Edellinen tanssipäivä pe 24.10.2003

Lauantai 25.10.2003

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
Kerosiini & Jouni Keronen
Auran nuortentalo (Aura)
Taikakuu, Omega & Eija Kantola
Evijärven alapään ns (Evijärvi) 21:00--01:30, 11 €
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit, naistentanssit
Haapamäen Suoja
Noiser & Risto Nevala
Haaparannan kansantalo (Haaparanta)
Kolibri
Hotelli Hiittenharju
Matti ja Teppo
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Elysee & Erkki Räsänen
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
EXmiehet
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Kari Hautasaaren yhtye
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Yölintu, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Sonetti & Heikki Kotila
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Juhamatti, Jari Vähäkoski
Hotelli Keurusselkä
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Esteri, Mira Kunnasluoto
Kiuruveden Suoja (Kiuruvesi) 11 €
Korsuorkesteri
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Juha Vartiainen
Kuntotalo 20:00--01:00
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Käenkoskikeskus
Bel air & Mikko Kilkkinen, Nina Koivisto
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen) 5 €
Kari Raution yhtye
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Linnut & Arja Havakka
Merihelmi (Kuivaniemi, Ii)
NeljänSuora
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Reetta Oja-Lipasti
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--00:30, 10 €
Tuliset & Hannu Palo
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Iltatähti ja A Hautaniemi & Matti Korkiala
Pesäkallio 20:00--02:00, 12 €
Kari Hirvonen & Lumipallo
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
Suomirytmi & Heikki Ilmonen
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 €
Enni ja Karhukopla
Kylpylähotelli Rauhalahti
Väliaikainen
Lomakeskus Revontuli
Fernet & Tomi Markkola
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
FBI-beat & Markus Törmälä, FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Dimitri Sjöberg & Jyrki Kallio
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--00:45, 10 €
Ceres
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Mekka & Paula Koivuniemi
Tanhuhovi
Charlies, Sylvia
Teeriharju 20:00--01:30
Kari Vepsä & Onnenmaa, naistentanssit, naistentanssit
Turun VPK (Turku)
Federal & Maarit Peltoniemi
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Rosso & Tarja Lunnas
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Valtatie 2
Channel Four
Ravintola Yölintu
Syke, Federal & Maarit Peltoniemi

Seuraava tanssipäivä su 26.10.2003