Sakke Kotilainen

1.5.2010 la vapunpäivä
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
16.5.2010 su
Kivistön työväentalo
25.6.2010 pe
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
1.7.2010 to
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
10.7.2010 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
24.7.2010 la
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
21.8.2010 la
Ravani (Ulvila)
3.10.2010 su
Pyrkivä (Turku)
7.10.2010 to
Turun VPK
8.10.2010 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
21.10.2010 to
Forssan järjestöjentalo
23.10.2010 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
27.10.2010 ke
Teeriharju
11.11.2010 to
Turun VPK
20.11.2010 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
8.12.2010 ke
Teeriharju
11.12.2010 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
16.12.2010 to
Turun VPK
25.12.2010 la joulupäivä
Teeriharju
1.1.2011 la uudenvuodenpäivä
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
5.1.2011 ke
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
7.1.2011 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
23.1.2011 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
25.1.2011 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
5.2.2011 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
13.2.2011 su
Pyrkivä (Turku)
17.2.2011 to
Turun VPK
20.2.2011 su
Kivistön työväentalo
9.3.2011 ke
Teeriharju
10.3.2011 to
Turun VPK
9.4.2011 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
14.4.2011 to
Forssan järjestöjentalo
17.4.2011 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
29.4.2011 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
1.5.2011 su vapunpäivä
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
5.5.2011 to
Turun VPK
7.5.2011 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
20.5.2011 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
21.5.2011 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
11.6.2011 la
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
19.6.2011 su
Uittamo paviljonki (Turku)
25.6.2011 la juhannuspäivä
Ravani (Ulvila)
12.7.2011 ti
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
16.7.2011 la
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
22.7.2011 pe
Kirjaslammen lava
23.7.2011 la
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
30.7.2011 la
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
11.8.2011 to
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
13.8.2011 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
14.8.2011 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
17.8.2011 ke
Esakallio
19.8.2011 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
13.9.2011 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
15.9.2011 to
Turun VPK
27.9.2011 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
2.10.2011 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
13.10.2011 to
Turun VPK
19.10.2011 ke
Teeriharju
22.10.2011 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
28.10.2011 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
30.10.2011 su
Pyrkivä (Turku)
4.11.2011 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
19.11.2011 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
25.11.2011 pe
Lomasäkylä
26.11.2011 la
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
3.12.2011 la
yksityistilaisuus (Turku)
8.12.2011 to
Forssan järjestöjentalo
17.12.2011 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
26.12.2011 ma tapaninpäivä
Teeriharju
6.1.2012 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
13.1.2012 pe
yksityistilaisuus (Turku)
14.1.2012 la
yksityistilaisuus (Turku)
15.1.2012 su
Pyrkivä (Turku)
20.1.2012 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
24.1.2012 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
1.2.2012 ke
Teeriharju
7.2.2012 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
24.2.2012 pe
Tanssiurheilukeskus Cava (Järvenpää)
3.3.2012 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
5.3.2012 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
14.3.2012 ke
Teeriharju
15.3.2012 to
Forssan järjestöjentalo
30.3.2012 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
1.4.2012 su
Salon VPK
3.4.2012 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
20.4.2012 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
21.4.2012 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
29.4.2012 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
5.5.2012 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
19.5.2012 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
1.6.2012 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
7.6.2012 to
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
7.6.2012 to
Ruusukortteli (Turku)
21.6.2012 to
Hyrsynkulman lava (Palikkala, Ypäjä)
22.6.2012 pe juhannusaatto
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
23.6.2012 la juhannuspäivä
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
24.6.2012 su
Uittamo paviljonki (Turku)
30.6.2012 la
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
7.7.2012 la
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
11.7.2012 ke
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
14.7.2012 la
Kirjaslammen lava
11.8.2012 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
18.8.2012 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
19.8.2012 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
23.8.2012 to
Ruissalon kylpylä (Turku)
6.9.2012 to
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
8.9.2012 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
21.9.2012 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
23.9.2012 su
Pyrkivä (Turku)
28.9.2012 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
9.10.2012 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
10.10.2012 ke
Teeriharju
11.10.2012 to
Ruusukortteli (Turku)
13.10.2012 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
16.10.2012 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
19.10.2012 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
28.10.2012 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
3.11.2012 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
4.11.2012 su
Kivistön työväentalo
10.11.2012 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
12.11.2012 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
12.11.2012 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
23.11.2012 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
8.12.2012 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
9.12.2012 su
Pyrkivä (Turku)
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Teeriharju
31.12.2012 ma uudenvuodenaatto
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
4.1.2013 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
5.1.2013 la
Humppilan seurojentalo
11.1.2013 pe
Messukeskus (Turku)
12.1.2013 la
Messukeskus (Turku)
29.1.2013 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
2.2.2013 la
Ruissalon kylpylä (Turku)
6.2.2013 ke
Lehmusvalkama (Turku)
7.2.2013 to
Forssan järjestöjentalo
15.2.2013 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
17.2.2013 su
Pyrkivä (Turku)
26.2.2013 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
2.3.2013 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
6.3.2013 ke
Teeriharju
7.3.2013 to
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
11.3.2013 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
11.3.2013 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
16.3.2013 la
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
30.3.2013 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
12.4.2013 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
16.4.2013 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
18.4.2013 to
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
23.4.2013 ti
Lehmirannan lomakeskus (Salo)
26.4.2013 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
28.4.2013 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
30.4.2013 ti vapunaatto
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
5.5.2013 su
Pyrkivä (Turku)
7.5.2013 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
23.5.2013 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
25.5.2013 la
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
1.6.2013 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
8.6.2013 la
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
15.6.2013 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
22.6.2013 la juhannuspäivä
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
8.7.2013 ma
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
11.7.2013 to
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
17.7.2013 ke
Merimelojien maja (Helsinki)
24.7.2013 ke
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
7.8.2013 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.8.2013 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
25.8.2013 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
31.8.2013 la
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
19.9.2013 to
Forssan järjestöjentalo
24.9.2013 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
27.9.2013 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
1.10.2013 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
4.10.2013 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
27.10.2013 su
Pyrkivä (Turku)
1.11.2013 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
6.11.2013 ke
Teeriharju
9.11.2013 la
Ravintola Kestikara (Koski Tl)
18.11.2013 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
18.11.2013 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
23.11.2013 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
28.11.2013 to
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
30.11.2013 la
Ruissalon kylpylä (Turku)
6.12.2013 pe itsenäisyyspäivä
T-talo (Nummenmäki, Turku)
7.12.2013 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
8.12.2013 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
26.12.2013 to tapaninpäivä
Teeriharju
7.1.2014 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
14.1.2014 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
18.1.2014 la
Aitoon Honkala (Aitoo, Pälkäne)
19.1.2014 su
Pyrkivä (Turku)
25.1.2014 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
29.1.2014 ke
Teeriharju
22.2.2014 la
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
23.2.2014 su
Salon VPK
27.2.2014 to
Forssan järjestöjentalo
28.2.2014 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
7.3.2014 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
8.3.2014 la naisten päivä
Sampaala (Lohja)
12.3.2014 ke
Teeriharju
15.3.2014 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
20.3.2014 to
Hyvinkääsali (Hyvinkää)
22.3.2014 la
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
24.3.2014 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
24.3.2014 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
5.4.2014 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
8.4.2014 ti
Lehmusvalkama (Turku)
13.4.2014 su
Pyrkivä (Turku)
18.4.2014 pe pitkäperjantai
T-talo (Nummenmäki, Turku)
20.4.2014 su pääsiäinen
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
25.4.2014 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
3.5.2014 la
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
10.5.2014 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
13.5.2014 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
23.5.2014 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
24.5.2014 la
Esakallio
7.6.2014 la
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
14.6.2014 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
20.6.2014 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
21.6.2014 la juhannuspäivä
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
2.7.2014 ke
Esakallio
3.7.2014 to
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
7.7.2014 ma
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
9.7.2014 ke
Suikkalan lava (Salosaari, Ruokolahti)
13.7.2014 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.7.2014 ke
Merimelojien maja (Helsinki)
19.7.2014 la
Onkemäen suuli (Onkemäki, Vesilahti)
20.7.2014 su
Uittamo paviljonki (Turku)
8.8.2014 pe
Hyrsynkulman lava (Palikkala, Ypäjä)
13.8.2014 ke
Esakallio
16.8.2014 la
Leppihalli (Orisuo, Loimaa)
23.8.2014 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
30.8.2014 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
5.9.2014 pe
yksityistilaisuus (Naantali)
6.9.2014 la
Ravintola Kestikara (Koski Tl)
12.9.2014 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
17.9.2014 ke
Esakallio
23.9.2014 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
26.9.2014 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
27.9.2014 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
28.9.2014 su
Kivistön työväentalo
11.10.2014 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
13.10.2014 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
13.10.2014 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
15.10.2014 ke
Teeriharju
16.10.2014 to
Forssan järjestöjentalo
19.10.2014 su
Pyrkivä (Turku)
25.10.2014 la
Sampaala (Lohja)
26.10.2014 su
Salon VPK
1.11.2014 la
Ruissalon kylpylä (Turku)
18.11.2014 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
21.11.2014 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
12.12.2014 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
26.12.2014 pe tapaninpäivä
Teeriharju
27.12.2014 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Salon VPK
11.1.2015 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
17.1.2015 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
30.1.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
3.2.2015 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
4.2.2015 ke
Teeriharju
12.2.2015 to
Forssan järjestöjentalo
13.2.2015 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
18.2.2015 ke
Tanhuhovi (Lohja)
21.2.2015 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
22.2.2015 su
Salon VPK
5.3.2015 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
6.3.2015 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
21.3.2015 la
Sampaala (Lohja)
28.3.2015 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Kivistön työväentalo
8.4.2015 ke
Teeriharju
10.4.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
13.4.2015 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
13.4.2015 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
26.4.2015 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
30.4.2015 to vapunaatto
Ruissalon kylpylä (Turku)
3.5.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
9.5.2015 la
Ruissalon kylpylä (Turku)
12.5.2015 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
13.5.2015 ke
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
16.5.2015 la
Honkala (Säkylä)
23.5.2015 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
27.5.2015 ke
Esakallio
19.6.2015 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
21.6.2015 su
Uittamo paviljonki (Turku)
4.7.2015 la
Onkemäen suuli (Onkemäki, Vesilahti)
8.7.2015 ke
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
11.7.2015 la
Ravintola Kestikara (Koski Tl)
15.7.2015 ke
Merimelojien maja (Helsinki)
16.7.2015 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
18.7.2015 la
Honkala (Säkylä)
25.7.2015 la
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
28.7.2015 ti
Liljan patsas (Turku)
28.7.2015 ti
Runosmäen vanhainkoti (Turku)
7.8.2015 pe
Ruissalon kylpylä (Turku)
11.8.2015 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
12.8.2015 ke
Esakallio
21.8.2015 pe
Hyrsynkulman lava (Palikkala, Ypäjä)
29.8.2015 la
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
18.9.2015 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
26.9.2015 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
10.10.2015 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
13.10.2015 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
18.10.2015 su
Pyrkivä (Turku)
24.10.2015 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
2.11.2015 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
2.11.2015 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
4.11.2015 ke
Teeriharju
12.11.2015 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
17.11.2015 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
20.11.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
21.11.2015 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
22.11.2015 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
24.11.2015 ti
Tanhuhovi (Lohja)
8.12.2015 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
13.12.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
26.12.2015 la tapaninpäivä
Teeriharju
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Turun VPK
2.1.2016 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
15.1.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
17.1.2016 su
Pyrkivä (Turku)
21.1.2016 to
Forssan järjestöjentalo
26.1.2016 ti
Tanhuhovi (Lohja)
28.1.2016 to
Orimattilan Kehräämö
8.2.2016 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
8.2.2016 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
12.2.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
13.2.2016 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
27.2.2016 la
Ruissalon kylpylä (Turku)
15.3.2016 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
19.3.2016 la
Ruissalon kylpylä (Turku)
23.3.2016 ke
Teeriharju
24.3.2016 to kiirastorstai
Orimattilan Kehräämö
2.4.2016 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
5.4.2016 ti
Tanhuhovi (Lohja)
7.4.2016 to
Hyvinkään järjestötalo
10.4.2016 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
17.4.2016 su
Pyrkivä (Turku)
30.4.2016 la vapunaatto
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
7.5.2016 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
14.5.2016 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
21.5.2016 la
Ruissalon kylpylä (Turku)
28.5.2016 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
24.6.2016 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
26.6.2016 su
Uittamo paviljonki (Turku)
6.7.2016 ke
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
9.7.2016 la
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
12.7.2016 ti
Runosmäen vanhainkoti (Turku)
13.7.2016 ke
Esakallio
14.7.2016 to
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
16.7.2016 la
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
18.7.2016 ma
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
20.7.2016 ke
Merimelojien maja (Helsinki)
21.7.2016 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
23.7.2016 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
30.7.2016 la
Onkemäen suuli (Onkemäki, Vesilahti)
20.8.2016 la
Alastaron nuorisolava (Sikilä, Loimaa)
27.8.2016 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
4.9.2016 su
Kivistön työväentalo
9.9.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
10.9.2016 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
11.9.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
17.9.2016 la
Naantalin kylpylä
20.9.2016 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
3.10.2016 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
3.10.2016 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
9.10.2016 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
14.10.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
16.10.2016 su
Pyrkivä (Turku)
22.10.2016 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
23.10.2016 su
Salon VPK
27.10.2016 to
Forssan järjestöjentalo
2.11.2016 ke
Teeriharju
8.11.2016 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
16.12.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Orimattilan Kehräämö
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Turun VPK
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Pyrkivä (Turku)
11.1.2017 ke
Teeriharju
14.1.2017 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
20.1.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
21.1.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
26.1.2017 to
Hyvinkään järjestötalo
20.2.2017 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
20.2.2017 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
24.2.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
2.3.2017 to
Orimattilan Kehräämö
9.3.2017 to
Forssan järjestöjentalo
14.3.2017 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
18.3.2017 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
19.3.2017 su
Pyrkivä (Turku)
25.3.2017 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
26.3.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
4.4.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
14.4.2017 pe pitkäperjantai
T-talo (Nummenmäki, Turku)
23.4.2017 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
6.5.2017 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
20.5.2017 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
10.6.2017 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
23.6.2017 pe juhannusaatto
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
24.6.2017 la juhannuspäivä
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
12.7.2017 ke
Esakallio
12.7.2017 ke
Esakallio
15.7.2017 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
18.7.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
19.7.2017 ke
Merimelojien maja (Helsinki)
22.7.2017 la
Salakallio (Salo)
5.9.2017 ti
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
16.9.2017 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
22.9.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
9.10.2017 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
9.10.2017 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
10.10.2017 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
13.10.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
15.10.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
17.10.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
19.10.2017 to
Orimattilan Kehräämö
19.10.2017 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
21.10.2017 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
25.10.2017 ke
Teeriharju
29.10.2017 su
Pyrkivä (Turku)
4.11.2017 la
Toejoen seurojentalo (Pori)
9.11.2017 to
Forssan järjestöjentalo
25.11.2017 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
25.11.2017 la
Urheilutalo (Ruovesi)
2.12.2017 la
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
13.12.2017 ke
Ravintola Shamrock (Vantaa)
16.12.2017 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Teeriharju
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Salon VPK
5.1.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
19.1.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
27.1.2018 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
30.1.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
11.2.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
18.2.2018 su
Ruskotalo
24.2.2018 la
Turun VPK
27.2.2018 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
1.3.2018 to
Orimattilan Kehräämö
1.3.2018 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
5.3.2018 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
5.3.2018 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
4.4.2018 ke
Teeriharju
9.4.2018 ma
Pirtti (Kangasala)
13.4.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
14.4.2018 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
5.5.2018 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
11.5.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
15.5.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
26.5.2018 la
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
12.6.2018 ti
Harjulan lava
21.6.2018 to
Entun lava (Huhtaa, Humppila)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
3.7.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
7.7.2018 la
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
12.7.2018 to
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
14.7.2018 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
18.7.2018 ke
Merimelojien maja (Helsinki)
4.8.2018 la
Tortinmäki
8.8.2018 ke
Esakallio
18.8.2018 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
14.9.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
21.9.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
29.9.2018 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
2.10.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
5.10.2018 pe
Esakallio
7.10.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
17.10.2018 ke
Teeriharju
22.10.2018 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali (Helsinki)
22.10.2018 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
17.11.2018 la
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
27.11.2018 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
3.12.2018 ma
Pirtti (Kangasala)
6.12.2018 to itsenäisyyspäivä
Orimattilan Kehräämö
6.12.2018 to itsenäisyyspäivä
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
7.12.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
15.12.2018 la
Tarvashovi (Tarvasjoki, Lieto)
16.12.2018 su
Pyrkivä (Turku)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Teeriharju
28.12.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Salon VPK
8.1.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
29.1.2019 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
31.1.2019 to
Forssan järjestöjentalo
9.2.2019 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
15.2.2019 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
3.3.2019 su
Pyrkivä (Turku)
10.3.2019 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
17.3.2019 su
Viking Amorella
18.3.2019 ma
Viking Amorella
19.3.2019 ti
Viking Amorella
20.3.2019 ke
Viking Amorella
27.3.2019 ke
Teeriharju
6.4.2019 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
12.4.2019 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
1.5.2019 ke vapunpäivä
Esakallio
4.5.2019 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
6.5.2019 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
6.5.2019 ma
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
16.5.2019 to
Orimattilan Kehräämö
21.5.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
25.5.2019 la
Hallin lava (Lupaja, Perniö, Salo)
1.6.2019 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
5.6.2019 ke
Merimelojien maja (Helsinki)
20.6.2019 to
Entun lava (Huhtaa, Humppila)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava (Vojakkala, Loppi)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
3.7.2019 ke
Esakallio
6.7.2019 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
8.7.2019 ma
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
13.7.2019 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
14.7.2019 su
Ämyri (Somerniemi, Somero)
27.7.2019 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
3.8.2019 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
17.8.2019 la
Tarvashovi (Tarvasjoki, Lieto)
31.8.2019 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
3.9.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
14.9.2019 la
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
24.9.2019 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
27.9.2019 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
28.9.2019 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)