Edellinen tanssipäivä pe 5.12.2003

Lauantai 6.12.2003 itsenäisyyspäivä

Auran nuortentalo (Aura)
Öiset kitarat, Koivu & Marita Taavitsainen & Aki Hietala
Hotelli Hiittenharju
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Korsuorkesteri
Lomakeskus Huhmari
FinnFox, Essi Leppäkoski
Härmän Kylpylä
Bolero 1 & Lea Laven
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Voimaorkesteri, Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Ninni Martikainen
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Kari Hautasaaren yhtye
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Poutahaukat & Marko Haavisto, NeljänSuora & Antti Ketonen
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Köpi Koski ja Projekti, Wähäkosket
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Mia Leivo & Tanssin Huumaa, Syke
Ravintola Kivitippu
Nelinpeli
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Muuttolinnut
Kuntotalo 20:00--01:00
Charlies
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Kari Hirvonen & Lumipallo, Sata kitaraa & Antti Huovila
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Tulipunaruusut
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Reino Jalonen ja Kangastus
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--09:30, 10 €
Jojo & Nalle Lehtonen & Jaana Lammi & Dimitri Sjöberg, FinnNostalgia
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Eki Jantunen
Pesäkallio
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 €
Esko Sartolahden yhtye
Kylpylähotelli Rauhalahti
Rainer Bollström
Lomakeskus Revontuli
Rosso & Tarja Lunnas
Ruuhijärven ns (Ruuhijärvi, Nastola, Kuopio)
Raineri Nyman
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Fernet & Tomi Markkola, Heimo Mäntysen yhtye
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--00:45, 10 €
Sami Keskitalo & Tesipeli
Tanhuhovi 20:00--03:00
Siepparit & Pentti Kunnari, Reijo Taipale
Teeriharju 20:00--01:40, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Rytmiset
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta)
Riemuradio
Tulenliekki
Hervottomat & Tiina Räsänen & Petri Hervanto
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Paratiisi & Kaija Pohjola, naistentanssit, naistentanssit
Lomakouhero
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Törmä (Onttola, Joensuu)
Elysee & Erkki Räsänen, Timo Turunen
Ravintola Yölintu
Boheme & Eija Koriseva

Seuraava tanssipäivä su 7.12.2003