Kisaranta, Huutijärvi, Kangasala

La 13.3.2004 20:00--02:00, 13 euroa
FBI Beat, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 20.3.2004 20:00--02:00, 13 euroa
Diesel & Markku Aro, Taikamaa
La 27.3.2004 20:00--02:00, 13 euroa
Punainen kitara & Seppo Tammilehto, Taivalkunta Beat
La 3.4.2004 20:00--01:00, 13 euroa
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 10.4.2004 20:00--02:00, 13 euroa
Juha Simolan yhtye, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 11.4.2004 pääsiäinen 20:00--02:00, 13 euroa
Markus Sextet, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 17.4.2004 20:00--02:00, 13 euroa
Voimaorkesteri, Syke
La 24.4.2004 20:00--02:00, 13 euroa
Taikakuu
La 1.5.2004 vapunpäivä 20:00--01:00, 13 euroa
Fernet & Tomi Markkola
La 8.5.2004 20:00--01:00, 13 euroa
Mistral & Anne Mattila
La 15.5.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä, Ahti Ahvenus ja Klubi
La 22.5.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Sinikka Toivonen
Pe 28.5.2004 20:00--01:00, 13 euroa
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 5.6.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Öiset kitarat, Harlemin ruusu
La 12.6.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Norolan Pojat, Valot & Janne Valtonen
La 19.6.2004 juhannuspäivä 20:00--02:00, 12 euroa
Mantsuria, Kapriisi
Ke 23.6.2004 20:00--01:00, 13 euroa
Finlanders
Pe 25.6.2004 20:00--03:00, 13 euroa
Reija Kortet & Dolores, Tanssiorkesteri Helmi
La 26.6.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Punainen kitara & Seppo Tammilehto, Maarit Merikare
Ke 30.6.2004 20:00--01:00
Rosso & Tarja Lunnas
La 3.7.2004 20:00--02:00
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Kari Harju band & Jari Välimäki
Ke 7.7.2004 20:00--01:00
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 10.7.2004 20:00--02:00
Mia Leivo & Pequeno, Taivalkunta Beat
Ke 14.7.2004 20:00--01:00
Koivu & Marita Taavitsainen
La 17.7.2004 20:00--02:00
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Ke 21.7.2004 20:00--01:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 24.7.2004 20:00--01:00
Anneli Mattila & V.I.P.
Ke 28.7.2004 20:00--01:00
Mistral & Anne Mattila
La 31.7.2004
Havanna & Raimo Piipponen
Ke 4.8.2004
Tanssiorkesteri Helmi, Syke
La 7.8.2004
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 11.8.2004
Fernet & Tomi Markkola
La 14.8.2004 20:00--01:00
La Strada & Anita Hirvonen
Su 15.8.2004 18:00--23:00
Finlanders
La 21.8.2004
Tommys & Charles Plogman, Tahtitaivas, Solaris
La 28.8.2004
Voimaorkesteri, FBI Beat, Sirpa Jokinen
La 4.9.2004
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 11.9.2004
Koivu & Marita Taavitsainen
La 18.9.2004
Tanssiorkesteri Helmi, Unelmavävyt
La 25.9.2004
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Helmi
La 2.10.2004
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
La 9.10.2004
Johanna Pakonen
La 16.10.2004 20:00--01:00
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
La 23.10.2004 20:00--02:00
Tanssiorkesteri Helmi, Petoman
La 30.10.2004 20:00--02:00
Charlies & Janne Joki, Markus Sextet
La 6.11.2004 20:00--01:00
La Strada & Anita Hirvonen
Su 5.12.2004 20:00--01:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 26.12.2004 tapaninpäivä 20:00--02:00
FBI Beat, Ami Jaara ja Amico
La 12.3.2005 20:00--01:30, 12 euroa
Juha Simolan yhtye, A. Aallon rytmiorkesteri
La 19.3.2005 20:00--01:30, 13 euroa
Tommys & Charles Plogman, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 26.3.2005 20:00--01:30, 13 euroa
Charlies & Janne Leino & Elina Nurmoranta
Ma 28.3.2005 pääsiäismaanantai 17:00--22:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola
La 2.4.2005
Juha Vartiainen & Variaatio, Taikakuu
La 9.4.2005 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Kupla & Katri Aapalahti
La 16.4.2005 20:00--02:00
Avenue & Anniina Mattila, Taivalkunta Beat
La 23.4.2005 20:00--01:00
La Strada & Anita Hirvonen
La 30.4.2005 vapunaatto 20:00--01:00
Juha Vartiainen & Variaatio, Lumipallo & Tommi Soidinmäki
Ke 4.5.2005 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
La 7.5.2005 19:00--02:00
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer & Jyrki Mäkelä, Syke, Markus Sextet
La 14.5.2005 20:00--02:00
Kari Vepsä & Onnenmaa, Petoman
Ke 18.5.2005 20:00--01:00
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 21.5.2005 20:00--01:00
Tanssiorkesteri Helmi
La 28.5.2005 20:00--01:00
Linnut & Arja Havakka, Esteri
La 4.6.2005 20:00--02:00
Charlies, Joukon jatkot
La 11.6.2005 20:00--01:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 15.6.2005
Finlanders
La 18.6.2005
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 22.6.2005 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
Pe 24.6.2005 juhannusaatto 20:00--03:00
La Strada & Anita Hirvonen, Kari Harju band
Su 26.6.2005 18:00--24:00
Tanssiorkesteri Helmi, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 29.6.2005 20:00--01:00
Unelmavävyt
La 2.7.2005 20:00--01:00, 12 euroa
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
Ke 6.7.2005 20:00--01:00
Anneli Mattila & V.I.P.
