Edellinen tanssipäivä pe 19.3.2004

Lauantai 20.3.2004

Auran nuortentalo (Aura) 20:00--02:00
Finlanders, Mistral & Anne Mattila
Haapamäen Suoja
Paratiisi & Kaija Pohjola
Haaparannan kansantalo (Haaparanta)
Picardo & Voitto Leppänen
Hotelli Hiittenharju
Nelinpeli & Kaija Lustila
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Saletti & Pekka Seppälä
Lomakeskus Huhmari
Varjokuva
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Kari Piironen
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Yölintu, Baroque & Marika Paavola, Mikko Alatalo
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää) 21:00--03:30, 7 €
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer & Jyrki Mäkelä
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Simo ja Humppasouvarit
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Anneli Mattila & V.I.P.
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Sylvia
Hotelli Keurusselkä
Mustat kitarat & Katja Hirvonen
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala) 20:00--02:00, 13 €
Diesel & Markku Aro, Taikamaa
Kiuruveden Suoja (Kiuruvesi)
Kalmar Union
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
Semites
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Kuutamo
Kuntotalo 20:00--01:00
Kari Hirvonen & Lumipallo
Käenkoskikeskus
Skylarks, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
FBI-beat, Marita Taavitsainen
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Sininen huvimaja
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Lohijärven urheilutalo (Lohijärvi, Ylitornio)
Tesipeli
Lomakouhero
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 8 €
Sirius & Raineri Nyman
Merihelmi (Kuivaniemi, Ii)
Taikakuu
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Voimaorkesteri
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Sinikka Toivonen
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo) 20:30--01:30, 12 €
Fernet & Tomi Markkola, Agents
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00, 10 €
Tulipunaruusut
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Iltatähti ja A Hautaniemi, Matti Korkiala
Pesäkallio
Fortuna & Arja Koriseva
Kylpylähotelli Rauhalahti
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Lomakeskus Revontuli
Omega & Eija Kantola
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
Kyläsoittajat
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Timangi, Sata kitaraa & Antti Huovila
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--00:45, 10 €
Ceres
Tanhuhovi 20:00--02:00, 12 €
Charlies, Sierra & Essi Leppäkoski
Teeriharju 20:00--01:40, 12 €
Kuutamotaivas, Syke
Tulenliekki
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Seinäruusut & Johanna Pakonen, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
A. Aallon rytmiorkesteri
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Souvarit
Valtatie 2
Mekka & Paula Koivuniemi
Ravintola Yölintu
Boheme & Eija Koriseva

Seuraava tanssipäivä su 21.3.2004