Leif Lindeman

13.8.2013 ti
Pyhäsalmen lava
24.8.2013 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
28.8.2013 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
31.8.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
6.9.2013 pe
Uittamo paviljonki (Turku)
7.9.2013 la
Huvilintu (Raisio)
13.9.2013 pe
Aronkeidas
14.9.2013 la
Mäntsälän lava
21.9.2013 la
Evijärven alapään ns
19.10.2013 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
2.11.2013 la
Haapamäen Suoja
5.12.2013 to
Tyrnävän seurojentalo
25.1.2014 la
Haapamäen Suoja
6.2.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
22.2.2014 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
5.3.2014 ke
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
3.4.2014 to
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
5.4.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.5.2014 la
Tyrnävän seurojentalo
9.5.2014 pe
Pesäkallio (Lahti)
24.5.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
7.6.2014 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
14.6.2014 la
Syvälahti
19.6.2014 to
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
20.6.2014 pe juhannusaatto
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
22.6.2014 su
Uittamo paviljonki (Turku)
2.7.2014 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
5.7.2014 la
Huvilintu (Raisio)
15.7.2014 ti
Pyhäsalmen lava
19.7.2014 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
26.7.2014 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
30.7.2014 ke
Evijärven alapään ns
3.8.2014 su
Mikkelin hiihtomäen lava
11.8.2014 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
12.8.2014 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
13.8.2014 ke
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
16.8.2014 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
22.8.2014 pe
Jormuan lava
23.8.2014 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
29.8.2014 pe
Hotelli Keurusselkä
30.8.2014 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
2.9.2014 ti
Pyhäsalmen lava
5.9.2014 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
6.9.2014 la
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
13.9.2014 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
14.9.2014 su
Uittamo paviljonki (Turku)
20.9.2014 la
Aronkeidas
27.9.2014 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
28.9.2014 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
3.10.2014 pe
Lallintalo (Yttilä, Köyliö, Säkylä)
4.10.2014 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
11.10.2014 la
Valtatie 2
11.10.2014 la
Äänekoski
17.10.2014 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
18.10.2014 la
Jämsä
25.10.2014 la
Kuntotalo (Kouvola)
26.10.2014 su
Laihia
31.10.2014 pe
Teeriharju
1.11.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
8.11.2014 la
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
21.11.2014 pe
Evijärven alapään ns
22.11.2014 la
Haapamäen Suoja
23.11.2014 su
Kisakaari
26.11.2014 ke
M/S Baltic Princess
28.11.2014 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
29.11.2014 la
Hotelli Peltohovi (Kiuruvesi)
2.12.2014 ti
Hotelli Hiittenharju
5.12.2014 pe
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Aronkeidas
17.12.2014 ke
Kankaanpää
26.12.2014 pe tapaninpäivä
Tanssikrouvi
27.12.2014 la
Tyrnävän seurojentalo
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Nightclub Tähti (Oulu)
1.1.2015 to uudenvuodenpäivä
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
3.1.2015 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
5.1.2015 ma
Aronkeidas
9.1.2015 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
10.1.2015 la
Ravintola Venus Nightlife (Turku)
17.1.2015 la
Aronkeidas
22.1.2015 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
24.1.2015 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
26.1.2015 ma
Tallink Galaxy
27.1.2015 ti
Tallink Galaxy
28.1.2015 ke
Tallink Galaxy
31.1.2015 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
6.2.2015 pe
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
7.2.2015 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
13.2.2015 pe
Ravintola Kivitippu
15.2.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
17.2.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
20.2.2015 pe
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
1.3.2015 su
M/S Baltic Queen
2.3.2015 ma
M/S Baltic Queen
7.3.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
14.3.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
15.3.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
18.3.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
21.3.2015 la
Haapamäen Suoja
24.3.2015 ti
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
27.3.2015 pe
Nightclub Tähti (Tampere)
28.3.2015 la
Tanhuhovi (Lohja)
1.4.2015 ke
Viking XPRS
2.4.2015 to kiirastorstai
Viking XPRS
4.4.2015 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
5.4.2015 su pääsiäinen
Verkatehdas (Hämeenlinna)
11.4.2015 la
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
12.4.2015 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
13.4.2015 ma
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
17.4.2015 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
18.4.2015 la
Haapamäen Suoja
19.4.2015 su
Kivistön työväentalo
25.4.2015 la
Aronkeidas
30.4.2015 to vapunaatto
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
1.5.2015 pe vapunpäivä