La 9.7.2005 20:00--01:00
Tanssiorkesteri Helmi
Ke 13.7.2005 20:00--01:00, 8 euroa
Sesam & Antti Raiski
La 16.7.2005 20:00--01:00
Varjokuva
Ke 20.7.2005 20:00--01:00
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 23.7.2005 20:00--01:00
Safir & Johanna Debreczeni
Ke 27.7.2005 20:00--01:00
Rosso & Tarja Lunnas
La 30.7.2005 20:00--02:00
Syke, Markus Sextet
Ke 3.8.2005 20:00--01:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 6.8.2005 20:00--02:00
Paratiisi & Kaija Pohjola, Joukon jatkot
Ke 10.8.2005
Tanssiorkesteri Helmi
La 13.8.2005 12 euroa
Omega & Eija Kantola
Su 14.8.2005 18:00--23:00, 12 euroa
Fantasia & Arto Nuotio & Kati Fors
La 20.8.2005 20:00--02:00
Taikakuu, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
La 27.8.2005 20:00--02:00
Köpi Koski ja Projekti, FBI Beat
La 3.9.2005 20:00--01:00, 12 euroa
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 10.9.2005
Avenue & Anniina Mattila, Markus Sextet
La 17.9.2005 12 euroa
Pekkaniskan Pojat, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 24.9.2005 12 euroa
Petoman, Kupla & Katri Aapalahti
La 1.10.2005
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Tanssiorkesteri Helmi
La 8.10.2005 12 euroa
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Safir, Johanna Debreczeni
La 15.10.2005 12 euroa
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 22.10.2005 12 euroa
Jarmo Tinkala, Koivu & Marita Taavitsainen
La 29.10.2005 20:00--01:00, 12 euroa
Mistral & Anne Mattila, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 5.11.2005 20:00--02:00, 12 euroa
Charlies, Tahtitaivas, Essi Leppäkoski, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 18.3.2006 13 euroa
Taikakuu, Tanssiorkesteri Helmi
La 25.3.2006 20:00--01:00, 13 euroa
Matti ja Teppo
La 1.4.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Markus Sextet, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 8.4.2006 20:00--02:00, 12 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri
La 15.4.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Varjokuva & Tanssinet-pinssillä alennus lipusta, Joukon jatkot
La 22.4.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Sata kitaraa & Antti Huovila, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 29.4.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Juha Vartiainen & Variaatio, Major & Kati Fors, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 6.5.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Fortuna & Arja Koriseva, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 13.5.2006 20:00--02:00, 13 euroa
FBI Beat, Essi Leppäkoski, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 20.5.2006 20:00--02:00
Finlanders, Markus Sextet, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 24.5.2006 20:00--02:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Helmi, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 27.5.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 3.6.2006 13 euroa
Markus Sextet, Koivu & Marita Taavitsainen, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 10.6.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 14.6.2006 13 euroa
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 17.6.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Charlies, Joukon jatkot, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 21.6.2006 19:00--24:00
Taikakuu, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Pe 23.6.2006 juhannusaatto
Tanssiorkesteri Helmi, Kupla & Katri Aapalahti, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 24.6.2006 juhannuspäivä
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 28.6.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Mistral & Anne Mattila, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 1.7.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Sputnik & Isto Hiltunen, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 5.7.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Tommys & Charles Plogman, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 8.7.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Petoman & Katri Helena
Ke 12.7.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Väriloiste, Casino & Annika Eklund, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 15.7.2006 20:00--02:00, 12 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Sesam & Antti Raiski & Tiina Pitkänen
Ke 19.7.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 22.7.2006 19:00--02:00, 12 euroa
Channel Four, Väliaikainen, Jarno Grönholm, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 26.7.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Sata kitaraa & Antti Huovila, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 29.7.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Nelinpeli, Hanna Talikainen, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 2.8.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Anneli Mattila & V.I.P., Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 5.8.2006 19:00--02:00, 13 euroa
Juha Vartiainen & Variaatio, Markus Sextet, Juha Metsäperä
Ke 9.8.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 12.8.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 13.8.2006
Varjokuva
