Arto Nuotio

16.4.2007 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.5.2007 la
Hotelli Korpilampi, Espoo
26.5.2007 la
Riutanharju, Riihimäki
12.7.2007 to
Littoisten lava, Kaarina
14.7.2007 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
15.7.2007 su
Kolmilammi, Hausjärvi
25.8.2007 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
16.11.2007 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
4.12.2007 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
23.2.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.3.2008 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
5.4.2008 la
Lomakouhero, Karstula
17.7.2008 to
Littoisten lava, Kaarina
19.7.2008 la
Tanhuhovi, Lohja
20.7.2008 su
Kolmilammi, Hausjärvi
30.8.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.10.2008 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
8.11.2008 la
Pesäkallio, Lahti
24.1.2009 la
Turun VPK, Turku
1.3.2009 su
Pyrkivä, Turku
7.3.2009 la
Valtatie 2, Harjavalta
14.3.2009 la
Jyväskylän viihdekeskus, Jyväskylä
30.4.2009 to vapunaatto
Huvilintu, Raisio
13.6.2009 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
19.7.2009 su
Kolmilammi, Hausjärvi
25.7.2009 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
20.8.2009 to
Littoisten lava, Kaarina
19.9.2009 la
Tanhuhovi, Lohja
9.10.2009 pe
Kisaranta, Kangasala
7.11.2009 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
13.12.2009 su
Pyrkivä, Turku
26.12.2009 la tapaninpäivä
Kerhola, Nokia
5.1.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
9.1.2010 la
Teeriharju, Somero
20.2.2010 la
Kartano Kievari, Äänekoski
23.2.2010 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
6.3.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
11.4.2010 su
Pyrkivä, Turku
15.4.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
29.5.2010 la
Riutanharju, Riihimäki
12.6.2010 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
17.6.2010 to
Littoisten lava, Kaarina
3.7.2010 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
4.7.2010 su
Helsinki Pavi, Vantaa
25.8.2010 ke
Esakallio, Somero
23.10.2010 la
Auran nuortentalo, Aura
30.10.2010 la
Tanhuhovi, Lohja
1.11.2010 ma
Härmän Kylpylä, Kauhava
22.1.2011 la
Teeriharju, Somero
12.2.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.2.2011 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
20.3.2011 su
Pyrkivä, Turku
2.4.2011 la
Auran nuortentalo, Aura
8.4.2011 pe
Ravintola Hämeensilta, Tampere
9.4.2011 la
Tanhuhovi, Lohja
10.4.2011 su
Turun VPK, Turku
10.4.2011 su
M/S Nordlandia
14.4.2011 to
Ravintola Galax, Turku
7.5.2011 la
Huvilintu, Raisio
21.5.2011 la
Hotelli Joutsenlampi, Joutsa
26.5.2011 to
Ravintola Galax, Turku
28.5.2011 la
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
7.6.2011 ti
M/S Nordlandia
8.6.2011 ke
Esakallio, Somero
11.6.2011 la
Turku
12.6.2011 su helluntai
Silja Europa
18.6.2011 la
Riutanharju, Riihimäki
25.6.2011 la juhannuspäivä
Uittamo paviljonki, Turku
17.7.2011 su
Haikan lava, Pirkkala
21.7.2011 to
Littoisten lava, Kaarina
6.8.2011 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
2.9.2011 pe
Uittamo paviljonki, Turku
3.9.2011 la
yksityistilaisuus
11.9.2011 su
M/S Nordlandia
17.9.2011 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
15.10.2011 la
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
22.10.2011 la
Auran nuortentalo, Aura
19.11.2011 la
Merikievari, Merikarvia
20.11.2011 su
M/S Nordlandia
5.12.2011 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
11.12.2011 su
Pyrkivä, Turku
19.12.2011 ma
Silja Europa
20.12.2011 ti
Silja Europa
12.1.2012 to
Ravintola Galax, Turku
21.1.2012 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
22.1.2012 su
M/S Baltic Princess
23.1.2012 ma
M/S Baltic Princess
24.1.2012 ti
M/S Baltic Princess
30.1.2012 ma
Viking Amorella
31.1.2012 ti
Viking Amorella
1.2.2012 ke
Viking Amorella
4.2.2012 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
14.2.2012 ti ystävänpäivä
Mikaelinkirkko, Turku
21.2.2012 ti
M/S Nordlandia
22.2.2012 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
3.3.2012 la
Auran nuortentalo, Aura
8.3.2012 to naisten päivä
Konserttitalo, Turku
