Johannes Vatjus

22.6.2019 la juhannuspäivä
Ilveskasino, Kuopio
14.7.2019 su
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
19.7.2019 pe
Valasranta, Pöytyä
20.7.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
20.7.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
21.7.2019 su
Ali-Tuomolan makasiini, Tammela
23.7.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
24.7.2019 ke
Kisapirtti, Parikkala
25.7.2019 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
26.7.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
27.7.2019 la
Halkosaari, Lappajärvi
28.7.2019 su
Tirvan lava, Kouvola
30.7.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
31.7.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
2.8.2019 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
3.8.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
4.8.2019 su
Mäntymäen lava, Orimattila
5.8.2019 ma
Petäjoen paviljonki, Loimaa
6.8.2019 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
7.8.2019 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
9.8.2019 pe
Kajasteen lava, Nurmes
10.8.2019 la
Ilveskasino, Kuopio
11.8.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
13.8.2019 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
15.8.2019 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
16.8.2019 pe
Jormuan lava, Kajaani
17.8.2019 la
Salamakallio, Rauma
20.8.2019 ti
Hangan lava, Hankasalmi
21.8.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
22.8.2019 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
23.8.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
24.8.2019 la
Hämyslava, Nokia
28.8.2019 ke
Tampsan lava, Kotka
30.8.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
31.8.2019 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
3.9.2019 ti
M/S Finlandia
7.9.2019 la
Valasranta, Pöytyä
11.9.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
13.9.2019 pe
Imatran kylpylä, Imatra
14.9.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
15.9.2019 su
Silja Serenade
16.9.2019 ma
Silja Serenade
20.9.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
21.9.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
28.9.2019 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
9.10.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.10.2019 to
Kalliohovi, Loimaa, konsertti
16.10.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
26.10.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
29.10.2019 ti
M/S Baltic Princess
30.10.2019 ke
M/S Baltic Princess
2.11.2019 la
Alavieskan Viri, Alavieska
8.11.2019 pe
Teeriharju, Somero
9.11.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
13.11.2019 ke
Viking Amorella
16.11.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
17.11.2019 su
Viking Mariella
18.11.2019 ma
Viking Mariella
23.11.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
26.11.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
29.11.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
30.11.2019 la
Metsälinna, Akaa
7.12.2019 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
13.12.2019 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
14.12.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
27.12.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
11.1.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
18.1.2020 la
Auran nuortentalo, Aura
25.1.2020 la
Aronkeidas, Kauhajoki
1.2.2020 la
Liikuntakeskus Vesileppis, Leppävirta
22.2.2020 la
Tanssiklubi, Oulu
28.2.2020 pe
Imatran kylpylä, Imatra
7.3.2020 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
24.3.2020 ti
M/S Baltic Princess
25.3.2020 ke
M/S Baltic Princess
20.5.2020 ke
Viking XPRS
21.5.2020 to helatorstai
Viking XPRS
5.9.2020 la
Urjanlinna, Sievi
13.9.2020 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
10.7.2021 la
Keskisen kyläkauppa, Alavus
24.7.2021 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
31.7.2021 la
Liperin lava, Liperi
12.9.2021 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
15.9.2021 ke
Esakallio, Somero
27.3.2022 su
Hirvensuuli, Huittinen
7.5.2022 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
14.5.2022 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit