Jarno Kokko

11.7.2017 ti
Pyhäsalmen lava
19.7.2018 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
20.7.2018 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
21.7.2018 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
21.7.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
23.7.2018 ma
Hotelli Keurusselkä
24.7.2018 ti
Pyhäsalmen lava
25.7.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
26.7.2018 to
Syvälahti
27.7.2018 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
28.7.2018 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
29.7.2018 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
31.7.2018 ti
Kauhajoen kasino
1.8.2018 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
3.8.2018 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
4.8.2018 la
Maaningan kasino
5.8.2018 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
7.8.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
8.8.2018 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
9.8.2018 to
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)
10.8.2018 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
11.8.2018 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
13.8.2018 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
14.8.2018 ti
Hangan lava
17.8.2018 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
18.8.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
22.8.2018 ke
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
24.8.2018 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
25.8.2018 la
Liperin lava
29.8.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
30.8.2018 to
Salon tori
31.8.2018 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
1.9.2018 la
Syvälahti
2.9.2018 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
7.9.2018 pe
Jormuan lava
8.9.2018 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
14.9.2018 pe
Aronkeidas
15.9.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
22.9.2018 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
23.9.2018 su
Viking Mariella
24.9.2018 ma
Viking Mariella
25.9.2018 ti
Viking Grace
28.9.2018 pe
Ravintola Punainen kukko (Pori)
29.9.2018 la
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
5.10.2018 pe
Promenadikeskus (Pori)
6.10.2018 la
Konserttitalo (Turku)
7.10.2018 su
Järvenpää-talo
12.10.2018 pe
Sibeliustalo (Lahti)
13.10.2018 la
Verkatehdas (Hämeenlinna)
14.10.2018 su
Kuopion musiikkikeskus (Kuopio)
19.10.2018 pe
Tanssikrouvi
20.10.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.10.2018 pe
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
27.10.2018 la
Valtatie 2
28.10.2018 su
Silja Europa
31.10.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
2.11.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
9.11.2018 pe
Kuhmon Kelo
10.11.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
13.11.2018 ti
Viking Gabriella
14.11.2018 ke
Viking Gabriella
16.11.2018 pe
Teeriharju
17.11.2018 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
21.11.2018 ke
Ikaalisten kylpylä
23.11.2018 pe
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
24.11.2018 la
Limingan ns
1.12.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
2.12.2018 su
Kalliohovi (Loimaa)
7.12.2018 pe
Hotelli Leikari (Karhula, Kotka)
12.12.2018 ke
Viking Amorella
15.12.2018 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
24.12.2018 ma jouluaatto
M/S Baltic Princess
25.12.2018 ti joulupäivä
M/S Baltic Princess
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Aronkeidas
28.12.2018 pe
Tulenliekki
29.12.2018 la
Valtatie 2
30.12.2018 su
Hotelli Keurusselkä
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
4.1.2019 pe
Pesäkallio (Lahti)
5.1.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
12.1.2019 la
Alavieskan Viri
18.1.2019 pe
Tanssikrouvi
3.2.2019 su
Kalliohovi (Loimaa)
15.2.2019 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
16.2.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.2.2019 su
Kisakaari
9.3.2019 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Heituinlahti, Savitaipale)
16.3.2019 la
Hotelli Keurusselkä
29.3.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
30.3.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka
5.4.2019 pe
Radisson Blu Tähtitanssit (Oulu)
6.4.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
9.4.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
13.4.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
20.4.2019 la
Tyrnävän seurojentalo
21.4.2019 su pääsiäinen
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.4.2019 la
Aronkeidas
18.5.2019 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
25.5.2019 la
Suukosken keidas (Koivu, Tervola)
5.6.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
14.6.2019 pe
Hotelli Keurusselkä
15.6.2019 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
26.6.2019 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
27.6.2019 to
Ämyri (Somerniemi, Somero)
28.6.2019 pe
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
29.6.2019 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
5.7.2019 pe
Hangan lava
6.7.2019 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
15.7.2019 ma
Pyhäsalmen lava
26.7.2019 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
27.7.2019 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
10.8.2019 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
16.8.2019 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
17.8.2019 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
24.8.2019 la
Liperin lava
7.9.2019 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
14.9.2019 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
21.9.2019 la
Evijärven alapään ns
28.9.2019 la
Tyrnävän seurojentalo