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
2.5.2015 la
Syvälahti
8.5.2015 pe
Esakallio
9.5.2015 la
Merisärkän viihdekeskus
10.5.2015 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
13.5.2015 ke
Tyrnävän seurojentalo
14.5.2015 to helatorstai
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
15.5.2015 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
16.5.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
21.5.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
22.5.2015 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
23.5.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
28.5.2015 to
Ravintola Wanhan tanssikellari (Helsinki)
29.5.2015 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
30.5.2015 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
31.5.2015 su
Äänekoski
5.6.2015 pe
Ruissalon Telakka (Turku)
6.6.2015 la
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
12.6.2015 pe
Jormuan lava
13.6.2015 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
14.6.2015 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
18.6.2015 to
Aronkeidas
19.6.2015 pe juhannusaatto
Mäntsälän lava
20.6.2015 la juhannuspäivä
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
23.6.2015 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
26.6.2015 pe
Tulenliekki
27.6.2015 la
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
30.6.2015 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
1.7.2015 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
3.7.2015 pe
Pyhtään VPK:n lava
4.7.2015 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
5.7.2015 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
7.7.2015 ti
Pyhäsalmen lava
8.7.2015 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
9.7.2015 to
Seinäjoki
10.7.2015 pe
Seinäjoki
11.7.2015 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
12.7.2015 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
13.7.2015 ma
Hotelli Keurusselkä
15.7.2015 ke
Kiuruvesi
17.7.2015 pe
Hangan lava
18.7.2015 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
19.7.2015 su
M/S Baltic Queen
20.7.2015 ma
M/S Baltic Queen
22.7.2015 ke
Merisärkän viihdekeskus
23.7.2015 to
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
24.7.2015 pe
Esakallio
25.7.2015 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
29.7.2015 ke
Kyllikinranta (Iisalmi)
31.7.2015 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
1.8.2015 la
Liperin lava
2.8.2015 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
4.8.2015 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
5.8.2015 ke
Evijärven alapään ns
7.8.2015 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
8.8.2015 la
Maaningan kasino
9.8.2015 su
M/S Baltic Princess
10.8.2015 ma
M/S Baltic Princess
11.8.2015 ti
M/S Baltic Princess
12.8.2015 ke
M/S Baltic Princess
14.8.2015 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
15.8.2015 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
17.8.2015 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
21.8.2015 pe
Nightclub Tähti (Oulu)
22.8.2015 la
Suukosken keidas (Koivu, Tervola)
23.8.2015 su
Ainola (Jyväskylä)
26.8.2015 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
28.8.2015 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
29.8.2015 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
30.8.2015 su
Ruissalon Telakka (Turku)
2.9.2015 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
5.9.2015 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
8.9.2015 ti
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
9.9.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
11.9.2015 pe
Hotelli Jyväshovi (Jyväskylä)
12.9.2015 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
19.9.2015 la
Tanhuhovi (Lohja)
25.9.2015 pe
Ravintola Kivitippu
26.9.2015 la
Aronkeidas
27.9.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit
3.10.2015 la
Haapamäen Suoja
4.10.2015 su
Tallink Galaxy
5.10.2015 ma
Tallink Galaxy
7.10.2015 ke
M/S Baltic Princess
9.10.2015 pe
Vehunkylän seurantalo (Soini)
10.10.2015 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
17.10.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
23.10.2015 pe
Teeriharju
24.10.2015 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
25.10.2015 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
30.10.2015 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
31.10.2015 la
Kuntotalo (Kouvola)
6.11.2015 pe
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
7.11.2015 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
8.11.2015 su
Jyväskylä
13.11.2015 pe
Hotelli Keurusselkä
14.11.2015 la
Tyrnävän seurojentalo
20.11.2015 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
21.11.2015 la
Haaparannan kansantalo
21.11.2015 la
Suomi-seuran talo (Haaparanta)
24.11.2015 ti
M/S Baltic Queen
25.11.2015 ke
M/S Baltic Queen
28.11.2015 la
Aronkeidas
29.11.2015 su
Äänekoski
1.12.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
2.12.2015 ke
M/S Baltic Princess
4.12.2015 pe
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
8.12.2015 ti
Viitasaari
9.12.2015 ke
Turku
10.12.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
11.12.2015 pe
Rauma
17.12.2015 to
Konginkankaan kirkko (Äänekoski)
20.12.2015 su
Karstula
26.12.2015 la tapaninpäivä
Kisakaari
27.12.2015 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
1.1.2016 pe uudenvuodenpäivä
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
