Hotelli Hiittenharju, Harjavalta

La 14.4.2007
Pequeno & Mia Leivo
Ti 17.4.2007
Lumipallo
Ti 24.4.2007
V.I.P. & Anneli Mattila
Ma 30.4.2007
Avec & Saska Helmikallio
Ti 8.5.2007
Diesel & Markku Aro
La 12.5.2007
Q-raketti
Ti 15.5.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 22.5.2007
Sesam & Antti Raiski
Ti 5.6.2007
Unelmavävyt
Ti 26.6.2007
Volga & Pekka Nebelung
Ti 3.7.2007
Isto Hiltunen
Ti 10.7.2007
Rainer Friman
Ti 17.7.2007
Twisters & Heli Ruotsalainen
Ti 24.7.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ti 7.8.2007
NeljänSuora
Ti 21.8.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 28.8.2007
Syke
La 1.9.2007
Markku Harjunpään orkesteri
Ti 4.9.2007
Seinäruusut
Ti 11.9.2007
Juhamatti, Moliéndo
Ti 18.9.2007
Boogie
La 22.9.2007
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ti 25.9.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 29.9.2007
Semites
Ti 2.10.2007
Channel Four
La 6.10.2007
Q-raketti
Ti 9.10.2007
Susanna Heikki
Ti 16.10.2007
Johanna Pakonen & Omenapuu
Ti 30.10.2007
Varjokuva
Ti 6.11.2007
Avec & Saska Helmikallio
Ti 20.11.2007
Saija Tuupanen & Tornados
Pe 23.11.2007
Korsuorkesteri
La 24.11.2007
Seppo Salovesi Group
Ti 27.11.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 30.11.2007
Johanna Pakonen & Omenapuu
La 1.12.2007
Royal
Ti 4.12.2007
Juhamatti, Timangi
Pe 7.12.2007
Unelmavävyt
Ti 11.12.2007
Charlies
Ti 18.12.2007
Rainer Friman
Ti 8.1.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 12.1.2008
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 22.1.2008
Diesel & Markku Aro
Ti 5.2.2008
Johanna Pakonen & Omenapuu
Ti 12.2.2008
Kaija Pohjola
Ti 19.2.2008
Unelmavävyt
La 23.2.2008
Timangi
Ti 4.3.2008
FBI-beat
La 8.3.2008
Timangi
Ti 11.3.2008
Marita Taavitsainen
Ti 18.3.2008
Semites
Ti 25.3.2008
Johanna Debreczeni
Ti 1.4.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg
La 5.4.2008
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Ti 15.4.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 22.4.2008
Avec & Saska Helmikallio
Ke 30.4.2008
Eino Grön
Ti 6.5.2008
Channel Four
Ti 13.5.2008
Sinitaivas
Ti 20.5.2008
Syke
Ti 27.5.2008
Charles Plogman & Tommys
Ti 3.6.2008
Juhamatti & Timangi
Ti 10.6.2008
Pohjoisen juna & Sami Keskitalo
Ti 17.6.2008
Kari Isola ja Yön tähdet, Eija Koriseva
Ti 24.6.2008
Myrskytuuli
Ti 1.7.2008
FBI-beat
Ti 8.7.2008
Diesel & Markku Aro
Ti 15.7.2008
Matador & Antti Toivola, Rainer Friman
Ti 22.7.2008
Unelmavävyt
Ti 29.7.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 5.8.2008
Pallosalama & Marko Lämsä
Ti 12.8.2008
Omega & Eija Kantola
Ti 19.8.2008
Sinitaivas
Ti 2.9.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 16.9.2008
Avec & Saska Helmikallio, Juha Metsäperä
Ti 23.9.2008
Monarkia & Jukka Hallikainen
Ti 30.9.2008
Napoli
Ti 7.10.2008
NeljänSuora
Ti 21.10.2008
Mistral & Anne Mattila
Ti 28.10.2008
Unelmavävyt
Ti 4.11.2008
Diesel & Markku Aro
Ti 11.11.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 18.11.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 21.11.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
La 22.11.2008
Oo la laa & Kristiina Mäki
Ti 25.11.2008
Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
Ti 2.12.2008
Korsuorkesteri
Pe 5.12.2008
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Ti 16.12.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 31.12.2008
Nelinpeli
Ti 27.1.2009
Varjokuva
Ti 3.2.2009
Timangi
Ti 10.2.2009
Marita Taavitsainen
Ti 24.2.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 3.3.2009
Pekkaniskan Pojat
Ti 10.3.2009
Fantasia & Hanna Talikainen
Ti 24.3.2009
FBI-beat & Markus Törmälä
Ti 31.3.2009
Avenue & Anniina Mattila, Avec & Saska Helmikallio
Ti 21.4.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 5.5.2009
Safir & Meiju Suvas
Ti 12.5.2009
Finlanders
Ti 19.5.2009
Channel Four
Ti 9.6.2009
Semites
Ti 16.6.2009
Myrskytuuli
Ti 23.6.2009
Henkka ja Kulkurit
Ti 14.7.2009
Rosette
Ti 21.7.2009
Monarkia & Jukka Hallikainen
Ti 28.7.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 4.8.2009
Juhamatti, Timangi
Ti 11.8.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 18.8.2009
Sinitaivas
Ti 1.9.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ti 15.9.2009
Helmenkalastajat
Ti 29.9.2009
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 6.10.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg
Ti 13.10.2009
Susanna Heikki
Ti 20.10.2009
Charlies
Pe 30.10.2009
Semites
Ti 3.11.2009
Saija Tuupanen & Tornados
Ti 10.11.2009
Napoli, Henri Stenroth
Ti 17.11.2009
Diesel & Markku Aro
Pe 27.11.2009
Johanna Pakonen & Omenapuu
La 28.11.2009
Freesia & Elina Vettenranta
Ti 1.12.2009
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 4.12.2009
Unelmavävyt
La 5.12.2009
Omega & Eija Kantola
La 12.12.2009
Kaija Lustila
Ti 22.12.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ti 12.1.2010
Pallosalama & Marko Lämsä
Ti 19.1.2010
Rami Rafael
Ti 26.1.2010
Diesel & Markku Aro
Ti 2.2.2010
Omega & Eija Kantola
Ti 9.2.2010
Antti Toivola
Ti 16.2.2010
Finlanders
La 20.2.2010
Vesa Formunen
Ti 23.2.2010
Arto Nuotio
Ti 2.3.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 9.3.2010
Tulipunaruusut
Ti 16.3.2010
Johanna Pakonen & Omenapuu
Ti 23.3.2010
Unelmavävyt
Ti 30.3.2010
Sunset & Risto Nevala
Ti 6.4.2010
Avenue & Anniina Mattila
Ti 13.4.2010
Mikael Konttinen
Ti 20.4.2010
Matti Esko
Ti 27.4.2010
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 30.4.2010
Diesel & Markku Aro
Ti 11.5.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Ti 18.5.2010
Charlies
Ti 25.5.2010
Juhamatti
Ti 8.6.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 15.6.2010
Channel Four
Ti 20.7.2010
Rosette & Kaija Lustila
Ti 27.7.2010
Unelmavävyt
Ti 17.8.2010
Avenue & Anniina Mattila
Ti 24.8.2010
Diesel & Markku Aro
Ti 14.9.2010
Johanna Pakonen & Omenapuu
Ti 5.10.2010
Juhamatti
Ti 12.10.2010
Voimaorkesteri
Ti 19.10.2010
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 26.10.2010
In The Mood
Ti 2.11.2010
Charlies
Ti 9.11.2010
Unelmavävyt
Ti 23.11.2010
Diesel & Markku Aro
Pe 26.11.2010
Omega & Eija Kantola
Pe 3.12.2010
Johanna Pakonen & Omenapuu
La 4.12.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
Ti 7.12.2010
Rosette & Kaija Lustila
La 11.12.2010
Jukka Hallikainen
Ti 14.12.2010
Mikko Mäkeläinen
Pe 31.12.2010
La Strada & Anita Hirvonen
Ti 11.1.2011
Helmenkalastajat
Ti 18.1.2011
Henkka ja Kulkurit
Ti 1.2.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 8.2.2011
Myrskytuuli
Ti 15.2.2011
Diesel & Markku Aro
Ti 22.2.2011
FBI-beat & Markus Törmälä
Ti 1.3.2011
Taiga & Jarkko Honkanen
Ti 8.3.2011
Syke
Ti 15.3.2011
Tulipunaruusut
La 26.3.2011
Sesam & Antti Raiski
Ti 29.3.2011
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 5.4.2011
V.I.P. & Anneli Mattila
Ti 12.4.2011
Saija Tuupanen & Savanni
Ti 19.4.2011
Charlies
Ti 26.4.2011
Haavemaa & Terhi Matikainen
Ti 3.5.2011
Helminauha
Ti 17.5.2011
In The Mood
Ti 24.5.2011
Unelmavävyt
Ti 31.5.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 7.6.2011
Diesel & Markku Aro
Ti 14.6.2011
Jackpot
Ti 21.6.2011
Jari Grek
Ti 5.7.2011
In The Mood
Ti 12.7.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 19.7.2011
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ti 26.7.2011
Sunset, Risto Nevala
Ti 2.8.2011
Marita Taavitsainen
Ti 9.8.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 16.8.2011
Tulipunaruusut
Ti 23.8.2011
Channel Four
Ti 30.8.2011
Johanna Pakonen & Omenapuu
Ti 13.9.2011
In The Mood
Ti 20.9.2011
Omega & Eija Kantola
Ti 4.10.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
Ti 11.10.2011
Diesel & Markku Aro
Ti 18.10.2011
Timangi
Ti 1.11.2011
FBI-beat
Ti 8.11.2011
Voimaorkesteri, Jackpot
Ti 15.11.2011
Tulipunaruusut
Ti 22.11.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 25.11.2011
Rosso & Tarja Lunnas
La 26.11.2011
Jari Grek
Ti 29.11.2011
Rosette & Kaija Lustila
Pe 2.12.2011
Omega & Eija Kantola
La 3.12.2011
Unelmavävyt
Pe 9.12.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 10.12.2011
Avenue & Anniina Mattila
Ti 13.12.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 31.12.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 17.1.2012
Syke
Ti 24.1.2012
Rosette & Kaija Lustila
Ti 31.1.2012
Fernet & Tomi Markkola
Ti 7.2.2012
Tulipunaruusut
Ti 14.2.2012
Taikakuu
Ti 21.2.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 28.2.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 13.3.2012
Keidas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
Ti 20.3.2012
Diesel & Markku Aro
Ti 3.4.2012
Helminauha
Ti 10.4.2012
In The Mood
Ti 17.4.2012
Finlanders
Ti 24.4.2012
Hurma
Ma 30.4.2012
Timangi, Risto Nevala
Ti 8.5.2012
Omega & Eija Kantola
Ti 15.5.2012
Antti Ahopelto
Ti 22.5.2012
Volga
Ti 29.5.2012
Voimaorkesteri, EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 5.6.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Ti 12.6.2012
Channel Four
Ti 19.6.2012
Jari Grek
Ti 26.6.2012
Veijarit, Sirpa Jokinen
Ti 3.7.2012
Juhamatti, Timangi
Ti 10.7.2012
Tulipunaruusut
Ti 17.7.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 24.7.2012
Sunset, Risto Nevala
Ti 31.7.2012
Varjokuva
Ti 7.8.2012
Rosette & Kaija Lustila
Ti 14.8.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 21.8.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 4.9.2012
FBI-beat
Ti 18.9.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 25.9.2012
Sunset, Arto Nuotio
Ti 2.10.2012
Myrskytuuli
Ti 16.10.2012
Keidas, Jouni Keronen
Ti 30.10.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 6.11.2012
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 13.11.2012
Jarkko Honkanen
Ti 20.11.2012
Tulipunaruusut
Ti 27.11.2012
Ässät
Ti 4.12.2012
Timangi
La 8.12.2012
Keidas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni
Ti 11.12.2012
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 15.1.2013
Myrskytuuli
Ti 29.1.2013
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sirpa Jokinen
La 2.2.2013
Magna
Ti 5.2.2013
Hurma
Ti 12.2.2013
Taikakuu
Ti 19.2.2013
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 26.2.2013
Sawotta & Pekka Hartonen
Ti 5.3.2013
Finlanders
Ti 12.3.2013
FBI-beat
Ti 2.4.2013
Helmenkalastajat
Ti 9.4.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 23.4.2013
Syke
Ti 30.4.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 7.5.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 14.5.2013
Tulipunaruusut
Ti 21.5.2013
Pekkaniskan Pojat
Ti 4.6.2013
Sunset, Arto Nuotio
Ti 18.6.2013
In The Mood
Ti 25.6.2013
Jari Grek
Ti 9.7.2013
Johanna Pakonen & Omenapuu
Ti 16.7.2013
Fernet & Tomi Markkola
Ti 23.7.2013
Arto Nuotio
Ti 30.7.2013
Rosette & Kaija Lustila
Ti 6.8.2013
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Ti 13.8.2013
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 20.8.2013
Tanssiorkesteri Ahopelto
Ti 27.8.2013
Sesam & Antti Raiski
Ti 10.9.2013
Charlies
Ti 17.9.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 24.9.2013
Pekkaniskan Pojat
Ti 1.10.2013
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ti 8.10.2013
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 15.10.2013
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 29.10.2013
Finlanders
Ti 5.11.2013
Syke
Ti 12.11.2013
Rosso & Tarja Lunnas
La 23.11.2013
Voimaorkesteri, Arto Nuotio
Ti 26.11.2013
Tulipunaruusut
Pe 29.11.2013
Omega & Eija Kantola
La 30.11.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 3.12.2013
Karavaani & Susanna Heikki
La 7.12.2013
Unelmavävyt
Ti 10.12.2013
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 14.12.2013
Kaija Lustila
Ti 7.1.2014
Helmenkalastajat
Ti 4.2.2014
Kyösti Mäkimattila
Ti 11.2.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 18.2.2014
Taikakuu
Ti 25.2.2014 20:00--01:30
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto, naistentanssit
Ti 4.3.2014 20:00--01:30
Hovinarrit & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Ti 11.3.2014 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 18.3.2014 20:00--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 25.3.2014 20:00--01:30
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
Ti 1.4.2014 20:00--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 8.4.2014 20:00--01:30
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
Ti 15.4.2014 20:00--01:30
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 22.4.2014 20:00--01:30
Risto Nevala
Ti 29.4.2014 20:00--01:30
Unelmavävyt, naistentanssit
Ti 6.5.2014 20:00--01:30
FBI-beat, naistentanssit
Ti 13.5.2014 20:00--01:30
Tulipunaruusut, naistentanssit
Ti 20.5.2014 20:00--01:30
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit
Ti 27.5.2014 20:00--01:30
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 3.6.2014
Energia & Tommi Soidinmäki, naistentanssit
Ti 10.6.2014
Helminauha, naistentanssit
Ti 17.6.2014
Onnentähti, naistentanssit
Ti 24.6.2014
Sunset, Arto Nuotio, naistentanssit
Ti 1.7.2014
Johanna Pakonen & Midinetti
Ti 8.7.2014
In The Mood & Suvi Karjula
Ti 15.7.2014
Ratto-band
Ti 22.7.2014
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 29.7.2014
FBI-beat
Ti 19.8.2014
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Ti 26.8.2014
Hurma
Ti 2.9.2014
Pekkaniskan Pojat
Ti 9.9.2014
Rosette, Charles Plogman
Ti 16.9.2014
Unelmavävyt, naistentanssit
Ti 23.9.2014
Teemu Roivainen, naistentanssit
Ti 30.9.2014
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, naistentanssit
Ti 7.10.2014
Myrskytuuli, naistentanssit
Ti 14.10.2014
Anneli Mattila, naistentanssit
Ti 21.10.2014
Channel Four, naistentanssit
Ti 28.10.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, naistentanssit
Ti 4.11.2014
Tulipunaruusut
Ti 11.11.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 18.11.2014
Fernet & Tomi Markkola
La 22.11.2014
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Ti 25.11.2014
In The Mood & Suvi Karjula
La 29.11.2014
Johanna Pakonen & Midinetti
Ti 2.12.2014
Avec & Leif Lindeman
Pe 5.12.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 9.12.2014
FBI-beat
La 13.12.2014
Arto Nuotio
Ti 6.1.2015
Arto Nuotio, naistentanssit
Ti 13.1.2015
Helminauha, naistentanssit
Ti 20.1.2015
Channel Four, naistentanssit
Ti 27.1.2015
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 10.2.2015 20:00--01:30
Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
Ti 17.2.2015
FBI-beat, naistentanssit
To 26.2.2015 17:00--20:00, 12 €
Senioritanssit
Ti 3.3.2015
Energia & Tommi Soidinmäki
Ti 10.3.2015
Rosette, Charles Plogman, naistentanssit
Ti 17.3.2015
Teuvo Oinas, naistentanssit
Ti 24.3.2015
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
To 26.3.2015 17:00--20:00, 12 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne, senioritanssit
Ti 31.3.2015
Myrskytuuli
Ti 7.4.2015
In The Mood & Suvi Karjula
Ti 14.4.2015
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 21.4.2015
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
To 30.4.2015 17:00--20:00, 12 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne, senioritanssit
Ti 5.5.2015
Rosso & Tarja Lunnas
Ti 12.5.2015 20:00--02:00
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Ti 19.5.2015
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 23.5.2015 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne
Ti 26.5.2015 20:00--02:00
Tulipunaruusut
Ti 2.6.2015 20:00--02:00
Juhamatti & Timangi
Ti 9.6.2015 20:00--02:00
Onnentähti
Ti 16.6.2015
Arto Nuotio
Ti 23.6.2015
Lumilinna
Ti 21.7.2015
Tanssiorkesteri Ahopelto, Etiketti & Antti Ahopelto
Ti 4.8.2015
Fernet & Tomi Markkola
Ti 11.8.2015
Hovinarrit
Ti 18.8.2015
Johanna Pakonen & Midinetti
Ti 25.8.2015
Hovinarrit, Susanna Heikki
To 27.8.2015 17:00--20:00, 12 €
Senioritanssit
Ti 1.9.2015
In The Mood & Suvi Karjula
Ti 8.9.2015
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 22.9.2015
HotLine & Lasse Laaksonen, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 24.9.2015 17:00--20:00, 12 €
Pekka Rinne, senioritanssit
Ti 6.10.2015 20:00--01:30
Pekka Rinne ja Kuunsilta
Ti 13.10.2015 20:00--01:30
Tarja Lunnas
Ti 20.10.2015 16 €
FBI-beat, naistentanssit
Ti 27.10.2015 20:30--01:30, 13 €
Patajätkä, naistentanssit
To 29.10.2015 17:00--20:00, 12 €
Senioritanssit
Ti 3.11.2015 20:30--01:30, 14 €
Ässät, naistentanssit
Ti 10.11.2015 20:30--01:30, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 17.11.2015 20:30--01:30, 15 €
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
Ti 24.11.2015 20:30--01:30, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
To 26.11.2015 17:00--20:30, 12 €
Pekka Rinne, senioritanssit
Pe 27.11.2015 16 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 28.11.2015 20:30--01:30, 16 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 1.12.2015 20:30--01:30, 16 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 5.12.2015 16 €
Unelmavävyt kvintetti
Ti 8.12.2015 20:30--01:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 12.12.2015 20:30--01:30, 16 €
Rosso & Tarja Lunnas
Ti 15.12.2015 20:30--01:30, 16 €
Tulipunaruusut
To 31.12.2015 21:00--02:00, 16 €
FBI-beat
Ti 12.1.2016 20:30--01:30
Channel Four
Ti 19.1.2016 20:30--01:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Ti 26.1.2016 20:30--01:30, 15 €
Myrskytuuli, naistentanssit
To 28.1.2016 17:00--20:00, 12 €
Pekka Rinne
Ti 2.2.2016 20:30--01:30, 16 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 9.2.2016 20:30--01:30, 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
Ti 16.2.2016 20:30--01:30, 16 €
Rosette, Charles Plogman, naistentanssit
Ti 23.2.2016 20:30--01:30, 15 €
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
To 25.2.2016 17:00--20:00, 12 €
Senioritanssit
Ti 1.3.2016
Finlanders
Ti 8.3.2016
Helminauha
Ti 15.3.2016 15 €
Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
Ti 22.3.2016 15 €
Sunset & Arto Nuotio, naistentanssit
Ti 29.3.2016 16 €
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
Ti 5.4.2016 16 €
Hovinarrit & Susanna Heikki, naistentanssit
Ti 12.4.2016 16 €
FBI-beat, naistentanssit
Ti 19.4.2016 16 €
Maria Tyyster, naistentanssit
Ti 26.4.2016 16 €
Avec & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 3.5.2016 15 €
In The Mood, naistentanssit
Ti 10.5.2016 16 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Ti 17.5.2016 16 €
Lumilinna, naistentanssit
Ti 24.5.2016
Tulipunaruusut, naistentanssit
Ti 31.5.2016
Jari Puhakka Band, Kaija Lustila, naistentanssit
Ti 7.6.2016
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Ti 14.6.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Ti 21.6.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola, naistentanssit
Ti 28.6.2016
HotLine, Piritta Venho, naistentanssit
Ti 5.7.2016
Helminauha, naistentanssit
Ti 12.7.2016
Fantasia & Aki Samuli, naistentanssit
Ti 19.7.2016
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
Ti 26.7.2016
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 2.8.2016 20:30--01:30
Tsuubiduu & Sebastian Ahlgren, naistentanssit
Ti 9.8.2016 20:30--01:30
FBI-beat, naistentanssit
Ti 16.8.2016 20:30--01:30
La Strada & Anita Hirvonen, naistentanssit
Ti 23.8.2016 20:30--01:30
Marco Lundberg, naistentanssit
Ti 30.8.2016 20:30--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 6.9.2016 20:30--01:30
Taivaankaari, Erika Vikman, naistentanssit
Ti 13.9.2016
Hurma
Ti 20.9.2016
10tanssi Band & Aki Mäki
Ti 27.9.2016
Pekkaniskan Pojat
Ti 4.10.2016 20:30--01:30
Sunset & Arto Nuotio
Ti 11.10.2016 20:30--02:00
Nina Åkerman, naistentanssit
Ti 18.10.2016 20:30--02:00
Finlanders
Ti 25.10.2016 20:30--02:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 1.11.2016 20:30--02:00
Sesam & Antti Raiski
Ti 15.11.2016 20:30--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit
Ti 22.11.2016 20:30--02:00
Hurma, naistentanssit
To 24.11.2016
Pekka Rinne ja Kuunsilta
La 26.11.2016 21:00--02:00, 16 €
FBI-beat
Ti 29.11.2016 20:30--02:00
Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
La 3.12.2016 20:30--02:00
Fantasia & Aki Samuli, naistentanssit
La 10.12.2016 20:30--02:00, 16 €
Virve Rosti
Ti 13.12.2016 20:30--02:00
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka, naistentanssit
La 31.12.2016 20:30--02:00
Patajätkä, Pete Poskiparta
Ti 10.1.2017 20:30--02:00
Rosette, Charles Plogman
Ti 17.1.2017 20:30--01:30
Energia, Nina Åkerman
Ti 24.1.2017
Helminauha
Ti 31.1.2017 20:30--01:30
Marco Lundberg
Ti 7.2.2017 20:30--01:30
Amorio, Tommi Soidinmäki
Ti 14.2.2017 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat
Ti 21.2.2017
Ippe Mansikka, naistentanssit
To 23.2.2017
Pekka Rinne ja Kuunsilta
Ti 28.2.2017 20:30--01:30
Piritta Venho
Ti 7.3.2017 20:30--01:30
Johanna Pakonen & Ihana
Ti 14.3.2017 20:30--01:30
FBI-beat, naistentanssit
Ti 21.3.2017 20:30--01:30
Avec & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 28.3.2017 20:30--01:30
Tulipunaruusut, naistentanssit
Ti 4.4.2017 20:30--01:30
Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
Ti 11.4.2017 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 18.4.2017 20:30--01:30
Arto Nuotio, naistentanssit
Ti 25.4.2017 20:30--01:30
Fantasia & Aki Samuli, naistentanssit
To 27.4.2017
Pekka Rinne ja Kuunsilta
Ti 2.5.2017 20:30--01:30
FBI-beat, naistentanssit
Ti 9.5.2017 20:30--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 16.5.2017 20:30--01:30
Maria Tyyster, naistentanssit
Ti 23.5.2017 20:30--01:30
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Ti 30.5.2017 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 6.6.2017 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 13.6.2017 20:30--01:30
Yölintu, naistentanssit
Ti 20.6.2017 20:30--01:30
HotLine, Lasse Laaksonen, naistentanssit
Ti 27.6.2017 20:30--01:30
Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
Ti 4.7.2017 20:30--01:30
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 11.7.2017 20:30--01:30
Salainen palvelu, Pasi Vainionperä, naistentanssit
Ti 18.7.2017 20:30--01:30
Matti ja Teppo, naistentanssit
Ti 25.7.2017 20:30--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 1.8.2017 20:30--01:30
Teijo Lindström, naistentanssit
Ti 8.8.2017 20:30--01:30
Teuvo Oinas, naistentanssit
Ti 15.8.2017 20:30--01:30
Aino Niemi, naistentanssit
Ti 22.8.2017 20:30--01:30
Veijarit, Benjamin Enroth, naistentanssit
Ti 29.8.2017 20:30--01:30
Nina Åkerman, naistentanssit
Ti 5.9.2017 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 12.9.2017 20:30--01:30
Teemu Roivainen, naistentanssit
Ti 19.9.2017 20:30--01:30
Tarja Lunnas, naistentanssit
Ti 26.9.2017 20:30--01:30
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
To 28.9.2017
Pekka Rinne ja Kuunsilta
Ti 3.10.2017 20:30--01:30
Recados, Anne Mattila, naistentanssit
Ti 10.10.2017 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 17.10.2017
Talisman & Marko Maunuksela
Ti 24.10.2017 20:30--01:30
NeljänSuora, naistentanssit
Ti 31.10.2017 20:30--01:30
Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
Ti 7.11.2017 20:30--01:30
Fantasia & Aki Samuli, naistentanssit
Ti 14.11.2017 20:30--01:30
Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
Ti 21.11.2017 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Pe 24.11.2017 21:00--01:30, 10 €
Jyri Lähteenlahden yhtye
La 25.11.2017 21:00--01:30, 16 €
Yölintu
Ti 28.11.2017 20:30--01:30
Rosette, Charles Plogman, naistentanssit
La 2.12.2017 21:15--01:30
Aki Samuli
Ti 5.12.2017 20:30--01:30
Liekki & Marco Lundberg, naistentanssit
La 9.12.2017 21:15--01:30
Noste & Amanda Oscarsson
Ti 12.12.2017 20:30--01:30
Myrskytuuli & Mika Sihvola, naistentanssit
Ti 19.12.2017 20:30--01:30
Juhamatti & Rosalie, naistentanssit
Ti 9.1.2018 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 16.1.2018 20:30--01:30
FBI-beat, naistentanssit
Ti 23.1.2018 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 30.1.2018
Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
Ti 6.2.2018 20:30--01:30
Souvarit, naistentanssit
Ti 13.2.2018 20:30--01:30
Helminauha, naistentanssit
Ti 20.2.2018 20:30--01:30
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 27.2.2018 20:30--01:30
Tanssiorkesteri Kaiho, naistentanssit
Ti 6.3.2018 20:30--01:30
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 13.3.2018 20:30--01:30
Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
Ti 20.3.2018 20:30--01:30
Amorio, Maria Tyyster, naistentanssit
Ti 27.3.2018 20:30--01:30
Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 3.4.2018 20:30--01:30
Avec & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 10.4.2018 20:30--01:30
Teijo Lindström, naistentanssit
Ti 17.4.2018 20:30--01:30
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Ti 24.4.2018 20:30--01:30
June Band & Nina Åkerman, naistentanssit
To 26.4.2018
Jyri Lähteenlahden yhtye
Ti 8.5.2018
Fantasia & Aki Samuli
Ti 22.5.2018 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 29.5.2018 20:30--01:30
Juhamatti & Rosalie, naistentanssit
Ti 5.6.2018 20:30--01:30
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 12.6.2018 20:30--01:30
Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit
Ti 19.6.2018 20:30--01:30
Kari Vepsä, Onnenmaa, naistentanssit
Ti 26.6.2018 20:30--01:30
Lumo & Reeta Saranpää, naistentanssit
Ti 3.7.2018 20:30--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 10.7.2018 20:30--01:30
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Ti 17.7.2018 20:30--01:30
Salainen palvelu, Pasi Vainionperä, naistentanssit
Ti 24.7.2018 20:30--01:30
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
Ti 31.7.2018 20:30--01:30
Helminauha, naistentanssit
Ti 7.8.2018 20:30--01:30
Jarno Kokko, naistentanssit
Ti 14.8.2018 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 21.8.2018 20:30--01:30
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
Ti 28.8.2018 20:30--01:30
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 4.9.2018 20:30--01:30
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen, naistentanssit
Ti 11.9.2018 20:30--01:30
Yölintu, naistentanssit
Ti 18.9.2018 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 25.9.2018 20:30--01:30
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
Ti 2.10.2018 20:30--01:30
Souvarit, naistentanssit
Ti 9.10.2018 20:30--01:30
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 16.10.2018 20:30--01:30
Finlanders
Ti 23.10.2018 20:30--01:30
Tommi Soidinmäki, naistentanssit
Ti 30.10.2018 20:30--01:30
Kyösti Mäkimattila, naistentanssit
Ti 6.11.2018 20:30--01:30
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
Ti 13.11.2018 20:30--01:30
Fantasia & Aki Samuli, naistentanssit
Ti 20.11.2018 20:30--01:30
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 24.11.2018
Maria Tyyster
Ti 27.11.2018 20:30--01:30
Karavaani & Kaija Lustila, naistentanssit
La 1.12.2018
Yölintu
Ti 4.12.2018 20:30--01:30
Janne Tulkki, naistentanssit
La 8.12.2018
Matti ja Teppo
Ti 11.12.2018 20:30--01:30
Antti Ahopelto, naistentanssit
Ma 31.12.2018
Saana Sassali
Ti 8.1.2019 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 15.1.2019 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 22.1.2019 20:30--01:30
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 29.1.2019 20:30--01:30
FBI-beat, naistentanssit
Ti 5.2.2019 20:30--01:30
Kari Vepsä & Onnenmaa, naistentanssit
Ti 12.2.2019 20:30--01:30
Souvarit, naistentanssit
Ti 19.2.2019 20:30--01:30
Myrskylyhty, Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Ti 26.2.2019 20:30--01:30
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela, naistentanssit
Ti 5.3.2019 20:30--01:30
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 12.3.2019 20:30--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 19.3.2019 20:30--01:30
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 26.3.2019 20:30--01:30
FBI-beat, naistentanssit
Ti 2.4.2019 20:30--01:30
Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit
Ti 9.4.2019 20:30--01:30
Jarno Kokko, naistentanssit
