Edellinen tanssipäivä pe 8.10.2004

Lauantai 9.10.2004

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti) 20:00--01:00
Elysee & Erkki Räsänen
Aronkeidas (Kauhajoki)
Taikakuu
Auran nuortentalo
FBI-beat, Fortuna & Arja Koriseva & Jukka Ruusumaa
Haapamäen Suoja (Keuruu)
Juhonpojat
Haaparannan kansantalo
Hurlumhei
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta)
Federal & Maarit Peltoniemi
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Cosmos
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi) 21:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
Rainer Bollström
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
FinnNostalgia & Dimitri Sjöberg, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ikaalisten kylpylä
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Tarmo Malila ja Täysikuu
Jyväskylän viihdekeskus
Mistral & Anne Mattila, NeljänSuora
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Taifun & Juha Mäkinen, Wähäkosket
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Korsuorkesteri
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Johanna Pakonen
Ravintola Kivitippu (Lappajärvi)
Coralia
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--01:00, 12 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Käenkoskikeskus (Parkano)
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, Markus Sextet
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Raimo Ollinkankaan yhtye & Eija Sinikka
Limingan ns
Varietee & Teemu Laiho & Sarian
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 euroa
Dolce & Kaija Laakso
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Iltatähti ja A Hautaniemi, Teuvo Oinas
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
Helmenkalastajat
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Janne Ahosen yhtye
Orimattilan Kehräämö 20:00--01:00
Paratiisi & Kaija Pohjola
Pesäkallio (Lahti)
Esko Rahkonen
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 euroa
Duo Ari ja Rami
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmi)
Omega & Eija Kantola
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Anneli Mattila & V.I.P., Myrskytuuli
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--00:45, 10 euroa
Kuutamolla
Tanhuhovi (Lohja)
La Strada & Anita Hirvonen, Sylvia
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--01:40
Caminito & Kari Piironen, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00
Avenue & Reetta Oja-Lipasti, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Rosso & Tarja Lunnas