Edellinen tanssipäivä pe 27.2.2004

Lauantai 28.2.2004

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
Elysee & Erkki Räsänen
Auran nuortentalo (Aura)
Norolan Pojat
Haapamäen Suoja
Laila ja Olavi -laulukilpailu, Essi Leppäkoski
Hotelli Hiittenharju
Sesam & Antti Raiski
Lomakeskus Huhmari
Sylvia, Valentinot & Rami Rafael
Hussolan riihilava (Talluksenkylä, Kuopio) 20:00--24:00
Aapeli Rummukainen & Vermi Viänänen
Härmän Kylpylä
Riemuradio
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Flamingo & Jari Grek, Antti Telenius
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Ceres
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Voimaorkesteri, Diesel & Markku Aro
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Taikamaa
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää) 21:00--03:30, 7 €
Sivas Regal
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Channel Four, Bolero
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Kari Vepsä & Onnenmaa
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
Sinikka Toivonen
Ravintola Kivitippu
Savannah
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Masa & Marsiband
Kuntotalo 20:00--01:00
Mistral & Anne Mattila
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Anneli Mattila, V.I.P.
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen
Lomakouhero
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki)
Vitoset
Merihelmi (Kuivaniemi, Ii)
Tornados & Ari Klem
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Juha Vartiainen
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Tonika
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00, 10 €
Harlem & Saija Varjus
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Kyläsoittajat & Kauko Simonen
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pesäkallio
Tulipunaruusut
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 €
Tapio Saarisen yhtye
Kylpylähotelli Rauhalahti
Rosette & Tiina Ruuska
Lomakeskus Revontuli
Kari Hirvonen & Lumipallo
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
Hurlumhei & Katja Höyhtyä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Rosso & Tarja Lunnas, Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Tanssiorkesteri Helmi, FBI-beat, Swingers, Marita Taavitsainen
Tanhuhovi
Korsuorkesteri, Kari Piironen
Teeriharju 20:00--01:40, 12 €
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Markus Sextet
Tulenliekki
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Taikakuu, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Ravintola Yölintu
Federal & Maarit Peltoniemi

Seuraava tanssipäivä su 29.2.2004