Edellinen tanssipäivä pe 12.3.2004

Lauantai 13.3.2004

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
Humanders & Jaana Pöllänen
Auran nuortentalo (Aura)
Taikakuu, Laura Voutilainen
Haapamäen Suoja
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Hotelli Hiittenharju
Petri Hervanto
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Iltatähti ja A Hautaniemi
Lomakeskus Huhmari
Ismo Pentikäinen ja Pelipojat
Härmän Kylpylä
Wähäkosket
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Markku Harjunpään orkesteri
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu)
Hurmio 2 & Paavo Mehtomaa
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Souvarit, Taifun & Juha Mäkinen
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Voimaorkesteri
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää) 21:00--03:30, 7 €
Roulette 1
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
FinnNostalgia & Dimitri Sjöberg & Jyrki Kallio, Seinäruusut & Johanna Pakonen
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Luxos & Heidi Kyrö
Hotelli Keurusselkä
Petri Ritari
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala) 20:00--02:00, 13 €
FBI-beat, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Ravintola Kivitippu
Pelurit & Virpi Piippo
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Harri ja Coronet
Kuntotalo 20:00--01:00
Sata kitaraa & Antti Huovila
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Charlies
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Elysee & Erkki Räsänen
Lomakouhero
Diesel & Markku Aro
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 8 €
Reijo Ingman
Merihelmi (Kuivaniemi, Ii)
Tulipunaruusut
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Anneli Mattila & V.I.P., Huikon veljekset
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo) 20:30--01:30, 12 €
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00, 10 €
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Oriveden Suoja (Orivesi)
Sinikka Toivonen
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Amoros
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Omega & Eija Kantola
Pesäkallio
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 €
Humppafoksi & Tauno Pietikäinen
Kylpylähotelli Rauhalahti
Tanssittajat & Elina Nurmoranta
Lomakeskus Revontuli
Mekka & Paula Koivuniemi
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
Jupiter & Jari Kujala
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Nelostie & Jaska Mäkynen, Presto & Virve Parkkonen, Baroque & Kake Randelin
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Rosso & Tarja Lunnas, Öiset kitarat
Tanhuhovi
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Teeriharju 20:00--01:40, 12 €
Paratiisi & Kaija Pohjola, NeljänSuora
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta)
Väliaikainen
Tulenliekki
Dolores & Reija Kortet, Agents & Jorma Kääriäinen
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Syke

Seuraava tanssipäivä su 14.3.2004