Edellinen tanssipäivä pe 21.11.2003

Lauantai 22.11.2003

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
Iltatähti ja A Hautaniemi
Aronkeidas
Marita Taavitsainen
Auran nuortentalo (Aura)
Valot & Janne Valtonen, Mamba
Haapamäen Suoja (Haapamäki, Keuruu)
Rosette & Tiina Ruuska
Haaparannan kansantalo (Haaparanta)
Masa & Marsiband
Hotelli Hiittenharju
Beatmakers
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Lomakeskus Huhmari
Huikon veljekset
Härmän Kylpylä
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Hidalgot, HillStreet & Heidi Kukkula
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Violetta & Jussi Huru
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Mekka & Paula Koivuniemi, Tony Aare
Jämsä Paviljonki (Jämsä)
Bonus & Birgit Ohra-aho
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää)
Pekkaniskan Pojat
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Riemuradio, Kari Piironen
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Teuvo Oinas
Kasavuoren koulu (Kasavuori, Kauniainen)
Grani Big Band
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Tanssiorkesteri Helmi
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu)
Magnet & Virve Nuotio
Kiikan nuorisotalo
Kari Raution yhtye
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Taivalkunta Beat, Ajomiehet
Ravintola Kivitippu
Pohjantähti & Mikko Salmela
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Avalon
Kuntotalo 20:00--01:00
Horizone & Tapani Kansa
Käenkoskikeskus
Voimaorkesteri, Rosso & Tarja Lunnas
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen) 7 €
Iskelmäyhtye Korona & Jarkko Ylinen
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Suomi-yhtye & Pekka Hartonen
Lomakouhero
Fernet & Tomi Markkola
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 8 €
Teuvo Ihanus
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Charlies, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Mainio & Kaija Pietilä
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--00:30, 10 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Elysee & Erkki Räsänen
Pesäkallio 20:00--02:00, 12 €
Yölintu, Charmant & Ami Huovinen
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmen asema, Hankasalmi)
A. Aallon rytmiorkesteri, Carioca, Port Payè & Pirjo Bister
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Syke, Reijo Taipale
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--01:30, 10 €
Tuliset & Hannu Palo
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Tanhuhovi 20:00--02:00
Handen Humppa, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--01:40, 12 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Antti Vainio & Pirkko Pelander, vapaaliput eivät kelpaa, vapaaliput eivät kelpaa
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Fortuna & Arja Koriseva
Turun VPK (Turku)
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä)
Nelinpeli & Kaija Lustila
Törmä (Onttola, Joensuu)
Agents & Jorma Kääriäinen
Valtatie 2
Korsuorkesteri
Vastuksen talo (Veneheitto, Vaala)
Mediset
Vintturin seurantalo (Vintturi, Sysmä)
Pekka Aarnio
Ravintola Yölintu
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen

Seuraava tanssipäivä su 23.11.2003