Edellinen tanssipäivä pe 31.10.2003

Lauantai 1.11.2003

Hotelli Anttolanhovi
Dominou
Aronkeidas
Voimaorkesteri
Auran nuortentalo (Aura)
FBI-beat & Markus Törmälä, Fortuna & Arja Koriseva
Haapamäen Suoja
Caminito & Kari Piironen
Hotelli Hiittenharju
Sesam & Antti Raiski
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Foxpop & Timo Turunen
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Suomi-yhtye
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Savannah, FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Jyrki Kallio
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Väliaikainen
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Juha Vartiainen
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
A. Aallon rytmiorkesteri
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Pyrstötähti & Maarit Aro
Kuntotalo 20:00--01:00
Nasma Team, Agents & Jorma Kääriäinen
Käenkoskikeskus
Charlies, Sata kitaraa & Antti Huovila
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Souvarit
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen) 7 €
FinnFox
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Taikakuu
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Omega & Eija Kantola
Merisärkän viihdekeskus
Öiset kitarat
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Mika Raittila
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo) 20:30--02:00, 11 €
Juhamatti, Hiekkamyrsky & Susanna Heikki
Nummitupa (Vihtijärvi, Vihti)
Antero Ketosen yhtye
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--00:30, 10 €
La Strada & Anita Hirvonen
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Kyläsoittajat & Kauko Simonen, naistentanssit, naistentanssit
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Federal & Maarit Peltoniemi
Pesäkallio 20:00--02:00, 12 €
Korsuorkesteri
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 €
Duo Sami Soininen & Matti Hartikainen
Lomakeskus Revontuli
Taifun & Reijo Taipale
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Pekkaniskan Pojat, Rosso & Tarja Lunnas
Tanhuhovi 20:00--02:00
Syke, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Teeriharju 20:00--01:30
Kari Hirvonen & Lumipallo, Johanna Piipponen, Rami Rafael
Tulenliekki
Risto Nevala
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Yölintu, Exset, naistentanssit, naistentanssit
Valtatie 2
Mekka & Paula Koivuniemi
Lomakouhero
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Törmä (Onttola, Joensuu)
Fernet & Tomi Markkola

Seuraava tanssipäivä su 2.11.2003