Edellinen tanssipäivä pe 21.11.2003

Lauantai 22.11.2003

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
Iltatähti ja A Hautaniemi
Aronkeidas
Marita Taavitsainen
Auran nuortentalo (Aura)
Valot & Janne Valtonen, Mamba
Haapamäen Suoja
Rosette & Tiina Ruuska
Haaparannan kansantalo (Haaparanta)
Masa & Marsiband
Hotelli Hiittenharju
Beatmakers
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Lomakeskus Huhmari
Huikon veljekset
Härmän Kylpylä
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Hidalgot, HillStreet & Heidi Kukkula
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Violetta & Jussi Huru
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Mekka & Paula Koivuniemi, Tony Aare
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Bonus & Birgit Ohra-aho
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Riemuradio, Kari Piironen
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Teuvo Oinas
Kasavuoren koulu (Kasavuori, Kauniainen)
Grani Big Band
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Tanssiorkesteri Helmi
Hotelli Keurusselkä
Magnet & Virve Nuotio
Kiikan nuorisotalo
Kari Raution yhtye
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Taivalkunta Beat, Ajomiehet
Ravintola Kivitippu
Pohjantähti & Mikko Salmela
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Avalon
Kuntotalo 20:00--01:00
Horizone & Tapani Kansa
Käenkoskikeskus
Voimaorkesteri, Rosso & Tarja Lunnas
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen) 7 €
Iskelmäyhtye Korona & Jarkko Ylinen
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Suomi-yhtye & Pekka Hartonen
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 8 €
Teuvo Ihanus
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Charlies, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Merisärkän viihdekeskus
Sonetti & Heikki Kotila, esiintyjä avoin, esiintyjä avoin
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Mainio & Kaija Pietilä
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--00:30, 10 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Elysee & Erkki Räsänen
Pesäkallio 20:00--02:00, 12 €
Yölintu, Charmant & Ami Huovinen
Lomakeskus Revontuli
A. Aallon rytmiorkesteri, Carioca, Port Payè & Pirjo Bister
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Syke, Reijo Taipale
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--01:30, 10 €
Tuliset & Hannu Palo
Tanhuhovi 20:00--02:00
Handen Humppa, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Teeriharju 20:00--01:40, 12 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Antti Vainio & Pirkko Pelander, vapaaliput eivät kelpaa, vapaaliput eivät kelpaa
Tulenliekki
Fortuna & Arja Koriseva
Turun VPK (Turku)
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Nelinpeli & Kaija Lustila, naistentanssit, naistentanssit
Valtatie 2
Korsuorkesteri
Vastuksen talo (Veneheitto, Vaala)
Mediset
Vintturin seurantalo (Vintturi, Sysmä)
Pekka Aarnio
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää)
Pekkaniskan Pojat
Lomakouhero
Fernet & Tomi Markkola
Törmä (Onttola, Joensuu)
Agents & Jorma Kääriäinen
Ravintola Yölintu
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen

Seuraava tanssipäivä su 23.11.2003