Edellinen tanssipäivä pe 17.10.2003

Lauantai 18.10.2003

Auran nuortentalo (Aura)
Taivalkunta Beat, Seinäruusut & Johanna Pakonen
Haapamäen Suoja
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Hotelli Hiittenharju
Kesyttömät & Kirsi Ranto
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
Marita Taavitsainen
Lomakeskus Huhmari
Varjokuva
Härmän Kylpylä
Dolores & Reija Kortet
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Linnut & Arja Havakka, Flamingo & Jari Grek
Jyväskylän viihdekeskus (Jyväskylä)
Souvarit
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Tanssiorkesteri Helmi
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Ässät, Pelurit & Virpi Piippo
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Nelostie & Jaska Mäkynen
Hotelli Keurusselkä
Mantsuria
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Voimaorkesteri
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Kolibri
Kuntotalo
The Legends
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Mustat kitarat & Katja Hirvonen
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen) 5 €
Janne Ahonen
Limingan ns (Liminka) 21:00--02:00
Nocturne & Timo Turunen
Lomakouhero
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Merihelmi (Kuivaniemi, Ii)
FBI-beat
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Korsuorkesteri, Fox-Team & Liisa Tuhkanen
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Harmoniekat
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
Tiina Räsänen, Petri Hervanto
Nummitupa (Vihtijärvi, Vihti)
Reijo Ingmanin yhtye
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--00:30
Öiset kitarat
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Tarmo Malila ja Täysikuu & Tarmo Malila
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Tapani Kansa
Pesäkallio 20:00--02:00, 12 €
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli & Johanna Piipponen & Rami Rafael, Markus Sextet
Pyrkivä 5 €
Iltatuuli
Lomakeskus Revontuli
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Yölintu
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Humanders & CatCat
Kylpylähotelli Summassaari
Rosette & Tiina Ruuska
Tanhuhovi
Bel air & Mikko Kilkkinen, Jukka Eskelinen ja Yövieraat & Johanna Rantsi, Essi Leppäkoski
Teeriharju 20:00--01:30
Taikakuu, Riemuradio
Tulenliekki
Elysee & Erkki Räsänen
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Tulipunaruusut, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Kari Hirvonen & Lumipallo
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
NeljänSuora
Valtatie 2
Huikon veljekset

Seuraava tanssipäivä su 19.10.2003