Kivistön työväentalo

Su 14.9.2003
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 21.9.2003
Nasma Team
Su 28.9.2003
Esko Rahkonen
Su 5.10.2003
Juhonpojat
Su 12.10.2003
Päivi Kautto-Niemi
Su 19.10.2003
Eero Aven
Su 26.10.2003
Bolero 1 & Lea Laven
Su 2.11.2003
Huikon veljekset
Su 9.11.2003
Linnut & Arja Havakka
Su 16.11.2003
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 23.11.2003
Juha Vartiainen & Amorada
Su 30.11.2003
Tuliset & Hannu Palo
Su 7.12.2003
Tulipunaruusut
Su 14.12.2003 17:00--21:30
Markus Sextet
Pe 26.12.2003 17:00--21:30
Esko Rahkonen
Ke 31.12.2003 17:00--21:30
Juhani Pitkänen
Su 4.1.2004 17:00--21:30
Mistral & Anne Mattila
Ti 6.1.2004 17:00--21:30
Alaska-kvintetti
Su 11.1.2004 17:00--21:30
Eero Magga
Su 18.1.2004 17:00--21:30
Jokerit Company & Jouko Lukkonen
Su 25.1.2004 17:00--21:30
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Su 1.2.2004 17:00--21:30
Jussi Roponen
Su 8.2.2004 17:00--21:30
Esko Sartolahden yhtye
Su 15.2.2004 17:00--21:30
Linnut & Arja Havakka
Su 22.2.2004 17:00--21:30
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 29.2.2004 17:00--21:30
Juhonpojat & Mauri Peltoniemi
Su 7.3.2004 17:00--21:30
Bonus & Birgit Ohra-aho
Su 14.3.2004 17:00--21:30
Tulipunaruusut
Su 21.3.2004 17:00--21:30
Ceres
Su 28.3.2004 17:00--21:30
Havanna & Raimo Piipponen
Su 4.4.2004 17:00--21:30
Noiser, Caminito & Kari Piironen
Ma 12.4.2004 17:00--21:30
Pertti Niemi & Odessa
Su 18.4.2004 17:00--21:30
Norolan Pojat
Su 25.4.2004 17:00--21:30
Raimo Ollinkankaan yhtye & Kauko Simonen
Pe 30.4.2004 20:00--01:00
Huikon veljekset
Su 2.5.2004 17:00--21:30
Voimaorkesteri
Su 9.5.2004 17:00--21:30
Mustat kitarat & Katja Hirvonen
Su 16.5.2004 17:00--21:30
Rosette & Tiina Ruuska
To 20.5.2004 17:00--21:30
Euroset & Seppo Salminen
Su 23.5.2004 17:00--21:30
Köpi Koski ja Projekti
Su 30.5.2004 17:00--21:30
Jussi Niemen yhtye & Päivi Kautto-Niemi
Su 5.9.2004 17:00--21:30
Linnut & Arja Havakka
Su 12.9.2004 17:00--21:30
Usko Lahtinen & Pasi Lehtola
Su 19.9.2004 17:00--21:30
Havanna & Raimo Piipponen
Su 26.9.2004 17:00--21:30
La Strada & Anita Hirvonen
Su 3.10.2004 17:00--21:30
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Su 10.10.2004 17:00--21:30
Esko Rahkonen
Su 17.10.2004 17:00--21:30
Eero Magga
Su 24.10.2004 17:00--21:30
Tulipunaruusut
Su 31.10.2004 17:00--21:30
Taifun & Juha Mäkinen
La 6.11.2004 17:00--21:30
Jouko Lukkonen
Su 7.11.2004 17:00--21:30
Atlantis & Janne Joki
Su 14.11.2004 17:00--21:30
Markus Sextet
Su 21.11.2004 17:00--21:30
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 28.11.2004 17:00--21:30
Noiser & Kari Piironen
Su 5.12.2004 17:00--21:30
Väliaikainen
Ma 6.12.2004 17:00--21:30
Vonkamiehet
Su 12.12.2004 17:00--21:30
Juhonpojat & Mauri Peltoniemi
Su 19.12.2004 17:00--21:30
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 26.12.2004 17:00--21:30
Huikon veljekset
Pe 31.12.2004 20:00--01:00
Pauli Korjus & Juhani Pitkänen
Su 2.1.2005 17:00--21:30
Anneli Mattila & Mistral & Anne Mattila
To 6.1.2005 17:00--21:30
Nasma Team
Su 9.1.2005 17:00--21:30
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 16.1.2005 17:00--21:30
Handen Humppa
Su 23.1.2005 17:00--21:30
Serena
Su 30.1.2005 17:00--21:30
Ceres
Su 6.2.2005
Norolan Pojat
Su 13.2.2005 17:00--21:30
Urho Hämäläisen yhtye
Su 20.2.2005 17:00--21:30
Esko Rahkonen
Su 27.2.2005 17:00--21:30
Usko Lahtisen yhtye & Pasi Lehtola
Su 6.3.2005 17:00--21:30
Tulipunaruusut
Su 13.3.2005 17:00--21:30
Esko Sartolahden yhtye
Su 20.3.2005 17:00--21:30
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 25.3.2005
Havanna & Raimo Piipponen
Ma 28.3.2005 17:00--21:30
Köpi Koski ja Projekti
Su 3.4.2005 17:00--21:30
Fortuna & Arja Koriseva
Su 10.4.2005 17:00--21:30
Pertti Niemi & Odessa
Su 17.4.2005 17:00--21:30
Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
Su 24.4.2005 17:00--21:30
Nelinpeli & Kaija Lustila
La 30.4.2005 20:00--01:00
Huikon veljekset
To 5.5.2005 17:00--21:30
Atlantis & Janne Joki
Su 8.5.2005 17:00--21:30
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 15.5.2005 17:00--21:30
Markus Sextet
Su 22.5.2005 17:00--21:30
Copter's & Marjaana Salmi
Su 29.5.2005 17:00--21:30
Euroset & Seppo Salminen
Pe 16.9.2005
Huikon veljekset
Su 18.9.2005
Linnut & Arja Havakka
Pe 23.9.2005
Markus Sextet
Su 25.9.2005
NeljänSuora
Pe 30.9.2005
Juha Vartiainen & Variaatio
Su 2.10.2005
Paroque & Marika Paavola
Su 9.10.2005
Pertti Niemi & Odessa
Su 16.10.2005
Veera Vikman
Su 23.10.2005
Tulipunaruusut
Su 30.10.2005
Jonna Ortju
Su 6.11.2005
Havanna & Raimo Piipponen
Su 13.11.2005
Nelinpeli & Kaija Lustila
Su 20.11.2005
Handen Humppa
Su 27.11.2005
Noiser & Kari Piironen
Su 4.12.2005
Norolan Pojat
Ti 6.12.2005
Jammarit
Su 11.12.2005
Nasma Team
Su 18.12.2005
Juhani Pitkänen
Ma 26.12.2005
Esko Rahkonen
La 31.12.2005
Usko Lahtinen & Pauli Lehtola
Pe 6.1.2006
Copter's & Terhi Matikainen
Su 8.1.2006
Köpi Koski ja Projekti
Su 15.1.2006
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Su 22.1.2006
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 29.1.2006
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 5.2.2006
Väliaikainen
Su 12.2.2006
Polar & Päivi Nieminen
Su 19.2.2006
Huikon veljekset, Jonna Ortju
Su 26.2.2006
Tulipunaruusut
Su 5.3.2006
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 12.3.2006
Noiser & Kari Piironen
Su 19.3.2006
Graniitti & Rainer Bollström
Su 26.3.2006
Taifun & Juha Mäkinen
Su 2.4.2006
Markus Sextet
Su 9.4.2006
Havanna & Raimo Piipponen
Pe 14.4.2006
Pispalan sälli ja Sinirytmi, Ilkka Kuusniemi
Ma 17.4.2006
Pertti Niemi & Odessa
Su 23.4.2006
Köpi Koski ja Projekti
Su 30.4.2006
Euroset & Seppo Salminen
Su 7.5.2006
Esko Sartolahden yhtye
Su 14.5.2006
Esko Rahkonen
Su 21.5.2006
Usko Lahtisen yhtye & Pauli Lehtola
To 25.5.2006
Urho Hämäläisen yhtye
Su 3.9.2006 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 10.9.2006 12 €
Linnut & Arja Havakka
Su 17.9.2006 10 €
Pertti Niemi & Odessa
Su 24.9.2006 10 €
Polar & Päivi Nieminen
Su 1.10.2006 12 €
Esko Rahkonen
Su 8.10.2006 10 €
Focus
Su 15.10.2006 10 €
Havanna & Raimo Piipponen
Su 22.10.2006 10 €
Hannu Matilainen
Su 29.10.2006 12 €
Tulipunaruusut
Su 5.11.2006 10 €
Sinikuu & Tommi Nyyssönen
Su 12.11.2006 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 19.11.2006 10 €
Markus Sextet
Su 26.11.2006 10 €
Kismet & Kati Tuulia
Su 3.12.2006 10 €
Musette, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 6.12.2006 10 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi, Ilkka Kuusniemi
Su 10.12.2006 12 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 17.12.2006 10 €
Nasma Team
Ti 26.12.2006 12 €
Esko Rahkonen
Su 31.12.2006 10 €
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Su 7.1.2007
Timangi, Paletti & Birgit Ohra-aho
Su 14.1.2007
Norolan Pojat
Su 21.1.2007
Paroque & Marika Paavola
Su 28.1.2007
Juha Vartiainen & Variaatio
Su 4.2.2007
Kike Elomaa
Su 11.2.2007
Astra
Su 18.2.2007
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 25.2.2007
Tulipunaruusut
Su 4.3.2007
Elite 1 & Teija Vierikko
Su 11.3.2007
Esko Rahkonen
Su 18.3.2007
Köpi Koski ja Projekti
Su 25.3.2007
Hannu Matilainen
Su 1.4.2007
Linnut & Arja Havakka
Pe 6.4.2007
Urho Hämäläinen
Ma 9.4.2007
Markus Sextet
Su 15.4.2007
Rosette & Tiina Ruuska
Su 22.4.2007
Noiser & Kari Piironen
Ma 30.4.2007
Focus
Su 6.5.2007
Rami Välimäki
Su 13.5.2007
Eki Jantunen & Mutkattomat
To 17.5.2007
Euroset & Seppo Salminen
Su 20.5.2007
Graniitti & Rainer Bollström
Su 27.5.2007
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Su 2.9.2007
Juha Vartiainen & Variaatio
Su 9.9.2007
Hannu Matilaisen yhtye & Annikki Tähti
Su 16.9.2007
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 30.9.2007
Karavaani & Susanna Heikki
Su 7.10.2007
Noiser & Kari Piironen
Su 14.10.2007
Veljexet & Kari Kuronen
Su 21.10.2007
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 28.10.2007
Tulipunaruusut
Su 4.11.2007
Susanna Gärdström
Su 11.11.2007
Kari Hirvonen & Atlantis & Janne Joki
Su 18.11.2007
Pertti Niemi & Odessa
Su 25.11.2007
Kismet & Kati Tuulia
Su 2.12.2007
Norolan Pojat
To 6.12.2007
Astra
Su 9.12.2007
Graniitti & Rainer Bollström
Su 16.12.2007
Rosette & Tiina Ruuska
Ke 26.12.2007
Köpi Koski ja Projekti
Ma 31.12.2007
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Su 13.1.2008
Dry Capri, Anna-Liisa Räsänen
Su 20.1.2008
Tulipunaruusut
Su 27.1.2008
Usko Lahtinen & Pasi Lehtola
Su 3.2.2008
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 10.2.2008
Heikki Mikaelin yhtye
Su 17.2.2008
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 24.2.2008
Vonkamiehet
Su 2.3.2008
Väliaikainen
Su 9.3.2008
Harlem & Saija Varjus
Su 16.3.2008
Ulla-Jaana Riekkoniemi
Pe 21.3.2008
Veljexet & Kari Kuronen
Ma 24.3.2008
Juha Vartiainen & Variaatio
Su 30.3.2008
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 6.4.2008
Caminito & Kari Piironen
Su 13.4.2008
Urho Hämäläinen
Su 20.4.2008
Markus Sextet
Su 27.4.2008
Pertti Niemi & Odessa
Ke 30.4.2008
Huikon veljekset, Jonna Ortju
Su 4.5.2008
Kari Isola ja Yön tähdet
Su 11.5.2008
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 18.5.2008
Graniitti & Rainer Bollström
Su 25.5.2008
Susanna Gärdström
Su 1.6.2008
Pelimiehet & Janne Siitari
Su 31.8.2008 17:00--22:00
Berit
Su 7.9.2008 17:00--22:00
Jorma Kalevi
Su 14.9.2008 17:00--22:00
Jade, Copter's
Su 21.9.2008 17:00--22:00
Norolan Pojat
Su 28.9.2008 17:00--22:00
Karavaani
Su 5.10.2008 17:00--22:00
Eija Sinikka
Su 12.10.2008 17:00--22:00
Mestari Orikanto
Su 19.10.2008 17:00--22:00
Kaija Pohjola
Su 26.10.2008 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Su 2.11.2008 17:00--22:00
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 9.11.2008
Pertti Niemi & Odessa
Su 16.11.2008 17:00--22:00
Väliaikainen
Su 23.11.2008 17:00--22:00
Caminito & Kari Piironen
Su 30.11.2008 17:00--22:00
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 7.12.2008 17:00--22:00
Köpi Koski ja Projekti
Su 14.12.2008 17:00--22:00
Markus Sextet
Su 21.12.2008
Rainer Bollström
Pe 26.12.2008
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Su 28.12.2008 17:00--22:00
Vesa Parantainen
Ke 31.12.2008 17:00--22:00
Vonkamiehet
Su 4.1.2009
Focus
Ti 6.1.2009
Serena
Su 11.1.2009
Unto Satorannan yhtye
Su 18.1.2009
Jouni Raitio
Su 25.1.2009
Tulipunaruusut
Su 1.2.2009
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 8.2.2009
Pentti Kumpulainen
Su 15.2.2009
Jorma Markos ja La Mer
Su 22.2.2009
Juha Vartiainen & Variaatio
Su 1.3.2009
Caminito & Kari Piironen
Su 8.3.2009
Ville Peren yhtye & Rami Rafael
Su 15.3.2009
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 22.3.2009
Paratiisi & Kaija Pohjola
La 28.3.2009 17:00--22:00
Su 29.3.2009
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 5.4.2009
Köpi Koski ja Projekti
Pe 10.4.2009
Jade, Copter's
Ma 13.4.2009
Eija Sinikka
Su 19.4.2009
Pertti Niemi & Odessa
Su 26.4.2009
Kai Tapani
To 30.4.2009
Nasma Team
Su 3.5.2009
Graniitti & Rainer Bollström
Su 10.5.2009
Channel Four
Su 17.5.2009
Norolan Pojat
To 21.5.2009
Euroset
Su 24.5.2009
Urho Hämäläinen
Su 31.5.2009
Kaikko Band
Su 30.8.2009 17:00--22:00
Dry Capri & Berit
Su 6.9.2009 17:00--22:00
Astra
Su 13.9.2009 17:00--22:00
Maestro & Vesa Parantainen
Su 20.9.2009 17:00--22:00
Linnut & Arja Havakka
Su 27.9.2009 17:00--22:00
Focus
Su 4.10.2009 17:00--22:00
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 11.10.2009 17:00--22:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 18.10.2009 17:00--22:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 25.10.2009 17:00--22:00
Väliaikainen
Su 1.11.2009 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Su 8.11.2009 17:00--22:00
Eija Sinikka
Su 15.11.2009 17:00--22:00
Caminito & Kari Piironen
Su 22.11.2009 17:00--22:00
Pertti Niemi & Odessa
Su 29.11.2009 17:00--22:00
Graniitti & Rainer Bollström
Su 6.12.2009 17:00--22:00
Urho Hämäläisen yhtye
Su 13.12.2009 17:00--22:00
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 20.12.2009 17:00--22:00
Jorma Markos ja La Mer
La 26.12.2009 17:00--22:00
Huikon veljekset & Jonna Ortju
To 31.12.2009 17:00--22:00
Köpi Koski ja Projekti
Su 3.1.2010
Unto Satorannan yhtye
Ke 6.1.2010 17:00--22:00
Kari Kuronen
Su 10.1.2010
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Su 17.1.2010 17:00--22:00
Rami Rafael
Su 31.1.2010 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Su 7.2.2010 17:00--22:00
Serena
Su 14.2.2010 17:00--22:00
Channel Four
Su 21.2.2010 17:00--22:00
Karavaani
Su 28.2.2010 17:00--22:00
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Su 7.3.2010 17:00--22:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 14.3.2010
Pertti Niemi & Odessa
Su 21.3.2010 17:00--22:00
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 28.3.2010 17:00--22:00
Caminito & Kari Piironen
Pe 2.4.2010 17:00--22:00
Astra
Ma 5.4.2010 17:00--22:00
Calibra & Sanna Liimatainen
Su 11.4.2010 17:00--22:00
Euroset
Su 18.4.2010 17:00--22:00
Köpi Koski ja Projekti
Su 25.4.2010 17:00--22:00
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 30.4.2010 17:00--22:00
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Su 2.5.2010 17:00--22:00
Tonika
Su 9.5.2010 17:00--22:00
Eki Jantunen & Mutkattomat
To 13.5.2010 17:00--22:00
Tähdet & Marko Tuovinen kvartetti
Su 16.5.2010 17:00--22:00
Focus & Sakke Kotilainen
Su 23.5.2010 17:00--22:00
Tanja ja Mino
Su 30.5.2010 17:00--22:00
Ramona & Urho Hämäläinen
Su 5.9.2010
Eija Sinikka
Su 12.9.2010
Väliaikainen
Su 19.9.2010
Esko Sartolahti
Su 26.9.2010
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 3.10.2010
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 10.10.2010
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 17.10.2010
Tulipunaruusut
Su 24.10.2010
Linnut & Arja Havakka
Su 31.10.2010
Channel Four
Su 7.11.2010
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 14.11.2010
Pertti Niemi & Odessa
Su 21.11.2010
Graniitti & Sebastian Ahlgren
Su 28.11.2010
Köpi Koski ja Projekti
Su 5.12.2010
Jade's band
Su 12.12.2010
Caminito & Kari Piironen
Su 19.12.2010
Veljexet & Kari Kuronen
Su 26.12.2010
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 31.12.2010
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Su 2.1.2011
Astra
To 6.1.2011
Unto Satorannan yhtye
Su 9.1.2011
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 16.1.2011
Tulipunaruusut
Su 23.1.2011 17:00--22:00
Hannu Matilainen & Seija Irmeli
Su 30.1.2011 17:00--22:00
Ramona & Urho Hämäläinen
Su 6.2.2011 17:00--22:00
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 13.2.2011 17:00--22:00
Haavemaa & Terhi Matikainen
Su 20.2.2011 17:00--22:00
Focus & Sakke Kotilainen
Su 27.2.2011 17:00--22:00
Channel Four
Su 6.3.2011 17:00--22:00
Juha Vartiainen
Su 13.3.2011 17:00--22:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 20.3.2011 17:00--22:00
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 27.3.2011 17:00--22:00
Caminito & Kari Piironen
Su 3.4.2011 17:00--22:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 10.4.2011 17:00--22:00
Pertti Niemi & Odessa
Su 17.4.2011 17:00--22:00
Köpi Koski ja Projekti
Pe 22.4.2011 17:00--22:00
Serena
Ma 25.4.2011 17:00--22:00
Calibra & Sanna Liimatainen
La 30.4.2011 17:00--22:00
Huikon veljekset
Su 8.5.2011 17:00--22:00
Anna-Liisa Räsänen
Su 15.5.2011 17:00--22:00
Kaupparatsut
Su 22.5.2011 17:00--22:00
Kari Vepsä & Onnenmaa
Su 29.5.2011 17:00--22:00
Pentti Kumpulainen
To 2.6.2011 17:00--22:00
Granada & Katja-Maria
Su 7.8.2011 17:00--22:00
Eino Grön
Su 21.8.2011 17:00--21:00, 0 €
Karaoke
Su 28.8.2011 17:00--22:00
Serena
Su 4.9.2011 17:00--22:00
Tonika
Su 11.9.2011 17:00--22:00
Väliaikainen
Su 18.9.2011 17:00--22:00
Graniitti & Rainer Bollström
Su 25.9.2011 17:00--22:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 2.10.2011 17:00--22:00
Channel Four
Su 9.10.2011 17:00--22:00
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 16.10.2011 17:00--22:00
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 23.10.2011 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Su 30.10.2011 17:00--22:00
Caminito & Kari Piironen
Su 6.11.2011 17:00--22:00
Helmenkalastajat
Su 13.11.2011 17:00--22:00
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 20.11.2011 17:00--22:00
Köpi Koski ja Projekti
Su 27.11.2011 17:00--22:00
Pertti Niemi & Odessa
Su 4.12.2011 17:00--22:00
Kauko Simonen
Su 11.12.2011 17:00--22:00
FinnNostalgia & Antti Toivola
Su 18.12.2011 17:00--22:00
Urho Hämäläinen
Ma 26.12.2011 17:00--22:00
Graniitti & Rainer Bollström
La 31.12.2011 17:00--22:00
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Pe 6.1.2012 17:00--22:00
Onnenonkijat & Anna-Liisa Räsänen
Su 8.1.2012 17:00--22:00
Jorma Markos ja La Mer
Su 15.1.2012 17:00--22:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 22.1.2012 17:00--22:00
Juha Vartiainen & Variaatio
Su 29.1.2012 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Su 5.2.2012 17:00--22:00
Juhani Merikosken yhtye
Su 12.2.2012 17:00--22:00
Tarja Ylitalo
Su 19.2.2012 17:00--22:00
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 26.2.2012 17:00--22:00
Veljexet & Kari Kuronen
Su 4.3.2012 17:00--22:00
Hannu Matilaisen yhtye & Seija Irmeli
Su 11.3.2012 17:00--22:00
Kari Vepsä & Onnenmaa
Su 18.3.2012 17:00--22:00
Köpi Koski ja Projekti
Su 25.3.2012 17:00--22:00
Caminito & Kari Piironen
Su 1.4.2012 17:00--22:00
Haavemaa & Terhi Matikainen
Ma 9.4.2012 17:00--22:00
Ässät
Su 15.4.2012 17:00--22:00
Esko Sartolahti
Su 22.4.2012 17:00--22:00
Graniitti & Rainer Bollström
Su 29.4.2012 17:00--22:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 6.5.2012 17:00--22:00
Calibra & Sanna Liimatainen
Su 13.5.2012 17:00--22:00
Pertti Niemi & Odessa
To 17.5.2012 17:00--22:00
Eija Kettunen & Vesa Parantainen
Su 20.5.2012 17:00--22:00
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 27.5.2012 17:00--22:00
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 9.9.2012 17:00--22:00
Linnut & Arja Havakka
Su 16.9.2012 17:00--22:00
Jouko Lukkonen
Su 23.9.2012 17:00--22:00
Hannu Matilainen & Seija Irmeli
Su 30.9.2012 17:00--22:00
Norolan Pojat
Su 7.10.2012 17:00--22:00
Jouni Raitio
To 11.10.2012 13:00--17:00
Jouko Lukkonen
Su 14.10.2012 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Su 21.10.2012 17:00--22:00
Kari Vepsä & Onnenmaa
To 25.10.2012 13:00--17:00
Jussi Roponen
Su 28.10.2012 17:00--22:00
Caminito & Kari Piironen
Su 4.11.2012 17:00--22:00
Focus & Sakke Kotilainen
Su 11.11.2012 17:00--22:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 18.11.2012 17:00--22:00
Kari Kuronen
Su 25.11.2012 17:00--22:00
Ässät
To 29.11.2012
Juhani Merikosken yhtye
Su 2.12.2012 17:00--22:00
Helmenkalastajat
Su 9.12.2012 17:00--22:00
Köpi Koski ja Projekti
Su 16.12.2012 17:00--22:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 26.12.2012 17:00--22:00
Graniitti & Rainer Bollström
Su 30.12.2012 17:00--22:00
Huikon veljekset & Jonna Ortju
Su 6.1.2013
Anna-Liisa Räsänen
Su 27.1.2013 17:00--22:00, 13 €
Energia & Tommi Soidinmäki
To 31.1.2013 13:00--17:00, 10 €
Jouni Raitio
Su 3.2.2013 17:00--22:00, 13 €
Juhani Merikosken yhtye
Su 10.2.2013 17:00--22:00, 13 €
Tulipunaruusut
To 14.2.2013 13:00--17:00, 10 €
Hannu Matilainen & Seija Irmeli
Su 17.2.2013 17:00--22:00, 13 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Su 24.2.2013 17:00--22:00, 13 €
Lucky Star
To 28.2.2013 13:00--17:00, 10 €
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
Su 3.3.2013 17:00--22:00, 13 €
Väliaikainen
Su 10.3.2013 17:00--22:00, 13 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
To 14.3.2013 13:00--17:00, 10 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 17.3.2013 17:00--22:00, 13 €
Eija Kettunen & Vesa Parantainen
Su 24.3.2013 17:00--22:00, 13 €
Pertti Niemi & Odessa
Pe 29.3.2013 17:00--22:00, 13 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ma 1.4.2013 17:00--22:00, 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 7.4.2013 17:00--22:00, 13 €
Hannu Matilainen & Seija Irmeli
To 11.4.2013
Juhani Merikosken yhtye
Su 14.4.2013 17:00--22:00, 13 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 21.4.2013 17:00--22:00, 13 €
Caminito & Kari Piironen
To 25.4.2013 13:00--17:00, 10 €
Heikki Mikaelin yhtye
Su 28.4.2013 17:00--22:00, 13 €
Harlem
Ti 30.4.2013
Anna-Liisa Räsänen
Su 5.5.2013 17:00--22:00, 13 €
Tonika
To 9.5.2013 17:00--22:00, 13 €
Veljexet & Kari Kuronen
Su 12.5.2013 17:00--22:00, 13 €
Esko Sartolahti
Su 19.5.2013 17:00--22:00, 13 €
Astra
Su 26.5.2013 17:00--22:00, 13 €
Jouko Lukkonen
Su 1.9.2013 17:00--22:00, 13 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 8.9.2013 17:00--22:00, 13 €
Veljexet & Kari Kuronen
Su 15.9.2013 17:00--22:00, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 22.9.2013 17:00--22:00, 13 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Ti 24.9.2013 13:00--16:30, 10 €
Juhani Merikosken yhtye
Su 29.9.2013 17:00--22:00, 13 €
Väliaikainen
Su 6.10.2013 17:00--22:00, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 8.10.2013 13:00--16:30, 10 €
Viljoensio Kumpulainen & Hannu Kautto
Su 13.10.2013 17:00--22:00, 13 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Su 20.10.2013 17:00--22:00, 13 €
Onnentähti & Terhi Matikainen
Ti 22.10.2013 13:00--16:30, 10 €
Urho Hämäläinen
Su 27.10.2013 17:00--22:00, 13 €
Tulipunaruusut
Su 3.11.2013 17:00--22:00, 13 €
Caminito & Kari Piironen
Ti 5.11.2013 13:00--16:30, 10 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 10.11.2013 17:00--22:00, 13 €
Rami Välimäki
Su 17.11.2013 17:00--22:00, 13 €
Calibra
Ti 19.11.2013 13:00--16:30, 10 €
Jussi Roposen yhtye
Su 24.11.2013 17:00--22:00, 13 €
Juha Vartiainen
Su 1.12.2013 17:00--22:00, 13 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 3.12.2013 13:00--16:30, 10 €
Kyläpelimannit
Su 8.12.2013 17:00--22:00, 13 €
Pertti Niemi & Odessa
Su 15.12.2013 17:00--22:00, 13 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ti 17.12.2013 13:00--16:30, 10 €
Astra
Su 22.12.2013 17:00--22:00, 13 €
Serena
To 26.12.2013 17:00--22:00, 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 29.12.2013 17:00--22:00, 13 €
Jokerit Company & Jouko Lukkonen
Ti 31.12.2013 17:00--22:00, 13 €
Huikon veljekset
Su 5.1.2014 17:00--22:00, 13 €
Kaupparatsut
Su 12.1.2014 17:00--22:00, 13 €
Matti Esko
Ti 14.1.2014 13:00--16:30, 10 €
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
Su 19.1.2014 17:00--22:00, 13 €
Ässät
Su 26.1.2014 17:00--22:00, 13 €
Tulipunaruusut
Ti 28.1.2014 13:00--16:30, 10 €
Sini-Takit
Su 2.2.2014 17:00--22:00, 13 €
Juhani Merikosken yhtye
Su 9.2.2014 17:00--22:00, 13 €
Hannu Matilainen
Ti 11.2.2014 13:00--16:30, 10 €
Tonika
Su 16.2.2014 17:00--22:00, 13 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Su 23.2.2014 17:00--22:00, 13 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ti 25.2.2014 13:00--16:30, 10 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 2.3.2014 17:00--22:00, 13 €
Caminito & Kari Piironen
Su 9.3.2014 17:00--22:00, 13 €
Väliaikainen
Ti 11.3.2014 13:00--16:30, 10 €
Urho Hämäläinen
Su 16.3.2014 17:00--22:00, 13 €
Markku Harjunpää & Kauko Simonen
Su 23.3.2014 17:00--22:00, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 25.3.2014 13:00--16:30, 10 €
Jokerit Company & Jouko Lukkonen
Su 30.3.2014 17:00--22:00, 13 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 6.4.2014 17:00--22:00, 13 €
Juhamatti & Timangi
Ti 8.4.2014 13:00--16:30, 10 €
Heikki Mikaelin yhtye
Su 13.4.2014 17:00--22:00, 13 €
FinnNostalgia & Kaija Pohjola
Pe 18.4.2014 17:00--22:00, 13 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ma 21.4.2014 17:00--22:00, 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 27.4.2014 17:00--22:00, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 30.4.2014 17:00--22:00, 13 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 4.5.2014 17:00--22:00, 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 6.5.2014 13:00--16:30, 10 €
