Edellinen tanssipäivä ma 30.12.2013

Tiistai 31.12.2013 uudenvuodenaatto

Aronkeidas (Kauhajoki) 20:30--03:30, 15 euroa
Helminauha, Pohojanmaan Pelimiehet
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Tulipunaruusut
Hyvinkään järjestötalo 19:00--23:30, 13 euroa
Ratto-band
Härmän Kuntokeskus (Kauhava)
Johanna Debreczeni & Jouni Keronen & Keidas
Ikaalisten kylpylä
Jackpot, Jukka Hallikainen
Juupavaaran mutteripaviljonki (Hulipaskylä, Lyly, Juupajoki) 20:00--01:00, 10 euroa
Kalevi Suntila
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Caminito & Kari Piironen, Graniitti & Rainer Bollström
Graniitti & Rainer Bollström
Kampin palvelukeskus (Helsinki) 13:00--15:00
Bel-Ami
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski) 20:00--01:30, 15 euroa
La Strada
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Juhani Rautiainen
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu) 21:00--01:30, 15 euroa
Iskelmäyhtye Bohemia
Kivistön työväentalo (Kivistö, Jyväskylä) 17:00--22:00, 13 euroa
Huikon veljekset
Ravintola Kivitippu (Lappajärvi)
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Kokkolan työväentalo 20:30--01:00, 13 euroa
Eino Luostarin yhtye
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
Limingan ns 20:30--01:00, 12 euroa
Myrskytuuli
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Dry Capri
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa) 12 euroa
Voimaorkesteri
Pesäkallio (Lahti) 20:00--01:00, 15 euroa
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa) 10 euroa
Mätt-bilebändi
Pispan palvelukeskus (Tampere)
Herraseurue & Marja-Liisa Heiskari-Puntalo, konsertti
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Heartbeat
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmen asema, Hankasalmi)
KinoJake
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari) 20:00--24:00
Jarkko Honkanen & Taiga
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi) 20:00--02:00, 16 euroa
Henkka ja Kulkurit, Jaska Mäkynen, Norolan Pojat
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 20:00--01:00, 12 euroa
Harri ja Coronet
Salon VPK
Keijo Nurmen yhtye
Seuratalo Sampo (Karhula, Kotka) 20:00--00:45, 12 euroa
Amor-kvartetti
Satulinna (Parola, Hattula) 20:00--02:00
Sinitaivas, Varjokuva & Mr. Breathless, Hurma
Seurakallio (Leppävirta) 20:00--01:00, 10 euroa
Jussi Seppänen ja Dominou & Jussi Seppänen, Jussi Seppäsen yhtye
Ravintola Shamrock (Vantaa)
Gebardi
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi) 20:00--01:00, 10 euroa
Tammi Group trio
Suomussalmen ns 20:30--01:30, 11 euroa
Domino & Anne-Mari Kanniainen & Pauli Haapalainen
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
Sini-Takit
Tanhuhovi (Lohja)
Hannu Karjalainen Group, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Tapiola (Kissanmaa, Tampere) 20:00--00:15, 12 euroa
Iltarusko
Toejoen seurojentalo (Pori)
Tonika
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
Osmo's Cosmos
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
Antero Ketonen
Turun VPK 20:00--01:00, 13 euroa
Sunset & Jarkko Salmi & Pertti Keihäs
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00, 12 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Varistaipaleen seurantalo (Varistaipale, Heinävesi) 20:00--24:00, 5 euroa
Levytanssit