Jyrki Nurminen

23.4.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
30.4.2017 su vapunaatto
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
17.12.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
11.2.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
13.2.2018 ti
Hotelli Tallukka, Asikkala
31.3.2018 la
Siuntion hyvinvointikeskus, Siuntio
30.4.2018 ma vapunaatto
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
29.5.2018 ti
Hotelli Tallukka, Asikkala
7.6.2018 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
23.6.2018 la juhannuspäivä
Lohja Spa & Resort, Lohja
7.7.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
21.7.2018 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
11.8.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
17.8.2018 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
18.8.2018 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
21.8.2018 ti
Hotelli Tallukka, Asikkala
8.9.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
14.9.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
27.9.2018 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
6.10.2018 la
Pesäkallio, Lahti
13.10.2018 la
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset, pttjiset
21.10.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
8.11.2018 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
10.11.2018 la
Pesäkallio, Lahti
24.11.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
28.11.2018 ke
Lautsian Kartano, Hämeenlinna
5.12.2018 ke
Pesäkallio, Lahti
7.12.2018 pe
Kirkko, Orimattila, konsertti
16.12.2018 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Pesäkallio, Lahti
4.1.2019 pe
Teeriharju, Somero
5.1.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
12.1.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
19.1.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
26.1.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
27.1.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
9.2.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
10.2.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
15.2.2019 pe
Pyrkivä, Turku
16.2.2019 la
Metsälinna, Akaa
17.2.2019 su
Mäntsälän seurojentalo, Mäntsälä
22.2.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
23.2.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.3.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
9.3.2019 la
Tulenliekki, Leppävirta
13.3.2019 ke
Teeriharju, Somero
16.3.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
23.3.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
24.3.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
30.3.2019 la
Pesäkallio, Lahti
6.4.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
7.4.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
12.4.2019 pe
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
13.4.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.4.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
26.4.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
27.4.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
30.4.2019 ti vapunaatto
Pesäkallio, Lahti
10.5.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
11.5.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
18.5.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
25.5.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
29.5.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
30.5.2019 to helatorstai
Riutanharju, Riihimäki
1.6.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
7.6.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
8.6.2019 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
15.6.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
21.6.2019 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
22.6.2019 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
26.6.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
29.6.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
3.7.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
6.7.2019 la
Huvilintu, Raisio
11.7.2019 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
12.7.2019 pe
Hangan lava, Hankasalmi
13.7.2019 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
16.7.2019 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
20.7.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
21.7.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
27.7.2019 la
Merikievari, Merikarvia
28.7.2019 su
Mäntymäen lava, Orimattila
2.8.2019 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
3.8.2019 la
Hämyslava, Nokia
8.8.2019 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
8.8.2019 to
Rönnin lava, Orivesi
9.8.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
10.8.2019 la
Halkosaari, Lappajärvi
16.8.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
17.8.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
20.8.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
23.8.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
24.8.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
25.8.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
29.8.2019 to
Littoisten lava, Kaarina
6.9.2019 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
7.9.2019 la
Riutanharju, Riihimäki, pttjiset
14.9.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
15.9.2019 su
Helsinki Pavi, Vantaa
18.9.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.9.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
21.9.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pttjiset
28.9.2019 la
Pesäkallio, Lahti
1.10.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
2.10.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.10.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
6.10.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
11.10.2019 pe
Pyrkivä, Turku