2.1.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
9.1.2016 la
Ravintola Venus Nightlife (Turku)
10.1.2016 su
Kivistön työväentalo
12.1.2016 ti
M/S Baltic Queen
13.1.2016 ke
M/S Baltic Queen
16.1.2016 la
Kari Tapio Paalupaikka
19.1.2016 ti
Viking Mariella
20.1.2016 ke
Viking Mariella
22.1.2016 pe
Hotelli Keurusselkä
23.1.2016 la
Nightclub Tähti (Tampere)
24.1.2016 su
Ruskotalo
29.1.2016 pe
Kangasala-talo
30.1.2016 la
Kärsämäen Kataja
3.2.2016 ke
M/S Baltic Queen
6.2.2016 la
Tyrnävän seurojentalo
12.2.2016 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
13.2.2016 la
Aronkeidas
14.2.2016 su ystävänpäivä
Rauma
20.2.2016 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
21.2.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
23.2.2016 ti
M/S Baltic Princess
24.2.2016 ke
M/S Baltic Princess
15.3.2016 ti
M/S Baltic Princess
16.3.2016 ke
M/S Baltic Princess
18.3.2016 pe
Tanssikrouvi
19.3.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
20.3.2016 su
Toejoen seurojentalo (Pori)
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Imatran kylpylä
26.3.2016 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
27.3.2016 su pääsiäinen
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
31.3.2016 to
Äkäshotelli (Kolari)
1.4.2016 pe
Hotelli Levitunturi (Sirkka, Kittilä)
2.4.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
8.4.2016 pe
Hotelli Keurusselkä
9.4.2016 la
Aronkeidas
10.4.2016 su
Aronkeidas
15.4.2016 pe
Orimattilan Kehräämö
16.4.2016 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
17.4.2016 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
17.4.2016 su
Kivistön työväentalo
19.4.2016 ti
M/S Finlandia
20.4.2016 ke
M/S Finlandia
22.4.2016 pe
Tuiskula (Nivala)
23.4.2016 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
26.4.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
27.4.2016 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
29.4.2016 pe
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
30.4.2016 la vapunaatto
Tanhuhovi (Lohja)
4.5.2016 ke
Tyrnävän seurojentalo
5.5.2016 to helatorstai
yksityistilaisuus (Oulainen)
7.5.2016 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
11.5.2016 ke
Silja Europa
12.5.2016 to
Silja Europa
13.5.2016 pe
Silja Europa
14.5.2016 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
15.5.2016 su helluntai
Kulttuurikeskus Poleeni (Pieksämäki)
20.5.2016 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
21.5.2016 la
Maaningan kasino
24.5.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
26.5.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
28.5.2016 la
Mäntsälän lava
4.6.2016 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
5.6.2016 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
7.6.2016 ti
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
8.6.2016 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
9.6.2016 to
Äänekoski
10.6.2016 pe
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
11.6.2016 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
12.6.2016 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
17.6.2016 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
18.6.2016 la
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
21.6.2016 ti
Pyhäsalmen lava
22.6.2016 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
23.6.2016 to
Aronkeidas
24.6.2016 pe juhannusaatto
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
28.6.2016 ti
Hangan lava
2.7.2016 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
4.7.2016 ma
Hotelli Keurusselkä
5.7.2016 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
6.7.2016 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
7.7.2016 to
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
9.7.2016 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
10.7.2016 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
13.7.2016 ke
Merisärkän viihdekeskus
14.7.2016 to
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
15.7.2016 pe
Esakallio
16.7.2016 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
17.7.2016 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
18.7.2016 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
20.7.2016 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
21.7.2016 to
Ilmaristen lava (Ilmarinen, Lieto)
22.7.2016 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
23.7.2016 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
24.7.2016 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
26.7.2016 ti
Pyhäsalmen lava
27.7.2016 ke
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
28.7.2016 to
Lampin lava (Hukari, Toholampi)
29.7.2016 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
30.7.2016 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
31.7.2016 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
2.8.2016 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
4.8.2016 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
5.8.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
6.8.2016 la
Liperin lava
7.8.2016 su
Ainola (Jyväskylä)
10.8.2016 ke
Evijärven alapään ns
12.8.2016 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
13.8.2016 la
Maaningan kasino
14.8.2016 su
Uittamo paviljonki (Turku)
19.8.2016 pe
Hangan lava
20.8.2016 la
Mäntsälän lava
21.8.2016 su
M/S Baltic Princess
22.8.2016 ma
M/S Baltic Princess
23.8.2016 ti
M/S Baltic Princess
24.8.2016 ke
M/S Baltic Princess
26.8.2016 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
