Suvi Karjula

16.7.2010 pe
Esakallio, Somero
20.7.2010 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
22.7.2010 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
23.7.2010 pe
Kisaranta, Kangasala
24.7.2010 la
Halkosaari, Lappajärvi
30.7.2010 pe
Hietasaaren Tanssimajakka, Oulu
31.7.2010 la
Ilveskasino, Kuopio
7.8.2010 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
11.8.2010 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
14.8.2010 la
Huvilintu, Raisio
27.8.2010 pe
Jormuan lava, Kajaani
28.8.2010 la
Syvälahti, Kangasniemi
10.9.2010 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
7.10.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
13.10.2010 ke
M/S Baltic Princess
14.10.2010 to
M/S Baltic Princess
23.10.2010 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.11.2010 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
6.11.2010 la
Hotelli Levitunturi, Kittilä
8.11.2010 ma
Musiikkikeskus, Kuopio, konsertti
9.11.2010 ti
Madetoja-sali, Oulu, konsertti
10.11.2010 ke
Yliopisto, Jyväskylä, konsertti
12.11.2010 pe
Promenadikeskus, Pori, konsertti
13.11.2010 la
Verkatehdas, Hämeenlinna, konsertti
14.11.2010 su
Sibeliustalo, Lahti, konsertti
15.11.2010 ma
Järvenpää-talo, Järvenpää, konsertti
16.11.2010 ti
Konserttitalo, Turku, konsertti
11.12.2010 la
Ravintola Hämeensilta, Tampere
18.12.2010 la
Auran nuortentalo, Aura
19.2.2011 la
Konsu, Tampere
5.3.2011 la
Kaupunginhotelli, Tornio
20.4.2011 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
29.4.2011 pe
Hotelli Karelia, Joensuu
6.5.2011 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
7.5.2011 la
Urjanlinna, Sievi
12.5.2011 to
Helsinki
14.5.2011 la
Kauppakeskus Skanssi, Turku
19.5.2011 to
yksityistilaisuus
4.6.2011 la
Savion lava, Laukaa
9.6.2011 to
Uittamo paviljonki, Turku
11.6.2011 la
Syvälahti, Kangasniemi
11.6.2011 la
Turku
12.6.2011 su helluntai
Silja Europa
24.6.2011 pe juhannusaatto
Ravintola Rustholli, Tampere
25.6.2011 la juhannuspäivä
Tulenliekki, Leppävirta
2.7.2011 la
Tangoareena, Seinäjoki
6.7.2011 ke
Tangomarkkinat, Seinäjoki
7.7.2011 to
Tangomarkkinat, Seinäjoki
8.7.2011 pe
Tangomarkkinat, Seinäjoki
9.7.2011 la
Tangomarkkinat, Seinäjoki, konsertti
10.7.2011 su
Tangomarkkinat, Seinäjoki
16.7.2011 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
21.7.2011 to
Tampsan lava, Kotka
22.7.2011 pe
Perävaaran huvikeskus, Kemijärvi
23.7.2011 la
Suukosken keidas, Tervola
6.8.2011 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
27.8.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
2.9.2011 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
3.9.2011 la
Äkäshotelli, Kolari
10.9.2011 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
24.9.2011 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
22.10.2011 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
3.11.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
12.11.2011 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
26.12.2011 ma tapaninpäivä
Airakselan seurantalo, Kuopio
28.12.2011 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
31.12.2011 la uudenvuodenaatto
Auran nuortentalo, Aura
10.3.2012 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
17.3.2012 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
24.3.2012 la
Urheilutalo, Parkano
2.4.2012 ma
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
14.4.2012 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
21.4.2012 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
28.4.2012 la
Airakselan seurantalo, Kuopio
30.4.2012 ma vapunaatto
Hotelli Kuusamon Tropiikki, Kuusamo
11.5.2012 pe
Esakallio, Somero
19.5.2012 la
Merikievari, Merikarvia
23.6.2012 la juhannuspäivä
Rokua Health & Spa, Utajärvi
30.6.2012 la
Savion lava, Laukaa
20.7.2012 pe
Esakallio, Somero
24.7.2012 ti
Tulenliekki, Leppävirta
27.7.2012 pe
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
28.7.2012 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
4.8.2012 la
Jyrkkäkosken huvikeskus, Pudasjärvi
11.8.2012 la
Mäntylammen lava, Raahe
24.8.2012 pe
Savion lava, Laukaa
26.8.2012 su
yksityistilaisuus
31.8.2012 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
8.9.2012 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
22.9.2012 la
Airakselan seurantalo, Kuopio
23.9.2012 su
Haikan lava, Pirkkala
6.10.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.10.2012 la
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
30.10.2012 ti
M/S Nordlandia
13.11.2012 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
16.11.2012 pe
Teeriharju, Somero
