Edellinen tanssipäivä pe 1.10.2004

Lauantai 2.10.2004

Auran nuortentalo
Finlanders, Valot & Janne Valtonen
Haapamäen Suoja (Haapamäki, Keuruu)
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta)
Suomi-yhtye
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Esko Rahkonen
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
La Strada & Anita Hirvonen
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
Iltatähti ja A Hautaniemi & Matti Korkiala, Väriloiste
Härmän Kuntokeskus (Kauhava)
Riemuradio
Ikaalisten kylpylä
Havanna & Raimo Piipponen
Jyväskylän viihdekeskus
Tommys & Charles Plogman, Mestari Orikanto, Tony Aare
Jämsä Paviljonki 20:00--00:30, 11 euroa
Markus Sextet
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Yölintu, Atomi
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Sylvia
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
Kukonhiekka (Saarijärvi)
Huikon veljekset
Kuntotalo (Kouvola) 20:00--01:00, 12 euroa
Saija Tuupanen & Tornados
Käenkoski (Parkano)
Taikakuu, Amarillo 2 & Kari Hirvonen
Kärsämäen Kataja
Korsuorkesteri, Swingers
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Anneli Mattila & V.I.P., Teuvo Oinas
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Raimo Ollinkankaan yhtye & Kauko Simonen
Limingan ns
Nelostie & Jaska Mäkynen
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 euroa
Seppo Ahokkaan trio
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
Reija Kortet & Dolores, Fernet & Tomi Markkola
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Tonika
Orimattilan Kehräämö 20:00--01:00
Avalon, Matti Esko, Mikko Alatalo
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Paronit
Pesäkallio (Lahti)
Seitsemän seinähullua veljestä
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
Reino Jalonen ja Kangastus
Hotelli-Ravintola Pitkä-Jussi (Kurikka)
Sami Keskitalo
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Tanssiorkesteri Helmi
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmen asema, Hankasalmi)
Souvarit
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Charlies, Rosso & Tarja Lunnas
Satulinna (Parola, Hattula)
Pekkaniskan Pojat, Mistral & Anne Mattila, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Tanhuhovi (Lohja)
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Ceres
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--01:40
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, Mika Raittila
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta)
Kaija Lustila
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
FBI Beat & Markus Törmälä, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00
Hurlumhei & Jari Laatikainen & Katja Höyhtyä, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Koivu & Marita Taavitsainen
Valtatie 2 (Harjavalta) 20:00--02:00
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo
Ämmänsaaren työväentalo (Ämmänsaari, Suomussalmi)
Eija Koriseva