Pepe Enroth

19.9.2003 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
2.4.2004 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
1.7.2004 to
Hilmonkosken lava (Vuoskoski, Kannonkoski)
9.7.2004 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
23.3.2005 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
2.7.2005 la
Puistorinne (Rantakylä, Kiuruvesi)
9.7.2005 la
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
31.3.2006 pe
Tanssikrouvi
12.7.2006 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.8.2006 la
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
2.9.2006 la
Huuhkajavuoren lava (Lavia, Pori)
9.6.2007 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
6.7.2007 pe
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
14.7.2007 la
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
21.7.2007 la
Liperin lava
22.9.2007 la
Ravintola Karkialampi (Karkialampi, Mikkeli)
30.4.2008 ke vapunaatto
Alavuden seurantalo (Alavus)
14.6.2008 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
20.6.2008 pe juhannusaatto
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
10.7.2008 to
Savion lava (Lievestuore, Laukaa)
19.7.2008 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
6.9.2008 la
Kiparkatti (Myrskylä)
15.10.2008 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
15.1.2009 to
Kylpylähotelli Peurunka (Laukaa)
24.2.2009 ti
Imatran kylpylä
13.3.2009 pe
Hotelli Sommelo (Kouvola)
12.6.2009 pe
Talviaisten VPK:n lava (Talviainen, Orivesi)
10.7.2009 pe
Lystilä (Pielavesi)
1.8.2009 la
Mäntyrinne (Pihlajalahti, Savonlinna)
8.8.2009 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
1.9.2009 ti
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
9.11.2009 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
23.1.2010 la
Orimattilan Kehräämö
2.2.2010 ti
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
1.3.2010 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
9.3.2010 ti
Imatran kylpylä
9.4.2010 pe
Alavuden seurantalo (Alavus)
20.5.2010 to
Kylpylähotelli Rauhalahti
22.5.2010 la
Liperin lava
9.7.2010 pe
Kermankosken lava (Kerma, Heinävesi)
10.7.2010 la
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
11.7.2010 su
Öllölän lava (Öllölä, Joensuu)
22.7.2010 to
Kylpylähotelli Rauhalahti
31.7.2010 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
8.8.2010 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
13.9.2010 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
5.10.2010 ti
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
16.10.2010 la
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
31.1.2011 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
26.3.2011 la
Mäntymotelli (Karankamäki, Mäntyharju)
29.3.2011 ti
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
20.4.2011 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
7.5.2011 la
Ravani (Ulvila)
6.7.2011 ke
Sarvikummun lava (Sarvikumpu, Heinävesi)
9.7.2011 la
Lomasäkylä
22.7.2011 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
23.7.2011 la
Kylpylähotelli Rauhalahti
13.8.2011 la
Poikeljärven paviljonki (Ahlainen, Pori)
15.10.2011 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
24.10.2011 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
3.11.2011 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
26.12.2011 ma tapaninpäivä
Nivalan ns
23.1.2012 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
31.3.2012 la
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
2.5.2012 ke
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
2.6.2012 la
Kylpylähotelli Rauhalahti
16.6.2012 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
30.6.2012 la
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
1.8.2012 ke
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
4.8.2012 la
Päivärannan lava (Otava, Mikkeli)
19.8.2012 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
10.9.2012 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
4.10.2012 to
Forssan järjestöjentalo
10.10.2012 ke
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
27.10.2012 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
7.11.2012 ke
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
21.11.2012 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Hyvinkään järjestötalo
14.1.2013 ma
Pirtti (Kangasala)
16.1.2013 ke
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
19.1.2013 la
Airakselan seurantalo (Airaksela, Kuopio)
4.2.2013 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
20.2.2013 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
28.2.2013 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
3.3.2013 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
6.3.2013 ke
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
17.3.2013 su
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen)
20.3.2013 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
13.4.2013 la
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
20.4.2013 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
28.4.2013 su
Kuumola (Turenki, Janakkala)
4.6.2013 ti
Hiekkarinne (Niittyaho, Muurame)
15.6.2013 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
20.7.2013 la
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
31.7.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
13.8.2013 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
17.8.2013 la
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
27.8.2013 ti
Pyhäsalmen lava
1.10.2013 ti
Tapiola (Keljo, Jyväskylä)
20.10.2013 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
4.12.2013 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
6.1.2014 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
8.1.2014 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
12.1.2014 su
Orimattilan Kehräämö
16.1.2014 to
Forssan järjestöjentalo
27.1.2014 ma
Pirtti (Kangasala)
10.2.2014 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
6.4.2014 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
10.5.2014 la
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
23.5.2014 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
2.7.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
12.7.2014 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
16.7.2014 ke
Mäntsälän lava
19.7.2014 la
Yliskallion lava (Valkama, Pyhäranta)
26.7.2014 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
26.8.2014 ti
Pyhäsalmen lava
7.9.2014 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
13.9.2014 la
Nousula
21.9.2014 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
3.10.2014 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
31.10.2014 pe
Savijoen seuratalo (Pukkila)
11.11.2014 ti
Riihimäen kerhotalo
8.1.2015 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
12.1.2015 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
13.1.2015 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
30.1.2015 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
9.2.2015 ma
Pirtti (Kangasala)
13.2.2015 pe
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki)
14.2.2015 la ystävänpäivä
Airakselan seurantalo (Airaksela, Kuopio)
19.2.2015 to
Forssan järjestöjentalo
22.2.2015 su
Hyvinkään järjestötalo
6.4.2015 ma pääsiäismaanantai
Härmän Kylpylä (Kauhava)
11.4.2015 la
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
9.5.2015 la
Ravintola La Kar De Mumma (Hartola)
17.5.2015 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
16.6.2015 ti
Pyhäsalmen lava
20.6.2015 la juhannuspäivä
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
26.6.2015 pe
Talviaisten VPK:n lava (Talviainen, Orivesi)
27.6.2015 la
Huuhkajavuoren lava (Lavia, Pori)
1.7.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
14.7.2015 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
8.8.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
31.8.2015 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
7.9.2015 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
26.9.2015 la
Ravintola La Kar De Mumma (Hartola)
1.10.2015 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit
30.10.2015 pe
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki)
31.10.2015 la
Airakselan seurantalo (Airaksela, Kuopio)
5.11.2015 to
Forssan järjestöjentalo
4.12.2015 pe
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki)
14.12.2015 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
15.12.2015 ti
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
18.1.2016 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
8.2.2016 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
12.2.2016 pe
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki)
16.2.2016 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
19.2.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
21.2.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
29.2.2016 ma
Pirtti (Kangasala)
15.3.2016 ti
Tanhuhovi (Lohja)
19.3.2016 la
Puistonkulma (Kiuruvesi)
24.3.2016 to kiirastorstai
Karjalatalo (Käpylä, Helsinki)
29.3.2016 ti
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
9.5.2016 ma
Pirtti (Kangasala)
22.5.2016 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
4.6.2016 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
7.6.2016 ti
Pyhäsalmen lava
13.6.2016 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
25.6.2016 la juhannuspäivä
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
30.6.2016 to
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
2.7.2016 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
28.7.2016 to
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
23.8.2016 ti
Pyhäsalmen lava
19.9.2016 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
24.9.2016 la
Airakselan seurantalo (Airaksela, Kuopio)
18.10.2016 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
7.11.2016 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
10.12.2016 la
Limingan ns
14.1.2017 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
15.1.2017 su
Hyvinkään järjestötalo
26.1.2017 to
Forssan järjestöjentalo
28.1.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
6.2.2017 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
11.2.2017 la
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
16.2.2017 to
Orimattilan Kehräämö
