Edellinen tanssipäivä pe 29.10.2004

Lauantai 30.10.2004

Aronkeidas
Ässät
Auran nuortentalo (Aura)
Mistral & Anne Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Haapamäen Suoja
Avenue & Anniina Mattila
Hotelli Hiittenharju
Baroque & Marika Paavola
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi) 21:30--02:00
Charles Plogman & Tommys
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
Velvet, Esko Rahkonen
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Voimaorkesteri, Solaris & Minna Sirkiä, Sirpa Jokinen
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Boheme & Eija Koriseva
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Reissarit
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Väliaikainen
Kasavuoren koulu (Kasavuori, Kauniainen) 19:00--23:30, 12 €
Grani Big Band
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Hotelli Keurusselkä
Sylvia, Tarmo Malila ja Täysikuu
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala) 20:00--02:00
Charlies & Janne Joki, Markus Sextet
Ravintola Kivitippu
Helmenkalastajat
Kuntotalo 20:00--02:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat, Syke
Käenkoskikeskus
Souvarit, Köpi Koski ja Projekti
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
FBI-beat, Kari Tapio
Lehtimäen kirkonkylän ns
Riemuradio
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Tanssiorkesteri Helmi
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 €
Raimo Ollinkankaan yhtye
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Juhamatti & Paletti
Merisärkän viihdekeskus
Mustat kitarat & Katja Hirvonen
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00
Eki Jantunen & Mutkattomat, Öiset kitarat
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Taimo Löf & Reima Huhtala
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pesäkallio
Rosso & Tarja Lunnas
Kylpylähotelli Peurunka
Huikon veljekset
Kylpylähotelli Rauhalahti
Rainer Bollström
Lomakeskus Revontuli
Seinäruusut, Jaguar & Mikko Kilkkinen
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Fantasia & Arto Nuotio, Yölintu, Maria Juhola
Kylpylähotelli Summassaari
CatCat
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, olutjuhlat, olutjuhlat
Tanhuhovi
Anneli Mattila & V.I.P., Kaija Pohjola
Teeriharju 20:00--01:40
Finlanders, Esteri
Tulenliekki
Sunny Group & Ari Klem
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Seita, naistentanssit, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Omega & Eija Kantola
Valtatie 2 21:00--02:00
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ylöjärven työväentalo (Ylöjärvi)
Raimo Salovaaran yhtye & Raija Törmälä
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
Johanna Pakonen
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää)
Komeetta
Lomakouhero
Hannu Mahlamäki ja Sunset, Jani Wickholm
Törmä (Onttola, Joensuu)
Channel Four

Seuraava tanssipäivä su 31.10.2004