27.8.2016 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
28.8.2016 su
M/S Baltic Queen
29.8.2016 ma
M/S Baltic Queen
2.9.2016 pe
Tuiskula (Nivala)
3.9.2016 la
Aronkeidas
4.9.2016 su
Rauma
7.9.2016 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
9.9.2016 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
10.9.2016 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
17.9.2016 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
18.9.2016 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
21.9.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
22.9.2016 to
Hurmio-klubi (Turku)
24.9.2016 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
25.9.2016 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
28.9.2016 ke
M/S Baltic Princess
1.10.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
2.10.2016 su
Laukaa
5.10.2016 ke
Viking Amorella
8.10.2016 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
9.10.2016 su
M/S Baltic Princess
10.10.2016 ma
M/S Baltic Princess
15.10.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
21.10.2016 pe
Lomakeskus Karemajat (Ylitornio)
22.10.2016 la
Tyrnävän seurojentalo
23.10.2016 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
28.10.2016 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
29.10.2016 la
Lomakeskus Revontuli
30.10.2016 su
Ruskotalo
2.11.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
4.11.2016 pe
Hotelli Keurusselkä
5.11.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
6.11.2016 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
8.11.2016 ti
Viking Mariella
9.11.2016 ke
Viking Mariella
11.11.2016 pe
Hotelli Kumpeli Spa (Heinola)
12.11.2016 la
Kuntotalo (Kouvola)
13.11.2016 su
Joutsa
18.11.2016 pe
Orimattilan Kehräämö
20.11.2016 su
Pihtipudas
23.11.2016 ke
Kuopio
25.11.2016 pe
Lempäälä
26.11.2016 la
Merisärkän viihdekeskus
27.11.2016 su
Karstula
29.11.2016 ti
Ylivieska
1.12.2016 to
Viitasaari
2.12.2016 pe
Äänekoski
3.12.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
4.12.2016 su
Kivistön työväentalo
7.12.2016 ke
Kauhava
8.12.2016 to
Jämsä
9.12.2016 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
10.12.2016 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
11.12.2016 su
Toejoen seurojentalo (Pori)
13.12.2016 ti
Äänekoski
17.12.2016 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
24.12.2016 la jouluaatto
M/S Baltic Princess
25.12.2016 su joulupäivä
M/S Baltic Princess
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Ruskotalo
30.12.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Härmän Kylpylä (Kauhava)
5.1.2017 to
Aronkeidas
7.1.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
13.1.2017 pe
Tuiskula (Nivala)
14.1.2017 la
Tyrnävän seurojentalo
18.1.2017 ke
M/S Baltic Princess
21.1.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
22.1.2017 su
Kisakaari
27.1.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
28.1.2017 la
Alavieskan Viri
10.2.2017 pe
Mietaan ns (Miedon kylä, Kurikka)
11.2.2017 la
Auran nuortentalo
12.2.2017 su
Silja Europa
13.2.2017 ma
Viking Grace
14.2.2017 ti ystävänpäivä
Viking Grace
17.2.2017 pe
Jämsä
18.2.2017 la
Lomakeskus Revontuli
19.2.2017 su
Jalasranta (Jalasjärvi, Kurikka)
23.2.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
24.2.2017 pe
Teeriharju
25.2.2017 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
7.3.2017 ti
M/S Baltic Princess
8.3.2017 ke naisten päivä
M/S Baltic Princess
11.3.2017 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
12.3.2017 su
Ruskotalo
15.3.2017 ke
Saariselän tunturihotelli (Inari)
16.3.2017 to
Äkäshotelli (Kolari)
17.3.2017 pe
Hotelli Luostotunturi (Sodankylä)
18.3.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
21.3.2017 ti
Hotelli Hiittenharju
24.3.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
25.3.2017 la
Merisärkän viihdekeskus
29.3.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
1.4.2017 la
Valtatie 2
2.4.2017 su
M/S Baltic Princess
3.4.2017 ma
M/S Baltic Princess
4.4.2017 ti
M/S Baltic Princess
7.4.2017 pe
Tanssikrouvi
8.4.2017 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Heituinlahti, Savitaipale)
13.4.2017 to kiirastorstai
Hotelli Keurusselkä
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Härmän Kylpylä (Kauhava)
15.4.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
16.4.2017 su pääsiäinen
Pesäkallio (Lahti)
22.4.2017 la
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
23.4.2017 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
25.4.2017 ti
Viking Mariella
26.4.2017 ke
Viking Mariella
28.4.2017 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
29.4.2017 la
Aronkeidas
30.4.2017 su vapunaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
13.5.2017 la
Tyrnävän seurojentalo
16.5.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
19.5.2017 pe
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
20.5.2017 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
24.5.2017 ke
Viking XPRS
25.5.2017 to helatorstai
Viking XPRS
26.5.2017 pe
Hangan lava
27.5.2017 la
Nightclub Tähti (Tampere)
2.6.2017 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
3.6.2017 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
8.6.2017 to
Lampin lava (Hukari, Toholampi)
9.6.2017 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
10.6.2017 la
Maaningan kasino
11.6.2017 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
13.6.2017 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
