Jussi Roponen

1.2.2004 su
Kivistön työväentalo
8.2.2004 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
30.10.2005 su
Pesäkallio (Lahti)
14.2.2006 ti ystävänpäivä
Ravintola Kivitippu
8.8.2007 ke
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
31.12.2007 ma uudenvuodenaatto
Tanhuhovi (Lohja)
2.3.2008 su
Hämeenlinnan VPK
13.7.2008 su
Kontiaisten kylätalo (Kontiainen, Alavus)
24.7.2008 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
2.9.2008 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
15.11.2008 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
2.12.2008 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
13.12.2008 la
Kontiaisten kylätalo (Kontiainen, Alavus)
1.2.2009 su
Hämeenlinnan VPK
3.3.2009 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
27.3.2009 pe
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
28.3.2009 la
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
5.5.2009 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
27.6.2009 la
Niinilahden lava (Niinilahti, Viitasaari)
4.7.2009 la
Härmän Kylpylä (Kauhava)
26.7.2009 su
Kontiaisten kylätalo (Kontiainen, Alavus)
14.8.2009 pe
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
8.12.2009 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
16.2.2010 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
20.2.2010 la
Korpisuoja (Kumpumäki, Viitasaari)
6.4.2010 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
5.5.2010 ke
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
25.6.2010 pe
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
15.7.2010 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
29.9.2010 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
21.10.2010 to
Hotelli Keurusselkä
3.12.2010 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
20.12.2010 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
15.2.2011 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
16.2.2011 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
5.4.2011 ti
Tapiola (Keljo, Jyväskylä)
14.4.2011 to
Hotelli Keurusselkä
4.5.2011 ke
Esakallio
17.5.2011 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
16.6.2011 to
Hotelli Keurusselkä
26.7.2011 ti
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
3.8.2011 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
17.9.2011 la
Korpisuoja (Kumpumäki, Viitasaari)
19.9.2011 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
14.10.2011 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
29.10.2011 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
9.11.2011 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
16.1.2012 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
17.1.2012 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
1.2.2012 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
9.2.2012 to
Forssan järjestöjentalo
10.2.2012 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
12.2.2012 su
Kontiaisten kylätalo (Kontiainen, Alavus)
20.3.2012 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
17.4.2012 ti
Tapiola (Keljo, Jyväskylä)
19.5.2012 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
23.5.2012 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
21.7.2012 la
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
8.9.2012 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
27.9.2012 to
Forssan järjestöjentalo
29.9.2012 la
Korpisuoja (Kumpumäki, Viitasaari)
30.9.2012 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
1.10.2012 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
2.10.2012 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
20.10.2012 la
Haapamäen Suoja
25.10.2012 to
Kivistön työväentalo
11.2.2013 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
12.2.2013 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
11.4.2013 to
Forssan järjestöjentalo
7.5.2013 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
11.5.2013 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
21.6.2013 pe juhannusaatto
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
20.7.2013 la
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
29.9.2013 su
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
30.9.2013 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
13.10.2013 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
27.10.2013 su
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
11.11.2013 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
13.11.2013 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
14.11.2013 to
Forssan järjestöjentalo
31.12.2013 ti uudenvuodenaatto
Lomakeskus Karemajat (Ylitornio)
4.1.2014 la
Lomakeskus Karemajat (Ylitornio)
16.2.2014 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
17.2.2014 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
17.2.2014 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
20.2.2014 to
Forssan järjestöjentalo
22.2.2014 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
16.3.2014 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
22.3.2014 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
3.4.2014 to
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
9.4.2014 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
10.4.2014 to
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
12.4.2014 la
Kontiaisten kylätalo (Kontiainen, Alavus)
20.4.2014 su pääsiäinen
Soinin yhteistalo
6.5.2014 ti
Kivistön työväentalo
14.5.2014 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
20.5.2014 ti
Haalin lava (Latikanmäki, Seinäjoki)
31.5.2014 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
11.6.2014 ke
Säläshalli (Jurva, Kurikka)
14.6.2014 la
yksityistilaisuus (Soini)
26.6.2014 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
28.6.2014 la
Soinin yhteistalo
29.6.2014 su
Soinin yhteistalo
5.7.2014 la
yksityistilaisuus (Ruovesi)
6.7.2014 su
Katuman lava (Harviala, Hämeenlinna)
19.7.2014 la
Väätäiskylän lava (Väätäiskylä, Multia)
20.7.2014 su
Kalajärven lava (Seinäjoki)
9.8.2014 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
14.8.2014 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
20.8.2014 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
24.8.2014 su
Soinin yhteistalo
6.9.2014 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
24.9.2014 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
29.9.2014 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
30.9.2014 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
1.10.2014 ke
Hotelli Lepolampi (Espoo)
2.10.2014 to
Forssan järjestöjentalo
4.10.2014 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
14.10.2014 ti
Sovintola (Viitalankylä, Seinäjoki)
15.10.2014 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
18.10.2014 la
Kiikan nuorisotalo (Sastamala)
25.10.2014 la
Lehtimäen kirkonkylän ns (Alajärvi)
29.10.2014 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
9.11.2014 su
TT-halli (Pietarsaari)
12.11.2014 ke
Ravintola Kivitippu
15.11.2014 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
16.11.2014 su
Soinin yhteistalo
26.11.2014 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
2.12.2014 ti
Kivistön työväentalo
7.12.2014 su
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
26.12.2014 pe tapaninpäivä
Soinin yhteistalo
14.1.2015 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
1.2.2015 su
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
4.2.2015 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
5.2.2015 to
Forssan järjestöjentalo
15.2.2015 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
16.2.2015 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
1.3.2015 su
Soinin yhteistalo
4.3.2015 ke
Hotelli Lepolampi (Espoo)
15.3.2015 su
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
16.3.2015 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
17.3.2015 ti
Sovintola (Viitalankylä, Seinäjoki)
22.3.2015 su
TT-halli (Pietarsaari)
24.3.2015 ti
Tapiola (Keljo, Jyväskylä)
19.5.2015 ti
Haalin lava (Latikanmäki, Seinäjoki)
30.5.2015 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
10.6.2015 ke
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
13.6.2015 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
19.6.2015 pe juhannusaatto
Sääksjärven ns (Vimpeli)
20.6.2015 la juhannuspäivä
Varuskuntakerho Viikinhovi (Keuruu)
27.6.2015 la
Soinin yhteistalo
28.6.2015 su
Soinin yhteistalo
14.7.2015 ti
Kalajärven lava (Seinäjoki)
17.7.2015 pe
Lohirannan lomakylä (Sukeva, Sonkajärvi)
22.7.2015 ke
Saarelan ns
29.7.2015 ke
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
2.8.2015 su
Katuman lava (Harviala, Hämeenlinna)
6.8.2015 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
8.8.2015 la
Purmojärven Rantahalli (Purmojärvi, Kauhava)
15.8.2015 la
Väätäiskylän lava (Väätäiskylä, Multia)
19.8.2015 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
20.8.2015 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
23.8.2015 su
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
29.8.2015 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
2.9.2015 ke
Hotelli Keurusselkä
5.9.2015 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
9.9.2015 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
16.9.2015 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
17.9.2015 to
Forssan järjestöjentalo
28.9.2015 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
28.9.2015 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
3.10.2015 la
Ylistaron Ylipään ns (Seinäjoki)
4.10.2015 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
24.10.2015 la
yksityistilaisuus (Polvijärvi)
27.10.2015 ti
PalatsiStudiot (Kuopio)
3.11.2015 ti
Kivistön työväentalo
4.11.2015 ke
Hotelli Keurusselkä
8.11.2015 su
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
18.11.2015 ke
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
25.11.2015 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
15.12.2015 ti
Kivistön työväentalo
23.12.2015 ke
Härmän Kylpylä (Kauhava)
13.1.2016 ke
Ravintola Onnenkivi (Töysä, Alavus)
23.1.2016 la
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen)
18.2.2016 to
Forssan järjestöjentalo
21.2.2016 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
27.2.2016 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
8.3.2016 ti naisten päivä
Sovintola (Viitalankylä, Seinäjoki)
12.3.2016 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
14.3.2016 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
22.3.2016 ti
PalatsiStudiot (Kuopio)
9.4.2016 la
Ylistaron Ylipään ns (Seinäjoki)
19.4.2016 ti
Tapiola (Keljo, Jyväskylä)
26.4.2016 ti
Kivistön työväentalo
7.5.2016 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
23.5.2016 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
28.5.2016 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
13.6.2016 ma
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
15.6.2016 ke
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Purmojärven Rantahalli (Purmojärvi, Kauhava)
1.7.2016 pe
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
10.7.2016 su
Katuman lava (Harviala, Hämeenlinna)
19.7.2016 ti
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
20.7.2016 ke
Saarelan ns
11.8.2016 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
13.8.2016 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
17.8.2016 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
3.9.2016 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
5.9.2016 ma
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
10.9.2016 la
Jänteen halli (Kiuruvesi)
15.9.2016 to
Forssan järjestöjentalo
17.9.2016 la
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen)
19.9.2016 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
26.9.2016 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
27.9.2016 ti
Tapiola (Keljo, Jyväskylä)
1.10.2016 la
Juupavaaran mutteripaviljonki (Hulipaskylä, Lyly, Juupajoki)
8.10.2016 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
10.10.2016 ma
Pirtti (Kangasala)
11.10.2016 ti
Raittiustalo (Kuopio)
15.10.2016 la
Aronkeidas
25.10.2016 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
2.11.2016 ke
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
5.11.2016 la
Juupavaaran mutteripaviljonki (Hulipaskylä, Lyly, Juupajoki)
8.11.2016 ti
Tapiola (Keljo, Jyväskylä)
12.11.2016 la
Korpisuoja (Kumpumäki, Viitasaari)
14.11.2016 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
15.11.2016 ti
Kivistön työväentalo
19.11.2016 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.11.2016 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
28.11.2016 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
3.12.2016 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
11.12.2016 su
Kivistön työväentalo
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
7.1.2017 la
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen)
12.1.2017 to
Forssan järjestöjentalo
14.1.2017 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
17.1.2017 ti
Raittiustalo (Kuopio)
23.1.2017 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
28.1.2017 la
Lempäälän manttaalitalo
29.1.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
31.1.2017 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
7.2.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
4.3.2017 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
9.3.2017 to
Orimattilan Kehräämö
12.3.2017 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
13.3.2017 ma
Pirtti (Kangasala)
20.3.2017 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
20.3.2017 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
1.4.2017 la
Haapamäen Suoja
4.4.2017 ti
Kivistön työväentalo
16.4.2017 su pääsiäinen
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
29.4.2017 la
Juupavaaran mutteripaviljonki (Hulipaskylä, Lyly, Juupajoki)
1.5.2017 ma vapunpäivä
Kontula (Taustiala, Kangasala)
6.5.2017 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
13.5.2017 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
16.5.2017 ti
Raittiustalo (Kuopio)
20.5.2017 la
Jänteen halli (Kiuruvesi)
6.6.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
13.6.2017 ti
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
24.6.2017 la juhannuspäivä
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
6.7.2017 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
15.7.2017 la
Salmijärven lava (Västinniemi, Juankoski, Kuopio)
19.7.2017 ke
Saarelan ns
22.7.2017 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
23.7.2017 su
Siikinniemen lava (Sapsalampi, Alavus)
25.7.2017 ti
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
26.7.2017 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
29.7.2017 la
Juupavaaran mutteripaviljonki (Hulipaskylä, Lyly, Juupajoki)
30.7.2017 su
Katuman lava (Harviala, Hämeenlinna)
12.8.2017 la
Toivolan lava (Karhe, Ylöjärvi)
16.8.2017 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
28.8.2017 ma
Pirtti (Kangasala)
2.9.2017 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
7.9.2017 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
14.9.2017 to
Forssan järjestöjentalo
16.9.2017 la
Evijärven ns
16.9.2017 la
Korpisuoja (Kumpumäki, Viitasaari)
17.9.2017 su
Kivistön työväentalo
19.9.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
21.9.2017 to
Hotelli Keurusselkä
25.9.2017 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
25.9.2017 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
30.9.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
2.10.2017 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
5.10.2017 to
Orimattilan Kehräämö
7.10.2017 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
17.10.2017 ti
Kivistön työväentalo
28.10.2017 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
6.11.2017 ma
Pirtti (Kangasala)
18.11.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
19.11.2017 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
5.12.2017 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
6.12.2017 ke itsenäisyyspäivä
Härmän Kylpylä (Kauhava)
9.12.2017 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
11.12.2017 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
30.12.2017 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Kivistön työväentalo
6.1.2018 la
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
10.1.2018 ke
Teeriharju
14.1.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
15.1.2018 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
16.1.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
18.1.2018 to
Forssan järjestöjentalo
20.1.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
21.1.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
25.1.2018 to
Orimattilan Kehräämö
3.2.2018 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
5.2.2018 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
10.2.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
12.2.2018 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
12.2.2018 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
18.2.2018 su
Lempäälän manttaalitalo
24.2.2018 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
27.2.2018 ti
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
6.3.2018 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
8.3.2018 to naisten päivä
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
9.3.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
17.3.2018 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
20.3.2018 ti
Kivistön työväentalo
24.3.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
26.3.2018 ma
Pirtti (Kangasala)
27.3.2018 ti
Säätiötalo (Urjala)
31.3.2018 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
1.4.2018 su pääsiäinen
Lempäälän manttaalitalo
11.4.2018 ke
Teeriharju
14.4.2018 la
Korpisuoja (Kumpumäki, Viitasaari)
22.4.2018 su
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
29.4.2018 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
14.5.2018 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
15.5.2018 ti
Raittiustalo (Kuopio)
19.5.2018 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
29.5.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
31.5.2018 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
3.6.2018 su
Kivistön työväentalo
12.6.2018 ti
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
16.6.2018 la
Salmijärven lava (Västinniemi, Juankoski, Kuopio)
18.6.2018 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
3.7.2018 ti
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
7.7.2018 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
11.7.2018 ke
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
17.7.2018 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
18.7.2018 ke
Saarelan ns
22.7.2018 su
Katuman lava (Harviala, Hämeenlinna)
2.8.2018 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
9.8.2018 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
11.8.2018 la
Vehkakosken rantalava (Pohjaslahti, Mänttä-Vilppula)
16.8.2018 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
18.8.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
19.8.2018 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
21.8.2018 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
25.8.2018 la
Jänteen halli (Kiuruvesi)
27.8.2018 ma
Pirtti (Kangasala)
2.9.2018 su
Kivistön työväentalo
8.9.2018 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
14.9.2018 pe
Tanssikrouvi
15.9.2018 la
Juupavaaran mutteripaviljonki (Hulipaskylä, Lyly, Juupajoki)
22.9.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
29.9.2018 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
1.10.2018 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
2.10.2018 ti
Kivistön työväentalo
4.10.2018 to
Orimattilan Kehräämö
6.10.2018 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
7.10.2018 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
13.10.2018 la
Lempäälän manttaalitalo
14.10.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
15.10.2018 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
19.10.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
20.10.2018 la
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
23.10.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
24.10.2018 ke
Teeriharju
25.10.2018 to
Forssan järjestöjentalo
10.11.2018 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
16.11.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
18.11.2018 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
19.11.2018 ma
Pirtti (Kangasala)
20.11.2018 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
25.11.2018 su
Uittokallio (Kiminki, Karstula)
1.12.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
8.12.2018 la
Lempäälän manttaalitalo
10.12.2018 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
15.12.2018 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
18.12.2018 ti
Raittiustalo (Kuopio)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
29.12.2018 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
30.12.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
5.1.2019 la
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
6.1.2019 su
Kivistön työväentalo
12.1.2019 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
14.1.2019 ma
Pirtti (Kangasala)
19.1.2019 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
21.1.2019 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
23.1.2019 ke
Teeriharju
27.1.2019 su
Soinin yhteistalo
13.2.2019 ke
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
18.2.2019 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
24.2.2019 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
16.3.2019 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
17.3.2019 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
18.3.2019 ma
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
20.3.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
23.3.2019 la
Lempäälän manttaalitalo
30.3.2019 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
1.4.2019 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
2.4.2019 ti
Kivistön työväentalo
5.4.2019 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
16.4.2019 ti
Raittiustalo (Kuopio)
17.4.2019 ke
Lautsian Kartano (Lautsia, Hämeenlinna)
18.4.2019 to kiirastorstai
Orimattilan Kehräämö
22.4.2019 ma pääsiäismaanantai
Pirtti (Kangasala)
27.4.2019 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
28.4.2019 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
30.4.2019 ti vapunaatto
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
11.5.2019 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
12.5.2019 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
25.5.2019 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
30.5.2019 to helatorstai
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
5.6.2019 ke
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
9.6.2019 su helluntai
Katuman lava (Harviala, Hämeenlinna)
11.6.2019 ti
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Toivolan lava (Karhe, Ylöjärvi)
7.7.2019 su
Ämyri (Somerniemi, Somero)
9.7.2019 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
11.7.2019 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
14.7.2019 su
Sivakka (Sivakkavaara, Kaavi)
17.7.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
24.7.2019 ke
Laitilan Tanssikanala
27.7.2019 la
Jänteen halli (Kiuruvesi)
30.7.2019 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
1.8.2019 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
10.8.2019 la
Keitelepohjan ns (Keitelepohja, Viitasaari)
11.8.2019 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
21.8.2019 ke
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
29.8.2019 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
1.9.2019 su
Kivistön työväentalo
7.9.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
11.9.2019 ke
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
16.9.2019 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
16.9.2019 ma
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
17.9.2019 ti
Raittiustalo (Kuopio)
19.9.2019 to
Forssan järjestöjentalo
21.9.2019 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
23.9.2019 ma
Pirtti (Kangasala)
28.9.2019 la
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)