Sävel

21.10.2018 su
Orimattilan Kehräämö
10.11.2018 la
Pesäkallio (Lahti)
24.11.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
5.12.2018 ke
Pesäkallio (Lahti)
16.12.2018 su
Hyvinkään järjestötalo
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Pesäkallio (Lahti)
4.1.2019 pe
Teeriharju (Häntälä, Somero)
5.1.2019 la
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
12.1.2019 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
19.1.2019 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
26.1.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
27.1.2019 su
Orimattilan Kehräämö
9.2.2019 la
Kuntotalo (Kouvola)
10.2.2019 su
Hyvinkään järjestötalo
15.2.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
16.2.2019 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
17.2.2019 su
Mäntsälän seurojentalo
22.2.2019 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
23.2.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.3.2019 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
9.3.2019 la
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
13.3.2019 ke
Teeriharju (Häntälä, Somero)
16.3.2019 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
23.3.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
24.3.2019 su
Orimattilan Kehräämö
30.3.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
6.4.2019 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
7.4.2019 su
Orimattilan Kehräämö
12.4.2019 pe
Kivistön työväentalo (Kivistö, Jyväskylä)
13.4.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
16.4.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
26.4.2019 pe
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
27.4.2019 la
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
30.4.2019 ti vapunaatto
Pesäkallio (Lahti)
10.5.2019 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
11.5.2019 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
18.5.2019 la
Aronkeidas (Kauhajoki)
25.5.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
29.5.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
30.5.2019 to helatorstai
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
1.6.2019 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
7.6.2019 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
8.6.2019 la
Mäntsälän lava
15.6.2019 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
26.6.2019 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
29.6.2019 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
3.7.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
6.7.2019 la
Huvilintu (Raisio)
11.7.2019 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
12.7.2019 pe
Hangan lava (Hankasalmi)
13.7.2019 la
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
16.7.2019 ti
Kauhajoen kasino
20.7.2019 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
21.7.2019 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
27.7.2019 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
28.7.2019 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
2.8.2019 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
3.8.2019 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
8.8.2019 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
8.8.2019 to
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
9.8.2019 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
10.8.2019 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
16.8.2019 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.8.2019 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
20.8.2019 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
23.8.2019 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
24.8.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
25.8.2019 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
29.8.2019 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
6.9.2019 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
7.9.2019 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
14.9.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
15.9.2019 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
18.9.2019 ke
Ikaalisten kylpylä
20.9.2019 pe
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
21.9.2019 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
28.9.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
1.10.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
2.10.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
5.10.2019 la
Kuntotalo (Kouvola)
6.10.2019 su
Hyvinkään järjestötalo
11.10.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
12.10.2019 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
13.10.2019 su
Orimattilan Kehräämö
16.10.2019 ke
Teeriharju (Häntälä, Somero)
19.10.2019 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
20.10.2019 su
Ruskotalo
26.10.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
27.10.2019 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
1.11.2019 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
2.11.2019 la
Valtatie 2 (Harjavalta)
3.11.2019 su
Kerhola (Nokia)
16.11.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
17.11.2019 su
Kalliohovi (Loimaa)
22.11.2019 pe
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
23.11.2019 la
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
24.11.2019 su
Hyvinkään järjestötalo
27.11.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
30.11.2019 la
Tyrnävän seurojentalo
1.12.2019 su
Evijärven ns
7.12.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
8.12.2019 su
Orimattilan Kehräämö
10.12.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone (Tammela, Tampere)
11.12.2019 ke
Teeriharju (Häntälä, Somero)
13.12.2019 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
14.12.2019 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
21.12.2019 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
22.12.2019 su
Kisakaari (Pellosniemi, Ristiina, Mikkeli)
26.12.2019 to tapaninpäivä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.12.2019 pe
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
28.12.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
29.12.2019 su
Kerhola (Nokia)
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Aronkeidas (Kauhajoki)
1.1.2020 ke uudenvuodenpäivä
Valtatie 2 (Harjavalta)
4.1.2020 la
Lempäälän manttaalitalo
5.1.2020 su
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)