Amore

2.6.2018 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
5.6.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
9.6.2018 la
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
15.6.2018 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
16.6.2018 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
17.6.2018 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
27.6.2018 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
29.6.2018 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
3.7.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
6.7.2018 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
7.7.2018 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
10.7.2018 ti
Liperin lava
15.7.2018 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
18.7.2018 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
19.7.2018 to
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)
21.7.2018 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
22.7.2018 su
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki (Turku)
26.7.2018 to
Salmen lava (Jäppilä, Pieksämäki)
28.7.2018 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
29.7.2018 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
31.7.2018 ti
Hangan lava
1.8.2018 ke
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
3.8.2018 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
5.8.2018 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
8.8.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
10.8.2018 pe
Jormuan lava
11.8.2018 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
14.8.2018 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
24.8.2018 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
25.8.2018 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
31.8.2018 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
5.9.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
8.9.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
15.9.2018 la
Huvilintu (Raisio)
16.9.2018 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
22.9.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
28.9.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
29.9.2018 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
6.10.2018 la
Alavieskan Viri
9.10.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
13.10.2018 la
Aronkeidas
14.10.2018 su
Kalliohovi (Loimaa)
20.10.2018 la
Limingan ns
26.10.2018 pe
Kuhmon Kelo
27.10.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka
2.11.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
4.11.2018 su
Kisakaari
7.11.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
11.11.2018 su
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
14.11.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
16.11.2018 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
17.11.2018 la
Auran nuortentalo
18.11.2018 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
24.11.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
28.11.2018 ke
Äänekoski
30.11.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
1.12.2018 la
Valtatie 2
2.12.2018 su
Silja Europa
3.12.2018 ma
Silja Europa
7.12.2018 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
8.12.2018 la
Aronkeidas
9.12.2018 su
Ruskotalo
13.12.2018 to
Kangasala
14.12.2018 pe
Tanssikrouvi
15.12.2018 la
Kuntotalo (Kouvola)
22.12.2018 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
12.1.2019 la
Valtatie 2
13.1.2019 su
Kisakaari
18.1.2019 pe
Hotelli Keurusselkä
19.1.2019 la
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
20.1.2019 su
Orimattilan Kehräämö
22.1.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
25.1.2019 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
26.1.2019 la
Alavieskan Viri
29.1.2019 ti
Viking Grace
1.2.2019 pe
Teeriharju
2.2.2019 la
Pesäkallio (Lahti)
3.2.2019 su
Ruskotalo
8.2.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
9.2.2019 la
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
22.2.2019 pe
Radisson Blu Tähtitanssit (Oulu)
23.2.2019 la
Aronkeidas
24.2.2019 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
1.3.2019 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
2.3.2019 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
5.3.2019 ti
Viking Gabriella
6.3.2019 ke
Viking Gabriella
10.3.2019 su
M/S Baltic Princess
11.3.2019 ma
M/S Baltic Princess
12.3.2019 ti
M/S Baltic Princess
15.3.2019 pe
Kari Tapio Paalupaikka
16.3.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
17.3.2019 su
Kalliohovi (Loimaa)
20.3.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
23.3.2019 la
Limingan ns
27.3.2019 ke
Viking Amorella
30.3.2019 la
Kuntotalo (Kouvola)
31.3.2019 su
Silja Europa
1.4.2019 ma
Silja Europa
6.4.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
7.4.2019 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
10.4.2019 ke
Silja Serenade
11.4.2019 to
Silja Serenade
16.4.2019 ti
M/S Finlandia
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Hotelli Keurusselkä
20.4.2019 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo (Heituinlahti, Savitaipale)
21.4.2019 su pääsiäinen
Alavieskan Viri
27.4.2019 la
Tyrnävän seurojentalo
28.4.2019 su
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
30.4.2019 ti vapunaatto
Kisakaari
3.5.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
4.5.2019 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
5.5.2019 su
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
8.5.2019 ke
M/S Baltic Princess
11.5.2019 la
Säänjärven lava (Säänjärvi, Savitaipale)
14.5.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
15.5.2019 ke
Viking XPRS
16.5.2019 to
Viking XPRS
17.5.2019 pe
Juhlatilat Louhela (Melkoniemi, Parikkala)
18.5.2019 la
Iitiän VPK:n lava (Lappeenranta)
22.5.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
25.5.2019 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
31.5.2019 pe
Esakallio
1.6.2019 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
2.6.2019 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
4.6.2019 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
7.6.2019 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
8.6.2019 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
9.6.2019 su helluntai
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
12.6.2019 ke
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
14.6.2019 pe
Hangan lava
15.6.2019 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
19.6.2019 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
23.6.2019 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
26.6.2019 ke
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
28.6.2019 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
29.6.2019 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
30.6.2019 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
2.7.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
3.7.2019 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
6.7.2019 la
Nuijamiesten lava (Ylikiiminki, Oulu)
12.7.2019 pe
Jormuan lava
13.7.2019 la
Maaningan kasino
14.7.2019 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
16.7.2019 ti
Liperin lava
17.7.2019 ke
Kiuruvesi
19.7.2019 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
20.7.2019 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
21.7.2019 su
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
22.7.2019 ma
Saukonkallion lava (Radansuu, Iitti)
23.7.2019 ti
Hangan lava
24.7.2019 ke
Mustikkavuoren lava (Ähtäri)
26.7.2019 pe
Nurmen lava (Nurmi, Lempäälä)
27.7.2019 la
Kukonhiekka (Saarijärvi)
28.7.2019 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
29.7.2019 ma
Petäjoen paviljonki (Hattula, Loimaa)
30.7.2019 ti
Honkahovi (Kirkonkylä, Kuhmoinen)
31.7.2019 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
1.8.2019 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
2.8.2019 pe
Myllylammen lava (Kirkonkylä, Miehikkälä)
3.8.2019 la
Huvilintu (Raisio)
4.8.2019 su
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)
6.8.2019 ti
Pyhäsalmen lava
7.8.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
9.8.2019 pe
Esakallio
10.8.2019 la
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
14.8.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
16.8.2019 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
17.8.2019 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
18.8.2019 su
Tirvan lava (Tirva, Kouvola)
19.8.2019 ma
M/S Finlandia
22.8.2019 to
Salmen lava (Jäppilä, Pieksämäki)
24.8.2019 la
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
25.8.2019 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
27.8.2019 ti
Hotelli Hiittenharju
28.8.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
30.8.2019 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
31.8.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
4.9.2019 ke
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
6.9.2019 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
7.9.2019 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
13.9.2019 pe
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
14.9.2019 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
21.9.2019 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
27.9.2019 pe
Hotelli Sorsanpesä (Törnävä, Seinäjoki)
2.10.2019 ke
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
5.10.2019 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)