17.3.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.5.2012 la
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
27.5.2012 su helluntai
M/S Nordlandia
9.6.2012 la
Merikievari, Merikarvia
16.6.2012 la
Turku
17.6.2012 su
Silja Europa
23.6.2012 la juhannuspäivä
Uittamo paviljonki, Turku
25.7.2012 ke
Esakallio, Somero
4.8.2012 la
Ravintola Galax, Turku
11.8.2012 la
Huvilintu, Raisio
23.8.2012 to
Littoisten lava, Kaarina
24.8.2012 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
1.9.2012 la
Ämyri, Somero
2.9.2012 su
M/S Nordlandia
9.9.2012 su
Logomo, Turku, konsertti
24.9.2012 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.9.2012 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
29.9.2012 la
Merikievari, Merikarvia
30.9.2012 su
Viking Isabella
1.10.2012 ma
Viking Isabella
2.10.2012 ti
Viking Isabella
3.10.2012 ke
Viking Isabella
8.10.2012 ma
Viking Amorella
9.10.2012 ti
Viking Amorella
10.10.2012 ke
Viking Amorella
20.10.2012 la
Hotelli Cumulus, Seinäjoki
26.11.2012 ma
Viking Amorella
27.11.2012 ti
Viking Amorella
28.11.2012 ke
Viking Amorella
1.12.2012 la
Auran nuortentalo, Aura
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Valtatie 2, Harjavalta
3.1.2013 to
Silja Europa
4.1.2013 pe
Silja Europa
5.1.2013 la
Silja Europa
6.1.2013 su
Turun VPK, Turku
12.1.2013 la
Pesäkallio, Lahti
13.1.2013 su
M/S Baltic Princess
14.1.2013 ma
M/S Baltic Princess
15.1.2013 ti
M/S Baltic Princess
16.1.2013 ke
M/S Baltic Princess
5.2.2013 ti
Viking Mariella
6.2.2013 ke
Viking Mariella
9.2.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
27.2.2013 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
9.3.2013 la
Hotelli Cumulus, Seinäjoki
23.3.2013 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
25.3.2013 ma
Viking Amorella
26.3.2013 ti
Viking Amorella
27.3.2013 ke
Viking Amorella
30.3.2013 la
Auran nuortentalo, Aura
4.5.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
16.5.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
25.5.2013 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
29.5.2013 ke
M/S Baltic Princess
30.5.2013 to
M/S Baltic Princess
4.6.2013 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
6.6.2013 to
Littoisten lava, Kaarina
8.6.2013 la
Merikievari, Merikarvia
15.6.2013 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
16.6.2013 su
M/S Baltic Princess
22.6.2013 la juhannuspäivä
Uittamo paviljonki, Turku
13.7.2013 la
Tangomarkkinat, Seinäjoki
19.7.2013 pe
Suikkalan lava, Ruokolahti
20.7.2013 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
21.7.2013 su
Haikan lava, Pirkkala
23.7.2013 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
4.8.2013 su
Mäntymäen lava, Orimattila
16.8.2013 pe
Nurmen lava, Lempäälä
17.8.2013 la
Säänjärven lava, Savitaipale
5.9.2013 to
Littoisten lava, Kaarina
16.9.2013 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
17.9.2013 ti
Viking Mariella
18.9.2013 ke
Viking Mariella
28.9.2013 la
Ruusukortteli, Turku
16.10.2013 ke
Nightclub Tähti, Tampere
25.10.2013 pe
Kaupunginteatteri, Seinäjoki
2.11.2013 la
Merikievari, Merikarvia
23.11.2013 la
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
30.11.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.12.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
18.12.2013 ke
Kirkko, Masku
26.12.2013 to tapaninpäivä
Auran nuortentalo, Aura
28.12.2013 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
29.12.2013 su
Puistokulma, Vantaa
19.1.2014 su
Silja Europa
20.1.2014 ma
Silja Europa
21.1.2014 ti
Silja Europa
14.2.2014 pe ystävänpäivä
Tanssikrouvi, Sastamala
22.2.2014 la
Pajarinhovi, Kitee
8.3.2014 la naisten päivä
Valtatie 2, Harjavalta
15.3.2014 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
29.3.2014 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
2.4.2014 ke
M/S Baltic Princess
4.4.2014 pe
Satulinna, Hattula
5.4.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.4.2014 su
Viking Amorella
7.4.2014 ma
Viking Amorella
8.4.2014 ti
Viking Amorella
9.4.2014 ke
Viking Amorella
12.4.2014 la
Aronkeidas, Kauhajoki
19.4.2014 la
Mikaelinkirkko, Turku
26.4.2014 la
Hotelli Levitunturi, Kittilä
30.4.2014 ke vapunaatto
Pesäkallio, Lahti, pttjiset
2.5.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
3.5.2014 la
Aronkeidas, Kauhajoki
17.5.2014 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
21.5.2014 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
24.5.2014 la
Metsälinna, Akaa
1.6.2014 su
Viking Amorella
2.6.2014 ma
Viking Amorella
3.6.2014 ti
Viking Amorella
4.6.2014 ke
Viking Amorella
6.6.2014 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
7.6.2014 la
Säänjärven lava, Savitaipale
8.6.2014 su helluntai
Mäntymäen lava, Orimattila
11.6.2014 ke
Esakallio, Somero
21.6.2014 la juhannuspäivä
Uittamo paviljonki, Turku
24.6.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
29.6.2014 su
Haikan lava, Pirkkala
18.7.2014 pe
Nurmen lava, Lempäälä
19.7.2014 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
20.7.2014 su
M/S Baltic Princess
21.7.2014 ma
M/S Baltic Princess
23.7.2014 ke
Valssimylly, Lapinjärvi
26.7.2014 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
31.7.2014 to
Littoisten lava, Kaarina
9.8.2014 la
Nurmaan lava, Mäntyharju
10.8.2014 su
Tirvan lava, Kouvola
12.8.2014 ti
Tortinmäen lava, Turku
13.8.2014 ke
Kisapirtti, Parikkala
17.8.2014 su
Silja Europa
18.8.2014 ma
Silja Europa
19.8.2014 ti
Silja Europa
20.8.2014 ke
Silja Europa
6.9.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
8.9.2014 ma
Riemuliiteri, Kolari
23.9.2014 ti
Viking Gabriella
24.9.2014 ke
Viking Gabriella
30.9.2014 ti
M/S Finlandia
1.10.2014 ke
M/S Finlandia
3.10.2014 pe
Esakallio, Somero
4.10.2014 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
24.10.2014 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
26.10.2014 su
Puistokulma, Vantaa
30.10.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
31.10.2014 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.11.2014 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
29.11.2014 la
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
5.12.2014 pe
Kuntotalo, Kouvola
13.12.2014 la
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
6.1.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
18.1.2015 su
M/S Baltic Princess
19.1.2015 ma
M/S Baltic Princess
20.1.2015 ti
M/S Baltic Princess
24.1.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
14.2.2015 la ystävänpäivä
Limingan ns, Liminka
28.2.2015 la
Aronkeidas, Kauhajoki
1.3.2015 su
Viking Amorella
2.3.2015 ma
Viking Amorella
3.3.2015 ti
Viking Amorella
4.3.2015 ke
Viking Amorella
8.3.2015 su naisten päivä
M/S Baltic Princess
9.3.2015 ma
M/S Baltic Princess
14.3.2015 la
Pesäkallio, Lahti
21.3.2015 la
Latosaari, Lapua
26.3.2015 to
Riemuliiteri, Kolari
11.4.2015 la
Turun VPK, Turku
30.5.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
6.6.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
7.6.2015 su
Viking Amorella
8.6.2015 ma
Viking Amorella
9.6.2015 ti
Viking Amorella
10.6.2015 ke
Viking Amorella
14.6.2015 su
M/S Baltic Princess
16.6.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
20.6.2015 la juhannuspäivä
Höyrypaviljonki, Keuruu
24.6.2015 ke
Esakallio, Somero
27.6.2015 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
5.7.2015 su
Mäntymäen lava, Orimattila
10.7.2015 pe
Nurmen lava, Lempäälä
18.7.2015 la
Kajasteen lava, Nurmes
1.8.2015 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
2.8.2015 su
Haikan lava, Pirkkala
7.8.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
8.8.2015 la
Aronkeidas, Kauhajoki
9.8.2015 su
Tirvan lava, Kouvola
11.8.2015 ti
Tortinmäen lava, Turku
14.8.2015 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
15.8.2015 la
Säänjärven lava, Savitaipale
27.8.2015 to
Littoisten lava, Kaarina
28.8.2015 pe
Ämmänsaaren työväentalo, Suomussalmi
29.8.2015 la
Liperin lava, Liperi
19.9.2015 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
4.10.2015 su
Helsinki Pavi, Vantaa
11.10.2015 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
24.10.2015 la
Pesäkallio, Lahti
30.10.2015 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
31.10.2015 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
7.11.2015 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
8.11.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
14.11.2015 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
29.11.2015 su
Ruskotalo, Rusko
5.12.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.12.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
15.12.2015 ti
M/S Finlandia
16.12.2015 ke
M/S Finlandia
20.12.2015 su
Turun VPK, Turku
22.12.2015 ti
Viking Mariella
23.12.2015 ke
Viking Mariella
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
22.1.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
20.2.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
22.3.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
26.3.2016 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
10.4.2016 su
Ruskotalo, Rusko
23.4.2016 la
Aronkeidas, Kauhajoki
30.4.2016 la vapunaatto
Naantalin kylpylä, Naantali
7.5.2016 la
Liperin lava, Liperi
20.5.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
21.5.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
24.5.2016 ti
Silja Europa
25.5.2016 ke
Silja Europa
26.5.2016 to
Silja Europa
27.5.2016 pe
Silja Europa
5.6.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
7.6.2016 ti
Tortinmäen lava, Turku
11.6.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
18.6.2016 la
Nurmaan lava, Mäntyharju
19.6.2016 su
M/S Baltic Princess
21.6.2016 ti
M/S Baltic Princess
22.6.2016 ke
M/S Baltic Princess
25.6.2016 la juhannuspäivä
Säänjärven lava, Savitaipale
30.6.2016 to
Lampin lava, Toholampi
2.7.2016 la
Tortinmäen lava, Turku
3.7.2016 su
Tirvan lava, Kouvola
20.7.2016 ke
Esakallio, Somero
21.7.2016 to
Jänhiälän lava, Lappeenranta
23.7.2016 la
Meripaviljonki, Kokkola
31.7.2016 su
Hirvensuuli, Huittinen
3.8.2016 ke
Silja Europa
4.8.2016 to
Silja Europa
5.8.2016 pe
Silja Europa
6.8.2016 la
Silja Europa
12.8.2016 pe
Hangan lava, Hankasalmi
13.8.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
14.8.2016 su
M/S Baltic Queen
15.8.2016 ma
M/S Baltic Queen
16.8.2016 ti
M/S Baltic Queen
17.8.2016 ke
M/S Baltic Queen
18.8.2016 to
Littoisten lava, Kaarina
19.8.2016 pe
Nurmen lava, Lempäälä
20.8.2016 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki, Vehmaa
25.8.2016 to
Poikeljärven paviljonki, Pori
26.8.2016 pe
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
3.9.2016 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
4.9.2016 su
Haikan lava, Pirkkala
13.9.2016 ti
Tortinmäen lava, Turku
21.9.2016 ke
Laitilan Tanssikanala, Laitila
27.9.2016 ti
Viking Mariella
28.9.2016 ke
Viking Mariella
4.10.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
6.10.2016 to
Hurmio-klubi, Turku
7.10.2016 pe
Tapiola, Tampere
15.10.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
29.10.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
12.11.2016 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
26.11.2016 la
Härmän Kylpylä, Kauhava, naistentanssit
27.11.2016 su
Toejoen seurojentalo, Pori
6.12.2016 ti itsenäisyyspäivä
M/S Baltic Princess
18.12.2016 su
Ruskotalo, Rusko
20.1.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
5.2.2017 su
Puistokulma, Vantaa
18.2.2017 la
Toejoen seurojentalo, Pori
25.2.2017 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
4.3.2017 la
Metsälinna, Akaa
19.3.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
26.3.2017 su
Ruskotalo, Rusko
5.4.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
18.4.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
3.6.2017 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki, Vehmaa
10.6.2017 la
Syvälahti, Kangasniemi
14.6.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
24.6.2017 la juhannuspäivä
Savion lava, Laukaa
15.7.2017 la
Valasranta, Pöytyä
18.7.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
20.7.2017 to
Jänhiälän lava, Lappeenranta
21.7.2017 pe
Kajasteen lava, Nurmes
22.7.2017 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
23.7.2017 su
Haikan lava, Pirkkala
6.8.2017 su
Tirvan lava, Kouvola
9.8.2017 ke
Kisapirtti, Parikkala
12.8.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
18.8.2017 pe
Hangan lava, Hankasalmi
19.8.2017 la
Liperin lava, Liperi
23.8.2017 ke
Esakallio, Somero
29.8.2017 ti
Tortinmäen lava, Turku
2.9.2017 la
Säänjärven lava, Savitaipale
16.9.2017 la