14.6.2017 ke
Hotelli Keurusselkä
16.6.2017 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
17.6.2017 la
Konserttitalo Paviljonki (Jyväskylä)
19.6.2017 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
23.6.2017 pe juhannusaatto
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
24.6.2017 la juhannuspäivä
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
27.6.2017 ti
Pyhäsalmen lava
28.6.2017 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
30.6.2017 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
1.7.2017 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
2.7.2017 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
3.7.2017 ma
Hotelli Keurusselkä
5.7.2017 ke
Seinäjoki
6.7.2017 to
Seinäjoki
7.7.2017 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
8.7.2017 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
9.7.2017 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
12.7.2017 ke
Kiuruvesi
13.7.2017 to
Yppärin Merimaja (Yppäri, Pyhäjoki)
15.7.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
16.7.2017 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
18.7.2017 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
19.7.2017 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
21.7.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
22.7.2017 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
23.7.2017 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
26.7.2017 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
27.7.2017 to
Tommolan lava (Mäntyharju)
28.7.2017 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
29.7.2017 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
1.8.2017 ti
Kauhajoen kasino
2.8.2017 ke
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
4.8.2017 pe
Letkaliiteri (Rutalahti, Joutsa)
5.8.2017 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
9.8.2017 ke
Evijärven alapään ns
11.8.2017 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
12.8.2017 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
13.8.2017 su
Ainola (Jyväskylä)
19.8.2017 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
20.8.2017 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
22.8.2017 ti
Hangan lava
26.8.2017 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
29.8.2017 ti
Pyhäsalmen lava
1.9.2017 pe
Nightclub Tähti (Jyväskylä)
2.9.2017 la
Huvilintu (Raisio)
3.9.2017 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
5.9.2017 ti
Viking Gabriella
6.9.2017 ke
Viking Gabriella
8.9.2017 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
9.9.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
12.9.2017 ti
M/S Baltic Princess
13.9.2017 ke
M/S Baltic Princess
15.9.2017 pe
Tuiskula (Nivala)
16.9.2017 la
Suukosken keidas (Koivu, Tervola)
22.9.2017 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
23.9.2017 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
29.9.2017 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
30.9.2017 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
6.10.2017 pe
Aronkeidas
20.10.2017 pe
Hotelli Keurusselkä
21.10.2017 la
Tyrnävän seurojentalo
22.10.2017 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
28.10.2017 la
Pesäkallio (Lahti)
4.11.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
5.11.2017 su
Silja Europa
6.11.2017 ma
Silja Europa
7.11.2017 ti
Silja Europa
11.11.2017 la
Kuntotalo (Kouvola)
12.11.2017 su
Ruskotalo
15.11.2017 ke
Viking Amorella
17.11.2017 pe
Tulenliekki
18.11.2017 la
Valtatie 2
19.11.2017 su
Kivistön työväentalo
20.11.2017 ma
Silja Serenade
21.11.2017 ti
Silja Serenade
22.11.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
24.11.2017 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
25.11.2017 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
1.12.2017 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
2.12.2017 la
Kari Tapio Paalupaikka
6.12.2017 ke itsenäisyyspäivä
Viking Grace
8.12.2017 pe
Rauma
9.12.2017 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
16.12.2017 la
Aronkeidas
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Tanhuhovi (Lohja)
29.12.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
30.12.2017 la
Valtatie 2
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Tyrnävän seurojentalo
5.1.2018 pe
Hotelli Keurusselkä
6.1.2018 la
Pesäkallio (Lahti)
13.1.2018 la
Alavieskan Viri
20.1.2018 la
Kuntotalo (Kouvola)
26.1.2018 pe
Teeriharju
9.2.2018 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
10.2.2018 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Heituinlahti, Savitaipale)
16.2.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
17.2.2018 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
18.2.2018 su
Lomakeskus Revontuli
23.2.2018 pe
Aronkeidas
24.2.2018 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
10.3.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
11.3.2018 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
16.3.2018 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
17.3.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
24.3.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
25.3.2018 su
Kisakaari
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
31.3.2018 la
Hotelli Keurusselkä
1.4.2018 su pääsiäinen
Pesäkallio (Lahti)
3.4.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
6.4.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
7.4.2018 la
Aronkeidas
8.4.2018 su
Ruskotalo
14.4.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
15.4.2018 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
21.4.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
28.4.2018 la
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
30.4.2018 ma vapunaatto
Kukonhiekka (Saarijärvi)
5.5.2018 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
9.5.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
10.5.2018 to helatorstai
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
11.5.2018 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
12.5.2018 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
16.5.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
18.5.2018 pe
Esakallio
19.5.2018 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
25.5.2018 pe
Hangan lava
26.5.2018 la
Suukosken keidas (Koivu, Tervola)
1.6.2018 pe
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
2.6.2018 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
3.6.2018 su
Uittamo paviljonki (Turku)
5.6.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
8.6.2018 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
9.6.2018 la
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
10.6.2018 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
15.6.2018 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
16.6.2018 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
17.6.2018 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
18.6.2018 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
19.6.2018 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
23.6.2018 la juhannuspäivä
Huvilintu (Raisio)
26.6.2018 ti
Kauhajoen kasino
27.6.2018 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
29.6.2018 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
30.6.2018 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
1.7.2018 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
3.7.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
4.7.2018 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
6.7.2018 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
7.7.2018 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
8.7.2018 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
10.7.2018 ti
Liperin lava
14.7.2018 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
15.7.2018 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
16.7.2018 ma
Hotelli Keurusselkä
18.7.2018 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
19.7.2018 to
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)
20.7.2018 pe
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
21.7.2018 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
22.7.2018 su
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki (Turku)
25.7.2018 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
26.7.2018 to
Salmen lava (Jäppilä, Pieksämäki)
27.7.2018 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
28.7.2018 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
29.7.2018 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
31.7.2018 ti
Hangan lava
1.8.2018 ke
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
2.8.2018 to
Maaningan kasino
3.8.2018 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
4.8.2018 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
5.8.2018 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
8.8.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
9.8.2018 to
Yppärin Merimaja (Yppäri, Pyhäjoki)
10.8.2018 pe
Jormuan lava
11.8.2018 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
14.8.2018 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
17.8.2018 pe
Esakallio
18.8.2018 la
Pukkilansaari (Kirkonkylä, Isokyrö)
21.8.2018 ti
Pyhäsalmen lava
24.8.2018 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
25.8.2018 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
29.8.2018 ke
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
31.8.2018 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
1.9.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
5.9.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.9.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
15.9.2018 la
Huvilintu (Raisio)
16.9.2018 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
22.9.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
28.9.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
29.9.2018 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
5.10.2018 pe
Kivistön työväentalo
6.10.2018 la
Alavieskan Viri
9.10.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
12.10.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
13.10.2018 la
Aronkeidas
14.10.2018 su
Kalliohovi (Loimaa)
20.10.2018 la
Limingan ns
21.10.2018 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
26.10.2018 pe
Kuhmon Kelo
27.10.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka
28.10.2018 su
Orimattilan Kehräämö
30.10.2018 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
2.11.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
3.11.2018 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
4.11.2018 su
Kisakaari
7.11.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
9.11.2018 pe
Hotelli Keurusselkä
10.11.2018 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
11.11.2018 su
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
14.11.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
16.11.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
17.11.2018 la
Auran nuortentalo
18.11.2018 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
24.11.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
28.11.2018 ke
Äänekoski
30.11.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
1.12.2018 la
Valtatie 2
2.12.2018 su
Silja Europa
3.12.2018 ma
Silja Europa
7.12.2018 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
8.12.2018 la
Aronkeidas
9.12.2018 su
Ruskotalo
13.12.2018 to
Kangasala
14.12.2018 pe
Tanssikrouvi
15.12.2018 la
Kuntotalo (Kouvola)
22.12.2018 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
12.1.2019 la
Valtatie 2
13.1.2019 su
Kisakaari
18.1.2019 pe
Hotelli Keurusselkä
19.1.2019 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
20.1.2019 su
Orimattilan Kehräämö
22.1.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
25.1.2019 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
26.1.2019 la
Alavieskan Viri
29.1.2019 ti
Viking Grace
1.2.2019 pe
Teeriharju
2.2.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
3.2.2019 su
Ruskotalo
8.2.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
9.2.2019 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
22.2.2019 pe
Radisson Blu Tähtitanssit (Oulu)
23.2.2019 la
Aronkeidas
24.2.2019 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
1.3.2019 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
2.3.2019 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
5.3.2019 ti
Viking Gabriella
6.3.2019 ke
Viking Gabriella
9.3.2019 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
10.3.2019 su
M/S Baltic Princess
11.3.2019 ma
M/S Baltic Princess
12.3.2019 ti
M/S Baltic Princess
15.3.2019 pe
Kari Tapio Paalupaikka
16.3.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
17.3.2019 su
Kalliohovi (Loimaa)
20.3.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
23.3.2019 la
Limingan ns
27.3.2019 ke
Viking Amorella
30.3.2019 la
Kuntotalo (Kouvola)
31.3.2019 su
Silja Europa
1.4.2019 ma
Silja Europa
6.4.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
7.4.2019 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
10.4.2019 ke
Silja Serenade
11.4.2019 to
Silja Serenade
16.4.2019 ti
M/S Finlandia
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Hotelli Keurusselkä
20.4.2019 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Heituinlahti, Savitaipale)
21.4.2019 su pääsiäinen
Alavieskan Viri
27.4.2019 la
Tyrnävän seurojentalo
28.4.2019 su
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
30.4.2019 ti vapunaatto
Kisakaari
3.5.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
4.5.2019 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
5.5.2019 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
8.5.2019 ke
M/S Baltic Princess
11.5.2019 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
14.5.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
15.5.2019 ke
Viking XPRS
16.5.2019 to
Viking XPRS
17.5.2019 pe
Juhlatilat Louhela (Melkoniemi, Parikkala)
18.5.2019 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
22.5.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
25.5.2019 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
31.5.2019 pe
Esakallio
1.6.2019 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
2.6.2019 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
4.6.2019 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
7.6.2019 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
8.6.2019 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
9.6.2019 su helluntai
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
12.6.2019 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
14.6.2019 pe
Hangan lava
15.6.2019 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
19.6.2019 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
23.6.2019 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
26.6.2019 ke
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
28.6.2019 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
29.6.2019 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
30.6.2019 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
2.7.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
3.7.2019 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
5.7.2019 pe
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
6.7.2019 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
12.7.2019 pe
Jormuan lava
13.7.2019 la
Maaningan kasino
14.7.2019 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
16.7.2019 ti
Liperin lava
17.7.2019 ke
Kiuruvesi
19.7.2019 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
20.7.2019 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
21.7.2019 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
22.7.2019 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
23.7.2019 ti
Hangan lava
24.7.2019 ke
Mustikkavuoren lava (Ähtäri)
26.7.2019 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
27.7.2019 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
28.7.2019 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
29.7.2019 ma
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
30.7.2019 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
31.7.2019 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
1.8.2019 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
2.8.2019 pe
Myllylammen lava (Kirkonkylä, Miehikkälä)
3.8.2019 la
Huvilintu (Raisio)
4.8.2019 su
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)