Jussi Roponen
Su 11.5.2014 17:00--22:00, 13 €
Onnentähti
Su 18.5.2014 17:00--22:00, 13 €
Jokerit Company & Jouko Lukkonen
Su 25.5.2014 17:00--22:00, 13 €
Esko Sartolahti
To 29.5.2014 17:00--22:00, 13 €
Urho Hämäläinen
Su 15.6.2014 17:00--22:00, 13 €
Nostalgia 1, Dimitri Isberg
Su 7.9.2014 17:00--22:00, 13 €
Lucky Star
Ti 9.9.2014 13:00--16:30, 10 €
Jokerit Company
Su 14.9.2014 17:00--22:00, 13 €
Ässät
Su 21.9.2014 17:00--22:00, 13 €
Juha Vartiainen & Tähtihetki
Ti 23.9.2014 13:00--16:30, 10 €
Jussi Fischer
Su 28.9.2014 17:00--22:00, 13 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 5.10.2014 17:00--22:00, 13 €
Juhamatti & Timangi
Ti 7.10.2014 13:00--16:30, 10 €
Iltaset
Su 12.10.2014 17:00--22:00, 13 €
Kaija Pohjola
Su 19.10.2014 17:00--22:00, 13 €
Väliaikainen
Ti 21.10.2014 13:00--16:30, 10 €
Pekka Parsola
Su 26.10.2014 17:00--22:00, 13 €
Onnentähti & Terhi Matikainen
Su 2.11.2014 17:00--22:00, 13 €
Kasmir & Jari Grek
Ti 4.11.2014 13:00--16:30, 10 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 9.11.2014 17:00--22:00, 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Su 16.11.2014 17:00--22:00, 13 €
Tulipunaruusut
Ti 18.11.2014 13:00--16:30, 10 €
Elina H
Su 23.11.2014 17:00--22:00, 13 €
Caminito & Kari Piironen
Su 30.11.2014 17:00--22:00, 13 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ti 2.12.2014 13:00--16:30, 10 €
Jussi Roponen
Su 7.12.2014 17:00--22:00, 13 €
Christa Huikko
Su 14.12.2014 17:00--22:00, 13 €
Kapris & Matti Esko
Ti 16.12.2014 13:00--17:00, 10 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 21.12.2014 17:00--22:00, 13 €
Onnenkulkurit
Pe 26.12.2014 17:00--22:00, 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 28.12.2014 17:00--22:00, 13 €
Jackpot
Ke 31.12.2014 17:00--22:00, 13 €
Huikon veljekset
Su 4.1.2015 17:00--22:00, 13 €
Veijarit & Sirpa Jokinen
Su 11.1.2015 17:00--22:00, 13 €
Kaupparatsut
Su 18.1.2015 17:00--22:00, 13 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 20.1.2015 13:00--16:30, 10 €
Pentti Kuparinen
Su 25.1.2015 17:00--22:00, 13 €
Su 1.2.2015 17:00--22:00, 13 €
Tulipunaruusut
Ti 3.2.2015 13:00--16:30, 10 €
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
Su 8.2.2015 17:00--22:00, 13 €
Onnentähti & Terhi Matikainen
Su 15.2.2015 17:00--22:00, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 17.2.2015 13:00--16:30, 10 €
Sari Turpeinen
Su 22.2.2015 17:00--22:00, 13 €
Pertti Niemi & Odessa
Su 1.3.2015 17:00--22:00, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 3.3.2015 13:00--16:30, 10 €
Gunnar Taipale & Kari Kuusijoki
Su 8.3.2015 17:00--22:00, 13 €
Kaija Pohjola
Su 15.3.2015 17:00--22:00, 13 €
Hannu Hautaniemi
Ti 17.3.2015 13:00--16:30
Tonika
Su 22.3.2015 17:00--22:00, 13 €
Mervi Kari
Su 29.3.2015 17:00--22:00, 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 31.3.2015 13:00--16:30, 10 €
Jussi Fischer
Pe 3.4.2015 17:00--22:00, 13 €
Focus & Sakke Kotilainen
Ma 6.4.2015 17:00--21:30, 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 12.4.2015 17:00--22:00, 13 €
Caminito, Timangi
Ti 14.4.2015 13:00--16:30, 10 €
Pekka Parsola
Su 19.4.2015 17:00--22:00, 13 €
Avec & Leif Lindeman
Su 26.4.2015 17:00--22:00, 13 €
Channel Four
Ti 28.4.2015 13:00--16:30, 10 €
Heikki Mikaelin yhtye
To 30.4.2015 17:00--22:00, 13 €
Huikon veljekset
Su 3.5.2015 17:00--22:00, 13 €
Amor-kvartetti
Su 10.5.2015 17:00--21:30, 13 €
Kotkaset
Ti 12.5.2015 13:00--16:30, 10 €
Jokerit Company & Jouko Lukkonen
To 14.5.2015 17:00--21:30, 13 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 17.5.2015 17:00--22:00
Esko Sartolahti
Su 24.5.2015 17:00--22:00, 13 €
Tanssiorkesteri Villiruusut & Mirja Liisa Känsäkangas, Villiruusu
Ti 26.5.2015 13:00--16:30, 10 €
Iltaset
Su 31.5.2015 17:00--22:00, 13 €
Astra
Su 6.9.2015
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ti 8.9.2015
Anna-Liisa Räsänen
Su 13.9.2015 17:00--22:00, 13 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 20.9.2015 17:00--22:00, 13 €
Pertti Niemi & Odessa
Ti 22.9.2015 13:00--16:30, 10 €
Rainer Bollström
Su 27.9.2015 17:00--22:00, 13 €
Juha Vartiainen & Tähtihetki
Su 4.10.2015 17:00--22:00, 13 €
Juhamatti & Timangi
Ti 6.10.2015 13:00--16:30, 10 €
Jokerit & Jouko Lukkonen
Su 11.10.2015 17:00--22:00, 13 €
Sunset, Soundset & Arto Nuotio
Su 18.10.2015 17:00--22:00, 13 €
Väliaikainen
Ti 20.10.2015 13:00--16:30, 10 €
Kisällit-kvartetti
Su 25.10.2015 17:00--22:00, 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Su 1.11.2015 17:00--22:00, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 3.11.2015 13:00--16:30, 10 €
Jussi Roponen
Su 8.11.2015 17:00--22:00, 13 €
Tuliset & Kaija Pohjola
Su 15.11.2015 17:00--22:00, 13 €
Kaija Lustila
Ti 17.11.2015 13:00--16:30, 10 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 22.11.2015 17:00--22:00, 13 €
Hannu Hautaniemi
Su 29.11.2015 17:00--22:00, 13 €
Tulipunaruusut
Ti 1.12.2015 13:00--16:30, 10 €
Tonika
Su 6.12.2015 17:00--22:00, 13 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 13.12.2015 17:00--22:00, 13 €
Caminito & Kari Piironen
Ti 15.12.2015 13:00--16:30, 10 €
Jussi Roponen
Su 20.12.2015 17:00--22:00, 13 €
Kasmir & Jari Grek
Su 27.12.2015 17:00--22:00, 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
To 31.12.2015 17:00--22:00, 13 €
Huikon veljekset
Su 3.1.2016
Helminauha
Su 10.1.2016
Avec & Leif Lindeman
Su 17.1.2016
Onnentähti
Su 24.1.2016 17:00--22:00, 13 €
Su 31.1.2016 17:00--22:00, 13 €
Tulipunaruusut
Ti 2.2.2016 13:00--16:30, 10 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 7.2.2016 17:00--22:00, 13 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Su 14.2.2016 17:00--22:00, 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 16.2.2016 13:00--16:30, 10 €
Jokerit & Jouko Lukkonen
Su 21.2.2016 17:00--22:00, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 28.2.2016 17:00--22:00, 13 €
Veljexet
Su 6.3.2016 17:00--22:00, 13 €
Caminito & Kari Piironen
Su 13.3.2016 17:00--22:00, 13 €
Ässät
Ti 15.3.2016 13:00--16:30, 10 €
Hannu Wacklin
Su 20.3.2016 17:00--22:00, 13 €
Tulipyörä & Matti Heinänen
Pe 25.3.2016 17:00--22:00, 13 €
Juha Vartiainen, Tähtihetki
Ma 28.3.2016 17:00--22:00, 13 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ti 29.3.2016 13:00--16:30, 10 €
Elina H Band
Su 3.4.2016 17:00--22:00, 13 €
Kapris & Matti Esko
Su 10.4.2016 17:00--22:00, 13 €
Timangi, Risto Nevala
Ti 12.4.2016 13:00--16:30, 10 €
Pekka Parsola
Su 17.4.2016 17:00--22:00, 13 €
Avec & Leif Lindeman
Su 24.4.2016 17:00--22:00, 13 €
Amorio, Terhi Matikainen
Ti 26.4.2016 13:00--16:30, 10 €
Jussi Roponen
La 30.4.2016 17:00--22:00, 13 €
Huikon veljekset
To 5.5.2016 17:00--22:00, 13 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 8.5.2016 17:00--22:00, 13 €
Kotkaset
Ti 10.5.2016 13:00--16:30, 10 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 15.5.2016 17:00--22:00, 13 €
Ippe Mansikan orkesteri
Su 22.5.2016 17:00--22:00, 13 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ti 24.5.2016 13:00--16:30, 10 €
Gunnar Taipale
Su 29.5.2016 17:00--22:00, 13 €
Astra
Su 4.9.2016 17:00--22:00, 14 €
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 6.9.2016 13:00--16:30, 11 €
Hannu Saksi
Su 11.9.2016 17:00--22:00, 14 €
Roulette & Jarmo Pellinen
Su 18.9.2016 17:00--22:00, 14 €
Hannu Hautaniemi
Ti 20.9.2016 13:00--16:30, 11 €
Urho Hämäläinen
Su 25.9.2016 17:00--22:00, 14 €
Tanssiorkesteri Villiruusut & Mirja Liisa Känsäkangas
Su 2.10.2016 17:00--22:00, 14 €
Juhamatti & Timangi
Ti 4.10.2016 13:00--16:30, 11 €
Sini-Takit
Su 9.10.2016 17:00--22:00, 14 €
Norolan Pojat
Su 16.10.2016 17:00--22:00, 14 €
Väliaikainen
Ti 18.10.2016 13:00--16:30, 11 €
Tonika
Su 23.10.2016 17:00--22:00, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 30.10.2016 17:00--22:00, 14 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ti 1.11.2016 13:00--16:30, 11 €
Rainer Bollström
Su 6.11.2016 17:00--22:00, 14 €
Tulipunaruusut
Su 13.11.2016 17:00--22:00, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 15.11.2016 13:00--16:30, 11 €
Jussi Roponen
Su 20.11.2016 17:00--22:00, 14 €
Caminito & Kari Piironen
Su 27.11.2016 17:00--22:00, 14 €
Helminauha
Ti 29.11.2016 13:00--16:30, 11 €
Astra
Su 4.12.2016 17:00--22:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Su 11.12.2016 17:00--22:00, 14 €
Jussi Roponen
Ti 13.12.2016 13:00--16:30, 11 €
Euroset & Heimo Erkki Kettunen
Su 18.12.2016 17:00--22:00, 14 €
Juha Vartiainen & Tähtihetki
Ke 21.12.2016 17:00--22:00, 2 €
Rainer Bollström
Ma 26.12.2016 17:00--22:00, 14 €
Graniitti & Rainer Bollström
La 31.12.2016 17:00--22:00, 14 €
Huikon veljekset
Su 8.1.2017 17:00--22:00, 14 €
Ti 10.1.2017 13:00--17:00, 11 €
Kyläpelimannit, Hannu Wacklin
Su 15.1.2017 17:00--22:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 22.1.2017 17:00--22:00, 14 €
Merja Juutinen
Ti 24.1.2017 13:00--17:00, 11 €
Pentti Kuparinen
Su 29.1.2017 17:00--22:00, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Su 5.2.2017 17:00--22:00
Seireenit & Sari Koivikko
Ti 7.2.2017 13:00--17:00, 11 €
Sari Turpeinen
Su 12.2.2017 17:00--22:00, 14 €
Tulipunaruusut
Su 19.2.2017 17:00--22:00
Ässät
Ti 21.2.2017 13:00--17:00, 11 €
Jussi Fischer
Su 26.2.2017 17:00--22:00
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Su 5.3.2017 17:00--22:00, 14 €
Hannu Hautaniemi
Ti 7.3.2017 13:00--17:00, 11 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 12.3.2017 17:00--21:30, 14 €
Timangi, Risto Nevala
Su 19.3.2017 17:00--22:00, 14 €
Harri Nuutinen
Ti 21.3.2017 13:00--17:00, 11 €
Astra
Su 26.3.2017 17:00--22:00, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 2.4.2017 17:00--22:00, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Ti 4.4.2017 13:00--17:00, 11 €
Jussi Roponen
Su 9.4.2017 17:00--22:00, 14 €
Seireenit & Sari Koivikko
Pe 14.4.2017 17:00--22:00, 14 €
Lumottaret, Jonna Ortju
Ma 17.4.2017 17:00--22:00, 14 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ti 18.4.2017 13:00--17:00, 11 €
Tonika
Su 23.4.2017 17:00--22:00, 14 €
Pertti Niemi & Odessa
Su 30.4.2017 17:00--22:00, 14 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Ti 2.5.2017 13:00--17:00, 11 €
Rainer Bollström
Su 7.5.2017 17:00--22:00, 14 €
Mervi Kari
Su 14.5.2017 14 €
Onnentähti
Ti 16.5.2017 13:00--17:00, 11 €
Kyläpelimannit, Hannu Wacklin
Su 21.5.2017 17:00--22:00, 14 €
Calibra, Sanna Liimatainen, Markku Uhlbäck
To 25.5.2017 17:00--22:00, 14 €
Euroset, Heimo Erkki Kettunen
Su 28.5.2017 17:00--22:00, 14 €
Keidas, Johanna Debreczeni
Ti 30.5.2017 13:00--17:00, 11 €
Astra
Su 3.9.2017 17:00--21:30, 14 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Ti 5.9.2017 13:00--16:30, 11 €
Rainer Bollström
Su 10.9.2017 17:00--21:30, 14 €
Kalle Jussila
Su 17.9.2017 17:00--21:30, 14 €
Jussi Roponen
Ti 19.9.2017 13:00--16:30, 11 €
Euroset, Heimo Erkki Kettunen
Su 24.9.2017 17:00--21:30, 14 €
Eki Jantunen, Mutkattomat
La 30.9.2017 20:00--00:30, 10 €
Astra
Su 1.10.2017 17:00--21:30, 14 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 3.10.2017 13:00--16:30, 11 €
Kyläpelimannit, Hannu Wacklin
Su 8.10.2017 17:00--21:30, 15 €
Rainer Friman, Rainer Bollström
Su 15.10.2017 17:00--21:30, 14 €
Juha Vartiainen
Ti 17.10.2017 13:00--16:30, 11 €
Jussi Roponen
Su 22.10.2017 17:00--21:30, 14 €
Hannu Hautaniemi
Su 29.10.2017 17:00--21:30, 14 €
Amorio, Terhi Matikainen
Ti 31.10.2017 13:00--17:00, 11 €
Hannu Viitalan yhtye, Sari Turpeinen
Su 5.11.2017 17:00--21:30, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 12.11.2017 17:00--21:30, 14 €
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Ti 14.11.2017 13:00--16:30, 11 €
Rainer Bollström
Su 19.11.2017 17:00--21:30, 15 €
Avec & Leif Lindeman
Su 26.11.2017 17:00--21:30, 14 €
Helminauha
Ti 28.11.2017 13:00--16:30, 11 €
Astra
La 2.12.2017 19:00--21:00, 12 €
Kuunhopea & Sari Koivikko, konsertti, konsertti
Su 3.12.2017 17:00--21:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 10.12.2017 17:00--21:30, 15 €
