Etiketti

5.6.2015 pe
Sotkalinna (Nummenkylä, Hämeenlinna)
13.6.2015 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
19.6.2015 pe juhannusaatto
Naantalin kylpylä
20.6.2015 la juhannuspäivä
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
23.6.2015 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
27.6.2015 la
Meripaviljonki (Alaviirre, Kokkola)
3.7.2015 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
4.7.2015 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
5.7.2015 su
M/S Baltic Princess
6.7.2015 ma
M/S Baltic Princess
7.7.2015 ti
M/S Baltic Princess
8.7.2015 ke
M/S Baltic Princess
10.7.2015 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
11.7.2015 la
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
16.7.2015 to
Tampsan lava (Karhula, Kotka)
17.7.2015 pe
Uittamo paviljonki (Turku)
18.7.2015 la
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi)
21.7.2015 ti
Hotelli Hiittenharju
22.7.2015 ke
Evijärven alapään ns
28.7.2015 ti
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
7.8.2015 pe
Risulahden lava (Jurvala, Luumäki)
8.8.2015 la
Pukkilansaari (Kirkonkylä, Isokyrö)
15.8.2015 la
Tulenliekki
21.8.2015 pe
Virtain Hiekkaranta (Torppakylä, Virrat)
22.8.2015 la
Halsua
26.8.2015 ke
Ikaalisten kylpylä
29.8.2015 la
Hotelli Keurusselkä
5.9.2015 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
12.9.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
18.9.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
11.10.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
17.10.2015 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
20.10.2015 ti
Hämeenlinna
24.10.2015 la
Kulma (Lieksa)
3.11.2015 ti
M/S Baltic Queen
4.11.2015 ke
M/S Baltic Queen
7.11.2015 la
Mietaan ns (Miedon kylä, Kurikka)
14.11.2015 la
Haapamäen Suoja
12.12.2015 la
Tyrnävän seurojentalo
20.12.2015 su
M/S Baltic Princess
21.12.2015 ma
M/S Baltic Princess
22.12.2015 ti
M/S Baltic Princess
26.12.2015 la tapaninpäivä
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
1.1.2016 pe uudenvuodenpäivä
Härmän Kylpylä (Kauhava)
6.2.2016 la
Ooperi (Kortela, Rauma)
9.2.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
12.2.2016 pe
Teeriharju
13.2.2016 la
Kärsämäen Kataja
14.2.2016 su ystävänpäivä
M/S Baltic Queen
15.2.2016 ma
M/S Baltic Queen
20.2.2016 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
24.2.2016 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
26.2.2016 pe
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.2.2016 la
Pesäkallio (Lahti)
5.3.2016 la
Auran nuortentalo
12.3.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
19.3.2016 la
Limingan ns
20.3.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Viihderavintola Albert (Oulu)
27.3.2016 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
2.4.2016 la
Merisärkän viihdekeskus
30.4.2016 la vapunaatto
Säätiötalo (Urjala)
7.5.2016 la
Mäntsälän lava
14.5.2016 la
Tulenliekki
20.5.2016 pe
Silja Europa
21.5.2016 la
Silja Europa
22.5.2016 su
Silja Europa
23.5.2016 ma
Silja Europa
28.5.2016 la
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
7.6.2016 ti
M/S Baltic Queen
8.6.2016 ke
M/S Baltic Queen
11.6.2016 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
18.6.2016 la
Witsiälän lava (Vitsiälä, Hauho, Hämeenlinna)
24.6.2016 pe juhannusaatto
Hangan lava
25.6.2016 la juhannuspäivä
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
6.7.2016 ke
Silja Europa
7.7.2016 to
Silja Europa
8.7.2016 pe
Silja Europa
9.7.2016 la
Silja Europa
16.7.2016 la
Meripaviljonki (Alaviirre, Kokkola)
19.7.2016 ti
Hotelli Hiittenharju
23.7.2016 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
30.7.2016 la
Kirjaslammen lava
2.8.2016 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
5.8.2016 pe
Risulahden lava (Jurvala, Luumäki)
9.8.2016 ti
M/S Baltic Princess
10.8.2016 ke
M/S Baltic Princess
12.8.2016 pe
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
13.8.2016 la
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
20.8.2016 la
Halkosaari (Itäkylä, Lappajärvi)
27.8.2016 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
2.9.2016 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
3.9.2016 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio)
4.9.2016 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
10.9.2016 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
24.9.2016 la
Scandic Rukahovi (Kuusamo)
1.10.2016 la
Auran nuortentalo
14.10.2016 pe
Ikaalisten kylpylä
16.10.2016 su
M/S Baltic Queen
17.10.2016 ma
M/S Baltic Queen
18.10.2016 ti
M/S Baltic Queen
19.10.2016 ke
M/S Baltic Queen
22.10.2016 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
28.10.2016 pe
Snellman-sali (Kokkola)
29.10.2016 la
Snellman-sali (Kokkola)
29.10.2016 la
Vanha tullipakkahuone (Kokkola)
30.10.2016 su
Snellman-sali (Kokkola)
30.10.2016 su
Vanha tullipakkahuone (Kokkola)
5.11.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
19.11.2016 la
Scandic Rukahovi (Kuusamo)
25.11.2016 pe
Tulenliekki
26.11.2016 la
Kylpylähotelli Eden (Nokia)
2.12.2016 pe
Ravintola Soittola (Seinäjoki)
3.12.2016 la
Ravintola Soittola (Seinäjoki)
10.12.2016 la
Siuntion hyvinvointikeskus (Siuntio)
16.12.2016 pe
Kuusamo
25.12.2016 su joulupäivä
Käenkoskikeskus (Parkano)
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
4.2.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
18.2.2017 la
Hotelli Helenan kievari (Ylitornio)
26.2.2017 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
3.3.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
4.3.2017 la
Kuntotalo (Kouvola)
11.3.2017 la
Ikaalisten kylpylä
18.3.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.3.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
24.3.2017 pe
Teeriharju
25.3.2017 la
Valtatie 2
9.4.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
16.4.2017 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
22.4.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
5.5.2017 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
21.5.2017 su
Silja Europa
23.5.2017 ti
Silja Europa
27.5.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
3.6.2017 la
Liperin lava
10.6.2017 la
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
17.6.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
18.6.2017 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
24.6.2017 la juhannuspäivä
Pohjanranta (Liedakkala, Keminmaa)
30.6.2017 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
1.7.2017 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
4.7.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
5.7.2017 ke
Kisapirtti (Särkisalmi, Parikkala)
8.7.2017 la
Mäntsälän lava
29.7.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
5.8.2017 la
Backaksen kartanon tanssilava (Vantaa)
11.8.2017 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
16.8.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
19.8.2017 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
27.8.2017 su
M/S Baltic Princess
28.8.2017 ma
M/S Baltic Princess
29.8.2017 ti
M/S Baltic Princess
30.8.2017 ke
M/S Baltic Princess
2.9.2017 la
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
9.9.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
10.9.2017 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
12.9.2017 ti
Silja Europa
26.9.2017 ti
Hotelli Hiittenharju
30.9.2017 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
7.10.2017 la
Tanssiravintola Pohjanhovi (Rovaniemi)
14.10.2017 la
Kuntotalo (Kouvola)
21.10.2017 la
Auran nuortentalo
28.10.2017 la
Ravintola Kivitippu
4.11.2017 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
5.11.2017 su
Orimattilan Kehräämö
17.11.2017 pe
Teeriharju
18.11.2017 la
yksityistilaisuus (Seinäjoki)
24.11.2017 pe
Imatran kylpylä
25.11.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.11.2017 su
Silja Europa
27.11.2017 ma
Silja Europa
1.12.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo (Vaajakoski, Jyväskylä)
2.12.2017 la
yksityistilaisuus (Imatra)
3.12.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
8.12.2017 pe
Hotelli Kuusamo
9.12.2017 la
Hotelli Kuusamo
16.12.2017 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
17.12.2017 su
Kisakaari
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Kuntotalo (Kouvola)
30.12.2017 la
Hotelli Malmikumpu (Outokumpu)
27.1.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
3.2.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
10.2.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
17.2.2018 la
Aronkeidas
23.2.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
24.2.2018 la
Alavieskan Viri
4.3.2018 su
Orimattilan Kehräämö
10.3.2018 la
Ikaalisten kylpylä
17.3.2018 la
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
22.3.2018 to
Yökerho Kaarle XII Ski Ruka (Ruka, Kuusamo)
23.3.2018 pe
Aronkeidas
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Ilveslinna (Jämsä)
31.3.2018 la
Limingan ns
7.4.2018 la
Ravintola Kivitippu
8.4.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
14.4.2018 la
Kuntotalo (Kouvola)
15.4.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
21.4.2018 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
9.5.2018 ke
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
12.5.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
18.5.2018 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
19.5.2018 la
Liperin lava
26.5.2018 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
2.6.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
3.6.2018 su
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
9.6.2018 la
Mäntsälän lava
16.6.2018 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
20.6.2018 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
21.6.2018 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
24.6.2018 su
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
26.6.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
3.7.2018 ti
Kauhajoen kasino
4.7.2018 ke
Ikaalisten kylpylä
5.7.2018 to
Salmen lava (Jäppilä, Pieksämäki)
7.7.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
8.7.2018 su
Öllölän lava (Öllölä, Joensuu)
10.7.2018 ti
Hangan lava
14.7.2018 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
20.7.2018 pe
Kiuruvesi
21.7.2018 la
Riutanharju (Riutta, Riihimäki)
24.7.2018 ti
Hotelli Hiittenharju
29.7.2018 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
4.8.2018 la
Huvilintu (Raisio)
11.8.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
16.8.2018 to
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)
17.8.2018 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
18.8.2018 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
21.8.2018 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
24.8.2018 pe
Pappisten lava (Pappinen, Loimaa)
8.9.2018 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
21.9.2018 pe
Pyrkivä (Turku)
22.9.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
23.9.2018 su
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
29.9.2018 la
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
13.10.2018 la
Ravintola Kivitippu
14.10.2018 su
Ruskotalo
2.11.2018 pe
Imatran kylpylä
3.11.2018 la
Kuntotalo (Kouvola)
4.11.2018 su
Kalliohovi (Loimaa)
11.11.2018 su
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
17.11.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
18.11.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
24.11.2018 la
Tyrnävän seurojentalo
25.11.2018 su
Orimattilan Kehräämö
30.11.2018 pe
Teeriharju
9.12.2018 su
Kisakaari
14.12.2018 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
15.12.2018 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
1.3.2019 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
2.3.2019 la
Evijärven alapään ns
3.3.2019 su
Orimattilan Kehräämö
15.3.2019 pe
Aronkeidas
16.3.2019 la
Tyrnävän seurojentalo
22.3.2019 pe
Hotelli Tallukka (Vääksy, Asikkala)
23.3.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
24.3.2019 su
Kisakaari
26.3.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma (Vantaa)
27.3.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti
29.3.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
30.3.2019 la
Ikaalisten kylpylä
31.3.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo (Vuoksenniska, Imatra)
5.4.2019 pe
Teeriharju
7.4.2019 su
Ruskotalo
13.4.2019 la
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
14.4.2019 su
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
18.4.2019 to kiirastorstai
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Kuntotalo (Kouvola)
20.4.2019 la
Auran nuortentalo
21.4.2019 su pääsiäinen
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
26.4.2019 pe
Härmän Kylpylä (Kauhava)
27.4.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka
4.5.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
10.5.2019 pe
Juhlatilat Louhela (Melkoniemi, Parikkala)
17.5.2019 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
18.5.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
24.5.2019 pe
Mikkelin hiihtomäen lava
25.5.2019 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
31.5.2019 pe
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
1.6.2019 la
Ruokolahden lava (Paavola, Siikajoki)
7.6.2019 pe
Merisärkän viihdekeskus
8.6.2019 la
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
9.6.2019 su helluntai
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki (Turku)
13.6.2019 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
14.6.2019 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti
15.6.2019 la
Kaarihovi (Kirkonkylä, Teuva)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Rokua Health & Spa
22.6.2019 la juhannuspäivä
Salamakallio (Kaukola, Rauma)
25.6.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
28.6.2019 pe
Kajasteen lava (Tiirikkala, Nurmes)
30.6.2019 su
Välijoen lava (Välijoki, Savitaipale)
2.7.2019 ti
Liperin lava
6.7.2019 la
Taivalkaari (Kirkonkylä, Taivalkoski)
20.7.2019 la
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
21.7.2019 su
Öllölän lava (Öllölä, Joensuu)
23.7.2019 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
27.7.2019 la
Ämyri (Somerniemi, Somero)
28.7.2019 su
Törnävän paviljonki (Seinäjoki)
30.7.2019 ti
Ravintola Teivaan Lokki (Lahti)
31.7.2019 ke
Evijärven alapään ns
1.8.2019 to
Ainola (Jyväskylä)
3.8.2019 la
Höyrypaviljonki (Haapamäki, Keuruu)
4.8.2019 su
Kyllikinranta (Iisalmi)
9.8.2019 pe
Lusan halli (Lusankylä, Kurikka)
10.8.2019 la
Ruusu-Paviljonki (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
11.8.2019 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
16.8.2019 pe
Uittamo paviljonki (Turku)
20.8.2019 ti
Rajavaaran lava (Rajavaara, Kesälahti, Kitee)
23.8.2019 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
24.8.2019 la
Valasranta (Yläne, Pöytyä)
27.8.2019 ti
Pyhäsalmen lava
28.8.2019 ke
Ikaalisten kylpylä
30.8.2019 pe
Hangan lava
31.8.2019 la
Kortesjärven Rantamaja (Saarijärvi, Kortesjärvi, Kauhava)
6.9.2019 pe
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
7.9.2019 la
Huvilintu (Raisio)
13.9.2019 pe
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
20.9.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
21.9.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
26.9.2019 to
Scandic Rukahovi (Kuusamo)
27.9.2019 pe
Tuiskula (Nivala)
28.9.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
29.9.2019 su
Silja Europa
30.9.2019 ma
Silja Europa
4.10.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
5.10.2019 la
Kuntotalo (Kouvola)