintu, Illanvarjo
Pe 25.8.2017 20:00--01:45, 16 €
Finlanders, Vonkamiehet
Pe 1.9.2017 20:00--01:45, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen & päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 18.5.2018 20:00--01:45
Finlanders, Harhakuva & Jani Markus & avajaiset, avajaiset
Ma 21.5.2018
18:30--21:00 tanssikurssi: bugg perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Pe 25.5.2018 20:00--01:45
Lumo & Reeta Saranpää, Patajätkä
Ma 28.5.2018
18:30--21:00 tanssikurssi: tango perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Ti 29.5.2018 13:00--17:00
Tanssiyhtye Neliveto & Tuulikki Järvi
Pe 1.6.2018 20:00--01:45
Helminauha
Ma 4.6.2018
18:30--21:00 tanssikurssi: humppa perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Ke 6.6.2018
Lemmenlautta & naistentanssien avaus, naistentanssit, naistentanssien avaus, naistentanssit
Pe 8.6.2018 20:00--01:45
Horizone & Matti ja Teppo, Illanvarjo
Ma 11.6.2018
18:30--21:00 tanssikurssi: kävelyjenkka-sottiisi perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Ke 13.6.2018 20:00--00:45
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Pe 15.6.2018 20:00--01:45
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ma 18.6.2018
18:30--21:00 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Ke 20.6.2018 20:00--01:45
LäpiValaisu, naistentanssit, naistentanssit
La 23.6.2018 20:00--01:45
Kari Vepsä, Onnenmaa, Yöntanssittajat & Juhani Hirvonen
Ti 26.6.2018 13:00--17:00
Onnenmaa duo
Ke 27.6.2018 20:00--00:45
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit, naistentanssit
Pe 29.6.2018 20:00--01:45, 16 €
Väliaikainen, Napander, Martti Servo
Ke 4.7.2018 20:00--00:45
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
Pe 6.7.2018 20:00--01:45
Jarno Itkonen & Onnenkipinä, Sinitaivas
Ke 11.7.2018 20:00--00:45
Diesel & Markku Aro, naistentanssit, naistentanssit
Pe 13.7.2018 20:00--01:45
Valentin & Afrikan tähti, Yölintu
Ti 17.7.2018 13:00--17:00
Sini-Takit & Kyösti Salmén
Ke 18.7.2018 20:00--00:45
Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 20.7.2018 20:00--01:45
Saanko luvan, Kuunhopea & Sari Koivikko, Matti Silmu
Ke 25.7.2018 20:00--00:45
Vonkamiehet, NeljänSuora, naistentanssit, naistentanssit
Pe 27.7.2018 20:00--01:45
Souvarit, Lasse Hoikka & Wire & Ari Lavu
Ti 31.7.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: bugg, 9 €/h 30€/4 h, Pirjo ja Tommi Koivula
18:00--22:00 tanssikurssi: bugg alkeet-jatko, 9 € tunti, 30 € koko ilta, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Ke 1.8.2018 20:00--00:45
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit, naistentanssit
Pe 3.8.2018 20:00--01:45
Tosimiehet & Sari Hellsten & Arttu Wiskari
Ti 7.8.2018
Astra
Ke 8.8.2018 20:00--00:45
Tanssiorkesteri Kaiho, naistentanssit, naistentanssit
Pe 10.8.2018
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 15.8.2018 13:00--17:00, 10 €
Jussi Roposen yhtye
Pe 17.8.2018 20:00--01:45
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Komiat
Pe 24.8.2018 20:00--01:45, 15 €
Amore & Leif Lindeman
Pe 31.8.2018 20:00--01:45
Korsuorkesteri, In The Mood & Suvi Karjula
Pe 7.9.2018 20:00--01:45
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki & päättäjäiset, päättäjäiset
Pe 17.5.2019 20:00--01:30
Myrskytuuli, Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ma 20.5.2019
18:30--21:00 tanssikurssi: lattarit keskitaso, 3/6/9e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Pe 24.5.2019 20:00--01:30
Sinitaivas, Afrikan tähti & Armi Tenkula
Ma 27.5.2019
18:30--21:00 tanssikurssi: tangot keskitaso, 3/6/9e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Pe 31.5.2019 20:00--01:30
Helminauha
Ma 3.6.2019
18:30--21:00 tanssikurssi: swing tanssit keskitaso, 3/6/9e, kurssipassi, Kestävät, Kestävät
Ke 5.6.2019 20:00--00:30
Pekkaniskan Pojat & naistentanssien avaus, naistentanssit, naistentanssien avaus, naistentanssit
Pe 7.6.2019 20:00--01:30
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Liekki & Marco Lundberg, Teemu Harjukari
Ke 12.6.2019 20:00--00:30
Weranta, naistentanssit, naistentanssit
Pe 14.6.2019 20:00--01:30, 15 €
Namu & Jonna Ortju
Ke 19.6.2019 20:00--00:30, 15 €
FBI-beat, naistentanssit, naistentanssit
La 22.6.2019 20:00--01:30
Kari Hirvonen, Onnentähti, Aava & Tara Vepsäläinen
Ti 25.6.2019 13:00--17:00
Onnenmaa duo
Ke 26.6.2019 20:00--00:30
In The Mood & Suvi Karjula, naistentanssit, naistentanssit
Pe 28.6.2019 20:00--01:30
Amore & Leif Lindeman
Ke 3.7.2019 20:00--00:30
Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 5.7.2019 20:00--01:30
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Wire & Ari Lavu
Ke 10.7.2019 20:00--00:30
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit, naistentanssit
Pe 12.7.2019 20:00--01:30
KinoJake, Hänen orkesterinsa, Jani Jalkanen
Ke 17.7.2019 20:00--00:30, 15 €
Hurma, naistentanssit, naistentanssit
Pe 19.7.2019 20:00--01:30, 16 €
Sami Rosholm & Casanova, Taikakuu
Ke 24.7.2019 20:00--00:30, 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit, naistentanssit
Pe 26.7.2019 20:00--01:30
Yölintu, Fernanda
Ke 31.7.2019 20:00--00:30, 15 €
Quattro & Kalle Jussila, naistentanssit, naistentanssit
To 1.8.2019
18:00--22:00 tanssikurssi: bugg, teemana etenevät kuviot alkeista jatkotasolle, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu