Edellinen tanssipäivä pe 26.11.2004

Lauantai 27.11.2004

Auran nuortentalo
Syke, Rosso & Tarja Lunnas
Evijärven alapään ns 20:30--01:00
Tommys & Charles Plogman
Haapamäen Suoja (Keuruu)
Huikon veljekset
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta)
Valentinot & Rami Rafael, Jasmin Mäntylä
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi) 21:00--02:00
Nalle Lehtonen & Dimitri Sjöberg
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
Ismo Pentikäinen ja Pelipojat
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
Voimaorkesteri, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Härmän Kylpylä (Kauhava)
Helmenkalastajat
Ikaalisten kylpylä
Myrskytuuli, Esteri
Jyväskylän viihdekeskus
Souvarit
Jämsä Paviljonki 20:00--00:30, 11 euroa
Sinikka Toivonen
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Ajattomat, Lavakeisarit & Aarre Loukkola
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Teuvo Oinas
Kasavuoren koulu (Kasavuori, Kauniainen) 19:00--23:30, 12 euroa
Grani Big Band
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu)
Pohjantähti & Mikko Salmela
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
Tanssiorkesteri Helmi
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo) 21:00--01:30, 0 euroa
Benjamin Group
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--02:00, 12 euroa
Sabeline & Jaana Lapakko, Agents & Jorma Kääriäinen
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Hotelli Leikari (Karhula, Kotka)
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 euroa
Teuvo Ihanus
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Fernet & Tomi Markkola
Orimattilan Kehräämö 20:00--01:00
Korsuorkesteri
Oriveden Taisto 20:00--01:00, 10 euroa
Tammer-Hanurit
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Nelinpeli
Pesäkallio (Lahti)
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
Tarmo Malila ja Täysikuu
Kylpylähotelli Päiväkumpu (Karjalohja, Lohja)
Riemuradio
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30
Solistiorkesteri T.Miller
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmi)
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Charlies, Anneli Mattila & V.I.P.
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Savannah, Sata kitaraa & Antti Huovila, Kari Piironen
Tanhuhovi (Lohja)
Mistral & Anne Mattila, Tarja Mäkelä
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--01:40
Semites & Annina Alanen, Unelmavävyt, Ailamari Vehviläinen
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Kari Vepsä & Onnenmaa
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00
Paratiisi & Kaija Pohjola, naistentanssit
Valtatie 2 (Harjavalta)
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo, Kaipuun kukkatarha