11.3.2017 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
26.3.2017 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
3.4.2017 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
15.4.2017 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
25.4.2017 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
29.4.2017 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
14.5.2017 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
16.6.2017 pe
Talviaisten VPK:n lava (Talviainen, Orivesi)
1.7.2017 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
13.7.2017 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
25.7.2017 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
19.8.2017 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
4.9.2017 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
8.9.2017 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
19.9.2017 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
1.10.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
19.10.2017 to
Forssan järjestöjentalo
6.11.2017 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
25.11.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
27.11.2017 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
16.1.2018 ti
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
30.1.2018 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
31.1.2018 ke
Teeriharju
4.2.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
11.2.2018 su
Iisalmen nuorisotalo
23.2.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
3.3.2018 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
8.3.2018 to naisten päivä
Orimattilan Kehräämö
3.4.2018 ti
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
7.6.2018 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
19.6.2018 ti
Harjulan lava
8.7.2018 su
Harjulan lava
10.7.2018 ti
Vilpola (Onkkaala, Pälkäne)
12.7.2018 to
Viikinsaaren tanssilava (Tampere)
21.7.2018 la
Tainuskylän lato (Tainuskylä, Kurikka)
25.7.2018 ke
Makasiini (Asemantaus, Heinola)
11.8.2018 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
16.9.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
24.9.2018 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
25.10.2018 to
Orimattilan Kehräämö
28.10.2018 su
Iisalmen nuorisotalo
8.11.2018 to
Forssan järjestöjentalo
13.11.2018 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
17.11.2018 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
18.11.2018 su
Kivistön työväentalo
23.11.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
28.11.2018 ke
Teeriharju
17.12.2018 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Kylpylähotelli Rauhalahti
7.1.2019 ma
Kontula (Taustiala, Kangasala)
17.1.2019 to
Forssan järjestöjentalo
22.1.2019 ti
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
26.1.2019 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
3.2.2019 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
9.2.2019 la
Haapamäen Suoja
20.2.2019 ke
Teeriharju
6.3.2019 ke
Lautsian Kartano (Lautsia, Hämeenlinna)
16.3.2019 la
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
5.4.2019 pe
Kivistön työväentalo
26.4.2019 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
15.5.2019 ke
Lautsian Kartano (Lautsia, Hämeenlinna)
25.5.2019 la
Puistorinne (Rantakylä, Kiuruvesi)
27.5.2019 ma
Kuuselakeskus (Tampere)
4.6.2019 ti
Harjulan lava
8.6.2019 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
10.6.2019 ma
Härmän Kylpylä (Kauhava)
13.6.2019 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
14.6.2019 pe
Tammelan lähitori (Tampere)
15.6.2019 la
Tesoma
17.6.2019 ma
Kotipirtin palvelutalo (Tampere)
18.6.2019 ti
Tampere
19.6.2019 ke
Tampere
22.6.2019 la juhannuspäivä
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
29.6.2019 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
5.7.2019 pe
Kaukaharjun palvelukoti (Tampere)
6.7.2019 la
Camping Vonkka (Hyrynsalmi)
7.7.2019 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
13.7.2019 la
Juupajoki
20.7.2019 la
Tainuskylän lato (Tainuskylä, Kurikka)
24.7.2019 ke
Tammenlehväkeskus (Tampere)
26.7.2019 pe
Ravintola Ampiainen (Kuopio)
27.7.2019 la
Ravintola Roze (Järvenpää)
19.8.2019 ma
Pärnu
20.8.2019 ti
Pärnu
21.8.2019 ke
Pärnu
24.8.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
26.8.2019 ma
Pispan palvelukeskus (Tampere)
28.8.2019 ke
Tammenlehväkeskus (Tampere)
2.9.2019 ma
Läyliäisten Seurala (Läyliäinen, Loppi)
3.9.2019 ti
Raittiustalo (Kuopio)
4.9.2019 ke
Lautsian Kartano (Lautsia, Hämeenlinna)
5.9.2019 to
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
12.9.2019 to
Pohjolan palvelukeskus (Tampere)
14.9.2019 la
Västilän Voimantalo (Vinkiä, Orivesi)
16.9.2019 ma
Rauhaniemen sairaala (Tampere)
17.9.2019 ti
Laitilan terveyskoti
17.9.2019 ti
Attendo Hellä (Uusikaupunki)
17.9.2019 ti
Attendo Rauha (Uusikaupunki)
22.9.2019 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
25.9.2019 ke
Tammenlehväkeskus (Tampere)
26.9.2019 to
Lielahden palvelukeskus (Tampere)
1.10.2019 ti
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
5.10.2019 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)