Huvilintu, Raisio
14.10.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
21.10.2017 la
Toejoen seurojentalo, Pori
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Kisakaari, Mikkeli
17.2.2018 la
Metsälinna, Akaa
10.3.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
18.3.2018 su
Ruskotalo, Rusko
25.3.2018 su
Puistokulma, Vantaa
7.4.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
8.4.2018 su
Riemuliiteri, Kolari
13.4.2018 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
14.4.2018 la
Keskustalo, Kotka
16.5.2018 ke
Esakallio, Somero
19.5.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
1.6.2018 pe
Nurmen lava, Lempäälä
23.6.2018 la juhannuspäivä
Höyrypaviljonki, Keuruu
1.7.2018 su
Haikan lava, Pirkkala
3.7.2018 ti
Tortinmäen lava, Turku
6.7.2018 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
7.7.2018 la
Huvilintu, Raisio
10.7.2018 ti
Riutanharju, Riihimäki
20.7.2018 pe
Hangan lava, Hankasalmi
21.7.2018 la
Säänjärven lava, Savitaipale
22.7.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa
4.8.2018 la
Merikievari, Merikarvia
7.8.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
16.8.2018 to
Salmen lava, Pieksämäki
11.9.2018 ti
Tortinmäen lava, Turku
15.9.2018 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
20.10.2018 la
Metsälinna, Akaa
25.10.2018 to
Rientola, Turku
28.10.2018 su
Puistokulma, Vantaa
3.11.2018 la
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
26.1.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
27.1.2019 su
Ruskotalo, Rusko
16.2.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
22.2.2019 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu, tangomarkkinoiden esikarsinta
23.2.2019 la
Kylpylähotelli Summassaari, Saarijärvi, tangomarkkinoiden esikarsinta
9.3.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo, tangomarkkinoiden esikarsinta
16.3.2019 la
Metsälinna, Akaa
23.3.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
30.3.2019 la
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
2.4.2019 ti
Riemuliiteri, Kolari
12.4.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli, tangomarkkinoiden esikarsinta
13.4.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Hotelli Leikari, Kotka
21.4.2019 su pääsiäinen
Ruskotalo, Rusko
11.5.2019 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
25.5.2019 la
Huvilintu, Raisio
1.6.2019 la
Valasranta, Pöytyä
8.6.2019 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
21.6.2019 pe juhannusaatto
Tortinmäen lava, Turku
16.7.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
26.7.2019 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
1.8.2019 to
Salmen lava, Pieksämäki
2.8.2019 pe
Nurmen lava, Lempäälä
3.8.2019 la
Merikievari, Merikarvia
10.8.2019 la
Liperin lava, Liperi
17.8.2019 la
Säänjärven lava, Savitaipale
31.8.2019 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki, Vehmaa
1.9.2019 su
Haikan lava, Pirkkala
5.9.2019 to
Riemuliiteri, Kolari
27.10.2019 su
Ruskotalo, Rusko
9.11.2019 la
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
1.12.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
26.12.2019 to tapaninpäivä
Puistokulma, Vantaa
29.12.2019 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
11.1.2020 la
Metsälinna, Akaa
15.2.2020 la
Spa Hotel Runni, Iisalmi
22.2.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
29.2.2020 la
Valtatie 2, Harjavalta
1.8.2020 la
Käenkoskikeskus, Parkano
6.8.2020 to
Salmen lava, Pieksämäki
7.8.2020 pe
Spa Hotel Runni, Iisalmi
8.8.2020 la
Spa Hotel Runni, Iisalmi
12.8.2020 ke
Kisapirtti, Parikkala
21.8.2020 pe
Kajasteen lava, Nurmes
22.8.2020 la
Liperin lava, Liperi
15.9.2020 ti
Tortinmäen lava, Turku
3.10.2020 la
Spa Hotel Runni, Iisalmi
9.10.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
28.11.2020 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
25.6.2021 pe juhannusaatto
Tortinmäen lava, Turku
11.7.2021 su
Keskisen kyläkauppa, Alavus
31.7.2021 la
Huvilintu, Raisio
11.12.2021 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
20.2.2022 su
TulesTalo, Rauma
24.4.2022 su
TulesTalo, Rauma
21.5.2022 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö