Edellinen tanssipäivä pe 10.9.2004

Lauantai 11.9.2004

Hotelli Hiittenharju (Harjavalta)
Unelmavävyt & Pekka Nebelung
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Vesa Formusen yhtye & Veijo Haavisto
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Rovers & Kake Randelin, Presto, NeljänSuora
Huvilintu (Raisio)
Noiser & Kari Piironen, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
Petri Hervanto
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ikaalisten kylpylä
Mia Leivo, Tarmo Malila ja Täysikuu
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Seita
Jyväskylän viihdekeskus
Avenue & Anniina Mattila, Baroque & Marika Paavola
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Hannu Mahlamäki ja Sunset & Nina Koivisto
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu)
Sierra & Essi Leppäkoski
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Koivu & Marita Taavitsainen
Ravintola Kivitippu (Lappajärvi)
Ismo Pentikäinen ja Pelipojat
Kukonhiekka (Saarijärvi)
Tanssiorkesteri Helmi, Mamba
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Kuutamo
Käenkoskikeskus (Parkano)
Diesel & Markku Aro, Seireenit
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Kimara, Jokioisten pelimannit
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
Rytmiset & Seppo Heikkinen
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Mainio & Kaija Pietilä
Mäntsälän lava
Taivalkunta Beat, Matti ja Teppo
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo) 20:30--01:30, 12 euroa
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni, Monaco & Ari Klem
Pesäkallio (Lahti)
Valentinot & Rami Rafael
Hotelli-Ravintola Pitkä-Jussi (Kurikka)
Markus Sextet
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
Juhamatti & Paletti, Lumous 1
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 euroa
Captain & Teuvo Vuoti
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
Santerit & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
FBI Beat & Markus Törmälä, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Atomi
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
Mutkattomat & Eki Jantunen
Tanhuhovi (Lohja)
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Tanssiyhtye Alfa Band & Lasse Palander
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Amor-kvartetti 1 & Annika Eklund
Tyrnävän seurojentalo 20:30--01:00
Violetta & Jussi Huru, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Federal & Maarit Peltoniemi
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Agents & Jorma Kääriäinen
Ämyri (Somerniemi, Somero) 20:00--01:30, 12 euroa
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Rosso & Tarja Lunnas