14.12.2012 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Airakselan seurantalo, Kuopio
16.2.2013 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
19.3.2013 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
22.3.2013 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
13.4.2013 la
Tulenliekki, Leppävirta
25.4.2013 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
27.4.2013 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
1.6.2013 la
Savion lava, Laukaa
8.6.2013 la
Jyrkkäkosken huvikeskus, Pudasjärvi
15.6.2013 la
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
7.7.2013 su
Haikan lava, Pirkkala
20.7.2013 la
Tanhuhovi, Lohja
21.7.2013 su
Laurilan lava, Marttila
27.7.2013 la
Liperin lava, Liperi
1.9.2013 su
Uittamo paviljonki, Turku
20.10.2013 su
Airakselan seurantalo, Kuopio
26.10.2013 la
Tanhuhovi, Lohja
16.11.2013 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
7.12.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
14.12.2013 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
26.12.2013 to tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.2.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
8.2.2014 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
22.2.2014 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
4.3.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
8.3.2014 la naisten päivä
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
29.3.2014 la
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
5.4.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
11.4.2014 pe
Lallintalo, Säkylä
12.4.2014 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
24.5.2014 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
31.5.2014 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
4.6.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
6.6.2014 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
21.6.2014 la juhannuspäivä
Metsälinna, Mikkeli
4.7.2014 pe
Huhdin Vilpola, Urjala
5.7.2014 la
Tortinmäen lava, Turku
6.7.2014 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
8.7.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
9.7.2014 ke
Rönnin lava, Orivesi
11.7.2014 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
12.7.2014 la
Äänekoski, konsertti
13.7.2014 su
Kyllikinranta, Iisalmi
16.7.2014 ke
Särkkä, Punkalaidun
19.7.2014 la
Merikievari, Merikarvia
25.7.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
26.7.2014 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
27.7.2014 su
Rämsöö, Vesilahti
30.7.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
1.8.2014 pe
Pappisten lava, Loimaa
9.8.2014 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
15.8.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.8.2014 la
Valasranta, Pöytyä
19.8.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
23.8.2014 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
30.8.2014 la
Ă„myri, Somero
6.9.2014 la
Syvälahti, Kangasniemi
12.9.2014 pe
Nightclub Tähti, Tampere
13.9.2014 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
17.9.2014 ke
M/S Baltic Princess
4.10.2014 la
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
10.10.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
11.10.2014 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
12.10.2014 su
Airakselan seurantalo, Kuopio
25.10.2014 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
1.11.2014 la
Tanhuhovi, Lohja
8.11.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
15.11.2014 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
22.11.2014 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
25.11.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
29.11.2014 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
5.12.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
9.12.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
10.12.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
13.12.2014 la
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
21.12.2014 su
M/S Baltic Queen
22.12.2014 ma
M/S Baltic Queen
23.12.2014 ti
M/S Baltic Queen
27.12.2014 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
2.1.2015 pe
Teeriharju, Somero
3.1.2015 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
11.1.2015 su
M/S Baltic Princess
12.1.2015 ma
M/S Baltic Princess
13.1.2015 ti
M/S Baltic Princess
14.1.2015 ke
M/S Baltic Princess
17.1.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
30.1.2015 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
31.1.2015 la
LUMO monitoimikeskus, Vantaa
8.2.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
13.2.2015 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
14.2.2015 la ystävänpäivä
Tanhuhovi, Lohja
17.2.2015 ti
M/S Baltic Queen
18.2.2015 ke
M/S Baltic Queen
21.2.2015 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
28.2.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
3.3.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
4.3.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
7.3.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
14.3.2015 la
Kartano Kievari, Äänekoski
28.3.2015 la
LUMO monitoimikeskus, Vantaa
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Nightclub Tähti, Tampere
5.4.2015 su pääsiäinen
Teeriharju, Somero
7.4.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
11.4.2015 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
18.4.2015 la
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
2.5.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
9.5.2015 la
Hojo hojo, Tuusniemi
17.5.2015 su
M/S Baltic Queen
18.5.2015 ma
M/S Baltic Queen
19.5.2015 ti
M/S Baltic Queen
20.5.2015 ke
M/S Baltic Queen
23.5.2015 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
30.5.2015 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
6.6.2015 la
Urjanlinna, Sievi
13.6.2015 la
Ilveskasino, Kuopio
19.6.2015 pe juhannusaatto
Nurmen lava, Lempäälä
20.6.2015 la juhannuspäivä
Metsälinna, Mikkeli
27.6.2015 la
Ă„myri, Somero
4.7.2015 la
Savion lava, Laukaa
5.7.2015 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
11.7.2015 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
14.7.2015 ti
Liperin lava, Liperi
18.7.2015 la
Maaningan kasino, Kuopio
22.7.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
25.7.2015 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
28.7.2015 ti
Pappisten lava, Loimaa, naistentanssit
1.8.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
8.8.2015 la
Valasranta, Pöytyä
22.8.2015 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
25.8.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
29.8.2015 la
Witsiälän lava, Hämeenlinna
1.9.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
5.9.2015 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
12.9.2015 la
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
13.9.2015 su
M/S Baltic Princess
14.9.2015 ma
M/S Baltic Princess
19.9.2015 la
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
10.10.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
16.10.2015 pe
Teeriharju, Somero
8.11.2015 su
M/S Baltic Queen
9.11.2015 ma
M/S Baltic Queen
14.11.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
20.11.2015 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
21.11.2015 la
LUMO monitoimikeskus, Vantaa
5.12.2015 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
19.12.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
20.12.2015 su
M/S Baltic Queen
21.12.2015 ma
M/S Baltic Queen
22.12.2015 ti
M/S Baltic Queen
23.12.2015 ke
M/S Baltic Queen
26.12.2015 la tapaninpäivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
2.1.2016 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
9.1.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
15.1.2016 pe
Teeriharju, Somero
17.1.2016 su
M/S Baltic Princess
18.1.2016 ma
M/S Baltic Princess
19.1.2016 ti
M/S Baltic Princess
20.1.2016 ke
M/S Baltic Princess
23.1.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
29.1.2016 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
6.2.2016 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
14.2.2016 su ystävänpäivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
18.2.2016 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
19.3.2016 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Kuntotalo, Kouvola
27.3.2016 su pääsiäinen
Teeriharju, Somero
2.4.2016 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
5.4.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
15.4.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
23.4.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
30.4.2016 la vapunaatto
Tahkon Talvilavatanssit, Kuopio
13.5.2016 pe
Tuiskula, Nivala
14.5.2016 la
Limingan ns, Liminka
21.5.2016 la
Maaningan kasino, Kuopio
18.6.2016 la
Ilveskasino, Kuopio
25.6.2016 la juhannuspäivä
Mäntsälän lava, Mäntsälä
9.7.2016 la
Savion lava, Laukaa
12.7.2016 ti
Liperin lava, Liperi
15.7.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
23.7.2016 la
Vojakkalan lava, Loppi
24.7.2016 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
29.7.2016 pe
Pappisten lava, Loimaa
30.7.2016 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
5.8.2016 pe
Esakallio, Somero
6.8.2016 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
7.8.2016 su
Mäntsälän lava, Mäntsälä
13.8.2016 la
Syvälahti, Kangasniemi
14.8.2016 su
M/S Baltic Princess
15.8.2016 ma
M/S Baltic Princess
16.8.2016 ti
M/S Baltic Princess
17.8.2016 ke
M/S Baltic Princess
20.8.2016 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
30.8.2016 ti
M/S Baltic Queen
31.8.2016 ke
M/S Baltic Queen
2.9.2016 pe
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
3.9.2016 la
Witsiälän lava, Hämeenlinna
17.9.2016 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
23.9.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
24.9.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
29.9.2016 to
Hurmio-klubi, Turku
30.9.2016 pe
Nightclub Tähti, Jyväskylä
1.10.2016 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
2.10.2016 su
M/S Baltic Queen
3.10.2016 ma
M/S Baltic Queen
5.10.2016 ke
M/S Baltic Queen
8.10.2016 la
Nightclub Tähti, Tampere
15.10.2016 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
22.10.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
5.11.2016 la
Nightclub Tähti, Jyväskylä
18.11.2016 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
19.11.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
22.11.2016 ti
M/S Baltic Princess
23.11.2016 ke
M/S Baltic Princess
25.11.2016 pe
Teeriharju, Somero
2.12.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.12.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
30.12.2016 pe
Ravintola Venus Nightlife, Turku
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Nightclub Tähti, Jyväskylä
7.1.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
14.1.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
21.1.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
4.2.2017 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
11.2.2017 la
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
3.3.2017 pe
Tuiskula, Nivala
4.3.2017 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
11.3.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
15.3.2017 ke
HurmioKlubi, Helsinki
25.3.2017 la
Nightclub Tähti, Jyväskylä
31.3.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.4.2017 la
Nightclub Tähti, Tampere
16.4.2017 su pääsiäinen
Teeriharju, Somero
22.4.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
25.4.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
30.4.2017 su vapunaatto
Ravintola Karrinpuomi, Ypäjä
11.5.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
13.5.2017 la
Valasranta, Pöytyä
16.5.2017 ti
M/S Baltic Princess
17.5.2017 ke
M/S Baltic Princess
27.5.2017 la
Hojo hojo, Tuusniemi
3.6.2017 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
10.6.2017 la
Ilveskasino, Kuopio
23.6.2017 pe juhannusaatto
Rönnin lava, Orivesi
24.6.2017 la juhannuspäivä
Nutikan lava, Lappeenranta
1.7.2017 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
4.7.2017 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
5.7.2017 ke
Särkkä, Punkalaidun
6.7.2017 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
8.7.2017 la
Vojakkalan lava, Loppi
9.7.2017 su
Kyllikinranta, Iisalmi
14.7.2017 pe
Talviaisten VPK:n lava, Orivesi
15.7.2017 la
Letkaliiteri, Joutsa
22.7.2017 la
Ă„myri, Somero
29.7.2017 la
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
2.8.2017 ke
Rönnin lava, Orivesi
4.8.2017 pe
Pappisten lava, Loimaa
5.8.2017 la
Nightclub Tähti, Tampere
12.8.2017 la
Syvälahti, Kangasniemi
18.8.2017 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
19.8.2017 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
26.8.2017 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
2.9.2017 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
8.9.2017 pe
Uittamo paviljonki, Turku
23.9.2017 la
Valasranta, Pöytyä
30.9.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
7.10.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
13.10.2017 pe
Esakallio, Somero
21.10.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
29.10.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
4.11.2017 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
11.11.2017 la
Alavieskan Viri, Alavieska
25.11.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
28.11.2017 ti
HurmioKlubi, Helsinki
1.12.2017 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
2.12.2017 la
Helin ravintola, Heinola
9.12.2017 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
16.12.2017 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.1.2018 la
Rodeo Bar, Urjala
12.1.2018 pe
Teeriharju, Somero
16.1.2018 ti
Viking Grace
17.1.2018 ke
Viking Grace
26.1.2018 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
27.1.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
7.2.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
10.2.2018 la
Alavieskan Viri, Alavieska
16.2.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.2.2018 la
Hotelli Malmikumpu, Outokumpu
21.2.2018 ke
Viking XPRS
22.2.2018 to
Viking XPRS
3.3.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
9.3.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.3.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
21.3.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
23.3.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
24.3.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
1.4.2018 su pääsiäinen
Teeriharju, Somero
4.4.2018 ke
HurmioKlubi, Helsinki
5.4.2018 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
7.4.2018 la
Viking Grace
10.4.2018 ti
Viking Mariella
11.4.2018 ke
Viking Mariella
13.4.2018 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
15.4.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
17.4.2018 ti
Viking Grace
20.4.2018 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
21.4.2018 la
Äkäshotelli, Kolari
28.4.2018 la
Viihderavintola Las Palmas, Joensuu
2.5.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
4.5.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
5.5.2018 la
Valasranta, Pöytyä
11.5.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
13.5.2018 su
M/S Baltic Princess
14.5.2018 ma
M/S Baltic Princess
19.5.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
25.5.2018 pe
Esakallio, Somero
2.6.2018 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
8.6.2018 pe
Pappisten lava, Loimaa
9.6.2018 la
Vojakkalan lava, Loppi
15.6.2018 pe
Talviaisten VPK:n lava, Orivesi
16.6.2018 la
Maaningan kasino, Kuopio
17.6.2018 su
Lemmenlava, Joensuu
22.6.2018 pe juhannusaatto
Mäntsälän lava, Mäntsälä
23.6.2018 la juhannuspäivä
Pistohiekan lava, Puumala
29.6.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
30.6.2018 la
Ă„myri, Somero
4.7.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
6.7.2018 pe
Uittamo paviljonki, Turku
7.7.2018 la
Kermankosken lava, Heinävesi
11.7.2018 ke
Särkkä, Punkalaidun
12.7.2018 to
Linnanmäki, Helsinki
18.7.2018 ke
Rönnin lava, Orivesi
19.7.2018 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
20.7.2018 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
21.7.2018 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
24.7.2018 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
28.7.2018 la
Huvilintu, Raisio
3.8.2018 pe
Esakallio, Somero
4.8.2018 la
Savion lava, Laukaa
9.8.2018 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
18.8.2018 la
Liperin lava, Liperi
21.8.2018 ti
Viking Grace
22.8.2018 ke
Viking Grace
25.8.2018 la
Syvälahti, Kangasniemi
31.8.2018 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
4.9.2018 ti
Viking Gabriella
5.9.2018 ke
Viking Gabriella
7.9.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
8.9.2018 la
Valasranta, Pöytyä
9.9.2018 su
Silja Europa
10.9.2018 ma
Silja Europa
15.9.2018 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
25.9.2018 ti
M/S Baltic Princess
26.9.2018 ke
M/S Baltic Princess
12.10.2018 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
13.10.2018 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
19.10.2018 pe
Imatran kylpylä, Imatra
20.10.2018 la
Pajarinhovi, Kitee
26.10.2018 pe
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
2.11.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.11.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
9.11.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.11.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
17.11.2018 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
24.11.2018 la
Urjanlinna, Sievi
28.11.2018 ke
Viking XPRS
29.11.2018 to
Viking XPRS
1.12.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
15.12.2018 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
28.12.2018 pe
Teeriharju, Somero
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.1.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
8.1.2019 ti
Viking Gabriella
9.1.2019 ke
Viking Gabriella
18.1.2019 pe
Pyrkivä, Turku
19.1.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
20.1.2019 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
25.1.2019 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
27.1.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
1.2.2019 pe
Tuiskula, Nivala
2.2.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
8.2.2019 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
9.2.2019 la
Ämmänsaaren työväentalo, Suomussalmi
16.2.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
21.2.2019 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
22.2.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.2.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
3.3.2019 su
Silja Europa
4.3.2019 ma
Silja Europa
6.3.2019 ke
HurmioKlubi, Helsinki
8.3.2019 pe naisten päivä
Teeriharju, Somero
9.3.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
22.3.2019 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
23.3.2019 la
Äkäshotelli, Kolari
29.3.2019 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
30.3.2019 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
31.3.2019 su
M/S Baltic Princess
1.4.2019 ma
M/S Baltic Princess
9.4.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
12.4.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.4.2019 ke
Viking XPRS
18.4.2019 to kiirastorstai
Viking XPRS
20.4.2019 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
21.4.2019 su pääsiäinen
Esakallio, Somero
24.4.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
29.4.2019 ma
Viking Mariella
30.4.2019 ti vapunaatto
Viking Mariella
4.5.2019 la
Valasranta, Pöytyä
11.5.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
18.5.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi, päättäjäiset
26.5.2019 su
Viking Grace
27.5.2019 ma
Viking Grace
28.5.2019 ti
Viking Grace
1.6.2019 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
6.6.2019 to
Linnanmäki, Helsinki
8.6.2019 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
14.6.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
15.6.2019 la
Savion lava, Laukaa
20.6.2019 to
Pappisten lava, Loimaa
21.6.2019 pe juhannusaatto
Mäntsälän lava, Mäntsälä
22.6.2019 la juhannuspäivä
Tulenliekki, Leppävirta
26.6.2019 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
28.6.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
30.6.2019 su
Uittamo paviljonki, Turku
4.7.2019 to
Littoisten lava, Kaarina
5.7.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
7.7.2019 su
Vilpola, Pälkäne
9.7.2019 ti
Rajavaaran lava, Kitee
12.7.2019 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
13.7.2019 la
Ă„myri, Somero
19.7.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
20.7.2019 la
Valasranta, Pöytyä
23.7.2019 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
25.7.2019 to
Rönnin lava, Orivesi
27.7.2019 la
Kermankosken lava, Heinävesi
31.7.2019 ke
Särkkä, Punkalaidun
1.8.2019 to
Ă„myri, Somero, naistentanssit
2.8.2019 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
3.8.2019 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
7.8.2019 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
9.8.2019 pe
Uittamo paviljonki, Turku
10.8.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
16.8.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
18.8.2019 su
Viking Grace
19.8.2019 ma
Viking Grace
20.8.2019 ti
Viking Grace
23.8.2019 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
24.8.2019 la
Hojo hojo, Tuusniemi
28.8.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
31.8.2019 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
6.9.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
7.9.2019 la
Maaningan kasino, Kuopio
10.9.2019 ti
Viking Mariella
11.9.2019 ke
Viking Mariella
14.9.2019 la
Huvilintu, Raisio
27.9.2019 pe
Pyrkivä, Turku
28.9.2019 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
5.10.2019 la
Hotelli Seurahuone, Iisalmi
18.10.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.10.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
1.11.2019 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
2.11.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.11.2019 ma
M/S Finlandia
8.11.2019 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
9.11.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
15.11.2019 pe
Teeriharju, Somero
16.11.2019 la
Hyvinkääsali, Hyvinkää
20.11.2019 ke
Viking XPRS
21.11.2019 to
Viking XPRS
22.11.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta
29.11.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
30.11.2019 la
Latosaari, Lapua
6.12.2019 pe itsenäisyyspäivä
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
10.12.2019 ti
Viking Gabriella
11.12.2019 ke
Viking Gabriella
14.12.2019 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
23.12.2019 ma
Viking Mariella
25.12.2019 ke joulupäivä
Teeriharju, Somero
26.12.2019 to tapaninpäivä
Käenkoskikeskus, Parkano
28.12.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
17.1.2020 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
18.1.2020 la
Auran nuortentalo, Aura
19.1.2020 su
Puistokulma, Vantaa
20.1.2020 ma
Viking Mariella
21.1.2020 ti
Viking Mariella
22.1.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
24.1.2020 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
25.1.2020 la
Limingan ns, Liminka
31.1.2020 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.2.2020 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
8.2.2020 la
Alavieskan Viri, Alavieska
9.2.2020 su
Viking Grace
10.2.2020 ma
Viking Grace
11.2.2020 ti
Viking Grace
15.2.2020 la
Kartano Kievari, Äänekoski
6.3.2020 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.3.2020 ma
M/S Finlandia
29.3.2020 su
M/S Baltic Princess
30.3.2020 ma
M/S Baltic Princess
24.4.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
26.4.2020 su
Silja Europa
27.4.2020 ma
Silja Europa
17.7.2020 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
23.7.2020 to
Tulenliekki, Leppävirta
25.7.2020 la
Käenkoskikeskus, Parkano
31.7.2020 pe
Kulttuurikuppila Brummi, Rauma
14.8.2020 pe
Pappisten lava, Loimaa
15.8.2020 la
Ă„myri, Somero
19.8.2020 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
22.8.2020 la
Valasranta, Pöytyä
29.8.2020 la
Rönnin lava, Orivesi
12.9.2020 la
Huvilintu, Raisio
25.9.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
6.11.2020 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
7.11.2020 la
Limingan ns, Liminka
25.6.2021 pe juhannusaatto
Kapakanmäki, Hämeenlinna
26.6.2021 la juhannuspäivä
Metsälinna, Mikkeli
27.6.2021 su
Uittamo paviljonki, Turku
2.7.2021 pe
Hojo hojo, Tuusniemi
3.7.2021 la
Ă„myri, Somero
9.7.2021 pe
Nutikan lava, Lappeenranta
10.7.2021 la
Maaningan kasino, Kuopio
16.7.2021 pe
Jormuan lava, Kajaani
17.7.2021 la
Kaarihovi, Teuva
22.7.2021 to
Tulenliekki, Leppävirta
23.7.2021 pe
Pappisten lava, Loimaa
31.7.2021 la
Rönnin lava, Orivesi
6.8.2021 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
7.8.2021 la
Syvälahti, Kangasniemi
19.8.2021 to
Linnanmäki, Helsinki
24.8.2021 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
28.8.2021 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
3.9.2021 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
18.9.2021 la
Urjanlinna, Sievi
24.9.2021 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
1.10.2021 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
9.10.2021 la
Latosaari, Lapua
16.10.2021 la
Tanssiklubi, Oulu
29.10.2021 pe
Teeriharju, Somero
5.11.2021 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
6.11.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.11.2021 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
13.11.2021 la
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
20.11.2021 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
27.11.2021 la
Auran nuortentalo, Aura
4.12.2021 la
Limingan ns, Liminka
10.12.2021 pe
Ravintola Punainen kukko, Pori
11.12.2021 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
16.12.2021 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
5.3.2022 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
1.4.2022 pe
Teeriharju, Somero
2.4.2022 la
Kartano Kievari, Äänekoski
8.4.2022 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
22.4.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
13.5.2022 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
14.5.2022 la
Anna & Albert, Oulu
20.5.2022 pe
Kisaranta, Kangasala
27.5.2022 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
28.5.2022 la
Urjanlinna, Sievi
18.6.2022 la
Nuijamiesten lava, Oulu
19.6.2022 su
Kyllikinranta, Iisalmi
24.6.2022 pe juhannusaatto
Hojo hojo, Tuusniemi
25.6.2022 la juhannuspäivä
Metsälinna, Mikkeli
29.6.2022 ke
Tampsan lava, Kotka
1.7.2022 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
2.7.2022 la
Ă„myri, Somero
4.7.2022 ma
Vilpola, Pälkäne
7.7.2022 to
Rönnin lava, Orivesi
8.7.2022 pe
Pappisten lava, Loimaa
14.7.2022 to
Wanhan Kanalan Kuiwurisali, Loimaa
15.7.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
16.7.2022 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
27.7.2022 ke
Särkkä, Punkalaidun
31.7.2022 su
Tirvan lava, Kouvola
13.8.2022 la
Valasranta, Pöytyä
14.8.2022 su
Uittamo paviljonki, Turku
19.8.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
24.8.2022 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
17.9.2022 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
23.9.2022 pe
Esakallio, Somero
24.9.2022 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi