Edellinen tanssipäivä pe 15.10.2004

Lauantai 16.10.2004

Aronkeidas
Korsuorkesteri
Auran nuortentalo (Aura)
Yölintu, Annika Eklund
Haapamäen Suoja
Nelostie & Jaska Mäkynen
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
Taivalkunta Beat, NeljänSuora
Hotelli Hiittenharju
Petri Hervanto
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi) 21:00--02:00
Suomi-yhtye
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
Köpi Koski ja Projekti, Paratiisi & Kaija Pohjola
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Jojo & Jaana Lammi
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
Sesam & Antti Raiski
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Anneli Mattila & V.I.P., Taikakuu
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Esko Sartolahden yhtye
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää)
J-P Team
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Ajattomat, Sävelsilta
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Elysee & Erkki Räsänen
Hotelli Keurusselkä
Unelmavävyt & Pekka Nebelung, Minna Sirkiä
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala) 20:00--01:00
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
Ravintola Kivitippu
Hitsin hitaat, Jope Ruonansuu
Kuntotalo 20:00--01:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Solistiorkesteri T.Miller, tanssikenkien myynti, tanssikenkien myynti
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Rosso & Tarja Lunnas
Lomakouhero
Voimaorkesteri
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 €
Kalle Partanen
Merihelmi (Kuivaniemi, Ii)
Sata kitaraa & Antti Huovila
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Tarja Mäkelä
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00
Juhamatti & Paletti, Fanny
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Kari Isola ja Yön tähdet
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Diesel & Markku Aro
Pesäkallio
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 €
Saimaa-Humppa & Sari Lousa
Lomakeskus Revontuli
Finlanders
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Avenue & Anniina Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Öiset kitarat
Tanhuhovi
Iltatähti ja A Hautaniemi, Esko Rahkonen, Teuvo Oinas
Teeriharju 20:00--01:40
Tanssiorkesteri Helmi, Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo
Tulenliekki
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Nelinpeli & Sari Koivikko, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Kari Hirvonen & Amarillo 2
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
La Strada & Anita Hirvonen
Ylöjärven työväentalo (Ylöjärvi)
Tulipunaruusut

Seuraava tanssipäivä su 17.10.2004