Ke 16.8.2006 20:00--01:00, 12 euroa
FBI Beat, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 19.8.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Omega & Eija Kantola, Tanssikengät & Teuvo Oinas, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ke 23.8.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Finlanders, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 26.8.2006 20:00--02:00, 12 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Väriloiste, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 2.9.2006
Syke, Jani ja Jetsetters
La 9.9.2006 20:00--02:00, 12 euroa
Flamingo & Jari Grek, Unelmavävyt
La 16.9.2006 20:00--02:00, 13 euroa
FBI Beat & Markus Törmälä, Omega & Eija Kantola
La 23.9.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Taikakuu, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
La 30.9.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola
La 7.10.2006 20:00--02:00, 12 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Seitsemän seinähullua veljestä
La 14.10.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Omega & Eija Kantola
La 21.10.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Lumipallo & Marko Lämsä
La 28.10.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Fantasia & Elina Vettenranta, Markus Sextet
La 4.11.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 2.12.2006 20:00--01:00
Varjokuva
La 16.12.2006 20:00--01:00, 12.50 euroa
Omega & Eija Kantola
Ti 26.12.2006 tapaninpäivä 20:00--01:00, 12.50 euroa
Pekkaniskan Pojat
La 13.1.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Syke
Su 4.2.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Su 18.2.2007 17:00--22:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 25.2.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 10.3.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Omega & Saska Helmikallio
La 24.3.2007 20:00--01:00, 12.50 euroa
Four Roses & Johanna Debreczeni, Risto Nevala
La 31.3.2007 20:00--01:00, 13 euroa
Omega & Eija Kantola, Mega
La 7.4.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 8.4.2007 pääsiäinen 20:00--02:00, 13 euroa
Pekkaniskan Pojat, Markus Sextet
La 14.4.2007
Koivu & Marita Taavitsainen
La 21.4.2007
Syke, Jani ja Jetsetters
La 28.4.2007 20:00--01:00, 12.50 euroa
Fernet & Tomi Markkola
Ma 30.4.2007 vapunaatto 20:00--01:00, 12 euroa
Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 5.5.2007 20:00--02:00, 13 euroa
Petoman & Katri Helena, Väriloiste
Pe 11.5.2007 20:00--01:00
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 12.5.2007 20:00--01:00, 12.50 euroa
Horizone & Matti ja Teppo
Ke 16.5.2007 20:00--01:00, 12.50 euroa
Omega & Eija Kantola
La 19.5.2007 20:00--01:30, 12.50 euroa
Avec & Saska Helmikallio, Markus Sextet
La 26.5.2007 20:00--01:00, 13 euroa
Tommys & Charles Plogman
Ke 30.5.2007
Pekkaniskan Pojat, Sami Keskitalo & Jukka Linnala Team, Sinitaivas, Koivu & Marita Taavitsainen, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
La 2.6.2007 20:00--01:30, 13 euroa
Markus Sextet, Väriloiste
La 9.6.2007
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 13.6.2007
Syke
La 16.6.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 20.6.2007
Mistral & Anne Mattila
Pe 22.6.2007 juhannusaatto
Tanssiorkesteri Helmi, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 23.6.2007 juhannuspäivä
Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 27.6.2007
Diesel & Markku Aro
La 30.6.2007
Avenue & Anniina Mattila
Ke 4.7.2007
FBI Beat
La 7.7.2007 20:00--02:00, 12.50 euroa
KinoJake, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 11.7.2007 20:00--01:00, 12 euroa
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Rainer Friman
La 14.7.2007
Sinitaivas, Markus Sextet
Ke 18.7.2007
Charlies
La 21.7.2007
Pekkaniskan Pojat, Channel Four
Ke 25.7.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 28.7.2007 20:00--02:00, 13 euroa
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Henri Stenroth
Ke 1.8.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
La 4.8.2007 20:00--02:00, 13 euroa
Väliaikainen, Pohojanmaan Poikamiehet & Heli Ruotsalainen
Ke 8.8.2007
FBI Beat
La 11.8.2007
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Ke 15.8.2007 20:00--01:00
Rosso & Tarja Lunnas
La 18.8.2007 20:00--02:00, 12.50 euroa
Four Roses & Johanna Debreczeni, Harri Lahti
Ke 22.8.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Syke
La 25.8.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Taikakuu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 29.8.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
La 1.9.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Syke, Varjokuva
La 8.9.2007 20:00--01:00, 12.50 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Fantasia & Jenna Bågeberg
La 15.9.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Omega & Eija Kantola, Markus Sextet
La 22.9.2007 13 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 29.9.2007 20:00--02:00, 13 euroa
Sunset & Jarkko Salmi & Tommi Soidinmäki, Karavaani & Susanna Heikki
La 6.10.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Taikakuu, Jani ja Jetsetters
La 13.10.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
FBI Beat & Markus Törmälä, Omega & Eija Kantola
La 20.10.2007 20:00--01:00, 13.50 euroa
Mistral & Anne Mattila
Su 21.10.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 27.10.2007 19:00--02:00, 13.50 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Syke, Markus Sextet
La 3.11.2007 20:00--02:00, 13 euroa
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Leasing & Heli Ruotsalainen
La 10.11.2007 20:00--02:00, 5 euroa
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Solistiyhtye Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 17.11.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Syke, Rosso & Tarja Lunnas
La 24.11.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Petoman & Tommi Soidinmäki
La 1.12.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Varjokuva
La 8.12.2007 20:00--01:00, 13 euroa
Syke
La 15.12.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Taikakuu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 26.12.2007 tapaninpäivä 20:00--02:00, 13.50 euroa
Sinitaivas, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 29.12.2007 20:00--02:00, 13 euroa
Avec & Saska Helmikallio, Solistiyhtye Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Pe 16.5.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Pe 23.5.2008 20:00--02:00
Yölintu, X-Band & Heli Ruotsalainen
Pe 30.5.2008
Omega & Eija Kantola, Varjokuva
Pe 6.6.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen, FBI Beat
Pe 13.6.2008
Taifun & Reijo Taipale, Fernet & Tomi Markkola
Pe 20.6.2008 juhannusaatto
Sinitaivas, Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
Pe 27.6.2008
Finlanders, Myrskytuuli
Ke 2.7.2008
Sinitaivas, Helmenkalastajat, Arja Koriseva, Henri Stenroth
Pe 4.7.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
Ti 8.7.2008 20:00--01:00, 10 euroa
Saija Tuupanen & Tornados, Syke, vuorohaku
Pe 11.7.2008 20:00--02:00, 13 euroa
FBI Beat & Markus Törmälä, Rosso & Tarja Lunnas
Ti 15.7.2008 20:00--01:00, 10 euroa
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 18.7.2008 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Saija Tuupanen & Tornados
Ti 22.7.2008 20:00--01:00
Varjokuva, Myrskytuuli
Pe 25.7.2008 20:00--02:00
Syke, Riku Niemi Orchestra & Jorma Kääriäinen
Ti 29.7.2008 20:00--01:00
Lumipallo & Hanna Talikainen, Fantasia, Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 1.8.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Souvarit
Ti 5.8.2008 20:00--01:00
Syke, vuorohakutanssit
Pe 8.8.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, Mistral & Anne Mattila
Ti 12.8.2008 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 15.8.2008
Taikakuu, Omega & Eija Kantola
Ti 19.8.2008 20:00--01:00, 10 euroa
Myrskytuuli, vuorohakutanssit
Pe 22.8.2008 20:00--02:00
Varjokuva, Taivalkunta Beat
Pe 29.8.2008 20:00--02:00
Omenapuu & Johanna Pakonen, A. Aallon rytmiorkesteri, Jani ja Jetsetters
La 30.8.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, KinoJake
Pe 5.9.2008
FBI Beat & Markus Törmälä, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 12.9.2008
Omega & Eija Kantola, Henkka ja Kulkurit
Pe 19.9.2008
Finlanders, Myrskytuuli
Pe 26.9.2008 20:00--02:00
Syke, Varjokuva
Pe 3.10.2008
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
Pe 10.10.2008
KinoJake, Rosso & Tarja Lunnas
Su 12.10.2008 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 17.10.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen, Johnny Guitars
Su 19.10.2008 17:00--22:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 24.10.2008
Henkka ja Kulkurit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 26.10.2008 17:00--22:00, 12 euroa
Finlanders, vuorohaku
Pe 31.10.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Helmenkalastajat
Su 2.11.2008 17:00--22:00
Taikakuu, vuorohaku
Pe 7.11.2008
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Susanna Heikki
Su 9.11.2008 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 14.11.2008
Saija Tuupanen & Tornados, KinoJake
Su 16.11.2008 17:00--22:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, vuorohaku
Pe 21.11.2008
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
Su 23.11.2008 17:00--22:00
Syke, vuorohaku
Pe 28.11.2008 20:00--02:00
Finlanders, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 30.11.2008 17:00--22:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 5.12.2008 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Su 7.12.2008 17:00--22:00
FBI Beat & Markus Törmälä, Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 12.12.2008 20:00--02:00
Myrskytuuli, Asbesti, Juha Tapio
Su 14.12.2008 17:00--22:00, 12 euroa
Syke, Myrskytuuli, päättäjäiset, vuorohakutanssit
Pe 15.5.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Ke 20.5.2009 20:00--01:00
Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit
Pe 22.5.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 29.5.2009 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Pe 5.6.2009 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
La 6.6.2009 20:00--02:00
KinoJake, Egotrippi, Popshow
Pe 12.6.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders
Pe 19.6.2009 juhannusaatto 20:00--02:00
Souvarit, Myrskytuuli, kokko
La 20.6.2009 juhannuspäivä 20:00--02:00
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Henkka ja Kulkurit
Su 21.6.2009 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 26.6.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
La 27.6.2009 20:00--01:00
Syke
Su 28.6.2009 18:00--23:00
Saija Tuupanen & Tornados
Ti 30.6.2009 20:00--01:00
Syke, vuorohaku
Pe 3.7.2009 20:00--02:00
Myrskytuuli, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 5.7.2009 18:00--23:00
Henkka ja Kulkurit
Ti 7.7.2009 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 10.7.2009 20:00--02:00
Yölintu, Presto & Kake Randelin
Su 12.7.2009 18:00--23:00
Syke
Ti 14.7.2009 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 17.7.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Souvarit
Su 19.7.2009 18:00--23:00
Helmenkalastajat
Ti 21.7.2009 20:00--01:00
Tommys & Charles Plogman, vuorohaku
Pe 24.7.2009 20:00--02:00
Fantasia & Amadeus Lundberg, Myrskytuuli
Su 26.7.2009 18:00--23:00
Väriloiste
Ti 28.7.2009 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku, levynjulkistus
Pe 31.7.2009 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Syke
Ti 4.8.2009 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 7.8.2009 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva
Ti 11.8.2009 20:00--01:00
Syke, vuorohaku
Pe 14.8.2009 20:15--02:00
Omega & Eija Kantola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 18.8.2009 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 21.8.2009 20:00--02:00
Syke, Kilimanjaro & Timo Luostari
Pe 28.8.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 4.9.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Coralia & Kaija Lustila
Pe 11.9.2009
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 18.9.2009
Aki Mäki, FBI Beat & Markus Törmälä
Pe 25.9.2009
Finlanders, In The Mood
Pe 2.10.2009 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Kilimanjaro
Pe 9.10.2009 20:00--02:00
Sunset & Arto Nuotio, Myrskytuuli
Pe 16.10.2009 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Henkka ja Kulkurit
Pe 23.10.2009 20:00--02:00
Souvarit, Jarkko Honkanen & Taiga
Pe 30.10.2009
Sinitaivas, Helmenkalastajat
Pe 6.11.2009
Pekkaniskan Pojat, Henkka ja Kulkurit
Su 8.11.2009 17:00--22:00
FBI Beat & Markus Törmälä
Pe 13.11.2009
Finlanders
Pe 20.11.2009
Taikakuu
Pe 27.11.2009
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.12.2009
Sinitaivas, Varjokuva, In The Mood
Pe 11.12.2009
Souvarit
Pe 14.5.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Pe 21.5.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola
Pe 28.5.2010 20:00--02:00
Lasse Hoikka, Syke, Fernet & Tomi Markkola
La 29.5.2010 20:00--01:00
La Strada, FBI Beat & Markus Törmälä
Pe 4.6.2010
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 11.6.2010 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Varjokuva, levynjulkistus
Pe 18.6.2010 juhannusaatto
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Pe 25.6.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Varjokuva, Henkka ja Kulkurit
La 26.6.2010
Juhamatti & Timangi, In The Mood
Su 27.6.2010 18:00--23:00
Taikakuu
Ti 29.6.2010 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 2.7.2010
Tommys & Charles Plogman, Myrskytuuli
Su 4.7.2010 18:00--23:00
Helminauha
Ti 6.7.2010 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 9.7.2010
Yölintu, Helmenkalastajat
Su 11.7.2010 18:00--23:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 13.7.2010 20:00--01:00
In The Mood
Pe 16.7.2010
FBI Beat & Markus Törmälä, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 18.7.2010 18:00--23:00
La Strada
Ti 20.7.2010 20:00--01:00
Väriloiste
Pe 23.7.2010
Fantasia & Marko Maunuksela & Suvi Karjula, Syke
La 24.7.2010 20:00--02:00
Souvarit, Henkka ja Kulkurit
Su 25.7.2010 18:00--23:00
Jarkko Honkanen & Taiga
Ti 27.7.2010 20:00--01:00
Markus Sextet
Pe 30.7.2010 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Presto & Kake Randelin
Ti 3.8.2010 20:00--01:00
FBI Beat & Markus Törmälä
Pe 6.8.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders
Ti 10.8.2010 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 13.8.2010
Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
Ti 17.8.2010
Sinitaivas
Pe 20.8.2010
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
Su 22.8.2010 18:00--23:00
Syke
Ti 24.8.2010 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 27.8.2010 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 3.9.2010
Omega & Eija Kantola, Syke
Pe 10.9.2010
FBI Beat & Markus Törmälä, Markus Sextet
Pe 17.9.2010
Sinitaivas, Henkka ja Kulkurit
Pe 24.9.2010 20:00--02:00
Myrskytuuli, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 1.10.2010 20:00--02:00
Finlanders, In The Mood
Pe 8.10.2010 20:00--01:00
Charlies
Pe 15.10.2010
Taikakuu
Pe 22.10.2010 20:00--01:00
Unelmavävyt
Pe 29.10.2010 20:00--01:00
Syke
Su 31.10.2010 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, tanssikenkien myynti
Pe 5.11.2010
Sinitaivas, Henkka ja Kulkurit
Pe 12.11.2010
Fernet & Tomi Markkola
Pe 19.11.2010
Myrskytuuli, tanssikenkien myynti
Pe 26.11.2010
FBI Beat & Markus Törmälä
Pe 3.12.2010 20:00--02:00
Syke, Varjokuva, päättäjäiset
Su 5.12.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas, päättäjäiset
Pe 13.5.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders, avajaiset
Pe 20.5.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Dallapé, Hurma
Pe 27.5.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
To 2.6.2011 helatorstai 20:00--02:00
Sinitaivas, Midinetti
Pe 3.6.2011 20:00--02:00
Myrskytuuli, NeljänSuora
Pe 10.6.2011 20:00--02:00
Syke, Cafe Dynamite & Frederik
Pe 17.6.2011 20:00--02:00
Finlanders, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, tanssikenkien myynti
Pe 24.6.2011 juhannusaatto 20:00--02:00, 15 euroa
Sinitaivas, Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit, kokko
Su 26.6.2011 18:00--23:00
Taikakuu
Ti 28.6.2011 20:00--01:00
Syke, vuorohaku
Pe 1.7.2011 20:00--02:00
Souvarit, Tommys & Charles Plogman
Ti 5.7.2011 20:00--01:00
Varjokuva, vuorohaku
Pe 8.7.2011 20:00--02:00
Yölintu, Horizone & Matti ja Teppo
Ti 12.7.2011 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 15.7.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma
Ti 19.7.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 22.7.2011 20:00--02:00
Syke, Hovinarrit & Mervi Koponen, Heikki Koskelo
Ti 26.7.2011 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohaku
Pe 29.7.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 2.8.2011 20:00--01:00
Hurma, vuorohaku
Pe 5.8.2011 20:00--02:00
Finlanders, Diesel & Markku Aro
Ti 9.8.2011 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku, tanssikenkien myynti
Pe 12.8.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Henkka ja Kulkurit
Ti 16.8.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 19.8.2011 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Unelmavävyt
Ti 23.8.2011 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 26.8.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Jani ja Jetsetters
Pe 2.9.2011 20:15--02:00
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola
Pe 9.9.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Midinetti
Pe 16.9.2011 20:15--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Myrskytuuli
Pe 23.9.2011 20:00--02:00
Rosette, Syke
Pe 30.9.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Väriloiste
Pe 7.10.2011 20:00--02:00
Finlanders, Jani Niemi ja Wiima
Pe 14.10.2011
Sinitaivas
Pe 21.10.2011 20:00--02:00
Syke, Varjokuva
Pe 28.10.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 11.11.2011 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 18.11.2011 20:00--01:00
Syke
Pe 25.11.2011 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 2.12.2011 20:00--01:00
Taikakuu
Ma 5.12.2011 20:15--01:00
Hurma
Pe 11.5.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Pe 18.5.2012
Sinitaivas, NeljänSuora
Pe 25.5.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Pe 1.6.2012 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 8.6.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, FinnNostalgia & Antti Toivola
Pe 15.6.2012 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
Pe 22.6.2012 juhannusaatto 20:00--02:00
Sinitaivas, Jani Niemi ja Wiima
La 23.6.2012 juhannuspäivä 20:00--02:00
Varjokuva & Mr. Breathless, Henkka ja Kulkurit
Su 24.6.2012 18:00--23:00
Taikakuu
Ti 26.6.2012 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 29.6.2012 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, Jani ja Jetsetters
Ti 3.7.2012 20:00--01:00
Sinitaivas, Ratto-band
Pe 6.7.2012 20:00--02:00
Syke, Yölintu
Ti 10.7.2012 20:00--01:00
Taikakuu
Pe 13.7.2012 20:00--02:00
Souvarit, Ramona & Marko Karvonen
Ti 17.7.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 20.7.2012 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Hurma
Ti 24.7.2012 20:00--01:00
NeljänSuora, vuorohaku
Pe 27.7.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Diesel & Markku Aro
Ti 31.7.2012 20:00--01:00
Hurma, vuorohaku
Pe 3.8.2012 20:00--02:00
Finlanders, Taikakuu
Ti 7.8.2012 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohaku
Pe 10.8.2012 20:00--02:00
Charlies, Syke
Ti 14.8.2012 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 17.8.2012 20:00--02:00
Myrskytuuli, Helminauha
Ti 21.8.2012
Syke
Pe 24.8.2012
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
La 25.8.2012
Hurma
Ti 28.8.2012
Hurma
Pe 31.8.2012 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Jani Niemi ja Wiima
Su 2.9.2012 16:00--22:00, 15 euroa
Hyväntekeväisyystanssit, Kiintotähti & Teuvo Oinas & Jukka Hallikainen & Carita Siniluoto
Pe 7.9.2012 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale, Jussi Kopra ja Arpapeli
Pe 14.9.2012 20:00--02:00
Hurma, Ratto-band
Pe 21.9.2012 20:00--02:00
NeljänSuora, Helminauha
Pe 28.9.2012
Ei tansseja
Pe 5.10.2012 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 12.10.2012 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 19.10.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.10.2012
Finlanders
Pe 2.11.2012
Hurma
Pe 9.11.2012
Myrskytuuli
Pe 16.11.2012
FBI Beat
Pe 23.11.2012
NeljänSuora
Pe 30.11.2012
Syke
Ke 5.12.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Sinitaivas, Varjokuva, päättäjäiset
Pe 3.5.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Fantasia & Marko Maunuksela, avajaiset
Pe 10.5.2013 20:00--02:00
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
Pe 17.5.2013 20:00--02:00
Taikakuu, Syke
Pe 24.5.2013 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 31.5.2013 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Jani Helenius & Reijo Taipale