Marita Taavitsainen
Ti 12.12.2017 13:00--17:00, 11 €
Tonika
Su 17.12.2017 17:00--21:30, 14 €
Väliaikainen
Ke 20.12.2017 17:00--21:30, 5 €
Rainer Bollström
Ti 26.12.2017 17:00--21:30, 14 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 31.12.2017 17:00--21:30, 14 €
Jussi Roponen
Su 7.1.2018 17:00--22:00, 14 €
Seireenit
Ti 9.1.2018 13:00--17:00, 11 €
Aikapojat
Su 14.1.2018 17:00--22:00, 14 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Su 21.1.2018 17:00--22:00, 14 €
Kalle Jussila
Ti 23.1.2018 13:00--17:00, 11 €
Iltaset
Su 28.1.2018 17:00--22:00, 14 €
Juha Vartiainen, Variaatio
Su 4.2.2018 17:00--22:00, 14 €
Onnentähti
Ti 6.2.2018 13:00--17:00, 11 €
Euroset, Heimo Erkki Kettunen
Su 11.2.2018 17:00--22:00, 14 €
Ässät
Su 18.2.2018 17:00--22:00, 14 €
Tuuliviiri & Mervi Kari
Ti 20.2.2018 13:00--17:00, 11 €
Astra
Su 25.2.2018 17:00--22:00, 14 €
Kari Vepsä, Onnenmaa
Su 4.3.2018 17:00--22:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 6.3.2018 13:00--17:00, 11 €
Kyläpelimannit, Hannu Wacklin
Su 11.3.2018 17:00--22:00, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas
Su 18.3.2018 17:00--22:00, 14 €
Hannu Hautaniemi
Ti 20.3.2018 13:00--17:00, 11 €
Jussi Roponen
Su 25.3.2018 17:00--22:00, 14 €
Wire & Ari Lavu
Ma 2.4.2018 17:00--22:00, 14 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 8.4.2018 17:00--22:00, 14 €
Hurmurit & Merja Juutinen
Su 15.4.2018 17:00--22:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 17.4.2018 13:00--17:00, 11 €
Anna-Liisa Räsänen
Su 22.4.2018 17:00--22:00, 15 €
Rainer Friman, Rainer Bollström
Su 29.4.2018 17:00--22:00, 14 €
Veijarit & Benjamin Enroth
Su 6.5.2018 17:00--22:00, 14 €
Lumottaret, Jonna Ortju
To 10.5.2018 17:00--22:00, 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Su 13.5.2018 17:00--22:00, 14 €
Helmenkalastajat
Ti 15.5.2018 13:00--17:00, 11 €
Pekka Parsola
Su 20.5.2018 17:00--22:00, 14 €
Sami Rosholm & Casanova
Su 27.5.2018 17:00--22:00, 14 €
Yötaivas
Su 3.6.2018 17:00--22:00, 15 €
Kalevi Suntilan yhtye, Jussi Roponen
Su 10.6.2018 17:00--22:00, 15 €
Juha Vartiainen, Roulette
Ti 12.6.2018
18:00--22:00 tanssikurssi: salsa kaikki tasot, 9 €/h, 30 € koko ilta, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Su 17.6.2018 17:00--22:00, 15 €
Kalle Jussila
Su 1.7.2018 17:00--22:00, 15 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Su 8.7.2018 17:00--22:00, 15 €
Seireenit
Su 15.7.2018 17:00--22:00, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Su 22.7.2018 17:00--22:00, 15 €
Graniitti & Rainer Bollström
Su 29.7.2018 17:00--22:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 5.8.2018 17:00--22:00, 15 €
Veijarit, Benjamin Enroth
Ma 6.8.2018
18:30--20:30 tanssikurssi: fusku perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Päiviö&Jaana, Kestävät
Ma 13.8.2018
18:30--20:30 tanssikurssi: salsa perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Jaan&Juha, Kestävät
Su 19.8.2018 17:00--22:00, 15 €
Hannu Hautaniemi
Ma 20.8.2018
18:30--20:30 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Tuula&Tuomo, Kestävät
La 25.8.2018 21:00--01:30, 15 €
Rainer Bollström, Pertti Puikkonen
Su 26.8.2018 17:00--22:00, 15 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ma 27.8.2018
18:30--20:30 tanssikurssi: rumba -bolero perusteet, 3/6/8e, kurssipassi, Sami &Tanja, Kestävät
Su 2.9.2018 17:00--22:00, 15 €
Kalevi Suntilan yhtye, Jussi Roponen, Esko Roponen
Ti 4.9.2018 13:00--17:00, 12 €
Seija Irmeli
Su 9.9.2018 17:00--22:00, 15 €
Riskit Herrat, Mervi Kovero
Ma 10.9.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba -bolero alkeisjatko/keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Su 16.9.2018 17:00--22:00, 15 €
Turhat Jätkät, Mika Peltoniemi
Ma 17.9.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba -bolero keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Ti 18.9.2018 13:00--17:00, 12 €
Rainer Bollström
Su 23.9.2018 17:00--22:00, 15 €
Tähtivyö & Erkki Mustikkamäki
Ma 24.9.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: foksi keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Pe 28.9.2018 19:00--23:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 29.9.2018 20:00--00:30, 10 €
Astra
Su 30.9.2018 17:00--22:00, 15 €
Yöntanssittajat & Juhani Hirvonen
Ma 1.10.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Ti 2.10.2018 13:00--17:00, 12 €
Jussi Roponen, Esko Roponen
Pe 5.10.2018 19:00--23:30, 15 €
Avec, Leif Lindeman
Su 7.10.2018 17:00--22:00, 15 €
Hannu Hautaniemi
Ma 8.10.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Su 14.10.2018 17:00--22:00, 15 €
Wähäkosket
Ma 15.10.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Ti 16.10.2018 13:00--17:00, 12 €
Harri Lehtonen & Silver
Pe 19.10.2018 19:00--23:30, 15 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 21.10.2018 17:00--22:00, 15 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ma 22.10.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Pe 26.10.2018 19:00--23:30, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula
Su 28.10.2018 17:00--22:00, 15 €
Valentin & Afrikan tähti
Ma 29.10.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Ti 30.10.2018 13:00--17:00, 12 €
Tero Jokinen
Pe 2.11.2018 19:00--23:30, 15 €
Seija Irmeli
La 3.11.2018
11:00--17:00 tanssikurssi: bugg, salsa, nightclub tw alkeisjatko/jatko, nc2s alkeet, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
11:00--17:00 tanssikurssi: bugg, salsa, nightclub tw alkeisjatko/jatko, nc2s alkeet, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Su 4.11.2018 17:00--22:00, 15 €
Rainer Friman, Rainer Bollström
Ma 5.11.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
Pe 9.11.2018 19:00--23:30, 15 €
T.T. Purontaka
Su 11.11.2018 17:00--22:00, 15 €
Omega & Eija Kantola
Ma 12.11.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas lavafoksi keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
Ti 13.11.2018 13:00--17:00, 12 €
Astra
Pe 16.11.2018 19:00--23:30, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Su 18.11.2018 17:00--22:00, 15 €
Pepe Enroth
Ma 19.11.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: polkka, masurkka keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Pe 23.11.2018 19:00--23:30, 15 €
Väliaikainen
Su 25.11.2018 17:00--22:00, 15 €
Seireenit
Ma 26.11.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Ti 27.11.2018 13:00--17:00, 12 €
Euroset, Heimo Erkki Kettunen
Pe 30.11.2018 19:00--23:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 2.12.2018 17:00--22:00, 15 €
Quattro & Kalle Jussila
Ma 3.12.2018
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku keskitaso, 3/6/8e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Pe 7.12.2018 19:00--23:30, 15 €
Pasi Kivimäki
La 8.12.2018 18:00--22:00, 5 €
Karaoketanssit, karaoketanssit
Su 9.12.2018 17:00--22:00, 15 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ti 11.12.2018 13:00--17:00, 12 €
Ensti solo band
Pe 14.12.2018
Harri Lehtonen & Silver
Su 16.12.2018 17:00--22:00, 15 €
Juha Vartiainen, Roulette
Ke 26.12.2018 17:00--22:00, 15 €
Graniitti & Rainer Bollström
Pe 28.12.2018
Wire & Ari Lavu
Su 30.12.2018 17:00--22:00, 15 €
Helminauha
Pe 4.1.2019 19:00--23:30, 15 €
Seireenit
Su 6.1.2019 17:00--22:00, 15 €
Jussi Roponen
Ti 8.1.2019 13:00--17:00, 12 €
Astra
Pe 11.1.2019
Valentin, Afrikan tähti & Armi Tenkula
Su 13.1.2019 17:00--22:00, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ma 14.1.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Pe 18.1.2019 19:00--23:30, 15 €
Quattro & Kalle Jussila
Su 20.1.2019 17:00--22:00, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula
Ma 21.1.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Ti 22.1.2019 13:00--17:00, 12 €
Jade
Pe 25.1.2019 19:00--23:30, 15 €
Sami Rosholm & Casanova
Su 27.1.2019 17:00--22:00, 15 €
Veijarit, Benjamin Enroth
Ma 28.1.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Pe 1.2.2019 19:00--23:30, 15 €
Yöntanssittajat
Su 3.2.2019 17:00--21:30, 15 €
Amorio, Terhi Matikainen
Ma 4.2.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Ti 5.2.2019 13:00--17:00, 12 €
Anna-Liisa Räsänen
Pe 8.2.2019 19:00--23:30, 15 €
Jarno Itkonen & Onnenkipinä
Su 10.2.2019 17:00--22:00, 15 €
Quattro & Kalle Jussila
Ma 11.2.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
Pe 15.2.2019 19:00--23:30, 15 €
Tuuliviiri & Mervi Kari
Su 17.2.2019 17:00--22:00, 15 €
Hannu Hautaniemi
Ma 18.2.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
Ti 19.2.2019 13:00--17:00, 12 €
Kyläpelimannit & Hannu Wacklin
Pe 22.2.2019 19:00--23:30, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Su 24.2.2019 17:00--22:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ma 25.2.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: chacha keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: chacha keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Pe 1.3.2019 19:00--23:30, 15 €
Juha Vartiainen, Roulette
Su 3.3.2019 17:00--22:00, 15 €
Seireenit
Ma 4.3.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: chacha keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: chacha keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Sami ja Tanja, Kestävät
Ti 5.3.2019 13:00--17:00, 12 €
Timo Leppänen
Pe 8.3.2019 19:00--23:30, 15 €
Graniitti, Rainer Bollström
Su 10.3.2019 17:00--22:00, 15 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
Ma 11.3.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba-bolero keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
Pe 15.3.2019 19:00--23:30, 15 €
Unelma, Joonas Erkkilä
La 16.3.2019 19:00--23:30, 15 €
Lumumba, Pasi Kaunisto
Su 17.3.2019 17:00--22:00, 15 €
Tähtivyö, Erkki Mustikkamäki
Ma 18.3.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba-bolero keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Tuula ja Tuomo, Kestävät
Ti 19.3.2019 13:00--17:00, 12 €
Petri Forsman duo & Petri Forsman
Pe 22.3.2019 19:00--23:30, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Su 24.3.2019 17:00--22:00, 15 €
Risto Nevala
Ma 25.3.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Päiviö ja Jaana, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Päiviö ja Jaana, Kestävät
Pe 29.3.2019 19:00--23:30, 15 €
Ässät
Su 31.3.2019 17:00--22:00, 15 €
Rainer Friman, Rainer Bollström
Ma 1.4.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Päiviö ja Jaana, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Päiviö ja Jaana, Kestävät
Ti 2.4.2019 13:00--17:00, 12 €
Jussi Roponen
Pe 5.4.2019 19:00--23:30, 15 €
Pepe Enroth
Su 7.4.2019 17:00--22:00, 15 €
Tulipunaruusut
Ma 8.4.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa keskitaso 1, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Pe 12.4.2019 19:00--23:30, 15 €
Sävel & Jyrki Nurminen
Su 14.4.2019 17:00--22:00, 15 €
Merja Juutinen
Ma 15.4.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa keskitaso 2, 3/6/9e, kurssipassi, Jaana ja Juha, Kestävät
Ti 16.4.2019 13:00--17:00, 12 €
Duo Köpi Koski ja Esko Kangasjärvi
Pe 19.4.2019 19:00--23:30, 15 €
Roulette, Virpi Piippo
Ma 22.4.2019 17:00--22:00, 15 €
Graniitti, Rainer Bollström
Su 28.4.2019 17:00--22:00, 15 €
Juha Vartiainen, Roulette
Ma 29.4.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: kevätkimara keskitaso, 3/6/9e, kurssipassi, DJ PeeJii ja JiiPee, Kestävät
18:00--20:00 tanssikurssi: kevätkimara keskitaso, 3/6/9e, kurssipassi, DJ Peejii ja JiiPee, Kestävät
Ti 30.4.2019 12 €
Euroset
Su 5.5.2019 17:00--22:00, 15 €
Wire & Ari Lavu
Su 12.5.2019 17:00--22:00, 15 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ti 14.5.2019 13:00--17:00, 12 €
Tonika duo
Su 19.5.2019 17:00--22:00, 15 €
Ässät
Su 26.5.2019 17:00--22:00, 15 €
Tuuliviiri & Mervi Kari
To 30.5.2019 17:00--22:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti
Ti 11.6.2019
18:00--22:00 tanssikurssi: rumba-bolero alkeista jatkotasolle, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu