Komiat

11.7.2017 ti
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
24.8.2017 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
27.8.2017 su
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
9.9.2017 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
3.3.2018 la
Auran nuortentalo
7.4.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
28.4.2018 la
Naantalin kylpylä
30.4.2018 ma vapunaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.5.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
8.6.2018 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
9.6.2018 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
15.6.2018 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Käenkoskikeskus (Parkano)
23.6.2018 la juhannuspäivä
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
28.6.2018 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
30.6.2018 la
Vinttiteatteri (Paattinen, Turku)
3.7.2018 ti
Pyhäsalmen lava
7.7.2018 la
Mäntsälän lava
21.7.2018 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
22.7.2018 su
Laurilan lava (Laurila, Marttila)
25.7.2018 ke
Evijärven alapään ns
27.7.2018 pe
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
1.8.2018 ke
Särkkä (Punkalaidun)
2.8.2018 to
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
3.8.2018 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
4.8.2018 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
10.8.2018 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
17.8.2018 pe
Kuikan lava (Kuikka, Tikkakoski, Jyväskylä)
24.8.2018 pe
Ikaalisten kylpylä
1.9.2018 la
Syvälahti
7.9.2018 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
8.9.2018 la
Aronkeidas
15.9.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
22.9.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
28.9.2018 pe
Pyrkivä (Turku)
19.10.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi
20.10.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
26.10.2018 pe
Teeriharju
27.10.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
28.10.2018 su
Ruskotalo
2.11.2018 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.11.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
24.11.2018 la
Auran nuortentalo
6.12.2018 to itsenäisyyspäivä
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
7.12.2018 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
28.12.2018 pe
Kuhmon Kelo
29.12.2018 la
Alavieskan Viri
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Tanhuhovi (Lohja)
11.1.2019 pe
Hotelli Leikari (Karhula, Kotka)
12.1.2019 la
Mietoisten mms-talo (Pyhe, Mynämäki)
13.1.2019 su
Kalliohovi (Loimaa)
6.4.2019 la
Auran nuortentalo
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Tuiskula (Nivala)
20.4.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
21.4.2019 su pääsiäinen
Aronkeidas
26.4.2019 pe
Ikaalisten kylpylä
27.4.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
28.4.2019 su
Kisakaari
30.4.2019 ti vapunaatto
Silja Europa
8.5.2019 ke
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
10.5.2019 pe
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
11.5.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
12.5.2019 su
Silja Europa
13.5.2019 ma
Silja Europa
18.5.2019 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
24.5.2019 pe
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
25.5.2019 la
Jenkkapirtti (Vesivehmaa, Asikkala)
1.6.2019 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
2.6.2019 su
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
4.6.2019 ti
Pyhäsalmen lava
7.6.2019 pe
Ikaalisten kylpylä
8.6.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
9.6.2019 su helluntai
Viking Grace
14.6.2019 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
15.6.2019 la
Huvilintu (Raisio)
16.6.2019 su
Mäntymäen lava (Viljamaa, Orimattila)
18.6.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
20.6.2019 to
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
29.6.2019 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
30.6.2019 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
2.7.2019 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
3.7.2019 ke
Nurmaan lava (Nurmaa, Mäntyharju)
4.7.2019 to
Yppärin Merimaja (Yppäri, Pyhäjoki)
7.7.2019 su
Venesjärven rantalava (Venesjärvi, Kankaanpää)
10.7.2019 ke
Niemenharjun tanssilava (Pihtipudas)
11.7.2019 to
Tangomarkkinat (Seinäjoki)
13.7.2019 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)