Ti 16.4.2019 20:30--01:30
Anneli Mattila, naistentanssit
Ti 23.4.2019 20:30--01:30
Finlanders, naistentanssit
Ti 30.4.2019 20:30--01:30
Antti Ahopelto, naistentanssit
Ti 7.5.2019 20:30--01:30
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Ti 14.5.2019 20:30--01:30
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 21.5.2019 20:30--01:30
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 28.5.2019 20:30--01:30
Johanna Pakonen, Onnenkerjäläiset, naistentanssit
Ti 4.6.2019 20:30--01:30
Kari Vepsä, Onnenmaa, naistentanssit
Ti 11.6.2019 20:30--01:30
Matti ja Teppo, naistentanssit
Ti 18.6.2019
Omega & Eija Kantola
Ti 25.6.2019
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 2.7.2019
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 9.7.2019
Rosette & Charles Plogman, naistentanssit
Ti 16.7.2019
Love & Aki Samuli, naistentanssit
Ti 23.7.2019
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Ti 30.7.2019
Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus & Tangokuningatar 2019, Kaiho, naistentanssit
Ti 6.8.2019
ManTra & Nina Åkerman, naistentanssit
Ti 13.8.2019
FBI-beat, naistentanssit
Ti 20.8.2019
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 27.8.2019
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Ti 3.9.2019
Tulipunaruusut, naistentanssit
La 7.9.2019
Peliveljet, naistentanssit
Ti 10.9.2019
Helminauha, naistentanssit
Ti 17.9.2019
Finlanders, naistentanssit
Ti 24.9.2019
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 1.10.2019
Tsuubiduu, Sebastian Ahlgren, naistentanssit
Ti 8.10.2019
Souvarit & Lasse Hoikka, naistentanssit
Ti 15.10.2019
Diesel & Markku Aro
Ti 22.10.2019
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ti 29.10.2019
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
To 31.10.2019 13 €
Voitto Takanen, senioritanssit
Ti 5.11.2019
Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 12.11.2019
Finlanders, naistentanssit
Ti 19.11.2019
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
La 23.11.2019
Patajätkä & Pete Poskiparta
Ti 26.11.2019
Lumo & Reeta Saranpää, naistentanssit
To 28.11.2019 17:00--20:00, 13 €
Voitto Takanen & senioritanssit
La 30.11.2019
Lauri Ketonen
Ti 3.12.2019
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 7.12.2019
Finlanders
Ti 10.12.2019
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 17.12.2019
Tiimalasi & Benjamin Enroth, naistentanssit
Ti 31.12.2019
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 7.1.2020
Ippe Mansikka, naistentanssit
Ti 14.1.2020
Pasi Kivimäki, naistentanssit
Ti 21.1.2020
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
Ti 28.1.2020
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
To 30.1.2020
Kaija Pietilä & Jussi Henttonen, senioritanssit
Ti 4.2.2020
Taivaankaari & Heikki Koskelo, naistentanssit
Ti 11.2.2020
Etiketti & Antti Ahopelto, naistentanssit
Ti 18.2.2020
FBI-beat, naistentanssit
Ti 25.2.2020
Finlanders, naistentanssit
To 27.2.2020
Voitto Takanen & Jussi Henttonen, senioritanssit
Ti 3.3.2020
Tiimalasi & Benjamin Enroth, naistentanssit
Ti 10.3.2020
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Ti 17.3.2020
Teuvo Oinas, peruutettu, naistentanssit
Ti 24.3.2020
Diesel & Markku Aro, peruutettu, naistentanssit
To 26.3.2020
Essi Leppäkoski & Jussi Henttonen, peruutettu, naistentanssit, senioritanssit
Ti 31.3.2020
Sävel & Jyrki Nurminen, peruutettu, naistentanssit
Ti 21.7.2020 16 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ti 28.7.2020 16 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T., naistentanssit
Ti 4.8.2020 16 €
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 11.8.2020 16 €
Sävel & Jyrki Nurminen, naistentanssit
Ti 18.8.2020 16 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Ti 25.8.2020 16 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
To 27.8.2020
Essi Leppäkoski & Jussi Henttonen, senioritanssit
Ti 6.7.2021 16 €
Finlanders, naistentanssit
Ti 13.7.2021 16 €
Diesel & Markku Aro, naistentanssit