Edellinen tanssipäivä pe 25.2.2011

Lauantai 26.2.2011

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti) 13 euroa
Sunset & Arto Nuotio
Auran nuortentalo 14 euroa
Varjokuva, In The Mood
Haapamäen Suoja (Haapamäki, Keuruu) 14 euroa
Channel Four
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Pohojanmaan Pelimiehet, naistentanssit
Huvipirtti (Varkaus)
Eija Kettunen
Härmän Kuntokeskus (Kauhava)
The Giant Leap
Imatran kylpylä
Laura Voutilainen
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Pekkaniskan Pojat
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi) 20:00--00:30, 12 euroa
Eino Luostari
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari) 20:00--00:30, 10 euroa
Pekka Roiko
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Eija Koriseva & Kari Isola ja Yön tähdet
Konsu (Tampere) 13 euroa
Petoman & Tommi Soidinmäki
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--01:00, 13 euroa
Helmenkalastajat
Käenkoski (Parkano) 21:00--02:00, 15 euroa
Myrskytuuli, Yölintu
Kärsämäen Kataja
NeljänSuora
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Mistral & Anne Mattila, Tanssiorkesteri Luxus
Limingan ns 19:30--23:30, 10 euroa
Hurmurit & Marita Käkelä
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
Souvarit, Lasse Hoikka, Feniks
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa) 11 euroa
Wähäkosket
Pesäkallio (Lahti) 20:00--02:00
Sinitaivas, Hurma
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa) 6 euroa
Pekka Parsolan yhtye
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 19:00--23:30, 10 euroa
Duo Kasino
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Norolan Pojat
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmen asema, Hankasalmi)
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ruuhijärven ns (Ruuhijärvi, Nastola)
Timanki
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi) 20:00--01:30, 15 euroa
Saija Tuupanen, Fantasia & Marko Maunuksela
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 20:00--00:30, 12 euroa
Caminito & Kari Piironen
Satulinna (Parola, Hattula) 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
Virpi Ek
Tanhuhovi (Lohja)
Korsuorkesteri, Kapris
Tapiola (Kissanmaa, Tampere) 20:00--00:15, 12 euroa
Seppo Lankinen
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--00:30, 13 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Toejoen seurojentalo (Pori)
Memories & Heli Hyttinen
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00, 12 euroa
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
Tähtihalli (Uusikaarlepyy)
San Marino ja Linda
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä) 20:00--01:30, 12 euroa
Jaska Mäkynen & karaoke
Valtatie 2 (Harjavalta)
Anneli Mattila & V.I.P., Syke
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö)
Efekti & Esa Salmi