Edellinen tanssipäivä pe 11.2.2011

Lauantai 12.2.2011

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti) 13 euroa
Tulipunaruusut
Auran nuortentalo 14 euroa
Diesel & Markku Aro, Markus Sextet
Haapamäen Suoja (Keuruu) 14 euroa
Feniks, Anitta Mattila
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Tonika, naistentanssit
Härmän Kylpylä (Kauhava)
Onnenhetki
Ikaalisten kylpylä
Channel Four
Imatran kylpylä
Pasi Suikkasen orkesteri
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio) 12 euroa
Unelmavävyt
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--01:00, 11 euroa
Sauli ja Ekstaasi
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
In The Mood
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi) 20:00--00:30, 12 euroa
Juhani Merikosken yhtye
Keihärinkosken kylätalo (Keihärinkoski, Viitasaari)
Kuunsilta 2
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Kari Piironen
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu)
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ravintola Kivitippu (Lappajärvi)
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Kokkolan työväentalo
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat
Konsu (Tampere) 13 euroa
Korsuorkesteri
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--01:00, 13 euroa
FBI Beat & Markus Törmälä
Kärsämäen Kataja
Suvi Teräsniska
Limingan ns 19:30--23:30, 10 euroa
Taivaantulet
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Souvarit
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki) 18 euroa
Finlanders, Agents
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa) 11 euroa
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Unto Satorannan yhtye
Pesäkallio (Lahti)
Taikakuu, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pyrkivä (Turku) 19:30--23:30
Putkiradio & Ville Mäkimattila & Janiina Lehtonen
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Jarmos-yhtye
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi) 20:00--01:30, 15 euroa
NeljänSuora, Tangopojat-99, Arto Nuotio, Sebastian Ahlgren
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 20:00--00:30, 12 euroa
Mikset & Seija Keskitalo
Salon VPK
Varjokuva
Seurakallio (Leppävirta) 20:00--00:30, 10 euroa
Paavo Heiskanen duo
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi) 20:00--01:00, 10 euroa
Hurmurit & Marita Käkelä
Tanhuhovi (Lohja)
Pekkaniskan Pojat, Sheriff & Jaana Hiltunen
Tapiola (Kissanmaa, Tampere) 20:00--00:15, 12 euroa
Pepe Enrothin yhtye
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--00:30, 13 euroa
Mika Raittilan yhtye & Kimmo Lindegren, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Toejoen seurojentalo (Pori)
Markku Harjunpää & Kauko Simonen
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00, 12 euroa
Rosette & Kaija Lustila, naistentanssit
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä) 20:00--01:30, 12 euroa
Norolan Pojat & karaoke
Valtatie 2 (Harjavalta)
Tommys & Charles Plogman, FinnNostalgia & Antti Toivola
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
Tyyki Group