12.10.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
13.10.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
16.10.2019 ke
Teeriharju, Somero
19.10.2019 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
20.10.2019 su
Ruskotalo, Rusko
26.10.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
27.10.2019 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
1.11.2019 pe
T-talo, Turku
2.11.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
3.11.2019 su
Kerhola, Nokia
16.11.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.11.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
22.11.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
23.11.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
24.11.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
27.11.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
30.11.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
1.12.2019 su
Evijärven ns, Evijärvi
7.12.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
8.12.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
10.12.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
11.12.2019 ke
Teeriharju, Somero
13.12.2019 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
14.12.2019 la
Latosaari, Lapua
21.12.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
22.12.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
26.12.2019 to tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.12.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
28.12.2019 la
Pesäkallio, Lahti
29.12.2019 su
Kerhola, Nokia
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Aronkeidas, Kauhajoki
1.1.2020 ke uudenvuodenpäivä
Valtatie 2, Harjavalta
4.1.2020 la
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
5.1.2020 su
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.1.2020 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
11.1.2020 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
12.1.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
17.1.2020 pe
T-talo, Turku
18.1.2020 la
Alavieskan Viri, Alavieska
19.1.2020 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
24.1.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
25.1.2020 la
Auran nuortentalo, Aura
26.1.2020 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
31.1.2020 pe
Tapiola, Tampere
1.2.2020 la
Pesäkallio, Lahti
7.2.2020 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
8.2.2020 la
Valtatie 2, Harjavalta
9.2.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
10.2.2020 ma
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
14.2.2020 pe ystävänpäivä
Teeriharju, Somero
15.2.2020 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
16.2.2020 su
Kerhola, Nokia
17.2.2020 ma
Kulttuuritalo, Helsinki
21.2.2020 pe
Pyrkivä, Turku
22.2.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
29.2.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
1.3.2020 su
Ruskotalo, Rusko
6.3.2020 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
7.3.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.3.2020 su naisten päivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
11.3.2020 ke
Teeriharju, Somero
12.3.2020 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
13.3.2020 pe
Pesäkallio, Lahti, peruutettu
31.3.2020 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit, peruutettu
15.5.2020 pe
Tulenliekki, Leppävirta
3.7.2020 pe
Hangan lava, Hankasalmi
4.7.2020 la
Käenkoskikeskus, Parkano
9.7.2020 to
Salmen lava, Pieksämäki
10.7.2020 pe
Kajasteen lava, Nurmes
11.7.2020 la
Liperin lava, Liperi
12.7.2020 su
Välijoen lava, Savitaipale
14.7.2020 ti
Tortinmäen lava, Turku
15.7.2020 ke
Toivolan lava, Ylöjärvi
18.7.2020 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
21.7.2020 ti
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
22.7.2020 ke
Kisapirtti, Parikkala
23.7.2020 to
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
24.7.2020 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
25.7.2020 la
Hämyslava, Nokia, avajaiset
28.7.2020 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
31.7.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
1.8.2020 la
Huvilintu, Raisio
2.8.2020 su
Mäntymäen lava, Orimattila
5.8.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
7.8.2020 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
8.8.2020 la
Jenkkapirtti, Asikkala
9.8.2020 su
Haikan lava, Pirkkala
11.8.2020 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
12.8.2020 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
13.8.2020 to
Männistö, Tuusula
14.8.2020 pe
Kisaranta, Kangasala
15.8.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
18.8.2020 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
21.8.2020 pe
Krouvin lava, Hartola
22.8.2020 la
Toivolan lava, Ylöjärvi
27.8.2020 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
28.8.2020 pe
Nurmen lava, Lempäälä
29.8.2020 la
Ämyri, Somero
2.9.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
5.9.2020 la
Hämyslava, Nokia, pttjiset
6.9.2020 su
Hirvensuuli, Huittinen
11.9.2020 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
12.9.2020 la
Syvälahti, Kangasniemi
19.9.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.9.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
3.10.2020 la
Luhurikan lava, Lapua
4.10.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.10.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
10.10.2020 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
14.10.2020 ke
Teeriharju, Somero
17.10.2020 la
Aronkeidas, Kauhajoki
24.10.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.11.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
4.11.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
6.11.2020 pe
Pyrkivä, Turku
7.11.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
13.11.2020 pe
Tanssikrouvi, Sastamala, avajaiset
14.11.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
20.11.2020 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
28.11.2020 la
Valtatie 2, Harjavalta
29.1.2021 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
11.6.2021 pe
Toivolan lava, Ylöjärvi
16.6.2021 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
24.6.2021 to
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
25.6.2021 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
26.6.2021 la juhannuspäivä
Halkosaari, Lappajärvi
1.7.2021 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
3.7.2021 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
6.7.2021 ti
Tortinmäen lava, Turku
8.7.2021 to
Keskisen kyläkauppa, Alavus
9.7.2021 pe
Kajasteen lava, Nurmes
10.7.2021 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
11.7.2021 su
Hirvensuuli, Huittinen
13.7.2021 ti
Liperin lava, Liperi
15.7.2021 to
Littoisten lava, Kaarina
16.7.2021 pe
Lusan halli, Kurikka
17.7.2021 la
Valasranta, Pöytyä
20.7.2021 ti
Pappisten lava, Loimaa
22.7.2021 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
24.7.2021 la
Jenkkapirtti, Asikkala
25.7.2021 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
27.7.2021 ti
Hangan lava, Hankasalmi
28.7.2021 ke
Särkkä, Punkalaidun
29.7.2021 to
Pistohiekan lava, Puumala
30.7.2021 pe
Kermankosken lava, Heinävesi
31.7.2021 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
1.8.2021 su
Välijoen lava, Savitaipale
3.8.2021 ti
Kisaranta, Kangasala
4.8.2021 ke
Kisapirtti, Parikkala
5.8.2021 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
6.8.2021 pe
Krouvin lava, Hartola
8.8.2021 su
Uittamo paviljonki, Turku
11.8.2021 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
14.8.2021 la
Syvälahti, Kangasniemi
15.8.2021 su
Lemmenlava, Joensuu
17.8.2021 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
19.8.2021 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
21.8.2021 la
Säänjärven lava, Savitaipale
25.8.2021 ke
Keskisen kyläkauppa, Alavus
28.8.2021 la
Kapakanmäki, Hämeenlinna
2.9.2021 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
4.9.2021 la
Luhurikan lava, Lapua
5.9.2021 su
Metsälinna, Mikkeli
11.9.2021 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
18.9.2021 la
Tanhuhovi, Lohja
22.9.2021 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
24.9.2021 pe
Tanssikrouvi, Sastamala, avajaiset
25.9.2021 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
26.9.2021 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
1.10.2021 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
2.10.2021 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
8.10.2021 pe
T-talo, Turku
9.10.2021 la
Pesäkallio, Lahti
10.10.2021 su
Evijärven ns, Evijärvi
13.10.2021 ke
Esakallio, Somero
15.10.2021 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
16.10.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.10.2021 su
Ruskotalo, Rusko
22.10.2021 pe
Teeriharju, Somero
23.10.2021 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
24.10.2021 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
29.10.2021 pe
Kangasniemen työväentalo, Kangasniemi
30.10.2021 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
31.10.2021 su
Kerhola, Nokia
3.11.2021 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.11.2021 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
6.11.2021 la
Auran nuortentalo, Aura
7.11.2021 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
19.11.2021 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
20.11.2021 la
Aronkeidas, Kauhajoki
24.11.2021 ke
Teeriharju, Somero, KORONAPASSI
26.11.2021 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
27.11.2021 la
Valtatie 2, Harjavalta
28.11.2021 su
Alavieskan Viri, Alavieska
30.11.2021 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
3.12.2021 pe
Wanha Työski, Hamina
4.12.2021 la
Tanhuhovi, Lohja, KORONAPASSI
5.12.2021 su
Kisakaari, Mikkeli
10.12.2021 pe
Tulenliekki, Leppävirta
11.12.2021 la
Kartano Kievari, Äänekoski
12.12.2021 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila, KORONAPASSI
18.12.2021 la
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
19.12.2021 su
Puistokulma, Vantaa, KORONAPASSI
12.2.2022 la
Valtatie 2, Harjavalta
16.2.2022 ke
Teeriharju, Somero
18.2.2022 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
19.2.2022 la
Tanhuhovi, Lohja
20.2.2022 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
11.3.2022 pe
Kangasniemen työväentalo, Kangasniemi
12.3.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.3.2022 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
23.3.2022 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
25.3.2022 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
26.3.2022 la
Kartano Kievari, Äänekoski
27.3.2022 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
30.3.2022 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
1.4.2022 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
3.4.2022 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
8.4.2022 pe
Teeriharju, Somero
9.4.2022 la
Valtatie 2, Harjavalta
10.4.2022 su
Evijärven ns, Evijärvi
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
16.4.2022 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere, pttjiset
18.4.2022 ma pääsiäismaanantai
Pesäkallio, Lahti
22.4.2022 pe
Keskisen kyläkauppa, Alavus
23.4.2022 la
Tanhuhovi, Lohja
27.4.2022 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
29.4.2022 pe
Tulenliekki, Leppävirta
30.4.2022 la vapunaatto
Huvilintu, Raisio
1.5.2022 su vapunpäivä
Kisakaari, Mikkeli
4.5.2022 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
6.5.2022 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
13.5.2022 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
14.5.2022 la
Käenkoskikeskus, Parkano
20.5.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
25.5.2022 ke
Hepokatti, Tampere