Edellinen tanssipäivä pe 10.3.2017

Lauantai 11.3.2017

Aronkeidas (Kauhajoki) 20:00--02:00, 18 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Pohojanmaan Pelimiehet
Auran nuortentalo 20:00--01:00, 16 euroa
Pekkaniskan Pojat, Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Evijärven alapään ns
Rannan pojat
Haapamäen Suoja (Keuruu) 20:00--01:00, 15 euroa
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Heituinlahti, Savitaipale) 20:00--01:00, 13 euroa
Marita Taavitsainen
Härmän Kylpylä (Kauhava)
Savannah
Ikaalisten kylpylä
Etiketti & Antti Ahopelto
Imatran kylpylä 21:30--01:30, 12 euroa
Saska Helmikallio, Roulette
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
Sinitaivas
Kari Tapio Paalupaikka (Pieksämäki) 20:00--01:00, 15 euroa
Erika Vikman
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski) 20:00--01:30, 16 euroa
Suvi Karjula & In the Mood, Avec & Leif Lindeman
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari) 20:00--23:50, 10 euroa
Hannu Viitala, Anne Simonen
Kemijärven VPK
Ässät
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Veijarit, Benjamin Enroth
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu) 21:00--01:30, 14 euroa
Eija Kantola & Omega
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--00:30
Väliaikainen
Merikievari (Tuorila, Merikarvia) 21:00--01:30, 13 euroa
Pepe Enroth
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
Fantasia & Aki Samuli
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa) 20:00--00:30, 14 euroa
Tulipunaruusut
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ooperi (Kortela, Rauma) 13 euroa
Aikalisä
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu) 20:00--24:00, 10 euroa
Hannu Hautaniemi
Pajarinhovi (Puhos, Kitee) 19:00--23:30
Tomi Markkola
Pesäkallio (Lahti) 20:00--02:00
Hurma, Lemmenlautta
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa) 10 euroa
Marko Karvonen, Mercedes, Groove President
Pintamon kyläseuran talo (Pintamo, Pudasjärvi) 21:00--00:30, 5 euroa
Karaoketanssit
Kylpylähotelli Päiväkumpu (Karjalohja, Lohja)
Pispalan sälli ja Sinirytmi
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Kalle Kaaja, Antti Tammilehdon yhtye
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi) 20:00--00:45, 16 euroa
Saija Tuupanen & eXmiehet, Onnentähti
Seurakallio (Leppävirta) 19:00--23:00, 10 euroa
Jussi Seppänen, Arto Kivekäs
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi) 19:00--23:30, 10 euroa
Marko Jolkkonen, Mika Lappalainen
Tanhuhovi (Lohja) 19:00--01:00, 16 euroa
Seireenit & Sari Koivikko, Hovinarrit, Teemu Roivainen
Tanssikeskus Tessu (Tampere) 19:00--24:00, 15 euroa
Taikakuu
Toejoen seurojentalo (Pori) 20:00--00:30, 12 euroa
Pekka Rinne ja Kuunsilta
Toukola (Viljolahti, Varkaus) 19:00--23:00
Karaoke
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00, 14 euroa
Liekki & Marco Lundberg, naistentanssit
Valtatie 2 (Harjavalta) 20:00--02:00
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä) 20:00--00:30, 13 euroa
Harri Lehtonen & Silver
Ylistaron Ylipään ns (Seinäjoki) 20:00--00:30, 14 euroa
Rosalie, Veli Kuja-Halkola
Ämmänsaaren työväentalo (Ämmänsaari, Suomussalmi) 20:30--00:30, 15 euroa
Kalle Jussila