Edellinen tanssipäivä pe 13.2.2004

Lauantai 14.2.2004 ystävänpäivä

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
Kolibri & Jouni Raitio
Auran nuortentalo (Aura)
Syke, Fernet & Tomi Markkola
Haapamäen Suoja
Seitsemän seinähullua veljestä
Hotelli Hiittenharju
Elysee & Erkki Räsänen
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Köpi Koski ja Projekti
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Koivu
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Mestari Orikanto, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Sinikka Toivonen
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää) 21:00--03:30, 7 €
Flamingo & Jari Grek
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Kari Piironen
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
Johander
Hotelli Keurusselkä
Annika Eklund
Ravintola Kivitippu
V.I.P.
Kuntotalo 20:00--01:00
Anneli Mattila
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Väriloiste, Sata kitaraa & Antti Huovila
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Lomakouhero
Veijarit, Finlanders
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki)
Seppo Ahokkaan trio
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Channel Four, Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, tangomarkkinoiden esikarsinta
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00, 10 €
Luxos & Heidi Kyrö
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Seita
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Mistral & Anne Mattila
Pesäkallio
Omega & Eija Kantola
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen)
Duo Sami Soininen
Kylpylähotelli Rauhalahti
Nasma Team
Lomakeskus Revontuli
Rosso & Tarja Lunnas
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Fortuna & Arja Koriseva, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Tanhuhovi
Yölintu
Teeriharju 20:00--01:40, 12 €
Seireenit, Graniitti & Rainer Bollström
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta)
Norolan Pojat
Tulenliekki
Korsuorkesteri
Turun VPK (Turku)
Valentinot & Rami Rafael
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Charlies, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Souvarit
Valtatie 2
Edit One & Tauski Peltonen
Ravintola Yölintu
Petri Hervanto

Seuraava tanssipäivä su 15.2.2004