Pe 7.6.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch
Pe 14.6.2013 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 21.6.2013 juhannusaatto 20:00--02:00
Sinitaivas, Koivu & Marita Taavitsainen, Hurma
Su 23.6.2013 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 28.6.2013
Company 1 & Kalle Jussila, NeljänSuora
Ti 2.7.2013 20:00--01:00
Ratto-band
Ti 9.7.2013 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 12.7.2013 20:00--02:00
Varjokuva, Myrskytuuli
La 13.7.2013 20:00--01:00
Souvarit
Ti 16.7.2013 20:00--01:00
Hurma
Pe 19.7.2013 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Ratto-band
Ti 23.7.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.7.2013 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila, Sinitaivas, Heidi Pakarinen
Ti 30.7.2013 20:00--01:00
Helminauha
Pe 2.8.2013 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
Ti 6.8.2013
Hurma
Pe 9.8.2013
Henkka ja Kulkurit, Ratto-band
Ti 13.8.2013 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 16.8.2013 20:00--02:00
Sinitaivas, Hurma
Ti 20.8.2013 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
Pe 23.8.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.8.2013 20:00--02:00
Jarkko Honkanen & Taiga, Taikakuu
Pe 6.9.2013 19:30--01:00, 0 euroa
Koivu & Marita Taavitsainen, Testotenorit, pullakahvitarjoilu
Pe 13.9.2013
Ei tansseja
Pe 20.9.2013 20:00--01:00
Taikakuu, kesäkauden päättäjäiset
La 28.9.2013 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, avajaiset
La 5.10.2013
Ei tansseja
La 12.10.2013 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 19.10.2013 20:00--01:00
Hurma
La 26.10.2013 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 16.5.2014 20:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli
Pe 23.5.2014 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma
Pe 30.5.2014
Sinitaivas, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 6.6.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu
Pe 13.6.2014 20:00--02:00
Teijo Suomi Orch
Pe 20.6.2014 juhannusaatto 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Hurma, Ratto-band
Su 22.6.2014 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 27.6.2014 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Hurma
Ti 1.7.2014 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohakutanssit
Pe 4.7.2014 20:00--02:00
Souvarit, Sari Hellsten
Ti 8.7.2014 20:00--01:00
Ratto-band, vuorohakutanssit
Pe 11.7.2014 20:00--02:00
Anneli Mattila, Yölintu
Ti 15.7.2014 20:00--01:00
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 18.7.2014 20:00--02:00
Sinitaivas, Myrskytuuli
Ti 22.7.2014 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 25.7.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hovinarrit & Maria Tyyster & Teemu Roivainen
Ti 29.7.2014 20:00--01:00
Tulipunaruusut, vuorohakutanssit
Pe 1.8.2014 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch
Ti 5.8.2014 20:00--01:00
Taikakuu, vuorohakutanssit
Pe 8.8.2014 20:00--02:00, 16 euroa
Finlanders, Onnentähti
Ti 12.8.2014 20:00--01:00, 15 euroa
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 15.8.2014 20:00--02:00, 16 euroa
NeljänSuora, Ratto-band
Ti 19.8.2014 20:00--01:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 22.8.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen, Teijo Suomi Orch
Pe 29.8.2014 20:00--02:00, 16 euroa
Taikakuu, Tulipunaruusut
Pe 5.9.2014 20:00--02:00, 16 euroa
Sinitaivas, Hurma
Pe 12.9.2014 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 19.9.2014 20:00--01:00
Taikakuu, Ratto-band, kesäkauden päättäjäiset
La 27.9.2014 20:00--01:00, 15 euroa
Taivaankaari & Heikki Koskelo, avajaiset
La 4.10.2014 20:00--01:00, 15 euroa
Hurma
La 11.10.2014 20:00--01:00, 15 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 18.10.2014 20:00--01:00
Taikakuu
La 25.10.2014 20:00--01:00
Myrskytuuli
La 1.11.2014 20:00--01:00
Koivu & Marita Taavitsainen
La 8.11.2014 20:00--01:00, 10 euroa
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
Pe 15.5.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders, avajaiset
Pe 22.5.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taikakuu
Pe 29.5.2015 20:00--02:00
Hurma, Roulette & Reijo Taipale
Pe 5.6.2015
Henkka ja Kulkurit, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 12.6.2015
Sinitaivas, Finlanders
Pe 19.6.2015 juhannusaatto 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Taikakuu, Hurma
Su 21.6.2015 18:00--23:00
Sinitaivas
Pe 26.6.2015
Tulipunaruusut, Diesel & Markku Aro
Ti 30.6.2015 20:00--01:00
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 3.7.2015
Taikakuu, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
Ti 7.7.2015 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohakutanssit
Pe 10.7.2015
Yölintu, Henkka ja Kulkurit
Ti 14.7.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 17.7.2015
Souvarit, Hurma
Ti 21.7.2015
Tulipunaruusut, vuorohakutanssit
Pe 24.7.2015
A. Aallon rytmiorkesteri, Hovinarrit & Aki Samuli, Susanna Heikki
Ti 28.7.2015
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 31.7.2015 20:00--02:00
Avec & Leif Lindeman, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 4.8.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 7.8.2015 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Finlanders
Ti 11.8.2015 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 14.8.2015 20:00--02:00
Taikakuu, Patajätkä
Pe 21.8.2015 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 28.8.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
Pe 4.9.2015 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tulipunaruusut, Ex-miehet
Pe 11.9.2015 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 18.9.2015 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 25.9.2015 20:00--02:00
Ei tansseja
La 26.9.2015
Henkka ja Kulkurit
La 3.10.2015
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet
La 10.10.2015
Pekkaniskan Pojat
La 17.10.2015
Graniitti & Rainer Bollström
La 24.10.2015
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, kesäkauden päättäjäiset
Pe 13.5.2016 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Henkka ja Kulkurit, avajaiset
Pe 20.5.2016 20:00--02:00
Sinitaivas, Hurma
Pe 27.5.2016
Pekkaniskan Pojat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 3.6.2016
Finlanders, Lemmenlautta
Pe 10.6.2016
Taikakuu, Onnentähti
Pe 17.6.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 24.6.2016 juhannusaatto
EXmiehet & Saija Tuupanen, Henkka ja Kulkurit, Hurma
Su 26.6.2016 18:00--23:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.7.2016
Diesel & Markku Aro, Tanssiorkesteri Kaiho
Ti 5.7.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola, vuorohakutanssit
Pe 8.7.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Yölintu
Ti 12.7.2016
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 15.7.2016
Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
Ti 19.7.2016
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 22.7.2016
Onnentähti, Marco Lundberg & Erika Vikman & Tangokuningas & Tangokuningatar 2016
Ti 26.7.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, vuorohakutanssit
Pe 29.7.2016
A. Aallon rytmiorkesteri, Hurma
Ti 2.8.2016
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 5.8.2016
Finlanders, Onnentähti
Ti 9.8.2016
Taikakuu, vuorohakutanssit
Pe 12.8.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Fantasia & Aki Samuli
Pe 19.8.2016
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 26.8.2016
Sinitaivas, Taikakuu
Pe 2.9.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Pe 9.9.2016
Hurma, Onnentähti
Pe 16.9.2016
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, LäpiValaisu, päättäjäiset
Pe 12.5.2017 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 19.5.2017 20:00--01:00
Finlanders, Dj Pasi
Pe 26.5.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 2.6.2017
Hurma, Dj Pasi
Pe 9.6.2017
Taikakuu
Pe 16.6.2017 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Dj Pasi
Pe 23.6.2017 juhannusaatto 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Teijo Suomi Orch, Hurma
Su 25.6.2017 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 30.6.2017
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Dj Pasi
Ti 4.7.2017 19:00--24:00
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 7.7.2017
Diesel & Markku Aro
Ti 11.7.2017 19:00--24:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 14.7.2017 20:00--02:00
Yölintu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 18.7.2017 19:00--24:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 21.7.2017 20:00--02:00
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström & Aino Niemi
Ti 25.7.2017 19:00--24:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, vuorohakutanssit
Pe 28.7.2017 20:00--01:00
Avec & Leif Lindeman, Dj Pasi
Pe 4.8.2017 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola, Dj Pasi
Pe 11.8.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
Pe 18.8.2017 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.8.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 1.9.2017
Fernet, Lemmenlautta
Pe 8.9.2017
Sinitaivas, Taikakuu
Pe 15.9.2017
Henkka ja Kulkurit, Dj Pasi, päättäjäiset
Pe 11.5.2018 20:00--02:00
Taikakuu, Lumo & Reeta Saranpää, avajaiset
Pe 18.5.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.5.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen, Lemmenlautta
Pe 1.6.2018
Lumo & Reeta Saranpää, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 8.6.2018
Taikakuu, Lemmenlautta
Pe 15.6.2018
Sinitaivas, Samppa Valo band
Pe 22.6.2018 juhannusaatto
Hurma, Taivaankaari & Heikki Koskelo, Lemmenlautta
Su 24.6.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 27.6.2018 13:00--17:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 29.6.2018
Fernet & Tomi Markkola, Lumo & Reeta Saranpää
Ti 3.7.2018 20:00--01:00
Hurma, vuorohakutanssit
Ke 4.7.2018 13:00--17:00
Tulipunaruusut
Pe 6.7.2018
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Lumo & Reeta Saranpää
Ti 10.7.2018 20:00--01:00
Taikakuu, vuorohakutanssit
Ke 11.7.2018 13:00--17:00
Jussi Roponen
Pe 13.7.2018 20:00--02:00
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho
Ti 17.7.2018 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Ke 18.7.2018 13:00--17:00
Helminauha
Pe 20.7.2018 20:00--02:00
FBI Beat, Mika Sihvolan orkesteri & Jarno Kokko & Saana Sassali
La 21.7.2018 20:00--01:00
Jari Sillanpää