Edellinen tanssipäivä pe 24.9.2004

Lauantai 25.9.2004

Haapamäen Suoja (Keuruu)
Taivalkunta Beat
Haaparannan kansantalo
Hurlumhei, Sari Koivikko
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Eino Grön
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
Juhonpojat & Mauri Peltoniemi, NeljänSuora
Ikaalisten kylpylä
Kaija Pohjola
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
Marita Taavitsainen
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Satumaa
Jyväskylän viihdekeskus
Syke, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Pelurit & Virpi Piippo, Raiders & Marko Lahti
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Helmi
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
Semites & Annina Alanen
Kukonhiekka (Saarijärvi)
Rosette & Tiina Ruuska, Taikakuu
Kuntotalo (Kouvola)
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Käylän Korpihovi (Käylä, Kuusamo) 21:00--01:00, 10 euroa
Romeot & Katja Ängeslevä
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Antti Vainion yhtye
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
Iltatähti ja A Hautaniemi & Matti Korkiala
Limingan ns
Mikael ja Elmers & Kaija Lustila
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 euroa
Unelmayhtye & Kalevi Porala
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Korsuorkesteri, Väriloiste
Merisärkän viihdekeskus (Kalajoki)
Federal & Maarit Peltoniemi
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Tasaraha
Mäntsälän lava 0 euroa
Esko Rahkonen
Ooperi (Kortela, Rauma)
Valentinot & Rami Rafael
Pesäkallio (Lahti)
Souvarit
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 euroa
Jussi Seppänen ja Dominou & Jussi Seppänen
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmi)
Horizone & Tapani Kansa
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi (Utajärvi)
Tarmo Malila ja Täysikuu
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Finlanders, Arja Lohtander ja Mon Cherie
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--00:45, 10 euroa
Tuovilat
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
Väliaikainen
Tanhuhovi (Lohja)
Juha Vartiainen & Variaatio, Saija Tuupanen & Tornados
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
Sinikka Toivonen
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--01:40
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Taifun & Reijo Taipale
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00
Ässät, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Tommys & Charles Plogman
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
Fortuna & Arja Koriseva & Jukka Ruusumaa, Varjokuva