Edellinen tanssipäivä pe 9.11.2018

Lauantai 10.11.2018

Alavieskan Viri 20:00--01:00, 15 euroa
Quattro & Kalle Jussila
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli) 20:00--24:00, 14 euroa
Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela & Jackpot
Aronkeidas (Kauhajoki) 19:30--02:00, 18 euroa
Teemu Roivainen & Energia, Himmiät Tähäret
Auran nuortentalo 20:00--01:00, 16 euroa
Hurma, Onnenkerjäläiset & Johanna Pakonen
Haapamäen Suoja (Keuruu) 20:00--01:00, 15 euroa
SucCee, Sari Hellsten
Haaparannan kansantalo 21:00--00:45, 14 euroa
Ässät
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi) 20:00--00:30, 16 euroa
Öiset Kulkijat
Huttukylän ns (Huttukylä, Kiiminki, Oulu)
Kari Hirvonen & Vetonaula
Hämeenlinnan VPK
Lumo & Reeta Saranpää
Ikaalisten kylpylä 10 euroa
Tosimiehet
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio) 21:00--01:30, 15 euroa
Veijarit, Benjamin Enroth
Kari Tapio Paalupaikka (Pieksämäki) 20:00--00:30, 15 euroa
In The Mood & Suvi Karjula
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski) 19:00--01:30, 16 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Tanssiorkesteri Kaiho
Kellon ns (Oulu) 20:00--00:30, 15 euroa
Jarkko Honkanen
Keskustalo (Karhula, Kotka) 19:00--23:30, 14 euroa
Rosette
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu) 21:00--01:30, 15 euroa
Tomi Markkola & Fernet
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Lemmenlautta
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--00:30, 14 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Käylän Korpihovi (Käylä, Kuusamo) 21:00--01:00
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Viihderavintola Las Palmas (Joensuu) 5 euroa
Johanna Debreczeni
Hotelli Leikari (Karhula, Kotka) 0:30--2:00
Frederik & Cafe Dynamite, Dynamite
Lempyyn seurantalo (Lempyy, Suonenjoki) 19:00--23:00, 10 euroa
Duo Kasino
Limingan ns 16 euroa
Taikakuu
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa) 20:00--24:00, 15 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala) 19:30--00:30, 15 euroa
Jussi Roponen
Paavolan ns (Paavola, Siikajoki)
Duo Matias ja Pentti Nordström
Pajarinhovi (Puhos, Kitee) 19:00--23:30
Leif Lindeman
Pesäkallio (Lahti)
Finlanders, Sävel & Jyrki Nurminen
Puistonkulma (Kiuruvesi) 10 euroa
Hannu Viitalan yhtye & Sari Turpeinen
Kylpylähotelli Päiväkumpu (Karjalohja, Lohja) 20:30--01:00, 10 euroa
Jade's Band
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 19:00--23:00, 10 euroa
Jarno Itkonen & Onnenkipinä
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Danny
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmi) 15 euroa
Pete Parkkonen
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi) 20:00--00:15, 15 euroa
Wire & Ari Lavu
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi) 20:00--01:00, 17 euroa
Sinitaivas, Heidi Pakarinen & Karavaani
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala) 20:00--00:30, 15 euroa
Onnentähti
Tanhuhovi (Lohja) 19:00--01:00, 16 euroa
Fernanda, Royal Sound & Teijo Lindström
Tanssikeskus Tessu (Tampere) 19:00--23:50, 17 euroa
Pekkaniskan Pojat
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta) 20:00--24:00, 13 euroa
Yötaivas
Toejoen seurojentalo (Pori) 19:00--23:30, 13 euroa
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00, 15 euroa
Jarno Kokko, Saana Sassali, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Valtatie 2 (Harjavalta) 20:00--02:00
Souvarit, Helminauha
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä) 19:30--24:00, 13 euroa
Pyrstötähti
Ämmänsaaren työväentalo (Ämmänsaari, Suomussalmi) 20:30--00:30, 12 euroa
Pohjolan yö